PDA

Pogledaj cijelu verziju : Imam neki key viška za ETQW Beta 2



W1k1n6
31-08-2007, 13:15
Ako ima zainteresiranih, javite se. Ne znam da li radi, dao mi ga jedan koji kaže da više neće igrati.
Edit: garant radi :)

Ps1ho
31-08-2007, 14:06
imam i ja jedan, čuvam ga za buduće i več postojeće sabbatovce, pa ako nekom treba, neka se takodjer jvi :cheer

mamba
05-09-2007, 15:37
imam i ja jedan, čuvam ga za buduće i več postojeće sabbatovce, pa ako nekom treba, neka se takodjer jvi :cheer

M-da?

Joj... će me žena linčovat...

Igram airsoft (ima zainteresiranih? :) ) pa me po cijele dane nema doma, a ak se dočepam key-a, bit' ću doma ali... :)

Ps1ho
05-09-2007, 19:26
ako treba, dam ti, nemora žena znat :)

mamba
05-09-2007, 19:49
ako treba, dam ti, nemora žena znat :)

Pošalji na PM,
BTW žena bu skužila da previše visim na kompu... ;)

kamikaza
06-09-2007, 10:08
hehe-ko da te briga... :wink:

Ps1ho
06-09-2007, 10:28
Ovaj, vjeruj mi, žene/cure itekako mogu utjecat na moral muža/dečka :D

mamba
06-09-2007, 11:27
Ovaj, vjeruj mi, žene/cure itekako mogu utjecat na moral muža/dečka :D

Pogotovo ako je mali bebač u blizini (imam bebačicu od 4 mjeseca ;) )

W1k1n6
06-09-2007, 13:32
E Mamba, ovo me turbo zanima, airsoft mi je uvijek bio draži od paintballa. Daj reci kakva je situacija s oružjem? Mogu li poslužiti replike gewehra iz dućana, "s placa" i slično (vidio sam par ludih s optikom i laserskim pointerom), ili to preslabo šusa pa se moraju kupovati samo u specijaliziranim dućanima.
Ako to sve skupa nije preskupo, mislim kako bi se Zrinskima rado pridružile dvije Zenge iz Top Guna 203 - oba bez ili s minimumom PTSP-a :)

mamba
06-09-2007, 14:30
E Mamba, ovo me turbo zanima, airsoft mi je uvijek bio draži od paintballa. Daj reci kakva je situacija s oružjem? Mogu li poslužiti replike gewehra iz dućana, "s placa" i slično (vidio sam par ludih s optikom i laserskim pointerom), ili to preslabo šusa pa se moraju kupovati samo u specijaliziranim dućanima.
Ako to sve skupa nije preskupo, mislim kako bi se Zrinskima rado pridružile dvije Zenge iz Top Guna 203 - oba bez ili s minimumom PTSP-a :)

Danas Bastijera 2, kod savskog mosta u 19 sati imamo sastanak, pa ako hoces navrati na dogovor ;)
Imaš moj broj? 0911566971 - do krajnjeg sata sam u gužvi, pa možda koju sekundu zakasnim na sastanak.

Oprema - može ovo sa placa, ali kuglice lete svukud i ne lete daleko (do kojih 10-tak metara i onda šus dolje) - iz njih treba pucati kao iz minobacača ;) ... ovo "pravo" kuglice lete i preko 50m u liniji, dok snajperi (da, da... ima i snajpera ;) ) lete i preko 80m. (znam, ti sa kalašem možeš bez frke gađati i preko 100m, jeb'ga, ovo nije isto ali je vrlo slično! ;) )

Sada sam Steni napisao private, pa ću poslati ovdje to što sam mu napisao:


Oprema - puškice, se naručuju iz vana (preko kluba - moraš biti član), ili preko Hristo webshopa - http://www.hristo.hrS- s time da na žalost trebaš čekati par tjedana dok njemu ne dostave.
Komplicirano je za objasniti ovako na brzinu...
Preporučam ti da si pročitaš Veliki guide za početnike! (http://www.airsoft-hrvatska.com/forum/viewtopic.php?t=2433). Također na tom forumu imaš puuuno informacija, te također možeš naći info zbog čega se ne preporuča od jednog monopoliste kupovati puškice. (sada neću raditi reklamu o kojem se tipu radi) - a i puške su mu dva do tri puta skuplje.

Ovak, moja oružarnica trenutno sadržava:
(sada mi se ne da ju tražiti linkovi, ako hoćeš, javi pa ti pošaljem linkove sa opisom pušaka - na engleskom)

H&K G3 SAS
H&K MP5 SD6
H&K POW
SIG 552

i pištolj, Glock 18c

Za početak, koju opremu / puškicu da si nabaviš, preporučam izbor tebi, recimo Kalaša - ima ga Hristo u ponudi, ali nisam siguran ima li ga trenutno na lageru. Ako ima na lageru, nakon uplate šalje isti trenutak, tako da ti odmah sutradan dolazi doma (+ poštarina 40Kn)

Eto, nadam se da sam bio od pomoći ;)