PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koreja rules



L3VI4TH
28-02-2006, 23:30
Bas neki dan pricam sa frendom iz razreda i frajer mi kaze kak je gledao prjenos finala CS-a u koreji :D

Kaze da je doso cjeli stadion ljudi,da komentatori komentiraju koje oruzje bi trebali kupiti :D

Komentatori uzvikuju Headshot!! Multikill i ostalo :D

Ja nisam mogo vjerovati

M4mut
28-02-2006, 23:34
gg...dočekat ćemo dan pa ćemo napunit maksimir -finale pes5 dinamo-hajduk...nema više real football :roll:

Osiru$
01-03-2006, 01:12
Maksimir možeš napunit samo ako narodnjake pustiš za vrijeme igre.

M4mut
01-03-2006, 01:13
Maksimir možeš napunit samo ako narodnjake pustiš za vrijeme igre.

/signed

bijelo dugme FTW :fof:

bacyc
01-03-2006, 01:44
Bas neki dan pricam sa frendom iz razreda i frajer mi kaze kak je gledao prjenos finala CS-a u koreji :D

Kaze da je doso cjeli stadion ljudi,da komentatori komentiraju koje oruzje bi trebali kupiti :D

Komentatori uzvikuju Headshot!! Multikill i ostalo :D

Ja nisam mogo vjerovati









evo da i ja neku pametnu prozborim,

prvi kontakt s igricama mi je bio na nesu. to su bili dani, skupi se društvo i vrti se mario 3, zelda, ma milina. koliko su to kvalitete i zabavne igrice bile svjedoči i to što velik broj gamera i danas igra te igrice stare i do 20 godina (prvio mario je bio čini mi se 85-e).


a pogledajte danas. razni fatalitiji igraju zbog para, da bi donijeli još više para onima koji ih imaju i previše. tako smo svaki dan svjedocima fataliti zalmanima, logitechima, matičnama, grafičkama...


igre su trebale ostati ono što su nekada i bile, nepresušiv izvor zabave. unazad nekoliko godina nisam odigrao igru koje me je bar približno zabavila kao dobri stari mario.

igre se sada proizvode isključivo da bi prodale nove generacije grafičkih, koje izlaze svaki dan po dvije, i koštaju više od prosječne plaće u hrvatskoj. turniri se održavaju zbog masne zarade, igranje postaje posao, a gaming umire.



problem je što se pojavio val mladih ljudi kojima je mama kupila grafu za 5000kn, i njima je to sve normalno zato što vjerojatno nikada nisu ni igrali pravu igru, već samo ove komercijalizirane poluproizvode.

i zato nemojte glumiti gamera tako što prijetite smrću nekome tko je upotrjebio izraz igrica za tvorevinu od par gigi, jer ako je taj famozni mario igrica nepostoji dovoljna umanjenica kojom bih nazvao recimo doom3

L3VI4TH
01-03-2006, 12:04
U jednu ruku si u pravu...

Istina da je kapitalizam napravio cirkus od ovog svijeta i totalno iskrivio ljudske vrjednosti...

Ali gle,ja doma imam Super nintendo i igram Joshy Island svaki dan po 1h,a pokraj mene stoji kompjuter koji moze pokrenuti sva ta komercijalna sranja...

Tebe nitko ne tjera da ti imas takav komp...

Tako je i sa pro gamingom...ja da imam vremena u zivotu sigurno bi se sa tim bavio,ali nemam i zato mi je gejmanje zabava...Ali zasto ne pretvoriti zabavu profit???

Isto tako imam band i sviram sa njima iz gusta,ali vrlo rado bih zaradivao da mogu sa muzikom..

Ko voli nek izvoli... Tebe nitko ne tjera na pro gaming i mozes uzivati koliko hoces u Mariu 3,Zeldi i ostalim kultnim igrama...

mrs.croft
01-03-2006, 14:11
gg...dočekat ćemo dan pa ćemo napunit maksimir -finale pes5 dinamo-hajduk...nema više real football :roll:

oću ja to

npr. 1.PES 5 HNL Ožujsko :)

W3DR4N
01-03-2006, 17:44
Maksimir možeš napunit samo ako narodnjake pustiš za vrijeme igre.

/signed

bijelo dugme FTW :fof:

Bijelo Dugme nisu narodnjaci.




@bacyc
To su bile iskrene riječi. Kao da sam ja progovarao o gamingu.

@L3VI4TH
Te igre koje spominje bacyc nema što zamijeniti. Nekad smo nakon izigrane igre dobili novu, jednako kvalitetnu igru. Ovo danas su (većinom) površni klonovi.

goGAMERo
01-03-2006, 18:24
Maksimir možeš napunit samo ako narodnjake pustiš za vrijeme igre.


U pravu si 100% i dajem ti potpis! 8)

passko
07-03-2006, 15:17
istina je što kaže bacyc...danas su gotovo sve igre komerciala gaming je postao e-sport(u nekim drzavama najjaca je luda Koreja,lol)i neki igraju samo radi para(fatal1ty kao što si spomenuo)...
ali gameri su ljudi koji uzivaju u igricama,bile one za njihov gušt ili za natjecanje s parama....recimo prije par mjeseci igrao sam CS po 5-8 sati na dan i full sam se uvjezbao...i sad zasto ja nebi svoju formu u CS upotrijebio da zaradim neke pare???trecinu dana potrosis na gaming a od toga nema profita...bilo bi glupo...mislim umro biš od gladi jer ne bis s cime imao kupit hranu :) :D hehe...
dakle ljudi koji sebe nazivaju PROgamerima i igraju samo turnire,lige itd samo radi para...oni nisu pravi gameri...svaki pravi gamer(true_gamer)zna koju su igre=IGRE ,a ne igrice i recimo prepoznaje npr.diablo,starcraft,(super mario,hehe)morowind od npr.NFS:underground,PoP...itd...
jel se slažeš?:D

The-Borg
07-03-2006, 20:29
da slazem se sa vama uglavnom ali nemozes reci da su svi progameri nisu pravi gameri...

i da nove igre se uglanom rade da prodaju bolje graficke itd...
Ali svejedno ima iznimaka...

I da ima dosta klinaca koji dobiju komp mrcinski od djeda mraza pa misle kad produ 3 igre na easy da su ProGameri i hardwere experti itd.. a ni neznaju tko im glavu nosi... pa kad se pocnu bahatit ajoj :-x :-x :fof: :-x ..

I da kako definiras pravog gamera...
Evo mene.
0-24 za kompom...disconnect=nema te tipke , Poceo sa spectrumom , nitendom, rambo..

Prvi komp P120 ..Wolfenstain 3d ,Duke nukem all , Warcraft ,Starcraft itd itd

neznam moram reci da po meni pravi gamer mora imat neke barem osnove gamerske..

Wizard
07-03-2006, 20:37
Ma nije to tako nemoras igrat od 90tih da bi bia pravi gamer ja igram tek 2god otkad sam dobio novi comp, nemogu rec sad da su prije bile bolje igre od danasnjih ni da su bile losije, ja danas gram samo sta mi se svidja i nebi igra za novac jer ne zelim da se gameing iskvari sa lovom kao i neke druge stvari nogomet, filmska industrije, itd., najbolje su Sid Meierove igre.

T.N.T.
07-03-2006, 20:39
ma ti korejci su ludiii...gg :rotfl:

passko
08-03-2006, 15:31
istina što kaze the-borg i sto kaze wizard (poter)
ni ja ne zelim da se gaming iskomercijalizira ali e-spor je vec komercijala uglavnom...ali za sve ostaju uvijek privatni lanovi koji se nece komercijalizirat :D
samo kazem da neki proGAMERI igraju samo radi para i ne shvacaju uzitak u gamingu i zbog toga ih ne smatram TRUE_GAMERIMA...
P.s. borg...ne moraš pocet igrat u prošlom tisućljecu da bi bio gamer lol...
nisam reko za sve igre ali igre tipa:::NFS,fifa,nba i slicni 'uradci' i konverzije uglavnom od EA-a...

The-Borg
08-03-2006, 16:28
Da ja sam bas rekao da kako definiras...i da ne trebas pocet igrat u proslom tisucljecu ali moras imat neke osnove o gamerskoj kulturi...

I da neke igre sam ja presao ono uzitak...

neznam dogada mi se da neke igre ne igram zbog uzitka nego ono igram ko lud..
tipa instaliram battle for middle earth prijedem za 1 dan..
Dunegeon Siege 2 za 2 dana...
i tako... neznam ne uzivam nekako kao i vise nego samo NAPRIJED naprijed i naprijed...
Mozda mi je to zbog wow.-a ajoj..

Mislim shvacam uzitak igranja ali prije sam ga imao alot more alooooot...
neznam ni ja sto mi je sad

passko
08-03-2006, 18:25
da shvacam te...wow stvarna ovisnost!!!!! :) a dungeon siege ,kod te igre igrivost brzo splasne zato se ja vratim diablu:D