PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gothic Grupe!



Demon Hunter
21-07-2007, 14:53
E ovako ja sam vam veiki Goticar i slusam sve od Gothic Grupa.Na prvom mjestu Nightwish,Tristania,Apocalyptica,Saturnus,Evanscen ce,Epica.....i tako dalje.Sad me zanima jel vi sta slusate od Gothice i jel imate kakvih preporuka za Grupe,najbolje pjesme itd.
Pa malo da Pricamo!

Eddie9
21-07-2007, 15:40
Lacuna Coil :gitara:

jedino što slušam uz slipknot...predobri su...

Armachus
21-07-2007, 15:44
Poslupaj Sirenia-u... to j jedini bend koji slušam, a da nije Finski folk metal...

I stavrno su dobri. Najbolje su ti pjesme: :pray: Euphoria :pray: , Sister Nightfall, Voices Within, Mental Symphony, The Other Side

EDIT: @ Dahmer... mogu li znati zašto slušaš taj band, Lacuna...? :)

ewok
21-07-2007, 16:16
Lacuna CoilS :gitara:

jedino što slušam uz slipknot...predobri su...
jesu predobri ili je predobrA? :D

Sgt. Bull
21-07-2007, 16:26
Nightwish(do sada mada od one nove pjevaljke...sumnjam) i Apocalyptica...jedino njih...mada ne znam više volim death/heavy metal nego gothic mada ima dobrih grupa...nw mi je najbolja...hmm što se tiče pjesama nemam neke posebne preporuke...od nightwisha poslušaj Siren,a od apocalyptice onako kad ti nije mrsko poslušaj preradu metallicinih pjesama...

Armachus
21-07-2007, 16:44
Lacuna CoilS :gitara:

jedino što slušam uz slipknot...predobri su...
jesu predobri ili je predobrA? :D

hehe... :D

E da od Nightwisha mi ej dobra pjesma Papagaj! :)

Dreamer Deceiver
21-07-2007, 16:46
Nightwish(do sada mada od one nove pjevaljke...sumnjam) i Apocalyptica...jedino njih...mada ne znam više volim death/heavy metal nego gothic mada ima dobrih grupa...nw mi je najbolja...hmm što se tiče pjesama nemam neke posebne preporuke...od nightwisha poslušaj Siren,a od apocalyptice onako kad ti nije mrsko poslušaj preradu metallicinih pjesama...

Siren, prejebena pjesma makar mi je od Nightwisha definitvno najbolja Ghost Love Score :pray:

raven5
21-07-2007, 16:59
probaj London After Midnight ili Inkubus Sukkubus, s tim sam ja nekako poceo, i iako sad najviše slušam industrialu još uvijek znam i ovo poslušat...

od LAM: Shatter (All My Dead Friends)

od Inkubus Sukkubus: Lammas Song, Burning Times, Church of Madness, Turnera ...

Joco
21-07-2007, 17:04
E ovako ja sam vam veiki Goticar i slusam sve od Gothic Grupa.Na prvom mjestu Nightwish,Tristania,Apocalyptica,Saturnus,Evanscen ce,Epica.....i tako dalje.Sad me zanima jel vi sta slusate od Gothice i jel imate kakvih preporuka za Grupe,najbolje pjesme itd.
Pa malo da Pricamo!

Evanescence Gothic? :?

Eddie9
21-07-2007, 17:41
Lacuna CoilS :gitara:

jedino što slušam uz slipknot...predobri su...
jesu predobri ili je predobrA? :D

i jedno i drugo :D

Phoenix...isto se ja pitam za Ensiferum...why? :|

Armachus
21-07-2007, 17:53
Jel' sad oćekuješ da kažem Meiju Enho!?

Eddie9
21-07-2007, 18:20
Jel' sad oćekuješ da kažem Meiju Enho!?

ne...


štogod to bilo...nemoj mi psovat na finskom phoenixe...

btw od finiks se može dobiti finski :shock:

Armachus
21-07-2007, 18:27
Eto vidiš... :)

BTW zalej bi ti psovao na finskome? ovo nije ni mjesti ni vrijeme za to!

Slušam ih da vidim Petri Lindroos-a. shala... XD

Pa ja volim vikinšku kulturu pa mi i oni pašu...

I od metala samo priznam skandinavski metal, ponajviše finski.

Pjesme su im prejebene... pogotovo prvi album i preporućujem svakome da ih posluša.

Demon Hunter
22-07-2007, 03:09
Lacuna Coil sam sluso neke pjesme ali ne sve nisu losi.

Za sireniu sam isto cuo strava grupa.

A sa Nightwisom sam i poceo...Instrumental,Sleepwalker,End of all Hope.Ali nisu isti bez Tarje.Kakva im je nova mjuza sa ovom novom pjevacicom!

Imam jos nekih Fintroll,Enigma,Moonspell!

A kakav je Saturnus a ima cuo sam i jedna grupa Summoning!

Armachus
22-07-2007, 08:54
Finntroll ti je folk! :roll:

D.E.M.O.
22-07-2007, 09:06
Finntroll ti je folk! :roll:
TROLLHAMMAREN :D :pray:

Worthaur
22-07-2007, 09:30
Finntroll ti je folk! :roll:
Black Folk >.>

Armachus
22-07-2007, 09:32
Finntroll ti je folk! :roll:
Black Folk >.>

Humppa!

Dreamer Deceiver
22-07-2007, 10:10
ne volim folk,black ni death metal previše a gothic nisam previše slušao ( osim Nightwisha, neke pjesme Lacune i Evanescence )

Joco
22-07-2007, 10:14
ne volim folk,black ni death metal previše a gothic nisam previše slušao ( osim Nightwisha, neke pjesme Lacune i EvanescenceS)
:o

Evanescence nije gothic

Dreamer Deceiver
22-07-2007, 10:21
ne volim folk,black ni death metal previše a gothic nisam previše slušao ( osim Nightwisha, neke pjesme Lacune i EvanescenceS)
:o

Evanescence nije gothic

ok, ne razumijem se previše u gothic pa neznam koje su grupe goth ili ne.
Bilo kako bilo Evanescnec su meni ok grupa

Armachus
22-07-2007, 10:22
ne volim folk,black ni death metal previše a gothic nisam previše slušao ( osim Nightwisha, neke pjesme Lacune i EvanescenceS)
:o

Evanescence nije gothic

Dobro ajde dosadan si s tim! http://img103.exs.cx/img103/1719/angry.gif

Kenyi
22-07-2007, 10:38
a ti nisi dosadan sa finskim -_-"

Sgt. Bull
22-07-2007, 11:12
A sa Nightwisom sam i poceo...Instrumental,Sleepwalker,End of all Hope.Ali nisu isti bez Tarje.Kakva im je nova mjuza sa ovom novom pjevacicom!

Pa nije baš sjajno :( ova nova pjevačica pjeva gore od Tarje kada je počela(Prisjeti se Sleeping Sun NW-LC),glas joj je ne baš razvijen i zvuči kao da djete pjeva,tako da je to sada totalno u pitanju,većinu starih pjesama ne može izvesti ni slično poput Tarje a da ne govorim o spuštanju te podizanju glasa u jednoj pjesmi.Većina smatra da je Tuomas pogriješio pri novom izboru,jerbo ova em je starija od Tarje(znači već je formirala svoj glas i neće imati dalje prilike da ga mijenja,za razliku od Tarje koja je prije 10 godina kada su počeli zvučala grozno dok danas ima solo karijeru kao operna pjevačica)em zvuči djetinjasto.O ponašanju neću ni da pričam,priča gluposti,nervira sviju sa smajlijima...otiđi na http://www.nightwish.comSi vidi Annete's nightmail,samo broj retardirane smajlije :S sve će ti jasno biti...

Gothmog
22-07-2007, 11:42
jedna grupa Summoning!


Summoning (http://www.last.fm/music/Summoning)Sje ambijentalni black metal...

A poslusaj i Therionove nove albume (zborovi,orkestar,odlican ugodjaj),nije gothic,ali mislim da ce ti se svidjet Demon...

Joco
22-07-2007, 12:28
[quote="Demon Hunter":11w4mpr7]
A sa Nightwisom sam i poceo...Instrumental,Sleepwalker,End of all Hope.Ali nisu isti bez Tarje.Kakva im je nova mjuza sa ovom novom pjevacicom!

Pa nije baš sjajno :( ova nova pjevačica pjeva gore od Tarje kada je počela(Prisjeti se Sleeping Sun NW-LC),glas joj je ne baš razvijen i zvuči kao da djete pjeva,tako da je to sada totalno u pitanju,većinu starih pjesama ne može izvesti ni slično poput Tarje a da ne govorim o spuštanju te podizanju glasa u jednoj pjesmi.Većina smatra da je Tuomas pogriješio pri novom izboru,jerbo ova em je starija od Tarje(znači već je formirala svoj glas i neće imati dalje prilike da ga mijenja,za razliku od Tarje koja je prije 10 godina kada su počeli zvučala grozno dok danas ima solo karijeru kao operna pjevačica)em zvuči djetinjasto.O ponašanju neću ni da pričam,priča gluposti,nervira sviju sa smajlijima...otiđi na http://www.nightwish.comSi vidi Annete's nightmail,samo broj retardirane smajlije :S sve će ti jasno biti...[/quote:11w4mpr7]

Zanima me nesto u vezi NW....na sajtu pise da je bivsa pevacica bila s njima u bendu do 2005,a meni se cini da je bilo kasnije...ne pratim ih bas pa ne znam tacno...ako ne zna....

Armachus
22-07-2007, 12:33
Bila je do 2005.

A zašto je onda otišla iz benda?

Sgt. Bull
22-07-2007, 12:37
Bila je do 2005.

A zašto je onda otišla iz benda?
Prvotno je zbog njenog muža koji je želio da ona započne solo karijeru van benda i ostavi bend,to se spominjalo negdje prije početka one turneje Once '05.Nakon početka turneje kada je Tuomas i ekipa saznala za to odlučili su da joj nakon posljednjeg održanog koncerta tj. nakon što turneja završi uruče pismo sa otpustom...znači umjesto da ona njih napusti radi muža/solo karijere i ostavi ih na cjedilu ovako su oni nju otpustili...

Armachus
22-07-2007, 12:38
Bila je do 2005.

A zašto je onda otišla iz benda?
Prvotno je zbog njenog muža koji je želio da ona započne solo karijeru van benda i ostavi bend,to se spominjalo negdje prije početka one turneje Once '05.Nakon početka turneje kada je Tuomas i ekipa saznala za to odlučili su da joj nakon posljednjeg održanog koncerta tj. nakon što turneja završi uruče pismo sa otpustom...znači umjesto da ona njih napusti radi muža/solo karijere i ostavi ih na cjedilu ovako su oni nju otpustili...

I u kakvim je sad odnosima sa bivšim bendom?

Joco
22-07-2007, 12:40
Bila je do 2005.

A zašto je onda otišla iz benda?
Prvotno je zbog njenog muža koji je želio da ona započne solo karijeru van benda i ostavi bend,to se spominjalo negdje prije početka one turneje Once '05.Nakon početka turneje kada je Tuomas i ekipa saznala za to odlučili su da joj nakon posljednjeg održanog koncerta tj. nakon što turneja završi uruče pismo sa otpustom...znači umjesto da ona njih napusti radi muža/solo karijere i ostavi ih na cjedilu ovako su oni nju otpustili...
Pricalo se o nekoj ispali,nesto kao pravili neku zurku za ceo bend,a nju nisu pozvali(valjda posle nastupa)

Sgt. Bull
22-07-2007, 12:42
I u kakvim je sad odnosima sa bivšim bendom?
Pa nedavno je ponudila bila čak i da se vrati(tako kažu ali ništa nije potvrđeno) ali su je odbili.Kažu da su u dobrim odnosima(http://www.theaebyss.com/Sna kojem možeš naći i nedavni intervju sa Marcom Hietalom-basistom kažu da su u dobrim odnosima)mada...čisto sumnjam...Ali ona je napustila bend i ne vraća se to je 100% i to mi je žao...ona je znala pjevat a ova :( ne
p.s. ti znaš finski?

Joco
22-07-2007, 12:56
I u kakvim je sad odnosima sa bivšim bendom?
Pa nedavno je ponudila bila čak i da se vrati(tako kažu ali ništa nije potvrđeno) ali su je odbili.Kažu da su u dobrim odnosima(http://www.theaebyss.com/Sna kojem možeš naći i nedavni intervju sa Marcom Hietalom-basistom kažu da su u dobrim odnosima)mada...čisto sumnjam...Ali ona je napustila bend i ne vraća se to je 100% i to mi je žao...ona je znala pjevat a ova :( ne
p.s. ti znaš finski?

Evo preslusao 3 nove pesme i ta devojka nova zna da peva (to je definitivno) samo sto nema isti stil kao bivsa pa se mnogima ne svidja

Sgt. Bull
22-07-2007, 12:59
I u kakvim je sad odnosima sa bivšim bendom?
Pa nedavno je ponudila bila čak i da se vrati(tako kažu ali ništa nije potvrđeno) ali su je odbili.Kažu da su u dobrim odnosima(http://www.theaebyss.com/Sna kojem možeš naći i nedavni intervju sa Marcom Hietalom-basistom kažu da su u dobrim odnosima)mada...čisto sumnjam...Ali ona je napustila bend i ne vraća se to je 100% i to mi je žao...ona je znala pjevat a ova :( ne
p.s. ti znaš finski?

Evo preslusao 3 nove pesme i ta devojka nova zna da peva (to je definitivno) samo sto nema isti stil kao bivsa pa se mnogima ne svidja
Ma pogrešno sam se izrazio...zna ona pjevati ali nije za NW-a.Glas joj je kao u 12-godišnje curice a to definitivno nije glas za Nightwish.Ok ima dobrih pjesama ali ona opet ne može pjevati kao Tarja,nema šansi da ispjeva neke pjesme...ali zna ona pjevati zna,ali joj je glas previše "mekan"...
evo baš slušam ghost love score...misliš da bi Annete mogla ovako pjevati?? Nema šansi...

Demon Hunter
22-07-2007, 20:55
Ma nece Nightwish vise bit isti bez Tarje...jel pogledaj Spot Sleepwalker.Ono zenska je strava i niko je nece mocprevazic.
A sto se tice otpusta ja sam cuo kao da su rekli iz benda da Tarja nije ono kao,prije koncerta vjezbala sa njima vec je sve znala pa zato.Tako nesto.

Da Therion sam sluso strava grupa.
A ona zenska Enya strava pjesme ima.Only Time jedna od najboljih!
A sta kazete o Moonspell.
I sluso sam jednu pjesmu Palladium od Epice ledi krv u zilama.!

Rocchiro
22-07-2007, 21:23
Lacuna CoilS :gitara:

jedino što slušam uz slipknot...predobri su...
jesu predobri ili je predobrA? :D

ona nije predobra.ona je najbolja

Armachus
22-07-2007, 21:59
Ma nece Nightwish vise bit isti bez Tarje...jel pogledaj Spot Sleepwalker.Ono zenska je strava i niko je nece mocprevazic.
A sto se tice otpusta ja sam cuo kao da su rekli iz benda da Tarja nije ono kao,prije koncerta vjezbala sa njima vec je sve znala pa zato.Tako nesto.

Da Therion sam sluso strava grupa.
A ona zenska Enya strava pjesme ima.Only Time jedna od najboljih!
A sta kazete o Moonspell.
I sluso sam jednu pjesmu Palladium od Epice ledi krv u zilama.!

Slušao sam, i svidjela mi se pjesma "Magdalene" (tako nekako), ali nije to moj stil glazbe pa sam odustao...

Dreamer Deceiver
22-07-2007, 22:13
A sta kazete o Moonspell.


uuu,sad si me podsjetio na njih, idem opetmalo preslušavati njihovo remekdijelo Wolfheart :pray:
Alma mater :pray:

Rocchiro
22-07-2007, 22:29
ljudovi,nightwish nije bas gothic metal...on je samo nekakvi symph/power s opernim vokalom,not gothic

Demon Hunter
26-07-2007, 01:03
Pa sad nije bitno sta je Nightwish,Gothic ili Opera.Opcenito Gothic grupe.
A sto se tice Moonspella odlican je strava!
A ni Emperor nije los jedan od Favorita mi je!
A jel ima kaka HR Gothic Grupa mozda?

ewok
26-07-2007, 09:55
A ni EmperorSnije los jedan od Favorita mi je!
ekšli, nije ni to gothic... slusas li ti sta od gothica uopce?