PDA

Pogledaj cijelu verziju : Grindhouse



MarkaN
22-07-2007, 12:26
Spoj Tarantina i Rodrigueza, Death Proofa i Planet Terrora. Obavezna preporuka ljubiteljima i filmofilima!

Upravo smo pogledali Death Proof - ovo su naši dojmovi: http://lnl.com.hr/view/757/

Eddie9
22-07-2007, 14:02
gledao sam do sada samo Death Proof pošto je samo taj dio došao u kina a ne želim skidat Planet Terror s neta pa da si kvarim doživljaj...inače su mi tarantino i rodriguez najbolja moguća kombinacija :pray:
Death Proof ima prejeben kraj i pun je prejebenih scena...samo da izdvojim ono kad Stuntman Mike kaže Rose McGowen da će umrijeti i onu scenu kad redneck se sprema silovati onu navijačicu :rotfl:

unknown
22-07-2007, 14:11
Tarantino je napravio dva dobra filma i odmah ga svi smatraju legendom. Kill Bill je bio smeće samo se nitko to nije usudio reći zbog prijašnjih filmova

Eddie9
22-07-2007, 14:35
Tarantino je napravio dva dobra filma i odmah ga svi smatraju legendom. Kill Bill je bio smeće samo se nitko to nije usudio reći zbog prijašnjih filmova

čemu ovo? ako se tebi ne sviđa film ko te jebe...tarantino je napravio više dobrih filmova od svih onih spilberga i inih kurčeva samo što tarantino ne radi filmove za široke mase i nikad nije raspolagao nekakvim budžetom preko 50mil$...

unknown
22-07-2007, 17:30
Tarantino je napravio dva dobra filma i odmah ga svi smatraju legendom. Kill Bill je bio smeće samo se nitko to nije usudio reći zbog prijašnjih filmova

čemu ovo? ako se tebi ne sviđa film ko te jebe...tarantino je napravio više dobrih filmova od svih onih spilberga i inih kurčeva samo što tarantino ne radi filmove za široke mase i nikad nije raspolagao nekakvim budžetom preko 50mil$...

nemoj psovati, jel te kući tako uče

Eddie9
22-07-2007, 17:32
Tarantino je napravio dva dobra filma i odmah ga svi smatraju legendom. Kill Bill je bio smeće samo se nitko to nije usudio reći zbog prijašnjih filmova

čemu ovo? ako se tebi ne sviđa film ko te jebe...tarantino je napravio više dobrih filmova od svih onih spilberga i inih kurčeva samo što tarantino ne radi filmove za široke mase i nikad nije raspolagao nekakvim budžetom preko 50mil$...

nemoj psovati, jel te kući tako uče

the street me tako uči...im a gengsta...

Rocchiro
22-07-2007, 18:18
bemti,moram taj film pogledati

medusa
22-07-2007, 18:27
Tarantino je napravio dva dobra filma i odmah ga svi smatraju legendom. Kill Bill je bio smeće samo se nitko to nije usudio reći zbog prijašnjih filmova
1. je bio dobar, drugi je smeće.
litre i litre i litre i galoni krvi :killyou: :kill:
bwahaha

Burek_fr0m_SPACE
22-07-2007, 23:39
Pogledao sam sinoć Death Proof u Cinestaru i prilično sam oduševljen... film je istovremeno smiješan, brutalan, pomalo strašan i nadasve zabavan. A tu je i odlična muzika (koju upravo slušam). Nisam se odavno onako zabavio gledajući film. vgg

MarkaN
24-07-2007, 18:41
Pogledao sam sinoć Death Proof u Cinestaru i prilično sam oduševljen... film je istovremeno smiješan, brutalan, pomalo strašan i nadasve zabavan. A tu je i odlična muzika (koju upravo slušam). Nisam se odavno onako zabavio gledajući film. vgg

heheheh, jesam vam rekao? ;-)

Doggy
02-09-2007, 00:24
pogledal sam i ja oba dva filma, al cam verziju iz neko meksickog kina... najjace su mi reklame na pocetku filma (pogotovo ona za don't)...
ok su filmovi...

Da_killah
02-09-2007, 01:14
misliš na lažne trailere koje mi nismo dobili? zakon su filmovi, meni je čak nešto bolji planet terror/trash ftw), a i soundtrack je isto dosta dobar...

Simon the Dreamer
02-09-2007, 01:25
Pogledao sam sinoć Death Proof u Cinestaru i prilično sam oduševljen... film je istovremeno smiješan, brutalan, pomalo strašan i nadasve zabavan. A tu je i odlična muzika (koju upravo slušam). Nisam se odavno onako zabavio gledajući film. vgg
Sounds like Tarantino.
A što se tiče Kill Billa, meni se baš sviđa, pogotovo dvojka, ima ono nešto, Tarantinovsko...

Pogledajte "Thriller- En Grym Film (A Cruel Picture)", švedski film koji je inspirirao Qventina za Kill Billa.

Doggy
02-09-2007, 01:42
misliš na lažne trailere koje mi nismo dobili? zakon su filmovi, meni je čak nešto bolji planet terror/trash ftw), a i soundtrack je isto dosta dobar...

da, ja sam tek kasnije skuzil da su to kao fake traileri... ja sam mislil da je to neko horor kino pa da su to reklame za druge filmove...

Da_killah
02-09-2007, 02:10
to su fake traileri, a od onog trailera "machete" će rodriguez i napraviti 40-minutni film

Doggy
02-09-2007, 02:23
ma nek napravi sve filmove... je da su trash horrori, al nije bitno... ondaj don't mi je najbolji...

Rocchiro
02-09-2007, 12:50
Stuntman Mike :pray:

tream jos pogledati Planet Terror

Rocchiro
11-09-2007, 11:45
pogledah planet terror.mozda ce zvucati cudno,al meni je death proof bolji film.puno bolji.tarantino mi je drazi od rodrigeza

Da_killah
11-09-2007, 12:25
mei je isto tarantino puno bolji, ali terror mi je bolji film, ima i bolji soundtrack, pravi trash je, a i rodriguez je "director of photography" pa ima dobre kadrove i odličnu upotrebu kamere u filmu

Simon the Dreamer
11-09-2007, 15:17
Zašto ih ne daju u kino zajedno skupa sa onim reklamama između, ovako mi je šitno gledat...

Da_killah
11-09-2007, 15:43
jer im j bilo financijski neisplativo, barem mislim, onako je bilo samo u americi, a ja mislim da trailere imaš na jubitou, prilično sam siguran