PDA

Pogledaj cijelu verziju : CENZURA



Prince-Artas
01-03-2006, 20:57
zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)

T.N.T.
01-03-2006, 21:04
zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)

jer su im konkurencija... 8)

Prince-Artas
01-03-2006, 21:49
[quote="Prince-Artas":26ftupsj]zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)

jer su im konkurencija... 8)[/quote:26ftupsj]

razlog je bezvezan

dex
01-03-2006, 21:56
[quote="T.N.T.":1xsmgflb][quote="Prince-Artas":1xsmgflb]zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)

jer su im konkurencija... 8)[/quote:1xsmgflb]

razlog je bezvezan[/quote:1xsmgflb]

mislim da nije.... recimo kak bi tebi bilo da si najbolji (recimo na svijetu) i pred tobom neko prica o nekom tamo sa strane kako je bolji od tebe... mislim da bi se i ti "branio"....

Prince-Artas
01-03-2006, 22:05
[quote="T.N.T.":2whbkchd][quote="Prince-Artas":2whbkchd]zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)

jer su im konkurencija... 8)

razlog je bezvezan[/quote:2whbkchd]

mislim da nije.... recimo kak bi tebi bilo da si najbolji (recimo na svijetu) i pred tobom neko prica o nekom tamo sa strane kako je bolji od tebe... mislim da bi se i ti "branio"....[/quote:2whbkchd]

ne kužim šta time hoćeš reć

dex
01-03-2006, 22:26
htio sam rec da brane svoju chast... i da si i ti jedan od pc play ekipe tako bi razmishljao...

Glass
02-03-2006, 17:50
Ali B_U_G nije samo časopis nego i problem u softveru zar ne?

Neven <R>
02-03-2006, 18:43
Nisam znao da je to cenzurirano...

Bug?


Mislim da je to više kao šala...

02-03-2006, 18:46
danas mi je u kompu bio bug i onda kada sam skuzio di je bug vido sam d a bug ne postoji nego pcply cenzurira riječi :rotfl:

Prince-Artas
02-03-2006, 19:30
ajde admini dajte nam razlog cenzure

T.N.T.
03-03-2006, 11:29
A sta je sa Gameplay

G_A_M_E_P_L_A_Y

Büre
03-03-2006, 11:48
BUG!!!!!!!!!
HACKER
GAMEPLAY
:cry: :cry: :cry:

raven5
03-03-2006, 14:46
A PCCHIP = PC_Chip

W1k1n6
03-03-2006, 17:04
zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)
Da ste barem jednom pročitali pravila ovog foruma, vidjeli biste točku 6 u kojoj piše da je ovo forum časopisa PC Play, pa tako rasprave o drugim časopisima smatramo offtopic spamom. Kad su postale učestale rasprave koje su se kosile s tom točkom, odlučili smo se malo poigrat s mogućnošću enginea foruma da cenzurira riječi, kako bismo natjerali ljude da se drže pravila bez drastičnijih postupaka.

Donner Kebab
03-03-2006, 17:13
zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)
Da ste barem jednom pročitali pravila ovog foruma, vidjeli biste točku 6 u kojoj piše da je ovo forum časopisa PC Play, pa tako rasprave o drugim časopisima smatramo offtopic spamom. Kad su postale učestale rasprave koje su se kosile s tom točkom, odlučili smo se malo poigrat s mogućnošću enginea foruma da cenzurira riječi, kako bismo natjerali ljude da se drže pravila bez drastičnijih postupaka.
Slažem se apsolutno. Nije ovo birtija, nekog reda mora bit. Imaju ti časopisi svoje forume pa odite na njih. :twisted:

Glass
03-03-2006, 19:07
zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)
Da ste barem jednom pročitali pravila ovog foruma, vidjeli biste točku 6 u kojoj piše da je ovo forum časopisa PC Play, pa tako rasprave o drugim časopisima smatramo offtopic spamom. Kad su postale učestale rasprave koje su se kosile s tom točkom, odlučili smo se malo poigrat s mogućnošću enginea foruma da cenzurira riječi, kako bismo natjerali ljude da se drže pravila bez drastičnijih postupaka.

Slažem se s tobom ali maknite cenzuru sa B_U_G_A ipak to nije samo časopis nego i svakodnevna pojava u programima i igrama.

T.N.T.
03-03-2006, 19:23
zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)
Da ste barem jednom pročitali pravila ovog foruma, vidjeli biste točku 6 u kojoj piše da je ovo forum časopisa PC Play, pa tako rasprave o drugim časopisima smatramo offtopic spamom. Kad su postale učestale rasprave koje su se kosile s tom točkom, odlučili smo se malo poigrat s mogućnošću enginea foruma da cenzurira riječi, kako bismo natjerali ljude da se drže pravila bez drastičnijih postupaka.

...i da bi se dobro nasmijali...

bug
gameplay
pcchip

:rotfl:

MarkaN
03-03-2006, 22:59
lol, a ja sam gledao tko to pametan mi je editirao post! :rotfl: Ma nema frke! O konkurenciji niti riječi :bravo:

Luka
03-03-2006, 23:20
mislim da je ok da se ne raspravlja o tim časopisima ali opet - zašto ih ne bismo smjeli uopće spomenuti ? i što je s greškama u softveru, i one su isto modra lasta ? (nisam napisao b_u_G nego ono što i vi vidite)

Prince-Artas
12-03-2006, 20:19
zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)
Da ste barem jednom pročitali pravila ovog foruma, vidjeli biste točku 6 u kojoj piše da je ovo forum časopisa PC Play, pa tako rasprave o drugim časopisima smatramo offtopic spamom. Kad su postale učestale rasprave koje su se kosile s tom točkom, odlučili smo se malo poigrat s mogućnošću enginea foruma da cenzurira riječi, kako bismo natjerali ljude da se drže pravila bez drastičnijih postupaka.

razlog je glup. ako netko želi napisati ime nekog časopisa on će to učinit

ROCCO_GRANDE
17-03-2006, 09:58
zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)
Da ste barem jednom pročitali pravila ovog foruma, vidjeli biste točku 6 u kojoj piše da je ovo forum časopisa PC Play, pa tako rasprave o drugim časopisima smatramo offtopic spamom. Kad su postale učestale rasprave koje su se kosile s tom točkom, odlučili smo se malo poigrat s mogućnošću enginea foruma da cenzurira riječi, kako bismo natjerali ljude da se drže pravila bez drastičnijih postupaka.

U većini slučajeva ti časopisi nisu tema razgovora, već se spomenu u okviru rasprave o Pc Playu.

RETROVIRUS
17-03-2006, 14:51
:? arena ,večernji list, globus AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,radost ,smilje i bosilje glorija,klik klik klik,AAAAAAAAAAAAAAAA, pa kakve sad to ima veze ako spomeneš neki časopis bitno je da ga ne hvališ previše(valjda),a mislim da i pc-play crew može podnest i lošu kritiku u smislu poboljšavanja vlastitog uratka(oprostite na preizraženim emocijama) :cry:

KingTomy
27-03-2006, 13:18
Napisao sam kukac bez cenzure.

kukac je loš časopis i treba ga spalit. (sad neću dobit ban valjda)


B.UG

EDIT: pametni ljudi će skužit (ako ne možete skužit kako sam napisao onda se bacite kroz prozor)

Sgt. Bull
27-03-2006, 13:28
ma ovo je glupost u vezi cenzure ne znam uopste sto vama smeta.al eto kako ocete.... ljepo si ovo skonto!

King tiger
27-03-2006, 18:28
zbog ovoga nam smeta.
"Igra "25 to life" ima vecih bugova ,a gameplay je grozan"
to bi naravno ispadalo nakardno ali izgleda da su uklonili.

FROG HUNTER
19-07-2006, 17:52
Prince-Artas
LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 :yuck:

D.E.M.O.
19-07-2006, 18:24
check this out. BUG :D :D

Prince-Artas
19-07-2006, 21:26
Prince-Artas
LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 :yuck:

ti si malo glupast jel

v4MP1r3
19-07-2006, 21:47
[quote="Prince-Artas":7syh8bpv]zašto cenzurirate riječi kao npr. B_U_G (mislim da ovo mnoge zanima)
Da ste barem jednom pročitali pravila ovog foruma, vidjeli biste točku 6 u kojoj piše da je ovo forum časopisa PC Play, pa tako rasprave o drugim časopisima smatramo offtopic spamom. Kad su postale učestale rasprave koje su se kosile s tom točkom, odlučili smo se malo poigrat s mogućnošću enginea foruma da cenzurira riječi, kako bismo natjerali ljude da se drže pravila bez drastičnijih postupaka.

razlog je glup. ako netko želi napisati ime nekog časopisa on će to učinit[/quote:7syh8bpv]

slazem se s princeom
npr ako ja zelim napisati bug necu napisati bug nego cu lijepo napisati B U G
kuzite?
ne mozete zabraniti nekome da se izrazi na taj nacin, a da i zabranite, vec bi se naso nacin kako da ga se zaobidje...

...sad tek vidih,
"i tako ja sam citao bug kao mali i onda sam shvatio da je bug sit i ja poceo citati PcPlay"

LOL

gamer4life
19-07-2006, 23:55
Meni su obrisali dvije teme o B.-U.,G-u...mislim da to nije u redu jer B,.U,.G nije konkurencija pcplayu...B,.U,.-g je više hardverki nastrojen...ja kupujem B.-U.-G zbog hardvera i b.,u,.g-tv-a,a pcplay zbog recenzija igara

v4MP1r3
20-07-2006, 08:45
ajde necemo vise o modroj lasti, fakat da ne podijele banove zbog toga...
al sve u svemu, cenzura mi se ne svidja, ovo je ko da stavljate svoje rijeci u nasa usta... ( :yuck: )

Maloki
20-07-2006, 09:59
Meni su obrisali dvije teme o B.-U.,G-u...mislim da to nije u redu jer B,.U,.G nije konkurencija pcplayu...B,.U,.-g je više hardverki nastrojen...ja kupujem B.-U.-G zbog hardvera i b.,u,.g-tv-a,a pcplay zbog recenzija igara

Nije PCP-u, ali je VIDI-ju. A i Modra lasta je isto asopis :D , kupovo sam ga u 4. razredu prek škole :D