PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dinamo



Stranica : [1] 2

Black Hawk Down
01-08-2007, 13:38
Topic za Dinamo,ide tko na ddd.(degeni HRT-ovski)

THUNDER_DINIX
01-08-2007, 13:43
de, koji crni Dinamo... glasam za lock!

Lord Ragnarok
01-08-2007, 13:47
ne pratim nogomet, tak da me baš i ne zanima dinamo

dinx zakaj lock? ići će ak će biti flejma između dinamovca ia hajdukovca

Da_killah
01-08-2007, 13:53
može i riječana :D

THUNDER_DINIX
01-08-2007, 14:37
pa da, zato me i nervira topic. BTW, cijeli HLN sucks, gledam samo strani nogomet

Dreamer Deceiver
01-08-2007, 14:39
u meni je urođena mržnja prema dinamu i ljubav prema hajduku :pray:

Armachus
01-08-2007, 14:41
Popevke sam slagal
I rožice bral
I svu svoju mladost
Sam njemu ja dal

Navijaj
Srušit ce se stadion
Nek' je nered, nek' je lom
Ja te volim Dinamo

Nek' se pale baklje sve
Za sve nas za purgere
Jer na barjaku modrom
Piše samo Dinamo
Dinamo!

S I znaj
Da Bog
Zna za sveto ime to
Sveto ime Dinamo
I u nebo s njim
I u pakao
Bad Blue Boys i Dinamo
Dinamo
Dinamo!

I kolcem i lancem
I bokserom u glavu
Udari razvali
Za Dinamovu slavu

JEdino što valjda od Dinama... sorite na dugom postu! :)

layMoN3b_0Q

Systematic Reverse
01-08-2007, 14:49
Dinamo rula, i uvijek ce rulat :) Kakav hajduk :nonono:

Đeri
01-08-2007, 14:58
pa da, zato me i nervira topic. BTW, cijeli HLN sucks, gledam samo strani nogometšta je HLN :( ?

Armachus
01-08-2007, 15:01
[quote="THUNDER_DINIX":3sb3b7w0]pa da, zato me i nervira topic. BTW, cijeli HLN sucks, gledam samo strani nogometšta je HLN :( ?[/quote:3sb3b7w0]

Slažem se s tobom Dinixe... naša liga suxa. Dinamo i Hajduk su je uništili ne dozvoljavajući ostalim klubovima da se razviju!

ivan
01-08-2007, 15:04
Slažem se s tobom Dinixe... naša liga suxa. Dinamo i Hajduk su je uništili ne dozvoljavajući ostalim klubovima da se razviju!

lol

djelomično je istina, ali najveća krivica je u tome što se premalo pažnje daje djeci i njihovom sportskom razvoju i prepoznavanju talenta

Đeri
01-08-2007, 15:04
mah..dinamo i hajduk..isusi ko da su oni nekaj posebno
dinamo skoro popuši od nekog talibanskog hazara
ma nogomet sucks :)
@ivan
pa kad misle da neki debeli klinac(like me) nemože šutnit loptu,nedaju mu da penal otpuca :|
u košarci me svi poštuju i nema raspoređivanja,svi za jednog jedan za sve!i uvijek igram..par 5 minuta..

Armachus
01-08-2007, 15:12
Slažem se s tobom Dinixe... naša liga suxa. Dinamo i Hajduk su je uništili ne dozvoljavajući ostalim klubovima da se razviju!

lol

djelomično je istina, ali najveća krivica je u tome što se premalo pažnje daje djeci i njihovom sportskom razvoju i prepoznavanju talenta

Gledaj... Dinamo kupi igraća samo da ga drugi klub nema... tako i Hajduk. Uzmu Rukavinu samo da ga šibenik nebi imao... i tako i Dinmo i Hajduk upropaste druge klubove i onda sve pwnaju unutar prvsenstva, oni su najjači, najboilji... bla bla bla.

Ali kad dođe netko iz Europe onda jebiga... može se on hvalit kod nas, ali ono je sramotno da mi od Arsenala izgubimo na domaćem terenu 3:0, koliko je već bilo...(LP prošle godine)

A i ove, jedva ovaja Hazar dobili!

D.E.M.O.
01-08-2007, 15:14
ajmo sada otvoriti topic i za hajduk i osijek.. ako vec ocete o smrdljivom nogometu onda otvorite 1 topic a ne za koga navijate dinamo nk jagodnjak.. gonite taj sport i nasilne navijace da nekazem gdje :wink:
edit. - i vote lock

flander
01-08-2007, 15:30
što se dinama tiče danas ili sutra kad več igraju, ispadaju, nebu sad i bez Čorluke daleko dogurali


i da zahtijevam topic o NK Karlovcu :D

HalF-DeaD
01-08-2007, 15:36
mda

topic o NK Sesvetski Kraljevec

Death By Sexy
01-08-2007, 15:43
nema već teme nogomet..??


nadam se da će janeze pojest

THUNDER_DINIX
01-08-2007, 15:46
[quote="THUNDER_DINIX":1cdkx5vk]pa da, zato me i nervira topic. BTW, cijeli HLN sucks, gledam samo strani nogometšta je HLN :( ?[/quote:1cdkx5vk]

sry, HNL... ma znas valjda na sta mislim, ili ne?!?

THE NO
01-08-2007, 16:44
Lock na topic,jer tako možemo otvarat topic za svaki klub u HNL.-u.

| | \| i X 4 |
01-08-2007, 16:55
što se dinama tiče danas ili sutra kad več igraju, ispadaju, nebu sad i bez Čorluke daleko dogurali


i da zahtijevam topic o NK Karlovcu :D


čorluka je model a ne neogometaš ,


niš jedva čekam da si kupim godišnju kartu pa peri , sada sam zadnje bio na wolfsburgu , sljedeća koju idem u zaprešić i čekam domžale da dojdu na maksimir :)

Sova
01-08-2007, 16:58
Si si Sibenik si si Sibenik si si Sibenik.Zivim za Sibenik grad Funcuta spavam na rivi zivim gdje stignem ne mislim na sutra na ulici govore da huligan si ti tribine se tresu u noci toj protivnika cemo srusitiiiiiiiiiiiiii baklje se palu za boju pravu a mi pivamo sa juga vicemo za nase klicemo pobjedu slavimo baklje se palu za boju pravu a mi pivamo sa juga vicemo za Sibenik klicemo pobjedu slavimo si si Sibenik si si Sibenik si si Sibenik zivot nam je fajtanje Subicevac kockanje Solaris je cuga i to je sve Baldekin ludovanje i kazu da nas vise nije sunce se opet smije druga ce dica pivati o pobjedi sanjatiiiiiiiiiii baklje se palu za boju pravu a mi pivamo sa juga vicemo za nase klicemo pobjedu slavimo baklje se palu za boju pravu a mi pivamo sa juga vicemo za Sibenik klicemo pobjedu slavimo sa juga vicemo za Sibenik klicemo pobjedu slavimooooooooooo.

| | \| i X 4 |
01-08-2007, 17:03
još da šibenik ima navijače :(

Sova
01-08-2007, 17:05
još da šibenik ima navijače :(A stas mislia?Ja sam ponosan na Sibenik.

mrs.croft
01-08-2007, 18:32
Popevke sam slagal
I rožice bral
I svu svoju mladost
Sam njemu ja dal

Navijaj
Srušit ce se stadion
Nek' je nered, nek' je lom
Ja te volim Dinamo

Nek' se pale baklje sve
Za sve nas za purgere
Jer na barjaku modrom
Piše samo Dinamo
Dinamo!

S I znaj
Da Bog
Zna za sveto ime to
Sveto ime Dinamo
I u nebo s njim
I u pakao
Bad Blue Boys i Dinamo
Dinamo
Dinamo!

I kolcem i lancem
I bokserom u glavu
Udari razvali
Za Dinamovu slavu

JEdino što valjda od Dinama... sorite na dugom postu! :)

layMoN3b_0Q

aj stfu k thnx

domžale su kvalitetnija momčad od Hazar-a,Khazar-a,Lenkoran-a...zovite ga kak oćete :D ,a sad oće imat više problema s njima,neznam stvarno,ne bi najrađe više niš govorio,malo sam razočaran...1. i 2. pretkolo Dinamo bi trebao pomesti sa stilom...jbg i bez Eduarda su još uvijek kvalitetna momčad. čujem da protivnička momčad ima problema s ozljedama i bolesću igrača,to je dobra prednost. gl večeras

Systematic Reverse
01-08-2007, 18:34
što se dinama tiče danas ili sutra kad več igraju, ispadaju, nebu sad i bez Čorluke daleko dogurali


i da zahtijevam topic o NK Karlovcu :D


čorluka je model a ne neogometaš ,



Nebi se slozio sa tobom t.t

lolac
01-08-2007, 19:20
dinamo mi je omiljeni hrvatski klub ali vise ne pratim hnl otkad je otisao bošnjak. samo sada gledam dinamo u pretkolima lige prvaka i danas cu gledat

Nightyx
01-08-2007, 20:05
[quote="THUNDER_DINIX":3l0bo5zv]pa da, zato me i nervira topic. BTW, cijeli HLN sucks, gledam samo strani nogometšta je HLN :( ?[/quote:3l0bo5zv]

Hrvatksa Liga Nogometna :rotfl:

Vedrann
01-08-2007, 20:17
Ja navijam za hajduk hebo dinamo mi je najgori klub u prvoj HNL i sad mi je zao sto dinamo vodi 1:0 al se nadam da ce domzale dat jos dva komada i hvala dovidenja.

Black Hawk Down
01-08-2007, 20:18
od kuda si?

Nightyx
01-08-2007, 20:19
uuuu opasan si.....aj odfakaj sa topica....ne zanima nas tvoje mišljenje o dinamu niti o hajduku....ak nisi dinamovac nemaš šta srati ovdje.

Vedrann
01-08-2007, 20:20
od kuda si?S
Iz Bilja.

ivan
01-08-2007, 20:20
Gledaj... Dinamo kupi igraća samo da ga drugi klub nema... tako i Hajduk. Uzmu Rukavinu samo da ga šibenik nebi imao... i tako i Dinmo i Hajduk upropaste druge klubove i onda sve pwnaju unutar prvsenstva, oni su najjači, najboilji... bla bla bla.


nebih se složio. istina je da hajduk i dinamo raspolažu s više novaca nego ostali klubovi. oni ne uzimaju igrače iz hrvatskih klubova kako bi oslabili iste, nego uzimaju kvalitetne igrače po niskoj cijeni za europu koja je najveći cilj


Ja navijam za hajduk hebo dinamo mi je najgori klub u prvoj HNL i sad mi je zao sto dinamo vodi 1:0 al se nadam da ce domzale dat jos dva komada i hvala dovidenja.

e ovakvi su mi najdraži... navijali bi i za srbe(nemojte ih dalje spominjat da ne bude lock) samo da dinamo izgubi, a to što im isti predstavlja državu i hrvatski narod - nema veze...
navijač sam dinama, ali kada hajduk igra međunarodnu tekmu, pa naravno da ću za hrvatski klub navijat :roll:

Systematic Reverse
01-08-2007, 21:51
Evo vam hateri :P Dinamo je dobio, bezveze je dobio zadnji gol, al bit ce dosta za prolaz nadam se^^


navijač sam dinama, ali kada hajduk igra međunarodnu tekmu, pa naravno da ću za hrvatski klub navijat

Same here :roll:

lolac
01-08-2007, 22:32
bila je dobra ova danas utakmica.mogo je dinamo zabit 4 gola al eto nisu ona dvojica dobro dodali kad su presli golmana. :shock:

Đeri
01-08-2007, 22:36
ma komotno pet :nonono:

djubrex
01-08-2007, 23:06
Gledaj... Dinamo kupi igraća samo da ga drugi klub nema... tako i Hajduk. Uzmu Rukavinu samo da ga šibenik nebi imao... i tako i Dinmo i Hajduk upropaste druge klubove i onda sve pwnaju unutar prvsenstva, oni su najjači, najboilji... bla bla bla.


nebih se složio. istina je da hajduk i dinamo raspolažu s više novaca nego ostali klubovi. oni ne uzimaju igrače iz hrvatskih klubova kako bi oslabili iste, nego uzimaju kvalitetne igrače po niskoj cijeni za europu koja je najveći cilj


Ja navijam za hajduk hebo dinamo mi je najgori klub u prvoj HNL i sad mi je zao sto dinamo vodi 1:0 al se nadam da ce domzale dat jos dva komada i hvala dovidenja.

e ovakvi su mi najdraži... navijali bi i za srbe(nemojte ih dalje spominjat da ne bude lock) samo da dinamo izgubi, a to što im isti predstavlja državu i hrvatski narod - nema veze...
navijač sam dinama, ali kada hajduk igra međunarodnu tekmu, pa naravno da ću za hrvatski klub navijat :roll:
go ivan

*Fila*
01-08-2007, 23:08
Evo vam hateri :P Dinamo je dobio, bezveze je dobio zadnji gol, al bit ce dosta za prolaz nadam se^^


navijač sam dinama, ali kada hajduk igra međunarodnu tekmu, pa naravno da ću za hrvatski klub navijat

Same here :roll:
isto kod mene ali ja sam navijač hajduka ali danas sam bio za dinamo zato jer je hrvatski klub

Nemesis
02-08-2007, 11:05
dobro je dinamo igrao.dobri su sammir i guela.
samo,bit će šteta ako dinamo uđe u ligu prvaka,a proda još i modrića i ćorluku što će najvjerojatnije biti tako(barem što se tiče prodaje igrača).
navodno ćorluka prelazi u man.city za 4.8 milijuna funti,a arsene wenger sprema ponudu od 11 milijuna funti za modrića.
a uzmimo još u obzir koga za protivnika dinamo može dobiti u trećem pretkolu lige prvaka:arsenal,liverpool,milan,lazio ili fiorentina(nisam siguran),werder,valencia,sevilla...ima ih stvarno koji su prejaki za dinamo....iskreno se nadam da će dinamo ući u ligu prvaka jer već jaaako dugo nije bilo hrvatskih predstavnika u ligi prvaka... :(

SharafCiger
02-08-2007, 11:09
Dinamo je gotov sa Europom i njihovim snovima.Izgleda da su ikm važnije pare. :? :? :?

Nemesis
02-08-2007, 11:31
kupili su i balabana od bruggea za 2milijuna eura.

Black Hawk Down
02-08-2007, 12:01
Ma daj Balaban ne zna igrati kao Modrić ili Eduardo

Nemesis
02-08-2007, 12:03
pa nisam ni rekao da zna.njih dvojica su nezamjenjivi.
btw ćorluka je od danas igrač manchester city-a.

ivan
02-08-2007, 12:12
Ma daj Balaban ne zna igrati kao Modrić ili Eduardo

al je sigurno bolji od tadića :)

Nemesis
02-08-2007, 12:20
ma nije tadić ni tako loš,samo što ne zna zabiti.bolje da su kupili rukavinu.

ivan
02-08-2007, 12:30
ma nije tadić ni tako loš,samo što ne zna zabiti.bolje da su kupili rukavinu.

pa u tome i je problem :rotfl:
špica, a nezna zabit

a ni rukavina nije daleko od njega... ko zna kad će opet zabit :D

Nemesis
02-08-2007, 12:33
pa zabio je hattrick.ma zabit će on danas crnogorcima.100%.

djubrex
02-08-2007, 12:34
bez eduarda nema europe
kolko on ostaje u Hrvatskoj repki???
sad je on Hvat i nemre sam tak otić
zagorec....
što se tiče pojačanja dinama -nisu mogli lošije potrošit one silne pare
onaj koch na golu niš ne valja
a onaj gile ili nešto s g (crnac u napadu) previše lopta troši na samostalne driblinge
iako priznajem... imao je 2-3 dobra prodora
preškrt je s loptom
bolji je bio lončarić na vratima....
kaj je sad ovo bilo da su prodali i ćorluku???
jel jesu ili nisu??

Nemesis
02-08-2007, 12:35
prodali.man cityu.za 5milijuna funti.

djubrex
02-08-2007, 12:37
pa zabio je hattrick.ma zabit će on danas crnogorcima.100%.
ahhh
hajduk je daleko od europe...
ali barem bliže neg što su crnogorci...
ali bude prošo u polufinale garant...
:boohoo:

ivan
02-08-2007, 12:42
sam je frka ako uefa kazni hajduk s 3:0 u korist protivnika za prošlu tekmu zbog greške neprijavljivanja igrača za utakmicu. naime, jedan hajdukov igrač greškom nije prijavljen za prošlu tekmu, a igrao je :roll:

sad uefa može riktat kak hoće... ili ih s tim rezultatom izbaci iz daljnjeg natjecanja ili ih samo opali po džepu. a odluka će biti donešena nakon druge tekme :yuck:

djubrex
02-08-2007, 12:43
kaj nije več donešeno da taj igrač ne smije igrat??
mah dobro bi bilo da ih malo opali po đepu

SharafCiger
02-08-2007, 13:04
ma normalno da je donešeno nego ovaj IVAN ne gleda visti ni ništa.O tom pišu sve novine i stalno na Tv-u.Kaže SAD naime JEDAN igrać...
pa jebate mali Gabrić je to i nesmi sad igrat.Ali i Crnogorci su imali tri neprijavljena igraća od kojih su dva prijavili u zadni tren.I usput ovi se nisu ništa žalili pa vjerojatno od toga nema ništa. :D :D

ivan
02-08-2007, 13:10
odi ti malo kupine brat.
ne govorim o igraču, to je riješena stvar, nego o kazni za klub

SharafCiger
02-08-2007, 13:13
pa jesi slip tukac????? :shock:
lipo san ti reka da :
Ali i Crnogorci su imali tri neprijavljena igraća od kojih su dva prijavili u zadni tren.I usput ovi se nisu ništa žalili pa vjerojatno od toga nema ništa.S:?

ivan
02-08-2007, 13:15
ajde nek ti neko drugi objasni. ja nemam snage...

djubrex
02-08-2007, 13:17
dosta fajtanja

Rang€r
05-08-2007, 14:20
navijam za dinamo i osijek(ne pitajte kako...)

uglavnom svaki klub u hrvatskoj ima sranje od obrane te se najjaci(dinamo,hajduk...) oslanjaju na stare đedove koji da nesto valjaju bi ostali tamo gdje su bili...

nadalje zasto su prodali Eduardo ili recimo Čorluku

zamisli se u njihovoj poziciji trazi te Arsenal klub jedan od najboljih na svijetu sa placom x puta boljom ego sto imas tu i onda cujes da te tvoj klub ne zeli prodati...

Dinamo ce proci Domžale, ali dal ce werdera nebi reko...

P.S. Šokota i Koch sux

Kostolomac
05-08-2007, 15:07
rijeka rulz :P
još kad nebi imali glupu upravu :roll:

Dreadlord
05-08-2007, 15:14
de, koji crni Dinamo... glasam za lock!
potpisujem

Rang€r
05-08-2007, 15:14
topic nije o Rijeci nego o Dinamu...

P.S. Kostolomach istina je sto kazes

Prince-Artas
05-08-2007, 15:55
Gledaj... Dinamo kupi igraća samo da ga drugi klub nema... tako i Hajduk. Uzmu Rukavinu samo da ga šibenik nebi imao... i tako i Dinmo i Hajduk upropaste druge klubove i onda sve pwnaju unutar prvsenstva, oni su najjači, najboilji... bla bla bla.


hm rukavina je standardan prvotimac hajduka, jertec ne a nije ni pokrivač donedavno imao neku veću minutažu
tako da to šta si ti rekao vrijedi samo za Dinamo i nikog više. nitko se parama ne razbacuje ko dinamo

dinamo vode mafijaši i lopovi, kako da volim ili bar smislim klub na čiji je stadion potrošeno pola miljarde kunaSnovca poreznih obveznika a i dalje je blago rečeno sranje
riječ uprave i grada vrijedi kurac
Mamić lipanj 07 - nema prodaje
Barišić - dajem ostavku ako dinamo ne uđe u LP u sezoni 05/06
Bandić - pljunite me u lice ako stadion ne bude dovršen u 2006 g
Tuđman - dražvni novac jednom jedinom klubu, bravo debilu i lopove

itd itd itd itd itd itd itd itd

tenk
05-08-2007, 16:01
dinamo ima love,odnosno mamić ali ima i štimac,bokšić pa nek ulože u svoj hajduk i kupe prave igrače

btw svi znaju da je dinamo ponovo najbolji i da će bit prvak

Prince-Artas
05-08-2007, 16:12
dinamo ima love,odnosno mamić ali ima i štimac,bokšić pa nek ulože u svoj hajduk i kupe prave igrače

btw svi znaju da je dinamo ponovo najbolji i da će bit prvak

rotfl
prvo je dinamo imao tuđmana i državni proračun, sad ima bandića i zagrebački proračun
a šta hajduk ili bilo tko ima, imaju k.urac
di je to štimac dao para hajduku ko onaj luda mamić
di je to predsjednik države favorizirao jedan klub
di se to pola miljarde kuna baci u vjetar
di se kupuju novitny-ji za 2 tekme
znaš di
u dinama
ustvari šta se ja trudin, ti si jedan glupav dječarac koji se fura na neznam ni ja šta
get the fact

tenk
05-08-2007, 16:16
dinamo ima love,odnosno mamić ali ima i štimac,bokšić pa nek ulože u svoj hajduk i kupe prave igrače

btw svi znaju da je dinamo ponovo najbolji i da će bit prvak

rotfl
prvo je dinamo imao tuđmana i državni proračun, sad ima bandića i zagrebački proračun
a šta hajduk ili bilo tko ima, imaju k.urac
di je to štimac dao para hajduku ko onaj luda mamić
di je to predsjednik države favorizirao jedan klub
di se to pola miljarde kuna baci u vjetar
di se kupuju novitny-ji za 2 tekme
znaš di
u dinama
ustvari šta se ja trudin, ti si jedan glupav dječarac koji se fura na neznam ni ja šta
get the fact

pa to je problem zagreba a ne tebe,boli te briga
istina je za stadion i za neke igrače ali zašto hajduk onda više nije prvak?

Prince-Artas
05-08-2007, 16:21
da ti kažem po treći put kad si slijep i nevidiš dalje nosa
ova država je jako centralizirana i sav novac ide u zg
oni tamo neznaju šta će pa financiraju jedan dinamo koji je rupa bez dna
again get the faking facts

tenk
05-08-2007, 16:24
Dinamo je klub koji se borio protiv srbije u ratu na sportskom terenu,i šta onda ako je tuđman stao iza njega? Zvezda je popila 5 komada i to je najvažnije

tenk
05-08-2007, 16:27
da ti kažem po treći put kad si slijep i nevidiš dalje nosa
ova država je jako centralizirana i sav novac ide u zg
oni tamo neznaju šta će pa financiraju jedan dinamo koji je rupa bez dna
again get the faking facts

bolje reći stadion je rupa bez dna,ali slažem se da bi bandić trebao ulagat u cibonu,mladost...a ne samo u dinamo

Prince-Artas
05-08-2007, 16:35
bolje reći stadion je rupa bez dna,
di su se to isplatila pusta ulaganja u europski dinamo?



ali slažem se da bi bandić trebao ulagat u cibonu,mladost...a ne samo u dinamo

moja poanta je da se treba ravnomjerno ulagat u sport diljem hrvatske a ne samo u klub koji je državu prevario za 300miljuna kuna tako da se transformirao iz d.d-a u društvo građana

tenk
05-08-2007, 16:40
a opet nitko ništa nemože banditiću i mamiću

Prince-Artas
05-08-2007, 16:43
neće lopov lopova :wink:

tenk
05-08-2007, 16:49
neće lopov lopova :wink:

istina,onaj bandić izgleda ko alkić i drogeraš

Samo se ništa ne poduzima u politici da se to promijeni?

Sanader se šeće po utakmicama i gleda dinamo i hajduk a jebe mu se o tome šta ovi muljaju

Death By Sexy
05-08-2007, 17:25
neće lopov lopova :wink:

istina,onaj bandić izgleda ko alkić i drogeraš

Samo se ništa ne poduzima u politici da se to promijeni?

Sanader se šeće po utakmicama i gleda dinamo i hajduk a jebe mu se o tome šta ovi muljaju

ti bi promjenio kako bandara izgleda??

dugi
05-08-2007, 18:00
Mislim da bu ovo pod lokot.Imate politickih foruma na drugim adresama.

Prince-Artas
05-08-2007, 18:04
to je jebena žalosna istina
nema ovdje nikakva političkog flejma

tenk
09-08-2007, 09:13
vidiš da je zakon uređen slično ko u engleskoj gdje dionice klubova kotiraju na burzama ne bi bilo sranja sa hrvatskim nogometom i ne bi mamić sam sebi punio lovu u džep

Rang€r
09-08-2007, 20:01
S to je jebena žalosna istina
nema ovdje nikakva političkog flejma

ivan
10-08-2007, 07:53
@SharafCiger

jel ti sad, kad je hajduk zbog gabrića kažnjen s 18,300 eura, jasno o čemu sam govorio?

Nemesis
10-08-2007, 09:03
dinamo bi mogao prodati ettoa.klauzula mu je na 2 milijuna eura,pa tko ponudi toliko,njegov je.htio ga je monaco,ali su odustali.

Dweller
29-08-2007, 19:57
haha,ubit ću nekoga,na kraju nisam išao,a imao ložu,je sam kreten,1-1 ljudi,nixaveć pali baklje

r.kO?
29-08-2007, 20:27
gleda li ko ovo.......SUDIJA DEGENČINA NAJVEĆA..........glupi arijevac

Kiklop
29-08-2007, 20:44
gleda li ko ovo.......SUDIJA DEGENČINA NAJVEĆA..........glupi arijevaclol arijevac roflmao

Kenyi
29-08-2007, 20:44
ne vrijedjaj mi rasu!

King tiger
29-08-2007, 20:50
to sto si bio izbjeglica, te proveo rat u prihvatnom centru u njemackoj te ne cini njemcem :wink:

r.kO?
29-08-2007, 20:56
ma cisti arijevac............sve sudi za werder!

Rang€r
29-08-2007, 21:18
jednostavno osto sam bez rijeci, ak sto zelite znati, pitajte mog starog koji dere sucu/ivankovicu/modricu/i ekipi svakih pola derat mater...

idem sad fifu instalirati i osveta

Jerry
29-08-2007, 21:19
Dinamo popušio.Šta sad?http://itsvijet.org/Smileys/default/threadclosedeq1.gif
btw,zašto dinamo ima svoj topic? :(

Kenyi
29-08-2007, 21:20
kolko ste izgubili?

Jerry
29-08-2007, 21:20
5 : 3 brijem

Dweller
29-08-2007, 21:20
nismo još

ivan
29-08-2007, 21:21
a kaj reć...

možda za 10 godina kad se maminho zasiti

Dweller
29-08-2007, 21:21
ja od sada navijam za naftaš

Kiklop
29-08-2007, 21:23
utakmica je kupljena

Jerry
29-08-2007, 21:23
šta vali naftašu?čak je i pobjedi odinamo :P
i dinamo službeno popušio :pray:

ivan
29-08-2007, 21:26
utakmica je kupljena

oj unijooooo, ovo smisla neeeema, meni ništa, tebi sve...

ostatak znate :(

Rang€r
29-08-2007, 21:30
kad gledam ovake idiote sta sve fulaju zao mi sto je werder proso, a kolko je slab ce se vidjet kad od nekog levskog dobije 5 komada...

P.S. Ova utakmica je stvarno teska za komentirat

lolac
29-08-2007, 21:37
dinamo 2:3 werder.nezasluzena je pobjeda al i bolje je tako nego da ode u ligu prvaka pa se izmore,osramote i vrate u hnl i onda i tamo gube

Rang€r
29-08-2007, 21:40
dinamo 2:3 werder.nezasluzena je pobjeda al i bolje je tako nego da ode u ligu prvaka pa se izmore,osramote i vrate u hnl i onda i tamo gube

lol da odu u ligu prvaka definitivno nije sramota, to znaci da su medu 32 najbolja kluba u europi(i jos dosta loce u kasu) dodaj tome da bi dobili neke dobre klubove te bi stadio 3 puta bio pun+ televizijska prava pa racunaj....

lolac
29-08-2007, 21:43
dinamo 2:3 werder.nezasluzena je pobjeda al i bolje je tako nego da ode u ligu prvaka pa se izmore,osramote i vrate u hnl i onda i tamo gube

lol da odu u ligu prvaka definitivno nije sramota, to znaci da su medu 32 najbolja kluba u europi(i jos dosta loce u kasu) dodaj tome da bi dobili neke dobre klubove te bi stadio 3 puta bio pun+ televizijska prava pa racunaj....ma ne bi oni dobili bas.ne bi ni lagane protivnike dobili.bili bi bolji da su eduardo i ćorluka ostali

Rang€r
29-08-2007, 21:46
dinamo 2:3 werder.nezasluzena je pobjeda al i bolje je tako nego da ode u ligu prvaka pa se izmore,osramote i vrate u hnl i onda i tamo gube

lol da odu u ligu prvaka definitivno nije sramota, to znaci da su medu 32 najbolja kluba u europi(i jos dosta loce u kasu) dodaj tome da bi dobili neke dobre klubove te bi stadio 3 puta bio pun+ televizijska prava pa racunaj....ma ne bi oni dobili bas.ne bi ni lagane protivnike dobili.bili bi bolji da su eduardo i ćorluka ostali

da je bio eduardo umjesto balabana u bremenu, dinamo bi najmanje 4 komada zabio, u zagrebu isto 4, govorim o tome da je ovaj put dinamo u zdrijebu vise manje imao srece, werder je jak, al nisu u formi, nije to vise ona stara ekipa, kladim se da bi od barce dobili 5 komada najmanje

THUNDER_DINIX
29-08-2007, 22:38
danas su dosta dobro igrali, al jebiga, sta mos protiv 2 penala?!?

sexy peace
29-08-2007, 22:59
u meni je urođena mržnja prema dinamu i ljubav prema hajduku :pray:

Potpisujem.

Al naravno da sam veceras navija za Dinamo.

THUNDER_DINIX
29-08-2007, 23:26
sutra Hajduk... vidit cemo

Rang€r
30-08-2007, 00:05
sudac je sjebao dinamo totalno

BTW igro sma sad fifu 2h i vec mi dojadilo, tolki nerealizam tolko sranje... jel vise neznaju izmisliti dobru igrivu realnu simulaciju nogometa??? :-x :twisted: :kill:

Simon the Dreamer
30-08-2007, 00:11
@Dinix A šta ćemo vidjet, moš mislit, ako kod kuće nisu gola mogli zabit...

A ja bio na Istoku, i popizdio, oba su penala (njihova) bila sumnjiva, a Balaban je večeras posebno dobro promašivo i bio smotani kreten, ne kužim koji je kurac njima, šta ga ne izbace.

r.kO?
30-08-2007, 08:00
NO COMMENT

Samael
30-08-2007, 08:03
Lagani vjetar u leđa Werderu od strane suca

Paran0a
30-08-2007, 08:42
Lagani vjetar u leđa Werderu od strane suca
jep..jedva cekam da cujem zalbe

fan
30-08-2007, 08:56
Lagani vjetar u leđa Werderu od strane suca
jep..jedva cekam da cujem zalbe

Sad će samo žalbe i tužbe padati umjesto da zaborave to što je bilo i potpuno se posvete kvalifikacijama za kup UEFA.

Samael
30-08-2007, 08:59
Istina, dok se ne srede, neće vidjeti Europe

Rang€r
30-08-2007, 10:00
nije kriva uprava, nisu oni igrali covjece, ova je ekipa mogla ugurati werderu najmanje 4 komada na svakoj utakmicu, no tu nema pravog playmakera, u bremenu to je bio sammir jer ovi nikad culi za njega nisu, sad su ga pokrili, a onaj glupi modric neka vise ode i jaci smo...

Death By Sexy
30-08-2007, 10:14
bolje će im biti u kupu uefe, ako uopće upadnu

Tri66a
30-08-2007, 13:04
Prvi penal nije toliko sumnjiv. Vukojević JE s leđa s obje ruke povukao onog frajera ali to je bilo u tolikoj gužvi da je i on jedva čekao da padne......ja bi se pravio lud i ne bi sudio penal

Death By Sexy
30-08-2007, 13:06
ma nema to veze jete kad lopta uopće nije išla njemu neg je carlos izbio... oba penala bila su poklon

Dweller
30-08-2007, 14:02
hauge je čovjek za vas ako hoćete da nekog sjebe,prošle godine 4 tekme,takve,a sada se još broje za ovu godinu

Tri66a
30-08-2007, 14:12
ma nema to veze jete kad lopta uopće nije išla njemu neg je carlos izbio... oba penala bila su poklon
ima ima-prekršaj je prekšaj imao igrač loptu ili ne

Da_killah
30-08-2007, 14:52
a posebno drugi, ko je kriv ettu što je glup kad starta u igrača

| | \| i X 4 |
30-08-2007, 14:59
jebi ga swe se događa
, jebi ga kriv je mamić cigan

frik je glup ko qurac , kaj je prodao eduarda i ćorluku , da je bilo njih prošli bi smo , a ne onaj reterdirani balaban kaj zicera nemre pogoditi

prošli bi smo ih i igračima bi još više porasla cijena

Dj_Morales
30-08-2007, 16:22
de, koji crni Dinamo... glasam za lock!

slazem se ja bi da se otvori tema za hajduka!

Human m0nst3r
30-08-2007, 16:30
Ne nego uopce ne treba nikakva nogometna tema ovo je gamerski forum.

Dj_Morales
30-08-2007, 16:34
ali pise ALT + F4 !!! citirano: Alt-F4
Offtopic spika. Sve što nema veze s gamingom, hardverom i softverom, multimediom, PC Play webom i PC Play časopisom ide - OVDJE

Human m0nst3r
30-08-2007, 16:56
Gle moja je poanta da ce sto posto doci do prepucavanja i zato takve topice tu ne treba otvarati.

| | \| i X 4 |
30-08-2007, 19:07
Ajmo probat da ne dođe


Sretno Hajudku sa Samp nečime

ivan
30-08-2007, 19:46
također.

slaven odlično igra! al jbg, nema sreće... prokletstvo hr nogometa

| | \| i X 4 |
31-08-2007, 12:36
Ajax , Ajaxa , Ajaxa , ooooooo nanananana ooooooooo

Svinjoguz
31-08-2007, 12:49
Ajde molim vas..Hajduk nema pravu momčad već par godina..Rijeka je o.k ali mislim da nemože uhvatit dinamo koji ima jedinu pravu momčad.sto se tice lige prvaka mislim da tu nemaju srece sa zdrijebom, prošle godine arsenal, ove godine werder koji je(ipak) bundesligaš gdje se igraju vrlo jake utakmice.U naš nogomet se trebaju uloziti novci ako hocemo nesto napravit.Puno drugoligasa/treceligasa/cetvrtoligasa nemaju ni uvjete za rad, kvaliteta terena katastrofa.a bogme ni prva liga nije bogznasto kad se sjetim kolko su veliki neki stadioni.

Simon the Dreamer
31-08-2007, 12:55
Sad će bit ajax, najgore moguće.

A ja sam se baš nadao Blackburnu.

| | \| i X 4 |
31-08-2007, 13:24
Sad će bit ajax, najgore moguće.
A ja sam se baš nadao Blackburnu.


JEbi ga

ja sam se nadao Bragi

Svinjoguz
31-08-2007, 19:51
Ajde dobro, nije ni ajax ono kaj je nekad bio.

King tiger
31-08-2007, 20:41
Prejaki su jedno 100 puta i dalje . ali ako ih se uhvati na los dan ( gleam ponekad holandesku ligu, likovi nekad jednostavno kao da zaborave igrat) moze ih se pobjedit.

al ako budu ok dinamo je sjeban.

ivan
01-09-2007, 09:15
ak je Slavia izbacila Ajaxa, može i Dinamo!

07-09-2007, 21:46
Popevke sam slagal
I rožice bral
I svu svoju mladost
Sam njemu ja dal

Navijaj
Srušit ce se stadion
Nek' je nered, nek' je lom
Ja te volim Dinamo

Nek' se pale baklje sve
Za sve nas za purgere
Jer na barjaku modrom
Piše samo Dinamo
Dinamo!


I znaj
Da Bog
Zna za sveto ime to
Sveto ime Dinamo
I u nebo s njim

I u pakao
Bad Blue Boys i Dinamo
Dinamo
Dinamo!


I kolcem i lancem
I bokserom u glavu
Udari razvali
Za Dinamovu slavu

JEdino što valjda od Dinama... sorite na dugom postu!

Archil
07-09-2007, 21:47
Miha smiri hormone, explodirat ćeš :shock:

mrs.croft
11-09-2007, 21:29
Sad će bit ajax, najgore moguće.

A ja sam se baš nadao Blackburnu.

nadao sam se i ja Rabotničkom jebote...prokletstvo se nastavlja...mogli su izbacit werdera al eto nema sreće....ajax je u kurcu mogu i njega izbacit al neće imat sreće.

poanta je da naši klubovi nemaju sreće!!?

| | \| i X 4 |
11-09-2007, 21:59
a jebiga


sutra po karte

Simon the Dreamer
12-09-2007, 14:30
A jebiga, nemogu ić, imam školu, nema markanja, neznam ni kako ću 15og na izrael...

| | \| i X 4 |
12-09-2007, 15:27
A jebiga, nemogu ić, imam školu, nema markanja, neznam ni kako ću 15og na izrael...

ma ja idem nema boga da ne odem


neću niti torbu u školu uzimat

Korpse
19-09-2007, 20:59
Dinamo je bio zakon dok su dudu i ćorluka igrali za njega. now dinamo sucks, and hajduk sucks even more.
P.S. linkin park rulz

Da_killah
19-09-2007, 21:43
heh, zakon...

Death By Sexy
20-09-2007, 08:01
linklin park nije nikad bio zakon niti bi bio da dudu tamo pjeva... dinamo pa je čudna biljka.. dosta toga ostavljaju sreći...

SnowFlake
20-09-2007, 10:05
ah imam school,ali da nemam išao bi na tekmu sa starim(old bbb huligan)

Prince-Artas
20-09-2007, 20:12
gg bbb, protiv četverostrukog prvaka europe niste napunili stadion a da i ne pričam o jadnom navijanju koje se tokom cijele utakmice zasniva na 2 (dvije) riječi
dinamo igrao očajno, ajax isto al oni nemaju super obranu ko dinamo
nisu ni zaslužili proć dalje

flander
20-09-2007, 21:44
ma sramota, fakat ali fakat neznaju igrat nogomet, onaj gol kaj su dobili je školski gol, ko kad smo mi ko klinci igrali pa se onak zahebavaš pa popušiš gol, Ivankoviću automatska smjena trenera i dovođenje nekog inozemnog trenera koji ima iskustva, jel mi je več puna kapa Hrvatskih trenera koji nemogu ništa sa klubovima, što se tiče prognoze u Amsterdamu, to je čistih 3+:0 za Ajax naravno, sva sreča što je Ajax prodao svoja tri igrača, onog Šnajdera i još dvojcu u Real, jer sa njima bi dobili kantu za nepovjerovat. Ukratko Dinamo razočarava sve više i više

Da_killah
20-09-2007, 22:03
NE TREBA INOZEMNIH TRENERA, ALI IVANKOVIĆ STVARNO NIJE NIKAKAV TRENER, OPĆENITO

sorry na capsu, igrao vietcong, pa stalno ležim...

Jerry
20-09-2007, 22:10
ma sramota, fakat ali fakat neznaju igrat nogomet, onaj gol kaj su dobili je školski gol, ko kad smo mi ko klinci igrali pa se onak zahebavaš pa popušiš gol, Ivankoviću automatska smjena trenera i dovođenje nekog inozemnog trenera koji ima iskustva, jel mi je več puna kapa Hrvatskih trenera koji nemogu ništa sa klubovima, što se tiče prognoze u Amsterdamu, to je čistih 3+:0 za Ajax naravno, sva sreča što je Ajax prodao svoja tri igrača, onog Šnajdera i još dvojcu u Real, jer sa njima bi dobili kantu za nepovjerovat. Ukratko Dinamo razočarava sve više i višeS:pray: :pray: potpis :wink:

mrs.croft
22-09-2007, 14:19
mene je sram što sam morao gledat utakmicu :(

jad i bijeda,šta drugo reć

Samael
22-09-2007, 14:38
Ma bolje igra Plavakapica od cijele Dinamove momčadi.

I još su čelnici kluba od 2000. srozali Dinamo za 62.mjesta na UEFInoj ljestvici.

:pray: odličan posao, nema šta...

Dj_Morales
22-09-2007, 15:32
kako se zove najbolje sredstvo za ciscenje zagreba??? AJAX


PS: za one koji nisu razumili ajax-klub i deterdzent!

Da_killah
22-09-2007, 16:14
zašto onda nije domestos?

Fenrir
22-09-2007, 17:39
kako se zove najbolje sredstvo za ciscenje zagreba??? AJAX


PS: za one koji nisu razumili ajax-klub i deterdzent!

Ljudi kažu da je glup onaj koji ne kuži vic, ja kažem da je glup onaj koji kaže vic, pa ga odmah zatim objasni.

Inače, kak da Dinamo bude dobar klub kad svakog dobrog igrača, a imali smo ih, prodaje dalje, pri čemu Mamić izigrava mladog majmuna i trpa novce u džep. Sad će vjerojatno i Modrića prodat, ak ga već nije. Ispada kao da Dinamo služi samo da zagrije dobre igrače, pa ih šalje dalje.

Neven <R>
22-09-2007, 17:42
Meni nije jasno što se toliko žalite na Dinamo. Ipak su to momčadi koje su bogatije i imaju veću tradiciju, bolju organizaciju itd. Ne znam zašto očekujete čuda.

Prince-Artas
22-09-2007, 18:16
nije problem u tome. problem je taj što oni u svakoj utakmici dobiju jeftin gol

Empe Tri
22-09-2007, 21:25
auuuu al je pao hajduk veceras...... zajeb sve Rijeka igra dobro :D

jedva cekam Rijeka Vs Dinamo :D :pray:

ja mislim da ce bit zanimljiva utakmica, dinamu je moral pao na -10, a rijeka igra odlicno...... po mojoj procjeni ili 1:1 ili 0:1 za dinamo
iako navijam za rijeku, mislim da ce dinamo dobit jre rijeka nije 100% uigrana kao dinamo.... al zato sljedece sezone dinamo treba pripazit za naslov prvaka jer ce rijeka gazit cim se malo uigraju :D

Rang€r
22-09-2007, 22:13
e jel znas sta si reko?

ti koji navijas za rjeku kazes da su uigrani ja koji navijam za dinamo kazem da suxaju... pa sta je ovo ? :? :oops:

P.S. Sta ste vratili temu jbt sam se opet zivcirat moram :-x

Empe Tri
23-09-2007, 07:17
e jel znas sta si reko?

ti koji navijas za rjeku kazes da su uigrani ja koji navijam za dinamo kazem da suxaju... pa sta je ovo ? :? :oops:

P.S. Sta ste vratili temu jbt sam se opet zivcirat moram :-x

ajde covjek neznas ni citat.... preporuka odi kod okuliste, napisao sam bas ono obrnuto od cega si ti napisao :yuck: :D
(procitaj jos jednom mozda ti se sinoc spavalo :D )

Rang€r
23-09-2007, 19:02
a srry, moja pogrska :oops:

Prince-Artas
23-09-2007, 19:27
auuuu al je pao hajduk veceras...... zajeb sve Rijeka igra dobro :D

jedva cekam Rijeka Vs Dinamo :D :pray:



dinamo posustaje, ajax ih je osim rezultatski i moralno uništio
to se najbolje vidi iz večerašnje tekme protiv (posljednoplasiranog) varteksa

Da_killah
23-09-2007, 19:29
sad ispadnu iz kupa odmah u prvom kolu, rijeka ih dobije na maksimiru i to je to :D

Empe Tri
23-09-2007, 19:35
bit ce to jako cvrsta tekma, sad su jos izgubili i od varteksa.... rijeka ima sanse za pobjedu :D

mrs.croft
24-09-2007, 15:49
jebote varteks ih je pobijedio....varteks a.k.a. ''posljednja momčad lige sa 0 bodova iz 8 utakmica''....što se mene tiče nek kriza još malo potraje,uskoro će i ''derbi svih derbija''.

GrimReaper
24-09-2007, 15:54
dinamo je primjer hrvatskog real madrida..

puno para, dobri igraci a rezultata nigdi... i da nema modrica dinamo bi mogao mirno na sredinu ljestvice

btw Slaven Belupo rulz :)

Jerry
24-09-2007, 15:55
varteks pobjedio dinamo :pray:

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
24-09-2007, 16:57
hajduk :ekipa: jbg neide im u zadnje vrijeme... al bice bolje a za dinamo mogu reci da su me razocarali kad su prodali eduarda i modrica... da su jos malo sacekali sad bi zaradili ohoho zanjih... al inach neam nis protiv dinama

Dj_Morales
25-09-2007, 09:59
jbg mamic idiot! prodaje kad ne triba! ali sta ces! eduardo i modric najjaci igraci hnl ikada! iako sam torcidas ,ali sta je je! hajduk je u kurc* zadnje 2 godine dovode mi cernata i verpakovskisa za masnu lovu a ni jedan ni drugi nista nisu pokazali! i tudora i sablica isto tako dovelo ih na lito a sada zima a ozljedni cilo vrime!sta ce im to!
i napokon nadajmo se da grgic ide!

LJUBAV A NE ĐIR! HAJDUK SPLIT

Da_killah
25-09-2007, 10:17
i lisztesa se doveli, što ne?ili ipak nisu?

Rang€r
25-09-2007, 13:21
dinamo je primjer hrvatskog real madrida..

puno para, dobri igraci a rezultata nigdi... i da nema modrica dinamo bi mogao mirno na sredinu ljestvice

btw Slaven Belupo rulz :)

Slaven FTW!

Sto se tice modrica vise nista neigra niti se trudi... ceka da ga prodaju i adio Hrvatksa

Dj_Morales
25-09-2007, 17:19
dinamo je primjer hrvatskog real madrida..

puno para, dobri igraci a rezultata nigdi... i da nema modrica dinamo bi mogao mirno na sredinu ljestvice

btw Slaven Belupo rulz :)

Slaven FTW!

Sto se tice modrica vise nista neigra niti se trudi... ceka da ga prodaju i adio Hrvatksa

a vidi ovoga da se vise nista ne trudi???? jesi ti corav onda ili...?
nosi im cilu igru!!! nego ocito nisi neki velik nogometas! i ne razumis puno

PS: doveli su i listenza ali ka na probu ka slobodnoga igraca i stavili ga da igra jednu utakmicu i onda on sam isa jer mu nisu dali ugovor!

Prince-Artas
26-09-2007, 00:11
pa da trećeligaša viroviticu dobiju tek u 100 i nekoj minuti :pray:

Human m0nst3r
26-09-2007, 06:23
Nas nogomet je u kurcu. Ne znam kako vam se da uopce zamarati sa time tko ce biti prvi u HNL-u kad cijeli HNL suxa big time. Ah gledam hajduk koji vec dvije godine nikako da stane na zemlju, a dinamo samo prodaje odlicne igrace makar su obecali da nece. Ovo je trula liga kakve nema nigdje.

Hamti Damti
27-09-2007, 19:20
jbg mamic idiot! prodaje kad ne triba! ali sta ces! eduardo i modric najjaci igraci hnl ikada! iako sam torcidas ,ali sta je je! hajduk je u kurc* zadnje 2 godine dovode mi cernata i verpakovskisa za masnu lovu a ni jedan ni drugi nista nisu pokazali! i tudora i sablica isto tako dovelo ih na lito a sada zima a ozljedni cilo vrime!sta ce im to!
i napokon nadajmo se da grgic ide!

LJUBAV A NE ĐIR! HAJDUK SPLIT


Hehe Grgic vam otišao, a uskoro će vam i ostali članovi uprave.

Blago vama :cry:

Dj_Morales
27-09-2007, 20:03
[quote="Dj_Morales":2ylu5wva]jbg mamic idiot! prodaje kad ne triba! ali sta ces! eduardo i modric najjaci igraci hnl ikada! iako sam torcidas ,ali sta je je! hajduk je u kurc* zadnje 2 godine dovode mi cernata i verpakovskisa za masnu lovu a ni jedan ni drugi nista nisu pokazali! i tudora i sablica isto tako dovelo ih na lito a sada zima a ozljedni cilo vrime!sta ce im to!
i napokon nadajmo se da grgic ide!

LJUBAV A NE ĐIR! HAJDUK SPLIT


Hehe Grgic vam otišao, a uskoro će vam i ostali članovi uprave.

Blago vama :cry:[/quote:2ylu5wva]

torcida na sri grada ima stand za potpisivanje peticije da ide uprava!!! ja potpisa!!!

flander
28-09-2007, 19:00
lol http://www.net.hr/sport/page/2007/09/28/0231006.htmlSlol

Prince-Artas
30-09-2007, 14:32
hajduku treba velika čistka, ne samo uprave već i klupe, koji će im kufer onaj veparskovskis, cernat, koji se najavljivao kao neka klasa kao da nema volje igrat, tudor i dalje ozljeđen

Happy Little Boozer
04-10-2007, 20:33
:pray:

Nightyx
04-10-2007, 20:33
0:3!! GG

Happy Little Boozer
04-10-2007, 20:34
OMG

Jerry
04-10-2007, 20:34
:pray: :pray: :pray:

Happy Little Boozer
04-10-2007, 20:36
a shit!!!
ali još moraju zabiti 2 gola!!!!!!

Happy Little Boozer
04-10-2007, 20:43
wtf?!
edit:aha kužim!

sexy peace
04-10-2007, 20:43
Dobro su odigrali 'jos nije gotovo' :D

Sterpo
04-10-2007, 20:44
maaa 1:3
ajmo plavi!! :)

flander
04-10-2007, 20:48
maaa 1:3
ajmo plavi!! :)

bit će još 3:3 ja ti kažem :wink:

Nightyx
04-10-2007, 20:49
maaa 1:3
ajmo plavi!! :)

bit će još 3:3 ja ti kažem :wink:

de dobro je... :roll:

Happy Little Boozer
04-10-2007, 20:50
7 MINUTA!!!!!!!!!!!!

Sterpo
04-10-2007, 20:59
maaaa šta im je trebao ovaj drugi gol :yuck:
ali ajde čestitam dinamovcima :pray: :pray:

Happy Little Boozer
04-10-2007, 21:00
jA TE VOLIM!

Y0$$1p
04-10-2007, 21:01
NAPOKON
http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/ole.gif

Durin
04-10-2007, 21:02
Hvala ti Bože,napokon smo u Ligi UEFA!!!!!!!
Malo mi je kopka ovaj drugi gol Ajaxa,ali on nije važan,napokon POBJEDA!!!

Da_killah
04-10-2007, 21:04
mene više kopka drugi gol dinama koji je bio iz čistog zaleđa, ali zaslužili su proći, ako ništa nego zbog katastrofalnog ajaxa

Prince-Artas
04-10-2007, 21:06
čestitke dinamu i svim purgerima

Clutch
04-10-2007, 21:07
:friends: Svaka cast modrima

callista
04-10-2007, 21:09
:bravo: napokon im mamić može svima jebat *****! Drago mi je najviše zbog njega.
Bravo dinamo :killyou:

whiskey
04-10-2007, 21:09
Eto mrvica nade za Hrvatski klupski nogomet.

Nightyx
04-10-2007, 21:10
gg plavi...

Blaster32
04-10-2007, 21:11
mene više kopka drugi gol dinama koji je bio iz čistog zaleđa, ali zaslužili su proći, ako ništa nego zbog katastrofalnog ajaxa

onda te sigurno kopka i jedanaesterac nad Modricem koji nije suđen :roll:

RIPtheREAPER
04-10-2007, 21:14
E sad mamicu nitko nece bit ravan.
Bandic ce mu ljubit pak. :rotfl:

lolac
04-10-2007, 21:20
ja kad sam vidio da je 3:1 mislio ma ajax će proć 8)

JedimiNjoke
04-10-2007, 21:21
Daj ovaj Mandžukić je takav krump da ga treba nać, cijelu tekmu ništa i onda iznudit penal i 2 gola. Mislim svaka čast, al me podsjeća na visoku verziju Inzaghija hahahah :) Frajer pada ko kruška sa stabla čovječe.

Svaka čast dečkima, a najvećem caru Hrvatske scene, Mamiću, samo ih nabijaj na kurac Zdravko, najjači si ahahahahah!!!! :pray:

Death By Sexy
04-10-2007, 21:30
konačno :pray:

kuhar - branio ko avion
ćale - drek nabotnjak al je čistio lopte
etto - vidi gore
šildi - vidi gore
drpić - vidi gore
sammir - lijep nogomet al se dečec umorio
modrić - mašina
pokrivač - 1 udarac
vukojević - dobro pokrivao
tadić - nejde mu
manđa - vidi post iznad
mikić - čistam dosta
diddy - nušt
carlos - nušt

stam - najveća mašina igrao u špici na kraju :rotfl:

Hamti Damti
04-10-2007, 22:00
Dinamo prosao jupiiiiiiiiiiiii :pray: :pray:

DesertEagle
04-10-2007, 22:16
svaka cast dinamu i mandzukicu kojeg sam osobno poznavao...(majke mi)

Systematic Reverse
04-10-2007, 22:42
<3

Da_killah
04-10-2007, 22:47
mene više kopka drugi gol dinama koji je bio iz čistog zaleđa, ali zaslužili su proći, ako ništa nego zbog katastrofalnog ajaxa

onda te sigurno kopka i jedanaesterac nad Modricem koji nije suđen :roll:

pri 3-0 da se ide sudit penal, s tim da je već jedan bio, ma ko bi to sudio? sažaljenje...

ali stvarno, onaj pomoćni sudac Mo Nešto stvarno nema pojma, em je kod drugog gola bilo čisto zaleđe, em je prije toga dinamu sudio 2 nepostojeća zaleđa, katastrofa...

M4rc3LL1u5
04-10-2007, 23:26
igra sam duju na kladioni koef 9 :pray: , al sam falia ostale parove :rotfl:

THE NO
05-10-2007, 06:16
Pogledao sam utakmicu,iako sam veliki navijač Hajduka,drago mi je šta je Dinamo prošao. Iako,ne sviđa mi se kako su naivno primili zadnja dva gola. Vjerovatno su se opustili,ali tko ih može krivit nakon 120 minuta trčanja.

Nightyx
05-10-2007, 07:12
Mamić otplesao striptiz... :rotfl:

flander
05-10-2007, 08:25
za onoga ko nije vidio :D
http://img512.imageshack.us/img512/6690/048800728rm3.th.jpg (http://img512.imageshack.us/my.php?image=048800728rm3.jpg)

http://img526.imageshack.us/img526/2108/024200728dd9.th.jpg (http://img526.imageshack.us/my.php?image=024200728dd9.jpg)

Tri66a
05-10-2007, 09:08
Ajme majko kako sam ja vrištao i skakao na 0:2. E, Dinamo svaka ti čast :bravo: napokon Europa

Happy Little Boozer
05-10-2007, 09:35
za onoga ko nije vidio :D
http://img512.imageshack.us/img512/6690/048800728rm3.th.jpg (http://img512.imageshack.us/my.php?image=048800728rm3.jpg)

http://img526.imageshack.us/img526/2108/024200728dd9.th.jpg (http://img526.imageshack.us/my.php?image=024200728dd9.jpg)


carski...

SuperiorEEE
05-10-2007, 09:37
MOJA MOLITVA JE DINAMO SVETINJA....PREKO SLJEMENA I SAVE CUJE ME CIJELA HRVATSKAAAAAAAA

DINAMO!!!!!!!

Korpse
05-10-2007, 10:05
DINAMO napokom u europi, a još kad osvoje kup uefa!!! da dudu i ćorluka nisu otišli u prvoj bi utaknici sve bilo rješeno. dinamo u srcu!!!!!!!! kakav hajduk, izgubio od sampdorie.
samo dinamo,dinamo i dinamo! :D happy me!

Tri66a
05-10-2007, 10:09
ma da Dinamo prođe skupinu biti će odlično,a već i ovako će zaraditi dosta para s kojima se može napraviti još jača momčad.

Da_killah
05-10-2007, 10:13
+ što će biti veći koeficijent za hrv klubove što trenutačno odgovara rijeci

Tri66a
05-10-2007, 10:15
veoma-dobro Mamić kaže: igraju oni za cijelu Hrvatsku

Da_killah
05-10-2007, 10:17
pa što nisu oni sami hrvatska?(po mamiću)

DesertEagle
05-10-2007, 10:57
lol :rotfl:

Nightyx
05-10-2007, 10:58
DeserstEagle...prestani spamati, na svakoj temi je tvoj post zadnji, a uglavnom su beskorisni i spamerski...

Bikica_Koja_Gejma
05-10-2007, 11:29
who the fuck is ajax? 8)

Da_killah
05-10-2007, 12:16
a i to, ovo nije ajax, ajax koji se doma brani, sramota...a trener im sad ide u čelsi, lol

JedimiNjoke
05-10-2007, 12:21
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/sp ... _74696.php (http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/sport/20071005_27324_74696.php)

Evo cara, daj nemrem vjerovat haaahaha :D

Y0$$1p
05-10-2007, 12:21
DINAMO napokom u europi, a još kad osvoje kup uefa!!! da dudu i ćorluka nisu otišli u prvoj bi utaknici sve bilo rješeno. dinamo u srcu!!!!!!!! kakav hajduk, izgubio od sampdorie.
samo dinamo,dinamo i dinamo! :D happy me!

da dudu i čorluka nisu otišli dinamo bi bio u skupini s realom, olipmiacosom i laziom,.
zar ne?

Da_killah
05-10-2007, 12:24
ne

Y0$$1p
05-10-2007, 12:30
ne

kako ne pa ono što je balaban fulao dudu bi to zabio samo tako

JedimiNjoke
05-10-2007, 12:32
DINAMO napokom u europi, a još kad osvoje kup uefa!!! da dudu i ćorluka nisu otišli u prvoj bi utaknici sve bilo rješeno. dinamo u srcu!!!!!!!! kakav hajduk, izgubio od sampdorie.
samo dinamo,dinamo i dinamo! :D happy me!

da dudu i čorluka nisu otišli dinamo bi bio u skupini s realom, olipmiacosom i laziom,.
zar ne?

Ajde ti meni objasni, u smislenim, suvislim rečenicama koji će kurac igrači kalibra Eduarda i Ćorluke u Dinamo, u HNLu? Šta Modrić tu ima radit? Pa da nema Modrića bio bi kurac, ne Dinamo. Treba ih van dat, dečki su zaslužili dobrom igrom dok ostali igrači vise po vani, u kockarnicama itd. Šta će oni tu ostat zbog čega? Zbog jedne od jadnijih svjetskih liga? Ja sigurno ne bi ostao.

Bikica_Koja_Gejma
05-10-2007, 12:50
možda dinamo ne bi prošao werder ni s duduom(iako ja mislim da bi), ali bi sigurno u prvoj tekmi s ajaxom bilo sve riješeno.
ali neću tražit dlaku u jajetu :D

Carp
05-10-2007, 13:00
ma dinamo je bio bolji i cim balaban nije igro moglo se nesta i ocekivati!

Da_killah
05-10-2007, 13:03
da dudu i čorluka nisu otišli dinamo bi bio u skupini s realom, olipmiacosom i laziom,.
zar ne?

kao prvo ne znaš ni da li bi s njima prošli werdera, premda bi mogli.
kao drugo dinamo nema toliko velik koeficijent kao werder, shodno tome, dinamo ne bi bio na werderovom mjestu u ždrijebu i ne bi ispao u skupini s realom, olympiacosom i laziom

mrs.croft
05-10-2007, 15:45
http://img512.imageshack.us/img512/6690/048800728rm3.th.jpg (http://img512.imageshack.us/my.php?image=048800728rm3.jpg)


ahhahhahahahhahahahHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHA :rotfl:

koji pwnage :ave:

Scuderia
05-10-2007, 16:15
loool croft....

inace resect DINAMO :pray: :pray: :pray:

Empe Tri
05-10-2007, 16:27
http://img512.imageshack.us/img512/6690/048800728rm3.th.jpg (http://img512.imageshack.us/my.php?image=048800728rm3.jpg)


omg omg :D :rotfl:
hahaha..... :thumbs2: :bravo:
ajde sere mi se vise od dinama :toilet:
al ipak moram cestitat ;)

Korpse
05-10-2007, 17:22
možda dinamo ne bi prošao werder ni s duduom(iako ja mislim da bi), ali bi sigurno u prvoj tekmi s ajaxom bilo sve riješeno.
ali neću tražit dlaku u jajetu :D
sa duduom bi ga sigurno prošo, kad su igrali sa werderom borili su se kao lavovi.

~Dozer...
05-10-2007, 19:08
brb DINAMO RulzZ!

bezimeni
05-10-2007, 19:39
Svaka čast Dinamu na ovoj pobjedi,stvarno su me razveselili.A Mamić je totalna legenda,neka živi 100 godina i nastavi nas uveseljavati svojim budalaštinama.Ludara totalna ali u nekom pozitivnom smislu,ne hebe taj nikoga.

Empe Tri
05-10-2007, 19:43
omg.... budala je.... ali i lopovcina prava i lazov, uzeo je pun kur*c love od dinama od zadnjih transfera a i sav dobit koji dinamo dobiva sve on uzima.... A TAKVI NAM LJUDI NE TREBAJU U NOGOMETU

i ono sto sam cito da je dobio par saka kad je usao medju navijace.... bar me nesto razveselilo u ovom danu :D

ChR0NoS
05-10-2007, 19:57
omg.... budala je.... ali i lopovcina prava i lazov, uzeo je pun kur*c love od dinama od zadnjih transfera a i sav dobit koji dinamo dobiva sve on uzima.... A TAKVI NAM LJUDI NE TREBAJU U NOGOMETU

i ono sto sam cito da je dobio par saka kad je usao medju navijace.... bar me nesto razveselilo u ovom danu :D
donekle se slažem

Paran0a
05-10-2007, 20:15
Cestitke dinamu na pobijedi iako nisam gledao tekmu

ChR0NoS
05-10-2007, 20:21
I moje iskrene čestitke. Stvarno su me iznenadili što su dobili iako su kod kuće izgubili. Svaka im čast mada ja navijam za Hajduk. Al da Mamić nije gad - JE.

Paran0a
05-10-2007, 20:31
mam mamicu treba dici spomenik..

05-10-2007, 20:32
ma papci

Bikica_Koja_Gejma
06-10-2007, 19:17
mamić je clown :?
uf, sutra tekma... 3 komada, 3 komada, to je naša nada :ekipa:

Jerry
06-10-2007, 19:24
mamić :pray:

Svinjoguz
06-10-2007, 19:30
mamić :pray:

Lik je car i pol :pray: .

prcko
06-10-2007, 19:41
mamić :pray:

Lik je car i pol :pray: .
Ma mamić je reterdirani prostački lopov eto kaj je mamić.I ne :pray: nego :yuck:

Human m0nst3r
06-10-2007, 19:46
Nastavite ovim tempom i lock ce ici.

MILF hunter
07-10-2007, 09:18
A bogte...ovo je izgleda u trendu blatiti Mamića,prvo mu se prigovara što je prodao Dudua,pa da je lopov,pa da je seljačina...neki stvarno ne znaju šta će sa sobom.
I sad kad je Dinamo napravio uspjeh vrijedan divljenja,protutnjao Amsteradom,pojedinici opet nisu zadovoljni...ccc,razmažena derišta... :D

Doduše brijem da su takvi komentari uglavnom plod frustracije navijača Jajduka koji eto,opet pucaju u prazno svojim velebnim pojačanjima za ovu sezonu :rotfl: jer dokle god Rukavina i ostali antitalenti imaju mjesto u prvom timu,Jajduk će biti kanta za napucavanje,kako u domaćem prvenstvu,tako i u Europi od strane kojekakvih Debrecinka i sl.

Kad se sjetim izjave sada već bivšeg Pudara:"Dajte mi Rukavinu i prošetat ću se prvenstvom" :rotfl:

ChR0NoS
07-10-2007, 09:34
Ne vidim smisla u njegovu izigravanju budale pred novinarima

MILF hunter
07-10-2007, 09:59
Pa kako da reagira kad ga sa svih strana opsjedaju novinari,navijači, nogometni "stručnjaci" etc,etc...?

A ovo proslavljanje prolaska u Kup Uefe se ne mora posebno komentirat,pa radi se o najvećem uspjehu Dinama u zadnjih 5 godina,a temperamentni čovjek poput Mamića mora tako reagirati,on je takva osoba,a inače,bez lažne dvoličnosti,uvjeren sam da bi vi koji ga tu nazivate seljačinom bili prvi u redu da prigrabite onih 500 eura koje je dijelio...

Inače,općenito govoreći o izigravanju budale pred svima,ako ste se ikada napili na novu godinu ili rođendanu i ponašali se "bedasto" onda zaista nemate nikakvo pravo druge nazivati primitivnima i seljačinama... :D
Pa Balkanci smo,pobogu,to nam je u krvi :D

DesertEagle
07-10-2007, 10:08
Mamic je seljacina...

ChR0NoS
07-10-2007, 10:19
Pa kako da reagira kad ga sa svih strana opsjedaju novinari,navijači, nogometni "stručnjaci" etc,etc...?

A ovo proslavljanje prolaska u Kup Uefe se ne mora posebno komentirat,pa radi se o najvećem uspjehu Dinama u zadnjih 5 godina,a temperamentni čovjek poput Mamića mora tako reagirati,on je takva osoba,a inače,bez lažne dvoličnosti,uvjeren sam da bi vi koji ga tu nazivate seljačinom bili prvi u redu da prigrabite onih 500 eura koje je dijelio...

Inače,općenito govoreći o izigravanju budale pred svima,ako ste se ikada napili na novu godinu ili rođendanu i ponašali se "bedasto" onda zaista nemate nikakvo pravo druge nazivati primitivnima i seljačinama... :D
Pa Balkanci smo,pobogu,to nam je u krvi :D
ima još mnogo drugih balkanaca koje opsjedaju novinari i kojima nije lako, ali nijedan ne radi takve skandale ovih dana.
i da, bio bi prvi u redu za 500 eura...

Neven <R>
07-10-2007, 10:52
Inače,općenito govoreći o izigravanju budale pred svima,ako ste se ikada napili na novu godinu ili rođendanu i ponašali se "bedasto" onda zaista nemate nikakvo pravo druge nazivati primitivnima i seljačinama... :D
Pa Balkanci smo,pobogu,to nam je u krvi :D
Da se ja napijem i ppčnem se skidati na carini na plesu dobio bi batina od policije i mora bi plaćati kaznu. Ali neki su iznad zakona...

MILF hunter
07-10-2007, 11:09
Ali neki su iznad zakona...

Nije Mamić jedini,ni prvi ni zadnji...