PDA

Pogledaj cijelu verziju : GTA Peticija



Angelus031
26-07-2007, 18:07
Pročitah pravila,vidim da se ovo ne krši s njima,ujedno vidim i temu za GTA ali ovo se radi dalje od IVog nastavka,ako administratorima smeta neka slobodno obrišu temu ili ju premjeste pod GTA IV,NHF at all.

http://www.gopetition.com/online/13543.html

Dakle peticija je protiv dominacije konzola nad PC-om barem u GTA serijalu

It's a long shot,but it's a shot

Molim ljude da ne flejmaju,da se ne pokušavaju dokazati intelektualno superironi kritiziranjem itd...

znam da glasovi nisu iste težine kao i novac koji R* zarađuje ovim serijalom,ali potpis neće nikog boljet,a bome ni pokušaj ovoga.

Dakle molim Vas da potpišete ovu peticiju,te da OBAVEZNO koristite PRAVI IME.

Hvala!

Carp
26-07-2007, 18:23
potpisao odavno! supci! zasto prednost imaju oni za console a ne mi! cega ima vise, consola ili kompova? nelogicno!

flander
26-07-2007, 18:35
Prvo bi igra trebala na komp a onda na konzole da se mene pita :D

SkunK
26-07-2007, 19:04
Potpisao.

Kiklop
26-07-2007, 19:11
mislim da ova peticija nema smisla jer naravno da ce prvo izlazit na konzole jer Microsoft daje puno vecu podrsku za igre na konzolama nego na pc a i puno vise zaraduje

pstrebs
26-07-2007, 19:35
j***m te u mozak i takvu temu.

flander
26-07-2007, 19:35
j***m te u mozak i takvu temu.


isti klinac ko i ona tema šta je bila za T-com da smanji cijene

Angelus031
26-07-2007, 19:44
@pstrebs-jupi opsovo si,you're a big boy now

znam da peticija nije nešto što će promjenit svjet,ali sjetite se VC peticije...

ljudi hvala na potpisima..ako nećemo uspjeti,bar ćemo pokušati :)

pstrebs
26-07-2007, 19:48
oš mi ti reć jesam li big boy

Angelus031
26-07-2007, 19:58
jel tebi posao da odma uletavaš ljudima sa flejmanjem i tak,il to čisto radiš u slobodno vrijeme,vidim da ti je gušt

Outmind
26-07-2007, 20:00
Mislim da potpisivanje tekvog nečeg neće ama baš ništa promijeniti...

Systematic Reverse
26-07-2007, 20:03
Svejedno mi je, ali cu potpisati da se veselite :P

Blaster32
26-07-2007, 20:09
je rajt.. baš njih boli K***c a ovu peticiju. Rade to zbog para, ne zbog vas..

Raoul Duke
26-07-2007, 20:27
Potpisao.Ma konzole :yuck: .Ma ne znam sto comp nema a play ima,jos komp ima veci izbor,ma p****i

pstrebs
26-07-2007, 20:27
jel tebi posao da odma uletavaš ljudima sa flejmanjem i tak,il to čisto radiš u slobodno vrijeme,vidim da ti je gušt

plaćen sam za to, ako te baš zanima

Angelus031
26-07-2007, 22:16
gle ljudi,znam da su korporacija,dakle radi para tu...ali hebemmu ajmo barem pokušat,zar odustajemo prije nego što uopće počnemo?

pstrebs-bože djete..nabavi svećenika,exorcism is on the waaaaay dawg

McPingvin_v2.0
26-07-2007, 22:22
jel tebi posao da odma uletavaš ljudima sa flejmanjem i tak,il to čisto radiš u slobodno vrijeme,vidim da ti je gušt

plaćen sam za to, ako te baš zanima
ako neko treba biti plaćen za flejm to sam onda ja. samo ni bil gejC nema tolko para kolko samja spreman flejmati otupa bića na ovom forumu *pokazuje na pstrebsa*

angelus, nov si a već si normalan, jel to broj godina u nicku ili? :)

Nemesis
27-07-2007, 09:17
iako nisam baš neki fan GTA serijala,bit ću solidaran prema ostalim gamerima...potpisao sam peticiju.

Sova
27-07-2007, 09:25
Nek se zna da 6451 PC-PLAY-evaca dalo zadnji potpis za to da GTA 4 izadje prije na PC.Borit ce mo se do zadnje kapi znoja za to da GTA 4 izadje prije na na PC.For the PC. 8)

ivan
27-07-2007, 09:54
mislim da ih ni 100.000 nebi natjeralo na taj potez :(

Mahadeva
27-07-2007, 09:59
mislim da ih ni 100.000 nebi natjeralo na taj potez :(

tako je, moralo bi biti bar milijun potpisa da oni uopce primjete to...

Shadowhell
27-07-2007, 12:30
Svejedno mi je, ali cu potpisati da se veselite :P

ewok
27-07-2007, 12:44
j***m te u mozak i takvu temu.

icecoldkilla
27-07-2007, 14:24
evo potpiso se

Skymaster
27-07-2007, 23:26
evo potpiso se

jeba.. te tema :rotfl:

Ej stone probaj na top player pa da te vidim ,a ne na amater.
Protivnićki igrači se vuku ko da imaju proljev , neki mesni virus valjda :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jopax
27-07-2007, 23:39
Ni milijun potpisa nebi pomoglo jedino bojkot od strane milijun gamera
i zar GTA nije bio izvorno PC naslov :? :-x
meni je bas svejedno jer mi igra necew moci(osim ako ne osvojim onu dx10 konfu)ali cu potpisati reda radi

edit:Sad vidim ko je potpisivo i vidim cobankovic i komentar recite ne za 0.0 promila :rotfl: :rotfl: :pray: :pray:

goki06
28-07-2007, 19:29
*ebem im ja PS3 i konzole. Kolko se ja sjecam sto GTA nije uvjek prvo izlazio za PC dobro istina da im je Vice City doni dosta love za PS2. A samo jedno pitanje, sto nece bit i za dx9?

icecoldkilla
28-07-2007, 22:05
Ej stone probaj na top player pa da te vidim ,a ne na amater.
Protivnićki igrači se vuku ko da imaju proljev , neki mesni virus valjda :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ak mislis na ovaj PES video u mom potpisu to nisam ja radio neg sam naso to na youtube-u
BTW, igram PES na top playeru

Skymaster
28-07-2007, 23:33
Ej stone probaj na top player pa da te vidim ,a ne na amater.
Protivnićki igrači se vuku ko da imaju proljev , neki mesni virus valjda :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ak mislis na ovaj PES video u mom potpisu to nisam ja radio neg sam naso to na youtube-u
BTW, igram PES na top playeru




za kaj je ovo peticija,mislim koji je smisao :o


@ stone
je :roll: kolko po sezoni zabiješ

Dreadlord
29-07-2007, 00:05
Potpisao sam

Booby
01-08-2007, 13:14
Borit ce mo se do zadnje kapi znoja za to da GTA 4 izadje prije na na PC.For the PC. 8)

Sova :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Clutch
01-08-2007, 17:16
Potpisaohttp://smg.photobucket.com/albums/v319/tankexmortis/Smileys/th__artistbloc_by_sml_e.gif

GRIMSEY
04-12-2007, 09:52
Potpisano.Sve igre bi prvo trebale izlaziti na PC a ne na blesave konzole.

ZorgTheBorg
04-12-2007, 10:03
Da Bill Gates postane gamer... raj bi sišao na zemlju

mravojed20
04-12-2007, 10:15
Ne kužim.. Zašto bi mi smetalo što je GTA serijal primarno za konzole pa tek potom za PC,kad je uvijek konvertiran odlično,nije zahtjevan,kontrole su dobre,gemplej super.

Znam da su dobre konverzije rijetke ali ovo je jedna od njih i netreba je mjenjati.

Čux
04-12-2007, 10:54
Nije problem u konverziji nego u 6 mjeseci zaostatka. To namjerno rade jer je GTA jedna od onih igara koja prodaje konzole, tak da neki kupe konzolu isključivo zbog nje.

Čini mi se da je prvi GTA bio rađen za PC, a da je za konzole (PSX) tek kasnije izdan.

Potipsano. Dolje s konzolama !! :hangin:

Samael
04-12-2007, 10:57
Čini mi se da je prvi GTA bio rađen za PC, a da je za konzole (PSX) tek kasnije izdan.


da, čini mi se da su svi oni top-down GTA naslovi bili prvenstveno za PC.
Inače, da me se pita, ja bi da se izdaju u isto vrijeme i za PC i konzole, tako nebi nastajale ovakve rasprave i svađe.

Lord Myrkul
04-12-2007, 19:19
nisan bas neki ljubitelj gta, ali san potpisa, nek se narod veseli

Rocchiro
04-12-2007, 19:58
boli me kita na koju bude platformu prvo dosla,samo nek dojde :wink:

SkunK
04-12-2007, 20:44
signed.

Frosty
04-12-2007, 21:00
Potpisao

R@pt0r
04-12-2007, 21:35
Potpisao 8)

Rang€r
04-12-2007, 23:44
necu moci pokrenuti, ne zelim kupiti, ne zelim pokrenuti, konzole su sranje... potpisujem :)

Snake shit
05-12-2007, 17:44
potpisano konzole su sranjola, zašto uvik mora prvo izlaziti na konzole a onda na PC pa PC ima bolju grafiku igrivost i ostalo

prcko
05-12-2007, 20:13
Potpisano,al ionako se nece stvari okrenut debilizam.

Peyo
05-12-2007, 20:13
Potpisao sam !!!

U "Short Comment to Target" sam napisao: Neka izađe GTA IV što prije, a ne da u nadi odbrojavamo dane kao da čekamo novu godinu !!! :)

Grimm-Reaper
05-12-2007, 21:58
Hvale vrijedan pokušaj...

r0pe
05-12-2007, 22:47
potpisao iako nevjerujem da će biti šta od toga

cham3leon
07-12-2007, 16:28
Ma dajte molim vas, zašto bi oni obraćali pozornost na peticiju, imaju važnija posla.
Osim toga sasvim mi je svejedno izađe li GTA IV za pc ili ne. Ionako će bit vjerojatno DX 10 i neću ga moć igrat. Neka si ga zabiju... znate već
:thumbs1:

Mobius
07-12-2007, 17:03
Imam sreće što sam presto s GTA-ima...Jer je ovo sranje nema nikakvog smisla izdavat igre za konzole prije neg za pc jer konzole se stalno mjenjaju a komp je komp uvijek. Jedino sto je dobro na konzoli su sportske igre xD al dalje od tog neide... :nonono: :nonono:

nosferatu25
27-01-2008, 23:28
POTPISANO. PC JE NAŠA BUDUĆNOST! ! ! :bravo:

Rang€r
28-01-2008, 13:59
sad kad malo bolje razmislim(i to znam :D )
bolje je da konzole budu prve, programeri imaju vise vremena do dorade igru, isprave bugove, bolje ju optimiziraj, a i koji novi level ubace(GoW)...
verzija za konzole bi onda bila ko neka beta ili rpoba za istu igru, a da se u punom sjaju pokaze na kompu, sto ce za godinu dana biti sve cešče, jer kako hardver napreduje, a i grafika u igrama, mogla bi pozderat "next-gen" konzole bez jbg...

cham3leon
30-01-2008, 08:27
U međuvremenu sam nabavio DX 10 karticu, 8400GS, stara 6600 je otegnula papke :)
Al nema šanse da ću se prebacit na Vistu i na to me neće natjerat niti jedna igra, pa tako ni GTAIV.

Tejo.hr
30-01-2008, 11:12
Nepotpisujem.

Svaki nastavak GTA3 je došao do PC-a u neko razumno vrijeme i svaki je bio sve bolje odrađen što se tiće prebacivanje s konzole na PC. Ako bi ikada uspjeli gameri natjerati Rockstar na takvo nešto mogli bi biti sigurni da će se desiti:
1. Igra će izaći kasnije tako da neće PC verzija izaći ništa prije nego verzija za konzole kasnije
2. Igra će izaći kada i za konzole, i patiti će radi toga jer će biti lošiji port

Zwer
05-02-2008, 20:57
potpisao :D definitivan dominacija konzolama nad pc sto se tice gta :?

Hrvoje
02-05-2008, 14:03
potpisano :)

ScorpiuS
02-05-2008, 14:16
Ptpisao i samo se nadam da će bit nešto od toga.

croat1gamer
02-05-2008, 15:53
a jeste li vi pogledali razloge zasto nece prvo pc, istina publika je veca ali se za konzole mnogo teze piratizira pa je moguca veca naklada igre dok za pc na dva milijuna originala dode minimalno pola milijuna kopija sto izdavacima unisti profit pa prvo stave profitnije platforme u prednost da dobiju love i onda nama daju da bi pirati opet uzeli 1/3 igara

DrunkyDuck
02-05-2008, 16:53
Ovako, igra prvo izlazi za konzole jer su Microsoft i Sony platili proizvodjacu kako bi dobili ekskluzivu.

U iduce vrijeme ce Rockstarovci ukloniti bugove, dignuti reze tekstura, vjerojatno dodati novi sadrzaj i optimizirati gameplay i ostatak igre za PC. Dakle, peticija nema smisla.

Teon
02-05-2008, 16:56
Ovako, igra prvo izlazi za konzole jer su Microsoft i Sony platili proizvodjacu kako bi dobili ekskluzivu.

U iduce vrijeme ce Rockstarovci ukloniti bugove, dignuti reze tekstura, vjerojatno dodati novi sadrzaj i optimizirati gameplay i ostatak igre za PC. Dakle, peticija nema smisla.

Je i to mi je ok, sto mi uvjek dobijemo bolju igru.

No glupo je sto je GTA bio prvobitno PC igra a tek nakon GTA II su poceli ih portat za konzole a iza GTA III su radjeni kao exlusive za konzole.

No svake godine me brine sto uvjek najave samo PS i XBox verzije a PC tek nakon 6mj, a brine me sto ako ne najave za PC sto ako ne bude bilo ...

LD
02-05-2008, 16:58
sad kad malo bolje razmislim(i to znam :D )
bolje je da konzole budu prve, programeri imaju vise vremena do dorade igru, isprave bugove, bolje ju optimiziraj, a i koji novi level ubace(GoW)...
verzija za konzole bi onda bila ko neka beta ili rpoba za istu igru, a da se u punom sjaju pokaze na kompu, sto ce za godinu dana biti sve cešče, jer kako hardver napreduje, a i grafika u igrama, mogla bi pozderat "next-gen" konzole bez jbg...

Ma da... Tako je trebalo biti i sa SA pa je na kraju igra bila konverzija, ne kazem da je igra bila losa ali nisu se potrudili malo to bolje odradit.

W3DR4N
02-05-2008, 20:00
Ovako, igra prvo izlazi za konzole jer su Microsoft i Sony platili proizvodjacu kako bi dobili ekskluzivu.


Drunky, zar se kompletan smisao ekskluzive ne gubi ako igra izađe na ičemu drugom u isto vrijeme?

S druge strane, kakva im korist od plaćanja protiv PC-a, kad im isti ne predstavlja ama baš nikakvu konkurenciju na tržištu.

Snake
02-05-2008, 23:52
sve više proizvođača odustaje od pc platforme zbog piratstva. crytek, ea... zaista se nadam da to neće biti slučaj s rockstarom, ali nekako me strah jer pc verzija još uvijek nije službeno najavljena

W1k1n6
03-05-2008, 02:05
sve više proizvođača odustaje od pc platforme zbog piratstva. crytek, ea... zaista se nadam da to neće biti slučaj s rockstarom, ali nekako me strah jer pc verzija još uvijek nije službeno najavljena
Na žalost Rockstar je najavio još dvije igre koje će biti PS3 ekskluziva, trenutno jedini njihov naslov za koji se još očekuje da će doći za PC je GTA4.

Joe_Strummer
03-05-2008, 08:12
Ne isplati se proizvoditi za pc-piratluk je nevjerojatan

DrunkyDuck
03-05-2008, 09:21
Ovako, igra prvo izlazi za konzole jer su Microsoft i Sony platili proizvodjacu kako bi dobili ekskluzivu.


Drunky, zar se kompletan smisao ekskluzive ne gubi ako igra izađe na ičemu drugom u isto vrijeme?

S druge strane, kakva im korist od plaćanja protiv PC-a, kad im isti ne predstavlja ama baš nikakvu konkurenciju na tržištu.

Zasto onda igre koje su radjene i vjerojatno testirane na PC-u na isti izadju tek mjesecima nakon konzolaskih verzija? Zasto je Gears Of War koji je kao jos nepoznata igra sluzio kao tech demo Unreal 3 enginea (windows screenshotovi) prvo izasao za konzole, cak mi se cini da sam procitao tvrdnje da igra uopce nece izaci za PC.

Mozda im PC ne predstavlja konkurenciju ali su gameri koji igraju na istom svejedno dio trzista. No, mi se moramo strpiti jer postoje oni koji su spremni kupiti konzolu zbog jedne igre.

BTW, cemu uopce sluzi PC Gaming Alliance?

Jerry
03-05-2008, 09:35
jbte čini se da ću za budućnost morat kupit neku konzolu da bi odigrao kvalitetnu igru -_- jer više neće biti guštanja kad sam doneo vruči dvd gta:sa i ubacio u svoj komp,zajebavao se 20 min samo da naštelam igur i onda uživao u čarima igre... :cry:

Cthulhu
03-05-2008, 11:24
Ovako, igra prvo izlazi za konzole jer su Microsoft i Sony platili proizvodjacu kako bi dobili ekskluzivu.

U iduce vrijeme ce Rockstarovci ukloniti bugove, dignuti reze tekstura, vjerojatno dodati novi sadrzaj i optimizirati gameplay i ostatak igre za PC. Dakle, peticija nema smisla.

ja se potpisujem na ovaj post :) :) :)

croat1gamer
03-05-2008, 22:08
sve više proizvođača odustaje od pc platforme zbog piratstva. crytek, ea... zaista se nadam da to neće biti slučaj s rockstarom, ali nekako me strah jer pc verzija još uvijek nije službeno najavljena
Na žalost Rockstar je najavio još dvije igre koje će biti PS3 ekskluziva, trenutno jedini njihov naslov za koji se još očekuje da će doći za PC je GTA4.
pa glavno je da dode, mi cemo se dotada zabavljati s ovim igrama koje imamo npr. Crysis i ostale, da bi dobili gta4, genijalno se zabavili, dobili StarCraft2 i duke nukem forever, diablo 3 i stavili gta4 na police gdje cemo ga rado vratiti s police na komp kad nam dode zelja za starijim vremenima (1/2 - 1 godine poslije izlaska igre)
najvaznije je da dode na komp, zar ne?



p.s. modovi, ako mi uredujete post napisite ga u duhu gramatike :P

unknown
03-05-2008, 22:57
konzole su za igranje dok je pc za rad

Kron
03-05-2008, 23:26
erm, kao, na konzoli nema piratije? Ja imam više org igara za PC nego 4 frenda sa konzolama

croat1gamer
04-05-2008, 06:22
konzole su za igranje dok je pc za rad
to je osnovna pogresna percepcija prema kompjuteru i konzolama
kompjuter je multifunkcionalna bestija koja se moze koristiti za sve moguce dok ce konzole ostati jadne traljave platforme za igre koje ce biti moderne 3-4 godine i onda pasti u zaborav dok ce kompjuter biti u uporabi do kraja covjecanstva, a ljudi ce zeljeti zaigrati igre, pa ce se proizvoditi igre za kompove, sto ce dovesti do vjecnog trajanja kompjutera sto je odlicno jer kad dode gta15, kompjuter ce biti jedini na kojem ce se moci igrati taj gta sto ce biti odlicno

@ kron- to za piratiju mislim u svijetu, ljudi kupuju za konzole originalne igre jer one nemaju DIGITALNU mrezu intergalaktickih programa a dvd-a koji su danas old-school, i ljudi ako zele biti "in" nece koristiti fizicke diskove nego digitalne "diskove", a kako su kompjuteri spojeni internetom, tu se moze mnogo lakse kroz stotine zemalja poslati jednu piratsku igru lokalnoj posadi uss voyagera, koja ce to staviti na svoj web site pa ce se tako milijuni igara skinuti ilegalno dok ce izdavaci na tome izgubiti masne kolicine zelenih papira, pa se okrecu konzolama jer one nemaju tako dobru mrezu kao kompjuteri da dobiju veci profit
ovo sto se tice tvojih frendova, imam i ja takvog, a rekao bih da on ima vise dvd-a od posade uss voyagera nego ja pcp dvd-a (50 brojeva min.)
ali premda ovdje ljudi zele profit, ta ista posada uss voyagera stavlja mizerne cijene on npr. manje od 50 kn, i popuste, da bi ljudi kupovali te igre, a oni dobili profit,a u svijetu je problem sto je taj sadrzaj besplatatn, tako da se za ovakve slucajeve moze reci "samo na balkanu", nadam se da nasi nece skuziti za skidanje igara s interneta (uss voyager igre)
p.s. iggy je negdje pisao u kolumni o ovoj temi (uss voyager na blakanu) u malo-davnijem-ali-ne-tako-davnom broju pcp magazina

sto se iz ovoga moze zakljuciti je da je tehnicka naprednost kompjutera istovremeno i blagodat, i prokletstvo

Gravestone_bluz
04-05-2008, 09:21
ma sve ce to uskoro postat jedno te isto...samo pogledajte ps3....

Snake
04-05-2008, 12:13
nikad to ne može bit isto. iako se već zna da su konzole zapravo pc računala (i nova generacija ima hard diskove), uvijek se na njih gleda kao na konzole, i uvijek će se gledati, pa i za 20 godina kad funkcionalnost konzole bude jednaka funkcionalnosti pc-a. to se neće dogoditi jedino ako ova pc gaming alijansa poduzme neke ultra-značajne poteze koji će pc-u vratit staru slavu koju i zaslužuje.
osobno mislim da je najbolje uz komp imati i konzolu, čisto za neke strašne ekskluzive, ali multiplatformske naslove kudikamo je bolje igrati na pc-u.

ScorpiuS
04-05-2008, 19:46
Sa tobom se slažem jer još nisam vidio neki preveliki pad igara za PC u usporedbi sa konzolama, a PC neće uginut što se gaminga tiče jer je on samo uspavani div koji čeka svoj moment da rasturi konzole i one postaju ono što neki kažu da je PC danas, sekundarna lova za izdavače.

cham3leon
07-05-2008, 07:26
Sad bi se kladio u barem 100 kn da GTA4 neće izać za pc.

Flippy
17-09-2008, 18:06
REVIVE


Di su sto kuna?
:P

GTA IV izlazi na PC. Anketa nije imala veze s ičime :D

cham3leon
29-09-2008, 10:49
Eto, i da sam se kladio izgubio bih.
Kad sam pesimist :(

jackob
29-09-2008, 19:47
potpisao sam peticiju

neox99buleseye
30-09-2008, 08:30
potpisao sam peticiju
:bravo:

unknown
30-09-2008, 10:34
konzole-igra
pc- rad

Lord Jambrek
30-09-2008, 13:47
potpisao odavno! supci! zasto prednost imaju oni za console a ne mi! cega ima vise, consola ili kompova? nelogicno!

Možda zato jer je piratstvo na kompovima nebrojeno puta veće nego na konzoloma i manja je zarada?

Lenkota
24-11-2008, 19:13
a di da je potpisem lol

neox99buleseye
26-11-2008, 10:46
E ne sjecam se jel sam ja potpisao, a jesam opet cu XD

cham3leon
26-11-2008, 17:25
E ne sjecam se jel sam ja potpisao, a jesam opet cu XD

:rotfl:
Kasno Marko na Kosovo stiže...

Cilj je već ostvaren!