PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vista Home Premium/Ultimate



22-07-2007, 08:14
Dakle,trebam par savjeta:

1. Gdje da isključim onaj jebeni auto dial up? Iskoči mi svakih 10 minuta,premda ne želim na net..
2 Gdje je add-remove programs? LOL-nema ga u CP-u.
3. Kako da prebacim nVidia CP u clasic view?
4. Koji firewall radi na VIsti,a da je freeware? Može i na 32bit Visti,jer i nju koristim.
5. Zašto Winamp radi tako loše na Visti? Jel ima kakav novi koji stabilno radi na Visti?
6. Zakaj se ne vidi status disk defragmentera? Koliko % i progres. Jel se može gdje uključiti?
7. Zašto FF ne radi kako spada :( (OK,IE 7 je dobar,ali nema addona kao FF)

PS-ako netko zna gdje se može downloadati PDF ili nekakav drugi format uputstava za Vistu na Hrvatski,nek da link... :)

IgGy
22-07-2007, 12:14
Dakle,trebam par savjeta:

1. Gdje da isključim onaj jebeni auto dial up? Iskoči mi svakih 10 minuta,premda ne želim na net..
2 Gdje je add-remove programs? LOL-nema ga u CP-u.
3. Kako da prebacim nVidia CP u clasic view?
4. Koji firewall radi na VIsti,a da je freeware? Može i na 32bit Visti,jer i nju koristim.
5. Zašto Winamp radi tako loše na Visti? Jel ima kakav novi koji stabilno radi na Visti?
6. Zakaj se ne vidi status disk defragmentera? Koliko % i progres. Jel se može gdje uključiti?
7. Zašto FF ne radi kako spada :( (OK,IE 7 je dobar,ali nema addona kao FF)

PS-ako netko zna gdje se može downloadati PDF ili nekakav drugi format uputstava za Vistu na Hrvatski,nek da link... :)

1. Start - Control Panel - Network and Internet - Network and Sharing Center - pa tamo prckaj

2. Start - Control Panel - Programs - Uninstall a Program

3. Ne mozes automatski, nije do Viste vec do nVidije. Doduse, postoji registry fix kojeg mozes nac ovdje (http://groups.google.com/group/alt.comp.periphs.videocards.nvidia/browse_thread/thread/53052e61210b1d1c). Ako dosad nista nisi prckao po registryju, onda radje ne diraj.

4. Vista ima vlastiti firewall koji je cist oke.

5. Meni winamp radi bez ikakvih problema.

6. To ni ja nisam skuzio.

7. Nikad nikakvih problema.

Eto, nadam se da je pomoglo, barem donekle.

str33t6l0w
22-07-2007, 13:43
anketa maknuta.. ovo je podforum za pomaganje i rjesavanje problema... a ne za ankete.. stavi je negdje dalje...

spidEY
22-07-2007, 13:55
6. http://www.watchingthenet.com/get-detai ... rompt.html (http://www.watchingthenet.com/get-detailed-statistics-by-running-windows-vista-disk-defragmenter-from-the-command-prompt.html)

streetrace777
22-07-2007, 14:16
Kako mislis FF ne radi.Neku gresku baca ili sta jer meni radi normalno sa svim ekstenzijama

22-07-2007, 23:50
Kako mislis FF ne radi.Neku gresku baca ili sta jer meni radi normalno sa svim ekstenzijama

Radi mi ful sporo...

Na pyratskoj verziji je radio super,a otkad sam dobio oriđiđi ne radi... Spor je UPM! I često se ruši...

Najnovija verzija...

PS-hvala spidEY i IgGy!

PPS-koji mi programčić treba za registry editanje?
Znam neke stvari promjeniti,ali ne razumjem baš savršeno ingliš pa me jebe uputstvo... :roll:

23-07-2007, 01:56
jednostavan odgovor na sva pitanja NISI TO S...... TREBO SNIMAT!!!!

23-07-2007, 02:31
XD