PDA

Pogledaj cijelu verziju : [SW] Upgradeovi ili expanzije za Jedi Knight igre



Sith Lord
16-08-2007, 23:40
Cao ekipa jeli mi moze itko reci dali postoji kakav upgrade ili expansion za Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy i Star Wars: Jedi Knight II - Jedi Outcast? Ako ima jeli mozet reci gdje da skinem.

Rocchiro
17-08-2007, 01:49
njet

Teon
17-08-2007, 09:08
Osim patcheva, nemas nikakac upgrade :)
Ali zato imas hrpe (dobrih) modova (Movie Battles 1 za JK2:JO i Movie Battles 2 za JK:JA ...)

P.S. Ja igram MB2, preporucam

Rocchiro
17-08-2007, 11:59
Osim patcheva, nemas nikakac upgrade :)
Ali zato imas hrpe (dobrih) modova (Movie Battles 1 za JK2:JO i Movie Battles 2 za JK:JA ...)

P.S. Ja igram MB2, preporucam

daj malo opisi te movie battlese

Lord Jambrek
17-08-2007, 13:44
Expanzije ne postoje. Postoje jako dobri modovi, tipa Jedi Academy Plus (JA+), movie battles i mislim da će doć jedna velika konverzija od gigu i nešt, mislim da se zove Knights of the Force ili tak nekak. Za ovo zadnje nemojte me držat za riječ, to sam davno bio vidio, ali onda još nije ni bilo gotovo, a pitaj boga dal' se uopće nastavilo.

Arbiter of Change
17-08-2007, 13:48
Yup, Knights of the Force. Jedva čekam kad će to više.

Lord Jambrek
17-08-2007, 13:52
Znači ipak me nije sjećanje zeznulo.

Evo i link za više informacija

http://www.kotf.com/


EDIT: Evo pod downloads ima demo za downloadat.

Sam da se zna, ovo je konverzija, dakle demo je samo jedan .pk3 file koji treba kopirat u folder od JA.

Rocchiro
17-08-2007, 14:39
Yup, Knights of the Force. Jedva čekam kad će to više.

moze malo ukratko,neda mi se citati :(

Lord Jambrek
17-08-2007, 15:23
Yup, Knights of the Force. Jedva čekam kad će to više.

moze malo ukratko,neda mi se citati :(


Riječ je o totalnoj konverziji, znači sve je promjenjeno, sasvim nova igra, samo što je temeljena na JK:JA, nešto tipa expanzija.

Singleplayer će sadržavati misije iz filmova, dakle konverzija će pratiti priču filmova skroz od episode I do Episode VI.

Evo i popis mislija

New Stages
(These are just titles and some of these contain special stages.)

SW Episode I Escape from Trade Federation ship
SW Episode I Gungan City (bonus)
SW Episode I Tatooine Darth Maul attacks (Quigon v.s Dart Maul)
SW Episode I Gungan hunt on Naboo hills (bonus)
SW Episode I Duel of the Fates (Obi-wan ,Quigon v.s Dart Maul)
SW Episode I Fear is my ally (Dart Maul v.s Obi-wan)
SW Episode II Coruscant Bar's street (bonus)
SW Episode II Jango's Escape (Obi-wan v.s Jango Fett)
SW Episode II Revenge of the Anakin (Tusken Camp)
SW Episode II Geonosis Arena
SW Episode II Battle of Geonosis
SW Episode II Count Dooku's Escape (Obi-wan, Anakin v.s Dooku)
SW Episode III Invisible hand (Obi-wan, Anakin v.s Count Dooku)
SW Episode III Battle of Utapau
SW Episode III General Grievous's Escape (Obi-wan v.s Grievous)
SW Episode III Battle of Mygeeto
SW Episode III Attack on Jedi Temple
SW Episode III Battle of the Heroes (Anakin v.s Obi-wan Kenobi)
SW Episode III You are under arrest my Lord (Mace v.s Palpatine)
SW Episode III The Emperor (Darth Sidious v.s Master Yoda)
SW Episode IV Tantive IV Assault
SW Episode IV Mos Eisley Spaceport (bonus)
SW Episode IV Escape from Death Star
SW Episode V Battle of hoth
SW Episode V Vader's Chamber (bonus)
SW Episode V Duel at Bespin (Darth Vader v.s Luke)
SW Episode VI Escape from Jabba's Palace
SW Episode VI Jabba's Sail barge
SW Episode VI Endor platform (bonus)
SW Episode VI Ewok Village (bonus)
SW Episode VI Duel in the Throne room (Darth Vader,Luke,Palpatine)
SW Episode x Grievous The Jedi Hunter (bonus)
and more unnamed special stages...

Arbiter of Change
17-08-2007, 15:27
Hebiga, spor mi je net pa nisam mogao do stranice, sorry. :(

Inače, jeste probali demo? ProkletoStežak na hardu, ali nije ni inače za odbaciti. Šakanje sa Jangom rula.

Rocchiro
17-08-2007, 16:00
jebenica brate.kad to izlazi?

Lord Jambrek
17-08-2007, 16:22
Isus majko, gledam sad screenove i divim se ovome, moći ćete igrat kao republic ili kao empire, dakle moći ćete ubit qui gonna u Naboo Reactoru :pray:

Ja se nadam da će ovo što prije doć!

Teon
19-08-2007, 17:20
jebenica brate.kad to izlazi?

Gotovo je, ima vec par mjeseci, al navodno ovaj tip (Tim mislim) ima (opet) nekih problema pa nije sve uploadao (jos treba gigu, mod ima 2GB), neki kazu da je sve to prevara, bumo vidli, ak nije odlicno ce bit :D

Sto se Movie Battlesa tice, pa ovako to ti je spoj Counter Strikea (slican sistema kupovanja, al ne pusaka nego i nekih abilitya) i Wolfenstaina (objective based game).
Stvar je u tome sto je igra puno realnija od baseJKA, znaci Jedi-i nisu nadmocni vec mogu ginut sa jednim 'metkom' iz 'Han Solo' blaster pistola (naravno headshot), te je sabering pojednostavljen sustav iz OJPa (znaci nema skakanja, nego jednostavni swingovi tipa duel izmedju Vadera i Bena u ep4)
Imas dosta klasa na obje strane (npr. Jedi, Super Battle Droid, Droideka...) koje su jako razlicite, neke se mogu respawnat, al su spore, malo hpa i nemaju jako naoruzanje (jer je igra tipa last man standing) i tako.
Velim ako volis Counter Strike i naravno SW, onda ti ovo preporucam, ali ako ces htjet igrat ocekuj veliku krivulju ucenja, treba se dosta naviknut i tesko je (pogoto je tesko igrat sa Jediem)

Rocchiro
19-08-2007, 19:29
jebenica brate.kad to izlazi?

Gotovo je, ima vec par mjeseci, al navodno ovaj tip (Tim mislim) ima (opet) nekih problema pa nije sve uploadao (jos treba gigu, mod ima 2GB), neki kazu da je sve to prevara, bumo vidli, ak nije odlicno ce bit :D

Sto se Movie Battlesa tice, pa ovako to ti je spoj Counter Strikea (slican sistema kupovanja, al ne pusaka nego i nekih abilitya) i Wolfenstaina (objective based game).
Stvar je u tome sto je igra puno realnija od baseJKA, znaci Jedi-i nisu nadmocni vec mogu ginut sa jednim 'metkom' iz 'Han Solo' blaster pistola (naravno headshot), te je sabering pojednostavljen sustav iz OJPa (znaci nema skakanja, nego jednostavni swingovi tipa duel izmedju Vadera i Bena u ep4)
Imas dosta klasa na obje strane (npr. Jedi, Super Battle Droid, Droideka...) koje su jako razlicite, neke se mogu respawnat, al su spore, malo hpa i nemaju jako naoruzanje (jer je igra tipa last man standing) i tako.
Velim ako volis Counter Strike i naravno SW, onda ti ovo preporucam, ali ako ces htjet igrat ocekuj veliku krivulju ucenja, treba se dosta naviknut i tesko je (pogoto je tesko igrat sa Jediem)

po tvojem opisu ovo je ono kaj je battlefront trebal biti,al samo bez vozila.skidam

Teon
19-08-2007, 20:02
Yay, jos jedan Hrvat u MB2, skidas s ofisl stranice (http://www.moviebattles.com/files_application)S? (skini installer pa onda, ili mozes b19.1 zipan, pa skines patch b19.12)
Ak ti treba pomoc (bilo in-game ili tehnicke vrste za mb2) samo mene pitaj :D