PDA

Pogledaj cijelu verziju : STAR WARS - Empire At War & LOTR - BFME 2



rusty1281
07-12-2005, 01:05
šta mislite: hitovi veljače ili baš i ne.

ja ih ne mogu dočekat!!!

Osiru$
07-12-2005, 13:02
Same here! Pisao sam najavu za BfMe 2 i jedva čekam! Prvi dio je bio podosta monoton i nije podržavao gotovo nikakve taktičke pristupe `sem 'tank-rush' sistema, ali imaju je veliki stupanj igrivosti. Nadam se da će ipak Battle for Middle-earth 2 biti bolji.

Rocchiro
07-12-2005, 18:26
e da...zanimaju me space fightovi u star wars strategiji....bumo vidli

Chesterix
07-12-2005, 20:31
jedva čekam E@W
valjda mi nebu štekal :killyou:

Robertus
07-12-2005, 20:32
Star Wars, definitivno!!! 8)

Voigtkampf
07-12-2005, 22:27
My magic kristalna kugla iz Peveca mi govori da će Empires biti igra srednje kvalitete, mada bih bio najsretniji kada bi se pokazalo da nisam u pravu. BTW, kako je uopće moguće napraviti toliko smeća u RTS segmentuSna Star Wars tematici? Tu se čovjek mora aktivno truditi da napravi promašaj... :(

Robertus
07-12-2005, 22:32
My magic kristalna kugla iz Peveca mi govori da će Empires biti igra srednje kvalitete, mada bih bio najsretniji kada bi se pokazalo da nisam u pravu. BTW, kako je uopće moguće napraviti toliko smeća u RTS segmentuSna Star Wars tematici? Tu se čovjek mora aktivno truditi da napravi promašaj... :(

Da će igra bit prosječna???
Prigriza jezik!!!!!! 8)

str33t6l0w
07-12-2005, 22:52
nevjerujem da će bit hitovi......
ali kako kome.... ja ih baš i ne čekam previše....

Prince-Artas
15-12-2005, 21:16
nevjerujem da će bit hitovi......
ali kako kome.... ja ih baš i ne čekam previše....

Ni ja. EA Games ne radi baš neke RTSove
A LucasArts štanca samo StarWars igre. Nadam se da će bit sr*anje jer ih ima tako glupih za nevjerovat :twisted:

Voigtkampf
16-12-2005, 00:02
My magic kristalna kugla iz Peveca mi govori da će Empires biti igra srednje kvalitete, mada bih bio najsretniji kada bi se pokazalo da nisam u pravu. BTW, kako je uopće moguće napraviti toliko smeća u RTS segmentuSna Star Wars tematici? Tu se čovjek mora aktivno truditi da napravi promašaj... :(

Da će igra bit prosječna???
Prigriza jezik!!!!!! 8)

Dete, its a safe bet. Jel ti možda znaš koji dobar ST RTS? Rest my case.

Ali još uvijek živim u nadi da će doći dan kad ću naići na SW RTS to end all RTS...