PDA

Pogledaj cijelu verziju : Upshift Strike Racer



zekoslav
26-07-2007, 11:18
Jucer sam poceo igrati ovu igru. 300MB download i besplatna je. Igra je nesto slicno NFS po igrivosti i grafici, ali imate ostecenja i mogucnost naoruzavanja vozila. Sada je open-beta period stoga tko voli neka izvoli.

http://strikeracer.gpotato.com/

Postoje tri osnovne vrste utrka:

1) Strike racing- skupljaju se vozaci od min2 do max 8 automobila i voze jednu od staza koje se mogu ,a i ne moraju nasumicno odabrati. Pobjeduje onaj tko unisti vise protivnika sa svojim oruzjem i tko bude visi u konacnom poretku. Znaci nije cilj samo ubijati sto vise vec i stici prvi na cilj. Postoji i voznja u ekipama gdje se dijele vozaci na dvije ekipe koje se medusobno bore za prvo mjesto.

2) Racing- ovdje je rijec o obicnom utrkivanju gdje nema oruzja i jedini cilj je stici prvi. Doduse moguce je izguravati protivnike sa staze i uoptrebljavati turbo boosteve za vecu brzinu.

3) Time Attack- Ovdje se utrkujete sami protiv vremena i pokusavate razbiti rekord staze u brzini.

Za sada postoji 18 modela automobila i nekoliko desetaka raznih dodataka za svaki. Kad beta zavrsi biti ce dodano vise modela i mogucnost tuniranja samog motora. Oruzja isto ima puno ,ali prave mogucnosti ce se otkriti tek kad postanete malo iskusniji.

Empe Tri
26-07-2007, 11:25
hehe... ajd da skinem i ovu da i nju dodam u kolekciju :P
ajd ja javim 1. dojam kad odigram :D

zekoslav
26-07-2007, 12:39
Jos nesto u vezi registracije.

1) prvi korak je dati osobne podatke. Trazit ce vas dva imena (ID) ,jedan koji koristite u igri i jedan koji koristite na forumima. Svaki napisite malim slovima i dodajte neke brojke, imena moraju biti razlicita (neko zbunjeno pravilo ).

2) Kada udete u igru pocet ce vam se instalirati mozda neki patch. Kada on zavrsi onda ce vas traziti logiranje u igru (ID) E sad, probajte unijeti Forum ID i password, a ako kaze ''korisnik ne postoji'' onda se vratite i unesite onaj drugi ID i password. Ukoliko se uspijete ulogirati jos jednom cete morati unijeti ID pri ukljucenju tutoriala (Ponavljam da je to jos beta pa je igra zajebana).

Ostale aspekte igre cete valjda sami skuziti, ako ne, ja sam bullseye090 i potrazite me u igri.

unknown
26-07-2007, 16:01
će biti besplatna

zekoslav
26-07-2007, 16:49
Valjda ,ne znam. Ne nudi nista novo. Nije bas sjajna, ali?!

Empe Tri
26-07-2007, 17:40
evo ja sam odigrao... i na prvi pogled mi je ok al dosadi nakon 2 sata igranja..... ali opet zabavna za ubit vrijeme kad neznas di ces i sta ces =)

zekoslav
27-07-2007, 09:40
Nakon 2 sata igranja? Pa tek tada pocinje biti zabavna. Na prvom levelu nista skoro ne mozes, evo ja sam na sestom i dobio sam navodece projektile. Dok se ostali noobovi muce da me nanisane, ja samo gumb stisnem i raketa ih prek cijele mape pronadje. To si ti ljut sta te stalno kolju vjerojatno :?

Empe Tri
27-07-2007, 19:21
Nakon 2 sata igranja? Pa tek tada pocinje biti zabavna. Na prvom levelu nista skoro ne mozes, evo ja sam na sestom i dobio sam navodece projektile. Dok se ostali noobovi muce da me nanisane, ja samo gumb stisnem i raketa ih prek cijele mape pronadje. To si ti ljut sta te stalno kolju vjerojatno :?
ma neee.... igra je ok al monotona je..... tj. uvjek isto lici mi na mario kart :D
reko sam da je ok al dosadi mi nakon 2h igranja... sta cu kad sam takav kad nemogu nijednu igru igrat po cijeli dan nego igram njih par pa stalno mijenjam.... danas sam ujutro igrao wow, oko 12 silkroad do nekih 2 pa te autice pa GuildWars.... itd da ne nabrajam svaki dan nesto drugo igram :D tako da mi neke igre nebi dosadile itd... :D

zekoslav
28-07-2007, 09:52
Bolje da se ti ovdje vise ne javljas, tjeras mi ljude sa teme sa svojim zalopojkama o igri. :-x

Empe Tri
28-07-2007, 12:09
Bolje da se ti ovdje vise ne javljas, tjeras mi ljude sa teme sa svojim zalopojkama o igri. :-x
hehe lood si :D
pa sta nevidis da sam samo ja ovdje :rotfl:
aj necu vise... uzivaj :P

BTW. procitao sam na forumu igra ce bit besplatna :wink: :D

zekoslav
28-07-2007, 16:44
Ma zezam se!!! Daj mi nick svoj reci u igri. Bas sam si reloadao rakete. :kill:

Pro n00b
28-07-2007, 17:26
Kakve veze ima ova igra sa MMORPG-om?

zekoslav
28-07-2007, 17:39
Nikakve ,to je vise online utrkivanje, ali sluzi kao alternativa kart raceru, koji je isto na ovom podforumu.

Jopax
28-07-2007, 17:46
evo sad downloadam ali se vuce na mizernih 25kbps
zna neko dobar site i mirror za dowload igre
malo mi lici na mashed

suljo
28-07-2007, 22:31
Ja sam počeo igrat lvl 2 sam :D

Jopax
28-07-2007, 23:08
nije mi se dalo skidat islo presporo pa sam prekino
sacekat cu do cijele verzije pa cu onda skinut posto sam vec kreiro profile a i promet mi je kraju

The Boz
06-10-2007, 00:19
Sad kad je na DVDu, jel itko igra? Dojmovi?

Jopax
06-10-2007, 21:43
E hvalana podsjetniku sad ću ga nstalat pa da vidimo i to
Sad pokrenem igru nakon updatea i odmah me izbaci sa porukom:
Hacking tool has been detected the game will close :?
zna neko kako rješit problem

theplaya
11-10-2007, 09:09
ako imaš avg antivirus probaj ga iskljucit, meni je vec par igara prepoznalo ga kao hack program. uglavnom u task manageru probaj iskljucit sve procese od usera koji t inetrebaju

Jopax
11-10-2007, 10:48
imam avast