PDA

Pogledaj cijelu verziju : Blizzard jos nesto kuha



Jopax
24-07-2007, 11:20
Blizzard još nešto kuha
Blizzardovi predstavnici na E3 sajmu obznanili su javnosti da osim World of Warcraft i Starcraft II timova trenutno imaju i treći tim koji radi na novom naslovu. Blizzard trenutno ima 2700 zaposlenika od čega je većina angažirana u korisničkoj službi za World of Warcraft dok na development sektor otpada 350 zaposlenika. Potpredsjednik Frank Pearce izjavio je da se treći tim sastoji od 40 ljudi koji rade na nečemu uistinu fantastičnom. „Ne mogu vam još dati nikakve detalje, no riječ je o stvarno fenomenalnom naslovu.“ Svi pokušaji novinara da izvuku bar jedan detalj nisu urodili plodom.
c/p sa gamer.hr-a

sto je to :?

Nemesis
24-07-2007, 11:22
daj Bože da je Warcraft IV.

Dux
24-07-2007, 11:23
Blizzardovci su prolupali totalka!
joj, da je bar Diablo 3...ili možda neka sasvim nova igra! Jedva čekam.

Nemesis
24-07-2007, 11:24
ma,nemamo se šta brinuti...kad blizzard radi igre onda su to hitovi.

Blaster32
24-07-2007, 11:25
Blizzard još nešto kuha
Blizzardovi predstavnici na E3 sajmu obznanili su javnosti da osim World of Warcraft i Starcraft II timova trenutno imaju i treći tim koji radi na novom naslovu. Blizzard trenutno ima 2700 zaposlenika od čega je većina angažirana u korisničkoj službi za World of Warcraft dok na development sektor otpada 350 zaposlenika. Potpredsjednik Frank Pearce izjavio je da se treći tim sastoji od 40 ljudi koji rade na nečemu uistinu fantastičnom. „Ne mogu vam još dati nikakve detalje, no riječ je o stvarno fenomenalnom naslovu.“ Svi pokušaji novinara da izvuku bar jedan detalj nisu urodili plodom.
c/p sa hamer.hr-a

sto je to :?

hamer.hr?

http://hamer.hr/

wtf ti pricas?

Nemesis
24-07-2007, 11:26
dobro,ajd sad...sigurno je mislio gamer.hr

Jopax
24-07-2007, 11:28
joj sad me stalno typoi hvatajuhttp://smileys.sur-la-toile.com/repository/Divers/casse-mur-briques.gif
usrana brzopletost

Outmind
24-07-2007, 11:53
Mene jedino meta to kaj ćemo na to morat čekati još najmanje godinu dvije poznavajući pedantnost blizzovaca...

Jopax
24-07-2007, 11:55
Rade sporo ali dobro
ili
Cijelo vrijeme ne rade nista onda zrtvuju jednog gamera i igra im padne sa nebesa ili se zemlja otvori i igra izleti iz zemlje

Outmind
24-07-2007, 12:00
Da, svakog punog mjeseac žrtvuju grafičkog dizajnera Dibalu, a za svaki solsticij i ekvinocij žrtviju lead programera zergovima :rotfl: :rotfl: :rotfl:

str33t6l0w
24-07-2007, 12:05
ma to mora bit diablo 3... znam... imam izvor tamo (izvor vode...):D

mravojed20
24-07-2007, 12:25
warcraft 4 nije sigurno,ili diablo 3 što je najlogičnije,ili neki novi naslov.

pstrebs
24-07-2007, 12:35
ja čak mislim da bi to mogao biti MMO naslov koji spaja diablo, warcraft, i starcraft u nekakvu simulaciju sa primjesom pucačine. :)

Outmind
24-07-2007, 12:36
Brijem ad je ili nešto potpuno novo ili diablo 3. Nadam se potonjem.

Nemesis
24-07-2007, 12:37
štogod da bude,ja mislim da će opet bit u nekom fantasy settingu.

flander
24-07-2007, 12:38
Hamster Ball Strikes back...

MasaKrisT
24-07-2007, 12:51
sta god da bilo,bice diablo 3 al ne skoro:D

Black Hawk Down
24-07-2007, 12:54
ja mislim da će biti nešto novo

Svinjoguz
24-07-2007, 12:57
Warcraft 4 nije sigurno, dakle il neš novo il diablo3, iskreno što god da bude ja sam sretan :D.

Nemesis
24-07-2007, 12:58
pa i ja sam sretan.ali zašto isključujete mogućnost da to bude warcraft?mislim,kad je izašao zadnji nastavak?2001.?

Jopax
24-07-2007, 13:03
zato jer je prica gotova i jedino da ce radit pre-nastavak sa dogadjajima za vrijeme napada na outland

Nemesis
24-07-2007, 13:03
pa šta,ja bi bio zadovolja da i to naprave.

Quiet Riot
24-07-2007, 13:38
World of Starcraft, hehe :)

Nemesis
24-07-2007, 13:40
dobra zamisao...baš me zanima kako bi to izgledalo.

zekoslav
24-07-2007, 13:44
Pa sigurno ce se pomamiti za svakakvim trendovima. U modi su AIDS, ekologija i sponzorushe. To ce sigurno bit neka ekoloska/socijalna/pucacina. Spasavanje sponzorusha iz ruku zarazenih africkih terorista sa oruzjima izradenim od biorazgradivih materijala?

Nemesis
24-07-2007, 13:46
da ima tema filozofiranje,ti bi sigurno bio moderator. :-)

Arbiter of Change
24-07-2007, 13:49
Sve od spomenutog je moguće, a ista ovakva situacija je bila i prije najave Starcrafta 2.

Jopax
24-07-2007, 13:52
cek nesto jos ima
http://blizzard.com/

Gothmog
24-07-2007, 13:56
Iskreno se nadam Diablu III...prica se jos moze nastaviti...npr. Tyrael prolupao,pa postao Fallen Angel,oslobodio Prime Evil,a Heaven poslao nas u pomoc!


uh...da bar...

flander
24-07-2007, 14:08
također bi volio da bude Diablo III, onak da malo osviježe igru sa grafikom i novim svjetovima, te naravno da klase budu bolje, malčicve opširnije neg što su u Diablo II

Sonic_Moronic
24-07-2007, 14:10
Svih 7 bogova gaminga, molim vas da bude Diablo 3. *Križa se* U ime W,S,A,D. Bit ću dobar gamer..Preći ću i dvojku i jedinicu još jednom u roku od 2 dana ako treba...

Death By Sexy
24-07-2007, 14:25
diablo IIIhttp://img113.imageshack.us/img113/8523/bluesbrothers2xq.gif

radeoN
24-07-2007, 14:37
vjerovatno Diablo 3
:rotfl:

Teon
24-07-2007, 18:15
Kao sto i svi kazu, il Diablo il novi naslov
Nadam se Diablu :pray:

Lord Jambrek
24-07-2007, 18:20
zato jer je prica gotova i jedino da ce radit pre-nastavak sa dogadjajima za vrijeme napada na outland

Ne, priča nije gotova, ako nisi znao, WoW nastavlja na priču od Frozen Throne-a.

snake6
24-07-2007, 18:24
najvjerojatnije diablo 3 a možda i warcraft 4 :kill: :pray: :pray: :pray:

Skymaster
24-07-2007, 18:34
Zar je bitno koja je,Warcraft 4, Diablo 3 il neki mmo ,zna se šta je Blizard.
Možda novi IP :)

Dark Saruman
24-07-2007, 19:29
daj boze da je Diablo 3 :D Warcraft 3 je dovoljan sto se mene tice

POSA
24-07-2007, 19:47
da je bar nešto sasvim treće. jer pazite...koju god franšizu započeo, blizzard je učinio dobru stvar i sve su to bili hitovi kakvih nema. pa bi bilo dobro nešto novo.

Gwin
24-07-2007, 19:49
ne znam samo tko će im radit diablo 3

s obzirom da svi ljudi koji su radili diablo, diablo:hellfire i diablo2 su dobili/podnijeli otkaz iz Blizzard North-a i prešli u Flagship Studio i dovršavaju Hellgate:London

Gauss
24-07-2007, 19:57
a kad je blizzcon da znamo nešt više i o tome?

flander
24-07-2007, 20:11
neznam zakej bi novi naslov izmišljali kad i sa ova četiri(StarCraft; WoW, Diablo i WarCraft)zarađuju brdo para, tak da neznam dali bi im bilo pametno neš novog izmišljat, tako da možemo očekivat ili D3 ili W4, mislim ja nebi novi naslov kad i sa ovim okrećem milijune, a i neznam dali bi se Blizz dobro snašao u nekom FPS ili nekoj simulaciji vožnje , nogometa, neznam samo iskazujem mišljenje, za sad možemo samo nagađat....

Stryder
24-07-2007, 20:50
vjrojatno Diablo 3 , Starcraft 2je sad u izrdai, a WoW je nastavak priče na Warcraft3 TFT tako da ni Starcraft ni warcraft ne dolaze u obzir jedino Diablo ili nešt novo...

djubrex
24-07-2007, 20:53
što god bilo
ne će ić na moj komp

flander
24-07-2007, 21:01
što god bilo
ne će ić na moj komp

oće oće bez brige, Blizz nije gad da nabrije igru tak da ti treba Krško da možeš igrat, njima je u pitanju zarada, tako da bez brige močičeš igrat, sad jedino ak stave igru u DX10 pa sve zahebu

Stryder
24-07-2007, 21:03
što god bilo
ne će ić na moj komp

oće oće bez brige, Blizz nije gad da nabrije igru tak da ti treba Krško da možeš igrat, njima je u pitanju zarada, tako da bez brige močičeš igrat, sad jedino ak stave igru u DX10 pa sve zahebu

Da Blizz je stručnjak za optimiziranje i za "optičke varke" npr. u WarcraftIII ima neki detalja koji se čine 3D ali kad ih malo duže gledaš skužiš da je 2D i igra i danas ima dobru grafiku a nije jako zahtijevna

Svinjoguz
24-07-2007, 21:11
što god bilo
ne će ić na moj komp

oće oće bez brige, Blizz nije gad da nabrije igru tak da ti treba Krško da možeš igrat, njima je u pitanju zarada, tako da bez brige močičeš igrat, sad jedino ak stave igru u DX10 pa sve zahebu

Da Blizz je stručnjak za optimiziranje i za "optičke varke" npr. u WarcraftIII ima neki detalja koji se čine 3D ali kad ih malo duže gledaš skužiš da je 2D i igra i danas ima dobru grafiku a nije jako zahtijevna

WarcraftIII je full 3D, vjerojatno si mislio na Starcraft sa "lažnim" 3D terenom.

djubrex
24-07-2007, 21:18
warcraft je 2d igra
player01 je dobro reko
malo bolje pogledaj
:D

Sonic_Moronic
24-07-2007, 21:43
ne znam samo tko će im radit diablo 3

s obzirom da svi ljudi koji su radili diablo, diablo:hellfire i diablo2 su dobili/podnijeli otkaz iz Blizzard North-a i prešli u Flagship Studio i dovršavaju Hellgate:London

Hellfire su radili dečki iz Sierra-e...

Btw. Blizzard je stvarno napravio lukav kraj d2 LOD-a. Tyrael je uništio Worldstone i sad ili može nastati mir ili se sve još više sjebati... Tako da mogu praviti trojku, ali i ne moraju. :wink:

Dux
24-07-2007, 22:34
što god bilo
ne će ić na moj komp

oće oće bez brige, Blizz nije gad da nabrije igru tak da ti treba Krško da možeš igrat, njima je u pitanju zarada, tako da bez brige močičeš igrat, sad jedino ak stave igru u DX10 pa sve zahebu

dok ta igra izađe, već ćemo valjda svi imati dx10...valjda.

Waylon
25-07-2007, 00:01
ja se iskreno nadam da je d3...već mi je dosadilo prelaženje dvojke over and over and over again :yuck:

Sickmanno1
25-07-2007, 12:06
Svih 7 bogova gaminga, molim vas da bude Diablo 3. *Križa se* U ime W,S,A,D. Bit ću dobar gamer..Preći ću i dvojku i jedinicu još jednom u roku od 2 dana ako treba...


haha, predobro :pray: :pray:

bogami budem i ja :D

Gothmog
25-07-2007, 12:23
hehehe,makar je mogao stavit;"U ime 1,2,3,4 i lijevoga klika..." ipak se radi o diablu... :D

Sickmanno1
25-07-2007, 12:26
hehehe,makar je mogao stavit;"U ime 1,2,3,4 i lijevoga klika..." ipak se radi o diablu... :D

da lol, ma nema veze i ovako je predobro hehehe

Chieftain
25-07-2007, 12:54
Diablo III 1000000%. Citao sam u jednom Bugu prije godinu dana da su ga vec napravili ali nisu bili zadovoljni pa su išli ispocetka.
EDIT: Pazite ovo Current projects: Blizz Con, Starcraf II, World of Warcraft: The Burning Crusade :pray:

Burek_fr0m_SPACE
25-07-2007, 13:11
Da Blizz je stručnjak za optimiziranje i za "optičke varke" npr. u WarcraftIII ima neki detalja koji se čine 3D ali kad ih malo duže gledaš skužiš da je 2D i igra i danas ima dobru grafiku a nije jako zahtijevna

WarcraftIII je full 3D, vjerojatno si mislio na Starcraft sa "lažnim" 3D terenom.
Nije baš full 3D. player01 je mislio na spriteove ilitiga billboarde, što su 2D slike u 3D prostoru koje glume 3D objekte, ali se, naravno, mnogo brže iscrtavaju, jer se sastoje iz 2 teksturirana trougla (triangle strip). Nedostatak je što iz svih uglova izgledaju isto, te se zbog toga nekad čini da se stalno okreću prema igraču/kameri (što je, zapravo, tehnički tačno). Nisam neki veliki igrač Warcrafta 3, ali primjeri koji mi padaju na pamet su kugle na onoj zgradi kod humana gdje se prave spellcasteri, a i slične kuglice (ili su lobanje?) na modelu onog heroja koji ima healing wave (Rhasta u DotA-i). Ako niste to uočili do sada, probajte malo okretati kameru i uočite "čudno" ponašanje tih elemenata.

mravojed20
25-07-2007, 14:02
Burek,pretpostavljam da si igrao Oblivion.. Jesi primjetio kako izgledaju stabla kad polako hodaš oko njih? je to ista stvar?

sori za OT

Burek_fr0m_SPACE
25-07-2007, 14:07
Burek,pretpostavljam da si igrao Oblivion.. Jesi primjetio kako izgledaju stabla kad polako hodaš oko njih? je to ista stvar?

sori za OT
Aha, to je to. Jedva da ima i jedna 3D igra bez nekih billboarda/spriteova. Particlesi poput dima, vatre i sl. su skoro uvijek spriteovi. Sad kvitajmo offtopic...

IGoR_2803
25-07-2007, 14:29
Svih 7 bogova gaminga, molim vas da bude Diablo 3. *Križa se* U ime W,S,A,D. Bit ću dobar gamer..Preći ću i dvojku i jedinicu još jednom u roku od 2 dana ako treba...

lol, i pridruzujem se molitvi.. :pray: :pray:

Wolfwrath
25-07-2007, 14:45
neznam zakej bi novi naslov izmišljali kad i sa ova četiri(StarCraft; WoW, Diablo i WarCraft)zarađuju brdo para, tak da neznam dali bi im bilo pametno neš novog izmišljat, tako da možemo očekivat ili D3 ili W4, mislim ja nebi novi naslov kad i sa ovim okrećem milijune, a i neznam dali bi se Blizz dobro snašao u nekom FPS ili nekoj simulaciji vožnje , nogometa, neznam samo iskazujem mišljenje, za sad možemo samo nagađat....

I eto ti odgovor zašto bi izmišljali novi naslov.
Recimo ovako-

Od svake igre godišnje dobivaju stotine tisuća dolara.Od svih svojih naslova,otprilike su svi na kraju priče.Naprave novi naslov,i imaju ga otvorenog za nekoliko nastavaka,što će im donesti još više zarade.

Btw,lol za sonic_moronicov komentar.

Sonic_Moronic
25-07-2007, 15:34
Sad kad imam dostojan broj sljedbenika, pridružite mi se braćo, u čitanju Knjige Postanka.

http://www.churchofgaming.com/

Bogovi će nam dati Diablo 3 ako ih poštujemo!

zekoslav
25-07-2007, 16:21
sad ste vec malo pretjerali!

radeoN
25-07-2007, 16:27
:) :D

Sonic_Moronic
25-07-2007, 18:12
Pa nisam ja napravio tu stranicu... Poslanik bogova je. :(

Outmind
25-07-2007, 18:22
Natrag na temu molim...

Joj mrzim taj psihoteror kad nam info daju na kapaljku...

ZeGamer
25-07-2007, 21:11
daj Bože da je Warcraft IV.

WarCraft 4 ili Diablo 3, meni svejedno, to ce biti obavezna lektira

ZeGamer
25-07-2007, 21:27
mislim da ce vise informavija biti dostupno na BlizzConu

Prince-Artas
26-07-2007, 20:25
Blizzard još nešto kuha
Blizzardovi predstavnici na E3 sajmu obznanili su javnosti da osim World of Warcraft i Starcraft II timova trenutno imaju i treći tim koji radi na novom naslovu. Blizzard trenutno ima 2700 zaposlenika od čega je većina angažirana u korisničkoj službi za World of Warcraft dok na development sektor otpada 350 zaposlenika. Potpredsjednik Frank Pearce izjavio je da se treći tim sastoji od 40 ljudi koji rade na nečemu uistinu fantastičnom. „Ne mogu vam još dati nikakve detalje, no riječ je o stvarno fenomenalnom naslovu.“ Svi pokušaji novinara da izvuku bar jedan detalj nisu urodili plodom.
c/p sa gamer.hr-a

sto je to :?

naravno da rade na nečem
na starcraftu 2 su počeli radit odmah nakon warcrafta TFT
rade na nekom rpgu, i nevjerujem da se radi o diablu 3

Demon Hunter
26-07-2007, 20:29
Ma nek naprave i Diablo III
a i WarCraft IV.

Ali volio bi da je WarCraft IV!

Ali kako bilo da bilo Blizzard ne grjesi i pravi odlicne igre tako da je svejedno!

pstrebs
26-07-2007, 20:32
Ma pustite priče da radi igru, blizzard kuha krompirovu kalju.
heh šalim se. vjerojatno neki nepoznati RPG.

Sgt. Bull
26-07-2007, 22:02
Blizzard postaje EA samo izdaju igre i ne brinu se o korisnicima,samo ih pare zanimaju...Warcraft je prije godinu i pol imao malo je reći savršen multiplayer ni abusera,ni kašnjenja update-a,ni kašnjenja reseta,seasona,ni massa towera ni map hackova niti ičega drugog,sve dok WOW nije dobio veliki broj igrača(veći od War3) i postao popularniji i na kraju su se potpuno njemu posvetili da bi sada mp War3 izgledao isto ništa,svaki drugi igrač koristi hack,massaju towere u bazi,wan baze,koriste disc hackove,sezona?sezona je kasnila 1 godinu,a o restartu da ni ne govorim najavljen za 9. mjesec 2k6 da bi nakraju bio napravljen u martu 2k7.zapustili su igrače totalno,samo pare pare pare pare i War3 mp polako počinje da gubi svoju ljepotu koju je imao dok wow ima evente i sran*a.Drugim riječima oni koji igraju War3 su zapušteni a Blizzard unatoč velikom broju prijava za probleme ništa ne poduzima.Najavljuje patch više od pola godine i na kraju dobijemo sran*e,dok wowaši stalno dobijaju patcheve i sran*a,expanzije čak svake godine i tako to.Iskreno boli me briga za to što Blizzard radi jer izdaju odlične igre no ipak ne vode brigu o igračima i zapostavljaju ih,pretvaraju grad u džunglu i tako tjeraju sve više i više igrača.Gj blizard pwn us all...

Black Hawk Down
26-07-2007, 22:10
NICELY SAID
sgt.bull has a good brain,100 % clear of Bllizardofia

Nemesis
27-07-2007, 09:15
Blizzard postaje EA samo izdaju igre i ne brinu se o korisnicima,samo ih pare zanimaju...Warcraft je prije godinu i pol imao malo je reći savršen multiplayer ni abusera,ni kašnjenja update-a,ni kašnjenja reseta,seasona,ni massa towera ni map hackova niti ičega drugog,sve dok WOW nije dobio veliki broj igrača(veći od War3) i postao popularniji i na kraju su se potpuno njemu posvetili da bi sada mp War3 izgledao isto ništa,svaki drugi igrač koristi hack,massaju towere u bazi,wan baze,koriste disc hackove,sezona?sezona je kasnila 1 godinu,a o restartu da ni ne govorim najavljen za 9. mjesec 2k6 da bi nakraju bio napravljen u martu 2k7.zapustili su igrače totalno,samo pare pare pare pare i War3 mp polako počinje da gubi svoju ljepotu koju je imao dok wow ima evente i sran*a.Drugim riječima oni koji igraju War3 su zapušteni a Blizzard unatoč velikom broju prijava za probleme ništa ne poduzima.Najavljuje patch više od pola godine i na kraju dobijemo sran*e,dok wowaši stalno dobijaju patcheve i sran*a,expanzije čak svake godine i tako to.Iskreno boli me briga za to što Blizzard radi jer izdaju odlične igre no ipak ne vode brigu o igračima i zapostavljaju ih,pretvaraju grad u džunglu i tako tjeraju sve više i više igrača.Gj blizard pwn us all...

čini se da imaju previše para...jer da nemaju ne bi im bilo svejedno hoće li nešto zajebati ili ne...nadam se da će im se to vratiti pa da će ponovno više brinuti o igračima...

mravojed20
27-07-2007, 10:00
cut

Ne znam zašto se čudiš toliko,wow zahtjeva puno više resursa i vremena,sa tih 8-9 milijuna igrača. w3 je stara igra već,normalno da podrška za njega s vremenom opada.

Blizzard bi bio EA kad bi štancali 10 igara na godinu a ne jednu igru u 3 godine.

Sgt. Bull
27-07-2007, 11:54
cut

Ne znam zašto se čudiš toliko,wow zahtjeva puno više resursa i vremena,sa tih 8-9 milijuna igrača. w3 je stara igra već,normalno da podrška za njega s vremenom opada.

Blizzard bi bio EA kad bi štancali 10 igara na godinu a ne jednu igru u 3 godine.
Aha znači mi koji igramo Warcraft 3 nemamo nikakva prava da se pazi na nas jer igramo staru igru?A što je onda sa GW?Po toj logici i svi koji igraju GW ne bi trebali imati support niti ikakvu pomoć,patcheve itd.Znači ako želim da igram nešto sa kvalitetno i redovno backupovanim multiplayerom primoran sam da igram wow?Ne,ne bi trebalo biti tako jer bez obzira što je War3 starija igra ona opet zaslužuje dovoljno pažnje sve dok ima igrača,a sada ima veoma velik broj igrača koje nitko ne sluša niti pazi na njih...

mravojed20
27-07-2007, 12:11
GW je MMORPG,dosta popularan,a svaki dobar MMORPGSće uvijek dobivati puno podrške od strane developera jer iako zahtijeva puno više truda,donosi i puno više $$. warcraft 3 im više ne donosi značajne pare,a jako podrškom za njega bi samo stvarali rashode.

igra je izašla pred 4-5 godina,kazem ti da je normalno da podrška za njega postaje slaba.

Sgt. Bull
27-07-2007, 12:18
GW je MMORPG,dosta popularan,a svaki dobar MMORPGSće uvijek dobivati puno podrške od strane developera jer iako zahtijeva puno više truda,donosi i puno više $$. warcraft 3 im više ne donosi značajne pare,a jako podrškom za njega bi samo stvarali rashode.

igra je izašla pred 4-5 godina,kazem ti da je normalno da podrška za njega postaje slaba.
Aha znači svaka sp/mp igra imati će full mp support koji godinu-dvije a onda će se dopustiti divljanje,propadanje,cheatanje i sran*a??ok...

mravojed20
27-07-2007, 12:22
Gle,nisam ja kriv što se to tako radi,nit sam rekao da se to dešava sa svim igrama,sve ovisi o popularnosti igre i novcu koji donosi. Valjda Blizzard zna koja igra im je prioritet,eto sad si se ti našao u toj ekipi koja ne dobiva podršku,za par godina će tako bit ovima što igraju wow. zanima me šta će biti kad dođe starcraft 2.

Upitni
27-07-2007, 12:23
a sad se vi mozete tu svadjat sto je fer prema igracima a sto nije,ali ostaje da blizzard vise ne zaradjuje toliko na warcraftu kao na WoWu,pa normalno da ce pozornost posvetiti novijim igrama,sto je tu cudno

Sgt. Bull
27-07-2007, 12:24
Gle,nisam ja kriv što se to tako radi,nit sam rekao da se to dešava sa svim igrama,sve ovisi o popularnosti igre i novcu koji donosi. Valjda Blizzard zna koja igra im je prioritet,eto sad si se ti našao u toj ekipi koja ne dobiva podršku,za par godina će tako bit ovima što igraju wow. zanima me šta će biti kad dođe starcraft 2.
90% igrača Warcrafta i Starcrafta će oduševljeni preći na nj,stvoriti probleme sa održavanjem mreže u prvih par mjeseci,igrati par godina i onda odustati jer će Blizzard izdati Diablo 15...

MasaKrisT
27-07-2007, 14:05
sc2 ce zivjeti barem duplo duze nego bw,jer to je nevidjeni hype oko 1 igre...bit ce samo u Kini prodavanija nego wow u sve skupa.bw je zivio 10 godina,i jos koju ce...ali kad Koreanci sad naprave lige,laddere i nove gosue u sc2 to ce biti ludilo:)

Prince-Artas
28-07-2007, 00:24
@Sgt. Bull-ne slažem se s tobom, blizzatd ima daleko najbolju tehničku podršku među svim pc proizvođačima
igra koja je izašla 1998 (SC 1) i dalje dobija kakve takve patcheve
daj mi još jedan primjer proizvođača koji čini isto

usto WoW je daleko profitabilniji od War3 pa di je logika da istu tehničku podršku pruže za obje igre
:wink:

Aerial
28-07-2007, 15:16
Ja bi prije rekao da tih 40 ljudi radi na filmu, a ne na igri..

Legendary Pictures u popisu budućih filmskih projekata ima World of Warcraft, pa zbrojite 2 i 2...

Stryder
28-07-2007, 21:43
Ja bi prije rekao da tih 40 ljudi radi na filmu, a ne na igri..

Legendary Pictures u popisu budućih filmskih projekata ima World of Warcraft, pa zbrojite 2 i 2...

to sam i ja pomislio :wink:

CaDzA
02-08-2007, 19:45
Ma sta bih mogli kuhati :rotfl: to oni samo tako govore :rotfl:

Karlo_from_Bjelovar
02-08-2007, 20:56
ma bmk za ovo za ono... po meni, najbolju podrsku korisnicima imaju ljudi iz Guild Warsa... Ne da mi se sad pricat sve redom (jer je prica stvarno duga) al imaju... dao BoG da bude Diablo 3 :pray: :pray: :pray: :killyou: to cu 80% da cu kupit orginalku...

Karzah
02-08-2007, 22:10
Klik (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=15051)

Rang€r
03-08-2007, 09:23
Blizzard još nešto kuha
Blizzardovi predstavnici na E3 sajmu obznanili su javnosti da osim World of Warcraft i Starcraft II timova trenutno imaju i treći tim koji radi na novom naslovu. Blizzard trenutno ima 2700 zaposlenika od čega je većina angažirana u korisničkoj službi za World of Warcraft dok na development sektor otpada 350 zaposlenika. Potpredsjednik Frank Pearce izjavio je da se treći tim sastoji od 40 ljudi koji rade na nečemu uistinu fantastičnom. „Ne mogu vam još dati nikakve detalje, no riječ je o stvarno fenomenalnom naslovu.“ Svi pokušaji novinara da izvuku bar jedan detalj nisu urodili plodom.
c/p sa gamer.hr-a

sto je to :?

naravno da rade na nečem
na starcraftu 2 su počeli radit odmah nakon warcrafta TFT
rade na nekom rpgu, i nevjerujem da se radi o diablu 3

Joneleth_Irenicus
05-08-2007, 23:26
Da je barem neki turn-based rpg tipa fallout ili greyhawk, makar nevjerujem.. zapravo nema šanse. :) Nespojivo mi je to s blizzardom :)

Jopax
06-08-2007, 10:04
onda je najvjerovatnije nova wow xpanzija ali ne kuzim zasto su novi tim pravili ako vec imaju najvise zaposlenika u wow sektoru

Nemesis
06-08-2007, 10:04
od viška glava ne boli. :)

Lord Jambrek
06-08-2007, 11:07
Rade World Of Warcraft: Wrath of the Lich King

Čak vam je Lich ostavio link na prošloj stranici.

Sonic_Moronic
06-08-2007, 11:35
Ne vjerujem. Expanzija za WoW je bila potpuno očekivana, naravno da će stalno dolaziti nove da održe igrače na serverima što duže. Ne izgleda nešto što bi Blizzard sakrivao.

Dreadlord
06-08-2007, 11:40
da bar warcraft 4 :pray:

Nemesis
06-08-2007, 12:54
da bar warcraft 4 :pray:

da bar :pray:

Dreadlord
06-08-2007, 13:00
zamisli warcraft 3 sa puno više unitsa, građevina, novim poboljšanim herojima boljom grafikom (iako grafika i nije nužna)... da bar

Jopax
06-08-2007, 13:02
sad ako budu pravili war4 i diablo 3 vjerovatno ce koristiti sc2 eng jer je faking mocan

Nemesis
06-08-2007, 13:03
sad ako budu pravili war4 i diablo 3 vjerovatno ce koristiti sc2 eng jer je faking mocan

samo da nije prezahtjevan.WoW ima fantastičan engine.

Orehovac
06-08-2007, 13:04
isti ko u warcraft 3 ,samo ostriji sa zivijim bojama

Jopax
06-08-2007, 13:11
film o singleplayeru sa blizzcona u kojemu izmedju lvla u kampanji imas svoj brod su radjeni u ingameu i izgledaju bolje od wow-a samo me brinu zahtjevi onakvog izgleda
i zerathul mozda umire u dvici

RIPtheREAPER
06-08-2007, 23:00
Diablo 3: 1000 godina prije ili poslje dogadaja u dvojci.

BlackDCRO
07-08-2007, 15:59
Znaci bit ce wow ekspanzija?
Taman se ponadao Diablu3 :(

Dreadlord
07-08-2007, 16:01
Znaci bit ce wow ekspanzija?
Taman se ponadao Diablu3 :(

ma nije to to... expanzija za wow ce izac i ovako i onako, moraju održavat igrače... :D

moguce ili je diablo 3 ili warcraft 4...

RIPtheREAPER
07-08-2007, 18:22
bilo bi debilno da je wc4 jer su sad na wowu
sc su izbacili
a preostaje im diablo

OSIM
ako ne izbace nesto totalno novo!
http://forums.clubrsx.com/images/smilies/yeahthat.gif

Demon Hunter
07-08-2007, 20:44
Ja mislim da ce to biti WarCraft IV.Jel ipak moraju nastavit pricu od trice.Je je Arthas se uspeo na Frozen throne i uzeo kacigu.Stoga mora bit nastavak kako bi se zlo unistilo!
I da se prica zaokruzi!

mravojed20
07-08-2007, 20:59
Red bi bio da dobijemo novi diablo,warcraft je već na trećem nastavku s ekspanzijom plus wow sa svojom ekspanzijom i sa još jednom koja je u izradi ffs.

Karzah
07-08-2007, 22:27
s
bio bi red da nastave pricu sa arthasom tj lich kingom, ali je po meni
totalno debilno sto se navodi da bi cijelu tu pricu prebacili u WOW, ta ideja mi se nimalo ne svidja :roll:

Slažem se, možemo se samo nadati da će se Blizzard smilovati i nama koji više volimo RTS Warcraft i želimo vidjeti priču do kraja.

Arbiter of Change
07-08-2007, 22:29
Nastavak Warcraft priče preko RTS-a bi značio smrt WoW-u sa Lore (da, da znam, ali suzdržati ću se) gledišta zato jer je WoW "zarobljen" u jednom periodu.

RIPtheREAPER
07-08-2007, 22:36
I zato ce izac Diablo 3!
Wipiiii!

Dreadlord
07-08-2007, 23:07
ja bi više volio warcraft 4
iako ni diablo 3 nije za bacit naravno
:D

Arbiter of Change
08-08-2007, 08:06
Ti očigledno ne shvaćaš da je svako MMO statične prirode jer je igračima dana iluzija moći mijenjanja (raidsi i to), ali sve se na kraju vraća u neki određeni period (respawn svega i reset raidsa), tj. MMO je smješten u određeni period iz kojega nema izlaza dok devsi ne odluče drugačije.

Arbiter of Change
08-08-2007, 08:13
Nova ekspanzija - Wraith of the Lich King :D
Naravno, to bi sve moglo biti samo cementiranje puta za Warcraft 4, ali nikad ne znaš.

Rang€r
08-08-2007, 11:21
http://www.gamespot.com/video/942519/61 ... al-movie-1 (http://www.gamespot.com/video/942519/6176194/world-of-warcraft-wrath-of-the-lich-king-official-movie-1)

prvi official trailer

Dreadlord
08-08-2007, 16:41
za sve koji su se nadali dablu 3 imam tužnu vijest
http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=80895

flander
08-08-2007, 17:06
http://www.gamespot.com/video/942519/6176194/world-of-warcraft-wrath-of-the-lich-king-official-movie-1

prvi official trailer


ovaj je bolji WF_1Pk_4UZk

IGoR_2803
08-08-2007, 17:35
za sve koji su se nadali dablu 3 imam tužnu vijest
http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=80895

i ja se osjećam prevareno, ali don't matter, izaći će, kad-tad, a do onda budemo igrali SC2... :pray:

M4rc3LL1u5
08-08-2007, 17:51
ma vise su mi dosadili sa tim wowom jos ce postat ko simsi , nova ekspanzija svakih godinu dana + pretplata

flander
08-08-2007, 22:08
evo sad sam pogledao i malo pročitao na Blizz stranici to o novom expansionu i mogu reči da sam baš nabrijan sad hehe :D jednostavno kad sam vidio Arthasa me nešto diglo, neko uzbuđenje hehe, zbilja jedva čekam, sve nove spike koje sam vidio, koje ću iskušati, ma nešto fenomenalno :pray: :)

Arbiter of Change
08-08-2007, 22:10
Meni je osobno čitava "come now heroes and be like me" spika bilo očajno klišejna i jedan od glavnih razloga zašto mi trailer nije baš nešto.

flander
08-08-2007, 22:21
baš me zanima kakva bu bila into trailer, jel ova dva koja su do sad prikazana u WoW-u i TBC-u su nenadhebiva :D

Arbiter of Change
08-08-2007, 22:26
E to već čekam. :D

Demon Hunter
08-08-2007, 22:27
Ma to sa WoW-OM je stvarno,taman se nabrijemo na Burning Crusade kad ono nova expanzija,pa ti ajd opet"kao iz pocetka".
I tako ce stalno izlazit Expanzije samo neznam odakle im vise price i teme za buduce Expanzije.
Mozda!
Revenge of the Thrall!

flander
08-08-2007, 22:42
Revenge of the Thrall!

muči!! :D nemoj da te čuju, možda ima Blizz ovdije špijuna, i sad mi kak se nabrijavamo, čuju ovak neku glupost i sad izajde 4 expansion Revenge of the Thrall :pray: :D

Jopax
08-08-2007, 22:45
Ma ne bolji bi bio exp sa novom lokacijom istocno od kalimdora
troll otocju i mogucnosti pridruzivanju nekom tribeu
Tha PinkSpear tribe iz tha best man!!!

D.E.M.O.
08-08-2007, 22:50
blizzard nece izdavat mmorpgove da ne bi krali igrace sa wowa vlastitim produktom :wink:

Arbiter of Change
08-08-2007, 23:19
O mamicu vam, kako ne shvaćate da sve na kraju ide u istu kasicu-prasicu?

Demon Hunter
08-08-2007, 23:25
U onda bi se obogatio!
:D :D

Nemesis
09-08-2007, 08:27
pa navodno su rekli da će izaći 3 ekspanzije za WoW,s time da je jedna već izašla i da je već najavljena druga.i kad izbace sve ekspanzije onda će stalno nabijat novu opremu,oružja,Q-ove...tako da se ne moramo brinuti za WoW. :D

Gothmog
09-08-2007, 08:34
ma cinjenica je da je blizzard na wow-u zaradio vise nego sa svim igrama skupa,

stoga se mozete nadati jos brdu ekspanzija, a tko zna,
mozda ako jednoga dana wow postane naporan, mozda svijetlo dana ugleda i WOS :)

A ne bi zaradio jednako toliko i sa Diablom 3? Battlenet je, i vise nego uspjesan!

Stvarno ne znam cemu toliko odgadjanje...zar cemo svi fanovi Diabla,morat cekat cijelu dekadu,kao i fanovi SC-a...uf!

Đeri
09-08-2007, 10:22
jebo ih WoW :/

Nemesis
09-08-2007, 12:41
jebo ih WoW :/

ej,mali,ja i mojih 8 999 998 prijatelja tvoj post ne smatra prihvatljivim.ni tebi nitko ne kaže jebo te rap. :(

Dreadlord
09-08-2007, 13:17
jebo ih WoW :/

ej,mali,ja i mojih 8 999 998 prijatelja tvoj post ne smatra prihvatljivim.ni tebi nitko ne kaže jebo te rap. :(

evo ja cu mu to rec: jebo te rap zivio gaming
:D

SkunK
09-08-2007, 13:20
Vecina ovih samoprozvanih repera-mulaca niti nemaju pojma kakve su lirike u tim pjesmama, ali vazno da su oni cool :rotfl:

kowE
09-08-2007, 13:38
je** te rap i oni koji su ga izmislili... erm, nisam prekrsio pravila foruma, a rekao sam sto sam htio... yay 8)

Outmind
09-08-2007, 14:32
Natrag na temu molim...

Rang€r
09-08-2007, 15:06
Ovo ce me sigurno potaknuti da se vratim WoW-u i jos mnoge ljude...

Pogotovo dio da ce se zgrade moci rušiti te ce siege weapons sad imati neku svrhu osim da stoje ispred gradova itd...

buzybizyboz8
19-08-2007, 16:29
vidio sam na netu i to se očekuje nova ekspenzija za WoW

Sickmanno1
19-08-2007, 17:23
vidio sam na netu i to se očekuje nova ekspenzija za WoW

nemoj srat :o

Dweller
19-08-2007, 17:24
osjecam se prevarenim,a bllizard neka se osjeca ugrozenim


:D

SH4D0W
19-08-2007, 17:47
vidio sam na netu i to se očekuje nova ekspenzija za WoW

danasnji naj lol post! :pray: :pray:

Arbiter of Change
19-08-2007, 17:49
E jeste i vi neki; možda je čovjek tek došao sa odmora pa nije znao.

SH4D0W
19-08-2007, 18:29
E jeste i vi neki; možda je čovjek tek došao sa odmora pa nije znao.

svejedno Teh best today! :rotfl:

MasaKrisT
20-08-2007, 09:48
Ja sam cuo da izlazi sc2 jel to istina?

THUNDER_DINIX
20-08-2007, 10:30
da, ali ne prije 2008. godine

MasaKrisT
20-08-2007, 11:21
Ma zezam se,znam ja sve o sc2,freak sam:)

prcko
20-08-2007, 12:01
DIABLO 3
http://img519.imageshack.us/img519/8984/diablo3um6.th.jpg (http://img519.imageshack.us/my.php?image=diablo3um6.jpg)
Mozda i nije ali mozda i je ali definitivno je nešto full novo i svjeze šta če se objaviti evo članka:
Gamasutra reports that Frank Pearce of Blizzard Entertainment has confirmed that the company is working hard on anotherSnew title... and it's not World of Warcraft or Starcraft II. 40 people are working on Starcraft II and 40 people are working on this secret Team 3 project, so it's definitely another big one. According to Pearce, "Team 3 is working on something really awesome. I can’t give you any hints, but it’s totally awesome."
Izvor:http://www.worldofraids.com/

RIPtheREAPER
23-08-2007, 14:36
HEll yeah!

Burek_fr0m_SPACE
23-08-2007, 14:39
http://img519.imageshack.us/img519/8984/diablo3um6.th.jpg (http://img519.imageshack.us/my.php?image=diablo3um6.jpg)
Omfg, ovo je starije i od Diabla 2...

Rocchiro
23-08-2007, 14:47
dajbog da je nekaj novo.svi govore kak su blizzard bogovi,bas me zanima dal mogu nekaj novo originalno napraviti

Thrall
23-08-2007, 14:49
Bili su Bogovi....., sad su Bogati i pohlepni..

Djubre
23-08-2007, 19:59
Blizzard nekuva DIABLA 3 to mozete vidit ovde http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=80895
a za drugo neznam.

Sonic_Moronic
23-08-2007, 20:16
Ne kužim ih, pa Blizzcon nije bio samo bez Diabla, bio je i bez bilo kakve treće igre. Nisu još nade izgubljene.

Dweller
24-08-2007, 16:27
Bili su Bogovi....., sad su Bogati i pohlepni..


nicely said

Upitni
24-08-2007, 20:22
Bili su Bogovi....., sad su Bogati i pohlepni..


nicely said

i zbog toga ne zele otkrit ako se radi o diablu,i toliko ce panike napravit medju igracima da ce na kraju svi popi*dit na blizzard kad ne bude diabla :? nek jednostavno kazu ako je,zarade love i love na collector's editionsima i gotovo :killyou:

MasaKrisT
24-08-2007, 20:41
http://img519.imageshack.us/img519/8984/diablo3um6.th.jpg (http://img519.imageshack.us/my.php?image=diablo3um6.jpg)
Omfg, ovo je starije i od Diabla 2...

:pray:
kolike su se diskusije vodile oko ovog na internetu prije par godina joj,bas sam htio napisat kak je smjesno ali burek zna staces:)

WeS.JustBe
24-08-2007, 22:34
daj Bože da je Warcraft IV.

Bog dao :D :D

M4mut
12-09-2007, 13:10
http://theinquirer.net/?article=42255

Hydra? :wink:

TeraBajt
12-09-2007, 13:22
http://theinquirer.net/?article=42255

Hydra? :wink:

Hydra?

brijem da je neki rpg... :wink:

flander
12-09-2007, 13:32
daj Bože da je Warcraft IV.

Bog dao :D :D


Bog uzeo :D :D


a ovo što se tiče hydre, možda je novi mount za WoW expanziju :P

TeraBajt
12-09-2007, 13:37
daj Bože da je Warcraft IV.

Bog dao :D :D


Bog uzeo :D :D


a ovo što se tiče hydre, možda je novi mount za WoW expanziju :P

rekli su da nema veze s wow-om (nadam se :( )...

flander
12-09-2007, 13:44
daj Bože da je Warcraft IV.
Bog dao :D :D
Bog uzeo :D :D
a ovo što se tiče hydre, možda je novi mount za WoW expanziju :P
rekli su da nema veze s wow-om (nadam se :( )...


a bome bi i ja neš novo, neki novi naslov, umoran sam već i od WoW-a i Warcrafta,Diabla...milsim ne kažem da su igre loše, nego ono dajte nam svježe meso :D

M4mut
12-09-2007, 13:59
Ajde samo manje quotanja :wink:

Rang€r
12-09-2007, 15:13
a jesu puno rekli o cem se radi, na kraju se ni nece zvat hydra, zbog mnogih razloga, sto se tice zanra, moguce je da ce biti RPG ili FPS jer to je jedino od popularnog sto nisu napravili

joj vidis mogla bi bi i avantura :D

M4mut
12-09-2007, 15:24
moguce je da ce biti RPG ili FPS jer to je jedino od popularnog sto nisu napravili


Blizzard nije napravio RPG?

Diablo je Sportska simulacija, zaboravih :P

TeraBajt
12-09-2007, 15:29
moguce je da ce biti RPG ili FPS jer to je jedino od popularnog sto nisu napravili


Blizzard nije napravio RPG?

Diablo je Sportska simulacija, zaboravih :P

a warcraft football manager :P

flander
12-09-2007, 15:31
moguce je da ce biti RPG ili FPS jer to je jedino od popularnog sto nisu napravili


Blizzard nije napravio RPG?

Diablo je Sportska simulacija, zaboravih :P

a warcraft football manager :P

a World of Warcraft životna simulacija, kopija SIMS-a :P

IGoR_2803
12-09-2007, 15:48
a World of Warcraft životna simulacija, kopija SIMS-a :P

pa čuj, kolko ljudi igra wow i koliko vremena na to troše i mogli bi reći da je wow životna simulacija...

K4ciga
12-09-2007, 16:02
evo idemo opet...wow krade vrijeme i novac,to je simulacija života,svi ga mrzimo,propadamo,ne hranimo se,dobivamo na agresivnosti,nemamo curu,propadamo u školi,a sada nastavite s temom

TeraBajt
12-09-2007, 19:27
evo idemo opet...wow krade vrijeme i novac,to je simulacija života,svi ga mrzimo,propadamo,ne hranimo se,dobivamo na agresivnosti,nemamo curu,propadamo u školi,a sada nastavite s temom

ja propadam, ne hranim se(ajd dobro, cak i malo vise nego inace, al jos uvijek imam onu svoju <valjda normal> težinu), i dobivam na agresivnosti, izgubio curu, a nikad nisam wow igro, :cry: , kako zalosno :cry:

revenion
13-09-2007, 19:15
@ TeraBajt - ne skreci na oft

TeraBajt
13-09-2007, 19:59
@ TeraBajt - ne skreci na oft
a, jesi nadrkan...

k necu vise...


da nebude oftopic:

samo da bude :pray: Warcraft IV il Diablo III :pray:

DON METAK
13-09-2007, 20:11
volio bih warcraft iv

BlackDCRO
13-09-2007, 20:15
Mozda bude nastavak onih vikinga za gameboy 8)

Thrall
13-09-2007, 20:17
volio bih warcraft iv

Ja isto,ali zbog WoW-a mi se Blizzard gadi, trebali su umjesto Starcrafta II napravit Warcraft IV ili obje,ali baš mi se zgadio.

Teon
13-09-2007, 20:21
Mozda bude nastavak onih vikingaSza gameboy 8)

Predobra igra, jedna od prvih koje sam igrao na Windowsima 3.1 :pray: :pray:

Arbiter of Change
13-09-2007, 20:55
Mozda bude nastavak onih vikinga za gameboy 8)
Eh da bar, sjećam se toga. :D

Felix
17-09-2007, 20:13
volio bih warcraft iv

Ja isto,ali zbog WoW-a mi se Blizzard gadi, trebali su umjesto Starcrafta II napravit Warcraft IV ili obje,ali baš mi se zgadio.
U vezi wowa se slazem,ali zasto pobogu warcraft 4?
Zar nije starcraft zasluzio nastavak?

Prince-Artas
17-09-2007, 20:18
e tako ti je kad ne čitač topic od početka
dio zaposlenih radi na Starcraftu 2, dio na WoW expanziji a još jedan dio za sada neimenovanom projektu

Demon Hunter
17-09-2007, 22:47
Ma sto god Blizzard pravio bice dobro jer ipak svi znamo sta izadje iz blizzardove radionice postane hit!

M4mut
17-09-2007, 22:55
volio bih warcraft iv

Ja isto,ali zbog WoW-a mi se Blizzard gadi, trebali su umjesto Starcrafta II napravit Warcraft IV ili obje,ali baš mi se zgadio.
U vezi wowa se slazem,ali zasto pobogu warcraft 4?
Zar nije starcraft zasluzio nastavak?

WoW nastavlja gdje je WC3 stao, tako da WC4 nećete vidjet :wink:

Lord Jambrek
17-09-2007, 23:05
volio bih warcraft iv

Ja isto,ali zbog WoW-a mi se Blizzard gadi, trebali su umjesto Starcrafta II napravit Warcraft IV ili obje,ali baš mi se zgadio.
U vezi wowa se slazem,ali zasto pobogu warcraft 4?
Zar nije starcraft zasluzio nastavak?

WoW nastavlja gdje je WC3 stao, tako da WC4 nećete vidjet :wink:

Zašto ne, u wowu će srušit arthasa, rase bi se mogle posvađat jer mir ne donosi novce i tup, evo ti Warcraft IV

M4mut
17-09-2007, 23:09
[quote="DON METAK":1bz2tpkb]volio bih warcraft iv

Ja isto,ali zbog WoW-a mi se Blizzard gadi, trebali su umjesto Starcrafta II napravit Warcraft IV ili obje,ali baš mi se zgadio.
U vezi wowa se slazem,ali zasto pobogu warcraft 4?
Zar nije starcraft zasluzio nastavak?

WoW nastavlja gdje je WC3 stao, tako da WC4 nećete vidjet :wink:

Zašto ne, u wowu će srušit arthasa, rase bi se mogle posvađat jer mir ne donosi novce i tup, evo ti Warcraft IV[/quote:1bz2tpkb]

pa nisu glupi da izdaju wc4, dok mogu to stavit u expanziju i zaradit dalje kao i sada.

Neven <R>
17-09-2007, 23:11
Jednog dana će ljudima dosaditi WoW, prije ili kasnije će doći do zasićenja.

Who
18-09-2007, 02:18
Jednog dana će ljudima dosaditi WoW, prije ili kasnije će doći do zasićenja.

OMG genijalan komentar,najveci umovi svih vremena bi se postidili.

Nightyx
18-09-2007, 06:53
Jednog dana će ljudima dosaditi WoW, prije ili kasnije će doći do zasićenja.

ne nego će doći do izlaska novih igara na tržište koje će kad tad zakopati wow.

Lord Jambrek
18-09-2007, 07:06
Jednog dana će ljudima dosaditi WoW, prije ili kasnije će doći do zasićenja.

ne nego će doći do izlaska novih igara na tržište koje će kad tad zakopati wow.

Je se starcraft zakopao? Ne, a koliko znam, WoW je popularniji, tak da ne bi rekao da vam stoje tvrdnje previše.

MasaKrisT
18-09-2007, 12:36
[quote="Neven <R>":2480c891]Jednog dana će ljudima dosaditi WoW, prije ili kasnije će doći do zasićenja.

ne nego će doći do izlaska novih igara na tržište koje će kad tad zakopati wow.

Je se starcraft zakopao? Ne, a koliko znam, WoW je popularniji, tak da ne bi rekao da vam stoje tvrdnje previše.[/quote:2480c891]

starcraft je popularniji...mnogo mnogo:)

K4ciga
18-09-2007, 18:34
Jednog dana će ljudima dosaditi WoW, prije ili kasnije će doći do zasićenja.

ne nego će doći do izlaska novih igara na tržište koje će kad tad zakopati wow.

Ne,nego ce blizz konstantno unositi promjene u igru,tako da će WoW zadržavati stalne igrače i dovoditi nove.

WoW "pada" kada izađe MMORPG koji će biti bolji od WoWa.A i tada ce ljudi skeptično uzimati taj MMORPG jer ne vjeruju da ima nešto bolje od WoWa.

I da,kada dođe MMORPG bolji od WoWa...pa kako je sada krenulo,naćekaćemo se

Upitni
18-09-2007, 18:56
pa nije vise toliko ludilo za wowom,a i ako se ne varam,dosta igraca odustaje od wowa,i prodaju svoje acc. za gw acc. ali ipak jos ima nekih 6 puta vise igraca 8)

Demon Hunter
18-09-2007, 19:16
pa nije vise toliko ludilo za wowom,a i ako se ne varam,dosta igraca odustaje od wowa,i prodaju svoje acc. za gw acc. ali ipak jos ima nekih 6 puta vise igraca 8)

Istina imas pravo ludilo polako prestaje...ali WoW ipak ima 9 Milja Igraca.

A i kad izadju Expanzije tj. ova sto ide,a i buduce zadrzace ih a i novi ce doc.

Dyslexia
20-09-2007, 10:29
Ma taj wow vec stvarno postaje dosadan a ide u nedogled tisuce patcheva i exspanzija stalno dodavanje novih stvari, monstera. Vec bi i bogu dosadilo. Meni je to ziva glupost.

Norther
22-09-2007, 11:23
Blizzard je nakon WoWa oslabio u mojim ocima

Starcraft :pray:
Diablo :pray:
Warcraft :pray:
World Of Warcraft :twisted: :kill: :nonono:

Karzah
22-09-2007, 11:25
Ovo je totalni spamm topic, u ovih 14 stranica stalno isto pišete i to se vrti i vrti...http://img337.imageshack.us/img337/2951/iconrolleyesdq4.gif

revenion
22-09-2007, 11:27
ovo je trebalo vec biti lockano...

Rang€r
22-09-2007, 19:54
moguce je da ce biti RPG ili FPS jer to je jedino od popularnog sto nisu napravili


Blizzard nije napravio RPG?

Diablo je Sportska simulacija, zaboravih :P

a jbt nisam mislio na hack 'n slash, nego na akcijski RPG tipa TES, Gothic...

revenion
22-09-2007, 21:50
to ti sve spada pod "RPG"

Rang€r
22-09-2007, 21:54
ma znam al krivo sam se izrazio srry

Akul
25-09-2007, 13:29
to ti sve spada pod "RPG"

Ne baš. Obično svatko tko radi liste najboljih igara drži RPG-ve i Hack'n'Slash RPG-ove odvojeno.

Rang€r
25-09-2007, 14:52
jel zna neko nes o hydri?

Jopax
25-09-2007, 18:19
Znate u što sam siguran, čak i ako ne naprave war4 onda će neko napraviti total mod za sc2 i dobit ćemo novi warcraft, kao što je sa sc1 i war3 bilo :D

Who
26-09-2007, 08:07
Blizzard je nakon WoWa oslabio u mojim ocima

Starcraft :pray:
Diablo :pray:
Warcraft :pray:
World Of Warcraft :twisted: :kill: :nonono:

Da nema sta argument ti je odlican.Oslabili su prvo su imali te 3 igre prodali milione primjeraka,onda je dosao wow prodan u milione primjeraka+mjesecna pretplata.Ne pricaj gluposti.

TeraBajt
26-09-2007, 12:24
Znate u što sam siguran, čak i ako ne naprave war4 onda će neko napraviti total mod za sc2 i dobit ćemo novi warcraft, kao što je sa sc1 i war3 bilo :D

gle fakat...

JOS IMA NADE!!!

Jayson
07-10-2007, 10:19
Da se brzo vratim na temu pa onda nastavite prepucavanjem o wow-u, koliko suxxa odnosno koliko je genijalan.
Blizz nesto kuha - moja pretpostavka jeste da se radi o Diablu, ali ne o trici vec o MMO inacici istog.
Ljudi u Blizzu nisu retardosi, i oni citaju forume i fan siteove te prate desavanja, a trenutna je situacija takva da WarhammerOnline dize poprilicnu prasinu i da se sve vise ljudi skida sa wow-a (bez obzira sto ih ima vise milijuna),ali ne samo Warhammer, tu je i AoC koji obecava, tako da mislim da spremaju strateski preokret odnosno nesto veliko, u ovom slucaju - DiabloOnline... moje misljenje :yuck:

shai_hulud
07-10-2007, 10:43
, tako da mislim da spremaju strateski preokret odnosno nesto veliko, u ovom slucaju - DiabloOnline... moje misljenje :yuck:
i bolje im je, jerbo je starog diabla vrijeme pregazilo.ne temu, nego koncept.

Jayson
07-10-2007, 10:59
, tako da mislim da spremaju strateski preokret odnosno nesto veliko, u ovom slucaju - DiabloOnline... moje misljenje :yuck:
i bolje im je, jerbo je starog diabla vrijeme pregazilo.ne temu, nego koncept.

egzektli maj pojnt of vju!!!