PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kad će MAX PAYNE 3 ?



Jack5
26-02-2006, 16:57
MAX JE ZAKON

goGAMERo
26-02-2006, 17:06
Ništa nisam čuo u vezi Max Paynea 3, znam da je još u razvoju nova igra potpuno drugačije priče Alan Wake! Biti će ako neki nastavak.... neam pojam....itd

-Jojo-
26-02-2006, 17:06
Jep, Max je zakon...

goGAMERo
26-02-2006, 17:19
Igra je super, ali izgleda da će i ovaj Alan wake biti još bolji i boljom grafiko, posebno mi se sviđa priča u alana, mada je u maxu također odlična!

v4MP1r3
26-02-2006, 17:57
isitna, max rula, ja samo prosao obadvoje i to u rekordnom vremenu ;;PP

malo mi je prvi bio cudan sa kontrolama, dont know y ;;PP

Shock
26-02-2006, 19:10
too good,but to short :cry:

DeusEx
26-02-2006, 19:38
jedinica je odlicna ali brzo ju predes, dvojku nisam igrao, a jel se trojka negdje spominje ili je to samo zelja fanova?

=k.o=
26-02-2006, 19:39
volio bi da izađe trojka...ali ne znam kakva bi priča bila jer svi likovi iz predhodna 2 nastavka su mrtvi :?

'L$d'
26-02-2006, 19:42
Je zakon je Payne...
Mislim da će prije izać film Max Payne , ali za trojku nisam čuo... :(

spidEY
26-02-2006, 19:50
Meni ja Max Payne 1 i 2 zakon.Pgotovo drugi :rambo:

U jendnom PC Playu malom,sad ne znam točno koji. ONAJ sa dva DVD-a
se spominje Max Payne 3.

E da sa F.E.A.R. najavom

Vision
26-02-2006, 19:52
jedinica je odlicna ali brzo ju predes, dvojku nisam igrao, a jel se trojka negdje spominje ili je to samo zelja fanova?

samo zelja fanova i nisam nista cuo o trojci iako sumnjam da bi mogla bit bolja od jedinice 8)

Outmind
26-02-2006, 20:05
Nadam se nikad. Igra je bez veze

Wizard
26-02-2006, 20:22
Nadam se nikad. Igra je bez vezeS:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Prince-Artas
26-02-2006, 20:36
Nadam se nikad. Igra je bez veze

izjava za ludnicu

mrs.croft
26-02-2006, 20:47
znam ja da je max zakon,no KAD ĆE TRICA

KADA



KADA

spidEY
26-02-2006, 20:50
Niko ne zna.Barem zasad

:kill:

Voldemort
26-02-2006, 20:52
Da jos naprave film u glavnoj ulozi Mel Gibson baš mi slici na Maxa vama? :roll:

Outmind
26-02-2006, 20:53
Ja ostajem pri svome. To kaj vi imate drukčije mišljenje je vaša stvar...

Prince-Artas
26-02-2006, 20:54
samo nam navedi razloge, mrzim kad netko pljuje po igri neargumentirano

mrs.croft
26-02-2006, 20:54
mogo bi Mel Gibson,on je stara legenda....MP igre baš imaju priču taman za filmove......samo da se Uwe Boll ne primi posla :yuck:

Outmind
26-02-2006, 21:02
Nema problema o Artase. Prvo grafika je ravna jednom doomu 2 po sivilu. Upravljanje i bullet time su jako nespretni. Nek si pogledaju bullet time u total overdose-u ili true crime-u (dobro ajde ili u fear-u) Općenito mi se igra ne sviđa. Malo mi vuče na Serious Sam u 3rd personu.

W3DR4N
26-02-2006, 21:02
mogo bi Mel Gibson,on je stara legenda....MP igre baš imaju priču taman za filmove......samo da se Uwe Boll ne primi posla :yuck:

Gledao se Payback jučer?

IMO Mel je prestar za ulogu.

MarkaN
26-02-2006, 21:04
Max Payne 3 će nakon Alan Wake-a 8)

Rocchiro
26-02-2006, 21:31
max je legenda :rambo:

Tonach
26-02-2006, 22:10
prvo alan wake, pa tek onda pitajmo

Prince-Artas
26-02-2006, 22:12
Nema problema o Artase. Prvo grafika je ravna jednom doomu 2 po sivilu. Upravljanje i bullet time su jako nespretni. Nek si pogledaju bullet time u total overdose-u ili true crime-u (dobro ajde ili u fear-u) Općenito mi se igra ne sviđa. Malo mi vuče na Serious Sam u 3rd personu.

grafika je tada bila vrlo dobra, bullet time je puno bolji nego u true crimea, upravljanje je ok, a nije mi jasno ovo s SS

Frost
26-02-2006, 23:02
Ma pusti ga, neka igra overdose, ako je tako dobar, a što se tiće nespretnosti nerazumijem, naući igrati pa ćeš i biti spretan! 8)
Max je izmislio bullet time, grafika je uvijek bila na vrhuncu, naravno za svoje doba.

Ps1ho
26-02-2006, 23:57
Neznam, ali meni bi nekako Jack Nicholson odgovaro za ulogu Maxa :D

Osiru$
27-02-2006, 00:12
mogo bi Mel Gibson,on je stara legenda....MP igre baš imaju priču taman za filmove......samo da se Uwe Boll ne primi posla :yuck:

IMO Mel je prestar za ulogu.

Sada jest. Al onakav look iz Paybacka pristaje Maxu (iz drugog dijela) perfektno.

Adrien Brody bi bio dobar kada bi nabio jedno 15-20 kila :)

Clive Owen je tu dobar. Stvar je u faci, kužiš?

mrs.croft
27-02-2006, 12:03
yep,but let's not start sucking each other's dicks yet.

jednostavno,ako će netko snimat MP film,oću da bude dobar... a ne neko sranje koje će sve upropastit(čitaj neću da neko snimi film samo da naštanca nešto para)

i...ovo će bit (valjda) 3.nastavak igre.....a nisu svi nastavci igara tako dobri....može se lako upropastit čitavi serijal....

Tonach
27-02-2006, 12:40
yep,but let's not start sucking each other's dicks yet.

jednostavno,ako će netko snimat MP film,oću da bude dobar... a ne neko sranje koje će sve upropastit(čitaj neću da neko snimi film samo da naštanca nešto para)

i...ovo će bit (valjda) 3.nastavak igre.....a nisu svi nastavci igara tako dobri....može se lako upropastit čitavi serijal....

samo da se Uwe ne dočepa Maxa :D

bounce
28-02-2006, 22:15
nadam se da se radnja u trojci neće vrtit pak oko neke njegove nove ljubavi koju su, vidi originalnosti, opet ukokali... i on će se, onak slučajno i maštovito, osvetiti za njezinu smrt.. da bude originalnije, radnja će opet krenuti od kraja prema početku...

Ogg The Dogg
03-03-2006, 23:12
kad će trica? nadam se nikad jer takva igra sada nebi dobila ni ocjenu 80. nema ništa inovativno. ako Max nastavi stari ovom brzinom, krepat će na pola igre.

ROCCO_GRANDE
10-03-2006, 17:08
Ne vidim po čemu je Max Payne materijal za dobar film. Radnju na tu foru možeš naći u toni već postojeći hollywoodskih akcijskih filmova. Ipak je to igra koja je prenijela mnoge filmske elemente na PC. Mislim da nema nešto konkretno i originalno ponuditi za filmsku ekranizaciju. U biti, amlo igara ima. Naravno, uvijek postoje izuzeci kao što je recimo, RTCW.

IgGy
10-03-2006, 17:24
Ne vidim po čemu je Max Payne materijal za dobar film. Radnju na tu foru možeš naći u toni već postojeći hollywoodskih akcijskih filmova. Ipak je to igra koja je prenijela mnoge filmske elemente na PC. Mislim da nema nešto konkretno i originalno ponuditi za filmsku ekranizaciju. U biti, amlo igara ima. Naravno, uvijek postoje izuzeci kao što je recimo, RTCW.

nemaju ni danasnji "blockbuster" filmovi nista originalno pokazat, pa se opet gledaju i zarađuju ogromne svote novca. marvelove ekranizacije su konkretan dokaz.

ROCCO_GRANDE
10-03-2006, 17:28
Ne vidim po čemu je Max Payne materijal za dobar film. Radnju na tu foru možeš naći u toni već postojeći hollywoodskih akcijskih filmova. Ipak je to igra koja je prenijela mnoge filmske elemente na PC. Mislim da nema nešto konkretno i originalno ponuditi za filmsku ekranizaciju. U biti, amlo igara ima. Naravno, uvijek postoje izuzeci kao što je recimo, RTCW.

nemaju ni danasnji "blockbuster" filmovi nista originalno pokazat, pa se opet gledaju i zarađuju ogromne svote novca. marvelove ekranizacije su konkretan dokaz.

Stripovi su obično dobar materijal za ekranizaciju, samo što se često dogodi da ih redatelji zajebu. Recimo, Toby Maguire Spiderman? Katastrofa za svakog normalnog tko je čitao stripove.

Osiru$
10-03-2006, 19:05
Stripovi su obično dobar materijal za ekranizaciju, samo što se često dogodi da ih redatelji zajebu. Recimo, Toby Maguire Spiderman? Katastrofa za svakog normalnog tko je čitao stripove.

Katastrofama nema kraja ni u idućih par filmova, barem što se mog mišljenja tiče:

"gayish and skiny looking" :)

Brandon Routh tumačiti će ulogu Supermana u "Superman Returns", a Topher Grace, kojega sigurno znate iz serije "Lude 70-e" (Eric Forman) ili filma "In Good Company" će utjeloviti lik, pazite sad, Venoma u Spider-manu 3 :o

Frost
10-03-2006, 22:38
A nakraju bu Jelena Veljača glumila cat-women :)

W3DR4N
11-03-2006, 00:07
Brandon Routh tumačiti će ulogu Supermana u "Superman Returns", a Topher Grace, kojega sigurno znate iz serije "Lude 70-e" (Eric Forman) ili filma "In Good Company" će utjeloviti lik, pazite sad, Venoma u Spider-manu 3 :o

Za Supermana se uopće ne bojim. Singer je majstor zanata i ima moje povjerenje, a ako Routh zezne stvar, Spacey je toliko kvalitetan da može dobro odglumiti i za trojicu.
Šta se tiče Spidermana, od prvog je nastavka bilo vidljivo kako film nevalja. Iako mi je Grace odličan (poslije Reda najbolji u sedamdesetim), šteta mladog potencijala utrošenog na takvu komercijalnu blamažu. Ništa, bar će čovjek lijepo zaraditi.

Osiru$
11-03-2006, 01:53
Za Supermana se uopće ne bojim. Singer je majstor zanata i ima moje povjerenje, a ako Routh zezne stvar,

Šta da ti kažem...kad Routha vidim ne ulijeva mi povjerenje nekog dobrog glumca, koliko god se Singer činio sposobnim da ovaj film napravi kvalitetnim uratkom. Reeve je Superman, Routh je... Dean Cain :)




Spacey je toliko kvalitetan da može dobro odglumiti i za trojicu.


:D that`s for sure. za sada mi ne pada nitko na pamet kome bi uloga Luthora pasala. ovo će biti dobra borba. Gene Hackman vs Kevin Spacy :)