PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi gamerski set od "logija"



dugi
02-08-2007, 08:56
http://www.theinquirer.net/?article=41376

izgleda premocno,navodno ce i perfomanse biti takve,naravno i cijena je premocna 100 eura po komadu.

Vjerovatno bi i kupio ali nema smisla kada mi je moj mx 518 i nakon 2 godine kao nov,osim izlizanog znaka od znojnih ruku.Tipkovnica je isto ludilo ali imam i nju isto odlicnu.Ali ako netko kupuje novo i ima viska para ova mi kombinacija djeluje fenomenalno.

Nemesis
02-08-2007, 08:58
isuste ovo je prepreprepremoćno.ali 100 eurića...hm.

pstrebs
02-08-2007, 09:58
c-c-c... al za 100 eura da se uzet dobar komad hardvera, ali naravno, ako vam hardvera više ništa ne treba, onda je ovo jedna od opcija :) . btw, pored sveg ovoga, meni je u oku ipak ostao logitech MX revolution...

Kostolomac
02-08-2007, 10:38
ma daj bježi... toliko para pljunut na periferiju... radije dunut još malo rama ili kakvu tv karticu ili nešto

mravojed20
02-08-2007, 10:39
nikad neću kuzit ljude koji ovo kupuju.

Nemesis
02-08-2007, 10:53
pa šta,da imam para ja bi vjerojatno kupio.
to je najveća greška kod većine ljudi koji kupuju novu kantu,kupe kantu za 5-10 tisuća kuna i onda kupe miša i tikovnicu koji zajedno koštaju 60 kuna,a jako je gadna stvar kad zglobovi najebu.no,neka radi šta ko hoće.

btw vidio sam G15,kru te naranio kol'ka je to tipkara...

ivan
02-08-2007, 11:50
,a jako je gadna stvar kad zglobovi najebu.
ja sam već godinama na ultra cheapo mišu i tipkovnici pa su još uvijek ko novi :)

Jopax
02-08-2007, 12:04
,a jako je gadna stvar kad zglobovi najebu.
ja sam već godinama na ultra cheapo mišu i tipkovnici pa su još uvijek ko novi :)

u mene je slicno neka stara samsungova tipkovnica i logitechov mis od 20 maraka i drina lights podloga za misa :rotfl: :rotfl:

samo ne kuzim te njihove tipkovnice sa tim ekranom ko ima vremena gledat u tipkovnicu dok mu metci lete iznad glave :?

HalF-DeaD
02-08-2007, 12:09
Ionak sam planiro uzet G15, sad ću rađe pričekat novi model.

Om3G@
02-08-2007, 12:36
Ruzno mi izgleda.
BTW svima, jeste primijetili tko je autor teksta?

ivan
02-08-2007, 12:37
naravno. on već duže vrijeme piše za the inquirer :wink:

Nemesis
02-08-2007, 12:38
lol!mogli bismo te nazvat oko sokolovo.

Babitz
02-08-2007, 13:56
g9 je preružan :(

ali tipkovnica... /svrš

goGAMERo
02-08-2007, 14:36
omg i mislite ako imate nešto ovako full nepotrebno (bar što se tiče tipkovnice) zovete se gameri LOL

dugi
02-08-2007, 14:44
Vidim da neki ne kuze jer nisu vjerovatno nikada ni probali.A dok ne probas ni neznas sto propustas.
Komunikacija sa pc-om ide rukama i ocima."Dozivljaj"pc-a se ostvaruje opipom ,a ako ti je pod prstima jadna tipkovnica i jadan mis onda je i taj dozivljaj takav,jadan, istina nekome mozda dobar jer bolje nije ni isprobao.
I ja sam prije mislo da to kupuju kreteni dok nisam probao.Danas potezem mis po podlozi koja kosta 150 kuna.Neki ce reci da je to perverzija,meni pak nephodno pomagalo bez kojega vise ne mogu jer sam se naviknuo na dobro.

Lord Jambrek
02-08-2007, 16:38
Vidim da neki ne kuze jer nisu vjerovatno nikada ni probali.A dok ne probas ni neznas sto propustas.
Komunikacija sa pc-om ide rukama i ocima."Dozivljaj"pc-a se ostvaruje opipom ,a ako ti je pod prstima jadna tipkovnica i jadan mis onda je i taj dozivljaj takav,jadan, istina nekome mozda dobar jer bolje nije ni isprobao.
I ja sam prije mislo da to kupuju kreteni dok nisam probao.Danas potezem mis po podlozi koja kosta 150 kuna.Neki ce reci da je to perverzija,meni pak nephodno pomagalo bez kojega vise ne mogu jer sam se naviknuo na dobro.

O fala bogu glas razuma, ja sam to uvijek govorio. Uzmi ono kaj ti paše, a ne ono kaj je jeftinije. Nekome je MX Revolution perverzija, meni je bog i ne bi više mogao bez njega. Probao sam milju miševa dok se nisam odlučio. Tražio sam nešto što mi paše u ruku i da mi bude ugodno, a ne nekaj kaj ima sniper, šaržer i te ostale gluposti na sebi. Iako je moj izbor došao do gotovo najskupljeg miša na tržištu, ne žalim tih 630kn što sam dao za njega. Tako mi nije ni žao onih 495kn koje sam dao za G15. Prije sam imao Keytronic KT-600 i bila mi je božja, ali vidi vraga, idem jučer do frenda i sjednem za PC i ugledam svoju staru KT-600 tipkovnicu(njemu sam ju prodao) i nemrem vjerovat kak sam mogal na tom radit.

Kostolomac
02-08-2007, 17:09
dobro pa to vam vjerujem, ali samo kažem da ću uvijek radije višak para strefit na više rama itd nego na periferiju. a ako mi i onda ostane, e onda tek u šoping po mišonju/tipkalo :)

Babitz
02-08-2007, 19:34
ja imam mx518 i full sam zadovoljan
još da mi je neka kul podloga i tastatura i mogu pwnat u utu :(

Fenrir
02-08-2007, 19:41
Al ima nešto i u navici, bratić mi ima G15, i dosta sam radio na njoj, al tolko sam se navikao na ovu svoju za 50 kuna da sam ko invalid na G15. Nemrem tipkat zbog niskog profila, ne mogu ni igrat kak spada, tak da ja stvarno ovu svoju ne bi mjenao jer sam se tolko navikao na nju.

02-08-2007, 20:12
ja sebi kupujem G15. sutra.

100EURO
02-08-2007, 21:45
Fora izgleda , ali mi nekak previse lici na mx 3200 , osim ovog osvjetljenja kojeg mx 3200 nema.

Sickmanno1
02-08-2007, 23:00
Vidim da neki ne kuze jer nisu vjerovatno nikada ni probali.A dok ne probas ni neznas sto propustas.
Komunikacija sa pc-om ide rukama i ocima."Dozivljaj"pc-a se ostvaruje opipom ,a ako ti je pod prstima jadna tipkovnica i jadan mis onda je i taj dozivljaj takav,jadan, istina nekome mozda dobar jer bolje nije ni isprobao.
I ja sam prije mislo da to kupuju kreteni dok nisam probao.Danas potezem mis po podlozi koja kosta 150 kuna.Neki ce reci da je to perverzija,meni pak nephodno pomagalo bez kojega vise ne mogu jer sam se naviknuo na dobro.

totalan potpis, evo ja sam neki dan pljuno 180kn za Razer Matis podlogu i nije mi zao ni lipe, jos da skupim soma kuna i da kupim bolestinu od Razer Tarantule i onda je to to :D

HalF-DeaD
02-08-2007, 23:07
Bolje uzmi G15, Tarantula je jedino bolja po izgledu, ništa više.

Sickmanno1
02-08-2007, 23:36
Bolje uzmi G15, Tarantula je jedino bolja po izgledu, ništa više.

ma vjerujem da je G15 bolja, ali ako uzmem G15, nemam Razer set lol, jbga zaljubio se u Razer :D

Babitz
03-08-2007, 14:07
Al ima nešto i u navici, bratić mi ima G15, i dosta sam radio na njoj, al tolko sam se navikao na ovu svoju za 50 kuna da sam ko invalid na G15. Nemrem tipkat zbog niskog profila, ne mogu ni igrat kak spada, tak da ja stvarno ovu svoju ne bi mjenao jer sam se tolko navikao na nju.pa ja sam najprije igrao pes na tipkovnici i kilavo sam igrao ad sam kupio gamepad
al onda, kad sam se priviknuo, počeo sam igrati na gamepadu bolje nego bih ikad na tipkovnici

isto i sa mišem
najprije sam imao neku socijalu i naviknuo se
onda sam kupio mx518 od logija, jedno tjedan dana nisam niš mogao pogodit, dok sad imam četvrostruko bolji aim i napredovao sam u mjesec dana u igri više neg u prethodna tri sa socijalom

D@rX
03-08-2007, 16:18
ovo je teška istina. kad sam kupio gamepad umnogo sam sakao na fifi, pesu i nba al sad kad sam se navikao ne mogu zamislit igranje istih bez toga.