PDA

Pogledaj cijelu verziju : Final Fantasy General



Stranica : 1 [2]

Arbiter of Change
17-04-2011, 02:52
Ja sam igra patchiranu verziju IZJS-a i prevedeno je bilo nekih 98%. Ono što nije ti je nebitno ili je bila stvar formatiranja. Puno je bolja.

Kid A
17-04-2011, 02:56
Rizikujem da ispadnem glup, ali sta je sa spoken language?

Arbiter of Change
17-04-2011, 02:57
Propisno patchirana igra (proguglaj) ima engleski tekst i VA jer koristi za baze Japansku IZJS verziju i englesku običnu + fan patch.

Kid A
17-04-2011, 03:03
Arrrgh pa sad ne znam sta da radim
Ozbiljno ovo mi je jedna od vecih dilema u zivotu u ovoj godini :D
Evo bas mi sad stigla igra a ne da mi se cekat tu IZJS verziju a opet kontam, ne moze ova biti toliko losa.
Svejedno bi igrao ovo da nisam saznao za japansku verziju

....mislim, nije sad da je ova neigriva ili nesto

Arbiter of Change
17-04-2011, 03:09
Najbitnija stvar u IZJS ti je da likovi imaju identitet i svrhu zbog Job sistema gdje svaki posao ima svoj vlastiti Licence Board (Knight ima ogromni HP, White Mage je dežurni healer, etc) dok ti se u običnoj verziji svi likovi počnu preklapati kasnije jer dijele isti Licence Board (ne znam dokle si stigao, to je u biti tabla sa skillovima) tako da ćeš na kraju imati likove koji svi imaju white magic, black magic, heavy armor, sve skillove za oružja, itd. Pored toga IZJS dosta balansira neke stvari u igri.

Kid A
17-04-2011, 03:14
dok ti se u običnoj verziji svi likovi počnu preklapati kasnije jer dijele isti Licence Board
heh pa to ti se isto desava kasnije u FFX sa sphere gridom iako svatko od njih pocinje na drugom kraju "mape"

Jedino ak svi polazimo od iste tacke, onda je malo preglupo.

Doduse ono sto me najvise privlaci kod IZJS-a je mogucnost kontroliranja espera i guest likova pa ne moram ovisiti o summonu da udari neki specijal na bossa kad god se njemu prohtije, nego ja upravljam

Arbiter of Change
17-04-2011, 03:21
Meh, Esperi nikada nisu nešto posebno korisni osim, ironično, protiv drugih Espera koji su najteži neprijatelji u igri.

Kid A
17-04-2011, 03:25
Ma odigracu sad ovo pomalo pa ako bas basSbudem zapeo kod bossa ili negdje (a to nije nista strasno sto malo dobrog starog overlevelinga ne moze rijesit hue hue) onda nabavljam ovu verziju. Ne znam kad si ti igrao ali evo sad bas gledam da je patch dogurao do v0.20

Bitno je da su questovi tu, cujem da ovaj nastavak ima hrpetinu sidequestova u igri a volim se taman toliko zaigrat pa da zaboravim glavnu poentu igre, to jos nisam imao od FFVII

Arbiter of Change
17-04-2011, 03:28
Samo da ti kažem, saveovi nisu međusobno kompatibilni između različitih verzija igara. Što se tiče sidequestova dobro si čuo. Zaboraviti ćeš na glavnu priču nakon nekih 10 sati. :)

Kid A
18-04-2011, 01:49
Evo uzeo kratku pauzu nakon osam sati igre (bio bi red nesto jesti a i moram na posao za par sati), jel se meni cini ili je ovaj dio dosta izazovniji po gameplayu. Al gg je igra, zasad samo pozitivni utisci

Cid
18-04-2011, 11:52
Koji dio?

Arbiter of Change
18-04-2011, 11:58
Kladim se da je Judge Ghis u pitanju. :)

Kid A
18-04-2011, 14:57
@ Cid
FF XII
@ Arby
Ma jok nisam stigao do njega, sad trebam ici prvi put u aerodrom. Ubili me par puta kad sam lovio one zivine u clan huntovima (flower cactuar i poginuo kod par overleveled monstera) ali jos nisam imao problema s bossovima

Arbiter of Change
18-04-2011, 15:25
Crap, sad sam ti stvorio lažno očekivanje o njemu. :)

Kid A
18-04-2011, 15:31
A nema veze, mozda je to i dobro.
Iskreno nisam bas nesto zadovoljan ovim MMORPG (da ga tako nazovem) battle sistemom ali eto, uvijek mi se svidja to sto Squaresoft pokusava da ubaci nesto novo u svaki nastavak

Cid
18-04-2011, 20:54
Valjda je taj dio kad ide na Skycity of Bhrujebra, dosta kul lokacija.
Meni osobno je baš lijepo sjela promjena u vidu real time battle sistema, pristaje igri. A i tehnički je dobro izvedena.

Kid A
19-04-2011, 03:21
Igram tri sata s zenskom i skoro skuzim da je princhttp://gamer.hr/forum/images/smilies/duck.gif

Al ne svidja mi se ovaj battle system, namjestim gambite i samo micem likove, ne moram nista klikat kad oni sve po autopilotu rjesavaju :(

Shaka
19-04-2011, 09:02
kad se sjetim samo koliko sam vremena spusio na tom ff serijalu,samo na ff12 sam imao na kraju po memory cardu 160sati igre,a u 7 i duplo vise sa ponovnim prelascima,jedina zamjerka sto vecinu espera ne mozes naci bez nekog walkthrougha,pa tako i onaj famozni zodiac spear trebas od pocetka igrati sa walkthroughom....:S najjaceg protivnika sjecam se sam tukao oko 6-7 sati...:)

Kid A
19-04-2011, 09:04
zodiac spear?

Shaka
19-04-2011, 09:43
da to ti je najjace oruzje u igri(cca 170 napad ima) ali ima neke fore kao ne smijes odredene treasure chestove otvarati od pocetka igre da bi ga negdi na sredini igre dobio...imas hrpu stvari o njemu na youtubeu...isplati se pocet od pocetka ako nisi daleko dosao
Zodiac Spear
The most powerful weapon in the game has a trick to it that those who have to open EVERY treasure chest would miss out on. There are 4 places with treasure chests that must NOT be opened in order for the Zodiac Spear to appear:

1) Treasure chest in Lowtown, outside of Old Dalan's place
2) When sneaking into the palace (Before getting the Goddess Tear), there are several chests in the Cellar. Do not open the two chests in the southeast corner.
3) All treasure chests in the Confiscatory (the place where you get your weapons and armor back after being captured)
4) In the Phon Coast, later in the game, there is an island with 16 chests all near each other. The 4th chest that must NOT be opened is among these, so it is best to leave them all alone. They only contain Gil anyway.

If you've left all these treasures be, you'll find the Zodiac Spear in the Necrohol of Nabudis. It sports a whopping +150 attack and, like all spears, +8 Evasion.



i da,ima negdi 12 espera =P

Cid
19-04-2011, 11:12
Igram tri sata s zenskom i skoro skuzim da je princhttp://gamer.hr/forum/images/smilies/duck.gif

Al ne svidja mi se ovaj battle system, namjestim gambite i samo micem likove, ne moram nista klikat kad oni sve po autopilotu rjesavaju :(
Vidjet ćeš da nije tako jednostavno kad se budeš borio protiv bossova.

Arbiter of Change
29-05-2011, 16:02
Što se zapravo dogodilo oko otkazanoga FF spin-off naslova Codename Fortress. Poražavajuće.

http://www.vg247.com/2011/05/28/grin-fo ... demise/?ut (http://www.vg247.com/2011/05/28/grin-founders-partially-blame-square-enix-for-the-studios-demise/?ut)
m_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_term=vg247&utm_content=games

According to the developers, Square also claimed the firm was not delivering its work to the correct departments. It should have, instead, been sending all its work to Square’s legal division, and furthermore insisted it didn’t like the game’s Nordic style, which it specifically requested from the beginning and was one of the main reasons it chose a Swedish firm in the first place.

So, to test the waters at Square a bit, and to see if it was even paying attention, GRIN sent it some concept art from taken straight from Final Fantasy XII .

The Anderssons were told: “It does not look like Final Fantasy.”

“Then we realized that whatever we do … they have decided,” Bo Andersson said. “We wanted to come in and revolutionize Final Fantasy, which is exactly what they need. The latest version sucks of course.”

Kid A
30-05-2011, 02:49
jbg :(

Kid A
03-06-2011, 11:40
Kako ovaj Final Fantasy IX OST rula, preporuka svima bez obzira jesu li igrali igru. Ljepota

Kid A
23-06-2011, 20:18
http://www.rpgsite.net/articles/294-fin ... ee-release (http://www.rpgsite.net/articles/294-final-fantasy-vii-and-viii-are-on-steam--but-will-likely-never-see-release)
so close
:cry:

Babitz
23-06-2011, 20:39
And nothing of value has been lost.

System
26-06-2011, 22:47
Prije jedno mjesec dana sam odlucio da pocnem da igram Final Fantasy, pa sam odlucio da krenem sa VI ili III u to vrijeme. Posto nisam neki super jRPG fan nisam znao sta da ocekujem, iskreno igra me je odusevila. Setting je prilicno originalan i zanimljiv, likovi su dobro uradjeni, svi su preko 18 za divno cudo, iskreno ocekivao sam klasicne japanse teeneage likove sa retardiranim frizurama i jos gorim mentalnim sklopom, muzika je odlicna kao i atmosfera. Ima nekih stvari koje mi se ne svidjaju, na primjer igra nije donjela nista novo u odnosu na prethodnike kao i na ostale jRPG-ove tog doba. Druga stvar je frustrirajuci random encounter koji je toliko naporan da sam zbog njega po nekoliko dana odbijao da igram igru. Treca stvar je malo slabija prica, ali je lijepo prikazana tako da se to moze zanemariti. Sve u svemu odlicna igra, takodje duzina mi se svidja, oko 25 sati zabave.

Kada sam presao VI odlucio sam da odigram i V i IV medjutim oni mi se nisu svidjeli jer su samo losije verizije VI u genericnijem settingu i sa teenage likovima.

E sad da li da igram VII. Koji su cons i pros? Cuo sam toliko razlicitih misljenja da ne znam ni sam sta da radim.

wildje
26-06-2011, 23:04
Nisam odigrao šesticu za koju mnogi tvrde da je najbolji FF, ali sve nakon nje jesam i mogu ti reći da me sedmica uz osmicu oduševila najviše od svih njih. Odlična priča, setting, likovi koji nisu teenage cmizdravci...

Osobno sam skupio preko 100 sati na njoj, no to su bili dani kada nisam imao ništa pametnijega za raditi. Ne znam točno koliko bi bilo potrebno da se samo završi igra bez skupljanja raznih gluposti kao što sam ja radio, ali je sasvim solidne dužine.

Meni osobno igra nema nekakvih consa vrijednih spomena, osim možda sustava borbe koji je poboljšan u kasnijim nastavcima, ali ništa strašno.

W3DR4N
26-06-2011, 23:06
likovi koji nisu teenage cmizdravci

Pogrešno. To je specifično za svaki FF. Bez iznimke.

Babitz
26-06-2011, 23:17
Sedmica i osmica su odvele FF serijal u novom smjeru - onom punom patetičnih emo cmizdravaca. Ne shvaćam kako ti se svidjelo što toga "nema" u njima. Osmica je čisti koncentrat lošosti.

Uglavnom. Sedmica -> poglupljena šestica, kako borbom, tako i pričom i likovima.
Osmica -> cp sedmice s još manje smisla i s još lošijim likovima. Za bolji uvid u lošost ove igre klik ovdje. (http://spoonyexperiment.com/category/final-fantasy-viii/)

wildje
26-06-2011, 23:34
Za osmicu nisam rekao da nema cmizdrenja, to vrijedi za sedmicu. U osmici ga ima, ali mi je sasvim prihvatljivo i ako se dobro sjećam uvjerljivo za razliku od onoga u desetki i kasnije. Možda me sjećanje što se toga tiće vara, ipak sam igru igrao prije nekih 6-7 godina, ali mi je svejedno ostala u jako dobrom sjećanju

A ovo prozivanje igre "lošošću" neću ni komentirat. Poštujem tvoje mišljenje, ali mislim da si ipak u manjini.

Babitz
26-06-2011, 23:38
Probaj osmicu sad igrat.

wildje
26-06-2011, 23:42
Pa nešto i jesam zapoćeo, ne baš previše pošto mi je riknuo memory, no još uvijek nisam naišao na tu pretjeranu patetiku tak da ono jebiga.

Arbiter of Change
01-11-2011, 14:32
Za one koji ne znaju, Final Fantasy Tactics/FFT: The War of the LionsSimaju modding scenu. Nedavno je izašla 1.3 verzija fan patcha koji mijenja dosta toga.
http://www.insanedifficulty.com/index.p ... 201.3/home (http://www.insanedifficulty.com/index.php/Final%20Fantasy%20Tactics%201.3/home)

Where is the full list of changes 1.3 makes?

Overview of 1.3's features:
- 100+ New Random Battles
- 40+ New Deep Dungeon Battles
- Revamped Boss Battles
- Revamped Storyline Battles
- Tons of balance changes
- White Chocobo
- Sage Job
- Marksman Job
- Dark Knight & Onion Knight playable without WOTL
- JP Scroll / Level Up / Down Glitches removed from the game

q8SFyk-A6pA&

Dania
03-02-2012, 19:50
Eto, jest da kasnim nekoliko dana, ali 25 je godišnjica franšize, pa eto u to ime da barem bumpnem temu :)

EnGuardian
05-05-2012, 20:37
ja sam presao sve fajnl fantasije cak i ovaj zadnji 13 2 a onaj 11 nisam ni pokrenuo jer kada sam kupio igru ima tri cetiri serijska koda pa jedan ukucaj tamo drugi vamo registriraj se tamo registriraj se vamo treci u igru kod cetvrti ingame pa prijavi bankovni racun cekaj transakciju pa preko maila pa potvrdi code sa transakcije iz banke pa onda na kraju jos placaj da igras ali nisam dosao ja do tuda vise mi se nije dalo s tim serijalima dokazivati da imam originalnu igru a i dobro je sta sada ima noviji ps2 emulator koji je ajmo reci za danasnje kompjutere jako dobar za prelazenje ps2 igri pa je lijepo kada se sjetis starih vremena a ps1 emulator pogotovo opet prijedes fajnl fantasi a inace da square ima dobre igre a i je jako dobar inace po prici ali i po svim drugim segmentima

Arbiter of Change
31-08-2012, 09:47
Do want. :)
http://store.jp.square-enix.com/special/ff25th

As reported by FF Reunion's Aibo, who's in attendance at the event, producer Shinji Hashimoto took the stage to announce the Final Fantasy 25th Anniversary Ultimate Box. Set for release on December 18, this collectors package will include all the Final Fantasy games and a box with an Amano illustration. The package will weigh a heavy five kilograms.
http://i.imgur.com/x8DHO.jpg

Arbiter of Change
18-02-2013, 16:25
Prvi FF10 HD video, bar djelomično. Only on Vita.

8gd3gWcXPJQ

Kid A
11-03-2013, 14:07
http://steamdb.info/sub/26248/

FF VIII updatean prije par sati, sasvim moguce da stigne na Steam (s obzirom da je vec u registryu citavu vjecnost)

Kid A
14-03-2013, 21:13
http://api.steampowered.com/ISteamUserS ... meid=39150 (http://api.steampowered.com/ISteamUserStats/GetGlobalAchievementPercentagesForApp/v0002/?gameid=39150)

Dania
14-03-2013, 22:42
To ozbiljno? :o

crnisokol
09-04-2013, 19:02
jel ima nekvi Final Fantasy VII HD remake il nešto slično za ps3?...nekako sam bio uvjeren da ima, al ne mogu naći na PS Storeu :?

StormCr0w
09-04-2013, 19:20
Samo na PSP i DS afaik.

crnisokol
09-04-2013, 19:30
onda ću pričekati dok ne stigne na Steam PC verzija

StormCr0w
09-04-2013, 19:31
Nemoj me držat za riječ.
Ima na jutubu, ljudi igraju na PSP verziju na PS3. Ne razumijem se u odnos te 2 konzole, ali pročačkaj malo, možda se može nekako sredit.

W3DR4N
09-04-2013, 19:44
jel ima nekvi Final Fantasy VII HD remake il nešto slično za ps3?...nekako sam bio uvjeren da ima, al ne mogu naći na PS Storeu :?

Ps imaš PS One klasik na Storeu. Samo stavi smoothing i bok.

crnisokol
10-04-2013, 13:42
ne mogu naći nikakav FF VII na PS Storeu...nit PSOne Classic nit HD..ima samo V i VI...

Arbiter of Change
11-06-2013, 11:30
FF13 Versus je FF15 kao što su svi sumnjali. Ne loše, ali dizajn likova je totalno meh.

P3xKbPooKAo

I da, ova nova Lightning igra za koju nikoga nije briga osim fetišiste za pazuhe.

OV6YtKmsGaw

crnisokol
11-06-2013, 16:25
meni se baš i ne dopada nešto, a obožavam FF...

System
11-06-2013, 16:30
Meni je XV cisto ok. Vise je do toga sto je dobro predstavljeno pa izgleda interesantno, posebno prica.
A taj Lighting shit mi je lol.

Arbiter of Change
13-06-2013, 09:30
Više gameplaya iz FF15. Sistem baca na Kingdom Hearts koliko vidim i lik se teleportira uokolo. Može.

LBilT83Uq4A

Sonic_Moronic
13-06-2013, 12:58
Kako taj serijal predstavlja sve loše u japanskom RPGu. Evo imamo standardne emo teen bend tinejdžere sa nagelanim frizurama koji se bore protiv neke vojske i čudovišta. Realistična grafika samo sve čini još gorrim.

StormCr0w
13-06-2013, 13:47
Opisao si 99% japanskih erpegeja.

Sonic_Moronic
13-06-2013, 13:57
Ne.

Arbiter of Change
19-06-2013, 09:55
FF15 bi mogao na PC. Ako bude potražnje.
http://www.finalfantasy.net/xv/world-epic/

Yoshihisa Hashimoto, Square Enix’s Chief Technology Officer, has lead the charge into the next-generation for the company with the Luminous Engine that will host games such as Final Fantasy XV. A PC version is currently undecided, but “collaborations” with Luminous Studio are planned for the future. The game, as per the team, will require a top of the line (expensive) machine to run. It’s because of this point that they want to see what the “demand” will be from the PC audience (which is your cue to let them know that you want it).

StormCr0w
19-06-2013, 09:56
Igrat će se.

Outmind
19-06-2013, 11:00
Ali kakve ta igra ima faking veze sa final fantasy-em? Izgleda mi više kao nekakva akcijska arkada tipa god of war ili darksiders...

StormCr0w
19-06-2013, 12:55
Novi combat sistem. kawaii tinejđeri frizura zašiljenih po najnovijoj tokijskoj modi još uvijek su tu i to je jedino bitno.

Kid A
18-02-2014, 17:16
FINAL FANTASY® XIV: A Realm Reborn™ je od jutros na Steamu http://store.steampowered.com/app/262342/

http://i.imgur.com/vzasW9g.jpg


:(


tri sata dok nisam namjestio spoiler da valja

Falus
18-02-2014, 17:30
Kako se uopće koristi spoiler? Ne ide sa spoiler

Windwalker
18-02-2014, 17:53
Staviš = iza prve riječi spoiler.

Falus
18-02-2014, 17:57
jebeno

Arbiter of Change
19-02-2014, 15:19
Aww shit. FF15 možda dolazi na PC. Izgleda da je i FF13 trebao izaći, ali su mislili da tržište nije spremno.
http://www.siliconera.com/2014/02/19/square-enix-interested-bringing-future-final-fantasy-games-pc/

Worthaur
19-02-2014, 15:23
*FF15, 14 vec je na PC-u.

Arbiter of Change
09-05-2014, 15:20
Ne vidim baš poboljšanu grafiku, ali može. Šteta što ćemo se odreći trajne mape na drugom ekranu prisutne kod DS verzije.
http://store.steampowered.com/app/239120/

http://i.imgur.com/mXAo4Av.jpg

Bila bi fora da izdaju sve ranije igre izašle do sada, a ne da idu ovako nasumično.

flander
09-05-2014, 16:31
AoC kaj ti imaš ps3 ?

crnisokol
09-05-2014, 17:37
ne znam što čeka s kupnjom plejke...stalno stavlja nešto za Final Fantasyje, Personu (i Shin Megami Tensei općenito), Dynasty Warriors...rekao bih da bi mu se isplatila plejka da igra samo jRPG-je

Arbiter of Change
10-05-2014, 14:28
AoC kaj ti imaš ps3 ?

Naravno da ne. Samo vam ja još trebam.

crnisokol
11-06-2014, 13:08
Final Fantasy Type 0 HD remaster najavljen za PS4...samo objava zasada, nema nikakvih trailera

Arbiter of Change
11-06-2014, 13:41
Dan nakon što PSP verzija prevedena od strane fanova. Smooth. :)

crnisokol
11-06-2014, 13:54
to su čekali da ne moraju prevoditi HD verziju :)

Arbiter of Change
08-07-2014, 15:46
I onda izlazi za PS4, a ne za Vitu.


Solidan FF X zasad, mada je uvod bio predugacak.
Najgora stvar iz FF10 je Tidus. I glasovi.

crnisokol
08-07-2014, 15:57
bit će vjerojatno i za Vitu, samo kasnije...mada to samo ja nagađam, nema nikakvih informacija još

Worthaur
15-07-2014, 17:13
Dobio Airship u FF X i poceo grindat za Monster Arenu monstere, ovo ce potrajat.
35h igre zasad i gg je.
Jedino mi se Sphere Grid ne svidja, ne volim prelazit iz jedne u drugu klasu, a ovdje cu morat sa svim likovima cijeli grid rijesit, znaci svi ce na kraju imat iste statse/spellove/skillove...
Combat je dobar, svidja mi se instant switchanje likova, tak da skupljat AP nije problem. I odlicno mi je sto svaki lik nosi drugaciji tip oruzja/armora.

Arbiter of Change
15-07-2014, 18:32
To ova HD verzija ili original?

Nema veze, vidio u sigu. :)

crnisokol
15-07-2014, 19:40
taj sphere grid je super nasuprot ovom sustavu u XIII...

Worthaur
15-07-2014, 19:49
Po ovome sta sam procitao na wiki XIII se cini bolji. :)
Sphere Grid, svaki lik ima nekoliko klasa, ali nemozes ic u druge likove, da je tak u X bilo bi super.

crnisokol
15-07-2014, 19:55
tek sam na nekih 15-20h XIII i kako se stvari odvijaju mislim da ću sa svim likovima usavršit sve klase, tak da te klase na kraju nemaju smisla...a i level up se svodi na ulazak u ''skill tree'', odabir klase koju želiš pojačati i držanje X dok se ne potroši prikupljeni experience...kolko se sjećam u X je barem trebalo malo odabrati koji skill želiš i proučit kako se dalje granaju...

Arbiter of Change
15-07-2014, 19:59
FF13 zapravo nema izbora jer je Crystarium u biti kao nekakav linearni Sphere Grid gdje samo ideš po redu i izabireš k'o fol level up. Ne znam zašto ga nisu skroz automatizirali kad je već takav. Ne znam o čemu Worthaur priča... je li HD verzija ima expert Sphere Grid od početka? Jer taj nisam nikako vidio. U originalnom FF10 si ti slobodno mogao završiti u tuđim dijelovima Grida ako si želio potrošiti sfere.

Worthaur
15-07-2014, 20:04
Ima, mada igram sa Standard.
I u HD verziji je tako, i ne svidja mi se to, ne volim kombinirat likove. :)
I jos pola grida je prazno, a spherove za popunit ta mjesta dropaju odredjeni bossevi, i to max 2 po borbi, bit ce to mnogo grinda.

Worthaur
29-07-2014, 09:18
Pala platina u FF X - 98:47
Sva Celestial oružja upgradeana osim Kimahrijevog, bio mi je beskoristan u endgameu tak da mi se nije dalo zajebavat s tim.
Penancea, najjačeg bossa u igri sam one-shotao sa Zanmato iz prvog pokušaja, nije mi se dalo još ići grindat poseban armor za njega.
I još jednom bacam hejt na sphere grid sustav.

Worthaur
05-10-2014, 19:47
Igram X-2 HD, srećom nisu iskoristili leveling sustav iz X.
Klasično levelanje likova do 100-tog levela sa expom + levelanje profesija kad se koriste u borbi.

Outmind
05-10-2014, 20:37
Meni je x2 bio totlano nezanimljiv. Nešto oko cijelog tog garment grida i čudno tempiranih borbi je bilo nedovoljno privlačno.

Worthaur
06-10-2014, 05:47
Borba je GG.
Pasivni bonusi na garment gridu su ok, stvari koje se aktiviraju promjenom profesije nepotrebna komplikacija.

Izgubljeni_v2.0
06-10-2014, 11:33
E mene jedino zanima kako stigneš i kako ti se da sve živo platinirat. Za godinu dana country rank 1.

Worthaur
06-10-2014, 13:11
Gotta catch 'em all.
Nije da igram nešto ekstra, 2-3h dnevno mi je neki prosjek, kako stignem. Al samo se na plejci igram, na PC nisam ništa pokrenuo otkad sam ju nabavio.

Worthaur
05-11-2014, 19:56
Pala platina.
Sad se čeka FF Type-0.

crnisokol
06-11-2014, 08:21
ja nikako da dovršim FF XIII, kad su zadnja dva chaptera stavili obavezan grind..

Worthaur
13-03-2015, 15:33
https://www.youtube.com/watch?v=aM27jLaezN4

Worthaur
23-03-2015, 20:00
Pala platina lol, rula Type 0.

Outmind
23-03-2015, 21:59
Igra li tko demo od 15ice? Jeli čemu to?

Worthaur
23-03-2015, 22:19
Dobio sam kod za demo uz Type 0, vjerojatno ga budem odigrao za koji dan.

crnisokol
24-03-2015, 17:49
U 3-4 dana si uspio preći Type-0?

Worthaur
24-03-2015, 18:02
Yep, oko 22h mi je trebalo.
Laganu su platinu stavili, ima tu materijala za 100h+ igre, za platinu trebas samo zavrsit igru, gotovo sve trofeje ces dobit kroz normalno igranje, bez obracanja pozornosti na njih.

crnisokol
24-03-2015, 18:29
Samo 22h? Očekivao sam veću satnicu od FF naslova, pa makar bio spin-off.

Worthaur
24-03-2015, 18:44
PSP naslov. A ima i NG+ u kojem ima novih cutscena i slicno.