PDA

Pogledaj cijelu verziju : Da li glupost boli?



RayDX
20-08-2007, 13:10
Evo baš pratim forume, i vidio sam zanimljiv post od pingvina verzije 2.0 pokrenutog u safe modeu lkoji kaže "da glupost boli, pola forumaša bi umrlo od bolova" :D, nego.. on topic... Šta mislite da li glupost boli na nekoj razini? Nemojte sada lockati, ovo je baš kul tema za Alt-F4 :)

GrimReaper
20-08-2007, 13:12
pa..ovisi kolka je ta glupost...

mora da boli, barem dok te netko pwna na temelju gluposti :D

20-08-2007, 13:12
Recimo da si dovoljno glup da ideš šakom zabijati čavao... U om slučaju glupost boli... :D

McPingvin_v2.0
20-08-2007, 13:13
da, može boljeti. i mentalno i pshički.



"uuu, kamen!"
*udarac glavom o isti*

GrimReaper
20-08-2007, 13:15
da, može boljeti. i mentalno i pshički.



"uuu, kamen!"
*udarac glavom o isti*

koja je razlika mentalno i psihički? :)

mravojed20
20-08-2007, 13:18
OMFG da pingvin made a mistaek in his postorz11!one thiry one LOL!!

D.E.M.O.
20-08-2007, 13:18
da, može boljeti. i mentalno i pshički.



"uuu, kamen!"
*udarac glavom o isti*

koja je razlika mentalno i psihički? :)
sada pingvina boli :pray:

Clutch
20-08-2007, 13:18
Evo baš pratim forume, i vidio sam zanimljiv post od pingvina verzije 2.0 pokrenutog u safe modeu lkoji kaže "da glupost boli, pola forumaša bi umrlo od bolova" :D, nego.. on topic... Šta mislite da li glupost boli na nekoj razini? Nemojte sada lockati, ovo je baš kul tema za Alt-F4 :)

Bas vidim ovu temu i nacudim se dobro "dali glupost boli" i sad znaci ti otvoris ovakvu temu pitajuci nekog dali glupost boli ocekujuci odgovor da ce ti netko odgovoriti da boli jer je glup zar ne?? a ti ces mu se nasmijati i reci ja neznam dali boli jer nisam glup i tako vrijedas ovog drugog kome si postavio pitanje

Dakle prvo tema je vrlo glupa jer nema nikakvog smisla i s tim se moze nekog uvrijediti! drugo tema ce se pretvoriti u cisti spam kao i prethodne teme tipa mit ili istina !!!

RayDX
20-08-2007, 13:19
da, može boljeti. i mentalno i pshički.



"uuu, kamen!"
*udarac glavom o isti*

koja je razlika mentalno i psihički? :)

That's deep man... :) Ali imamo živi dokaz nekog kog je zabolila glupost...

http://www.moveleft.com/vegontv/images/marriedwithchildren11.jpg

Matilda Mother
20-08-2007, 13:20
da, gluposti mogu boljeti...iako znaš da su gluposti :|

razlika između mentalnog i psihičkog je skoro pa nezamjetna :D , al između mentalog i fizičkog..e tu je cijeli ocean

20-08-2007, 13:23
da, gluposti mogu boljeti...iako znaš da su gluposti :|

Razlikujemo "ozbiljne", "neozbiljne", "slučajne" i "namjerne" gluposti.

Slučajne i neozbiljne su većinom dobronamjerne, i ne bole ni tebe ni okolinu.

Ozbiljne i namjerne su u 99% slučaja zlonamjerne, premda tek u 50% slučaja štete tebi, u 100% slučaja štete okolini, i ljudima koje okružuješ.... :|

GrimReaper
20-08-2007, 13:25
najbolje je kloniti se ljudi koji se bave glupostima...
obično su to primitivni ljudi koji sa sobom donose nevolje i štetno djeluju na okolinu...

Joco
20-08-2007, 13:31
Slozio bi se s Valnjeshom oko podele i dejstva...
Glupost boli,da,verovali ili ne :(
Ps Postoji i humor koji boli :D ima ga jedan moj drug :(
:|

McPingvin_v2.0
20-08-2007, 15:21
OMFG da pingvin made a mistaek in his postorz11!one thiry one LOL!!
molim da mi se izbriše account jer ne mogu živjeti s tolikim bremenom. umjesto "f" napisati "psh" je prevelika sramota, čak i za mene, okorjelog besramnika.

Armachus
20-08-2007, 15:27
da, može boljeti. i mentalno i pshički.



"uuu, kamen!"
*udarac glavom o isti*

koja je razlika mentalno i psihički? :)

That's deep man... :) Ali imamo živi dokaz nekog kog je zabolila glupost...

http://www.moveleft.com/vegontv/images/marriedwithchildren11.jpg

Kelly: tata govore mi da sam glupa, jesam li?
Al: Vidiš li ono stablo ondje? Ono diše i raste jednako kao i ti! Sto si ti jednako pametna koliko i to stablo!

Ja sad očekjem odgovor od nje, neki pametan... kad ono:

- Govoriš to samo zato što si mi otac!

:rotfl:

GrimReaper
20-08-2007, 17:15
ima još jedan biser :D

http://www.happygrrls.com/extras/karynparsons.jpg

Berax0r
20-08-2007, 17:38
moze boljeti :P

The Boz
20-08-2007, 19:52
Po ljudima koje poznam, vjerujem da glupost, na žalost, nije sama po sebi bolna. Ili je, pa su se kroz svoj život navikli na agoniju, a bog zna, neke od njih bi mogla JAKO boljeti.
To je jedna od onih nepravda u svijetu, što glupost sama po sebi ne boli, a kao društvo ju trenutno podupiremo i štitimo. Moj stav o ljudskoj gluposti je da bi se trebala iskorijeniti, bilo genetskim inženjeringom, selktivnim razmnožavanjem, ili zakonima o zapošljavnju ovisnima o IQu. Svojedobno je neki lik na bash.orgu rekao nešto inteligentno. (http://bash.org/?4753)

Jopax
20-08-2007, 20:00
Po ljudima koje poznam, vjerujem da glupost, na žalost, nije sama po sebi bolna. Ili je, pa su se kroz svoj život navikli na agoniju, a bog zna, neke od njih bi mogla JAKO boljeti.
To je jedna od onih nepravda u svijetu, što glupost sama po sebi ne boli, a kao društvo ju trenutno podupiremo i štitimo. Moj stav o ljudskoj gluposti je da bi se trebala iskorijeniti, bilo genetskim inženjeringom, selktivnim razmnožavanjem, ili zakonima o zapošljavnju ovisnima o IQu. Svojedobno je neki lik na bash.orgu rekao nešto inteligentno. (http://bash.org/?4753)

koja legenda :pray: :rotfl:
glupost boli
imam sestru koja je glupa i ima ograničeno znanje8nešto kao ameri)
jer ako ja nju pitam nešto iz opće kulture(koji je planet 6 po redu ili nešto slično) ona će jednostavno odgovorit ja to nisam učila u školi :o
pa mislim stvarno tako je i sa amerima jer oni znaju samo ono što su učili u školi i ništa više jer njih nije briga, jer ne žele da znaju nešto čime mogu plašiti djecu ili pametnim riječima pokopati nooba

dugi
20-08-2007, 20:00
Bog cuva budale i pijance :wink: .Bolje biti prirodno glup nego biti glup a misliti da si pametan.
Glupost i pamet su vrlo relativan pojam.I bol je vrlo relativna.Nekoga glupost boli drugi ce se pohvaliti njome.Inace na ovome forumu ima poprilican broj bisera.

Jopax
20-08-2007, 20:03
Bog cuva budale i pijance :wink: .Bolje biti prirodno glup nego biti glup a misliti da si pametan.
Glupost i pamet su vrlo relativan pojam.I bol je vrlo relativna.Nekoga glupost boli drugi ce se pohvaliti njome.Inace na ovome forumu ima poprilican broj bisera.

To je ono
Ja znam da ništa ne znam ali znam više od onih što ne znaju da ništa ne znaju(to mi je učiteljica rekla u 3. razredu i sad se sjećam, a ja sam to sestri rekao barem 50-ak puta i ona se toga još uvijek ne može sjetiti :o

RayDX
20-08-2007, 20:15
Evo baš pratim forume, i vidio sam zanimljiv post od pingvina verzije 2.0 pokrenutog u safe modeu lkoji kaže "da glupost boli, pola forumaša bi umrlo od bolova" :D, nego.. on topic... Šta mislite da li glupost boli na nekoj razini? Nemojte sada lockati, ovo je baš kul tema za Alt-F4 :)

Bas vidim ovu temu i nacudim se dobro "dali glupost boli" i sad znaci ti otvoris ovakvu temu pitajuci nekog dali glupost boli ocekujuci odgovor da ce ti netko odgovoriti da boli jer je glup zar ne?? a ti ces mu se nasmijati i reci ja neznam dali boli jer nisam glup i tako vrijedas ovog drugog kome si postavio pitanje

Dakle prvo tema je vrlo glupa jer nema nikakvog smisla i s tim se moze nekog uvrijediti! drugo tema ce se pretvoriti u cisti spam kao i prethodne teme tipa mit ili istina !!!

ne nego je ovo jedna vrlo diskutabilna tema... A sada ne kužim šta ti oćeš riječi, ovdje se nikog ne vrijeđa... ma ok.. štogod ti kažeš...

RayDX
20-08-2007, 20:15
ima još jedan biser :D

http://www.happygrrls.com/extras/karynparsons.jpg

WORD, ova je tako šuplja i površna da me boli glava kad ju vidim... tako je, nekako materijalistička

DrunkyDuck
20-08-2007, 20:17
Svijestan si da je to samo uloga, ne? Ok.

Jopax
20-08-2007, 20:20
Mene ona bilo kako živcira
onaj glas njezin je tako iritirajući da zahtjeva eutanaziju :-x

RayDX
20-08-2007, 20:33
Svijestan si da je to samo uloga, ne? Ok.

Ti samo hoćeš da ja planem? Nije mi jasno zašto svi provocirate... Jasno je da raspravljamo trenutno o liku iz serije. Ali uglavnom uživo su još i gore....

GrimReaper
20-08-2007, 20:34
ona je mješavina snoba, lijenčine,finote i glupače :)

ona je idealniji primjer od Kelly Bundy :rotfl: :rotfl:

RayDX
20-08-2007, 20:45
ona je mješavina snoba, lijenčine,finote i glupače :)

ona je idealniji primjer od Kelly Bundy :rotfl: :rotfl:

žalosno je da takvih maminih tikvica ima posvuda na našoj Zemljici. Ona možda glumi, ali takvih ima na bacanje...

Dweller
20-08-2007, 20:55
ona je mješavina snoba, lijenčine,finote i glupače :)

ona je idealniji primjer od Kelly Bundy :rotfl: :rotfl:

žalosno je da takvih maminih tikvica ima posvuda na našoj Zemljici. Ona možda glumi, ali takvih ima na bacanje...


a zenska zapravo nema takav glas,dobro glumi

v4MP1r3
20-08-2007, 20:57
ona je mješavina snoba, lijenčine,finote i glupače :)

ona je idealniji primjer od Kelly Bundy :rotfl: :rotfl:

žalosno je da takvih maminih tikvica ima posvuda na našoj Zemljici. Ona možda glumi, ali takvih ima na bacanje...


a zenska zapravo nema takav glas,dobro glumi

jako dobro glumi i oponasa sve zagreback in-fufice koje su poznate i moraju biti vidjene na svim gala vecerama

Dweller
20-08-2007, 20:58
one nju zapravo

GrimReaper
20-08-2007, 20:58
ona je mješavina snoba, lijenčine,finote i glupače :)

ona je idealniji primjer od Kelly Bundy :rotfl: :rotfl:

žalosno je da takvih maminih tikvica ima posvuda na našoj Zemljici. Ona možda glumi, ali takvih ima na bacanje...


a zenska zapravo nema takav glas,dobro glumi

jako dobro glumi i oponasa sve zagreback in-fufice koje su poznate i moraju biti vidjene na svim gala vecerama

dobro glumi,al moglo bi se reć da je uloga rađena po istinitom događaju(životu) :rotfl: :rotfl: