PDA

Pogledaj cijelu verziju : OC



Frozen
27-07-2007, 12:57
CPU: P4 3ghz Northwood (478 pin)
MBO: Foxconn 865A01-PE

Kolko i kak se može dići to čudo?
Imam neki starinski cooler koji ga drži na 52°C u loadu.

27-07-2007, 13:07
već na 215 fsb če ti proc biti nestabilan..stoga podigni voltažu na 1.6(1.7max)...al mislim da ti iznad 230 neče biti stabilan..znači iznad 3.5ghz ne računaj...

Prije nego počneš ovo raditi pročitaj si neke review-ove na netu o overklokiranju i polako diži frekve...ne pucaj odmah na ove moje jer neznam kakvu imaš ploču(nisi naveo iako je u pravilu podforuma to lijepo piše)!

PRAVILA:

1. Nemojte otvarati teme sa naslovom "Kolko cu moci clockati 3200+".
Svaki procesor je drugaciji, i mozete nabasati na odlican primjerak ili na primjerak koji nista ne valja. Mozete potencijalni podatak dobiti tako da stepping procesora upisete na google i potrazite stranice gdje cete vidjeti koliko su neki ljudi mogli najvise podici takt procesora


2.U postu TEMELJITO opisite problem ako ste u mogucnosti staviti i fotografiju problema, navedite komponenteSi napisite sto ste pokusali napraviti i da li se dogodilo samo od sebe.

........I još niz pravila koje ne poštuješ....da ne govorim kako s takvim temperaturama i box coolerom bolje da ne ulaziš u ono za što neamš iskustva!

pstrebs
27-07-2007, 21:23
ja imam u potpunosti isti proc, samo druga matična i puno bolje se hladi. ali ne dižem voltažu, jer neću da riskiram...