PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemčić



Izgubljeni
13-08-2007, 18:16
uzeo sam si ja lijepo spideya2 za ps2, i igra radi ali nema pola zvukuva, u govoru nema zvukova, nema nikakve muzike, i čak neki efekti se ne čuju, imaju samo neki zvukovi kao što je zvuk mreže kad se ispuca, udaraca, zvuke kad neki health skupim ili tako nešto, ali pola zvukova nema, ne kužin u čemu je stvar prvo sam mislio da je zbog toga jer je gusar ali nabavio sam 3 verzije gusarske, pa uvijek isto, inače igra je na cd-u, bili možda trebala biti na dvd-u? probao sam kod frenda odnijet ali njemu se igra uopće ne očitaje, sad neznam jel to u igri stvar ili nešto u mojoj plejki da ne želi očitati te zvukove ne shvaćam, pa eto ako netko zna o čemu se radi nek se javi kasnije može lokot, znam da ovo i nije neki veliki problem

mravojed20
13-08-2007, 18:35
Ako su sve gusarske i sve imaju isti problem...eh....skužio si.

BTW, spominjanje piratije na forumu je protiv pravila tako da nemoj više otvarati ovakve teme. Upozoravam te unaprijed da nebi bananu dobio.

Prince-Artas
13-08-2007, 22:10
vjerojatno loše spržena kopija
pogledaj kako radi na drugim kompovima.

Doggy
13-08-2007, 22:37
vjerojatno loše spržena kopija
pogledaj kako radi na drugim kompovima.

ti si genije, cudo prirode... daj ubuduce citaj kaj neko pita... :kill: :kill:

sve novije igre moraju biti na dvd-u, a te koje nadjes na cd-u su ripane i pol toga je izbaceno... ista stvar je meni bila s headhunter-om koji je bil na 3 cd-a, nije bilo zvukova u filmicima...

Prince-Artas
14-08-2007, 01:11
jebiga sorry neznam šta mi je
:)

Kenyi
14-08-2007, 10:45
Gez wot? lock again. (piratija)