PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nemojte to radit+molba



FG
25-07-2007, 10:21
Ovak,prosil bi sve ljude na forumu da kad imaju problem da u naslovu topica obavezno kratko napišu s čim imaju problem,a ne dođem na''pomagaj brate'' i vidim svaki peti topic nosi naslov: ''problem'' ili ''help me''.Ajde bar napišite s čim imate problem jer je očito da svi koji kreiraju topic na ''pomagaj brate'' imaju neki problem s nečim,a ako nemaju,onda su na krivom mjestu.
plz,nemojte to radit.tnx.(možda ovo nije mjesto za ovaj topic??)
I ak je moguće da zbilja napišete lokaciju od kud ste(osim ak zbilja neželite da ljudi znaju odkud ste,al zakaj bi to neko htio?)

Arbiter of Change
25-07-2007, 11:17
Osjeća li itko drugi jedan snažan Deja vu kod ove teme?

Silventus
25-07-2007, 11:21
Imam osjećaj da će doći jedan od onih "spam dejavu-a"

FG
25-07-2007, 11:25
Osjeća li itko drugi jedan snažan Deja vu kod ove teme?
Naravno.
A ne čudim se kaj imamo deja vu kad neki još uvijek nisu sigurni oko pitanja svog prebivališta,npr.ti si odakle neznam ja za to mjesto,barem ne u Hrvatskoj(bolje ostavi prazno)Vidiš da većina to lijepo uredno napiše kak se spada.

medusa
25-07-2007, 11:42
gle fg, nije arbiter tebi srao, nego je (ajd, barem mislim) rekao da će ova tema postati čista esencija spama.
a za lokaciju je napisao hrvatska, a twisting nether realm je iz nekog fantasy svijeta, mene osobno podsjeća na warcraft, ali mister arbiter me slobodno može ispraviti

| | \| i X 4 |
25-07-2007, 11:48
Dobro , nije novi zaključio sam po postovima , ko ja 8)


Prijedlog je dobar samo je već 10000 na kvadrat puta spomenut


dugi , ja priznam da sam bezobrazan a ne odma ja imam 30 godina haha imam ja pravo biti bezobrazan muhahaha :yuck:

(edited by Burek_fr0m_SPACE)

dugi
25-07-2007, 11:53
Dobro , nije novi zaključio sam po postovima , ko ja 8)


Prijedlog je dobar samo je već 10000 na kvadrat puta spomenut


dugi , ja priznam da sam bezobrazan a ne odma ja imam 30 godina haha imam ja pravo biti bezobrazan muhahaha :yuck:


Vidim da si se malo upristojio od zadnjeg posta.Drzim te na oku ubuduce.Pamet u glavu :wink: .

(edited by Burek_fr0m_SPACE)

Babitz
25-07-2007, 11:59
budi manje impulzivan i napadan, nixa
formula uspjeha u svijetu

Nightyx
25-07-2007, 11:59
slažem se sa prijedlogom.

FG
25-07-2007, 12:19
Ok.Izbriso sam dio posta jer je medusi(il kak se to već piše) vjerojatno izgledao bezoraznije nego kaj sam ja to htel i nisam imal namjeru nikog izvrjeđat ni ništ slično,oustalom nije airbiter jedini koji ima deja vu,pa bi bilo najbolje da se ovaj topic izbriše ili kaj već rade s ovakvim slučajevima postova''samo jedan u nizu''...

flander
25-07-2007, 12:43
FG na kojim si ti drogama?? :?

FG
25-07-2007, 12:46
FG na kojim si ti drogama?? :?
Ja te opet ne razumijem :o

Burek_fr0m_SPACE
25-07-2007, 12:50
Ah, kao da to niko do sada nije rekao... meni je i dosadilo pričati više o tome, pa stoga često iz principa zaobilazim topica s naslovima "help meee!!!1!" i sl. A što se lokacija tiče... koga briga? Šta ćemo onda dalje? Natjerati sve da u sig stave scan svog vlastoručnog potpisa?

flander
25-07-2007, 12:54
FG na kojim si ti drogama?? :?
Ja te opet ne razumijem :o

gle zamolio si da u Pomagaj brate svatko ko treba pomoć da u naslov topica ne napiše samo "help me" ili neznam "trebam pomoć". Zakej ne, pa bome nebu sad opisivao u cijelom naslovu kakav problem ima, do sad se niko nije bunio i nikom nije smetalo, dapače uvijek se pročitao cijeli topic i ko je mogao pomoći pomogao je, i sad mi dojde neko ko je tek počeo koristit ovaj forum i sad bu ga on mijenjao, autor topica ima pravo stavit naslov kakav god on hoće i poželi, a sad na tebi je dali mu buš pomogao ili nebudeš, tak da ne mudruj :wink:

FG
25-07-2007, 12:57
Fora je u tome da je ok da pišu u naslovu:problem s windowsima,problem-half life 2,problem s grafičkom...jer tak znam kome morem pomoć a kome ne jer ak otvorim naslov ''pomoć'' i dok ovaj moj 56 k to otpre i onda skužim da ga muči vodeno hlađenje(a o tome nemam pojma)mogu stisnuti'back'i čekati minutu da mi ga vrne na prethodnu stranicu,a mogu i malo spamat,jel?.A za mudrovanje te opet ne razumijem :D A burek,kaj se lokacija tiče,ak su već kod registracije ponuđene da se nutra lepo zapišete,onda to nije napisano''radi fore'' a i vidim da je neki lik na podforumu alt-f4 objavio topic''IMA KO IZ KARLOVCA''koji bi ja likvidiro.

Burek_fr0m_SPACE
25-07-2007, 12:59
Ne bih baš rekao da nikome ne smeta - meni bar smeta. Naravno da nećeš opisati cijeli problem u naslovu, ali možeš u par riječi bar nagovijestiti o čemu se radi. Jer imaš pun k. topica koji se zovu "Heeelppp!!!11! Pomagajteee!!! Upomoooćć!!11! AAAA!!!!!!" i onda unutra vidiš da lik ima problema s grafičkom karticom, npr. Ne bi li onda bilo mnogo bolje napisati "Problem s grafičkom karticom" ili nešto slično? Tako da bi oni koji se razumiju u tu oblast, odmah mogli pogledati topic jer po naslovu već vide da bi tu mogli nešto pametno reći - znamo i sami da se rijetko kad ide po redu po svim topicima. Takođe, ako neko kasnije ima problema s grafičkom karticom, može po naslovima pregledati takve topice i možda na njima pronaći odgovor prije nego što otvore topic s istim pitanjem. Topici s takvim idiotskim naslovima samo stvaraju nepreglednost, odvraćaju ljude i kasnije ne služe ničemu.

medusa
25-07-2007, 13:02
+ još ljudi pročitaju kilometarski topic samo da skontaju kako o toj temi nemaju pjma, i nakon nekog vremena ni ne čitaju takve topice
to odmaže svima, a ponajviše onima koji stavljaju takve naslove :(

| | \| i X 4 |
25-07-2007, 13:06
+ još ljudi pročitaju kilometarski topic samo da skontaju kako o toj temi nemaju pjma, i nakon nekog vremena ni ne čitaju takve topice
to odmaže svima, a ponajviše onima koji stavljaju takve naslove :(S

+ to , i pomagaj brate , koji imaju probleme izbjegavju , neki će rađe staviti temu u alt - f4 jer ima više ljudi isto zbog toga !

Dođe neko nakon 1 dan na foum , uđe u pomagaj brate i vidi 1000 tema "Problem" , "wtf" , " u pomoć ! ! !" i naranvno da će poslat swe u ++++++ i kliknut označi swe kao pročitano ! ! ! a možda će znati odgovor na neke probleme

jer kao vidiš temu " Athlon 3000 + problem " znaš da imaš taj procesor , i imao si problema , možeš pomoći

ili bilo ko drugi ko zna neš o hardveru / softwareu

flander
25-07-2007, 13:08
to što se tiče nepreglednosti tu se slažem, naravno uvijek je bolje vidjet iz prvog pogleda o čemu se radi, no takvi topici koji glase na "pomoč" ili "heeelp" su više topici ljudi koji očekuju da bu odma dobili pomoć, pa zato su tu moderatori koji mogu editirat naslov :D

FG
25-07-2007, 13:10
o tome ja i govorim

| | \| i X 4 |
25-07-2007, 13:14
Pa neka stave onda naslov :


"HITNO ! AMD ATHLON 3000 + problem ! "


:rotfl:

Arbiter of Change
25-07-2007, 14:08
Sam ja propustio nešto tu? :?

Inače, slažem se s ovim što je Burek rekao - precizniji naslovi i opisi situacije vode do manjeg broja novih tema sa istim problemom.

Arkham
25-07-2007, 14:30
I ak je moguće da zbilja napišete lokaciju od kud ste(osim ak zbilja neželite da ljudi znaju odkud ste,al zakaj bi to neko htio?)
nije mi jasno... zašto da napišemo stvarnu lokaciju? koja je svrha toga?

Armachus
25-07-2007, 14:46
Ovak,prosil bi sve ljude na forumu da kad imaju problem da u naslovu topica obavezno kratko napišu s čim imaju problem,a ne dođem na''pomagaj brate'' i vidim svaki peti topic nosi naslov: ''problem'' ili ''help me''.Ajde bar napišite s čim imate problem jer je očito da svi koji kreiraju topic na ''pomagaj brate'' imaju neki problem s nečim,a ako nemaju,onda su na krivom mjestu.
plz,nemojte to radit.tnx.(možda ovo nije mjesto za ovaj topic??)
I ak je moguće da zbilja napišete lokaciju od kud ste(osim ak zbilja neželite da ljudi znaju odkud ste,al zakaj bi to neko htio?)

A što te to toliko smeta!?

Babitz
25-07-2007, 14:49
jer je glupo i problemi bi se odma u startu trebali kategorizirati?

ssalG
25-07-2007, 17:02
2.Pri kreiranju teme stavite obavezno u naslov teme ime software-a ili hardware-a s kojim imate problem, osim u slučajevima kada imate problem čiji izvor niste još locirali

Davno sam postavio ovo pravilo, čak sam bio jedno vrijeme i brisao teme koje ga nisu poštivale ali jebiga nisam više mod, iako koliko sada vidim dobar dio tema nosi naziv svog problema.

Svinjoguz
25-07-2007, 17:08
Ovak,prosil bi sve ljude na forumu da kad imaju problem da u naslovu topica obavezno kratko napišu s čim imaju problem,a ne dođem na''pomagaj brate'' i vidim svaki peti topic nosi naslov: ''problem'' ili ''help me''.Ajde bar napišite s čim imate problem jer je očito da svi koji kreiraju topic na ''pomagaj brate'' imaju neki problem s nečim,a ako nemaju,onda su na krivom mjestu.
plz,nemojte to radit.tnx.(možda ovo nije mjesto za ovaj topic??)
I ak je moguće da zbilja napišete lokaciju od kud ste(osim ak zbilja neželite da ljudi znaju odkud ste,al zakaj bi to neko htio?)

A što te to toliko smeta!?
objasnio je na ovoj ili prošloj stranici.

FG
26-07-2007, 07:10
I ak je moguće da zbilja napišete lokaciju od kud ste(osim ak zbilja neželite da ljudi znaju odkud ste,al zakaj bi to neko htio?)
nije mi jasno... zašto da napišemo stvarnu lokaciju? koja je svrha toga?
poledaj prethodnu stranicu,skroz dole zadnja rečenica.A ak te se već pita kod registacije,onda to nisam izmislil ja i pitaj one koji su radili na tome kaj su to deli gore ak je nepotrebno i josh nisam videl bilo kojeg forumaša da je iz KC,a nevjerujem da sam jedini iz tog grada na ovom forumu ,i vidim da se na alt-f4 predlažu nekakva okupljanja forumaša i onda ima postova tipa:
A:ja ne bi mogel.
B:zakaj?
A:zato kaj sam iz dubrovnika(il od kud već) i predaleko mi je.

EDIT:E,da i dok prodajete grafe napišite jel AGP ili PCI-e.