PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nintendo DS



unknown
05-08-2007, 17:52
ima li tko ovu konzolu

v4MP1r3
05-08-2007, 18:06
ima frend
uziva...
a ja mu je kradem sa vremena na vrijeme :)

unknown
06-08-2007, 12:25
ja si kupio karticu na koju stavljam romove( ali samo da ih probam XD ) i brišem. trenutačno na toj kartici imam 7 igara muahahahaha

reiki_
07-08-2007, 11:53
aaaa moj mračni predmet želja.

unknown
07-08-2007, 12:46
evo ga prešao sinoć pokemone(igrao se cjelu noć na ds-u u 5 završio XD)

Markecgrad
19-07-2008, 18:34
Imam DS i kupio sam si Worms open warfire i SIMS pets. :twisted:

unknown
19-07-2008, 21:27
Imam DS i kupio sam si Worms open warfire i SIMS pets. :twisted:

kupuješ?! de javi mi se na pm

begedinnikola
04-08-2008, 14:30
Imam ja! Isto sam kupio karticu (Cyclo DS Evolution), kao i 4GB microSDHC karticu. Trenutno gore imam 20-ak igara, 300tinjak pjesama, hrpu programa, kao i dva-tri filma.
Najjace mi je citati knjige. S dva ekrana jednostavno drzis ds kao sto bi drzao knjigu.

Trenutno igram Final Fantasy Tactics A2, i predobra mi je. Vec sam pedesetak sati ubio.

PS: Naravno, sve te igre su samo backup i vlasnik sam originala :-)

unknown
04-08-2008, 15:47
Imam ja! Isto sam kupio karticu (Cyclo DS Evolution), kao i 4GB microSDHC karticu. Trenutno gore imam 20-ak igara, 300tinjak pjesama, hrpu programa, kao i dva-tri filma.
Najjace mi je citati knjige. S dva ekrana jednostavno drzis ds kao sto bi drzao knjigu.

Trenutno igram Final Fantasy Tactics A2, i predobra mi je. Vec sam pedesetak sati ubio.

PS: Naravno, sve te igre su samo backup i vlasnik sam originala :-)

nabavi si FF IV

begedinnikola
04-08-2008, 21:00
nabavi si FF IV

Ma jesam, al prvo hocu ovo proci, inace necu ni jedno...

Slayer
12-08-2008, 18:30
nabavite si dragon quest monsters - Joker ja vec 30 sati igram

unknown
12-08-2008, 18:37
nabavite si dragon quest monsters - Joker ja vec 30 sati igram

igrao... dosadna mi...

THUNDER_DINIX
12-08-2008, 22:09
koliko kosta DS?

begedinnikola
12-08-2008, 22:14
ja sam ga kupio za 130 eura. problem je jedino sto su igre isto po 30-ak eura. zato si khm kupis flash linker tipa cyclo ds ili m3 ili g6 i microsd karticu na koju stavljas igre nabavljene na "alternativnim" lokacijama.

THUNDER_DINIX
16-08-2008, 11:27
imam vec PSP, ali nesto razmisljam i o kupnji DS-a. koliko tocno kosta i gdje ga mogu kupiti? i dali i na DS-u postoji firmware kao i na PSP?

begedinnikola
17-08-2008, 17:47
ima firmware, ali ga ne updateas. sluzi samo za postavke tipa sat, datum rodjenja, datum i sl. te da bootas is GBA slota ako imas nesto tamo. Ako pak kupis neki flash linker onda romove stavljas ili na sd karticu koja ide u linker, ili linker ima svoju memoriju na koju direktno stavljas (USB ili nesto slicno). Flash linkeri (Flash Cart bi bilo tocnije) onda imaju svoj GUI iz kojeg pokreces igre i programe.

Cijena DS-a je neznam kolko tu, ali u njemackoj je oko 130 eura. Najjeftiniji Flash Cart kosta tu oko 320kn (M3 DS Simply), ali taj zahtijeva i microSD karticu kao memoriju. Ima i nesto skupljih (50-60 eura) koji ili imaju svoju memoriju (npr G6DS real), ili su opcenito kvalitetniji nesto (Cyclo DS Evolution - nema svoju memoriju, ali jako dobra podrska od strane proizvodjaca, konstantni updateovi i sl.).

MicroSD kartica kosta ispod 100kn (ili vise, ovisno o kapacitetu). Preporucam barem 1GB ako se mislis samo igrati, ili vise ako te zanima i multimedija. Igre za DS su z rasponu od 4 do 128 MB (postoje dvije od 256).

Znaci DS 1000-1100 kn
Cart 320-450 kn
MicroSD 70-150 kn
ukupno 1390 - 1700 kn (okvirno)

THUNDER_DINIX
17-08-2008, 18:53
ok, hvala. dosta su male igre. jel postoji koji DS forum da pogledam tamo?

Slayer
17-08-2008, 22:27
ima firmware, ali ga ne updateas.

nebi reko neke igre rade samo sa updejtom firmwarea

begedinnikola
17-08-2008, 23:09
ima firmware, ali ga ne updateas.

nebi reko neke igre rade samo sa updejtom firmwarea

Netocno, rad/nerad igara nema veze s firmwareom DS-a, nego s firmwareom Flash Cart-a (za kojeg sam napomenuo da se skidaju updateovi).

@THUNDER_DINIX: Preporucam ti http://www.gbatemp.netS(pocelo je za GBA, ali sada je uglavnom NDS). Ovo je jedan od najvecih foruma. Imas reviewove za pojedine kartice, ljudi su pristupacni (ako se ne ponasas kao totalni n0ob), a i dosta brzo ce ti odgovoriti sto te zanima.

Slayer
18-08-2008, 10:38
aha sry nisam sve procito

unknown
18-08-2008, 21:12
za sve kartice....

http://rapidshare.com/files/138315918/M ... d.rar.html (http://rapidshare.com/files/138315918/MaxCrassMethod.rar.html)

OBAVEZNO pročitati korake kako se radi u readme fileu i kada na kraju u Max Overload patcheru kada bude obavio posao i ako izbaci neki warning ne obraćajte pozornost na njega nego samo pratite korake i moći će te pokretati "programe"

unknown
19-08-2008, 15:21
za sve kartice....

http://rapidshare.com/files/138315918/M ... d.rar.html (http://rapidshare.com/files/138315918/MaxCrassMethod.rar.html)

OBAVEZNO pročitati korake kako se radi u readme fileu i kada na kraju u Max Overload patcheru kada bude obavio posao i ako izbaci neki warning ne obraćajte pozornost na njega nego samo pratite korake i moći će te pokretati "programe"


zaboravio sam ubaciti važan file evo ga pravi

http://rapidshare.com/files/138495936/M ... d.zip.html (http://rapidshare.com/files/138495936/MaxCrassMethod.zip.html)

300 kb ... ono gore još ima i neki rom(zaboravio ga obrisati :P)

begedinnikola
19-08-2008, 22:02
Kompatibilnost igara s danasnjim karticama je gotovo sto postotna, a i one koje ne rade, prorade za par dana, tako da ovaj patch ima smisla samo za taj Max Media Dock. Kako to danas vjerojatno nitko ne bi kupio, mislim da je ovo pomalo izgubilo uporabivost.

ARM7 patch je trebalo nekoliko igara u proslosti i kod drugih kartica, ali vecina je to popravila s updateovima. Ipak, mozda pomogne nekome tako da...

Za one koji ne znaju, ako ste kupili bilo kakvu imalo kvalitetniju karticu (M3, G6 CycloDS SCDSOne...) onda vam ovo ne treba.

unknown
20-08-2008, 10:20
Kompatibilnost igara s danasnjim karticama je gotovo sto postotna, a i one koje ne rade, prorade za par dana, tako da ovaj patch ima smisla samo za taj Max Media Dock. Kako to danas vjerojatno nitko ne bi kupio, mislim da je ovo pomalo izgubilo uporabivost.

ARM7 patch je trebalo nekoliko igara u proslosti i kod drugih kartica, ali vecina je to popravila s updateovima. Ipak, mozda pomogne nekome tako da...

Za one koji ne znaju, ako ste kupili bilo kakvu imalo kvalitetniju karticu (M3, G6 CycloDS SCDSOne...) onda vam ovo ne treba.

ne. Ja imam NDS DS-Xtreme 4Gbit i radi mi... (moram kupiti novu ovoj su prestali firmware updejtati)

Slayer
20-08-2008, 10:51
e da kako da igram one hombrew igre meni nece napravit onaj Dli patch

begedinnikola
20-08-2008, 18:25
koju karticu imas? vecina danas ima auto dldi patching tako da se za to ne trebas brinuti. skini novi firmware za karticu. mozda ti je prije problem to sto vecinu homebrew softwarea treba staviti u root kartice, a ti evenutalno nisi.

@unknown: a cuj, imas DS-Xtreme. bez uvrede, ali po kvaliteti je to negdje na dnu. sto te navelo da to kupis? ili si kupio ono davno kad je ova bila skoro na vrhu? kao sto rekoh, ako imate bilo sto danas standardno, onda ne treba nikakvo patchanje da bi stvari radile.

unknown
20-08-2008, 18:30
koju karticu imas? vecina danas ima auto dldi patching tako da se za to ne trebas brinuti. skini novi firmware za karticu. mozda ti je prije problem to sto vecinu homebrew softwarea treba staviti u root kartice, a ti evenutalno nisi.

@unknown: a cuj, imas DS-Xtreme. bez uvrede, ali po kvaliteti je to negdje na dnu. sto te navelo da to kupis? ili si kupio ono davno kad je ova bila skoro na vrhu? kao sto rekoh, ako imate bilo sto danas standardno, onda ne treba nikakvo patchanje da bi stvari radile.

kada je bila na vrhu.... Jesi znao da je official forum ugašen

Aj preporuči jedan dobar

begedinnikola
20-08-2008, 21:32
mrtva je otprilike ko i r4 (s time da je r4 daleko duze trajao - do prije par dana). opcenito ti preporucam ovaj site gore http://www.gbatemp.net. jedan od najvecih i zapravo jedini kojeg ja posjecujem (izuzev official cycloDS foruma)

unknown
20-08-2008, 22:54
mrtva je otprilike ko i r4 (s time da je r4 daleko duze trajao - do prije par dana). opcenito ti preporucam ovaj site gore http://www.gbatemp.net. jedan od najvecih i zapravo jedini kojeg ja posjecujem (izuzev official cycloDS foruma)


ne mislim te kartice koja je sada na tržištu najbolja

Slayer
20-08-2008, 23:21
mrtva je otprilike ko i r4 (s time da je r4 daleko duze trajao - do prije par dana). opcenito ti preporucam ovaj site gore http://www.gbatemp.net. jedan od najvecih i zapravo jedini kojeg ja posjecujem (izuzev official cycloDS foruma)


ne mislim te kartice koja je sada na tržištu najbolja


najbolje ti je uzet SIMPLY ali te vise nema u HR kolko ja znam...
a ove skupe kaj imaju ugradeno 4g to uzmi samo ako imas para na bacanje

begedinnikola
20-08-2008, 23:40
danas najnaprednije bi bile SuperCardDS One (podrska i sucelje) i CycloDS evolution ( daleko najbolja podrska i razvoj gui-a od svih). Obje nemaju svoju memoriju nego koriste microSD kartice (te podrzavaju microSDHC (4+GB).

Eh sad, neznam jel se mogu nabaviti u RH (ja sam svoj CycloDS nedugo nabavio u njemackoj). Sto se tice ovih s vlastitom memorijom, ne preporucam ih. Nekad su bile dobra alternativa jer su sd kartice bile prespore za neke igre (par njih), ali danas tog problema vise nema, a efektivno si se ogranicio na kapacitet.

Neke solidne su jos i recimo Acekard (koji ja mislim ima kombinaciju vlastite i SD memorije) i iTouchDS (zbog drukcijeg, nesto naprednijeg sucelja). M3 Simply je jedna od najjeftinijih, updateovi idu svakih mjesec-dva i obicno se odnose samo na kompatibilnost igara bez novih featurea. Opcenito nista posebno. Igre vecinom uredno rade, ali nema nista ekstra (otud i cijena).

Slayer
26-08-2008, 23:54
koju karticu imas? vecina danas ima auto dldi patching tako da se za to ne trebas brinuti. skini novi firmware za karticu. mozda ti je prije problem to sto vecinu homebrew softwarea treba staviti u root kartice, a ti evenutalno nisi.

@unknown: a cuj, imas DS-Xtreme. bez uvrede, ali po kvaliteti je to negdje na dnu. sto te navelo da to kupis? ili si kupio ono davno kad je ova bila skoro na vrhu? kao sto rekoh, ako imate bilo sto danas standardno, onda ne treba nikakvo patchanje da bi stvari radile.


root mislis kao H:/
ili bas u konfig linkera???

begedinnikola
27-08-2008, 16:08
mislim kao H:/

vecina nazalost treba biti u root-u
SuperCardDS i CycloDS rade na tome da omoguce stavljanje u poseban folder, ali zasad jos nista. Obicno se tu radi o aplikacijama koje na neki nacin trebaju u radu citati ili zapisivati podatke, no pravila nekog zapravo nema. Vecina aplikacija mora biti u rootu. Romovi za igre su druga prica. Njih obicno mozes staviti u svoj folder.

unknown
27-08-2008, 16:41
mislim kao H:/

vecina nazalost treba biti u root-u
SuperCardDS i CycloDS rade na tome da omoguce stavljanje u poseban folder, ali zasad jos nista. Obicno se tu radi o aplikacijama koje na neki nacin trebaju u radu citati ili zapisivati podatke, no pravila nekog zapravo nema. Vecina aplikacija mora biti u rootu. Romovi za igre su druga prica. Njih obicno mozes staviti u svoj folder.

lol, ja u rootu napravim folder ubacim što mi treba(emulatori za snes i slično) i radi kao u loju

begedinnikola
27-08-2008, 20:55
kao sto rekoh, ovisi o aplikaciji. dosta njih zahtjeva da budu u rootu (ili da im bar neke dodatne datoteke budu u rootu). ja imam na kartici posebne foldere za romove (po jedan za svaku konzolu), poseban za slike, poseban za glazbu, poseban za video, itd., a aplikacije su mi sve u root-u. svi dodatni fajlovi ili folderi su mi hidden, tako da ne smetaju kad browsam.

Slayer
28-08-2008, 00:46
meni je sve u rootu a ne radi mi npr. tower defense

begedinnikola
28-08-2008, 07:32
koju karticu imas? probaj si skinuti najnoviji firmware. meni radi bez problema na CycloDS uz firmware 1.41

EDIT: neki imaju problema s microSD-om. probaj ga formatirati pa za onaj size stavi recimo 32 ili 64kb

v4MP1r3
31-08-2008, 23:07
oprostite st prekidam raspravu, al jednom kada cu biti stariji i bogatiji i kada ce politika biti ukinuta ja cu si kupiti DS jer je to nesto najsavrsenije na svijetu. onda cu si moci i priustiti sve one igre koje kostaju +200 kn i uzivati.
a do tada. nja nja nja. nista. nula.
cvilim kad dodjem kod legice i trosim joj bateriju na njenom DS-u

Slayer
01-09-2008, 17:22
koju karticu imas? probaj si skinuti najnoviji firmware. meni radi bez problema na CycloDS uz firmware 1.41

EDIT: neki imaju problema s microSD-om. probaj ga formatirati pa za onaj size stavi recimo 32 ili 64kb

koi size, imam ndstt

begedinnikola
02-09-2008, 12:59
allocation unit size, kod formatiranje microsd kartice. meni je trenutno 4kb, ali dosta ljudi tvrdi da pomaze ako stavis na 32 ili 64 kb

Slayer
02-09-2008, 21:41
da imas ti pravo meni onaj ds organize veli da je out of memory kad odem na browswe...


kak da ga promjenim meni ima samo opcija default, jel zans kakav program za to il kak da to napravim?

begedinnikola
03-09-2008, 09:54
hm, stvarno neznam. meni je ponudjeno jeno 5-6 opcija

Slayer
04-09-2008, 20:05
hmmm da kuzim meni je samo jedna i to default 4kb... moj je onaj microsdhc od sandiska

begedinnikola
05-09-2008, 11:08
moja je isto od san diska 4GB, i imam ponudjeno sve od ako se ne varam 512 bytea do 64kb

Slayer
07-09-2008, 21:09
hmmm imas xp sp3???

begedinnikola
07-09-2008, 21:18
ne, imam vistu business x86

unknown
10-09-2008, 11:45
kako zarazna igra :D

Lock's Quest

http://www.gamespot.com/ds/strategy/loc ... index.html (http://www.gamespot.com/ds/strategy/locksquest/index.html)

strategija/rpg ....

unknown
25-09-2008, 17:30
Gdje se u hrvatskoj može kupiti CycloDS evolution(čujem po forumima da je najbolji na tržištu)

Babitz
10-10-2008, 13:29
Preporučite mi neke igre za NDS. Imam linker za GBA i micro SD karticu od jednog gige tako da nema frke oko toga. Samo nabrajajte kaj valja, a ja ću da nađem i mećem.

Babitz
15-10-2008, 08:23
Da, hvala, sve ću ih nabavit, unatoč tome kaj je vaša lista uistinu velika.

reiki_
15-10-2008, 13:15
Zelda , NSMB , Mario Kart , Meteos , Castlevanie , citav Phoenix Wright serijal , stajaznam.

Babitz
15-10-2008, 13:44
Ajde, bar nešto.
Stekao si doživotnog prijatelja sad. :(

Još da mi se debil koji mi je prodo ds sjeti poslat i punjač za ovu praznu bateriju. eeeeeehh

Teon
03-03-2009, 22:29
Mislim da cu kupit NDS.

Uglavnom situacija je ovakva:

NDS lite ----------- 1195kn
NDS M3 DS Simply - 340kn
MicroSD 2GB ------- 205kn
-------------------------------
Sveukupno (sve iz Sophos Laba): 1640kn

Pristojna svota.
Zanima me dal sam time sve obuhvatio sto mi treba? Jesam li izabrao dobar linker? Itd.

Babitz
06-03-2009, 17:32
Microsd od 2GB košta 50kn, bar tamo gdje sam ga ja kupio. Ne daj 200kn za to, jeboga.

Ja imam m3 real linker. Osobno ne znam baš razliku.

Teon
06-03-2009, 17:46
Pa poslao sam ti PP, ovo je bila stara opcija kad nisam gledao tj trazio microSD kartice, naravno da cu uzet onaj za 50kn sta sam ti reko :D

Zasad je ovako:


NDS lite ---------------------- 1195kn
NDS TT Card ----------------- 395kn
Sandisk MicroSD Card 2GB -- 69kn
------------------------------------------
Sveukupno : 1659kn

LPFireDog
06-03-2009, 18:09
Danas sam odnio Ds na popravak :(

a usput King mortal ovdje mozes downloadati igre http://www.nds-roms.com/S i ovdje http://www.rom-freaks.net/

a za sve informacije o DS-u i dotatke(npr za gledanje videa) posjeti http://www.ds-scene.net/

Teon
06-03-2009, 18:13
Navodno ovaj linker NDS TT podrzava igranje igara preko neta, moze li itko to potvrditi?

LPFireDog
06-03-2009, 18:15
ja ga iam ali nisam nista takvo pokusavo -.-"

Teon
06-03-2009, 18:32
Ak isprobas, javi :wink:

Babitz
06-03-2009, 20:25
Ako si iz Zagreba, odi u importane i kupi microsd za 50kn, al držim da ti je svejedno za 20kn.

Za ovo sa igranjem preko neta ti ne mogu reć jer nisam isprobo. Al ne kužim točno kaj misliš. Ja nisam nikad isprobo to spajanje. Teško da bi to i radilo u zagorju. =\

Teon
06-03-2009, 21:16
A kolko sam skuzio Nintendo DS se moze povezati preko wireless routera na net. A kako imam tako MaxADSL internet mislim tj. zelim to i iskoristiti. Pa me zanima dal' sam ja to dobro skuzio da to tako radi. Ako radi na tom principu zanima me kako radi sa linkerom a i opcenito kako to radi u nas (dal lagga itd.) Jer bi zbilja zelio igrat UMK3 na DS prek neta :D

Importane velis, ok bum otiso.

Babitz
06-03-2009, 21:19
Ja sam kupio tamo u onom nekom vip shopu. To pronađi.

Slayer
06-03-2009, 23:06
ja ga iam ali nisam nista takvo pokusavo -.-"
e kak pokreces igre koje treba dldi patchat? one homebrew

LPFireDog
07-03-2009, 12:02
neznam na sta mislis..

Arbiter of Change
27-03-2009, 20:46
Konačno izašao Fire Emblem: Shadow Dragon, jedna od igara zbog kojih mi je žao što nemam DS. :)

LPFireDog
29-03-2009, 00:51
21 je izaso pokemon platinum :D
sta da vam kazem ocjene su popustile ,nisam se vidio s curom tjedan dana XD

begedinnikola
20-04-2009, 09:46
A kolko sam skuzio Nintendo DS se moze povezati preko wireless routera na net. A kako imam tako MaxADSL internet mislim tj. zelim to i iskoristiti. Pa me zanima dal' sam ja to dobro skuzio da to tako radi. Ako radi na tom principu zanima me kako radi sa linkerom a i opcenito kako to radi u nas (dal lagga itd.) Jer bi zbilja zelio igrat UMK3 na DS prek neta :D

Importane velis, ok bum otiso.

Provjereno radi, bez problema. Samo ti wireless ne smije koristiti WPA enkripciju. Dakle, ili mora biti nezasticen, ili s WEP enkripcijom. Sto se tice lagga, igrao sam Tetris (nikakvih problema) i Mario Kart (tu i tamo vidis protivnike kako skacu po stazi, ali nista pretjerano).

lino
28-04-2009, 18:19
Jel ima tko nintendo DSi ja ga dobivam iz algoritma ovih dana. Ajde ako netko ima dojmova malo molim :D

Babitz
28-04-2009, 21:23
Jedan frend ga ima, al nisam ga još vidio. :(
Kaže da je kul i sve. Kolko košta uopće to čudo?

Btw, si opremljen linkerom i tim stvarima?

lino
29-04-2009, 09:39
Nisam, ali cuo sam da linker ne radi na dsi, a u algoritma kosta 1500 kn.

Babitz
29-04-2009, 21:13
Nemoguće da ne radi. Frend ima dsi i linker i oba rade. Ako hoćeš, mogu ti se raspitat oko toga. Cijene, gdje nabavit i jel možda neki ne radi.

lino
30-04-2009, 11:44
Ako ti nije problem naravno da bi volio =)

Babitz
30-04-2009, 19:47
Reko je frend da radi, al ne smiješ apdejtat firware. Možda radi i sa apdejtanim fwareom, al nije probao. Izgleda da si u pravu da neki linkeri ne rade. Valjda proguglat koji rade, a koji ne. On ima Acekard 2i i radi mu.

Slayer
06-05-2009, 19:36
from the abby - prebolestan hack and slash ak ima kakav drugi h&s molim ime das probam :)

begedinnikola
07-05-2009, 12:51
from the abby - prebolestan hack and slash ak ima kakav drugi h&s molim ime das probam :)

Lunar Knights je dosta dobar, a i Summon Nights - Twin Age nije los.

Slayer
07-05-2009, 23:31
igro sam summon nights - twin age, al to je vise za wifi :) probat cu ovaj lunar

ZipZipforever
09-05-2009, 08:54
ima frend,ok je malo ponekad dosadi...

NexxoN
17-05-2009, 13:12
baš sam resetirao moero nekketsu rythm dammashii osu tatakae ouendan 2 (japanski import) pa igram sve ispočetka, inače preporučam svima ovu igru, iako je kompletna na japanskom, puno je bolja od Elite Beat Agents, naglašavam da ne trebate znati japanski

od rpgova sam nedavno prešao Suikoden Tierkreis, jako dobra igra, no gotova je za 30-ak sati, 40-50h ako baš hoćete skupiti sve "mark of the stars"

preporučam još i 3D rpg na japanskom (ne morate znati japanski da bi igrali) - Soma Bringer, mislim da na gbatemp ima patch za prijevod igre

od puzzle igara treba spomenuti tetris klon, puyo puyo 15th anniversary(JAP) - ima puno opcija i sve dosadašnje modove puyo puyo igara

3 mjeseca nakon isteka garancije (kupio u algoritmu) crkao mi je gornji ekran pa sad igram uglavnom igre samo na donjem ekranu, dok mi ne dođe šarafciger, ekran i touch screen modul (čeka se po 3 tjedna) sa deal extremea, napravit ću tutorijal zamjene gornjeg ekrana i touch screen modula (touch screen se sastoji od lcd ekrana i modula koji je iznad ekrana, mjenjam ga jer je jako izgreban) kad mi bude sve stiglo, bit će na objavljeno na blogu!

inače ako netko hoće kupit ds lite, tamo (deal extreme) prodaju "refurbished" za cca 90$, s time da je poštarina besplatna za cijeli svijet. refurbished su ponovno stavljeni u funkciju tako da su stavili nove ekrane, novu bateriju-slabiju od originalne i novu vanjsku plastiku. novu, bolju bateriju, ima više mili ampera od originalne, možete naći tamo za 6$, tako da vas i s time "novi" ds izađe cca 500 kuna, a lihvari u algoritmu naplaćuju staru cijenu iako je izašao DSi (koji stoji 1500kn u Algoritmu vs 170$ (ca 900 kuna) na Amazonu)

begedinnikola
17-05-2009, 20:57
baš sam resetirao moero nekketsu rythm dammashii osu tatakae ouendan 2 (japanski import) pa igram sve ispočetka, inače preporučam svima ovu igru, iako je kompletna na japanskom, puno je bolja od Elite Beat Agents, naglašavam da ne trebate znati japanski


Oke, i jedno i drugo mi je super, ali stvarno mi nije jasno po cemu je Moero bolji od EBA? Preciznije kontrole? Kompleksniji sustav? Igre su osim samog soundtracka potpuno identicne. Ako si odigrao jedno, preporuka je odigrati drugo zbog jos pjesama. Nista manje, nista vise.

lino
17-05-2009, 21:04
Ja imam dsi. Dobio ga neki dan predobra stvarcica. Jos da skupim pare i narucim linker iz sopho slab.

NexxoN
17-05-2009, 21:27
Oke, i jedno i drugo mi je super, ali stvarno mi nije jasno po cemu je Moero bolji od EBA? Preciznije kontrole? Kompleksniji sustav? Igre su osim samog soundtracka potpuno identicne. Ako si odigrao jedno, preporuka je odigrati drugo zbog jos pjesama. Nista manje, nista vise.


imaš pravo potpuno su iste igre, osim pjesama, no ja sam izrazio subjektivan stav, više volim japansku verziju, shvaćam da nisam gramatički napisao "puno MI je bolja" nego "puno je bolja" i tu nastade mali nesporazum :)

Babitz
19-05-2009, 00:02
Ja imam dsi. Dobio ga neki dan predobra stvarcica. Jos da skupim pare i narucim linker iz sopho slab.
Probaj se raspitat za taj linker koji ćeš uzet jer neki linkeri navodno ne rade na dsi-ju.

NexxoN
20-05-2009, 20:40
Ja imam dsi. Dobio ga neki dan predobra stvarcica. Jos da skupim pare i narucim linker iz sopho slab.
Probaj se raspitat za taj linker koji ćeš uzet jer neki linkeri navodno ne rade na dsi-ju.


istina, zato je izašao acekard 2i i ostale slične
navodno imaju samo najosnovnije stvari, u biti isto kao DS lite
isto tako apdejtanje firmwarea izgleda pravi probleme sa flash cartovima, možda će za svaki apdejt ili dsiware koji skineš morat updejdat i firmware flash carta (ukoliko bude postojao), ali kad bolje razmislim dsiware bi trebao raditi i bez ikakve kartice u dsi-u, kao npr. pictochat

ja svakako uzimam još jedan ds lite, a DSi bih uzeo samo ako baš bude neka igra za koju bih i iskrvario, a da koristi ugrađene kamere, tj da se ne može igrati na DS liteu

Babitz
20-05-2009, 22:46
Imam pitanje.

Probo sam igrat GTA: Chinatown Wars, al ne mogu. Uđem u igru i sve, kreće mi meni i kad kreiram novu igru, počne loadati i nikak da se učita. :(
Slična stvar i sa "The world ends with you". Započnem novu igru, igram 5 min i na jednom dijelu mi zašteka.

Jel to do DS-a il linkera možda i kak se da sredit?

lino
21-05-2009, 18:32
Do linkera. Jer ja imam original chinatown wars i nije mi jos zastopo, a mozda ti je do khm verzije igre.

LPFireDog
21-05-2009, 18:35
Imam pitanje.

Probo sam igrat GTA: Chinatown Wars, al ne mogu. Uđem u igru i sve, kreće mi meni i kad kreiram novu igru, počne loadati i nikak da se učita. :(
Slična stvar i sa "The world ends with you". Započnem novu igru, igram 5 min i na jednom dijelu mi zašteka.

Jel to do DS-a il linkera možda i kak se da sredit?
meni ista stvar..

Babitz
21-05-2009, 22:39
M3 Real?

Se da to kako riješiti da proradi? :(

lino
23-05-2009, 10:33
Provaj nabavit npr. drugi gta chinatown wars drugu khm verziju mozda ta tvoja ne valja...

Arbiter of Change
02-06-2009, 20:45
Isse, prvo Chrono Trigger izađe, a sada će i Golden Sun? Stvarno odlični dani za posjedovati DS.
http://www.gametrailers.com/video/e3-09 ... -sun/50246 (http://www.gametrailers.com/video/e3-09-golden-sun/50246)

Babitz
03-06-2009, 22:44
Uf, zbog Golden Suna sam s toliko sati nastave bio izbačen... ;D
Kad bi mi se baterije za GBA ispraznile, punio bih ih pod satom i za par sati opet igrao. Igro sam to gdje i kad sam god stigao.

Nego, ovo će bit remake ili?
Kako god, jedva čekam.

iznogud1515
06-06-2009, 17:28
ne, novi nastavak ja mislim da će bit.
ugl, pred kraj godine trebali bi izać i Dragon Ball Z: Attack Of The Saiyans (ista igra ko i DBZ Kai, al Kai-a ima samo na japanskom)
također izlazi i Kingdom Hearts

Arbiter of Change
11-06-2009, 12:20
Yup, nastavak i to nakon glavne radnje budući da će junaci biti potomci starih junaka.

Arbiter of Change
13-06-2009, 14:05
Još jedna igra koja dolazi na DS i na koju treba pripaziti ako ste ljubitelji RPG žanra - Blood of Bahamut.
Japanese Special Trailer II (http://www.gametrailers.com/video/japanese-special-blood-of/51522)

Babitz
28-08-2009, 11:34
Bump. Dodana anketa i tak to.

LPFireDog
28-08-2009, 11:42
^^ love you :oops:

imam nintendo i prije par dana sam kupio za njega original kutijicu
http://www.crash.hr/hr/artikli/566#

najdraze igre su mi pokemoni,sve igre super mario serijala,ff i tako to

Babitz
28-08-2009, 11:49
Koje pokemone imaš? Želim trejd. :(

LPFireDog
31-08-2009, 07:54
trenutacno sam poceo opet igrat pokemon platinum..ali mi je vec 2 puta zasteko..neznam u cemu je problem,prije se nije dogadalo.

Dux
31-08-2009, 12:32
sad baš gledam u dealextremu taj linker http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.18944S
košta oko 50-ak kuna, a ovi mulci ga prodaju za 400 u sophosu! Što je najbolje u dealextremu je poštarina 0 kn.

THUNDER_DINIX
31-08-2009, 14:02
jel sigurna kupovina preko toga? BTW, vani je uvjek jeftinije, nasi nabijaju cijene do jaja

Dux
31-08-2009, 14:33
100% sigurna, ja već 2 puta naručio neke gluposti, evo baš mi prije 3-4 dana došao paket, jedino šta bi te moglo nervirati jest spora dostava, naime trebat će ti nekih 2-3 tjedna da dođe, ali zato osim ono šta platiš karticom više nemaš nikakvih dodatnih troškova.

THUNDER_DINIX
31-08-2009, 19:59
predugo im treba

serijski samoubojica
24-11-2009, 09:58
E jel znate možda oće DS iz Amerike radit u HR? Tj. oću li moć pokretat igre kupljene u algoritma.

Ray
24-11-2009, 19:14
Ne, igre su region lockane.

LPFireDog
25-11-2009, 11:35
Ne, igre su region lockane.
znam curu koja je dobila ds iz kanade
i tu kupuje neke svoje igre glupe
i sve rade
mislim da ti to nema veze

olio
25-11-2009, 14:06
E jel znate možda oće DS iz Amerike radit u HR? Tj. oću li moć pokretat igre kupljene u algoritma.
sa wikipedie


The Nintendo DS is region free in the sense that any console will run a Nintendo DS game purchased anywhere in the world; however, the Chinese version games can only be played on the Chinese iQue DS, whose larger firmware chip contains the required Chinese character glyph images. Although the Nintendo DS of other regions cannot play the Chinese games, the iQue DS can play games of other regions.


ovo je samo za nintendo DS (neznam za dsi)

Ray
26-11-2009, 11:43
Opa, nisam znao, inače to (koliko ja znam) vrijedi samo za psp i ds.

Arbiter of Change
14-01-2010, 13:00
DSi XL, novi i veći model starog nam DS-a, je dobio datum izlaska za nas EU bagru - ožujak ove godine. Evo slika koja uspoređuje original i DSi XL. Morate priznati da je povećanje dosta impresivno tako da bi ovo lako mogao biti "taj" model za one koji još nemaju konzolu.

http://www.imagesforme.com/upload/56df34bc.jpg

Kid A
14-01-2010, 13:05
Jel DS dost jeftiniji u odnosu na PSP?

serijski samoubojica
14-01-2010, 16:00
Jel DS dost jeftiniji u odnosu na PSP?

Pa i ne baš. Recimo na američkom amazonu je cijena Nintendo DSi i PSP 3000 potpuno ista, dok je u algoritma PSP skuplji 100kn.

Slayer
03-02-2010, 23:15
vidio sam vec prije da je nekima uspjeo remote control pc-a prek ds-a jel to moguce?

unknown
04-02-2010, 03:16
vidio sam vec prije da je nekima uspjeo remote control pc-a prek ds-a jel to moguce?


koliko znam ne postoji tako nešto

http://filetrip.net/c94-Applications.html
http://filetrip.net/c90-Tools--Utilities.html

tu su ti svi homebrew programi pa potraži

W3DR4N
04-02-2010, 03:29
vidio sam vec prije da je nekima uspjeo remote control pc-a prek ds-a jel to moguce?

Zašto bi to itko htio?

Slayer
04-02-2010, 17:46
pa cemu sluzi remote control. Evo da ti kazem, zato da bi ja mogao sjediti pred velikom telkom u udobnom kaucu i usput na ds-u provjeravati stvari na kompu :rotfl: al vidim da nis od toga :cry:

usput da pitam ima li kakav novi hack&slash rpg?

LPFireDog
04-02-2010, 22:04
14.3 stizu novi pokemoni
can't wait :D

unknown
05-02-2010, 01:35
lolololol

igrajte demo igre online na kompu

http://ace-attorney.com/aaime/

jedva čekam da izađe

LPFireDog
11-03-2010, 23:32
jel ce igrat ko pokemone heart gold ili soul silver sada kad izadu?trebat ce mi neko za trejd :D

unknown
11-03-2010, 23:37
jel ce igrat ko pokemone heart gold ili soul silver sada kad izadu?trebat ce mi neko za trejd :D


kakav trejd... imaš passove napravljene, da možeš imati bilo koje pokemone na bilo kojem lvl-u

LPFireDog
14-03-2010, 15:46
jel ce igrat ko pokemone heart gold ili soul silver sada kad izadu?trebat ce mi neko za trejd :D


kakav trejd... imaš passove napravljene, da možeš imati bilo koje pokemone na bilo kojem lvl-u
to jednostavno nije fora :P

Arbiter of Change
28-03-2010, 15:40
Hell yeah. :)

hM_Iu6xbk4c

Chieftain
11-04-2010, 19:04
Koje sve mogućnosti ima to čudo osim igranja igara? Vidio sam da ima Wireless pa me zanima čemu to služi i dal se može ići na internet ili čak neki OS stavit? :P

Babitz
11-04-2010, 20:41
OS ne moš stavit. Tj. bar ne neke windowse / linux. Linkeri obično dolaze sa svojim OS-om i možeš stavljati na njega raznorazne homebrew programe, čitati .txt, .pdf, gledati divx (iako je preporuka dgp jer divx nema smisla na tak malom ekranu), slušati mp3, igrati igre (ne promoviram pirateriju, govorim činjenicu), itd. DS je također kompatibilan s GBA igrama, iako DSi nije, tj. njemu je izbačen slot. S linkerima navodno možeš emulirati NES i SNES i još neke stare konzole, ali nisam to isprobavao i ne znam mnogo o tome. Mogao bih se raspitat, doduše.

I da, moš na internet. Koristi se opera i košta oko 20$, al sumnjam da to moš nabavit negdje kod nas. Košta tolko zato jer s tim dobiješ dodatnu RAM memoriju koju utakneš u GBA utor. Ako imaš DSi, moš besplatno downlodat Operu i koristit je jer njemu ne trebaju dodatni rami budući da ih ima 4x više od DS-a. Osim za net, ds-ov wifi ti služi za multiplayer u igrama te za skidanej nekih eventualnih dodatnih sadržaja kao dodatne zagonetke na prof laytonu, mystery giftovi na pokamonima, itd.

Ako se mene pita, uređaj dostojan investiranja, naročito ako ga još nakrcaš homebrew sadržajima. Ako voliš RPG-e, DS je must have. Ako si volio GBA, voljet ćeš i ovo. Ima gomila retardiranih igara, al ima i pravih bisera. Iako je konzola pretežno orijentirana za RPG, imaš tu i FPS (znam samo za metroid, doduše. uskoro izlazi neki novi fps, a i čtao sam da su quake II portali na ds), kojekakve avanture (broken sword prvi rimejkan, hotel dusk koji rastura svojim stilom kakvog romana), pa i RTS (iako znam samo za dawn of discovery ili kako već, koji je dosta dobra igra).

Chieftain
12-04-2010, 13:53
thx na odgovoru i daj mi još samo reci dal se isplati uzimal DSi XL ili samo običan DSi jer sam čuo da kod XL-a je ista rezolucija ko na običnom pa su onda navodno veliki pikseli. Još me zanima kolko taj Nintendo ima memorije i koliko dugo izdrži baterija?

Markecgrad
12-04-2010, 14:36
I da, moš na internet. Koristi se opera i košta oko 20$, al sumnjam da to moš nabavit negdje kod nas.

Za DS se može kupiti u algoritmu opera browser no košta 400kn :(

Babitz
12-04-2010, 18:20
thx na odgovoru i daj mi još samo reci dal se isplati uzimal DSi XL ili samo običan DSi jer sam čuo da kod XL-a je ista rezolucija ko na običnom pa su onda navodno veliki pikseli. Još me zanima kolko taj Nintendo ima memorije i koliko dugo izdrži baterija?
Ne znam točno za bateriju. Meni izdrži oko 3-4 sata, no moj ds je star 5 godina. Pa ono, računaj nekih 5-6 sati, a to je vjerujem i više nego dovoljno.

Kak misliš "memorije"? Za DSi ne znam točno kako ima memoriju raspoređenu, al mislim da ima neki svoj zaseban utor za microsd kartice, nisam siguran. Najbolje ti je kupiti linker negdje. U linker metneš microsd karticu i to je to. Tako onda imaš u biti neograničenu memoriju ako oš swapat kartice. :D Moja kartica ima 2GB (koštalo 50kn), meni dosta. S linkerima obično dobiješ i usb adapter za microsd, a ako ne dobiješ, moš ga kupit za 30kn.

Osobno ne vjerujem da imaš ikakve potrebe za DSi XL. Kolko ja znam, razlika je samo u veličini, a skuplji je k tome. Ja bi radije DSi uzeo.

@markec
Žalosna smo država. :(

olio
12-04-2010, 18:46
kupia sam NDS pa bi nabavia linker

Neznam postoji li više vrsta linkera ?
Ako da koji je dobar ?
I di ima za kupit (onlajn šoping)?

Babitz
12-04-2010, 18:49
Koji DS model točno?

Preporuke su ti Acekard2i i M3 Zero. Guglaj ih. Moraš ih naručit izvana i čekat par tjedana da dođu. Guglaj i pronađi neš o njima. Ja imam m3 real i zadovoljan sam.

olio
12-04-2010, 18:53
NDS prvi koji je izaša

thnx pogledat ću taj M3

Arbiter of Change
12-04-2010, 19:08
Informišite se malo:
http://tinycartridge.com/post/226895866 ... arison-new (http://tinycartridge.com/post/226895866/full-nintendo-dsi-xl-vs-dsi-comparison-new)

Tebi ti je DS u banani, Mortalu. :)

Battery life (minimum brightness):

* DSi XL/LL - 13 to 17 hours
* DSi - 9 to 14 hours
* DS Lite - 15 to 19 hours

I ako možete ubodite XL obavezno. Onaj tko nije probao igrati na tome i običnom modelu ne zna koja je razlika veličine ekrana u pitanju.

Babitz
12-04-2010, 19:23
Prva generacija + 5 godina. Kaj si očekivao. :(

A i ove figire koje navode su sigurno netočne. Ne vjerujem da se moš igrat 17h.

Može i meni trajati baterija 10h ako slušam mp3.

olio
12-05-2010, 22:57
napokon došao acekard linker :pray:
let the gaming begin

Markecgrad
13-05-2010, 14:38
Koji si naručio? I gdje?
Meni bi trebao acekard 2 stići za kojih tjedan dana:D

Edit: Koliko mu je trebalo da stigne?

Slayer
13-05-2010, 23:18
mene vise zanima koliko je cijena + carina + dostava , sve zasebno?

Babitz
14-05-2010, 22:20
Mene je koštalo sve skupa 250kn, preko frenda nabavio. Mala cijena s obzirom na to kaj nudi.

olio
17-05-2010, 09:32
na 0shippingzone.com naručio
15$ acekard 2i za sve modele, ima i acekard 2.1 jeftiniji ako nemate DSi 13.5$
poštarina je nula kn ali može se staviti tracking pa je +2$ i još neko osiguranje ako se izgubi pošiljka 1$

došlo za 2 i po tjedna

carine nije bilo jer je paket malen

Markecgrad
21-05-2010, 15:46
Evo javljam se sa ubersporog nds browsera i mogu reci da me razocarao. Uzasno je spor i treba mu dosta vremena da otvori bilokakvu web stranicu i uopce se ne isplati dati 400kn za takvo nesto.

Babitz
21-05-2010, 20:00
DSi ili? Meni je frend reko da je browser na DSi dosta dobar.

Markecgrad
22-05-2010, 08:56
DS Lite.

Babitz
22-05-2010, 23:42
Moguće je da je u tom štos. DSi ima dosta jači hardver.

Arbiter of Change
15-06-2010, 19:40
What do my Elf eyes see? Izgleda da će stvarno trebati ubosti 3DS. :)

E3 2010: Animal Crossing 3DS Announced (http://ds.ign.com/articles/109/1097970p1.html)
E3 2010: Star Fox 64 3D Announced (http://ds.ign.com/articles/109/1097946p1.html)
E3 2010: Paper Mario 3DS Announced (http://ds.ign.com/articles/109/1097963p1.html)
E3 2010: Pilotwings Resort Announced (http://ds.ign.com/articles/109/1097953p1.html)
E3 2010: Mario Kart 3DS Announced (http://ds.ign.com/articles/109/1097977p1.html)
Checking Out Metal Gear Solid On The Nintendo 3DS? (http://kotaku.com/5564183/checking-out-metal-gear-solid-on-the-nintendo-3ds%5B/QUOTE)

Markecgrad
15-06-2010, 20:59
3DS?

Slayer
28-06-2010, 22:02
infinite space trebate definitivno probat. RPG u svemiru, igra savrsena osim pri kraju kad fajtate eramona i na kreditimaSpa bude neka japanska(po meni su njihove pjesme emo). To mi je srusilo ugodaj proteklih 40+ sati gameplaya :D I da, definitivno isprintati manual i drzati ga pored sebe, jer igra ima previse varijabli pri postavljanju crewa i sl. Takoder bitno je reci da je igra zapravo dvije igre u jednoj. Dok je glavni character jos tinjeder i drugi dio dok je odrastao.SPreporucam svima koji vole RPG.

olio
28-06-2010, 22:54
pa bude neka japanska(po meni su njihove pjesme emo)
da definitivno



inače igram trenutno ultimate spiderman, super igra

Dale89
11-07-2010, 20:44
Pitanje: koliko bi me carina ogulila za Ds Lite, kupujem ga preko Ebay-a, cijena 119.98$, free shipping.

unknown
11-07-2010, 22:11
Pitanje: koliko bi me carina ogulila za Ds Lite, kupujem ga preko Ebay-a, cijena 119.98$, free shipping.


nemoj kupovati NDS, sačekaj 3DS zato što nintendo već nakon pola godine prestaje proizvoditi igre za konzole prijašnje generacije kada nova generacija izađe

Dale89
11-07-2010, 22:36
Ma nije da ga kupujem radi sebe, nisam ja bas mobilan player :D nego to je vise kupnja poslovno, al neznam koliko carina uzima za Ds i dali se naplaćuju neki dodatni porezi.

Torpedo
23-07-2010, 20:53
Ja sam namjeravao kupiti ds ovih dana,primamljivu ponudu na ebayu našao.
Ima bit da ovo u Hong Kongu svako posjeduje...

Markecgrad
09-08-2010, 18:40
http://www.gamesuperway.com/index.php?m ... _uploads=0 (http://www.gamesuperway.com/index.php?main_page=product_info&cPath=65_66&products_id=180&number_of_uploads=0)
Naručio sam linker sa ove stranice prije par mjeseci no nikada nije stigao.

Molio bih nekoga tko je već kupio AceKard linker da mi da stranicu sa koje je naručio i kaže koliko je trebalo da dostave, jer ne namjeravam opet baciti 200 kuna :(

Interceptor
09-08-2010, 18:43
Što si išao kupit DS za 200kn?

Markecgrad
09-08-2010, 19:00
http://www.horrorhr.com/tamnica/images/smilies/facepalm-1.gif

Zar je stvarno tako teško pročitati moj post?

olio
09-08-2010, 22:54
viewtopic.php?p=1261550#p1261550 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=1261550#p1261550)

Interceptor
14-09-2010, 17:04
Zašto ova tema nioje aktivna?

Markecgrad
14-09-2010, 17:08
Zato što ljudi ne postaju u nju.

Arbiter of Change
14-12-2012, 14:06
Dogodilo se i to - DS je pretekao PS2 po broju prodanih uređaja.
http://www.vgchartz.com/article/250616/ ... station-2/ (http://www.vgchartz.com/article/250616/nintendo-ds-is-the-king-of-video-games-passes-the-playstation-2/)

The Nintendo DS has become the king of video game platforms. As of the week ending December 8, it topped the PlayStation 2 for the best selling platform, according to VGChartz. The DS has sold 153.69 million units, while the PlayStation 2 has sold 153.68 million units.

Arbiter of Change
17-12-2012, 19:14
Za koliko se mogu naći povoljni, vidim da opada cijena? Razmišljam da uzmem neki handheld, Nintendo mi prednjači zasad.
A može i DS, neznam.
Ne otpada cijena u našim trgovinama, ali možeš naći DS na stranicama tipa Njuškalo za 400-600 kuna sa opremom (kartica, linker, itd) i već spreman za igranje.

Sickmanno1
29-08-2013, 09:18
Nedavno sam kupio DS. Must play igre? Anyone? : )

flander
29-08-2013, 09:26
Pokemon

nuff said

Worthaur
29-08-2013, 09:40
Golden Sun: Dark Dawn je solidan nastavak jednog od najboljih RPG-a sa GBA, ali iz nekog razloga napravili su igru prelaganom.
Legend of Zelda: Phantom Hourglass i Spirit Tracks su jako dobri, igraju se u potpunosti na touch screenu, ali to je solidno izvedeno. Jedino je Phantom Hourglass prelagan u odnosu na ostale igre iz serijala.
Chrono Trigger remake je navodno odlican, i sve Castlevanie su jako dobre po onome sto sam citao al nisam jos bio u mogucnosti nabaviti te igre.
Professor Layton je dobar serijal ako volis puzzle i zagonetke.
Od Pokemona preporucam Heart Gold/Soul Silver i Black/White 2.

Maloki
29-08-2013, 10:02
Sick će igrat pokemone :P

Arbiter of Change
29-08-2013, 12:50
Nedavno sam kupio DS. Must play igre? Anyone? : )
Solidan popis sa navedenim opisima tako da ti nije samo dano ime pa se snalazi. Nemoj da te razuvjeri to što je /v/ u pitanju. :)
http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/Nintendo_DS

Sickmanno1
30-08-2013, 07:49
Thx guys, al ono nisam ljubitelj RPGova baš...na pokemone sam bio zakačen prije 10-15 godina kad su i bili aktualni i to na običnom gameboyu...i danas me je malo sram toga ^^

Inače, dobio sam poprilično shiti igre uz njega, toliko da mi ih se neda ni stavljati da ih isprobam jer imam neki filing da suxxaju :(

Spyro: Shadow Legacy,
Spyro: New beginning,
Tomb Raider: Legend,
Crash Boom Bang,
Mario vs Donkey Kong 2.


: (((((((((((((((((((((((((88

Maloki
30-08-2013, 09:31
HeartGold/SoulSilver je super, igraj to.

Sonic_Moronic
30-08-2013, 09:36
Nedavno sam kupio DS. Must play igre? Anyone? : )
Solidan popis sa navedenim opisima tako da ti nije samo dano ime pa se snalazi. Nemoj da te razuvjeri to što je /v/ u pitanju. :)
http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/Nintendo_DS

Valjaju /v/ liste, uvijek to pogledam.