PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ne radi ctrl+alt+delete



Karlo_from_Bjelovar
26-08-2007, 08:39
ljudi sta cu? to mi je pocelo od kada sam jucer nakon dugog vremena pokrenuo kretenski lime wire pro... vidi vidi boljke: lime wire mi se svako malo gasio-palio, nekad je bilo i 3 ikonice u taskbaru od njega... nisam mogao terminate proces jer nemrem ctrl alt delete... i sada idem ja: pokrenem tuneup utilitis 2007 i idem startup menager: nema niceg niti povezanog s lime wireom... ok, zbrisem ja sad lime wire i onda nakon restarta meni java javlja neki error i da pokusam ponovno instalirat lime wire kao da neki file ne valja... na svu srecu, imam instal.exe na kompu... idem ja instal: sve se pokrene, pita me za jezik, direktorij, i vidi cuda: prvo mi sere da je pokrenuta starija verzija (nemrem vidjet jer nemrem ctrl+alt+delete)...

nije bitno kako rijesit lime wire, vec cu se snaci, samo mi pls recite kako popravit ctrl+alt+delete... :shock: :|

Human m0nst3r
26-08-2007, 08:52
Ocito je neki fajl u windowsima, a moguce da si pobrao i neku viruscinu.

GrimReaper
26-08-2007, 09:01
virus.
ako ti se lime wire pali sam svaki put nakon kaj ga ugasiš imaš virus, ako nemožeš otovoriti task manager onda imaš 2 :P

ja sam najbolje to riješio reinstalacijom OS-a i prestankom korištenja limuna :)

Human m0nst3r
26-08-2007, 09:14
I samo da dodam to je trojanac u kombinaciji sa crvom. :D

Raoul Duke
26-08-2007, 09:37
E kad smo vec kod toga.HJa nemogu dok sam u codu stisnut ALT+F4(za izaci)nece.Kako to rijesiti?Nije virus antvirus radi satalno!!

Carp
26-08-2007, 10:43
E kad smo vec kod toga.HJa nemogu dok sam u codu stisnut ALT+F4(za izaci)nece.Kako to rijesiti?Nije virus antvirus radi satalno!!


jel to ono kad oces bazukku pa stisnes alt+f4???
meni to nekada ne radi, al nakon izlaska iz igre i ponovni ulazak i sve je radilo!

Karlo_from_Bjelovar
26-08-2007, 10:46
I samo da dodam to je trojanac u kombinaciji sa crvom. :D

hmmm... od anti-shit programa imam spybota s&d i adaware... anti-vir neam jer mi je komp spoooorrr... idem sad downloadat avast pa cemo vidit...

GrimReaper
26-08-2007, 10:59
ako imaš spor i star komp(ko ja 6 god) onda probaj sa nodom.

dobio je nagrade i najbolje ocjene,a dok je upaljen sistem mi nimalo ne pati i dalje radi bez cwikanja

Karlo_from_Bjelovar
26-08-2007, 13:57
evo ga, instaliro sam avast, war3 tft dota 5v5 radi bez lagova, sve radi... :D ja ti imam, hmmm, da, oko 6 godina, ali mooozda dobim novi oko nove godine (ddr3, pce 2.0) pa ce onda biti pwn... 8) :killyou: :boohoo: