PDA

Pogledaj cijelu verziju : Skidanje update-a....



blozer
25-02-2006, 22:53
Nabavio sam wow...Registrirao sam se na besplatni server....Sve je ok ali moram skinuti update od 300Mb....a to mi je previse...Sta da radim?Jel mi mozete preporuciti neki free server di netreba skidati update-e......Molim vas pomagajte....
Znaci ja udjem u igruz....Upisem nick i sifru...Zatim se mora restartati wow radi skidanja update-a...i onda pocne skidati..Preporucite server

D.E.M.O.
25-02-2006, 23:04
cuj vecina servera koristi novi patch...
ali imam pitanje za pcplay ekipu.
jeli moguce da stavite nove patcheve na dvd u paketu jer cak i ljudima sa dslom je puno skidat 300 MB ako nemaju flat.

dex
25-02-2006, 23:24
e... sto se tice ovoga... jedan prijedlog... zashto se jednom na pc play dvd nestavite jedan pack svih patcheva za wow (od prvog do zadnjeg... ili bar "one vaznije") i tako recimo svaki mjesec za neku drugu igru ..

Shadowhell
27-02-2006, 19:11
Pa postoji jedan patch koji updatea WoW na najnoviju verziju,da ne moraš patch za patchom pokretati..lol ..samo to zauzima dosta mjesta jer su WoW do sada redovito updateali.

Mogli bi staviti taj patch od oko 300 MB na novi DVD

..e da i ENG verziju patcha!!! ..prosli put ste stavili fucking US verziju, doslo mi je da :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ALG
27-02-2006, 20:43
cuj vecina servera koristi novi patch...
ali imam pitanje za pcplay ekipu.
jeli moguce da stavite nove patcheve na dvd u paketu jer cak i ljudima sa dslom je puno skidat 300 MB ako nemaju flat.


Ne moraš svaki put skidati retail verziju nego skini samo patch koji radi update tvoje verzije na verziju x.

blozer
27-02-2006, 21:51
Frend jucer nabavio taj patch....slucajno smo nest danas pricali o tome...sutra ce mi donjesti....Ima na jednom CD-u .....320 MB ima patch ( ili nekaj tak)....Pa ak treba nekome mogu mu poslati....Vi placate poštarinu naravno.

W1k1n6
28-02-2006, 03:03
cuj vecina servera koristi novi patch...
ali imam pitanje za pcplay ekipu.
jeli moguce da stavite nove patcheve na dvd u paketu jer cak i ljudima sa dslom je puno skidat 300 MB ako nemaju flat.
Moglo bi, što da ne. Ne mogu garantirat da ce biti već u idućem broju, jer sam već u ovom trenutku na nekih 5 Giga, moram rezat a tek je 28.2. :)

Prince-Artas
28-02-2006, 20:50
cuj vecina servera koristi novi patch...
ali imam pitanje za pcplay ekipu.
jeli moguce da stavite nove patcheve na dvd u paketu jer cak i ljudima sa dslom je puno skidat 300 MB ako nemaju flat.
Moglo bi, što da ne. Ne mogu garantirat da ce biti već u idućem broju, jer sam već u ovom trenutku na nekih 5 Giga, moram rezat a tek je 28.2. :)

stavite 2 DVDa u časopis