PDA

Pogledaj cijelu verziju : Samostalno gasenje Services programa



The-Borg
22-08-2007, 20:41
Evo imam problem sa internet servisima i sa zvukom naime nakon nekog vremena bilo to 5 min ili 2 sata samo se srusi internet i nema internet veze tj mozzila,thunderbird,xfire nitko vise nema konekciju mada ikonica da je veza spojena kraj sata i na network connections kaze connected !..i ako tada ugasim recimo windows media player koji svira pa ponovo upalim kada su se srusili servisi od mreze i interneta (ne svi) ne radi ni zvuk tj kao da se i taj servise ugasio nema zvuka !..

ne mogu dobit niti status veze a kamoli disconnect ili connect samo kliknem i nece da se otvori ili bilo sto napravi !.

To mi se i prije dogadalo ali napravio sam format c: i nanovo windowse ali problem je opet tu nije mi se nikad prije to dogadalo !.. i da scenirao sam komp nekoliko puta i nema virusa nod32,avast,bitdefender 0 bodova !

u service kad se ugasi recimo Windows Firewall/Internet Connection Sharing (ICS) ne mogu je startat kaze error 5 !. prije ovih novih windowsa vise procesa bi se ugasilo ovaj put samo neki ali ode internet connekcija i zvuk ! ali zvuk ode tek kad ponovo upalim wmp ili bilo sto da ima audio!..
I kad resetiram komp opet sve radi normalno !!? .. neznam u cemo je problem niti sto da vise radim !? ..uzasno mi je jer me disconnecta i iz igara online kad ga je volja isto tako i usred surfanja ma koji put i kad je komp samo upaljen sa internetom i samo stoji (nitko ga ne dira) ..

Moj komp je Amd 64 3000+ 939 socket, Epox EP-9NPAJ nVIDIA nForce4,AMD Hammer (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN) ,1024 MB (DDR SDRAM), PCI-E ATI Radeon X600 (RV370),Disk Drive ST3120827AS (120 GB, 7200 RPM, SATA),ST380013AS (80 GB, 7200 RPM, SATA)

I naravno windows xp sp2 sa svim najnovim orginal driverima !!. unaprijed zahvaljujem na bilo kakvoj pomoci !

Berax0r
22-08-2007, 20:44
Evo imam problem sa internet servisima i sa zvukom naime nakon nekog vremena bilo to 5 min ili 2 sata samo se srusi internet i nema internet veze tj mozzila,thunderbird,xfire nitko vise nema konekciju mada ikonica da je veza spojena kraj sata i na network connections kaze connected !..i ako tada ugasim recimo windows media player koji svira pa ponovo upalim kada su se srusili servisi od mreze i interneta (ne svi) ne radi ni zvuk tj kao da se i taj servise ugasio nema zvuka !..

ne mogu dobit niti status veze a kamoli disconnect ili connect samo kliknem i nece da se otvori ili bilo sto napravi !.

To mi se i prije dogadalo aliSnapravio sam format c: i nanovo windowseSali problem je opet tu nije mi se nikad prije to dogadalo !.. i da scenirao sam komp nekoliko puta i nema virusa nod32,avast,bitdefender 0 bodova !

u service kad se ugasi recimo Windows Firewall/Internet Connection Sharing (ICS) ne mogu je startat kaze error 5 !. prije ovih novih windowsa vise procesa bi se ugasilo ovaj put samo neki ali ode internet connekcija i zvuk ! ali zvuk ode tek kad ponovo upalim wmp ili bilo sto da ima audio!..
I kad resetiram komp opet sve radi normalno !!? .. neznam u cemo je problem niti sto da vise radim !? ..uzasno mi je jer me disconnecta i iz igara online kad ga je volja isto tako i usred surfanja ma koji put i kad je komp samo upaljen sa internetom i samo stoji (nitko ga ne dira) ..

Moj komp je Amd 64 3000+ 939 socket, Epox EP-9NPAJ nVIDIA nForce4,AMD Hammer (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN) ,1024 MB (DDR SDRAM), PCI-E ATI Radeon X600 (RV370),Disk Drive ST3120827AS (120 GB, 7200 RPM, SATA),ST380013AS (80 GB, 7200 RPM, SATA)

I naravno windows xp sp2 sa svim najnovim orginal driverima !!. unaprijed zahvaljujem na bilo kakvoj pomoci !

:wink:

flander
22-08-2007, 20:49
evo sad na, dva posta koji su čisti spawn, nemreš vjerovat, ovaj prvi pak ne čita, a drugi pak se pravi pametan, da mislim stvarno a oba su moda na forumu :pray:



da ne pametujem, možda je problem u modemu, možda on divlja, meni isto zna srat ona ikonica dole kod sata da sam connected, a od veze ni "v"

McPingvin_v2.0
22-08-2007, 20:54
evo sad na, dva posta koji su čisti spawn, nemreš vjerovat, ovaj prvi pak ne čita, a drugi pak se pravi pametan, da mislim stvarno a oba su moda na forumu :pray:



da ne pametujem, možda je problem u modemu, možda on divlja, meni isto zna srat ona ikonica dole kod sata da sam connected, a od veze ni "v"
ZOMG TIKVIĆ!!!!!!111

raven5
22-08-2007, 20:58
Slično se i meni zna desit, doduše rijetko. Jednostavno ikonica veze prestane reagirat, i stoji dolje skroz a veze nema... Ja jednostavno restartam ruter, sačekam par sekundi, iskoči mi ono program not responding, fino ga ubijem, reconectam se i to je to... Doduše ja nisam primjetio probleme sa zvukom, samo s vezom, i to mi se ne dešava čak ni svaki dan svaki drugi možda...

Bartuc
22-08-2007, 21:13
Moguće bi pomogao kakav program za automatsko češljanje o optimiziranje registry-a kao što je RegSupreme PRO! Samo bad kaj nije besplatan :?

Mada meni to zgleda kao malo ozbiljniji problem! Mislio sam da je možda do providera, ali kažeš da i zvuk zašteka, što je jako čudno! Probaj izbrisati konekciju, resetirati komp i ponovno je kreirati!

The-Borg
23-08-2007, 09:01
Ne pali nista cak niti format c: pa nanovo sve i windowse !.. komp je do sada radio savrseno dok se nije poceo poljavljivat ovaj problem !.. evo screenshot errrora kad se gore navedeni crash pojavi !

http://img507.imageshack.us/img507/9241/errorga1.jpg (http://imageshack.us)
http://img507.imageshack.us/img507/9241/errorga1.521263511e.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=507&i=errorga1.jpg)

Jopax
23-08-2007, 09:35
Možda ti je modem u kvaru
znam kad se meni pokvario modem (u kompu) i kompjuter se čudno ponašao dok se jednog dana nije htio raditi ništa
tada sam imao dial up