PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem da mi gadniji nemoze bit, pomozite braćo



azuregos
26-08-2007, 13:29
Problem je nasta nakon sta san skinija sa neta pandu antivirus i kompletno skenira komp, otislo 40ak komada gamadi(virusa, trojana itd)
nakon toga komp je pocea nenormalno blokavat, nista ne radi itd, zatim sam u windowsima pokusa priko System restore vratit stanje od prije 2 dana, nakon sta je to obavia sam se restarta, i sad nakon sta se upali nema mi ni taskbara, ako se tako zove traka di je sat, start i minimizirani prozori, a desktopa nema samo stoji slika od koja je inace wallpaper, nemogu ni livi ni desni klik stisnit na "desktop", pokusa san sve napravit sa TuneUp Utilities 2007, maka san pandu i stavia novi antivirus updatea ga i nasa je jos virusa, sve san zivo pokusa...

sad vas molim ako mi mozete pomoc kako rijesit to, a kad se upali pojavi se folder my documents, i sa strane kao stupac di su my computer, my documents, itd... a da nije jedina opcija reinstall windowsa :(


Pomagajte braćo :(



Edit: a adsl mi je sporiji od carneta koji san ima prije 5 godina...

Upitni
26-08-2007, 13:33
meni se takvo nesto dogodi samo kad imam vise otvorenih prozora od IE-a,pa nestane sve dolje,sve ikone,samo wallpaper,i nista ne mogu otvorit,nego samo radit sa vec postojecim prozorima! tada idem ctrl+alt+delete pa shut down > log off, opet udjem i sve je normalno,najcesce :?

Berax0r
26-08-2007, 13:40
Dogodilo mi se slicno.Osao Hardu i PM :roll:
Promijenio hard windowse na novoe i sve 5

azuregos
26-08-2007, 13:40
Ma ne radi to, neradi mi ni tipka izmedu Ctrl i Alt tj ona za otvaranje starta, kao da je desktop sa taskbarom nesta, a kad minimiziran prozor pojavi se mala kockica ma mistu starta..

azuregos
26-08-2007, 13:41
Dogodilo mi se slicno.Osao Hardu i PM :roll:
Promijenio hard windowse na novoe i sve 5

sta je crka hard ili? :s

azuregos
26-08-2007, 13:49
a iman jedno 65gigabajta sta moran sacuvat a to bi przia na dvd 10 dana...

azuregos
26-08-2007, 13:54
Fala pokusat cu, iako mi se sadasnji AVG 7.5 sa najnovijim updateovima cini ok, a mozda se i windows sjeba tako da... pokusat cu...


Ako itko ima drugu ideju ... napisite :P

100EURO
26-08-2007, 14:23
daj reinstalaj winse i gotovo , skrati nama i sebi muke

Sonic_Moronic
26-08-2007, 14:25
Windowse reinstaliraj i više nemoj skenirat komp. :D

Đeri
26-08-2007, 14:46
odi u task manager - new task - upiši explorer.exe i javi šta ti bude :)

Bartuc
26-08-2007, 14:48
Ako ti ne otvara prilikom pokretanja kompa donju alatnu traku i ikone... Stisni crtl+alt+del, odi na Applications sekciju i dolje stisni New Task te u novom prozorčiću upiši explorer.exe! Možda radi i bez extenzije, ali napiši tak kak sam ti rekao :D

Kad to napraviš, možeš si napraviti BeckUp svega što imaš i nakon toga ako je potrebno, formatirati komp...

Ali probaj prvo unutar SafeModa skenirati komp, morti imaš neku ozbiljniju infekciju koja je ne vidljiva u NormalModu! U SafeMode ulaziš tako da prilikom resetiranja kompa pritiščeš jednu od F5 do F12 tipki :D Nisam ziher na koju u tvom slućaju :D

EDIT: Đeri me stigao :D

azuregos
26-08-2007, 15:00
odi u task manager - new task - upiši explorer.exe i javi šta ti bude :)

otvori mi se isto sta i prilikom pokretanja kompa, uglavnom folder my documents i sa strane kao folderi od a do ž :P my computer i ostale gluposti :/

Edit: i naravno nije se pojavia taskbar :p

Frky
26-08-2007, 16:22
Meni se čini da si s pandom obrisa neke važne stvari za rad windowsa!

Odnesi hard kod frenda i kod njega spremi te svoje podatke i formatiraj disk pa ga vrati nazad u svoj komp i nanovo stavi windowse!

Dweller
26-08-2007, 16:56
Da li imaš neki ekstra prazan partipticij?

Clutch
26-08-2007, 16:58
Ja sam imao slicne probleme koliko god antivirusa instalirao,i pokusavao vratit podatke i stajaznam :) i tek onda nakon gubitka zivaca sam shvatio da friski windowsi popravljaju stvar


Ovog problema nebi bilo da nisi napaljen pa radis sranja na net-u

HalF-DeaD
26-08-2007, 17:11
za sranja na netu
live cd ubuntua :D

Frky
26-08-2007, 18:41
Da li imaš neki ekstra prazan partipticij?

:rotfl: :rotfl:

Misliš particiju?

Ako ima može na nju natrpati sve podatke što želi sačuvati i onda format particije gdje su windowsi

azuregos
26-08-2007, 22:59
evo instalira san jos jedne windowse na istu particiju di i stari dok ne uzmen novi hdd, ionako mi fali jos bar 120gb..

Karzah
27-08-2007, 09:53
I nemoj Padnu više instalirati nego NOD32 ili Kaspersky ili ZoneAlarm.

Karlo_from_Bjelovar
27-08-2007, 15:54
jebo vas ta sranja... stavi avast home edition... besplatan je, samo dok ga instalaš moraš otic na register (imas tipku dok ti kod prvog pokretanja skenira) i tam te trazi ime i prezime, email adresu, u kojoj zemlji zivis i onda ti na email adresu koju si upiso stigne free cd-key koj traje 14 mjeseci... avasta se updatea svako malo...