PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pretjeruje li se s kornjacama u igrama?



Hamti Damti
21-08-2007, 13:52
U nekim igrama kao c&c serijalu, warcraftu, ogameu(koji je vise text.igra) danas se toliko kempa s kornjacama da to nije normalno.

Gamerima je jednostavno jednostavnije, jeftinije, zabavnije nagraditi hrpu tornjeva ili topova u bazi, bogatit se na ressima i netrebati se brinuti s koje strane ce im protivnik doci a uz to im je zabavno pritom iznervirati neprijatelja da poludi i da odustane.

Sto je najbolje u nekim RTS-ima pak dodu u neprijateljsku bazu i kraj nje krenu graditi tornjeve cime opet maltretiraju neprijatelja.

Svi se toliko zale proizvodjacima igara sto davaju toliku jacinu tornjevima a proizvodaci igara to ignoriraju pod navodom da igra postaje zbog toga napetija, a meni i nekima je to vise glupo i neposteno nego napetije pa me zanima vase misljenje oko toga.

Arbiter of Change
21-08-2007, 14:28
A jesi čudan - samo još jedan stil igre. :?
Inače, nema toga u Warhammer: DoW.... nema. :)

McPingvin_v2.0
21-08-2007, 14:31
nema neprobojne obrane. kako u ogame-u, tako i u c&c-u. ako ne možeš probiti obranu, zači da si slab/ loš igrač... ili barem nisi u rangu te kornjače. :)

THUNDER_DINIX
21-08-2007, 14:35
kako kada, ali neki se bas znaju zabunkat i to me bas nervira

medusa
21-08-2007, 15:06
ha gle svaka obrana ima slabu točku.
uvijek se nađe neki način. 8)

Durin
21-08-2007, 15:20
Kornjača je jako slab način igranja.Samo je pitanje vremena kada će ti netko probiti obranu.Napad je najbolja obrana,ili barem u većini igara.

Mithras
21-08-2007, 15:34
nema neprobojne obrane. kako u ogame-u, tako i u c&c-u. ako ne možeš probiti obranu, zači da si slab/ loš igrač... ili barem nisi u rangu te kornjače. :)


Potpuno se slažem, svaka obrana pukne kad tad!!!!!

Jopax
21-08-2007, 16:15
Meni je to baš moćno
Ili bit kornjača ili napadat kornjaču
C&C je primjer uvijek sam volio obranu , ali simetričnu i urednu a ne nabacanu hrpu turreta i bunkera :yuck:
Ali nema boljeg osjećaja od onog kad dođeš kornjači pred bazu sa vojskom i onda polako mu kidaš komad po komad baze i obrane
Ili još bolje ako struja igra glavnu ulogu skršiš mu jedan generator i samo Attack move do sredine baze i gledaš kako papak pati... :)

McPingvin_v2.0
21-08-2007, 16:17
Meni je to baš moćno
Ili bit kornjača ili napadat kornjaču
C&C je primjer uvijek sam volio obranu , ali simetričnu i urednu a ne nabacanu hrpu turreta i bunkera :yuck:
Ali nema boljeg osjećaja od onog kad dođeš kornjači pred bazu sa vojskom i onda polako mu kidaš komad po komad baze i obrane
Ili još bolje ako struja igra glavnu ulogu skršiš mu jedan generator i samo Attack move do sredine baze i gledaš kako papak pati... :)
Istina, u generalsima sam bio kornjačetina samo takva... ali bila je fora gledati kako laseri jednostavno tope sve tenkove i avione koji pokušavaju proći :)

Jopax
21-08-2007, 16:21
Ne šta bi ja znao uradit sa kinezima ili sa GLA
U gla bi iša naizmjenice stinger pa tunnel network i tako oko cijele baze veliki prsten
A sa kinezima bunker pun tank huntera i sa minama i kraj toga 3 gattling turreta
Nijedan avion nebi preživio 8)

McPingvin_v2.0
21-08-2007, 16:23
poprilično loše naspram laser turreta :)

Jopax
21-08-2007, 16:25
Oni troše struje puno
pa ako nabavi neki long-range weapon i skrši ti generator hebo si ježa
Ali jaki jesu šta je je
Ja sam sa njima lako prešao air force generala na mediumu

Mithras
21-08-2007, 17:01
Oni troše struje puno
pa ako nabavi neki long-range weapon i skrši ti generator hebo si ježa
Ali jaki jesu šta je je
Ja sam sa njima lako prešao air force generala na mediumu

ko je po tvojem mišljenje najbolja kornjača u C&C-u od svih generala, meni je osobni infantry general i sredio sam sa njim air force generala na hardu samo tako. U bunker stavim po dva mini gunera ostatak tenk huntera, sa strane dva mini guna ništa ne prođe kraj njih, ali ipak je boje igrat rushera sa tenkovima ngo kornjaču.

Rocchiro
21-08-2007, 19:56
da,zna me tu i tam zivcirati,al ne mislim da bi to trebalo smanjiti ili nedajboze ukinuti.logicno je da si svako dobro zasiti bazu

Jopax
21-08-2007, 19:58
Superweapon general
Jer ima EMP turrete koji ruše avione iz prve i isključuju tenkove iako ne rade veliku štetu
ali je tu zato Fire base sa 4 Pathfindera ili Rangera da se brinu o pješadiji :D

[_[_[Sk8man]_]_]
21-08-2007, 20:20
To se radi Warcraftu.Aj molim te :rotfl:
Downloadaj koji put neki pro duel sa neta pa ces vidit kolko se ta taktika upotrebljava.Evo ti jos jedan :rotfl:

medusa
21-08-2007, 20:27
u warcraftu se može bit kornjača, ali ne baš uspješno koliko sam vidio.

Jopax
21-08-2007, 20:29
u warcraftu se može bit kornjača, ali ne baš uspješno koliko sam vidio.

nimalo uspješno
jer je obrana bilo kakva preslaba da bi bila učinkovita neko duže vrijeme i većinom služi da brani radnike dok se vojska ne vrati :)

THUNDER_DINIX
21-08-2007, 20:29
da, neko ko dobro igra i upravlja s vojskom ga pregazi bez beda. ja sam prije dok sam stalno to igrao znao srusit cak i jace kornjace. ali, njih je najveci gust rusit

McPingvin_v2.0
21-08-2007, 20:53
Superweapon general
Jer ima EMP turrete koji ruše avione iz prve i isključuju tenkove iako ne rade veliku štetu
ali je tu zato Fire base sa 4 Pathfindera ili Rangera da se brinu o pješadiji :D
laser je jednako učinkovit protiv svega... preferiram ga iz tog razloga :)

Gorky
24-08-2007, 11:55
U o-game-u sam vidio neke od najjacih kornjaca ikad, i sve su redom padale, tip si misli da ako ima najjacu planetarnu obranu u svom cijelom sektoru, da je Bog i batina, i da mu niko nemoze nista, e pa krivo, nema te obrane koja ce izdrzat puni napad interplanetarnih raketa koje posalju 4 planeta/igraca, prva dva vala uniste balisticke rakete, treci se istopi na kupolama, ali zato 4 sravni sve sa zemljom, i onda ostaje samo pitanje flote, al je ono minorno, jer ta 4 igraca ako imaju svaki pun kompliment raketa imaju i flote, ili neznaju igrat. Na kraju ta über-kornjaca zavrsi kao player kojeg nemozes napasti, toliko si ga slomio, ja sam osobno sudjelovao u jednom takvom napadu i zaradio mjesec kad me tip napao sa svojom flotom jer se na njegovu nesrecu moja flota vratila 2 min prije nego sto je njegova dosla. Kornjaca je tip igre koji funkcionira protiv kompjutera, ali protiv igraca koji razmislja kako ce te demolirati, a ne samo poraziti, nema sanse.

Hamti Damti
24-08-2007, 12:37
U o-game-u sam vidio neke od najjacih kornjaca ikad, i sve su redom padale, tip si misli da ako ima najjacu planetarnu obranu u svom cijelom sektoru, da je Bog i batina, i da mu niko nemoze nista, e pa krivo, nema te obrane koja ce izdrzat puni napad interplanetarnih raketa koje posalju 4 planeta/igraca, prva dva vala uniste balisticke rakete, treci se istopi na kupolama, ali zato 4 sravni sve sa zemljom, i onda ostaje samo pitanje flote, al je ono minorno, jer ta 4 igraca ako imaju svaki pun kompliment raketa imaju i flote, ili neznaju igrat. Na kraju ta über-kornjaca zavrsi kao player kojeg nemozes napasti, toliko si ga slomio, ja sam osobno sudjelovao u jednom takvom napadu i zaradio mjesec kad me tip napao sa svojom flotom jer se na njegovu nesrecu moja flota vratila 2 min prije nego sto je njegova dosla. Kornjaca je tip igre koji funkcionira protiv kompjutera, ali protiv igraca koji razmislja kako ce te demolirati, a ne samo poraziti, nema sanse.


lol a nisi pomislio da svaka prava kornjaca treba i ima min. 120 antibalistickih, a uz to ima puno nacina da s?ebe napadace dokraja.

2. uni je pun kornjaca i jos uz to da su se ujedinile rajderi imaju sve manjih sansa..

mravojed20
24-08-2007, 12:43
Čekaj ti se hvališ što je vasSčetveroSuspjelo rasturiti kornjaču? wow

:o

VVombat
24-08-2007, 13:54
najgore je kad se u ogame-u nakoti proklete obrane na mjesecu...ako se dobro sjecam mjesec ne mozes raketirati...

McPingvin_v2.0
24-08-2007, 14:08
U o-game-u sam vidio neke od najjacih kornjaca ikad, i sve su redom padale, tip si misli da ako ima najjacu planetarnu obranu u svom cijelom sektoru, da je Bog i batina, i da mu niko nemoze nista, e pa krivo, nema te obrane koja ce izdrzat puni napad interplanetarnih raketa koje posalju 4 planeta/igraca, prva dva vala uniste balisticke rakete, treci se istopi na kupolama, ali zato 4 sravni sve sa zemljom, i onda ostaje samo pitanje flote, al je ono minorno, jer ta 4 igraca ako imaju svaki pun kompliment raketa imaju i flote, ili neznaju igrat. Na kraju ta über-kornjaca zavrsi kao player kojeg nemozes napasti, toliko si ga slomio, ja sam osobno sudjelovao u jednom takvom napadu i zaradio mjesec kad me tip napao sa svojom flotom jer se na njegovu nesrecu moja flota vratila 2 min prije nego sto je njegova dosla. Kornjaca je tip igre koji funkcionira protiv kompjutera, ali protiv igraca koji razmislja kako ce te demolirati, a ne samo poraziti, nema sanse.
prava kornjača ima minimum 120 antibalističkih te poštenu flotu. a to što četvorica sruše kornjaču je goli kurac. kad ju srušiš sam onda si faca.

Kenyi
24-08-2007, 14:08
ground cotrol 2 je kao napravljen za kornjace 8)

VVombat
24-08-2007, 14:11
ground cotrol 2 je kao napravljen za kornjace 8)

da oni tenkovi + oni stitovi + par onih za lijecenje i miran si... i onda kad ti napadas, protivnik sigurno ima istu obranu...pobijedi na kraju onaj koji ima vise zivaca... ali sve u svemu je dosta dobra igra...

Kenyi
24-08-2007, 14:13
da oni za hilanje te 8 onih stitova artiljerija i miran si do kraja igre.

Systematic Reverse
24-08-2007, 14:59
Nema toga u warcraftu lol

Hamti Damti
24-08-2007, 16:16
Nema toga u warcraftu lol

Ima.

Nasopas hrpe tornjeva i cekas s vojskom u bazi da enemy dode :|

Upitni
24-08-2007, 18:04
aha,i onda dodje sa nekim chiamerama ili catapultima i moras sa malom vojskom van izac ili sve spusit,a on ima jacu vojsku jer si ti potrosio sve na towere

Sgt. Bull
24-08-2007, 19:58
[quote="Systematic Rewerse":3b9jd3n3]Nema toga u warcraftu lol

Ima.

Nasopas hrpe tornjeva i cekas s vojskom u bazi da enemy dode :|[/quote:3b9jd3n3]
I onda snimiš replay i fino pošalješ blizzardu i u roku od mjesec dana dobiješ ban kao što je jedan lik koji je igrao...Inače sada sam upravo odigrao evo 4 partije,3 dobio(3 masera) a 1 izgubio jer su mi uradili mass towera...2 orca a mi elf i human,stvarno ne znam kako se nekome to da,kvari sav užitak igre i nije fkt više zabavno... :yuck: mrzim također one lamer taktike kada elf masa moon wellowa i ide na chimere i aa i onda dođe i gg...ništa mu ne možeš u bazi jer se heala... cccc :yuck:

Hamti Damti
24-08-2007, 20:49
aha,i onda dodje sa nekim chiamerama ili catapultima i moras sa malom vojskom van izac ili sve spusit,a on ima jacu vojsku jer si ti potrosio sve na towere


zato su tu rayderi koji mrezama ulove chimere, i heroji + shamani i troll witch doctori koji rade svoje da zastite heroje, a svoje katapukte postavis iza svojih tornjeva i dokrajcis neprijateljske katapulte koji su naravno slabiji ako su nightelfovski :|

Decki nisam bezveze ovu temu otvorio, upoznat sam sa svime time i gledao uzivo :nonono:

Upitni
24-08-2007, 23:17
a oni goblin sapperi,sa kaboom,posaljes ih nekoliko na towere i jos ih hasteas...i leti sve KABOOM :roll:

medusa
25-08-2007, 10:29
imam dojam da je sve u skillu igrača,veći skill-pobjeda. nema gameover-proof načina.

Hamti Damti
25-08-2007, 13:35
a oni goblin sapperi,sa kaboom,posaljes ih nekoliko na towere i jos ih hasteas...i leti sve KABOOM :roll:


imaju slab health zbog cega ih profici ne koriste

Koza
26-08-2007, 19:22
Kkako dobra anketa...lol kornjace. Svi na prvu crtu NAPADA/OBRANE. This is not for the turtles.

Sickmanno1
26-08-2007, 20:38
Najgore su kornjace u ogameu, vjerujte mi :?

| | \| i X 4 |
26-08-2007, 20:47
Điz bed da vi znate koja sam ja kornjača

pogotovo u C&C RA i Yuri's Revenge

ja naprawio zidove oko baze strojnice , bunkere , swe je bilo u milimtetar posloženo da niko ne može proći :pray:

ZorgTheBorg
27-08-2007, 22:42
Najgore su kornjace u ogameu, vjerujte mi :?
WRONG.

Jedino u OGameu kornjace mogu doci do izrazaja. One su nezamjenjiv dio svakog saveza, rudari i dobavljaci resursa za flotase, i brzo se oporavljaju od napada. U ostalim igrama... obrana je jednostavno njubovski nacin bacanja resursa.

D@rX
27-08-2007, 22:46
Evo ljudi da se pohvalim, ako netko hoce replay moze, u Warcraft 3 TFT u smo ja i jos jedan igrali protiv jednog lika i kompa i napravili 300 tornjeva kao kornjacu i on je odustao. :rotfl:

Sgt. Bull
28-08-2007, 00:01
Evo ljudi da se pohvalim, ako netko hoce replay moze, u Warcraft 3 TFT u smo ja i jos jedan igrali protiv jednog lika i kompa i napravili 300 tornjeva kao kornjacu i on je odustao. :rotfl:
Svaka vam čast,da meni to uradite dobili bi ste po ušima,i to dobro jer upravo takve stvari uništavaju igru...

Upitni
28-08-2007, 01:33
svaka se kornjaca u tftu moze unistit,zato jer ima dosta jedinica koje imaju veci range od towera,npr. chimere,katapulti,meat vagoni,glave throveri,frost wyrmovi imaju onaj freezing breath,ukratko,ne isplati se

D@rX
28-08-2007, 09:32
[quote="D@rX":1jlngfga]Evo ljudi da se pohvalim, ako netko hoce replay moze, u Warcraft 3 TFT u smo ja i jos jedan igrali protiv jednog lika i kompa i napravili 300 tornjeva kao kornjacu i on je odustao. :rotfl:
Svaka vam čast,da meni to uradite dobili bi ste po ušima,i to dobro jer upravo takve stvari uništavaju igru...[/quote:1jlngfga]

gle covjece, mi smo to radili iz zajebancije, inace normalno da tako ne igramo. uglavnom. unistio je 20 tornjeva sa chimerama i kul. nije htio vise.

Jopax
28-08-2007, 10:16
Điz bed da vi znate koja sam ja kornjača

pogotovo u C&C RA i Yuri's Revenge

ja naprawio zidove oko baze strojnice , bunkere , swe je bilo u milimtetar posloženo da niko ne može proći :pray:

Hehe
ta igra ima najbolju obranu od svih
Jednom sam napravio veliku kocku od prism towera i u nju teleportirao napadačke tenkove 8)
ili u yurija oni gattling toweri
kako je ono jako nije normalno, posebno ako žrtva ima dosta healtha pa tower ima vremena ubrzat

Sickmanno1
28-08-2007, 10:42
Najgore su kornjace u ogameu, vjerujte mi :?
WRONG.

Jedino u OGameu kornjace mogu doci do izrazaja. One su nezamjenjiv dio svakog saveza, rudari i dobavljaci resursa za flotase, i brzo se oporavljaju od napada. U ostalim igrama... obrana je jednostavno njubovski nacin bacanja resursa.

Rotfl, deces, cika Sick je poprilicno iskusan u ogameu, nije da se hvalim. Ali dok sa svojim plazmama budes mogao reciklirati nekoga, kao sto ja mogu sa svojim razaracima, onda se javi. Kornjace su zazivjele sad kad su uniji prazni i kad mozda 30% igraca uopce posalje par napada dnevno i sad korniji imaju jaku ekonomiju pa nekaj mogu od resursa. Ali dok je bilo 5+k igraca onda se korni mogao hebati a ne nesto napraviti. Takoder korni se jako lako rusi sto sa zvijezdama, sto sa organiziranim napadom saveza, gdje profit nije najvaznija stvar :D..

Takoder ono najvaznije moj post je znacio da najvise mrzim kornjace iz ogamea, a ne da su najlosije, makar ni to nije daleko od istine...

Gorky
28-08-2007, 11:34
Vidim da nisam bio dovoljno jasan u svom prijasnjem postu. i da je se hvalim da sam sa jos 3 tipa nabio kornjacu, ono sto nisam rekao je to da je on sam bio jak ko nas 4, i da smo ga nabili zato jer nam je smetao a ne zato sto smo htjeli njegove resurse, da je bio pametan, nebi onda on mene probao napasti, nego bi se jos ucvrstio. To sam htio reci.

Sad mozete nastaviti sa pljuvanjem.

TeraBajt
28-08-2007, 12:16
Sto je najbolje u nekim RTS-ima pak dodu u neprijateljsku bazu i kraj nje krenu graditi tornjeve cime opet maltretiraju neprijatelja.
to je stil igre i zove se tower rush, te je u tftu undead vs orc u pocetku jako dobar.
Uzmes bubu i ides na fiendove, uzmes ono sranje za crno polje i 2 peona, pa ruzivela.

Tri66a
28-08-2007, 12:22
[quote="D@rX":z0ahznki]Evo ljudi da se pohvalim, ako netko hoce replay moze, u Warcraft 3 TFT u smo ja i jos jedan igrali protiv jednog lika i kompa i napravili 300 tornjeva kao kornjacu i on je odustao. :rotfl:
Svaka vam čast,da meni to uradite dobili bi ste po ušima,i to dobro jer upravo takve stvari uništavaju igru...[/quote:z0ahznki]
A onda bi od mene dobio po ušima jer nigdje ne piše da je to zabranjeno,a to što ti nemaš živce da im probiješ obranu-tvoja stvar.

TeraBajt
28-08-2007, 12:28
[quote="D@rX":12atrzcd]Evo ljudi da se pohvalim, ako netko hoce replay moze, u Warcraft 3 TFT u smo ja i jos jedan igrali protiv jednog lika i kompa i napravili 300 tornjeva kao kornjacu i on je odustao. :rotfl:
Svaka vam čast,da meni to uradite dobili bi ste po ušima,i to dobro jer upravo takve stvari uništavaju igru...
A onda bi od mene dobio po ušima jer nigdje ne piše da je to zabranjeno,a to što ti nemaš živce da im probiješ obranu-tvoja stvar.[/quote:12atrzcd]
slazem se u potpunosti

ZorgTheBorg
29-08-2007, 22:46
Najgore su kornjace u ogameu, vjerujte mi :?
WRONG.

Jedino u OGameu kornjace mogu doci do izrazaja. One su nezamjenjiv dio svakog saveza, rudari i dobavljaci resursa za flotase, i brzo se oporavljaju od napada. U ostalim igrama... obrana je jednostavno njubovski nacin bacanja resursa.

Rotfl, deces, cika Sick je poprilicno iskusan u ogameu, nije da se hvalim. Ali dok sa svojim plazmama budes mogao reciklirati nekoga, kao sto ja mogu sa svojim razaracima, onda se javi. Kornjace su zazivjele sad kad su uniji prazni i kad mozda 30% igraca uopce posalje par napada dnevno i sad korniji imaju jaku ekonomiju pa nekaj mogu od resursa. Ali dok je bilo 5+k igraca onda se korni mogao hebati a ne nesto napraviti. Takoder korni se jako lako rusi sto sa zvijezdama, sto sa organiziranim napadom saveza, gdje profit nije najvaznija stvar :D..

Takoder ono najvaznije moj post je znacio da najvise mrzim kornjace iz ogamea, a ne da su najlosije, makar ni to nije daleko od istine...

Korni je zato super sto ga mora cijeli savez organizirano napadat i to bez profita. Ostale flotase jaci igraci jedu za dorucak i najedu se. Na nas kornjace navali vas 10 i ustvrdi da nema nista jestivoga.

Sgt. Bull
30-08-2007, 01:34
[quote="D@rX":1xtniy08]Evo ljudi da se pohvalim, ako netko hoce replay moze, u Warcraft 3 TFT u smo ja i jos jedan igrali protiv jednog lika i kompa i napravili 300 tornjeva kao kornjacu i on je odustao. :rotfl:
Svaka vam čast,da meni to uradite dobili bi ste po ušima,i to dobro jer upravo takve stvari uništavaju igru...
A onda bi od mene dobio po ušima jer nigdje ne piše da je to zabranjeno,a to što ti nemaš živce da im probiješ obranu-tvoja stvar.[/quote:1xtniy08]
Eh vidiš upravo zato što prokleto masanje i tower rush nisu zabranjeni na Battle netu je sve veća pojava kripla koji nisu naučili kako da igraju,da se obrane,napadnu i igraju dobro sve je veća pojava massera i tower rushera.Vjeruj da većina(normalnih) igrača kada igra želi da igra protiv nekoga dobroga,koji čak i ako ga pobijedi ima ŠTO DA NAUČI OD NJEGA za razliku od massera i tower rushera od kojih ne možeš ništa naučiti osim biti retardos i kripl...objasni mi kako da netko tko ima 5 unita i heroja pobijedi netkoga tko ima 15 unita i heroja? Kako? NIKAKO...kako da ubiješ netkoga tko ti masa unite i onda ti dovede 3 radnika i počne masati towere? Kako? NIKAKO... eto što bi dobio po ušima,jer to se u neku ruku može slobodno nazvati i cheatanjem,jer je praktički u 90% slučajeva nemoguće pobijediti te massere i tower rushere...

i da opet bi dobio po ušima...bar će svaki kreten kojeg ja znam da to radi meni dobiti...i to dobro dobiti po ušima...

Kiklop
30-08-2007, 01:49
ja sam igro cnc3 protiv lika i nije me nikak mogo dobit onda se sjetio da ce glumit kornjacu al ja sam nasrecu igro s Scrinima i teleportiro mu cjelu vojsku usred baze :D

Jopax
30-08-2007, 09:21
Što se tiče CnC3 NOD ima najbolju obranu jer nije puno skuplja a dosta je jača
Dok u GDI-a je najluđi sonic cannon
Jednom sam sa njim slučajno počistio polje tiberiuma kad je napao neprijateljskog harvestera :rotfl:

Herr Schnitzel
30-08-2007, 09:22
Jao kad mi se netko zabunka na CoH...

Artiljerija sine... PaK AT guns + V-rakete...

Hehe...

Jopax
30-08-2007, 10:44
U CoH-u obrana možda i nije najbolje riješenje ali zato je moćan osjećaj braniti se u nekim misijama jer pravo ko da si u ratu kad vidiš onu bodljikavu žicu i sandbagse a iza njih čuče vojnici koji čekaju neprijateljski juriš
ful se ufuraš u drugi svjetski rat :pray: :pray: :pray:

Sonic_Moronic
30-08-2007, 12:26
[quote="Sgt. Bull":fzo166pu][quote="D@rX":fzo166pu]Evo ljudi da se pohvalim, ako netko hoce replay moze, u Warcraft 3 TFT u smo ja i jos jedan igrali protiv jednog lika i kompa i napravili 300 tornjeva kao kornjacu i on je odustao. :rotfl:
Svaka vam čast,da meni to uradite dobili bi ste po ušima,i to dobro jer upravo takve stvari uništavaju igru...
A onda bi od mene dobio po ušima jer nigdje ne piše da je to zabranjeno,a to što ti nemaš živce da im probiješ obranu-tvoja stvar.[/quote:fzo166pu]
Eh vidiš upravo zato što prokleto masanje i tower rush nisu zabranjeni na Battle netu je sve veća pojava kripla koji nisu naučili kako da igraju,da se obrane,napadnu i igraju dobro sve je veća pojava massera i tower rushera.Vjeruj da većina(normalnih) igrača kada igra želi da igra protiv nekoga dobroga,koji čak i ako ga pobijedi ima ŠTO DA NAUČI OD NJEGA za razliku od massera i tower rushera od kojih ne možeš ništa naučiti osim biti retardos i kripl...objasni mi kako da netko tko ima 5 unita i heroja pobijedi netkoga tko ima 15 unita i heroja? Kako? NIKAKO...kako da ubiješ netkoga tko ti masa unite i onda ti dovede 3 radnika i počne masati towere? Kako? NIKAKO... eto što bi dobio po ušima,jer to se u neku ruku može slobodno nazvati i cheatanjem,jer je praktički u 90% slučajeva nemoguće pobijediti te massere i tower rushere...

i da opet bi dobio po ušima...bar će svaki kreten kojeg ja znam da to radi meni dobiti...i to dobro dobiti po ušima...[/quote:fzo166pu]

Gle, ako je obrana toliko jaka da je ne možeš nikako probit, onda samo znači da si slabiji igrač...

TeraBajt
30-08-2007, 12:36
[quote="Sgt. Bull":1lce85ot][quote="D@rX":1lce85ot]Evo ljudi da se pohvalim, ako netko hoce replay moze, u Warcraft 3 TFT u smo ja i jos jedan igrali protiv jednog lika i kompa i napravili 300 tornjeva kao kornjacu i on je odustao. :rotfl:
Svaka vam čast,da meni to uradite dobili bi ste po ušima,i to dobro jer upravo takve stvari uništavaju igru...
A onda bi od mene dobio po ušima jer nigdje ne piše da je to zabranjeno,a to što ti nemaš živce da im probiješ obranu-tvoja stvar.[/quote:1lce85ot]
Eh vidiš upravo zato što prokleto masanje i tower rush nisu zabranjeni na Battle netu je sve veća pojava kripla koji nisu naučili kako da igraju,da se obrane,napadnu i igraju dobro sve je veća pojava massera i tower rushera.Vjeruj da većina(normalnih) igrača kada igra želi da igra protiv nekoga dobroga,koji čak i ako ga pobijedi ima ŠTO DA NAUČI OD NJEGA za razliku od massera i tower rushera od kojih ne možeš ništa naučiti osim biti retardos i kripl...objasni mi kako da netko tko ima 5 unita i heroja pobijedi netkoga tko ima 15 unita i heroja? Kako? NIKAKO...kako da ubiješ netkoga tko ti masa unite i onda ti dovede 3 radnika i počne masati towere? Kako? NIKAKO... eto što bi dobio po ušima,jer to se u neku ruku može slobodno nazvati i cheatanjem,jer je praktički u 90% slučajeva nemoguće pobijediti te massere i tower rushere...

i da opet bi dobio po ušima...bar će svaki kreten kojeg ja znam da to radi meni dobiti...i to dobro dobiti po ušima...[/quote:1lce85ot]

nebi se u potpunosti slozio. Od tower rushera se moze obraniti sve dok on nije vec neki pro il nesto takvo, jer ti nubovi koji misle da znaju tower rushat i misle da je to ultra lagano su budale, a sto se tice kako pobijediti, samo napravis par balista il ovih sranjca sta pucaju i sakrijes ih u bazi dok ti se ostali bore kod towera da ti prosire range. Izuzetak su kao sto sam rekao pro igraci, koje je tesko zaustaviti al ima nacina.

Kenyi
30-08-2007, 13:33
sonic sta se furas na moje bivse avatare?

TeraBajt
30-08-2007, 13:36
kenyi mad? :D
kenyi kills sonic? :D

Kenyi
30-08-2007, 13:49
look what it says under kenyi's avatar ;)

Hamti Damti
30-08-2007, 14:07
Ne kuzim sta se svi tako brijete na te glupe japanske crtice ili crteze :? :|

Sgt. Bull
30-08-2007, 14:10
[quote="Sgt. Bull":nmjtsvdl][quote="D@rX":nmjtsvdl]Evo ljudi da se pohvalim, ako netko hoce replay moze, u Warcraft 3 TFT u smo ja i jos jedan igrali protiv jednog lika i kompa i napravili 300 tornjeva kao kornjacu i on je odustao. :rotfl:
Svaka vam čast,da meni to uradite dobili bi ste po ušima,i to dobro jer upravo takve stvari uništavaju igru...
A onda bi od mene dobio po ušima jer nigdje ne piše da je to zabranjeno,a to što ti nemaš živce da im probiješ obranu-tvoja stvar.
Eh vidiš upravo zato što prokleto masanje i tower rush nisu zabranjeni na Battle netu je sve veća pojava kripla koji nisu naučili kako da igraju,da se obrane,napadnu i igraju dobro sve je veća pojava massera i tower rushera.Vjeruj da većina(normalnih) igrača kada igra želi da igra protiv nekoga dobroga,koji čak i ako ga pobijedi ima ŠTO DA NAUČI OD NJEGA za razliku od massera i tower rushera od kojih ne možeš ništa naučiti osim biti retardos i kripl...objasni mi kako da netko tko ima 5 unita i heroja pobijedi netkoga tko ima 15 unita i heroja? Kako? NIKAKO...kako da
ubiješ netkoga tko ti masa unite i onda ti dovede 3 radnika i počne masati towere? Kako? NIKAKO... eto što bi dobio po ušima,jer to se u neku ruku može slobodno nazvati i cheatanjem,jer je praktički u 90% slučajeva nemoguće pobijediti te massere i tower rushere...

i da opet bi dobio po ušima...bar će svaki kreten kojeg ja znam da to radi meni dobiti...i to dobro dobiti po ušima...[/quote:nmjtsvdl]

nebi se u potpunosti slozio. Od tower rushera se moze obraniti sve dok on nije vec neki pro il nesto takvo, jer ti nubovi koji misle da znaju tower rushat i misle da je to ultra lagano su budale, a sto se tice kako pobijediti, samo napravis par balista il ovih sranjca sta pucaju i sakrijes ih u bazi dok ti se ostali bore kod towera da ti prosire range. Izuzetak su kao sto sam rekao pro igraci, koje je tesko zaustaviti al ima nacina.[/quote:nmjtsvdl]

lmao,ti praviš unite od ih svojima ubija dok pravi towere koji ih također ubijaju...90% puta nema šansi da se izvučeš iz tower rusha...

Dark Saruman
30-08-2007, 19:45
možeš se to kornjačit kolko god oces u TotalA-nu, nece ti pomoc :D

Jopax
30-08-2007, 20:04
možeš se to kornjačit kolko god oces u TotalA-nu, nece ti pomoc :D

uf kako tu zna bit gadno kad nema limita na unite :D

mravojed20
30-08-2007, 20:16
Jeste ikad probali na nečiju kornjaču odgovoriti svojom kornjačom? mnogo dobro. pucanje zivaca zagarantirano.

Jopax
30-08-2007, 20:17
Jeste ikad probali na nečiju kornjaču odgovoriti svojom kornjačom? mnogo dobro. pucanje zivaca zagarantirano.
hehe kako je to smiješno nekad ispadalo obojica utvrđeni i niko ne napada samo se štanca obrana i resursi :rotfl:

mravojed20
30-08-2007, 20:24
I onda ono ko neki zemljak uzmem mali broj jedinica i idem vidit kao šta ovaj radi,pa mi ih zakolje,pa on pošalje malo svojih... uglavnom daju se sati izgubit tako :D

Sonic_Moronic
30-08-2007, 20:34
sonic sta se furas na moje bivse avatare?

Bwahahah, ova ti je dobra. Kao prvo, nisam avatar ni našao na netu, nego je to produkt Uradi Sam Creation Kita. Osobno sam uzimao ss-ove, resizao ih i to...

Pitam se koliko si dugo morao na koljenima molit da zaradiš taj rank. :D

TeraBajt
31-08-2007, 10:58
[quote=Tri66a][quote="Sgt. Bull":wulzmhnp][quote="D@rX":wulzmhnp]Evo ljudi da se pohvalim, ako netko hoce replay moze, u Warcraft 3 TFT u smo ja i jos jedan igrali protiv jednog lika i kompa i napravili 300 tornjeva kao kornjacu i on je odustao. :rotfl:
Svaka vam čast,da meni to uradite dobili bi ste po ušima,i to dobro jer upravo takve stvari uništavaju igru...
A onda bi od mene dobio po ušima jer nigdje ne piše da je to zabranjeno,a to što ti nemaš živce da im probiješ obranu-tvoja stvar.
Eh vidiš upravo zato što prokleto masanje i tower rush nisu zabranjeni na Battle netu je sve veća pojava kripla koji nisu naučili kako da igraju,da se obrane,napadnu i igraju dobro sve je veća pojava massera i tower rushera.Vjeruj da većina(normalnih) igrača kada igra želi da igra protiv nekoga dobroga,koji čak i ako ga pobijedi ima ŠTO DA NAUČI OD NJEGA za razliku od massera i tower rushera od kojih ne možeš ništa naučiti osim biti retardos i kripl...objasni mi kako da netko tko ima 5 unita i heroja pobijedi netkoga tko ima 15 unita i heroja? Kako? NIKAKO...kako da
ubiješ netkoga tko ti masa unite i onda ti dovede 3 radnika i počne masati towere? Kako? NIKAKO... eto što bi dobio po ušima,jer to se u neku ruku može slobodno nazvati i cheatanjem,jer je praktički u 90% slučajeva nemoguće pobijediti te massere i tower rushere...

i da opet bi dobio po ušima...bar će svaki kreten kojeg ja znam da to radi meni dobiti...i to dobro dobiti po ušima...[/quote:wulzmhnp]

nebi se u potpunosti slozio. Od tower rushera se moze obraniti sve dok on nije vec neki pro il nesto takvo, jer ti nubovi koji misle da znaju tower rushat i misle da je to ultra lagano su budale, a sto se tice kako pobijediti, samo napravis par balista il ovih sranjca sta pucaju i sakrijes ih u bazi dok ti se ostali bore kod towera da ti prosire range. Izuzetak su kao sto sam rekao pro igraci, koje je tesko zaustaviti al ima nacina.[/quote:wulzmhnp]

lmao,ti praviš unite od ih svojima ubija dok pravi towere koji ih također ubijaju...90% puta nema šansi da se izvučeš iz tower rusha...[/quote:wulzmhnp]

nisi me skuzio. radis baliste i skrivas ih u bazi sve dok ti se ostala vojska fajta kod towera i produzuje ti vidik baliste. I ako se neuspijes izvuc, to samo znaci da si slabiji igrac od njega, jer je tower rush nista drugo no stil igre koji moze biti smrtonosan kada ga izvodi netko tko zna.


kako da ubiješ netkoga tko ti masa unite i onda ti dovede 3 radnika i počne masati towere?

Tako da odma to skuzis i ako znas igrat pobit ces mu radnike a on ce pobijec s velikim troskom(ili mu ubijes heroja pa je bespomocan, pogotovo u ud vs slucaju). Ti nabildas vojsku i napadnes.

Al nekuzim, ti se zalis na to da ti netko dode u bazu i nametne svoj stil igre koji je zapravo dobar, ali nije ni tako jednostavan, pa zato ti "nubovi" koji su tek poceli igrat nemaju pojma o tome, jer su vidli samo na replayu tower rush, i rade na svoj nacin.Takvog nuba mozes pobjedit, jer glupo imitira, pa nekuzim u cemu je problem.

Kenyi
31-08-2007, 11:09
Pitam se koliko si dugo morao na koljenima molit da zaradiš taj rank. :D

Kenyi "Chuck Norris" Mass-Harass mogu bit admin?
Kenyi "Chuck Norris" Mass-Harass just kidding jebte
Kenyi "Chuck Norris" Mass-Harass :D
Mass-Harass Kenyi "Chuck Norris" hoćeš bit?
Mass-Harass Kenyi "Chuck Norris" bićeš...
Kenyi "Chuck Norris" Mass-Harass da
Kenyi "Chuck Norris" Mass-Harass to je moj san
Kenyi "Chuck Norris" Mass-Harass pored mog sna o tome da budem pokemon majstor
Mass-Harass Kenyi "Chuck Norris" evo, admin si