PDA

Pogledaj cijelu verziju : GTA SA problem



Doggy
15-08-2007, 00:57
ovak, stavil sam monitor od riste, i sve radi osim gta sa... tj radi i on, ima zvuka, al nema slike... stisnul sam print screen i u paint-u sam paste-al i slike ima, al je ogromna rezolucija...

igral sam cod2 i sve je ok...

i gta sa je do sad (na starom monitoru) radil ko vurica, tak da ne mislim reinstalirati igru...

zanima me dal se da di izvan igre promjenit reza???

15-08-2007, 01:13
Mislim da je defoult 640*480.

Jel ti se monitor ugasi? Ako je upaljen a sve crno, onda upali OSD kontrole da vidiš koja je reza...

Probaj instalirati novije drivere za grafu, i DX 9.0c.

Ako ni to ne pomogne, onda pachaj igru...

Ako ni to ne pomogne, zarolaj i igraj COD

Doggy
16-08-2007, 20:21
kad pokrenem gta, vise ne svjetli zelena lampica na monitoru nego zuta... i cim izadjem iz igra (napamet) opet je zelena... nigde ne pise koja je reza... a napamet sam pozabil dojti do rezolucije u options meniu...

Kostolomac
17-08-2007, 13:57
pretpostavljam da je problem u frekvenciji. koji si monitor prije koristio a koji sad koristiš?

Doggy
17-08-2007, 14:39
neznam kak se zove novi, al stari je neki sonic view kaj ti ga ja znam... frekvencija novog je 48.2KHz/60Hz, a kak je stari bil nemam poima...

Kostolomac
17-08-2007, 15:30
znači stari ti je bio crt a novi lcd? vjerojatno si na crt-u ganjao viši refresh rate pa ti se sad na tom istom rr-u monitor blackouta

nađi u folderu od igre nekakav config fajl ili kako bi se već trebao zvat i probaj preko notepada nać refresh rate pa ga postavi na 60hz

Doggy
17-08-2007, 16:47
ma oba dva monitora su stara ko biblija... kakav lcd, kaj ti je...

Mc LORD
27-08-2007, 12:03
ja imam isto jedan problem vezan za GTA:SA prija sam igrao igru i sve bilo noramalno sad kad hoću igrat igru nemogu šteka mi to jest i onda je ali stavim sve na mi i radi a sada neće!Da li to ima veze možda što sam stavio još 256MB ram-a ili nešto drugo.molim vas pomozite!

Karlo_from_Bjelovar
27-08-2007, 16:01
@doggy: fino stavis stari monitor i stavis na najmanji refresh rate i rezu i tak pospremis postavke (promijenis i spremis i od sisteme i od igrice), onda stavi novi monitor, trebalo bi radit... stavi najnovije drivere za grafičku i direct x 9.0c...

DrunkyDuck
27-08-2007, 17:02
Hmm, idi na c:\documents and settings\ime_windows_profila\
Tu pronadji folder "application data" u kojem bi se trebao nalaziti jos jedan sa postavkama i save-ovima GTA:SA. Saveove spremi negdje i obrisi sve ostalo. To bi moglo resetirati postavke igre.

BTW, nisam siguran da se GTA:SA folder nalazi pod "application data", ako ga tamo nema jos malo procackaj.