PDA

Pogledaj cijelu verziju : Praksa - nahebo sam!!



FG
03-08-2007, 08:01
Neznam jel to ide tu ili u alt-f4??
Imam problem jedan,moram na praksu 20 dana,danas mi je 15-i dan.Trebal bi vodit dnevnik prakse,a ja josh nemam ni fascikl....niš ne delam trenutno sam na praksi i zahebavam se s vama i tak stalno dok nisam skužil da imam još samo 1 TJEDAN da se skuliram!!normalno,malo panika i koga drugog da pitam nego vas.pa jel ima neko da to mora pisat?pomagajte jer neznam kaj bi... područje:elektrotehnika,poduzeće elektra.

Dux
03-08-2007, 10:39
ma taj dnevnik prakse je glupost, ništ posebno nisam pisao u njega...nešt prepišeš iz knjiga, nešto sam izmisliš, glupost čista :roll:

Nemesis
03-08-2007, 10:51
da,i meni su kolege sa prakse rekli da prepišem postupke rada...npr.areometriranje,ispitivanje granulometrijskog sastava,ispit.prisutnosti kalcij-karbonata,itd...

FG
03-08-2007, 10:51
ma taj dnevnik prakse je glupost, ništ posebno nisam pisao u njega...nešt prepišeš iz knjiga, nešto sam izmisliš, glupost čista :roll:
Ma da sam grabe kopal bi napisal:''kopal sam grabe,koristil sam štihaču i lopatu...'' al ja ne delam ništ!!!
sad pokušavam najt nekaj na netu,al bezuspješno... da mi svako pošalje nekaj,i tak 20 put i ja sam saved..
a za ovo da je glupost,to se slažem to nas tak podjebavaju,i još moramo napisat sve o poduzeću kam idemo:
1.shema i opis organizacije i proizvodnje
2.shema organizacije upravljanja i rukovođenja poduzećem
3.lokacija i tehnički opis poduzeća
4.primjena strojeva.rješenje transporta tijekom proizvodnje
5:način vođenja tehničke i ostale dokumentacije i regulativa
6.mjere održavanja
7.provođenje mjera zaštite na radu
jel zna neko kaj o ovom gore vezano za elektru?

btw,imaš taj dnevnik negde napisan na kompu ak ti nije problem da mi ga sendaš na mail(osim ak niste morali pisat ručno)
ili ak znate stranicu gdje se takva sranja mogu skinut?

mravojed20
03-08-2007, 12:09
valjda znaš lagati? napiši bilošta,samo da izgleda da si nešto radio.

FG
06-08-2007, 06:24
ajde bar ukratko recite kaj ste delali a ja bum detalje na netu našel.plzzz imam još 4 dana.. :(
npr.napišite nešt slično kak je nemesis napisal,samo iz područja ELEKTROTEHNIKE.šjmot...

str33t6l0w
06-08-2007, 12:19
prepisi neke stvari iz knjiga... bokte nisi valjda toliko glup da nemozes smislit da si nest radio...

ako nest radis u skoli (tj ucis o tome) napisi da si to ovdje radio i to je to.. malo opises i kraj....

06-08-2007, 13:11
E dečko, pa i ja sam u elektri imao praksu.

Slušaj, ne moraš ga ručno napisati, nego možeš printati (kao i slike).

U dnevnik rada mislim da trebaš imati 8 ili 16 vježbi (ne sjećam se više).

U te vježbe ti spadaju:
-Ono što tamo radiš - ne preporučam ti da to pišeš.
-Opisi i sheme sklopova - to ti preporučujem.

Znači, u knjizi iz digitalne elektronike (ili neke druge) odabereš 8 različitih sklopova.
O svakom pojedinom sklopu napišeš 20 rečenica (kako radi, koje komponente, gdje se upotrebljava) i to isprintaš i zalijepiš na LIJEVU stranicu dnevnika.

Na DESNU stranicu dnevnika zalijepi crteš/shemu sklopa/uređaja.
I tako osam puta.

Mentor će ti pregledati i ocjeniti, i vjeruj mi, petica ne gine! 8)

FG
07-08-2007, 06:11
E dečko, pa i ja sam u elektri imao praksu.

Slušaj, ne moraš ga ručno napisati, nego možeš printati (kao i slike).

U dnevnik rada mislim da trebaš imati 8 ili 16 vježbi (ne sjećam se više).

U te vježbe ti spadaju:
-Ono što tamo radiš - ne preporučam ti da to pišeš.
-Opisi i sheme sklopova - to ti preporučujem.

Znači, u knjizi iz digitalne elektronike (ili neke druge) odabereš 8 različitih sklopova.
O svakom pojedinom sklopu napišeš 20 rečenica (kako radi, koje komponente, gdje se upotrebljava) i to isprintaš i zalijepiš na LIJEVU stranicu dnevnika.


Na DESNU stranicu dnevnika zalijepi crteš/shemu sklopa/uređaja.
I tako osam puta.

Mentor će ti pregledati i ocjeniti, i vjeruj mi, petica ne gine! 8)
Mi moramo opisivat radove kaj smo tam delali za svaki dan posebno.Moramo opisat organizaciju i tehnologiju izvođenja pojedinih radova kaj smo delali tog dana i obavezno priložiti skice,slike kaj smo slikali z fotoaparatom...p.m.-e,
ja sam recimo z neta skinul kak se brojila postavljaju i to nam
jeravam copy-paste :) .sad kad bi znal kaj se još tam dela pa da morem guglat dalje,oni imaju i neke veze s rasvjetom...to bi mogel najti nekaj.
ajde da nebudem nezahvalan,tnx petak 13.
btw,ne dobivamo ocijene,samo štambij i potpis v index.

3 days remaining...

07-08-2007, 21:43
Jako gadno! :roll:

Čuj, onda uzmi nekakvu dokumentaciju od brojila i opiši način programiranja za jednovremensko i dvovremensko brojilo!

To ti je već jedna lekcija, a stvarno nemaš puno (20ak rečenica).

Gadna neka elektra (mi smo većinom išli na teren, i sređivao sam papirologiju i crtao karte, tako da dnevnik sam odradio radi škole, jer mi je trebao ta mo, a na praksi ne).

FG
08-08-2007, 06:07
Ajde da je samo dnevnik ,nego još moramo znat sva sranja o poduzeću:
1.shema i opis organizacije i proizvodnje
2.shema organizacije upravljanja i rukovođenja poduzećem
3.lokacija i tehnički opis poduzeća
4.primjena strojeva.rješenje transporta tijekom proizvodnje
5:način vođenja tehničke i ostale dokumentacije i regulativa
6.mjere održavanja
7.provođenje mjera zaštite na radu
Totalka blesavo.Nekaj sam našel na netu,al mi još uvijek nekaj fali.
po netu tražim dal hje neko možda del neki primjer il kaj da prepišem,al niko ništ.. :cry:
OMG,OMFG!!

2 days remaining,tj. sve kaj nabavim do sutra u 14:30 to bum imal...

08-08-2007, 12:32
Odi do svog mentora (ako ne uspiješ) i reci mu:
"Čuj, nisam mogao, tako i tako stvari stoje, nisam radio na vrijeme, na internetu ne mogu naći, jer mi možeš pomoći?"

SIgurno ti nere ćeri NE, a i vjerojatno će ti oprostiti.

Samo nemoj muljati, to nije pametno!

FG
08-08-2007, 13:05
Odi do svog mentora (ako ne uspiješ) i reci mu:
"Čuj, nisam mogao, tako i tako stvari stoje, nisam radio na vrijeme, na internetu ne mogu naći, jer mi možeš pomoći?"

SIgurno ti nere ćeri NE, a i vjerojatno će ti oprostiti.

Samo nemoj muljati, to nije pametno!

danas sam dost toga našel
1.shema i opis organizacije i proizvodnje -imam
2.shema organizacije upravljanja i rukovođenja poduzećem -imam
3.lokacija i tehnički opis poduzeća -imam
4.primjena strojeva.rješenje transporta tijekom proizvodnje -nisam našel
5:način vođenja tehničke i ostale dokumentacije i regulativa -nisam našel
6.mjere održavanja -nisam našel
7.provođenje mjera zaštite na radu -imam
nadam se da bum sutra imal više sreće.i da kad ujutro otvorim forum da bu na ovaj post 20-ak odgovora(korisnih :) )

08-08-2007, 13:08
Ajd sretno! :D

Sad gasi Net i počni s radom!

FG
09-08-2007, 08:05
A fak! ništ više nisam našel u qr4c!kaj niko nigde nije to trebal.AAA.na netu nigde ničeg,a nadal sam se da bum našel neke dijelove dnevnika,barem par dana,ali ništ!!!sad se lepo morem slikat.
mogo sam lepo doma sjedit,ali ne...ja idem na fakultet,j*bem ti fakultet!
TuPK264Cr8k

09-08-2007, 08:10
:rotfl:

Jebo te fakultet! :rotfl:

FG
14-08-2007, 10:06
Ajde dogovorio sam se da ću to donesti 27.8.pa bi bilo bolje da to napravim!ma dajte nešt,neke gluposti kaj god da ste vi delali sad sam već zbilja u deep shet-u.. :cry: i još barem 10 takvih bi trebalo smajlija...
pomagajte,help,pomoć!kaj da još velim?mrtav sam jel? :cry:

Karlo_from_Bjelovar
14-08-2007, 14:27
bice :kill: i onda ces ti :cry: a tebi ce mentor reci :nonono: i onda ces biti :(


:boohoo:

14-08-2007, 14:55
Smisli nekaj...
Uvjek možeš platiti pifu... Ili parsto novčanica...

flander
14-08-2007, 15:00
dobro jel ovaj više nahebo? Tema tu stoji bar mjesec dana?

14-08-2007, 15:07
dobro jel ovaj više nahebo? Tema tu stoji bar mjesec dana?

Čitaj...

Dogovorio se da će donesti 27.8.

Tek će tad najebati! :rotfl:

Dweller
14-08-2007, 15:25
podvali mu stotku i napisi kako si zaradiotu stotku

Karlo_from_Bjelovar
14-08-2007, 21:28
nazico je starog?

FG
30-08-2007, 08:01
Lockajte ovo jer ak dosad nisam dobil ništ pametno,onda više ni neću. :cry:

FG
28-09-2007, 09:55
Lockajte ovo jer ak dosad nisam dobil ništ pametno,onda više ni neću. :cry:

edit:Nisam nahebo!!!(bar zasad jer mi dnevnik još nije ocijenjen,trebali bi imati slike a ja ih normalno nemam). Evo,samo javljam da sam celo vreme pisal jedno te isto,5 dana sam ''posudil'' od frenda tak da imam kompletni dnevnik od 20 dana(elektrotehnika,HEP) pa ako će itko ikad trebat nek se javo pa mu pošaljem jer je jako sheban osjećaj biti opterećen s tim stvarima. :D

ivan_basic_99
28-09-2007, 11:51
koji si ti lucker. ja se jikad ne izvucem tak (prvi razred poctak drugog polugodista ukor pred isklucenje zbog ''grupnog vrijedanja profesorice'')
koja si skola? razred?

FG
02-10-2007, 09:45
Sad bi trebal bit druga godina elektrotehnike na VELS-u(VELV-u) al bum frknul pa bum upisdal parcijalu.btw,dobil sam ČETVORKU u indeks za ovo sranje od dnevnika :rotfl: