PDA

Pogledaj cijelu verziju : TOP 10 lista novih igara



Ementaler
08-08-2007, 13:57
Daklem, na HCL portalu (http://www.hcl.hr)Sotvorene su nove nominacije za TOP 10 listu novih igara koju osvježavamo svakih dva - tri mjeseca.

Top listu u potpunosti formiraju sami gameri, tj. članovi HCL.hr foruma, a budući da želimo da lista bude što objektivnija i da pokazuje što preciznije koje novoizašle igre su najbolje po izboru gamera, otvorio sam ovaj topic da vas pozovem da se uključite u izbor igara i glasanje.

Trenutno su otvorene nominacije igara, tj. topic u kojem možete predložiti koje igre su nedavno izašle a po vašem mišljenju zaslužuju se pojaviti na top 10 listi igara... Stoga vas pozivam da kliknete na donji link i predložite po koju igru.

http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=5300.new#new

Specijalna anketa u kojoj ćete moći glasati za po vašem mišljenju najbolje igre biti će otvorena kad se nomoinira određeni broj igara.

Kiklop
08-08-2007, 17:13
lol pokemoni

Ementaler
08-08-2007, 17:34
Lista je za sve platforme, uključujući NDS, a Pokemon Diamon/Perl izašao je prije nekoliko dana i igra je iznad prosječna...

Arbiter of Change
08-08-2007, 17:38
Gle, u tome i je problem - nemogućeSje sastaviti jednu objektivnu i više-platformsku listu najboljih igara. Svaka platforma preferira svoje žanrove koje onda dovodi na višu razinu izvedbe.

revenion
08-08-2007, 17:39
Gle, u tome i je problem - nemogućeSje sastaviti jednu objektivnu i više-platformsku listu najboljih igara. Svaka platforma preferira svoje žanrove koje onda dovodi na višu razinu izvedbe.

signed...

M4rc3LL1u5
08-08-2007, 17:48
lol pokemoni
ma pokemoni rulaju 8)

Armachus
08-08-2007, 18:02
Pokemon Ruby

revenion
08-08-2007, 18:13
Pokemon Ruby
Emerald je bolji i od Sapphire i Ruby zajedno...

Ementaler
08-08-2007, 18:51
Gle, u tome i je problem - nemogućeSje sastaviti jednu objektivnu i više-platformsku listu najboljih igara. Svaka platforma preferira svoje žanrove koje onda dovodi na višu razinu izvedbe.

Ne vidim razloga zašto si tako samouvjeren da je baš nemoguće, ali gle, biraju se najbolje novoizašle igre za sve platforme. Očito krivo shvaćaš ovu rečenicu.

Dakle, u prošla dva i po mjeseca izašle su mnoge igre za mnoge platforme. Ljudi imaju različite platforme doma na kojima se igraju. Neki preferiraju PC, neki konzole, neki vole igrati handhelde, a neki imaju i PC i neku konzolu pa će glasati za više stvari, ali poanta je u tome da želimo vidjeti za čime od toga svegaSsu ljudi najviše ludi.

Dakle ako je izašla neka jebački dobra PSP igra skupit će se nekolicina PSP korisnika i glasati za nju, s druge strane PC igrači će glasati za ono što oni vole itd... a budući da će se u konačnoj anketi, koja će se formirati nakon kruga nominacija, moći dati do 5 glasova za 5 različitih igara po osobi, mislim da će sveukupna statistika na kraju glasanja pokazati objektivno što je to ljude najviše impresioniralo u ova posljednja dva mjeseca.

RIPtheREAPER
08-08-2007, 22:57
Pretpostavljam da je kompjuterasa vise nego konzolasa i ostalih sranja.
Dakle, igra koja je izasla za PC ce dobit vise glasova nego ona na konzoli?

bounce
09-08-2007, 13:04
lol pokemoni

hihi ... jer tad.. tad sam bio mladS.. :)

Ementaler
09-08-2007, 14:07
Pretpostavljam da je kompjuterasa vise nego konzolasa i ostalih sranja.
Dakle, igra koja je izasla za PC ce dobit vise glasova nego ona na konzoli?

Samo pretpostavljaš stari :)...

vidjet ćemo na kraju u anketi, kao i svaki put...

Sonic_Moronic
09-08-2007, 14:16
Slažem se sa arbiterom, ne može to biti objektivno da ga ubiješ...

Ementaler
09-08-2007, 15:47
Ne kuzim o cemu vi pricate...
procitaj moj post opet...

Tražimo da gameri odaberu novoizašle igre koje su im se najviše svidjele..

kako je to sad nemoguće?

Ljudi će nominirat igre, onda glasat, i prema glasovima ćemo formirat listu. Već puno puta smo to radili i funkcionira odlično...

Top lista će pokazati mišljenje većine i drugačije se jedna takva lista ni ne može formirati...

Sonic_Moronic
09-08-2007, 18:04
A eto, meni su te liste sranje jer ne igram nove igre,a sad za ostale...K'o voli nek izvoli.

Prince-Artas
11-08-2007, 20:53
ma nemaj brige
nitko normalan neće dat halou glas

Hrvoje
09-01-2008, 20:17
Da halo 2 je sranje neoptimizirano. :-x

Hrvoje
09-01-2008, 21:54
mladi te majmun kukuruzom silovao...WTF? dizati prastaru temu o sasvim desetoj stvari da bi rekao da je Halo2 neoptimizirano smeće?
Nije me nitko siloval, jeh kaj moreš dosadno mi je pa dižem teme.

Prince-Artas
10-01-2008, 15:53
mladi te majmun kukuruzom silovao...WTF? dizati prastaru temu o sasvim desetoj stvari da bi rekao da je Halo2 neoptimizirano smeće?
Nije me nitko siloval, jeh kaj moreš dosadno mi je pa dižem teme.

i to s glupim postom koji je već postan prije tebe nekih 10ak puta

Hrvoje
10-01-2008, 16:09
Pogledaj svoj post.

Prince-Artas
10-01-2008, 16:13
Pogledaj svoj post.

odgovor na hellboyev post u trenutko dok je topik bio aktivan
tvoj post je debilizam i već si masu topika bezveze dignuo, čudim se da ti još nitko nije dao opomenu pa ću te usput spomenut na vjeću modova

Korpse
10-01-2008, 16:35
bogu hvala neka napokon dobije marked, uvijek isti rejva teme.

Hrvoje
10-01-2008, 19:31
Pogledaj svoj post.

odgovor na hellboyev post u trenutko dok je topik bio aktivan
tvoj post je debilizam i već si masu topika bezveze dignuo, čudim se da ti još nitko nije dao opomenu pa ću te usput spomenut na vjeću modova
Spomeni me slobodno, ali onda im reči da sam dizal teme jer su mi te teme bile zanimljive.I to je moj način dizanje teme.Koliko ja znam nema pravila kako smiješ dizati teme.

Korpse
10-01-2008, 20:40
a lol, bar se to treba znati, ako si bio na jednom forumu.
a da znaš ovaj forum ima 6000-7000 korisnika, kako bi blio da svi rejvaju teme.

Gravestone_bluz
10-01-2008, 20:44
Pa Hrvoje sa tim stavom neces dugo na forumu trajat, read t3h forum rules

Hrvoje
11-01-2008, 08:25
a lol, bar se to treba znati, ako si bio na jednom forumu.
a da znaš ovaj forum ima 6000-7000 korisnika, kako bi blio da svi rejvaju teme.
D ali te teme koje su meni zanimljive bile nitko ih nije dizal.Dojedem na forum pogledam na Driver 3 i zadnji post je prastari, i kaj ja napravim tignem temu, neznam koji je tu problem.
A kaj se tiče ponašanja to znam, ali srdi me zašto nebi smio obnavljati teme.

Prince-Artas
11-01-2008, 14:38
pa onda se bar potrudi napisat smislen i argumentiran post :wink:

Hrvoje
11-01-2008, 19:03
pa onda se bar potrudi napisat smislen i argumentiran post :wink:
Dobro onda, ok budem probal od sada pisati nekaj smisleno. :)