PDA

Pogledaj cijelu verziju : Adobe Premiere Pro 2.0



Lundvalnaden
26-07-2007, 21:43
ok, idemo po drugi put.
dakle, nabavih tako ja ovaj program.
(Ni u kojem slučaju ne spominjem da sam program downloadao s torrenta ili na bilo koji drugi način ilegalno nabavio.)
i kad ga upalim izbaci me uz error text nest u vezi "ssee2" il tak nest.
uglavnom, koji program je dostojna zamjena ovome ?

flander
26-07-2007, 21:47
Adobe reader 7.0, rijetko koristim pdf formate ali ovaj mi je i više nego dovoljan, ako govorimo o pdf fileovima

Blaster32
26-07-2007, 22:33
Adobe reader 7.0, rijetko koristim pdf formate ali ovaj mi je i više nego dovoljan, ako govorimo o pdf fileovima

wtf ti pričaš?
Adobe premiere je program za obradu videa lol..

flander
26-07-2007, 22:48
Adobe reader 7.0, rijetko koristim pdf formate ali ovaj mi je i više nego dovoljan,Sako govorimo o pdf fileovima

wtf ti pričaš?
Adobe premiere je program za obradu videa lol..


kuiš nisam znao

HalF-DeaD
27-07-2007, 01:42
ok, idemo po drugi put.
dakle, nabavih tako ja ovaj program.
(Ni u kojem slučaju ne spominjem da sam program downloadao s torrenta ili na bilo koji drugi način ilegalno nabavio.)
i kad ga upalim izbaci me uz error text nest u vezi "ssee2" il tak nest.
uglavnom, koji program je dostojna zamjena ovome ?

SSE2 error znači da imaš preslab procesor (ne podržava SSE2).
Premiere je najbolji program svoje vrste, al možeš probat Sony Vegas, ili ako se nema para :D :rotfl: :rotfl: VirtualDub ili Windows Movie Maker (makar ti ovaj NIKAKO ne preporučam)

Lundvalnaden
27-07-2007, 22:52
ok, idemo po drugi put.
dakle, nabavih tako ja ovaj program.
(Ni u kojem slučaju ne spominjem da sam program downloadao s torrenta ili na bilo koji drugi način ilegalno nabavio.)
i kad ga upalim izbaci me uz error text nest u vezi "ssee2" il tak nest.
uglavnom, koji program je dostojna zamjena ovome ?

SSE2 error znači da imaš preslab procesor (ne podržava SSE2).
Premiere je najbolji program svoje vrste, al možeš probat Sony Vegas, ili ako se nema para :D :rotfl: :rotfl: VirtualDub ili Windows Movie Maker (makar ti ovaj NIKAKO ne preporučam)


sony vegas ftw :pray:
kul programcek, vidim da ima puno tutorialsa na youtube (ima jedan od 44 min .. )
a Wmm mi je jedino kul za stavit onaj naslovni "plavi" ekran.
onda se osjecam kao pravi youtuber :killyou:

Fenrir
27-07-2007, 23:32
@ Lundvalnaden

Proc ti ne podržava SSE2 instrukcije, ergo, nije 64-bitni, jbg, vrijeme je za moderniziranje :)

Lundvalnaden
28-07-2007, 05:15
@ Lundvalnaden

Proc ti ne podržava SSE2 instrukcije, ergo, nije 64-bitni, jbg, vrijeme je za moderniziranje :)

:nonono:
bio kakav bio, dok mi podrzava WoW, meni je i vise nego dovoljan.
a samo mi je zao sto et nemog koristi APP2, al nea veze, SV7 ce bit dovoljan, a pare.. zna se sta cu s njima
(novi proc nakon nove expanzije)