PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koja je klasa IMBA!!!!!



Cyric the BLood God
25-02-2006, 21:07
Evo nesto da se samo ne svadamo po drugim postovima koja je klasa najbolja ovo sam napravio da se moze raspravljat :

napisite klasu server nick kako idete u telentima i koju opremu imate ! :D :D

Kirby
26-02-2006, 00:04
Nema naljbolje klase. Svaka klasa ima "neku" fintu koju sve druge nemaju.

Međutim, klase se oštro dijele na "damage" i "support". U kaotičnim situacijama i prilikom solo levelanja/grindanja naravno "damage" klase prolaze bolje jer ne ovise o drugim igračima.

Naravno, 1 na 1 (duel) se uglavnom ne računa jer "razvijeni" serveri uvijek rade organizirane skupine.

Ako bih morao baš izdvojiti "imba" klasu po svojem izboru onda bih rekao:

- bez opreme: warlock, hunter
- s opremom: mage, shaman, warrior

Kefa
26-02-2006, 01:08
Shaman

Nick: Durus
Server: Shattered Hand
Specc: Elemental/Restoration 30/0/21 (ele, ench, rest)

Gear ---> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

Pure Pwnage!

ALG
26-02-2006, 08:12
Shaman

Nick: Durus
Server: Shattered Hand
Specc: Elemental/Restoration 30/0/21 (ele, ench, rest)

Gear ---> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

Pure Pwnage!


Ovo si napisao tako da izgleda da samo tvoj shammy IMBA :rotfl:


Inače imam iz svake klase lika, mislim da mi je warlock najmanji(lvl 31 ili 32) i nijedna mi ne izgleda da bi se moglo s njom gaziti sve pred sobom.

Ali ako bih izdvajao neku klasu, onda definitivno warlock sa demo specom(i ja idem polako sa mojim na ovaj spec) jer sam imao prilike vidjeti kako rade pred IF, u BG a i neke filmove od drugih igrača.

Cyric the BLood God
26-02-2006, 11:53
nick: Bloodgodess
klasa warrior NE
lvl44 server Twilaghts hammer
talenti : 3/32/0

nick: Azmaer
rouge lvl 44
Agramar
talenti 21/2/12

nick:Darkmaggot
rouge lvl 60
Twilaghts Hammer
talenti : 21/4/26

ali mi je prepaid isteko prije 9 dana

:( :( :( :( :( :(

Shadow
28-02-2006, 20:20
Shaman

Nick: Durus
Server: Shattered Hand
Specc: Elemental/Restoration 30/0/21 (ele, ench, rest)

Gear ---> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

Pure Pwnage!


Ovo si napisao tako da izgleda da samo tvoj shammy IMBA :rotfl:


Inače imam iz svake klase lika, mislim da mi je warlock najmanji(lvl 31 ili 32) i nijedna mi ne izgleda da bi se moglo s njom gaziti sve pred sobom.

Ali ako bih izdvajao neku klasu, onda definitivno warlock sa demo specom(i ja idem polako sa mojim na ovaj spec) jer sam imao prilike vidjeti kako rade pred IF, u BG a i neke filmove od drugih igrača.

Dajte ljudi nemojte se vise svađat svaka klasa je dobra za nesto, a najviše ovisi o igracu :pray: :pray: :pray:

M4mut
28-02-2006, 22:09
Meni su warriori 1337

Orc warrior-lvl 36

opremu neću govorit jer do lvl 60 će se mjenjat xx puta...a još i plate i ta sranja :D

dex
28-02-2006, 22:28
Shaman

Nick: Durus
Server: Shattered Hand
Specc: Elemental/Restoration 30/0/21 (ele, ench, rest)

Gear ---> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

Pure Pwnage!


Ovo si napisao tako da izgleda da samo tvoj shammy IMBA :rotfl:


Inače imam iz svake klase lika, mislim da mi je warlock najmanji(lvl 31 ili 32) i nijedna mi ne izgleda da bi se moglo s njom gaziti sve pred sobom.

Ali ako bih izdvajao neku klasu, onda definitivno warlock sa demo specom(i ja idem polako sa mojim na ovaj spec) jer sam imao prilike vidjeti kako rade pred IF, u BG a i neke filmove od drugih igrača.

Dajte ljudi nemojte se vise svađat svaka klasa je dobra za nesto, a najviše ovisi o igracu :pray: :pray: :pray:

znate kako bi to yoda reko: can one ray of light save the universe? depends of who is holding it...

bobosmrad
15-05-2006, 10:50
shadow priest je imba klasa da bi ga ubio treba ti raid ^^

ewok
15-05-2006, 12:13
Shaman

Nick: Durus
Server: Shattered Hand
Specc: Elemental/Restoration 30/0/21 (ele, ench, rest)

Gear ---> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

Pure Pwnage!


Ovo si napisao tako da izgleda da samo tvoj shammy IMBA :rotfl:


Inače imam iz svake klase lika, mislim da mi je warlock najmanji(lvl 31 ili 32) i nijedna mi ne izgleda da bi se moglo s njom gaziti sve pred sobom.

Ali ako bih izdvajao neku klasu, onda definitivno warlock sa demo specom(i ja idem polako sa mojim na ovaj spec) jer sam imao prilike vidjeti kako rade pred IF, u BG a i neke filmove od drugih igrača.

Dajte ljudi nemojte se vise svađat svaka klasa je dobra za nesto, a najviše ovisi o igracu :pray: :pray: :pray:

znate kako bi to yoda reko: can one ray of light save the universe? depends of who is holding it...

kakve to ima veze???
Warlock je najbolji.... :pray:

kamikaza
15-05-2006, 15:10
Nema naljbolje klase. Svaka klasa ima "neku" fintu koju sve druge nemaju.

Međutim, klase se oštro dijele na "damage" i "support". U kaotičnim situacijama i prilikom solo levelanja/grindanja naravno "damage" klase prolaze bolje jer ne ovise o drugim igračima.

Naravno, 1 na 1 (duel) se uglavnom ne računa jer "razvijeni" serveri uvijek rade organizirane skupine.

Ako bih morao baš izdvojiti "imba" klasu po svojem izboru onda bih rekao:

- bez opreme: warlock, hunter
- s opremom: mage, shaman, warriorsvaka je klasa dobra ali ja obozavam rouga i magea a ni warrior ni shaman nisu losi

Cyric the BLood God
16-05-2006, 14:57
Nema naljbolje klase. Svaka klasa ima "neku" fintu koju sve druge nemaju.

Međutim, klase se oštro dijele na "damage" i "support". U kaotičnim situacijama i prilikom solo levelanja/grindanja naravno "damage" klase prolaze bolje jer ne ovise o drugim igračima.

Naravno, 1 na 1 (duel) se uglavnom ne računa jer "razvijeni" serveri uvijek rade organizirane skupine.

Ako bih morao baš izdvojiti "imba" klasu po svojem izboru onda bih rekao:

- bez opreme: warlock, hunter
- s opremom: mage, shaman, warriorsvaka je klasa dobra ali ja obozavam rouga i magea a ni warrior ni shaman nisu losi

Ti kamikaza si NUUB i to teski ...daj si nabavi vlastiti acc a ne od igraone

passko
17-05-2006, 15:57
lol najjaca klasa za pvp su sigurni dps
ste gledali world of rougecraft????

Shadow
17-05-2006, 18:25
Kasniš prijatelju pogledaj drugi topic :D

passko
17-05-2006, 18:28
pa gledo sam ga odavno lol samo pitam :)
mislim glupo pitanje koja je najjaca klasa kad ovisi o znanju igraca,(sreci malo ipak je rpg),itemima itd.
ali u W.O.R. rouge bez itema ubije warriora tako da ako postoji najjača klasa onda je to rouge! :)

Shadow
17-05-2006, 18:38
i ja mislim

kamikaza
18-05-2006, 15:01
Nema naljbolje klase. Svaka klasa ima "neku" fintu koju sve druge nemaju.

Međutim, klase se oštro dijele na "damage" i "support". U kaotičnim situacijama i prilikom solo levelanja/grindanja naravno "damage" klase prolaze bolje jer ne ovise o drugim igračima.

Naravno, 1 na 1 (duel) se uglavnom ne računa jer "razvijeni" serveri uvijek rade organizirane skupine.

Ako bih morao baš izdvojiti "imba" klasu po svojem izboru onda bih rekao:

- bez opreme: warlock, hunter
- s opremom: mage, shaman, warriorsvaka je klasa dobra ali ja obozavam rouga i magea a ni warrior ni shaman nisu losi

Ti kamikaza si NUUB i to teski ...daj si nabavi vlastiti acc a ne od igraoneDebilu ja imam svoj acc...
Samo sto je istekao bon.....
Ti si taj koji igra na acc. u od igraone...
P.S.Pise se nOOb

C1go
18-05-2006, 16:27
nisam gledo taj film vjerovatno ni necu ali pogledaj malo filmove od rankova 14 onda ces vidjeti

passko
18-05-2006, 22:15
nisam gledo taj film vjerovatno ni necu ali pogledaj malo filmove od rankova 14 onda ces vidjetiS:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
debo :rotfl: :rotfl:

Cyric the BLood God
21-05-2006, 21:21
Si ziher Kamikaza ja ih vec sada imam 3 komada

Nefarnius
21-05-2006, 22:21
ja 2

kamikaza
26-05-2006, 14:18
Si ziher Kamikaza ja ih vec sada imam 3 komadaI sta bih ja trebao?

Cyric the BLood God
28-05-2006, 08:27
Ne bjezat od kuce idiote jucer nam je u igraonu uletio tvoj stari i reko je da si pobjegao od kuce zbog ocjena :rotfl:

dex
28-05-2006, 17:38
lol :rotfl:

Shadow
28-05-2006, 21:11
loooooooool :rotfl: Nisi valjda?!?! :killyou:

Imam Feebasa/Milotca
28-05-2006, 22:15
Ne bjezat od kuce idiote jucer nam je u igraonu uletio tvoj stari i reko je da si pobjegao od kuce zbog ocjena :rotfl:

Podli udarac, nije fer prema drugoj osobi možda ima i drugih problema doma pa bježi. :thumbs1: Može bez skretanja sa teme.

Što se mene tiče za sad je Hunter dosta jak i može se mjerit sa svima. Isto ovisi od osobe do osobe kako tko igra tako da i to nije sigurno.

Cyric the BLood God
29-05-2006, 16:01
gle taj majmun mi svaki put dize tlak...i da pobjegao je od doma..ali neznam zasto ...brijhem zbog ocjena ..ali point svega toga je ...kreten dolazi u igraonu svaki drugi dan i baci 50 kn ...umjesto da stedi 4 dana i evo mu prepaida..... e a jedino sto je logicno je to da on nema svoj acc :wink: ...pa nama sere da ga ima ...jer je meni fakat neobicao ako imas lvl 60 lika da se mucis i po 4 sata da bi dosao do lvl :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Cyric the BLood God
29-05-2006, 16:02
I da to je bilo podlo ...kaj neznas da roguovi podlo napadaju :wink: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dex
29-05-2006, 21:59
hehe... stealth.... damn...

WoW Fan
29-05-2006, 22:25
http://video.google.com/videoplay?docid ... +PvP+Rogue (http://video.google.com/videoplay?docid=9116253942122242375&q=Grim%2C+PvP+Rogue)

jos jedan dokaz da je rouge superioran

Imam Feebasa/Milotca
29-05-2006, 22:58
http://video.google.com/videoplay?docid=9116253942122242375&q=Grim%2C+PvP+Rogue

jos jedan dokaz da je rouge superioran

Hehehe da znaju igrati ovi frikovi svoju klasu na kojima se iživljavao taj bi odapeo dok si reko keks. :D

Cyric the BLood God
30-05-2006, 14:01
e ti backstab rougovi mi idu na kurac....... zivciraju me ........ali zato ja imam ljek protiv njih sa svojim roguom...combat specc ...pa kada mi se parira ljepo ostane bez te cackalice u rukama

Who
30-05-2006, 18:53
Nice film a koja je classa imba nasalit cu se i reci Paladin :p

Imam Feebasa/Milotca
30-05-2006, 20:12
Nice film a koja je classa imba nasalit cu se i reci Paladin :p

Igram s njime i mogu reć kak se da prilično dobro pvp-at sa njim. Samo treba napravit taktiku protiv svake klase i nebi trebalo biti frke. Tko ne vjeruje neka proba, neću nikog uvjeravat osim ako ne naletimo negdje u WoW-u. :killyou: (you lose :D )

Shadow
30-05-2006, 22:39
Šta pričate o paladinu.
Liječi, može tank bit, buff, debuff, Divine interveption, aure (MC).
Ma dajte ko vas je 100 puta spasio u instanceu, a ni u pvp nije za bacit, zato nemojte **** :fof: :killyou:

Eddie
30-05-2006, 22:56
Za PvP ja mislim da rogueovima nema premca

Ali arcanepower+zandalarianherocharm+damagekutijaizWSG/AB-a+presenceofmind+pyroblast=LAKU NOĆ

Who
31-05-2006, 01:57
Igram paladina...ne tank ne mozes biti u endgame instancama zaboravi u PVPu je paladin super ali cisto kao suport heal,clense,buff etc.Mrsko mi sada dalje pistati ali taktike vs Shadow ma i holy priesta ti ne pomazu nemoguce ga je nakon patcha pobijediti.Warlock maybe zavisi koliko +spell opreme ima,Rogue hmm ako se stalno resthelta tesko ali ima se sanse,mage sa trinketima i arcane mindom ili kako vec nema sanse velike,hunter nemam problema osim ako ne kitta dobro ili kako se vec pise.Druid tesko i dosadno ali nemam problema kada izade patch imat cu jer ce svi biti feral i imati inarvate,da ne duzim to je to za sada...

JedimiNjoke
31-05-2006, 14:04
Imba klasa ne postoji. Postoji samo igrač koji može skoro svaku klasu pretvorit u IMBA. Al ti su rijetki :D Npr. fury warrior sam, i u MC-u, ZG-u sam uvijek prvi na dmg meterima, ispred nekih skoro ful epic gearnih mageva, rogueova. Stvar je u vježbi i pristupu. U PvP-u mogu reć da je fury odličan (prije sam bio MS build, fury mi je bolji od njega unatoč onome što neki pričaju), među prvih 5 sam uvijek gubili ili dobivali - ako se nađe koji healer koji oće healat prvi sam... a i to je rijetkost 8)

Imam Feebasa/Milotca
31-05-2006, 19:27
Imba klasa ne postoji. Postoji samo igrač koji može skoro svaku klasu pretvorit u IMBA. Al ti su rijetki :D Npr. fury warrior sam, i u MC-u, ZG-u sam uvijek prvi na dmg meterima, ispred nekih skoro ful epic gearnih mageva, rogueova. Stvar je u vježbi i pristupu. U PvP-u mogu reć da je fury odličan (prije sam bio MS build, fury mi je bolji od njega unatoč onome što neki pričaju), među prvih 5 sam uvijek gubili ili dobivali - ako se nađe koji healer koji oće healat prvi sam... a i to je rijetkost 8)

Do potpunog balansiranja treba još proć jedno 2-3 godine, ali s ovim ostalim se slažem.

Shadow
31-05-2006, 19:55
LOL ljudi pogledayte malo ovaj topic. :shock:

Postovi staju na početku 3. mjeseca jer smo zaključili da sve ovisi o igraču, sad 2.5 mjeseci kasnije opet smo počeli raspravu i došli do istog zaključka kao i prije 8) ....Sad bi valjda trebalo stat do 8. mj. dok nedođe neko novi I stavi novi film o rogue dominaciji LOL :pray: :pray: da mi opet možemo iznjet naše argumente :D

JedimiNjoke
02-06-2006, 11:52
LOL ljudi pogledayte malo ovaj topic. :shock:

Postovi staju na početku 3. mjeseca jer smo zaključili da sve ovisi o igraču, sad 2.5 mjeseci kasnije opet smo počeli raspravu i došli do istog zaključka kao i prije 8) ....Sad bi valjda trebalo stat do 8. mj. dok nedođe neko novi I stavi novi film o rogue dominaciji LOL :pray: :pray: da mi opet možemo iznjet naše argumente :D

Nisam gledao topice otprije (igram WoW, nisam previše na forumu)... al eto, malo utvrđivanje gradiva. 8)

kamikaza
02-06-2006, 12:13
Ne bjezat od kuce idiote jucer nam je u igraonu uletio tvoj stari i reko je da si pobjegao od kuce zbog ocjena :rotfl:O cem ti?
Ko prvo prolazim s 4 a ne ko ti sa suljom......
A sta se tice bjezanja o cem ti to?

dex
02-06-2006, 16:46
ok.... /y wow rulezzzzzz.....................
ja sam najjaci... imam suicide...lol

passko
07-06-2006, 18:12
film je cisto smece jer top ima 6/8 trier set a i masan je epicima kakve ni nisam vidio
i koja mu je finta napdat magea sa pola healta??lol njubara ne zna se filmovat
pogledajte wor3 i 2 pa mi se javite
inace sa mageom rouge dobijem u duelu ali ako mi dodje u stealthu neki aly nemam šanse
lol ma crita 99%mislite da se to stalno dogadja??haha :rotfl: :rotfl:

Shadow
08-06-2006, 12:31
Samo malo gledajte lvle koje napada, zeleno, sivo, a on ima epic ma zaboravi :?