PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najavljena ekspanzija za C&C: Tiberium Wars



razzzor007[CRO]
15-08-2007, 22:59
Najavljena je strategija za C&C3 na C&C BattleCast Primetime (http://www.commandandconquer.com/intel/default.aspx?id=58#NewsMain). Evo NAJAVE na Strategije.com (http://www.strategije.com/forum/showthread.php?goto=newpost&t=485)

cropir
15-08-2007, 23:07
super.

Waylon
15-08-2007, 23:16
super.

The Boz
15-08-2007, 23:28
Dakle EA nastavlja po starome... Izbaci na tržište nedovršenu igru, i onda par mjeseci nakon, prije nego se mrtvo tijelo ohladilo, izbaci ono što je trebalo bit u igri a nije...
VGG

Kostolomac
15-08-2007, 23:59
vgj :wink:
ma ea mi se gadi, samo pare su im bitne, uopće nije bitna kvaliteta proizvoda. samo da je flashy... :-x

Dreadlord
16-08-2007, 00:14
ma EA je zakon :D :pray:

Prince-Artas
16-08-2007, 00:22
Dakle EA nastavlja po starome... Izbaci na tržište nedovršenu igru, i onda par mjeseci nakon, prije nego se mrtvo tijelo ohladilo, izbaci ono što je trebalo bit u igri a nije...
VGG

zato sam i stao na generalsima, novi C&C nisam ni pokušao nabavit
šta će mi igra koja u tjedan dana dobije 5 ovećih patcheva

MasaKrisT
16-08-2007, 01:14
istina.red alert i dalje najdrazi:)

Systematic Reverse
16-08-2007, 04:46
istina.red alert i dalje najdrazi:)

Također, TW mi je dosadio nakon sto sam odigrao sve 3 "rase"

HalF-DeaD
16-08-2007, 11:18
exclusive subscriber closed beta dostupna na fileplanetu

Jopax
16-08-2007, 11:27
Ma ovaj TW mi je jako brzo dosadio dok RA2 igram kad mogu, malo pustim mozak na pašu i uživam, čisto da se opustim :D

Human m0nst3r
16-08-2007, 11:29
Nadam se da nece usrati i crysis tako.

Mahadeva
16-08-2007, 13:16
meni se TW svidio, nadam se da ce i ekspanzija biti dobra...

revenion
16-08-2007, 14:43
Nadam se da nece usrati i crysis tako.

kolko znam,ea samo izdaje igru...dok ju je stari Crytek radio...

Jopax
16-08-2007, 14:52
Ne znam naziv mi zvuči smiješno BattleCast PrimeTime
Zvuči više ko neki program ili film ili vozilo ili nešto ali kao exp nikako

Da_killah
16-08-2007, 14:58
čitaj malo bolje: "Igre se zove Command & Conquer: Kane's Wrath"

Dweller
16-08-2007, 14:58
:rotfl:
lol
zove se wrath of kane

Jopax
16-08-2007, 15:02
:rotfl: :rotfl:
Nisam ni kliknuo link (zbog limita) A odma sam pomislio da je to naziv :rotfl:

Da_killah
16-08-2007, 15:55
pa piše da je najavljena na toj stranici, a ne kao ta ekspanzija

CaDzA
19-08-2007, 12:00
EXpanzija odlicna stvar koja samo jos vise para ždere :D

Dweller
19-08-2007, 13:35
ma niti meni se ne svidja c&c 3,
jednostavno previse podsjeca na generalse, a i nije to vise taj isti ugodjaj,
ma blesavo, nemam komentara :(, izbacili cyborge, zar se treba jos nesto reci?

signed

Jopax
20-08-2007, 20:24
Idu Zero Hour filozofijom
sad sam pročitao na gameru sub-frakcije
isto kao u ZH-u

The-Borg
24-08-2007, 02:33
CnC3 :TW prijavite se za wcg !!!--- u velikoj gorici 15.09 http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=5393.0

RayDX
24-08-2007, 10:47
Jebote ja zapeo na zadnjoj GDI misiji.... Hahah, jebiga, obrana je jebačka tamo... Na kraju sam igru prešao sa samo 10 mamuta :) + 15 u drugom valu :D, 3 sata guštao na mapi :D

mravojed20
02-09-2007, 11:21
Vidite šta daju za skinut besplatno,hehe:D


http://www.commandandconquer.com/intel/ ... 1#NewsMain (http://www.commandandconquer.com/intel/default.aspx?id=61#NewsMain)S:D

Rang€r
02-09-2007, 11:33
Nadam se da nece usrati i crysis tako.

kolko znam,ea samo izdaje igru...dok ju je stari Crytek radio...

Da ali ak pozure izbacivanje igre ili ensto sl. nekakvog demoa, mnoge ce odbit od igre, istu stvar je napravio bungie(proizvodac Halo 2) pozurivali su Assassin's creed trailer na E3 i nakraju usred prikazivanja(pred masom ljudi) igra se jednostavno zamrznula, sad zamislite da se to dogodi crysisu sa onakvom grafikom, kad bi ljudi poceli siriti traceve o potrebnoj konfi...

Herr Schnitzel
02-09-2007, 11:38
Ma nek se goni vise C&C, nakon umiranja Westwooda umro je i serijal...

Prince-Artas
03-09-2007, 10:43
kod njih svaka expanzija ista
prvo u orginalu satareš negativce a onda se u oni u expanziji ponovo dignu
pa ih opet satareš (C&C generas zero hour anyone)
orginalnost ftw, u expanziji su trebali onim vanzemaljcima dat ulogu glavnih negativaca

Adisuki
12-06-2008, 09:18
ma niti meni se ne svidja c&c 3,
jednostavno previse podsjeca na generalse, a i nije to vise taj isti ugodjaj,
ma blesavo, nemam komentara :(, izbacili cyborge, zar se treba jos nesto reci?

Očito ne razumiješ C&C franšizu. Tiberium svijet je mračan i on je oduvijek uključivao nebuloze kao što su cyborzi, ogromni walkeri, kao i 2 strane: GDI(kao dobričine, koji se služe politikom da upravljaju svijet), i s druge strane NOD(religiozni kult predvodjen Kaneom). Dolazak SCRINa i nije tako loš potez. Imamo treću fakciju koja se razlikovala od ove dvije - bar po designu i filozofiji, te dobili smo i zanimljivu priču.
Expanzija je dosta zanimljivija od C&C3 jer pruža neka objašnjenja koja smo trebali dobiti upravo na početku. Ujedno nudi nove fakcije, kao i neke jedinice koje smo davno trebali vidjeti, jedinice kojih se mnogi sjecaju jos iz Tiberium Suna.

------------

Druga dva C&C svijeta su: Red Alert i Generals, i oni nude potpuno drugaciji pristup priči tako da nema tu šta porediti. Svi su oni jedinstveni uradci, koji postoje neovisno jedan od drugog. Paralele je apsurdno povlačiti.

------------

Što se tiče EA kao EA xD pa čuj, znamo da su dosta suckali, ali sve u svemu morate priznati da se ljudi trude. Iako njima vladaju big bossovi sa $$$ samo na umu, u zadnje vrijeme primjećujem da uče iz nekih grešaka, bar što se C&C svijeta tiče. To se vidi u nadolazećem Red Alertu, ali o tome na drugoj temi ;)

Adisuki
23-06-2008, 20:26
a reci mi samo, na temelju cega si donio takav zakljucak? ocito je da nisi razumio moj post zbog cega mi je zao. igrao sam sve C&C naslove i zato smatram da posjedujem kompetenciju da kazem kako je tiberian sun bolji od wars-a
Sorry, mozda sam malo pretjerao, ali sam htio samo reci da sa objektivnog gledista Tiberium Wars i nije tako losa igra - narocito sa Kane's Wrath koji je upotpunio radnju i cak dodao jedinice koje mnogi poznaju iz Tiberian Suna. Mislim, rekao si da su cyborzi blesav potez, na sto sam reagovao. MIslim, potupno se uklapaju u Tiberium svijet.

Jedino zamjerim na imbalanceu Tiberium Warsa, koji ce nekako uvijek postojati.
Za mene ce i Tiberian Sun i Tiberium Wars imati neku draz, i necu govoriti koja je bolja, a koja je losija, jer je stvar osobnog ukusa; samo cu reci da su objektivno obje igre dobre i posjeduju neke pomake u RTS zanru :)

Pozdrav.

Adisuki
24-06-2008, 17:04
ma mislio sam na izbacivanje cyborga iz tiberum wars-a koji su bili jedna od glavnih karakteristika nod-a.
tiberium wars nije toliko losa igra, samo previse podsjeca na generalse, sto je ujedno i lose zbog atmosfere i dojma cjelokupnog tiberium univerzuma koji je postao "urban" a ne postapokaliptican tj. fali mu malo mad max/fallout setinga kako bi se dobila atmosfera iz sun-a i firestorm-a.
scrinovi mi nisu bas sjeli, scorpion(gla?) rush premocan:)
inace solidna igra.
pozdrav
Ne znam da li si igrao Kane's Wrath expanziju, jer su mi te izjave sumnjive, hehe. Inace u Kane's Wrath vracaju se i Cyborzi, i walkeri kao i x drugih stvari koje su fanovi htjeli - narocito sto se upotpunjuje prica.
Jos jedna stvar koju primjecujem je da si ocito igrao samo v1.0, dakle nisi igru patchovao. U K.W., kao i u TW 1.09 patchu (zadnji patch) bi volio vidjeti da izvedes scorpion rush :). Balansirali su ga, tako da nije problem kontrirati :).
Uskoro stize 1.10 patch za Tiberium Wars, te 1.01 patch za Kane's Wrath expanziju. Iz toga se vidi da EA cak odrzava i TW communiy :)

A sad... opet kazem, trebao bi Kane's Wrath zaigrati, jer je u njemu ispricana prica izmedju Tiberian Suna i Tiberium Wars nastavka. Malo retrospektivno su napravili. Sve objasnjava: zasto je svijet takav kakav je, kako je kane ziv, otkud cyborzi :)

Sad po cemu te podsjeca na Generalse nemam pojma. Ne zelim sebe spominjati, zato cu reci da DRUGI igraci Generalsa su ljuti jer TW mu nije slican, ali et... :P

Adisuki
25-06-2008, 14:35
nisam patchirao igru :)
koliko znam exp nije jos izisla na trziste, ali moram reci da se veselim sto je nod vratio svoje robotizirane unite,a sto se tice ovog zadnjeg,
igra me po setinzima vise podsjeca na generalse nego na TS...
uf sada sam se ponovno navukao na te igri, kriv si sto cu ih ponovno pocet igrati:P
Jedan VEEELIKI LOL.


Release date for Kane's Wrath

Windows

United States March 24, 2008
Europe March 28, 2008
Singapore March 24, 2008

Xbox 360

United States June 23, 2008


Nisi u toku :)
Nego, pokusaj ili patchovati Tiberium Wars, ili si nabavi Kane's Wrath expanziju (citaj: 6 novih podfakcija).
btw. KW ima jednu OP unit - ali sa 1.01 patchom je trebaju balansirati. Jedinica se zove Mechapade, prebolesno jaka.

Adisuki
25-06-2008, 19:43
u pm.
kako me tu uspjelo obici, ma nemam kometara, ne mos ni mrdnuti od faksa
ako ti kazes da je dobra, onda cu morati probati,
opce misljenje o scrinu? kako su ti legli u TW i KW?
vidim sada da je KW dobio podosta losije ocjene na gamespotu
A ne znam, za brzu expanziju sasvim dobra ocjena. Mislim ako cemo sve gledati prema GameSpotu, onda je Crysis predobro igra - dok dosta ljudi kaze da im se ne svidja. Sve je stvar ukusa. M
KW je kao exp pack dosta hvaljen jer vraca stare unite i donosi objasnjenje rupa u priči. Samo što su mnogi te stvari očekivali u Tiberium Warsu, a ne expanziji. Sad samo trebaju se brinuti oko igre i sve 5. Patch 1.01 ce uskoro doci, i on treba da popravi dosta stvari u balansu.

Što se scrina tiče, oni su mi ok. Iako ih mnogi nisu očekivali, kao alienska rasa se dosta dobro uklapaju u priču i Tiberium svijet. Inače su dobro napravili stvar s njima: GDI (eary game faction), NOD (middle game faction), SCRIN (late game fation). Prema tome smo imali fakciju koja tek u dužim igrama izražava puni potencijal. Međutim to nije sve, scrin su imali neke od najzanimljvijih (bar mene) support powersa, koje su se dosta mogle primjeniti direktno na brobu.
U KW imamo 2 nove scrin podfakcije: Traveler 59 i Reaper 17, i obje imaju svoje draži i zahtjevaju odredjen nivo microa da se možeš s njima (dobro) snaći. Čak imamo Yuri-like jedinicu koja zauzima druge poput masterminda.

Ja sam inače fan NOD-a ali sam znao i sa Scrinom igrati, te se trudim sve fakcije upraxati. Kao sto sam kazes, fax, nema se vremena :)

Sad se samo bojim, s obzirom da RA3 se treba pojaviti u 10. mjesecu, da ce ljudi zapusitit malo Tiberium svijet, i bit cemo na nekom 1.02 patchu (npr) gdje ce postojati neka OP jedinica koja stvara imbalance, a nikog nema tu da to popravi :(
Ma ajd, ja cu prec na RA3 tak i tak, hehe, ali ipak, KW je dosta dinamicna igra - te jedna od rijetkih C&C igara spammamo rafinijere ko ludi, hehe.