PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zašto pobogu???



ssalG
03-08-2007, 18:48
Može meni tko objasnit zašto su svi filmovi po igrama strpani u istu temu (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=8400&highlight=filmovi+++igrama)?
Da se radi o nekakvim nastavcima, jednom redatelju ili nečemu trećem skužio bi, ali svaki takav film pripada drugom žanru i doista nemaju nikakve didirne točke jedan sa drugim pa neshvaćam zašto nebi o svakome od njih raspravljali zasebno.
Ona bi trebali isto napravit i sa filmovima po stripovima, knjigama, istinitim događajima...itd. pomalo debilno zar ne?

Dweller
03-08-2007, 20:41
slažem se

Death By Sexy
05-08-2007, 11:16
nek se napravi tema filmovi ko što ima metal tema

Dreamer Deceiver
05-08-2007, 11:19
samo bi htio napomenut da metal tema nije TEMA za bandove, u toj temi se raspravlja o vrstama metala, koncertima, vijestima s metla scene, te malo "anonimnijim" bandovima.
A inače se slažem s glassom, glupo je staiti sve filmove koji su rađeni po igrama pod istu temu

Death By Sexy
05-08-2007, 11:26
Isuse, pa metal topic postoji s razlogom... Ne treba vam nova tema za svaki band.


...

u slayer temi

mravojed20
05-08-2007, 11:37
Može meni tko objasnit zašto su svi filmovi po igrama strpani u istu temu (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=8400&highlight=filmovi+++igrama)?
Da se radi o nekakvim nastavcima, jednom redatelju ili nečemu trećem skužio bi, ali svaki takav film pripada drugom žanru i doista nemaju nikakve didirne točke jedan sa drugim pa neshvaćam zašto nebi o svakome od njih raspravljali zasebno.
Ona bi trebali isto napravit i sa filmovima po stripovima, knjigama, istinitim događajima...itd. pomalo debilno zar ne?

Ne kuzim te, ako se u njoj raspravlja o filmovima koji su rađeni po igrama di je tu problem?

Nije vazno koji su zanr,ovo je gaming forum,a tema je filmovi koji su nastali po igrama,to im je zajedničko,dodirna točka.

filmovi po stripovima i knjigama,istinitim događajima itd se rade otkad postoji film,filmovi po igrama se rade unazad par godina. Mislim da je skroz logično stavit ih sve u jednu temu jer su "posebni".

HalF-DeaD
05-08-2007, 11:54
Mogli bi ić svaki u svoju temu, glupo je da su svi u istoj.

Dreamer Deceiver
05-08-2007, 12:13
Isuse, pa metal topic postoji s razlogom... Ne treba vam nova tema za svaki band.


...

u slayer temi

ako Linkin Park, koji skoro pa ništa nije napravio za glazbenu scenu ima 30 stranica, ako ensiferum koji također nije niš posebno učinio za glazbenu scenu ima svoj topic. Ne govorim da to nisu kvalitetni bandovi, ali SLayer je daleko više učinio za metal scenu nego obadva banda skupa. Također je zanimljivo da Rotting Christ, za kojeg sam prvi put čuo nije lockan, a slayer je lockan. To se tiče i anal mandice, koja bi trebala ic pod temu "bandovi u usponu". Koliko ja znam Mandica zaslužuje vlastitu temu, jer većini metalaca kojoj spomenete Anal mandicu, otpjevat ce vam : " Gotičarsko moje malo, jebao te Ville Vallo ". Jebo vas lockovi, ako postoji tema, onda je bolje lock, ali je glupo sve stavljati u jednu temu.

HalF-DeaD
05-08-2007, 12:39
Brijem da Linkin Park sluša više ljudi (djece) nego sve ostale metalce zajedno.

ssalG
05-08-2007, 15:52
Ne kuzim te, ako se u njoj raspravlja o filmovima koji su rađeni po igrama di je tu problem?

Nije vazno koji su zanr,ovo je gaming forum,a tema je filmovi koji su nastali po igrama,to im je zajedničko,dodirna točka.

filmovi po stripovima i knjigama,istinitim događajima itd se rade otkad postoji film,filmovi po igrama se rade unazad par godina. Mislim da je skroz logično stavit ih sve u jednu temu jer su "posebni".

Znači ja bi o Hitmanu, Silent Hillu i Postalu trebao raspravljati u istoj temi unatoč što ti filmovi nemaju apsaolutno nikakve veze jedni s drugim, a Harry Potter, SpiderMan i sve ostale "trakavice" mogu za svaki film dobit posebnu temu?