PDA

Pogledaj cijelu verziju : HIPHOP/NONSTOP



Nefarnius
26-02-2006, 11:46
Hip-hop kultura,...
sluša ko rap, blalbla pričajte o rapu,skate,breakdanecu i svemu što ima veze s hip hopom.

Ja slušam:Eminema,50Centa,Xzibita,2Paca,DMX-a,dr.Drea i Snoop Doga.

v4MP1r3
26-02-2006, 15:50
vecina toga sto si nabrojao ti je rap
a hip hop su ti missy, ludacris (pomalo), ciara i ta ekipa, potpuno drugacije od rapa, puno bolje ako se mene pita ;;PP

KingTomy
26-02-2006, 16:06
hip-hop je i lil john,usher ne? :wink:

dex
26-02-2006, 16:08
Hip-hop kultura,...
sluša ko rap, blalbla pričajte o rapu,skate,breakdanecu i svemu što ima veze s hip hopom.

Ja slušam:Eminema,50Centa,Xzibita,2Paca,DMX-a,dr.Drea i Snoop Doga.

od ovoga navedenog.... jedino mi je zanimljivo skate-anje i breakdance...

Osiru$
26-02-2006, 16:43
vecina toga sto si nabrojao ti je rap
a hip hop su ti missy, ludacris (pomalo), ciara i ta ekipa, potpuno drugacije od rapa, puno bolje ako se mene pita ;;PP

Netočno.

Hip-Hop i rap nisu jedno te ista stvar... niti su različite stvari.

Ovo sam baš u onome Marc Eckos topicu objašnjavao...

Rap je jedan od četiri čimbenika hip-hop kulture. Ostala tri su: DJ-ing, writting (crtanje grafita) i breakdance. Prije su sva 4 faktora bila nerazdvojiva, danas je tu samo rap, a hip-hop kultura polako nestaje.


citiram sebe, jer mi se ne da ponavljati :)

Dakle, za sve ljubitelje 50 Centa, Eminema, Gamea, Black Eyed Peasa i svih današnjih reperčića u svijetu komercijale želim postaviti par pitanja.

Prvo bi se odnosilo i za one rijetke koji u svojim playlistama imaju albume Furious Fivea, Grandmaster Flasha, House of Paina, Run DMC-a, NWA-a, M.C. Lyte, De La Soula, Eric B. & Rakima itd.

Što slušate sada? Da li uopće primijetite razliku dok slušate rap koji je sniman prije 1995. godine i ovog danas?

Ne želim se praviti pametan, ali ja stvarno ne podnosim ovaj današnji rap. U biti ni ne slušam ga mnogo jer mi se večina izvođača danas gadi.

Evo, trenutno slušam pregenijalni Creepin On Ah Come Up studijski prvijenac odličnih Bone Thugs N Harmony-a.

S4MUR41
26-02-2006, 17:26
ma old school je najbolji... ... ... najvise slusam Cypress Hill, Ludacris, Lil' Jon (&) East Side Boyz, Chingy, N.W.A, Nas, Xzibit, De La Soul, House of Paine... hm... imam negdje album Grandmaster Flash... ... ... preporucio bih vam da si nabavite soundtrack od Fast and Furious... ... ... slazem se sa osirusom... Rap spada pod hip-hop... a hip-hop je kultura... i zivciraju me ovi novi reperi... poput Eminema... i 50lipa me laganini pocinje zivcirat...

v4MP1r3
26-02-2006, 17:34
zaboravio si missy elliott...on je medju prvima bila u old school hip hopu... ;;PP

S4MUR41
26-02-2006, 17:58
da hebemu... kak sam nju mogel zaborafit!!!!!! shame on me!!!! she's the Queen of Hip-Hop... kak je samo smrsavila... prije je bila debela ko... ... nec sad rec ko ko... uglavnom... smrsavila je... i sad izgleda super...

v4MP1r3
26-02-2006, 18:04
shes hottye ;;PP

Osiru$
26-02-2006, 18:31
Niti jedan izvođač kojeg ste gore naveli, sem Grandmaster Flasha, ne spada u 'old school' terminologiju ;)

Old school hip-hop je razdoblje do 1986.-1987. godine :)

Ementaler
26-02-2006, 19:01
vecina toga sto si nabrojao ti je rap
a hip hop su ti missy, ludacris (pomalo), ciara i ta ekipa, potpuno drugacije od rapa, puno bolje ako se mene pita ;;PP

Netočno.

Hip-Hop i rap nisu jedno te ista stvar... niti su različite stvari.

Ovo sam baš u onome Marc Eckos topicu objašnjavao...

Rap je jedan od četiri čimbenika hip-hop kulture. Ostala tri su: DJ-ing, writting (crtanje grafita) i breakdance. Prije su sva 4 faktora bila nerazdvojiva, danas je tu samo rap, a hip-hop kultura polako nestaje.


citiram sebe, jer mi se ne da ponavljati :)

Dakle, za sve ljubitelje 50 Centa, Eminema, Gamea, Black Eyed Peasa i svih današnjih reperčića u svijetu komercijale želim postaviti par pitanja.

Prvo bi se odnosilo i za one rijetke koji u svojim playlistama imaju albume Furious Fivea, Grandmaster Flasha, House of Paina, Run DMC-a, NWA-a, M.C. Lyte, De La Soula, Eric B. & Rakima itd.

Što slušate sada? Da li uopće primijetite razliku dok slušate rap koji je sniman prije 1995. godine i ovog danas?

Ne želim se praviti pametan, ali ja stvarno ne podnosim ovaj današnji rap. U biti ni ne slušam ga mnogo jer mi se večina izvođača danas gadi.

Evo, trenutno slušam pregenijalni Creepin On Ah Come Up studijski prvijenac odličnih Bone Thugs N Harmony-a.

e GG care...

Enivej np - Grand Master Flash - Dont push me couse im close to the end :pray:

Nego je ko čuo za - The lost boyz? Malo im je gay ime ali jedna njihova stvar mi je prejebena - "Renee".
:pray:

S4MUR41
26-02-2006, 20:02
Niti jedan izvođač kojeg ste gore naveli, sem Grandmaster Flasha, ne spada u 'old school' terminologiju ;)

Old school hip-hop je razdoblje do 1986.-1987. godine :)

tko je reko da sam gore navodio samo old school... zato sam i napravio malo veci razmak... :wink:

Osiru$
26-02-2006, 20:49
Ok. My bad onda :)

Outmind
26-02-2006, 20:57
Ja nikako ne kužim što svi vide u tom blesavom 50 centu

50 cent je sranje!!!

Snop, Dre, Eminem do Eminem showa, DMX, Xzibit, Mystical, run DMC, Ice-t, Devil's night od d12, Cypress hill. To je pravi rap. Ovo kaj se sada prodaje pod rap je čisto sranje i totalno blati cijeli glazbeni žanr...

S4MUR41
26-02-2006, 22:15
Ovo kaj se sada prodaje pod rap je čisto sranje i totalno blati cijeli glazbeni žanr...

slazem se sa ovim djelom... i zivcira me to kaj se sad svi forcaju na te nove "repere"... i takvima sam ja okruzen... :cry: nema niti jedne razumne osobe... :cry: ( dvije il tri )

W3DR4N
27-02-2006, 19:23
http://dl.iskon.hr/mp3/candy_shop_bosnia_cevapi.mp3

RETROVIRUS
19-03-2006, 14:09
:DSćevapi rulezS :D

RETROVIRUS
19-03-2006, 14:18
:? meni je malo bed što svi pljuju po 50 c i ostalim čađavcima kao to je komercijala ,sranje ,ovo ono , pa na kraju krajeva sve se svodi na to da dotični lik zgrne pare, da se bilo koji od vas dežurnih eksperata i poznavaoca svega i svačega dokopa medijskog prostora i ima priliku zaradit pare prodajući vlastito "njesra" ,bilo bi vas briga za cijeli svjet ,moralne dogme i ostale pamflete sa kojima se busate u prsa :fof:


S S 50 c rulez

Babitz
19-03-2006, 23:46
ja ne govorim da je 50 sranje jer zarađuje nek mu pogle pjesme: candy shop, wanksta... sve kao što je Jadakiss opisao
NABAVITE Jadakiss-Checkmate!!! Tip je owno 50-ja
50 je lamer, jedini je kojeg ja rule može ownat :pray: :rotfl:

inače, old skul rap owna :pray:
nwa, doc, dre, 2pac, cypress, snoop nekad... itd

Sgt. Bull
19-03-2006, 23:49
2pac je najbolji i ako nekoga moram slusat od tih repera onda je to on.lik je legenda steta sto su ga ublil.jeste li vidjeli jednu emisiju(davnnooooo) na tv o njegovoj smrti?7 dana prije smrti je sanjo da ce umrjet,izdo je album 7 days to heaven,i tako to

Babitz
19-03-2006, 23:50
2pac je najbolji i ako nekoga moram slusat od tih repera onda je to on.lik je legenda steta sto su ga ublil.jeste li vidjeli jednu emisiju(davnnooooo) na tv o njegovoj smrti?7 dana prije smrti je sanjo da ce umrjet,izdo je album 7 days to heaven,i tako to
imam negdje link na to sve sa sedmicama
inače, 2pac je najjači car u RAP-u :pray:
ljegenda, a imao je samo 25 godina :cry:

Lord Bazooka
20-03-2006, 18:32
Ja nikako ne kužim što svi vide u tom blesavom 50 centu

50 cent je sranje!!!

Snop, Dre, Eminem do Eminem showa, DMX, Xzibit, Mystical, run DMC, Ice-t, Devil's night od d12, Cypress hill. To je pravi rap. Ovo kaj se sada prodaje pod rap je čisto sranje i totalno blati cijeli glazbeni žanr...

Ti'š meni Fiftija pljuvat. Pa kak se usuđuješ on je GANGSTA, on je P.I.M.P i ice cold killa. 50 Cent Ruuuuuullllllllllllllllllzzzzzzzzzzzzzzzzz :D :)

Lord Bazooka
20-03-2006, 18:35
Priznajem doduše da su Eminem, Snoop i Dre jako dobri, također rulaju!!! 8)

Lord Bazooka
20-03-2006, 18:45
Ovo kaj se sada prodaje pod rap je čisto sranje i totalno blati cijeli glazbeni žanr...

slazem se sa ovim djelom... i zivcira me to kaj se sad svi forcaju na te nove "repere"... i takvima sam ja okruzen... :cry: nema niti jedne razumne osobe... :cry: ( dvije il tri )

Ma blago tebi, ja sam okružen cajkarošima. Mogli bio mjenjat pa da vidiš kak je to kod nas u Virci. :wink:

Babitz
20-03-2006, 18:47
Ovo kaj se sada prodaje pod rap je čisto sranje i totalno blati cijeli glazbeni žanr...

slazem se sa ovim djelom... i zivcira me to kaj se sad svi forcaju na te nove "repere"... i takvima sam ja okruzen... :cry: nema niti jedne razumne osobe... :cry: ( dvije il tri )

Ma blago tebi, ja sam okružen cajkarošima. Mogli bio mjenjat pa da vidiš kak je to kod nas u Virci. :wink:
po čemu misliš da je u ostatku hrvatske bolje?

Lord Bazooka
20-03-2006, 19:07
Neznam. Odakle si? Ako si iz Dalmacije: kak je tamo stanje?

Babitz
20-03-2006, 19:08
zagorje, narodnjava na svakom koraku
najjače je kad se neki wannabe vozi s nekim yugićem koji je u raspadnom stanju i nabije bas i muziku do kraja, a muzika su narodnjaci. divim se seljosu :pray:

Lord Bazooka
20-03-2006, 19:36
zagorje, narodnjava na svakom koraku
najjače je kad se neki wannabe vozi s nekim yugićem koji je u raspadnom stanju i nabije bas i muziku do kraja, a muzika su narodnjaci. divim se seljosu :pray:

Bravo, ja Fucker smo upravo crkli od smjeha.
Kod nas u školi svi se pravdaju da slušaju to smeće kao zato što ne razumiju ono strano, pa šta bi to kao slušali. Ma to su svi majmuni.

Lord Bazooka
20-03-2006, 19:38
Ali eto, o ukusu neću raspravljat! :D

Babitz
20-03-2006, 19:50
malo smo skrenuli OT na cajke, vratimo se na hip-hop/rap

T.N.T.
20-03-2006, 20:53
Old School rulaaa... :pray:

od ovih današnjih po meni največi skill imaju Jay-Z i The Game...


BTW: sluša tko Bomfunk MC's?

Lord Bazooka
21-03-2006, 13:22
Pardon malo sam skreno s teme :). Al jestel primjetili da su se neki reperi smekšali npr. Eminem koji je dosta toga (lošega) proživio promijenio je svoje životne stavove (stalo repa o svojoj kćeri i tužnom životu). Svatit će te o ćemu pričam kad čujete Mockingbird i When I'm gone. Mnogi se tako smekšaju kad nešto pukne. Bumo vidili koliko će 50 ostat "Hardcore Gangsta" kad ga negdje pričepi :scared:

Lord Bazooka
21-03-2006, 13:24
Old School rulaaa... :pray:

od ovih današnjih po meni največi skill imaju Jay-Z i The Game...


BTW: sluša tko Bomfunk MC's?

The Game će jednom zasjenit 50-a ion to zna, zato nepušta čovjeka da diše normalno!

T.N.T.
21-03-2006, 13:59
Pardon malo sam skreno s teme :). Al jestel primjetili da su se neki reperi smekšali npr. Eminem koji je dosta toga (lošega) proživio promijenio je svoje životne stavove (stalo repa o svojoj kćeri i tužnom životu). Svatit će te o ćemu pričam kad čujete Mockingbird i When I'm gone. Mnogi se tako smekšaju kad nešto pukne. Bumo vidili koliko će 50 ostat "Hardcore Gangsta" kad ga negdje pričepi :scared:

mei su bolje ovo sadašnje pjesme od Eminem...

jer su textovi prejebeni...

T.N.T.
21-03-2006, 14:00
[quote="T.N.T.":3g3cg1s9]Old School rulaaa... :pray:

od ovih današnjih po meni največi skill imaju Jay-Z i The Game...


BTW: sluša tko Bomfunk MC's?

The Game će jednom zasjenit 50-a ion to zna, zato nepušta čovjeka da diše normalno![/quote:3g3cg1s9]

po meni je The Game uvijek bio bolji od Fiftya...

btw: vidim da si iz Virovitice, ja sam iz Pitomače... :wink:

Babitz
21-03-2006, 15:22
[quote="Lord Bazooka":1d5cp5t7][quote="T.N.T.":1d5cp5t7]Old School rulaaa... :pray:

od ovih današnjih po meni največi skill imaju Jay-Z i The Game...


BTW: sluša tko Bomfunk MC's?

The Game će jednom zasjenit 50-a ion to zna, zato nepušta čovjeka da diše normalno![/quote:1d5cp5t7]

po meni je The Game uvijek bio bolji od Fiftya...

btw: vidim da si iz Virovitice, ja sam iz Pitomače... :wink:[/quote:1d5cp5t7]
fifty nije rap stoga nemojte vrijeđati game-a time što njih dvojicu uspoređujete

X-Plosiv
22-03-2006, 14:16
evo što se meni danas vrtilo u winampu do sada..od hip hopa


Army of pharaohs
Jedi Mind Tricks
Juss Allah
Rakim
Raekwon
Canibus
Immortal Technique
2pac (našao sam sve što je ikada izdao :D)
Chino Xl
Group Home

..dosta necu vise ;) e ovo je hip hop

Babitz
22-03-2006, 15:30
Immortal Technique
ovaj faca owna, mogao bi bit političar :pray:

goGAMERo
22-03-2006, 15:48
EMINEM - DRIPS
EMINEM - THE WAY I AM
EMINEM - LOSE YOURSELF
EMINEM - 8 MILJA
EMINEM - CLEANING OUT MY CLOSET
50 CEN ft. GAME - HATE IT OR LOVE IT
LINKIN PARK ft. JAY Z - Numb/Encore

Frky
22-03-2006, 16:05
fifty nije rap stoga nemojte vrijeđati game-a time što njih dvojicu uspoređujete

Fala ku**u da je to netko primjetio (da fifty nije rap)!!!!!!!!

Babitz
22-03-2006, 16:11
fifty nije rap stoga nemojte vrijeđati game-a time što njih dvojicu uspoređujete

Fala ku**u da je to netko primjetio (da fifty nije rap)!!!!!!!!a čuj mora netko popunjavat pop chartove

T.N.T.
22-03-2006, 21:57
sluša tko Misy Elliott?

goGAMERo
22-03-2006, 21:59
Ja ne, nije mi baš nešto! :wink:

Ementaler
22-03-2006, 22:10
Missy je zakon...

np Missy Elliot - She`s a bitch

T.N.T.
22-03-2006, 22:17
[R]Missy je zakon...

yeah... :pray:

Missy Elliott - Lose Control

Music makes you lose control

Lord Bazooka
23-03-2006, 13:11
[quote="Lord Bazooka":213u33m4][quote="T.N.T.":213u33m4]Old School rulaaa... :pray:

od ovih današnjih po meni največi skill imaju Jay-Z i The Game...


BTW: sluša tko Bomfunk MC's?

The Game će jednom zasjenit 50-a ion to zna, zato nepušta čovjeka da diše normalno![/quote:213u33m4]

po meni je The Game uvijek bio bolji od Fiftya...

btw: vidim da si iz Virovitice, ja sam iz Pitomače... :wink:[/quote:213u33m4]

Ma kako si samo to uspio skužit??? 8) :)

Lord Bazooka
23-03-2006, 13:15
Ma Missy Eliot nije baš neš.
Evo šta se meni vrti po WMP-u
1. 50 - Cent: In da Club
2. 50 - Cent: Back down
3. 50 - Cent: 21 questions
4. 50 - Cent: Outta Control
5. 50 - Cent: Disco Inferno
6. Eminem: Mockingbird
7. Mitar Mirič: Ciganče :D

Lord Bazooka
23-03-2006, 13:17
fifty nije rap stoga nemojte vrijeđati game-a time što njih dvojicu uspoređujete

Fala ku**u da je to netko primjetio (da fifty nije rap)!!!!!!!!a čuj mora netko popunjavat pop chartove

Ma otkad je fifty pop, reci mi ljepo :D

dabl eM
23-03-2006, 14:53
[/quote]

Rap je jedan od četiri čimbenika hip-hop kulture. Ostala tri su: DJ-ing, writting (crtanje grafita) i breakdance. Prije su sva 4 faktora bila nerazdvojiva, danas je tu samo rap, a hip-hop kultura polako nestaje.


[/quote]

ja još uvijek grafitiram po gradu :D :D :D

goGAMERo
23-03-2006, 15:23
Ma Missy Eliot nije baš neš.
Evo šta se meni vrti po WMP-u
1. 50 - Cent: In da Club
2. 50 - Cent: Back down
3. 50 - Cent: 21 questions
4. 50 - Cent: Outta Control
5. 50 - Cent: Disco Inferno
6. Eminem: Mockingbird
7. Mitar Mirič: Ciganče :D


Solidno, još dodaj nekaj hitova od EMINEM-a!

Babitz
23-03-2006, 16:20
[quote=KingMortal]
fifty nije rap stoga nemojte vrijeđati game-a time što njih dvojicu uspoređujete

Fala ku**u da je to netko primjetio (da fifty nije rap)!!!!!!!!a čuj mora netko popunjavat pop chartove

Ma otkad je fifty pop, reci mi ljepo :D[/quote:6rodavdl]
otkad ima gej pjesme tipa candy shop
o čemu on repa? ajde pojasni? čisto da zaradi lovu i zadovolji izdavača
ajde window shopper. wtf? kakvog to ima smisla?
jadakiss je sve lijepo rekao u pjesmi "checkmate"
njega ti dis-aju svi reperi, nema respekta 2%
njegovo ime ti ne postoji underground
okomio se na jadakissa koji ga je skurio, okomio se i na puno gore kao wu tang, itd.
ma x zna bolje od mene ko ga je sve dis-ao, on može sve pojasnit :D

X-Plosiv
23-03-2006, 17:11
Bez uvrede svima, ali većina ovdje nema pojma o rap-u ili ajmo ga nazvati hip hop.

Eminem je legenda, jer možda vi ne slušate, ali album privijenac Infinite koji se prodao u samo 1000 primjeraka je još uvijek jedan od liričnijih albuma u hip hop povijesti. On je poslije dobro radio s 5150, D12, te poslije na SSLP, MMLP itd. te je popustio u Encore, no još uvijek zna napisati neko lirično dijelo.

50Cent je davno izbacio underground hit "How To Rob", koji je bio underground po svim standardima, a zauzvrat je dobio da ga 2 člana Wu Tang Clana dissaju natrag. 50Cent je napravio izvrstan album, GRODT te još jedan, a onda je napravio The Massacre koji je jako loš album, čak i editirana deluxe edicija samog albuma je opet loša. To je problem jer je prestao razmišljati kao rapper, nego kao poslovni biznisman. Najviše je pogriješio kada je išao protiv NAS-a, prave legende New Yorka. Nakon što su se NAS i Jay-Z dissali,a sada jedni od najboljih rap frendova, da li ima nešto reći ako tko god želi ići protiv ovog dvoja? 50 je napravio još jedan kurvinski potez, a to je što bivša od NASa piše za njegovu tvrtku.
50Cent je dissan od slijedeće strane:

The Game - preko 2 mixtapea, 1 dvd, te hrpu toga, napokon..GOTOVO
YukMouth - On i njegov label su izdissali cijeli G Unit, i to pošteno
Joe Budden - Jedan od isto boljih repera
Jadakiss - Checkmate, možda i najači diss 50centu ikada...ima još više pjesama
Styles P - Bio na Sorry ms. jackson, problem child..
Nas - odgovorio s pjesmom Bullet X, koja nije jaka, ali u budućnosti se predviđa Ether 2
Jay Z - Napočetku 50centove karijere, Jay-Z je rekao "Im About Dolla, Who The Fuck Is 50cent?"..50Cent mu je poslao šampanjac i zahvalio se, jayz rekao "No Problem"
Ja Rule - Ja ima predobre disseve prema nje mu
Black Child - frend od Ja Rulea..50 mu se obraća u pjesmi Wanksta..bolna istina jest da je Black Child izbo 50centa više puta
..
Ovo su jedni od ovih koji su dissali njega..

Evo, ovoliko od mene u ovom postu


np: 50 Cent & G Unit - Gods Plan (2005)\10 g unit short stay.mp3

goGAMERo
23-03-2006, 17:53
Ja sam ovdje hip hopper, slušaj EMINEM je LEGENDA, i uvjek će biti, ma dovoljno je samo da pogledate 8 milja i promijeniti ćete mišljenje o njemu, 50 centa i Dr.Drea isto volim poslušati, a dok su ovi drugi po meni bullshitovi, svaki dan u americi novi rapper, crnci se najviše izgleda izvlače na to! :roll:

Babitz
23-03-2006, 18:13
Bez uvrede svima, ali većina ovdje nema pojma o rap-u ili ajmo ga nazvati hip hop
s ovim se slažem
u tu kategoriju i ja spadam, al me zato svako malo informiraš o koječem :D jebiga, relativno od nedavno volim rap :D

X-Plosiv
23-03-2006, 18:24
Ja sam ovdje hip hopper, slušaj EMINEM je LEGENDA, i uvjek će biti, ma dovoljno je samo da pogledate 8 milja i promijeniti ćete mišljenje o njemu, 50 centa i Dr.Drea isto volim poslušati, a dok su ovi drugi po meni bullshitovi, svaki dan u americi novi rapper, crnci se najviše izgleda izvlače na to! :roll:

Ti, po meni nemaš pojma o rapu.

Novi takozvano crnjo rapper je Papoose, jedan od jačih repera u NY.

Poslušaj malo slijedeće stvari:

Bilo što od Juss allaha, JMT, army of pharaoha..pa ćeš vidjeti brutalan hip hop
baci pogled na necro, non phixion, carnage, chino xl, cage itd. pa ćeš skužiti što je hip hop :D

To što ti nisi poslušao ni 10% hip hopa ne znači da ostali sucks jer si čuo za ove mainstream rappere.

Nisam ni ja poslušao sve, no ne govorim tako banalne nebuloze kao ti.

np: Group Home - Livin Proof

Babitz
23-03-2006, 18:27
x kickin but 8)

goGAMERo
23-03-2006, 18:49
Ja sam ovdje hip hopper, slušaj EMINEM je LEGENDA, i uvjek će biti, ma dovoljno je samo da pogledate 8 milja i promijeniti ćete mišljenje o njemu, 50 centa i Dr.Drea isto volim poslušati, a dok su ovi drugi po meni bullshitovi, svaki dan u americi novi rapper, crnci se najviše izgleda izvlače na to! :roll:

Ti, po meni nemaš pojma o rapu.

Novi takozvano crnjo rapper je Papoose, jedan od jačih repera u NY.

Poslušaj malo slijedeće stvari:

Bilo što od Juss allaha, JMT, army of pharaoha..pa ćeš vidjeti brutalan hip hop
baci pogled na necro, non phixion, carnage, chino xl, cage itd. pa ćeš skužiti što je hip hop :D

To što ti nisi poslušao ni 10% hip hopa ne znači da ostali sucks jer si čuo za ove mainstream rappere.

Nisam ni ja poslušao sve, no ne govorim tako banalne nebuloze kao ti.

np: Group Home - Livin Proof


Ej , ja slušam poznate rappere, tipa EMINEM, 50 CENT, Xzibit . . .! Takvih koje nabrajaš ima milijone po americi, si čuo npr za Sove . . . :) ! Ma daj molim te sve što je meni dobro slušam! FAN SAM EMINEM-a, i to mi je dovoljno da se mogu smatrati nekim koji bar nešto zna, nikada nisam znao sve te nigge, i neću, to je bezveze! To mi je jednostavno sranje, danas mogu svi biti po tvom mišljenju rapperi! Eto ti uglazbi onaj svoj tekst . . . i rapper si, ma daj! Raperi su oni koji su se pošteno namučili kroz svoj život da dođu na mjesto gdje sada jesu, tipa, EMINEM, 50 CENT, The Game, Ja Rule...! Ovo je moje mišljenje, ako imaš nešto opako za reći obrati se preko PP-a, da oragniziramo jedan rapp batlle! :)

X-Plosiv
23-03-2006, 18:57
Ja sam ovdje hip hopper, slušaj EMINEM je LEGENDA, i uvjek će biti, ma dovoljno je samo da pogledate 8 milja i promijeniti ćete mišljenje o njemu, 50 centa i Dr.Drea isto volim poslušati, a dok su ovi drugi po meni bullshitovi, svaki dan u americi novi rapper, crnci se najviše izgleda izvlače na to! :roll:

Ti, po meni nemaš pojma o rapu.

Novi takozvano crnjo rapper je Papoose, jedan od jačih repera u NY.

Poslušaj malo slijedeće stvari:

Bilo što od Juss allaha, JMT, army of pharaoha..pa ćeš vidjeti brutalan hip hop
baci pogled na necro, non phixion, carnage, chino xl, cage itd. pa ćeš skužiti što je hip hop :D

To što ti nisi poslušao ni 10% hip hopa ne znači da ostali sucks jer si čuo za ove mainstream rappere.

Nisam ni ja poslušao sve, no ne govorim tako banalne nebuloze kao ti.

np: Group Home - Livin Proof


Ej , ja slušam poznate rappere, tipa EMINEM, 50 CENT, Xzibit . . .! Takvih koje nabrajaš ima milijone po americi, si čuo npr za Sove . . . :) ! Ma daj molim te sve što je meni dobro slušam! FAN SAM EMINEM-a, i to mi je dovoljno da se mogu smatrati nekim koji bar nešto zna, nikada nisam znao sve te nigge, i neću, to je bezveze! To mi je jednostavno sranje, danas mogu svi biti po tvom mišljenju rapperi! Eto ti uglazbi onaj svoj tekst . . . i rapper si, ma daj! Raperi su oni koji su se pošteno namučili kroz svoj život da dođu na mjesto gdje sada jesu, tipa, EMINEM, 50 CENT, The Game, Ja Rule...! Ovo je moje mišljenje, ako imaš nešto opako za reći obrati se preko PP-a, da oragniziramo jedan rapp batlle! :)

Imam..ovaj...khm..bio sam admin stranice za D12, tako da sam surađivao i s njima..

Ovi se nisu namučili kroz život, nego su se prilagodili. Razlog što većina ljudi je underground jest to što nežele ići gore. svi komercijalni reperi ne seru o underground reperima, jer znaju i oni sami da nemaju nikakve šanse protiv njih, i u pravom životu, a i na sceni. Uzmimo ovo za obzir. 50Cent je lagao u životu hrpu toga..čak je faksirao i kopirao kako su reperi tražili 100m zabranu da im se približi, a kada je dokazano da je to sve on izmislio, onda je kao rekao da je to reklama za album. 50Cent se bio preseravao ja ruleu i black childu, a child je underground sam po sebi, te je uletio u studio i izbo ga. Game nije baš neki gangsta..bio je prije striper, te sve one njegove laži o tome kako je bio u komi, su to..LAŽI! Nije ni bio upucan 5x kako govori, a to je sve rekao njegov brat, te ga se Game zbog toga odrekao...Game je takozvano dobar i s Bloods i s Crips, a razlog zašto je dobar s Bloods je zbog njegovog brata..

Zadovoljan? Ako imaš što reći, kaži, odgovoriću ti ujutro, jer moram ići kod cure.

np: Xzibit - Carry The Weight

goGAMERo
23-03-2006, 18:59
Kada se vratiš budem ti nešto rekao!?? :) OK, neću ništa komentirati, neda mi se naprdivati po forumu sada!

X-Plosiv
23-03-2006, 19:04
Kada se vratiš budem ti nešto rekao!?? :) OK, neću ništa komentirati, neda mi se naprdivati po forumu sada!

Jednostavno, neda mi se diskutirati, a kamoli svađati se s osobom koja sluša komercijalu i onda brije o rapu neke spike.

Inače, ..da te obavijestim

Obie trice - alb izlazi ovo ljeto
Stat Quo - isto tako
D12 - Arpil slijedeće godine najvjerojatnije..zna se samo da eminem radi na novom albumu, zato čini se d12 najvjerojatnije

goGAMERo
23-03-2006, 19:08
Kada se vratiš budem ti nešto rekao!?? :) OK, neću ništa komentirati, neda mi se naprdivati po forumu sada!

Jednostavno, neda mi se diskutirati, a kamoli svađati se s osobom koja sluša komercijalu i onda brije o rapu neke spike.

Inače, ..da te obavijestim

Obie trice - alb izlazi ovo ljeto
Stat Quo - isto tako
D12 - Arpil slijedeće godine najvjerojatnije..zna se samo da eminem radi na novom albumu, zato čini se d12 najvjerojatnije



Ja ću ponoviti, da slušam, RAP I HIP HOP, a to što ne slušam niggere koje si ti nabrojao ne znači da nemam pojma o hip hopu, imam i to dosta, ali dobro neću više o tome, imam svoje mišljenje i zaboli me kita tko se protivi!

X-Plosiv
23-03-2006, 19:12
Kada se vratiš budem ti nešto rekao!?? :) OK, neću ništa komentirati, neda mi se naprdivati po forumu sada!

Jednostavno, neda mi se diskutirati, a kamoli svađati se s osobom koja sluša komercijalu i onda brije o rapu neke spike.

Inače, ..da te obavijestim

Obie trice - alb izlazi ovo ljeto
Stat Quo - isto tako
D12 - Arpil slijedeće godine najvjerojatnije..zna se samo da eminem radi na novom albumu, zato čini se d12 najvjerojatnije



Ja ću ponoviti, da slušam, RAP I HIP HOP, a to što ne slušam niggere koje si ti nabrojao ne znači da nemam pojma o hip hopu, imam i to dosta, ali dobro neću više o tome, imam svoje mišljenje i zaboli me kita tko se protivi!

Nemaš pojma.

Komercijala vs. UnderGround
...neznam ni ja mnogo o hip hopu, ali znam vise stvari ......

Ako ces slusati nekog iz aftermath iliti shady records,
uzmi obie trice

evo ti sto uzmi

Obie trice - cheers ALBUM
obie trice - the bar is now opened MIXTAPE
obie trice - actin shady MIXTAPE

Meni jedan od najboljih u tom kampu općenito

RETROVIRUS
24-03-2006, 16:29
:? e neda mi se sad kvotat ,topic izgleda ko sabornica --ispravak netočnog nevoda--pa tako u nedogled, ali GG nemoj mislit da se oču zakačit sa tobom, ti čoeče nikom nedaš pravo na mišljenje pa moraš prihvatit da ima ljudi kojima je EMO debilan a ti ga braniš koda je sveta krava,meni su oni njegovi prvi albumi stvarno bili cool ,ono nabrijani do jaja izljevi frustracije i bjesa i EMINEM je stvarno prao,ali ove zadnje pjesme su totalni dibidus tip se prodo i moš ga ..bat ,a sad brate ako je tebi ok ti ga slušaj niko ti to ne brani

goGAMERo
24-03-2006, 17:08
Normalno da svako ima pravo na svoje mišljenje, meni je jedino smetalo što me x-plosiv govori da ja kao fol ne razumijem u hip hop . . . MENI je EMINEM najdraži rapper i uvjek će biti, sve njegove pjesme su mi super, mislim svaka mi je dobra na svoj način, a to što se prodo, pa svi će, samo je pitanje vremena!

kalu4ever
25-03-2006, 11:17
Fuck the rest we roll 4 the west




amaru shakur

Frky
25-03-2006, 14:17
Ja sam ovdje hip hopper, slušaj EMINEM je LEGENDA, i uvjek će biti, ma dovoljno je samo da pogledate 8 milja i promijeniti ćete mišljenje o njemu, 50 centa i Dr.Drea isto volim poslušati, a dok su ovi drugi po meni bullshitovi, svaki dan u americi novi rapper, crnci se najviše izgleda izvlače na to! :roll:

EMINEM JOS NIJE UMRO STOGA NIJE NI LEGENDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babitz
25-03-2006, 23:48
to što se prodo, pa svi će, samo je pitanje vremena!

ima iznimaka

X-Plosiv
26-03-2006, 09:14
to što se prodo, pa svi će, samo je pitanje vremena!

ima iznimaka

Ima iznikama,

Rakim, Raekwon, Rassa Kass.

Zanimljivo, svi počinju s R :?

Babitz
26-03-2006, 14:06
to što se prodo, pa svi će, samo je pitanje vremena!

ima iznimaka

Ima iznikama,

Rakim, Raekwon, Rassa Kass.

Zanimljivo, svi počinju s R :?
ne baš :D

dr. dre je isto u toj kategoriji 8)
i 2pac se nije prodo za života
obie se još nije prodao, i tako... 8)

X-Plosiv
27-03-2006, 10:06
to što se prodo, pa svi će, samo je pitanje vremena!

ima iznimaka

Ima iznikama,

Rakim, Raekwon, Rassa Kass.

Zanimljivo, svi počinju s R :?
ne baš :D

dr. dre je isto u toj kategoriji 8)
i 2pac se nije prodo za života
obie se još nije prodao, i tako... 8)

dr.dre - njemu pišu rime, iako piše i on sam..ako hoćeš dam ti stvar koju mu je royce napisao ako još uvijek imam

2pac se nije prodao, ali napravili totalnu komercijalu od njega

obie se neće prodati, valjda :wink:

Babitz
27-03-2006, 20:29
[quote=goGAMERo]to što se prodo, pa svi će, samo je pitanje vremena!

ima iznimaka

Ima iznikama,

Rakim, Raekwon, Rassa Kass.

Zanimljivo, svi počinju s R :?
ne baš :D

dr. dre je isto u toj kategoriji 8)
i 2pac se nije prodo za života
obie se još nije prodao, i tako... 8)

dr.dre - njemu pišu rime, iako piše i on sam..ako hoćeš dam ti stvar koju mu je royce napisao ako još uvijek imam

2pac se nije prodao, ali napravili totalnu komercijalu od njega

obie se neće prodati, valjda :wink:[/quote:2utdprvw]
ajde kad si na msn-u mi pošalji to
reci samo jel dobro?

istina je da od 2paca rade komercijalu, čovjek nije zaslužio to. tip je legenda. sad sam nabavio neke stvari koje dosad nije imao. ti imaš sve njegovo, ne? moram jednom u pulu :D

čitao sam jednom da je em na jenom intervju-u govorio o željeznici umjesto o novom albumu pa je otišao na wc i nije se vratio
da bar i danas radi takva sranja :D

X-Plosiv
28-03-2006, 13:33
Bacite oko na JINa..jednog od najačih freestyle repera,
dok mu albumi nisu tako do bri

no zadnje dvjie pjesme su izvrsne

Fuck Jay-Z
Bootpack Bootpack

Babitz
29-03-2006, 08:48
pročitao sam da royce nije nikad izgubio freestyle :o
misliš da ga tko moe dobit

kalu4ever
01-04-2006, 09:37
Ma rap rulez 2pac dr.dre nwa snoop dogg..................
Ak47 is a tool

Babitz
01-04-2006, 18:07
Ma rap rulez 2pac dr.dre nwa snoop dogg..................
Ak47 is a tool
don't make me act a mothafuckin fool :D

e x, je kad 50 išao na fristajl? :D

X-Plosiv
01-04-2006, 19:24
Ma rap rulez 2pac dr.dre nwa snoop dogg..................
Ak47 is a tool
don't make me act a mothafuckin fool :D

e x, je kad 50 išao na fristajl? :D

Imaš na rap city freestyle on, g unit i ostali
ali ..mislim da je to sve prewritten
većina što vidiš na mixtapeovu što piše da su freestyle
nisu :D

v4MP1r3
02-04-2006, 10:22
e downloadiral sam si the cookbook od missy, i mogu reci samo ovo

PROSLO JE BILO BOLJE...
mislim, ona ostaje na svojem "znanju" no s ovim albumom nekako "odskace"... je ko cuo, ima ga ko? recite svoje misljenje...

S4MUR41
02-04-2006, 13:13
cuo ja... i salzem se... prije je bila puno bolja neg sada... ( mislim jos dok je bila krmaca )

X-Plosiv
11-04-2006, 12:37
Huh,..mislim da bih vam trebao javiti...

Proof iz D12 je mrtav...

As I am sure most of you have heard by now D12 artist Proof was shot and killed along with another man who has yet to be identified earlier this morning on Detroit's NE side at an after hours bar called C3 off of 8 Mile & Hayes.

We Will Have More Information As It Becomes Avaialble.

Thank you in advance for your patience as we await further information regarding this tragedy and please keep Proof and his family in your prayers.

RIP PROOF
__________________


..više informacija kada ih dobijem :(

goGAMERo
11-04-2006, 12:50
:shock: :shock:

X-Plosiv
11-04-2006, 12:51
Jebiga...umro je

ako tko hoće un-releaesed i hrpu pjessama od njega za koje vjerojatno niste ni čuli..samo javite da uplodam

np: Proof & Swift - What people do for money

goGAMERo
11-04-2006, 12:54
de mi link da pročitam plizz :cry: :cry: :cry:

X-Plosiv
11-04-2006, 16:20
http://www.clickondetroit.com/entertain ... etail.html (http://www.clickondetroit.com/entertainment/8614909/detail.html)

goGAMERo
11-04-2006, 16:34
A hebote kako mi je žao, baš mi je bio dobar :cry: :cry: , hebote šta se ovo radi po americi, kada bi mi neko EMINEM-a upucao, ma išao bih direkt u Detroit da mu ja pokažem ko je gazda! :cry: :cry: 8)

T.N.T.
11-04-2006, 17:47
oh shit! :cry:

goGAMERo
11-04-2006, 18:07
jebote bio mi je jedan od najdražih rappera kada je vodio battle sa eminemom u 8 miles :cry: :cry:

X-Plosiv
11-04-2006, 18:51
jebote bio mi je jedan od najdražih rappera kada je vodio battle sa eminemom u 8 miles :cry: :cry:

?!?!?!? :rotfl: :rotfl:

nikada nije on imao battle s eminemom

iako imam ja

proof - 8 mile comeback at eminem freestyle :?

zadnja borba, proof ga ubije

goGAMERo
11-04-2006, 19:58
Kako ne hebote, a da . . .lol zamjenio sam ga sa jednim drugim, pregledao sam film još jednom ,jooj polupao sam lončiće! :cry: :rotfl:

Babitz
11-04-2006, 20:19
šteta jebote
a bio je mlad
:cry:
RIP

goGAMERo
12-04-2006, 12:33
Baš šteta, mogu misliti EMINEM-a, hebote bili su jakoo jakoo dobri frendovi! :cry: :wink:

RETROVIRUS
12-04-2006, 14:56
dali iko od vas koji slušate HIP-HOP sluša ICE-T-a.,ICE CUB-a.Cypress Hill
PUBLIC E. i opčenito ono što se naziva old skul i kakvo je vaše mišljenje o takvoj glazbi koja je pokrenula cijelu jednu kulturu i način življenja

goGAMERo
12-04-2006, 15:02
Jošššš pitaššššš PUBLIC ENEMY :pray: :pray: , ICE CUBE :pray: :pray:

RETROVIRUS
12-04-2006, 15:05
vidim da niko ovdje ne spominje prave čađavce koji su repali bez puno filozofije ,semplova i miksanja ,jednostavno --nigga with mic ,dobar beat i to je to :thumbs2:

X-Plosiv
12-04-2006, 15:24
Meni su OK ti stari, ali rima mi je nekako bila jednostavno..

Nije bilo raznovrsnih pokušaja mješanja različitih stilova da se dobije jedinstven zvuk..

iako, imam respect, te sam slušam old school svako toliko 8)

goGAMERo
12-04-2006, 15:25
PUBLIC ENEMY RULA NA VELIKO! 8)

T.N.T.
12-04-2006, 16:20
Od old schoola, najbolji mi je N.W.A. :pray:

Babitz
12-04-2006, 20:08
meni je old school bolji od današnjeg, onda su bar repali o nečem, o politici, rasnim nepravdama, etc. najbolji rap meni je iz kasnih '80ih i iz '90ih
ice cube, nwa, 2pac, etc. :pray:

T.N.T.
12-04-2006, 20:51
trebaš vidjeti spot od N.W.A. - Express Yourself...

ma zakon... :pray:

i slažem se da je old school bolji od današnjeg, definitivno...

goGAMERo
12-04-2006, 21:15
Evo sada sam sa jednim frendom pokušao nešto ozbiljnije, imamo 3 teksta, nisu potpuno dovršena, doduše on ih je pisao, no i ja imam dio za otpjevati i sada me zanima jel znate neku dobru str. za skidanje raznih HIP HOP samplia, nešto bi obradili, jer ja planiram AUDIO podlogu, a on mi je dostavio testove poluzavršene radili smo i u fruity loopsu, ali za to ipak treba dosta znanja!

RETROVIRUS
13-04-2006, 14:27
Evo sada sam sa jednim frendom pokušao nešto ozbiljnije, imamo 3 teksta, nisu potpuno dovršena, doduše on ih je pisao, no i ja imam dio za otpjevati i sada me zanima jel znate neku dobru str. za skidanje raznih HIP HOP samplia, nešto bi obradili, jer ja planiram AUDIO podlogu, a on mi je dostavio testove poluzavršene radili smo i u fruity loopsu, ali za to ipak treba dosta znanja!
logaj se na hip-hop base forum tamo ekipa zna sve o tim stvarima :friends:

RETROVIRUS
13-04-2006, 14:34
Evo sada sam sa jednim frendom pokušao nešto ozbiljnije, imamo 3 teksta, nisu potpuno dovršena, doduše on ih je pisao, no i ja imam dio za otpjevati i sada me zanima jel znate neku dobru str. za skidanje raznih HIP HOP samplia, nešto bi obradili, jer ja planiram AUDIO podlogu, a on mi je dostavio testove poluzavršene radili smo i u fruity loopsu, ali za to ipak treba dosta znanja!
logaj se na hip-hop base forum tamo ekipa zna sve o tim stvarima :friends:
http://forum.hip-hopbase.com/index.php

goGAMERo
13-04-2006, 15:31
OK, hvala, imamo još jedan tekst!

Nefarnius
05-06-2006, 23:53
Najjači mi je spot od drea i snoopa the next episode!!!!

A u old school ide i DEATH ROW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je bila skupina 5 west side legendi u 90tima!
2 Pac,Snoop Dogg,Dr.Dre,Eazy-E i Suge Knight

T.N.T.
06-06-2006, 14:28
Najjači mi je spot od drea i snoopa the next episode!!!!

A u old school ide i DEATH ROW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je bila skupina 5 west side legendi u 90tima!
2 Pac,Snoop Dogg,Dr.Dre,Eazy-E i Suge Knight

Dr.Dre i Eazy-E jesu old school rap, ali 2Pac i Snoop Dogg nisu, jer se njihove pjesme dosta razlikuju od ostalih old school pjesama...

Nefarnius
06-06-2006, 15:40
Najjači mi je spot od drea i snoopa the next episode!!!!

A u old school ide i DEATH ROW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je bila skupina 5 west side legendi u 90tima!
2 Pac,Snoop Dogg,Dr.Dre,Eazy-E i Suge Knight

Dr.Dre i Eazy-E jesu old school rap, ali 2Pac i Snoop Dogg nisu, jer se njihove pjesme dosta razlikuju od ostalih old school pjesama...

Možda se razliokuju, al snoop,2pac su počeli 88 ili 89repati što ih čini i više nego....

KENWOOD
06-06-2006, 16:31
Meni je Shorty legenda!

Maloki
06-06-2006, 16:36
Meni je Shorty legenda!
Shorty???!!! :rotfl: :rotfl:

KENWOOD
06-06-2006, 16:51
naravno, od rapera :D

T.N.T.
06-06-2006, 17:46
Najjači mi je spot od drea i snoopa the next episode!!!!

A u old school ide i DEATH ROW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je bila skupina 5 west side legendi u 90tima!
2 Pac,Snoop Dogg,Dr.Dre,Eazy-E i Suge Knight

Dr.Dre i Eazy-E jesu old school rap, ali 2Pac i Snoop Dogg nisu, jer se njihove pjesme dosta razlikuju od ostalih old school pjesama...

Možda se razliokuju, al snoop,2pac su počeli 88 ili 89repati što ih čini i više nego....ali poslušaj neku pjesmu od N.W.A. i 2Paca i vidjet ćeš ogromnu razliku...

BTW: 2Pac je počeo sa glazbenom karijerom početkom devedesetih...to jednostavno nije old school...

GrannyKiller
09-06-2006, 22:50
meni nije jasno zašto oni zarađuju na mrtvacu (2Pac) ???!!! :shock:

mislim, lik je mrtav 10 godina a još se izdaju njgeovi albumi (!), razne posvete.... BLJAK!!! :twisted:

MindReader
10-06-2006, 08:15
a šta nema već ovakva tema, u multimediji??

viewtopic.php?t=1662&start=0 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=1662&start=0)

RETROVIRUS
10-06-2006, 08:24
meni nije jasno zašto oni zarađuju na mrtvacu (2Pac) ???!!! :shock:

mislim, lik je mrtav 10 godina a još se izdaju njgeovi albumi (!), razne posvete.... BLJAK!!! :twisted:
možda je ovo za" dosje X "ali neki tvrde da nije mrtav i da je sve samo dobro smišljena fora za maximalnu zaradu :shock:

KENWOOD
10-06-2006, 09:33
mrtav,mrtav

GrannyKiller
10-06-2006, 09:54
mrtav,mrtav

ko će to znat....sva sreća, ne slušam ga pa me nije ni briga.

u školi sam čuo nešto o tome da je možda živ...al to su vjerojatno imišljotine zaluđenih fanova :twisted:

RETROVIRUS
10-06-2006, 10:46
:shock: ,a šta ako je živ ? :o

GrannyKiller
10-06-2006, 21:25
:shock: ,a šta ako je živ ? :o

ko ga **** :fof:

Babitz
12-06-2006, 15:47
:shock: ,a šta ako je živ ? :o

ko ga **** :fof:koji kul response 8)










ne :boohoo:

KENWOOD
24-06-2006, 17:09
:shock: ,a šta ako je živ ? :o

ko ga **** :fof:

:rotfl: :fof:

S4MUR41
24-06-2006, 20:55
meni nije jasno zašto oni zarađuju na mrtvacu (2Pac) ???!!! :shock:

mislim, lik je mrtav 10 godina a još se izdaju njgeovi albumi (!), razne posvete.... BLJAK!!! :twisted:

tako isto zaraduju i na Bob Marleyu... sam kaj su nasli jos neobjavlene (2005. objavljene) pjesme... Slogans i Africa Unite ... ... i mozda ste vidjeli spot od Slogans -a...