PDA

Pogledaj cijelu verziju : Taktike i preporuke



Lord Jambrek
27-08-2007, 17:43
Evo koje taktike koristite u Warcraft III - The Frozen Throne?


Ajde napišite neke dobre, tipa kojim redom graditi itd.itd.itd.

Malo pomoći bi mi dobro došlo jer smo počeli malo žešće igrat WCIII:TFT u LAN-u pa bi mi trebalo malo pomoći.

Najčešće igram s undeadovima, ali sve rase su dobrodošle.

Frky
27-08-2007, 17:46
Meni najbolja:

Ako igraš sa humanima odeš odma do protivničke baze sa herojem i radnikom i počneš graditi toranj i čuvaš ga herojem , kasnije samo dovlačiš vojsku koju u međuvremenu radiš u bazi!

Lord Jambrek
27-08-2007, 20:26
El zna netko neku dobru stranicu sa taktikama i strategijama, al onak da baš piše u detalje i da ima posebno za svaku rasu itd.itd.itd

Sgt. Bull
28-08-2007, 19:27
El zna netko neku dobru stranicu sa taktikama i strategijama, al onak da baš piše u detalje i da ima posebno za svaku rasu itd.itd.itd
Malo google power i našao sam ovo (http://www.war3world.com/)Spa probaj...

Al Bundy
23-03-2008, 21:15
evo moze neko neku dobru za NE preporucit

ja obicno krenem 4 wispa u rudnik 1 wisp altar of elders
pa 3 wispa radit prvi koji izade moonwell onda kad stignu pare ide jedan iz rudnika radi ancient of war . prvi hero demon hunter

Systematic Reverse
24-03-2008, 00:16
evo moze neko neku dobru za NE preporucit

ja obicno krenem 4 wispa u rudnik 1 wisp altar of elders
pa 3 wispa radit prvi koji izade moonwell onda kad stignu pare ide jedan iz rudnika radi ancient of war . prvi hero demon hunter

Najbolje si skini koji replay od nekog NE igracha i pogledaj, tak cesh najbolje nauchit :wink:

Rang€r
24-03-2008, 00:34
zbog tih taktika mrzim vecinu strategija :/
postaje repetitivno ak cjelo vrjeme na jednak nacin igras... pogotovo kolko rmkova ima postaje zamorno i dosadno... ja sam trazio al nigdje nisam naso da se lik negdje brani vec svi idu u rush, oce se ubijat, nema nijedan replay da se neko brani... i da mu uspjeva ofc, ako ima neko taktiku za def pls nek kaze

Stryder
24-03-2008, 14:27
par savjeta za početnike...
Kao prvo nikad nemojte da vam "work" unit niš ne radi..uvijek neka nešto radi , makar neka donosi drva, preporučam stavljanje waypointova kada radite nešto s njima..npr. stavite baracku i odmah mu zadate waypoint na drveća tako če on čim napravi baraku otić sječ drva.
Onda nemojte (posebno ne u početku) stavit u redu da se rade npr. 3-4 unita (u istoj zgradi)...radite jednog po jednog (eventualno dva) jer ako stavite da se radi 5 unita onda če se jedan po jedan radit a vi ste ostali bez love i trebate čekati da vam dođe dovoljno ressa za vašu zgradu, upgrade itd. (nadam se da ste skužili ovaj dio)
Onda kada ste u borbi...imajte dobar macro jer npr. stavite pod 2 sve range unite , pod 3 sve mage unite itd. i onda ih u borbi lakše organizirate...uvijek idite napast s određenom vrstom neprijatelje protiv kojih su najbolji ...neda mi se više pisat al evo jedan Guide za undead rasu sa jednog foruma ...
http://www.wcreplays.com/forums/showthread.php?t=36486
piše sve o undedovima, koje taktike na kojim mapama protiv kojih rasa...ma sve...

i na kraju pogledajte dosta replaya :)

edit:tek sad vidim da je netko je tema stara par mjeseci :?

Systematic Reverse
24-03-2008, 15:13
Nema veze shto je stara, pitanje je staro 2 dana :wink:

Rang€r
24-03-2008, 15:15
zbog tih taktika mrzim vecinu strategija :/
postaje repetitivno ak cjelo vrjeme na jednak nacin igras... pogotovo kolko rmkova ima postaje zamorno i dosadno... ja sam trazio al nigdje nisam naso da se lik negdje brani vec svi idu u rush, oce se ubijat, nema nijedan replay da se neko brani... i da mu uspjeva ofc, ako ima neko taktiku za def pls nek kaze

any1? jel se moze uopce defat/campat u war3 i to uspjesno?

Stryder
24-03-2008, 16:36
mislim ja da imam par takvih replayeva...javim ti se na msn..
:wink:

Systematic Reverse
24-03-2008, 17:09
[quote="Rang€r":3qi4dikg]zbog tih taktika mrzim vecinu strategija :/
postaje repetitivno ak cjelo vrjeme na jednak nacin igras... pogotovo kolko rmkova ima postaje zamorno i dosadno... ja sam trazio al nigdje nisam naso da se lik negdje brani vec svi idu u rush, oce se ubijat, nema nijedan replay da se neko brani... i da mu uspjeva ofc, ako ima neko taktiku za def pls nek kaze

any1? jel se moze uopce defat/campat u war3 i to uspjesno?[/quote:3qi4dikg]

Brijem da mozesh samo protiv njubova xd

Rang€r
24-03-2008, 18:00
mislim ja da imam par takvih replayeva...javim ti se na msn..
:wink:

thx stryder, idem sad malo pogledat to :D

Jopax
24-03-2008, 18:50
Dobra taktika sa NElfovima koju sam vidio od rođaka je da čim prije možeš kupuješ Dark Rangericu, dark arrow, nešto archerica i skelliye koristiš ko tankove, na T2 dryade obilno i druid of the claw kao tankovi, tada samo rush na neprijatelja i to je to :D

Rang€r
24-03-2008, 18:56
Dobra taktika sa NElfovima koju sam vidio od rođaka je da čim prije možeš kupuješ Dark Rangericu, dark arrow, nešto archerica i skelliye koristiš ko tankove, na T2 dryade obilno i druid of the claw kao tankovi, tada samo rush na neprijatelja i to je to :D

dark(drow) ranger ftw budem i to jednom probo xD

Al Bundy
09-04-2008, 19:18
za Night elfove je dobar start
4 wispa u rudnik
1 gradi altar of elders
1 wisp koji izade ide moonwell
2 wisp koji izade ide AoW
3 wisp mine
4+drvo

ni ovo nije lose
4 wispa u rudnik
1 wisp altar
1 koji izade moonwell
2 koji izade u rudnik
3 koji izade ide na drva
cekas 160 drva i radis istovremeno hunters hall i AoW .

ako igrate protiv humana drugi heroj neka bude drow ranger jer ima silence spell sta je korisno protiv sorci

WEASEL
11-04-2008, 08:54
Enivej, dobio sam jednu dobru (ili losu) ideju, nisam je probao. Sa banshee (undead) zauzmete necijeg peseanta koji nije undead.
Sad cete moc imat sve heroje i unite od te rase, tako da mozete mixat. Neznam kako bi ovo upalilo u multiplayeru, mislim da bi potrosilo puno resursa na izgradnju al bi se poslije isplatilo:P

Jopax
13-04-2008, 17:56
Ne dobiješ njihove heroje ja mislim, to sam radio kad sam orkove klepio :D

WEASEL
13-04-2008, 19:29
dobijes, probao sam, samo moras imat njihov hq na odgovarajucem tieru

thonchek
17-06-2008, 20:14
imas na str http://www.eurobattle.net/strategies