PDA

Pogledaj cijelu verziju : Forum povezan sa casopisom



Dreadlock
24-07-2007, 22:05
Imam jedno pitanje,hipoteticki gledano,sagledano iz svih kutova zivota i bivanja opcenito,pomno promatrano od strana mnogih izabranih promatraca i slucajnih prolaznika,sto bi se dogodilo sa forumom u slucaju da pcplay kao casopis propadne? Jel bi i on propao il nebi?
Mislim...nebi ja da propadne,da se razumijemo...samo pitam sto bi bilo s forumom?

Bartuc
24-07-2007, 22:09
Izgubio bi službeni PCPlay logo! Plačena administracija bi se razbježala, došli bi novi admini koji bi vodili administraciju na neslužbenom forumu o gamingu!

Ili bi jednostavno i forum propao do temelja! Nek me isprave dase admini ako sam fulao!

Silventus
24-07-2007, 22:10
Netko je već postavio pitanje o ovome.

Koliko znam,propao bi,jer bez casopisa nema svrhe više držati web stranicu što znači da forum propada.
Stranica služi kao dodatak časopisu,tj.sadrži informacije isključivo o časopisu,sitne vjesti iz svjeta gaminga etc.
Tim putem bi se čitaoci informirali.Forum je prvenstveno stvoren kao dodatak stranici.Isključivo za diskusije o tome i kako bi popularizirala sajt (iako je to jedini razlog za veliki broj posjeta)

Kada bi casopis propao,nebi bilo smisla držati web stranicu,a pošto je forum hostan na njoj,srušio bi se i forum

Lord Jambrek
24-07-2007, 22:19
As long as the comunity exists, we shall not fall!

THE NO
25-07-2007, 07:37
Hmmmm,ne znam,logično bi bilo da i forum propadne,odnosno da ga W1k i IgGy zatvore,jer nema smisla imati forum,ako nema časopisa.

D.E.M.O.
25-07-2007, 07:56
Hmmmm,ne znam,logično bi bilo da i forum propadne,odnosno da ga W1k i IgGy zatvore,jer nema smisla imati forum,ako nema časopisa.
besmisleno je zatvoriti forum ako je dobro naseljen :wink:

Luka
25-07-2007, 10:00
ne bi više postojao PCP forum ali bi nastavio postojati pod drugim imenom na drugom serveru :|

Ps1ho
25-07-2007, 11:08
ovisi o adminima (mislim na W1k1n6a i IGgya prvenstveno), ako im je stalo do communitya na forumu, dat ce ensto sitno love i odrzavat forum na nekom drugom hostu, a ako ne, "ćao đaci" :)

medusa
25-07-2007, 11:46
vjerojatno bi se 70% aktivnih članova preselilo na neki drugi forum, možda bi ga i sami useri napravili

Babitz
25-07-2007, 11:59
kao hacker i cro-gaming, tj. hcl

FG
25-07-2007, 12:49
Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.

flander
25-07-2007, 13:00
Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.


a čuj nikad se nezna, tehnologija raste i sve nam je dostupno, sve informacije od igara, programi i te spike, tak da što više možemo dobit na internetu manje bumo kupovali novine i časopise, pa evo ja od kad imam net, stari više ni ne kupuje novine, dojde tu sjedne na 20 min, pročita kaj ga zanima i ode, i uštedi 6 kuna, kolko dojde Večernji, tak da se nebi čudio kad neki časopis propadne, to tak ide, ali naravno nije da želim da propadne, samo nek nastave tak vgg :wink:

bounce
25-07-2007, 13:36
Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.

nemoj biti previše siguran u to.. nisu gameri budale ..

Luka
25-07-2007, 14:09
Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.

ne kažem da je će PCP propast, ali je Hacker isto iznenadno "propao" :|

Arkham
25-07-2007, 14:25
prije propasti časopisa dolazi pad kvalitete tekstova, smanjenje broja stranica, povećanje broja reklama... :o

bounce
25-07-2007, 15:05
prije propasti časopisa dolazi pad kvalitete tekstova, smanjenje broja stranica, povećanje broja reklama... :o

znači, blizu smo .. :)

str33t6l0w
25-07-2007, 15:43
onda bi mi kupili novi server... uzeli bazu foruma... uzeli bi drugo ime za forum...novu adresu... i to je to.. ovo bio bio jos jedan od milion foruma vezanih za gaming.....

Silventus
25-07-2007, 15:52
Sovo bio bio jos jedan od milion foruma vezanih za gaming.....

Ali jedan od rijetkih koji su dosta aktivni,ako bi ljudi uopće dolazili kao sada(časopis)

edited

McPingvin_v2.0
25-07-2007, 20:06
onda bi mi kupili novi server... uzeli bazu foruma... uzeli bi drugo ime za forum...novu adresu... i to je to.. ovo bio bio jos jedan od milion foruma vezanih za gaming.....
cheers to that mate!

FG
26-07-2007, 07:58
Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.

ne kažem da je će PCP propast, ali je Hacker isto iznenadno "propao" :|
Zato kaj ga je PCP zgazi!!i dok sam tek dobil PC kupio sam primjerak hackera i PCP-a i pogodi kojeg više nikad nisam kupil? Ma neće PCP propast..

medusa
26-07-2007, 10:49
e hacker je bio 100 puta bolji od pcplaya. sad kupujem pcplay jer nemam šta drugo.
ako se ikad pojavi novi časopis, pcplay će ili propasti, ili se debelo promijeniti.
sad drže monopol, ali to se može brzo promijeniti...

FG
27-07-2007, 09:03
kak kome,al je meni PCP bil bolji,a možda je hacker baš u tom broju bio sranje,al sam se navuko na PCP.

Berax0r
27-07-2007, 15:26
joj a sta ako sutra bude smaks svijeta.Sta znate mozda sutra padnem u provaliju.Mozda Iggy se preseli u Ameriku,Wiking ode za njemacku.mozda terorista se zaleti u autobus na kolodvoru.Tko ce znati sta ce biti sutra ;)
Zato uzivajte dok je sve tu na mjestu i onako kako vam pase.i nemojte si probijati glave _;)

Babitz
27-07-2007, 16:36
Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.

ne kažem da je će PCP propast, ali je Hacker isto iznenadno "propao" :|
Zato kaj ga je PCP zgazi!!iahahaha :pray: :pray: :pray: :pray:

ahaha :pray:

da, propao je radi pcpa :pray: :pray: :pray:

:pray: :pray:

T.N.T.
27-07-2007, 19:00
isusati :)))))))))))

Black Hawk Down
27-07-2007, 20:55
Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.

ne kažem da je će PCP propast, ali je Hacker isto iznenadno "propao" :|
Zato kaj ga je PCP zgazi!!i dok sam tek dobil PC kupio sam primjerak hackera i PCP-a i pogodi kojeg više nikad nisam kupil? Ma neće PCP propast..


više je ljudi čitalo Hacker nego PCplay,barem po mojem iskustvu
a kaj se neki preseravaju da im je PCplay oduvijek bolji,i da je hacker sranje,eh to je kao kad je bio Tita,svi ga vole,a danas,druga priča zar ne,sada su svi veliki Hrvati,i svi mrzer Jugoslaviju,prilagođavanje,ajde neću sada reći svi oji sada kažu da ne vole Hacker da su takvi

Jopax
27-07-2007, 21:31
Šanse da PCP propadne su iste kao i da propadne PDV.

ne kažem da je će PCP propast, ali je Hacker isto iznenadno "propao" :|
Zato kaj ga je PCP zgazi!!i dok sam tek dobil PC kupio sam primjerak hackera i PCP-a i pogodi kojeg više nikad nisam kupil? Ma neće PCP propast..


više je ljudi čitalo Hacker nego PCplay,barem po mojem iskustvu
a kaj se neki preseravaju da im je PCplay oduvijek bolji,i da je hacker sranje,eh to je kao kad je bio Tita,svi ga vole,a danas,druga priča zar ne,sada su svi veliki Hrvati,i svi mrzer Jugoslaviju,prilagođavanje,ajde neću sada reći svi oji sada kažu da ne vole Hacker da su takvi

HACKER u dusi PCPlay u ruci

Sad cu nesto napravit pa mozda kasnije uploadam

Blaster32
27-07-2007, 22:17
dobro je poznato zasto je hacker propao, a ista stvar se moze desiti i pcplayu..

Sve ovisi o izdavaču i isplativosti. Ako se recimo časopis prodaje u premalim količinama (recimo da se njegovom izdavaču ne isplati izdavat časopis već više koristi vidi u dnevnim novinama) onda sve to može propast u jednoj noći, ko što se desilo sa hackerom.

Eh sad, drugo je ako ekipa koja radi na časopisu uspije pronači novog izdavača ako nakon svega uopće ima volje počet sve ispočetka a i pitanje je pod kakvim bi se uvijetima takav časopis onda tiskao.

Nadalje, internet guta sve, od medija pa do tv-a polako.. Jednog dana mozda novina ni neće bit u papirnatom izdanju i sve će se svodit na news portale.

Zašto?
Recimo da je čitateljima to mnogo pristupačnije i jeftinije. Ne moraju ić do kioska i kupit novine i ne moraju još za to izdvojit novce.

Tak je i s gamingom, odeš na neki gamespot, gamer il hcl, pogledaš screenove, par trailera, pročitaš šta te zanima i to je to. PO toj logici praktički se ne isplati kupovati časopis. No opet, kad ste uz nešto tako dugo vremena, teško je da bi se samo tako odrekli toga. Recimo hacker, koji je podkraj postajao sve lošiji i dalje sam kupovao, ne zbog sadržaja već zbog toga što sam jednostavno moramo vidjeti šta ima novoga...

Bartuc
27-07-2007, 22:30
Recimo hacker, koji je podkraj postajao sve lošiji i dalje sam kupovao, ne zbog sadržaja već zbog toga što sam jednostavno moramo vidjeti šta ima novoga...

Baš iz tog razloga redovito kupujem PCPlay! U 70% slućajeva sam razočaran ali moram ga imati! To mi je kao droga!

27-07-2007, 22:34
Recimo hacker, koji je podkraj postajao sve lošiji i dalje sam kupovao, ne zbog sadržaja već zbog toga što sam jednostavno moramo vidjeti šta ima novoga...

Baš iz tog razloga redovito kupujem PCPlay! U 70% slućajeva sam razočaran ali moram ga imati! To mi je kao droga!
potpis :wink:

Jopax
27-07-2007, 22:36
Recimo hacker, koji je podkraj postajao sve lošiji i dalje sam kupovao, ne zbog sadržaja već zbog toga što sam jednostavno moramo vidjeti šta ima novoga...

Baš iz tog razloga redovito kupujem PCPlay! U 70% slućajeva sam razočaran ali moram ga imati! To mi je kao droga!
potpis :wink:

vjerovatno djeluju oni plinovi sto te zapuhnu kad otvoris omot :rotfl:

FG
01-08-2007, 10:58
Recimo hacker, koji je podkraj postajao sve lošiji i dalje sam kupovao, ne zbog sadržaja već zbog toga što sam jednostavno moramo vidjeti šta ima novoga...

Baš iz tog razloga redovito kupujem PCPlay! U 70% slućajeva sam razočaran ali moram ga imati! To mi je kao droga!
potpis :wink:

vjerovatno djeluju oni plinovi sto te zapuhnu kad otvoris omot :rotfl:

Onda ću idući put dat sisterki da mi otpre PCP :)
možda ga ona nastavi kupovat...