PDA

Pogledaj cijelu verziju : Strah (nije F.E.A.R)



KingTomy
07-12-2005, 13:31
Jeste ikada vidjeli ljude koji ne mogu preći horor igru zbog straha?npr.doom3,fear,far cry(dobro,on nije baš tako strašan)?

Osiru$
07-12-2005, 13:35
Jesam. Sebe. Prvi Silent Hill... Ali nisam mogao igru nastaviti zbog straha samo tu večer.

Naime, taj isti dan stara je stavila frižider da se odledi, a ja sam uvečer počeo igrati. Problem je da sam se toliko uživio u igru da sam se živ istraumatizirao dok sam slušao led kako se topi, a nisam znao šta je :D

Ako se ovo pročuje, bit će mrtvih, iako ima dosta godina od toga.

Sickmanno1
07-12-2005, 13:39
Mene je uvijek brecao AvP...onako igram s marincem sve blijesti ko u disku, idem laganim koracima i odjedanput mi se pred facom stvori alien...uuu al me znao zbrecati :wink:

Swink
07-12-2005, 14:15
Silent Hill 1 definitivno :pray:
ali i ova simpatična flash igra (tj. njen treći novo)
http://www.pietrelcinanet.com/forum/ima ... irinto.swf (http://www.pietrelcinanet.com/forum/images/foto/labirinto.swf)

silent_snake
07-12-2005, 14:34
Imam jednog prijatelja koji ne igra niti jedan horor jer se previše boji takvih stvari. To mi nikako ne ide u glavu,pa neće ga pikseli ubiti.

goGAMERo
07-12-2005, 16:08
Jedina igra koje sam se plašio igrati :D :) :) :) bila :D :D je DOOM 3

Phillip
07-12-2005, 17:30
Takoder SH1, a Doom i F.E.A.R. mi nisu nesto strasni iako imaju atmosferu.

lcy
07-12-2005, 17:37
men je strasno dok sam igral SW: JO pa sam moral ic po spilji i ugasila mi se baterija (a bil je mrak) i nisam nist vidjel i najednom me neki urac pocel napada... e tad sam se usral... :D

Rocchiro
07-12-2005, 18:33
LOL...sad si me podsjetil

jedan od mojih frendova kupuje orginale FPS-ova (DOOM 3 itd itd) i niti jednu nije presel...bil sam kod njega dok je igral-on se trza na svakom hebenom kutu di je neki protivnik...

inače,meni su svi FPS-ovi pomalo strašni(ili si ja to zabrijem u glavi)-jer je uvijek veči užitak igrat u nepatoj atmosferi

a najstrašnija igra mi je definitivno SH 2

sTALKer
07-12-2005, 18:45
u mom slucaju najveci strah pretrpio sam od filma i to od one japanske genijalnostii zvane the grudge :shock:

u novije vrijeme me je posteno isprepadalo ovo cudo - fahrenheit, a inace me u igrama znaju prepasti budalaste i glupe stvari koje sigurno ni u snu nisu bile namijenjene u tu svrhu - kad vrata zalupe, i sl.

D.E.M.O.
07-12-2005, 18:59
fahrenheit rula, japanski horori su zakon (svakako podignite one missed call- inace sam se smijao na the ring i slicne stvari), a SH1 ima takvu atmosferu i glazbu da je to nesto nevjerovatno... Sherly?! Is that Sheryl? :D

miro u sutonu tihom
07-12-2005, 21:07
Jedan frend se boji igrati Half Life 2,ono kada se pojavljuju oni ogromni skakavci,ne sječam se kako zovu,oni što kasnije budu s tobom!

Robertus
07-12-2005, 21:10
Pa strah u igrama se zna desit s vremena na vrijeme! :)
Strah je ništa drugo doli emocija, i moga bi se koristit u druge svrhe, ili se već koristi??? 8)

str33t6l0w
07-12-2005, 22:58
nisam se bojao igrat ni jednu igru....
ali imam frenda koji se boji vlastite sjenezbog dooma :D

D4rkn3ss
07-12-2005, 23:02
ja bas nisam imao problema stim ali jedan moj frend se usro od straha svaki put kada bi zaigrao resident evil na plejki (stvarno nerazumijem sta je tamo toliko strasno) :yuck:

Tko)(na
07-12-2005, 23:10
Po mom mišljenju "najstrašnija" igra je Clive Barker's Undying.
Srce mi je stalo 2-3 puta tijekom prelaska te igre. Bolesno...

Snake
07-12-2005, 23:25
Jesam. Sebe. Prvi Silent Hill... Ali nisam mogao igru nastaviti zbog straha samo tu večer.

Naime, taj isti dan stara je stavila frižider da se odledi, a ja sam uvečer počeo igrati. Problem je da sam se toliko uživio u igru da sam se živ istraumatizirao dok sam slušao led kako se topi, a nisam znao šta je :D

Ako se ovo pročuje, bit će mrtvih, iako ima dosta godina od toga.

Koliko ti imaš godina??? bože moj, silent hill sam prešao onako, kao da mi je bilo muka, ali uopće me nije strah. Ni jedne igre. (valjda raspoznajem stvarnost i igru). Jako cijenim horror igre, ali eto, do sada su me samo neki naslovi uspjeli trznuti (Doom 3, Alone in the Dark 4, Resident Evil serijal, Silent Hill serijal). Ali to je ono BU EFEKT. Nažalost, danas me ni filmovi više ne straše. Straši me jedino stvarnost. Nažalost, kažem.

M@nkey
08-12-2005, 08:28
Ja nemogu Battlefield igrati kako treba jer mi iskoči neki tip sa zoljom iza kuće pa ga ja koljem i skontam da mi je teammate koji je uništava protivnički tenk koji mi je zatim napravio headshot... :cry:

Inače, igrao sam DEMO F.E.A.R-a i nisam ga se usudio ni nastaviti čim sam ušao u igru.

A jučer smo pod biologijom radili nešto o paucima i u pol sata me nastavnica pitala šta mi je a ja sav plav u licu. :oops:

Ja i inače zbog brata imam slabe živce...

Nemesis
08-12-2005, 09:38
e da...taj strah...mislim da je najstrasnije sta sam igrao bio silent hill...
mislim,nije ni doom3 los...fear sam preso;sjajna je atmosfera.ocijenio bi ga sam 96%...
sjeca li se itko onog hail to the king(kao onaj lik sta je imo motorku na ruci)???lol...

Nemesis
08-12-2005, 09:42
e sad sam se sjetio...ako zelite vidjeti stvaro grozne,gadne,odvratne i normalno strasne scene,odite na http://www.ogrish.com

ima jedna stvar gdje nekom liku(zivom)gule kožu s nogu...
:shock:

miro u sutonu tihom
08-12-2005, 21:11
Pa zati i služe te igre,odnosno filmovi,da unesu određenu dozu straha,da nemožemo ni mrdnuti prstom,ali sam nisam tako plašljiv,ali mi se gadi kada gledam snimke kada kolju ljude,ono režu im glave i tako!!!

Snake
14-12-2005, 23:56
mogu reć, sad kad sam odigro FEAR, malo sam pod dojmom, ali daleko je to još od straha. Prije bi to bila nekakva nelagoda i neugodnost FEAR atmosfere. Kako igram u potpunom mraku, osjetim nekakvo olakšanje kad upalim svijetlo

marijanovic
16-12-2005, 23:36
Tko nije igrao The Suffering ili Doom 3 na največoj težini, pojma nema šta znači strah u igri. :twisted:

MarkaN
16-12-2005, 23:42
za Suffering neznam, al za Doom3 se slažem! :friends:

marijanovic
16-12-2005, 23:53
MarkaNe, ako se slažeš da je Doom ]I[ i dobar i strašan, obvezno moraš odigrati The Suffering.
Raspitaj se malo o igri, nabavi ju.
Može se igrati iz prvog i iz trećeg lica, dobra je grafika, igrivost je velika, prića je dobra, atmosfera strašna, nije prezahtijevno, meni je najdraža...
To je igra od koje se ne spava bez upaljenog svjetla i televizora.

THE SUFFERING vlada...:::::::...

MarkaN
16-12-2005, 23:55
MarkaNe, ako se slažeš da je Doom ]I[ i dobar i strašan, obvezno moraš odigrati The Suffering.
Raspitaj se malo o igri, nabavi ju.
Može se igrati iz prvog i iz trećeg lica, dobra je grafika, igrivost je velika, prića je dobra, atmosfera strašna, nije prezahtijevno, meni je najdraža...
To je igra od koje se ne spava bez upaljenog svjetla i televizora.

THE SUFFERING vlada...:::::::...

fala na savjetu, nabavit ću ga :wink:

jeretik
17-12-2005, 00:14
Jeste ikada vidjeli ljude koji ne mogu preći horor igru zbog straha?npr.doom3,fear,far cry(dobro,on nije baš tako strašan)?

Clive Barker's Undying i AvP 1 su izazvali to kod mene :)

Osiru$
17-12-2005, 11:35
Koliko ti imaš godina??? bože moj, silent hill sam prešao onako, kao da mi je bilo muka, ali uopće me nije strah. Ni jedne igre.

Apsolutno strah nema veze s godinama, već samo s doživljavanjem prave atmosfere u igri, što ti očito, po svojoj izjavi, nisi nikada doživio.

v4MP1r3
17-12-2005, 12:56
Koliko ti imaš godina??? bože moj, silent hill sam prešao onako, kao da mi je bilo muka, ali uopće me nije strah. Ni jedne igre.

Apsolutno strah nema veze s godinama, već samo s doživljavanjem prave atmosfere u igri, što ti očito, po svojoj izjavi, nisi nikada doživio.

vidis, s ovim bi s emogao cak i sloziti

ako te ni jedna igrica nije fakat prepala onda nemam blage veze kaj si ti... jel tebe uopce boli da npr... pogodi te munja???

mravojed
17-12-2005, 16:18
Da e stari ti si onda malo ono..neobičan..ako se ničeg ne bojiš:)
evo meni je gušt kad igram neku igru di moraš bježati i di te panika hvata često,zasad jako prisutan filing u Doomu 3 i Undyingu,a mislim da će STALKER bit isto takav iako nije savim horor tip igre,ma nije uopće ali ipak.

miro u sutonu tihom
17-12-2005, 17:42
Suffering je zakon!

miro u sutonu tihom
17-12-2005, 17:44
Suffering je zakon!

Büre
18-12-2005, 22:13
AvP1
Znam da sam se usro ko guzica kad sam igro sa marincem.
Kad ti neka kmica od ejlijena izleti iz mraka, herc te strefi.
Proveo sam noci i noci s tom igrom.....i OCELICIO :-x

Ave Centurion
18-12-2005, 22:24
System Shockovi su recimo bili spooky i SH 2.

Rz Brzotrz
18-12-2005, 23:05
Ja sam se splašil jako kad sam igral MOHAA-u, naime bil je kasni sat, ja cijeli dan proveo igrajući, jedva da sam jeo išta, živci tanki od svega toga i nakon mračne mape u snježnoj šumi naganja me pas a meni se gun reloada i kad me dohvatil ja izmaknem nogu, srce lupa... - tad sam skužil da moram ići jesti i spavati. AvP2 mi je isto istančio živce.

Stiffy
19-12-2005, 13:38
AvP sa marincem je definitivno najstrasnija igra koju sam igrao poslije DOOM 3 :killyou:

Michel
27-12-2005, 11:43
Ja mrzim kad nas u nekoj igri pokušavaju prepast sa naglim eksplozijama
ili bilo kakvom iznenadnom bukom...
Najbolji efekt straha mi ima F.E.A.R.!
Idete nekim hodnikom , puška u ruci puni samopouzdanja kad počme onaj kur*c od trannsmitera da cvrći pa ona mala pretrći:)))))) BRRRR
A onome liku što kaže da se ne boji savjet:

Ugasi sva svjetla ubaci Krug 2 u DVD i raspali "na sve glase" i uživaj!
(Ako te to neprepadne Cia će te otet za tajna istraživanja ili ćeš barem završit u emisiji neobični ljudi loooooooool)

dFixxx3r
27-12-2005, 14:48
frendovi su imali problema u gledanju kako igram Doom3 ali meni nije bad
zapravo mi se igra sviđa zato što me isprepada svaki čas

=k.o=
02-01-2006, 11:59
half life 2 na nekim dijelovima....ja mislim da je to jedina igra. neke strašnije se nisam usudio igrati

Tonach
02-01-2006, 13:57
Suffering je super 8)


Nitko nije spomenuo ukleto sirotište u THIEF 3.....brrrrrrrrr :twisted:
To je postao i ostao jedan od najozloglašenijih levela u igri. Ljudi su molili save file-ove za level poslije :o

:D

Ementaler
02-01-2006, 14:26
Doom3 ...

tomb raider 4... e tu sam se fino usrao.. sve je tiho i onda neki ku**c odjednom izleti sa uber lošim AI-em... bwwwhhh... :o

Kimi
03-01-2006, 00:04
Ne znajući tak baš puno o igri koju mi je bratić donio - FEAR - znala sam da su samo u pitanju neki specijalci, da je neš kao strašno, u PP pročitala o nekoj curici, bla bla ma daaaaj (nije mi bezobraznik niš htio reć!!)
krenem ja to instalirat kasno navečer i tak negdje oko ponoći u mračnoj sobi sama s kompom krenem direktno u igru. OK neš malo strašno prvih par scena al niš kaj je sad to za mene...prođe sljedećih 5 min a ja korak po korak hodam po prostorijama, virim iza svakog ugla, osvrćem se na sve strane, srce kuca sto na sat,... počele me i ptice plašit i ono kidanje stropova... ---> daj brže bolje gasi taj komp dok mi neš ne skoči iz njega (joke) - zaključih bolje da to igram usred bijelog dana... al čovječe svaki put kad mi tak nekaj skočila trznem tak da miš toliko pomaknem da mi treba ono minuta da se vratim u normalan pogled i pogledam ko me to zaj... kad ono to se neka stolna lampica drma sama od sebe na mjestu (mislim stvarno)
zaključih - nađi onaj god mod pod hitno ak hoćeš ostat živ i završit igru

baš me zanima oni koji su ju prošli kak su uspjeli proć one napade onih 'sijena' na samom kraju prije neg što izletiš van i sve eksplodira bez tog god moda - nemoguće

pričam to frendu neki dan a on - dobro da si mi rekla, nema šanse da to idem igrat (davala ja njemu igru al on neće ni primit) - a ja puf-kaj te ima bit strah... pa to je samo igra
makar priznajem da ju nebi igrala baš bez god moda :D

hacker
26-04-2006, 19:02
Ugasite svijetlo,tako da bude potpuni mrak (osim monitora)onda otkljucajte vrata :D Pa onda pocnete igrati FEAR i stavite zvuk na vrlooooooo jako :D
Koliko ste izdrzali?

Sonic_Moronic
26-04-2006, 19:19
AvP sa marincem...brrrrrr... Znate kad vam onaj Alien u obliku nekog pauka skoči na facu..To je najgore. Oono idem ja vidim nema aliena ono odjednom taj mi soči ja poskočim sa stolca i srce mi kuca 10 puta brže :shock: BRRRRRRRRR...

ewok
26-04-2006, 19:21
ja se ne bojim... al u igri Thief 3 u misiji Abismal gale i Shalebridge cradle nije mi bas bilo svejedno.. kuzite ono zombiji "hrču", jeziva glazba, u ludnici- sobi za lobotomiju ... buhahahaha :D i to usred noci, pogledam kroz prozor vidim drvo bez lisca i kroz njegove grane mjesecina onak...

*Fila*
26-04-2006, 19:26
Ja mrzim kad nas u nekoj igri pokušavaju prepast sa naglim eksplozijama
ili bilo kakvom iznenadnom bukom...
Najbolji efekt straha mi ima F.E.A.R.!
Idete nekim hodnikom , puška u ruci puni samopouzdanja kad počme onaj kur*c od trannsmitera da cvrći pa ona mala pretrći:)))))) BRRRR
A onome liku što kaže da se ne boji savjet:

Ugasi sva svjetla ubaci Krug 2 u DVD i raspali "na sve glase" i uživaj!
(Ako te to neprepadne Cia će te otet za tajna istraživanja ili ćeš barem završit u emisiji neobični ljudi loooooooool)
E Care imaš pravo FEAR je zakon i strha u njemu ne nedostaJe :D

goGAMERo
26-04-2006, 20:09
Mene malko bilo strah kada sam igrao DooM, ali dobro, inače ne bojim se toliko! :) ;-)

FaTaL_mRkvA
26-04-2006, 20:10
Doom 3 je bolesna igret'na, nekad se userem kad igram po noci.....
F.E.A.R. je samo gadan:)

T.N.T.
26-04-2006, 20:25
Sillent Hill 4: The Room...

prestrašno... :yuck:

Snake The Best
27-04-2006, 16:03
Ne volim igrati horrorce zato jer me je uvijek strah i nelagodno mi je
Što se tiće F.E.A.R-a sretan sam kad su vojnici u blizini

mravojed
27-04-2006, 18:13
Doom 3 me najviše isprepadao,oni šta bacaju vatrene kugle i one zvijeri polu demoni poluroboti. ali to je samo dok ne postanem svjestan da je to igra(treba mi 10 sekundi) onda prestanem s bježanjem i panikom i razvalim sve BFGom....osjećam se ko Djuk Njukem kad to napravim :P

Wizard
27-04-2006, 18:18
U FEAR-u mi je najgore kad nema nikoga za ubijat nego trebas hodat pustim hodnicima, znam da ce se pojaviti neka utvara ili neka zenska i odma me strah hvata

gamer4life
29-04-2006, 23:18
U FEAR-u mi je najgore kad nema nikoga za ubijat nego trebas hodat pustim hodnicima, znam da ce se pojaviti neka utvara ili neka zenska i odma me strah hvata





jel itko probao igrati F.E.A.R. u mraku:tada će te vidjeti šta je strah

MindReader
30-04-2006, 09:28
ja sam "igro" fear demo tako da sam išo par koraka i čim sam naletio na onu dodojčicu, počeo gasit komp :rotfl:
drugi put sam bio malo hrabriji :D

dabl eM
30-04-2006, 09:55
doom 3,ja sam zvao pajdu da ide do mene da ja malo pređem,pa sam ja iši do njega da on malo pređe,tak smo radili do 12 navečer....a starci.... :-x

hacker
30-04-2006, 10:54
Igrao sam jednom FEAR po noci...od toga dana igram samo po danu :) :)

dabl eM
30-04-2006, 11:06
Igrao sam jednom FEAR po noci...od toga dana igram samo po danu :) :)

same me....ž


ali ni ja ne shvacam kakve to veze ima.dan noc,a i ja se isto boji....a znam da mi ništa ne može bit....ili nije tak??? :?

hacker
30-04-2006, 11:22
Igrao sam jednom FEAR po noci...od toga dana igram samo po danu :) :)

same me....ž


ali ni ja ne shvacam kakve to veze ima.dan noc,a i ja se isto boji....a znam da mi ništa ne može bit....ili nije tak??? :?
Nekima to nije razlika.Npr.ja se po danu se uopce ne userem takvih igrica.Ali po noci.... :yuck: :yuck:

Awspuh
30-04-2006, 12:11
Najstrašnije igre koje sam igrao su Nosferatu:The wrath of Malachi i The Suffering.Nikad više :kill:

MindReader
30-04-2006, 15:19
ja sam danas ponovo igro fear demo i nikad nisam tolko igre prešo, al mislim da neću više igrat. ona curica me već počela gadno plašit :o :o

POSA
30-04-2006, 15:34
onaj quest u vampire the masquerade bloodlines gdje trebaš istjerati duha iz hotela, a i wolf - ja na groblju, brinem se za svoja posla, kad neeka beštija mi krene iza leđa - citiram "roooarghhhhh"

Mr.G4m3r
07-05-2006, 10:49
Obscure, a kad sam bio maaaaaaaaaaali na Jungle Boyu u dosu skoci mi neka pantera na ekran... :cry:

osvetnik_sch3l3
17-12-2009, 15:57
AVP sa marincem kada se cuje motion sensor

vex
17-12-2009, 20:13
Posted: 07 May 2006 - post prije tvog..

Zašto dižeš tako staru temu?

LukA33
17-12-2009, 20:16
zato sto je tema dobra, inace ja sam se bojao igrat F.E.A.R., svaki put kad se pojavi Alma ja sam ljepo sejvao i nasao si nesto drugo za igrati hehe

osvetnik_sch3l3
17-12-2009, 20:53
Posted: 07 May 2006 - post prije tvog..

Zašto dižeš tako staru temu?
nisam uopce gledao na datum, no tema mi se svejedno cini dobra i cudim se sto ju nisam ranije zapazio

Elraxery
17-12-2009, 21:49
Gle meni je jedina scary igra koju znam bila doom 3 i farcry (neznam zasto ali uvijek bih se usro onih mutanata ili kaj su već (možda zato kaj sam imo 11 god ili tak neš)) ovo ostalo ne baš

osvetnik_sch3l3
17-12-2009, 22:01
meni je bila jebena situacija u seriou samu kada u onoj piramidi gdje se prebacuje mrak i svjetlost iskoci onaj pumpkin

Outmind
17-12-2009, 22:05
Kad je izašao prvi diablo, moj ga je brat jedne noći igrao iza ponoći i rekao da se živ usro od straha, fkt je za to vrijeme bio pre pre stravičan. A meni se jednom dogodilo, to nikad neću zaboravit, kad sam igrao doom 3 došao sam u neki wc, i ono, ZNAO SAM da će sad iz wc-a iskočit zombi, kad ja otvorim vrata i zombi iskoči iz wca tolliko sam se usro da sam doslovno poskočio sa stolice. Nikad me niti jedna igra ni prije ni kasnije nije baš toliko prepala. Dan danas se znam nasmijat tom doživljaju.

osvetnik_sch3l3
17-12-2009, 22:10
a ni ova igra nije za baciti
http://www.maniacworld.com/maze_game.htm

Omni
17-12-2009, 22:42
DeadSpace... I malo Doom...
Kod Doom3 to zato ke je tak mračna atmosfera i kod sve te tehnologije "vojne spreme" i gluposti nemre držat lampu i gun istovremeno.... :thumbs1: :) :) BULLSHIT!! :D :D

Kod DeadSpacea... The game itself... Atmosfera, zatim kak ti se došuljaju gadovi i svi neprijatelji koje imaš... :D :D
zatim kad ugl nekaj napraviš još se usude i kroz ventilacije izlazit...
Ugl kad počnem igrat ili pređem jedan quest ili igram 15-20min pa zgasim i dolazim k sebi i opuštam se :D :D :P

Outmind
17-12-2009, 22:51
onaj quest u vampire the masquerade bloodlines gdje trebaš istjerati duha iz hotela, a i wolf - ja na groblju, brinem se za svoja posla, kad neeka beštija mi krene iza leđa - citiram "roooarghhhhh"

E vidiš, sjetio si me one misije u kući onog psihijatra... e ono se dan danas ne bih usudio igrat sam doma po noći.

tigerija
18-12-2009, 07:06
Nije ono a me strah ili nešto, ali znalo me lecnut kao iznenadit u FEAR 2, jedina igra koje me znala s vrijeem na vrijeme lecnut onako, ne baš iz straha, nego iz iščekivanja i užitka :D. Nakon toga je Doom 3. Ostale nisu nit blizu... U tima su atmosfere odlične, uživiš se baš u priču i lika.

vukopas
19-12-2009, 20:50
Jedina igra koja me imalo prestrasila je Doom 3. Ali samo par puta u prvih par levela dok ima onih situacija kada udes u sobu pa se svjetlo ugasi ali ti zahvaljujuci svjetlu sto dolazi iz druge sobe vidis sjene zombija kako ti se priblizavaju.To je creepy ali nakon toga sve postane glupo i pocne se svoditi na "o vidi sad je ovdje mračni kut pitam se dali ima nečega u njemu o joj vidi beštija je izletjela van sad me strah"

wavefunct
19-12-2009, 21:46
NAJSTRASNIJI TRENUTAK IKAD U MOJOJ GAMING ISTORIJI ( prije osnovne sam igro RE SH FEAR, samo doom 3 nisam lol) JE BIO KAD... wait for it...
je taliban iskocio iz cod 4 bas me je trzno. najozbiljnije nez sto to al je tak obilo

ScorpiuS
20-12-2009, 10:34
NAJSTRASNIJI TRENUTAK IKAD U MOJOJ GAMING ISTORIJI ( prije osnovne sam igro RE SH FEAR, samo doom 3 nisam lol) JE BIO KAD... wait for it...
je taliban iskocio iz cod 4 bas me je trzno. najozbiljnije nez sto to al je tak obilo
LOL :D To je kao da su te prestrašili duhhovi iz Pac Mana.

wavefunct
20-12-2009, 10:47
bola znas kako je ruzan taman ja doso ono da odem iza ugla kad on skoci ispred mene das mu vidio face i ti bi se trzno

ps

bio sa pod influencijom alkohola D:

Raz
20-12-2009, 11:08
Silent Hill 1... igrao ju kao klinac i nikad nisam daleko došao jer me bilo strah igrat.
Hehe, ili igranje Resident Evil 1 sa prijateljem u mraku pri grmljavini... *zombi iskače, a u isto vrijeme nestaje struje*... I shat bricks.

U skorije vrijeme, hm... FEAR me znao prepast u par trenutaka.

Aerospark
20-12-2009, 20:38
Penumbra.

osvetnik_sch3l3
20-12-2009, 22:12
thief 3 ona misija u umobolnici

ScorpiuS
20-12-2009, 22:24
Ja zbilja mogu reć da se ne sijećam kada me je ikoja igra prestrašila. Možda u Fharenheitu kad se luđaci u umobolnici oslobode, ali to je bio više adrenaline rush.

Peyo
21-12-2009, 09:19
Nema te igre koje se ja bojim odigrat 8) Za sada sam prošao: Silent Hill 1,2,3,4,5, F.E.A.R. 1 + 2 exp., F.E.A.R. 2, Doom 3, Obscure 1, Evil Dead: Regeneration, Cold Fear, Dino Crisis 1,2, Clive Barker's Jericho, Manhunt 1, Call of Cthullu: Dark Corners of the Earth, The Suffering 1, 2, Condemned 1, Dead Space, Resident Evil 2,3,4,5, BioShock 1, Saw, Left 4 Dead 1, ... i još neke al nemogu se sjetit.

tigerija
21-12-2009, 10:08
Penumbra.

Eh kad bi barem netko napravio neku igricu poput te. to bi moglo bit remek djelo. Nisam igrao, ali dosta sam gledao snimke, izgleda stvarno ko da te uvuče u taj svijet.

Najbolje je što si bespomočan. Nije toliko strašno kod igrica gdje imaš oružja...

fear
24-12-2009, 20:37
Jedna jedina igra, System Shock 2,ni dan danas ju nisam prešao.