PDA

Pogledaj cijelu verziju : logitech g15



07-08-2007, 10:02
danas sam dobio ovu tipkovnicu.i sad me znamima kako da namjestim da mi na lcd ekranu pise koliko metaka i sve ostalo imama.

D@rX
07-08-2007, 10:21
http://www.logitech.com/index.cfm/keybo ... 0&cl=gb,en (http://www.logitech.com/index.cfm/keyboards/keyboard/devices/180&cl=gb,en)


pogledaj tu.

Bartuc
07-08-2007, 10:47
Koje su to bedastoče :D

Prvih par dana buš gledao taj LCD-ić i divio se, a nakon toga bu ti dosadio i skužio buš da nema svrhe na toj tastaturi :D

Ne znam zakaj to uopće rade kada tak i onak buljiš u monitor dok igraš i uvjek vidiš apsolutno sve kaj te zanima na HUD-u! A bome je i totalno nepraktično pratiti situaciju na tastaturi dok igraš neki žešči FPS!

07-08-2007, 11:46
BARTUC nemoj mi se ti javljat ti imas bike od 10000KN lol - sala mala.

e ljudi nisam uspio nac.ko ima logitech nek mi se javi na pp.

Sova
07-08-2007, 11:49
Koje su to bedastoče :D

Prvih par dana buš gledao taj LCD-ić i divio se, a nakon toga bu ti dosadio i skužio buš da nema svrhe na toj tastaturi :D

Ne znam zakaj to uopće rade kada tak i onak buljiš u monitor dok igraš i uvjek vidiš apsolutno sve kaj te zanima na HUD-u! A bome je i totalno nepraktično pratiti situaciju na tastaturi dok igraš neki žešči FPS!Slazem se s tobom.Meni je sad vec zatvoren.Ali dobro je da vidis koliko je sati.

Bartuc
07-08-2007, 11:51
BARTUC nemoj mi se ti javljat ti imas bike od 10000KN lol - sala mala.

e ljudi nisam uspio nac.ko ima logitech nek mi se javi na pp.

Sereš :D Nije 10'000 neg je BIO 16'000 kuna! Ali više nije samnom :D Sada je na boljem mjestu :D

Nego, jesi zadovoljan tipkovnicom? Jel lijepo pisati na njoj? Opiši malo tipke i doživaljaj igranja na njoj! Ovak je tipkovnica prelijepa i izgleda jako kvalitetno! Jedino je taj LCD overkill :D

Sova
07-08-2007, 11:53
BARTUC nemoj mi se ti javljat ti imas bike od 10000KN lol - sala mala.

e ljudi nisam uspio nac.ko ima logitech nek mi se javi na pp.

Sereš :D Nije 10'000 neg je BIO 16'000 kuna! Ali više nije samnom :D Sada je na boljem mjestu :D

Nego, jesi zadovoljan tipkovnicom? Jel lijepo pisati na njoj? Opiši malo tipke i doživaljaj igranja na njoj! Ovak je tipkovnica prelijepa i izgleda jako kvalitetno! Jedino je taj LCD overkill :DSlusaj uzivat ces u tome kolko je velika,a za gaming je prava profesionalica.

Bartuc
07-08-2007, 11:55
Još mi ne treba nova tastatura ali uskoro bu jedan od kompova išao u ured i onda bum trebao novu tipkovnicu pa si možda i priuštim nekaj takvoga!

07-08-2007, 12:16
mislim da se isplati to kupit g15.tipke su bas tama.ljepo je tipkat na njoj.evo dobio sam je oko 10h jutros i jos tipkam na njoj.stvarno je super tipkovnica i nije mi zao sto sam dao 520KN za nju. bartuc kao ti se nesviđa ovaj lcd onda mislim da ti se vise isplati kupit g11. 100kn je jeftinije. je li ova tipkovnica najjaca na trzistu trenutno?? i ako ima tko logitech g15 nek mi se javi na msn- tekla91@hotmail.com

Sova
07-08-2007, 12:19
mislim da se isplati to kupit g15.tipke su bas tama.ljepo je tipkat na njoj.evo dobio sam je oko 10h jutros i jos tipkam na njoj.stvarno je super tipkovnica i nije mi zao sto sam dao 520KN za nju. bartuc kao ti se nesviđa ovaj lcd onda mislim da ti se vise isplati kupit g11. 100kn je jeftinije. je li ova tipkovnica najjaca na trzistu trenutno?? i ako ima tko logitech g15 nek mi se javi na msn- tekla91@hotmail.comJa je imam.

07-08-2007, 12:20
mislim da se isplati to kupit g15.tipke su bas tama.ljepo je tipkat na njoj.evo dobio sam je oko 10h jutros i jos tipkam na njoj.stvarno je super tipkovnica i nije mi zao sto sam dao 520KN za nju. bartuc kao ti se nesviđa ovaj lcd onda mislim da ti se vise isplati kupit g11. 100kn je jeftinije. je li ova tipkovnica najjaca na trzistu trenutno?? i ako ima tko logitech g15 nek mi se javi na msn- tekla91@hotmail.comJa je imam.

e kako da na lcd ekrano od tipkovnice namjestim da mi u igrama ima ono koliko municije bombi i tako to??znas na sta mislim??

Sova
07-08-2007, 12:21
mislim da se isplati to kupit g15.tipke su bas tama.ljepo je tipkat na njoj.evo dobio sam je oko 10h jutros i jos tipkam na njoj.stvarno je super tipkovnica i nije mi zao sto sam dao 520KN za nju. bartuc kao ti se nesviđa ovaj lcd onda mislim da ti se vise isplati kupit g11. 100kn je jeftinije. je li ova tipkovnica najjaca na trzistu trenutno?? i ako ima tko logitech g15 nek mi se javi na msn- tekla91@hotmail.comJa je imam.

e kako da na lcd ekrano od tipkovnice namjestim da mi u igrama ima ono koliko municije bombi i tako to??znas na sta mislim??Pa u driverima namistis islim da je to media nesto.

07-08-2007, 12:24
mislim da se isplati to kupit g15.tipke su bas tama.ljepo je tipkat na njoj.evo dobio sam je oko 10h jutros i jos tipkam na njoj.stvarno je super tipkovnica i nije mi zao sto sam dao 520KN za nju. bartuc kao ti se nesviđa ovaj lcd onda mislim da ti se vise isplati kupit g11. 100kn je jeftinije. je li ova tipkovnica najjaca na trzistu trenutno?? i ako ima tko logitech g15 nek mi se javi na msn- tekla91@hotmail.comJa je imam.

e kako da na lcd ekrano od tipkovnice namjestim da mi u igrama ima ono koliko municije bombi i tako to??znas na sta mislim??Pa udriverima namistis islim da je to media nesto.

trazio sam ali nemogu nac

HalF-DeaD
07-08-2007, 15:25
ne podržavaju sve igre to

07-08-2007, 17:45
je li call of duty 2 podrzava??

str33t6l0w
07-08-2007, 23:30
meni je bolje uzet g11 :D

JohnDoe
08-08-2007, 00:15
Koje su to bedastoče :D

Prvih par dana buš gledao taj LCD-ić i divio se, a nakon toga bu ti dosadio i skužio buš da nema svrhe na toj tastaturi :D

Ne znam zakaj to uopće rade kada tak i onak buljiš u monitor dok igraš i uvjek vidiš apsolutno sve kaj te zanima na HUD-u! A bome je i totalno nepraktično pratiti situaciju na tastaturi dok igraš neki žešči FPS!Slazem se s tobom.Meni je sad vec zatvoren.Ali dobro je da vidis koliko je sati.

:pray: :pray:

Koj si ti frikin car, ako već sjediš za kompom imaš na njemu sat, ako igraš onda te baš i ne interesira koliko je sati, ako nisi za kompom imaš drugdje sat.....
G11>>>>G15

EDIT:
Jedino što vidim da bi bilo iole korisno vidit na tom LCD-u je temp. kompa. Ako to može onda se ona nejednadžba gore mijenja u G15>>>>G11.

08-08-2007, 00:32
ako netko voli imat tipkovnicu s lcd om onda ce je ikupit.eto meni se svidila ta tipkovnica i ja sam je kupio.i super sam zadovoljan s njom.

McPingvin_v2.0
08-08-2007, 01:32
I ja sam bio zadovoljan s njom. Sad ne radi ~15 tipki.

Ne mogu nać garanciju.
gg?
gg.

08-08-2007, 01:41
E vidiš, kod nas u I-shopu svaka komponenta ima svoj serijski brroj, koju mi uvedemo u računalo, pa ti čak i ne treba račun za garanciju (ako ga slučajno izgubiš).

To smo uveli zato što su ljudi često strgali garantne listove i gubili račune, a ono, znaš da im ne smiješ pomoći bez toga, jer si onda na gubitku, da kle stečaj.

Ovo je dobar potez I-Shop firme, i daleko je ugodnije poslovanje.

Samo doneš hardvare, mi provjerimo kod, vidimo Pingvin, kupio miša 5.5.2006., garancija važi, može! :D

dugi
08-08-2007, 07:20
Istu stvar rade i u ADM plus jrftiniji su od vas i imaju bolju ponudu.
Dalje Petak malo previse reklamiras ducan u kome radis,potcrtavas taj svoj shop u svakom drugom postu.Ako ti je to cilj da ovdje radis besplatnu reklamu biti cu prisiljen brisati takve postove.

Sada vec svi znamo gdje radis tako da mislim da nema smisla da to ponavljas osim ako niste cjenovno najpovoljnjiji ili imate neku komponentu koju nitko drugi nema.

Osobno jos ni jednom nisam rekao na ovome forumu gdje i konkretno sto radim :wink: .

Sto se tipkovnice tice bolje da je kupio novu G15 keyboard koja je puno ljepsa i vjerujem kvalitetnija i funkcionalnija ,istina i nesto skuplja.

http://www.theinquirer.net/?article=41376

Sova
08-08-2007, 08:18
Koje su to bedastoče :D

Prvih par dana buš gledao taj LCD-ić i divio se, a nakon toga bu ti dosadio i skužio buš da nema svrhe na toj tastaturi :D

Ne znam zakaj to uopće rade kada tak i onak buljiš u monitor dok igraš i uvjek vidiš apsolutno sve kaj te zanima na HUD-u! A bome je i totalno nepraktično pratiti situaciju na tastaturi dok igraš neki žešči FPS!Slazem se s tobom.Meni je sad vec zatvoren.Ali dobro je da vidis koliko je sati.

:pray: :pray:

Koj si ti frikin car, ako već sjediš za kompom imaš na njemu sat, ako igraš onda te baš i ne interesira koliko je sati, ako nisi za kompom imaš drugdje sat.....
G11>>>>G15

EDIT:
Jedino što vidim da bi bilo iole korisno vidit na tom LCD-u je temp. kompa. Ako to može onda se ona nejednadžba gore mijenja u G15>>>>G11.Pa ima i to.Ti to gledas sve.Samo namistis sto da se pokazuje pa se na primjer na nekoliko sekundi pokazuje sat pa onda temp proca i koliko je rama iskoristeno itd.

Karlo_from_Bjelovar
08-08-2007, 13:21
omG.. G15 :pray: :pray: :pray: kolko dode to cudo i gde je najpovoljnije?
mislio, taj lcd sexy al neam tolko para, al kad vidim da mos temp kompa i sve ostalo :pray: :pray: :pray:

edit: bako, bako, mi kupis pisalo?

edit2: evo, oko 600kn cijena... el zna neko gdje ima G9 i el ju ima ko?

08-08-2007, 19:47
je li onaj lcd na tipkovnici podrzava cod2 da mi pise koliko metaka i toga imam?

HalF-DeaD
08-08-2007, 19:58
daj bokte, sigurno usred igre imaš vremena micat glavu za kojih 45 stupnjeva samo da vidiš kolko imaš metaka (mislim da se može, nađi ovdje (http://www.google.com)).

To je korisno za temperaturu kompa, da vidiš koja pjesma svira i kolko je sati.

08-08-2007, 20:06
ocete li vi meni od na moje pitanje.ne okreces ti glavu nego ja.i nema temperature kompjutera na lcd-u.

Karlo_from_Bjelovar
08-08-2007, 21:22
ocete li vi meni od na moje pitanje.ne okreces ti glavu nego ja.i nema temperature kompjutera na lcd-u.

nema ? :cry: :cry: :cry:

dugi
08-08-2007, 21:24
Kaj da zakljucam ovu spamersku temu u kojoj nema iskoristivih i pametnih komentara?

08-08-2007, 21:33
nemoj dugi plizz.

Karlo_from_Bjelovar
08-08-2007, 21:48
ocete li vi meni od na moje pitanje.ne okreces ti glavu nego ja.i nema temperature kompjutera na lcd-u.

nema ? :cry: :cry: :cry:

pfff dugi, ak je vec puma spama, obrisi dok se dovrse "nedoumice"... el ima temetature compa na LCDu ili ne?

08-08-2007, 21:55
[quote=Tekla]ocete li vi meni od na moje pitanje.ne okreces ti glavu nego ja.i nema temperature kompjutera na lcd-u.

nema ? :cry: :cry: :cry:

pfff dugi, ak je vec puma spama, obrisi dok se dovrse "nedoumice"... el ima temetature compa na LCDu ili ne?[/quote:12t2r2e5]

ne.trazio sam ali nema.

Sova
08-08-2007, 23:09
[quote=Tekla]ocete li vi meni od na moje pitanje.ne okreces ti glavu nego ja.i nema temperature kompjutera na lcd-u.

nema ? :cry: :cry: :cry:

pfff dugi, ak je vec puma spama, obrisi dok se dovrse "nedoumice"... el ima temetature compa na LCDu ili ne?

ne.trazio sam ali nema.[/quote:1x20nxhv]Daj kak ja gledam temp proca i iskoristenost rama?To ti bice neznas namistit a kad ne znas onda muci.

Berax0r
08-08-2007, 23:54
tipkovnica je luda.Razmisljam da si je uzmem :)

P.S.trgam se na vase psotove :pray:

09-08-2007, 00:01
[quote=Tekla]ocete li vi meni od na moje pitanje.ne okreces ti glavu nego ja.i nema temperature kompjutera na lcd-u.

nema ? :cry: :cry: :cry:

pfff dugi, ak je vec puma spama, obrisi dok se dovrse "nedoumice"... el ima temetature compa na LCDu ili ne?

ne.trazio sam ali nema.Daj kak ja gledam temp proca i iskoristenost rama?To ti bice neznas namistit a kad ne znas onda muci.[/quote:fa3a78u7]

ja sam naso samo iskoristenost cpu i rama.di si to namistio da gledas temp procesora??

09-08-2007, 01:00
naso sam i ono za temperature.tipkovnica je zakon. samo je trebalo everest snimit i to je to.

Karlo_from_Bjelovar
09-08-2007, 20:03
o
m
G

tipkovnica from my dreams... to cu valjda "ukrast" za oko bozica... da, el mis g9 ima u HR?

HalF-DeaD
09-08-2007, 20:12
to je tek najavljeno, doć će kasnije

09-08-2007, 20:17
mislim da se svakako isplati kupit ovu tipkovnicu.

flander
09-08-2007, 21:43
daj mi recite jel ima kakvih tankih tipkovnica, mislim da sam negdije to vidio ali sad neznam di, onak malčice su tanje neg ove obične, ili sam ja to samo sanjao :?

HalF-DeaD
09-08-2007, 21:54
ima, samo neznam ni jedan dobar model, tipkanje je onako laptopoidno čudno.

09-08-2007, 22:08
cini mi se da je to logitechova tipkovnica.

flander
09-08-2007, 22:26
onak samo pitam iz radi znatiželje, jel sam vidio jednu onak baš mi super izgleda, ali nebi Bog da se sjetim sad

Karlo_from_Bjelovar
10-08-2007, 08:39
jednoga dana... :pray:

Nemesis
10-08-2007, 09:00
o
m
G

tipkovnica from my dreams... to cu valjda "ukrast" za oko bozica... da, el mis g9 ima u HR?

ne još.imaš G5 i G7 od malo boljih logijevih.

10-08-2007, 14:06
o
m
G

tipkovnica from my dreams... to cu valjda "ukrast" za oko bozica... da, el mis g9 ima u HR?

ne još.imaš G5 i G7 od malo boljih logijevih.


sta ce ti g9.kupi si g5 ili mx518.

Karlo_from_Bjelovar
10-08-2007, 19:00
ma sexy mi je... :pray:

pstrebs
10-08-2007, 19:24
ma sexy mi je... :pray:

omg... komad plastike seksi.... :?

Karlo_from_Bjelovar
11-08-2007, 11:11
ma u tome smislu... inace volim kombinacije crne i crvene boje, a miš je vjerojatno i jako kvalitetan...