PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hardverski ili softverski problem, nisam siguran



Bartuc
30-08-2007, 16:47
mkay, daklem, danas odlučih ponovno instalirati BF2...zem devede, pogledam da nije oštećen, nakom provjere, ubacim ga u LG-jev DVD/CD-RW combo, pričekam sekundu-dvi, dobijem onaj meni u kojem me pita očem li instalirati igru, drivere za nvidiu i još neki šit, kliknuh da mi instalira igru nakon čega dobih splash screen BF dvojke i nako čega dobijam

An error (-5003 : 0x8004ace4) has occurred while running the setup.
iritantna greška...help any1?

Ako si imao prije instaliranu igru i sada je opet instaliraš nakon kaj si je davno obrisao, odi u RegistryEditor i nađi tu igru te obriši sve njene komponente! Nakon toga bi trebalo raditi!

Ako i dalje ne radi, isključi (ako imaš) AntiVirus ili neki third party firewall pa probaj ponovno!

Javi ako je upalilo!

EDIT: Djelovi igre u Registry-u bi trebali biti negdje u ovoj grani -> Hkey_Local_Machine -> Software -> ...

Bartuc
30-08-2007, 17:24
Šteta! Onda stvarno ne znam u ćemu je problem! Inače se takva greška javlja ako imaš kakav ostatak od igre u Registry-u, ali to očito nije tvoj problem :D

Sorry kaj nemrem pomoć!

Karlo_from_Bjelovar
30-08-2007, 17:50
probaj pokrenut setup direktno sa cdea, a ne preko linka s tzv. "autoruna"... nekad pomaze...

(ako ti nije jasno sto mislim, reci, ali mislim da me shvacas)

| | \| i X 4 |
30-08-2007, 19:06
probaj pokrenut setup direktno sa cdea, a ne preko linka s tzv. "autoruna"... nekad pomaze...

(ako ti nije jasno sto mislim, reci, ali mislim da me shvacas)

da to je i meni pomoglo sa drugim igrama

znaš ono


My Computer -- > E:BF2 --> Desni klik --> Explore --> Setup sa ikonom BF2 :D

Bartuc
30-08-2007, 19:12
Ja sam jedino na taj način mogao instalirati Postal 2 :D Dobra ideja, morti upali!

Karlo_from_Bjelovar
30-08-2007, 19:28
cesto puta pomogne, pogotovo kod kreten igara...

(drugi dio je izbrisan dobrovoljno od strane kreatora na upozorenje bartuca...)

HalF-DeaD
30-08-2007, 19:34
a fable je jako stara igra, kako je to davno bilo

Karlo_from_Bjelovar
30-08-2007, 19:43
a fable je jako stara igra, kako je to davno bilo

cekaj, sta se ti spdas tu, pokusavas biti ironican ili wtf? pa fable je stara igra nekoliko godina, sta nije? :?

Bartuc
30-08-2007, 19:45
Je, ali je zabranjeno pričati o ilegali na ovome forumu! Rađe prestanite sa time tak da čovjeku ne lockaju temu!

Neka Mod očisti temu ako treba, ne mora se odmah lockati!

ezav
01-09-2007, 22:31
ne, ne pomaže, BTW srry što nisam odgovorio, pukao mi je grom u susjedstvu pa mi je poremetio telefonske veze i očito spalio USB port na kojem je bio spojen dsl modem

Ako imas ono t-com smece od simens usb modema nije grom kriv ...

To cudo (neznam kak bi ga drugacije nazval) je skuril usb portova barem na 15 kompova na kojima sam radil ... a da ne pricam ak imas mreznu u kompu
da nakon instalacije njegovih drajvera imas problema s njom jer pozdere sve resurse, i da se pregrijava i zbog toga "smrzne" i jos par problema s propusnoscu...

Zato ak imas to smece (simens a-100) sto prije ga se rjesi i kupi neki adsl modem/ruter (kostaju oko 200kn) , sigurnije je za tvoj komp i zivce :)

| | \| i X 4 |
01-09-2007, 22:39
...

slažem se , ja sam ga jednostavno otvorio i par puta bacio u zid i rekao satarom da se pokvario i sada sam na novom modemu kojem isto zna puknutu veze :twisted:

al ajmo back on teh tema

uzmi od frenda igru , ak ood njega radi onda je u PC - u problem , pa u najgore slučaju format :(