PDA

Pogledaj cijelu verziju : kak se može maknuti ono yay imam opomenu i kak vidjeti zbog



djubrex
20-07-2007, 13:00
čega sam opomenut?

THE NO
20-07-2007, 13:01
To en možeš maknuti,tj. samo će se maknuti 2 mjeseca nakon šta si dobio opomenu.
Ono zbog čega si opomenut bi trebalo pisati u Obavijestima,naravno,kad neki admin osvježi listu. :D

20-07-2007, 13:05
Javi se jednom od admina..objasni situaciju..pokaj se...i ako ti je prvi put imaš velke šanse da ti se to brzo makne.

Arbiter of Change
20-07-2007, 13:09
Kad nitko neće da pošalje PP kad da opomenu.

btw. mislim da je tebi istekla opomena.

THE NO
20-07-2007, 13:19
Kad nitko neće da pošalje PP kad da opomenu.

btw. mislim da je tebi istekla opomena.
Jest,istekla je. Budem je sad zbrisal sa liste.
Pošalji PP nekom adminu da ti makne taj "rank".

Burek_fr0m_SPACE
20-07-2007, 13:25
Done.

Kiklop
21-07-2007, 21:12
Jel se mogu ja nekome pozalit ako smatram da nisam zasluzio opomenu pa ce bit razmotreno da mi ju maknu.......recimo adminu?

D.E.M.O.
21-07-2007, 23:08
a gdje je topic sa opomenama? :o
.edit - naso

+1 :D

btw zasto nemam 2 opomene? :o
D.E.M.O. - #1 - Zbog davanja ovakvih linkova, već drugi put - Link 18-06-07 - [Helena]S
D.E.M.O. - #2 - piratija, nastavlja i nakon upozorenja Link 19-7-2007 - [Fenrir]

i da.. skuzih da vecinu prijavi fenrir.. mislim da taj coek malo sere. zesce :wink:

..mislim pogledajte zadnja 3.


D.E.M.O. - #2 - piratija, nastavlja i nakon upozorenja Link 19-7-2007 - [Fenrir]
Tsumetai Ryujin - #1 - Također piratija Link 19-7-2007 - [Fenrir]
Jopax - #1 - Još jedan slučaj piratije Link19-7-2007 - [Fenrir]S

mozda coek ima dusevnih problema al nek ih ne iskaljava na nama :o

Neven <R>
21-07-2007, 23:13
Ma nemaš beda promjenit ću ih u to da sam ih ja stavio. Ćeš onda biti sretniji?

D.E.M.O.
21-07-2007, 23:15
Ma nemaš beda promjenit ću ih u to da sam ih ja stavio. Ćeš onda biti sretniji?
bojim se da imam screenshot ovoga sto si reko.. ako bude trebalo.. onak za buducnost :roll:
.btw - nemogu vjerovat da imamo i korumirane modove.. ajt doro :wink:

Jopax
21-07-2007, 23:21
Cek otkad ja imam opomenu
ako imam da mi bar neko kaze
ni sam se ne sjecam sta sam piratizirao
mozda ono sa deamon toolsom to sam tipu samo pomagao
i ako dobijem opomenu ocu promjenu ranka onda
ovaj sadasnji nije nesto

D.E.M.O.
21-07-2007, 23:33
Cek otkad ja imam opomenu
ako imam da mi bar neko kaze
ni sam se ne sjecam sta sam piratizirao
mozda ono sa deamon toolsom to sam tipu samo pomagao
i ako dobijem opomenu ocu promjenu ranka onda
ovaj sadasnji nije nesto
niti ja :o

Jopax
21-07-2007, 23:47
to vjerovatno ko lutriju izvuku random korisnika i random razlog i onda dadnu opomenu :rotfl: :rotfl:

Arbiter of Change
21-07-2007, 23:51
A da je baciti pogled na Obavijesti?
Obojica zbog impliciranosti u razgovor o piratiji i sugeriranju kako upotrijebiti istu.

Jopax
21-07-2007, 23:58
bacio pogled odbi se od znak tema ne postoji

D.E.M.O.
22-07-2007, 00:02
A da je baciti pogled na Obavijesti?
Obojica zbog impliciranosti u razgovor o piratiji i sugeriranju kako upotrijebiti istu.
odakle bih ja uopce znao za to da nisam gledo tamo? eh sherlock? :o

Arbiter of Change
22-07-2007, 00:05
Da, tema je u banned, ali sažetak je, pored već navedenog, taj da je ista tema ponovno napravljena nakon što je prijašnja zatvorena i nakon što se dobili upozorenje da ne otvarate novu, tj. protivljenje modu koji vam je zatvorio temu.

Neka vam to malo bolje objasni mod koji je zaključao temu ili pošaljite upite administraciji.
Hey, ovo je prilično catchy. Jesam li patentirao službeni odgovor? :D

D.E.M.O.
22-07-2007, 00:08
Da, tema je u banned, ali sažetak je, pored već navedenog, taj da je ista tema ponovno napravljena nakon što je prijašnja zatvorena i nakon što se dobili upozorenje da ne otvarate novu, tj. protivljenje modu koji vam je zatvorio temu.

Neka vam to malo bolje objasni mod koji je zaključao temu ili pošaljite upite administraciji.
Hey, ovo je prilično catchy. Jesam li patentirao službeni odgovor? :D
za pomoc dobijem opomenu..gj :o

Neven <R>
22-07-2007, 07:41
bojim se da imam screenshot ovoga sto si reko.. ako bude trebalo.. onak za buducnost :roll:
.btw - nemogu vjerovat da imamo i korumirane modove.. ajt doro :wink:
Sarkazam, ne?


Meni je žao što nisi shvatio moj prošli post. Htio sam time pokazati da nije bitno tko je donio opomenu jer se kod svake više modova složi da je zasluženo, a tko ju je stvarno dao je samo formalnost.

D.E.M.O.
22-07-2007, 08:51
[quote="D.E.M.O.":3c9k1x0z]
bojim se da imam screenshot ovoga sto si reko.. ako bude trebalo.. onak za buducnost :roll:
.btw - nemogu vjerovat da imamo i korumirane modove.. ajt doro :wink:
Sarkazam, ne?


Meni je žao što nisi shvatio moj prošli post. Htio sam time pokazati da nije bitno tko je donio opomenu jer se kod svake više modova složi da je zasluženo, a tko ju je stvarno dao je samo formalnost.[/quote:3c9k1x0z]
ne nego cudno da je bas on prijavio 3 zaredom.. za svaku sitnicu opomena. sto se tice tvog posta da si stavio bilo kakav smajlic ili malo promijenio shvatio bih kao salu.. ovako :/ sry

Sgt. Bull
22-07-2007, 11:19
[quote="Neven <R>":38lix2zg][quote="D.E.M.O.":38lix2zg]
bojim se da imam screenshot ovoga sto si reko.. ako bude trebalo.. onak za buducnost :roll:
.btw - nemogu vjerovat da imamo i korumirane modove.. ajt doro :wink:
Sarkazam, ne?


Meni je žao što nisi shvatio moj prošli post. Htio sam time pokazati da nije bitno tko je donio opomenu jer se kod svake više modova složi da je zasluženo, a tko ju je stvarno dao je samo formalnost.[/quote:38lix2zg]
ne nego cudno da je bas on prijavio 3 zaredom.. za svaku sitnicu opomena. sto se tice tvog posta da si stavio bilo kakav smajlic ili malo promijenio shvatio bih kao salu.. ovako :/ sry[/quote:38lix2zg]
A da vas on nije trojicu zaredom prijavio jer ste postali o piratiji sve trojica u istoj temi?? :? razmisli malo prije postanja nebuloza i svaljivanja krivnje za svoje greške na nekog moda :roll:

Fenrir
22-07-2007, 12:00
@ D.E.M.O.
Ne, ti sereš, žešće jel, mene iskreno ne zanima jer se tebi sviđaju pravila foruma, al ih moraš poštovat, il ću se ja pobrinut da banaju tebe i svaki tvoj novi acc, kk?
Prvo, za te tri opomene zaredom sam imao svako pravo, jel:
1. Svi članovi koji su tu duže od par dana ili su pročitali pravila(ali to je rijetkost) znaju da nema piratije na forumu, pogotovo ne direktno spominjanje.
2. Nakon upozorenja da to ne radite i lockanja prvotne teme,otvorena je nova u kojoj se priča nastavlja. Dakle, ja sam jasno naglasio da je priča gotova, što naravno nitko nije poslušao. Zato sam ja odlučio svim sudionicima teme podijeliti opomene.
3. Reci mi da nisam pravu, ili još bolje, tuži me...

D.E.M.O.
22-07-2007, 14:45
@ D.E.M.O.
Ne, ti sereš, žešće jel, mene iskreno ne zanima jer se tebi sviđaju pravila foruma, al ih moraš poštovat, il ću se ja pobrinut da banaju tebe i svaki tvoj novi acc, kk?
Prvo, za te tri opomene zaredom sam imao svako pravo, jel:
1. Svi članovi koji su tu duže od par dana ili su pročitali pravila(ali to je rijetkost) znaju da nema piratije na forumu, pogotovo ne direktno spominjanje.
2. Nakon upozorenja da to ne radite i lockanja prvotne teme,otvorena je nova u kojoj se priča nastavlja. Dakle, ja sam jasno naglasio da je priča gotova, što naravno nitko nije poslušao. Zato sam ja odlučio svim sudionicima teme podijeliti opomene.
3. Reci mi da nisam pravu, ili još bolje, tuži me...
ja sam pomogao covjeku, dobio je potrebne informacije i mislim da se niti jedan od nas 3 koji smo dobili opomenu ne osjeca krivima. btw ti previse seres i vidim dijelis najvise opomena jer si jedno nadrkano celjade. sto se tice bana, na forumu sam od 2k5, nisam ga niti jednom dobio za razlike od dobrog dijela usera kojima nitko nesere. hocu li ja, nadasve kada dobijem ban, imati vecu reputaciju? hvala
:|

Fenrir
22-07-2007, 14:55
Ček, ti se samo praviš glup ili?
Ti si njemu pomogao, super, ali si mu nastavio pomagati nakon što sam vas upozorio i lockao prvu temu. A upozorio sam vas sa svrhom. Ti si faca, ok, al ne budi faca tu. Opomena je došla sa razlogom...
Ja sam nadrkan?
Da, ja sam užasno jebeno nadrkano čeljade. I to zato što se neki kao ti prave budale unatoč tome da poznaju pravila i predobro, a kad moram trpit budalu, onda sam nadrkan.
Ako imaš problem sa pravilima, ima puno drugih foruma, kk?
Eda, kuja sam, nosi se tim :wink:
Copyright by Helena

D.E.M.O.
22-07-2007, 16:11
Ti si njemu pomogao, super, ali si mu nastavio pomagati nakon što sam vas upozorio i lockao prvu temu.
nisam mu pomogao, jer nije rijesio problem. zato sam ponovo otvorio temu da mu mozemo STVARNO pomoci. uostalom ako imas problem sa daemon toolsom neznaci nuzno da se radi o piratliji :wink:
i nemoj sada skretat teme jer je to razlog opomene. ili ne? :roll:
nadalje zasto su druga 2 dobila opomene na tom dijelu? jer su takodjer pomagala? shvatio bih da sam samo ja. reko bi: doro coek nadrkan ide se izivljavat. al nemos mi tu raditi mega killove na ljudima koji su pomagali. bokte teme postoje da se posta u njih, a neda bi se lockale :o

str33t6l0w
22-07-2007, 16:14
ja sam pomogao covjeku, dobio je potrebne informacije i mislim da se niti jedan od nas 3 koji smo dobili opomenu ne osjeca krivima. btw ti previse seres i vidim dijelis najvise opomena jer si jedno nadrkano celjade. sto se tice bana, na forumu sam od 2k5, nisam ga niti jednom dobio za razlike od dobrog dijela usera kojima nitko nesere. hocu li ja, nadasve kada dobijem ban, imati vecu reputaciju? hvala
:|

hmm...

neosjecate se krivima??? ok... porota je odlučila da ste ipak opomenuti... naučite se zivjet s tim.. ocete svi plakat zbog toga sto imate opomenu? ako hocete nemorate ovdje ni dolazit...

ako dobijes ban neces imat vecu reputaciju... tj. neces postat nista vise nego sto si sad na forumu...

ja bi djelio opomene non stop.. ali nazalost.. imao sam par primjedbi na to koliko sam opomena do sad podjelio (dok se to jos nije upisivalo) i zbog toga ih skoro ni nedajem vise.. nego ih drugi daju za mene.. tako da ti je sasvim svejedno dali cu te ja opomenut ili bilo tko drugi al opomenu zbog pocinjene stvari ces dobit.... ma tko god ti bio...

D.E.M.O.
22-07-2007, 16:17
procitaj post iznad svoga.. 8)
.btw - nije odlucila porota vec fenrir :wink:

Arbiter of Change
22-07-2007, 16:20
A ti si upućen u to o čemu se raspravlja u Banned podforumu?

D.E.M.O.
22-07-2007, 16:21
A ti si upućen u to o čemu se raspravlja u Banned podforumu?
rekao bih da bismo mi, "pucanstvo", nadasve i trebali biti :roll:

Jopax
22-07-2007, 16:26
ako imam opomenu onda ocu promjenu ranka

Arbiter of Change
22-07-2007, 16:37
@D.E.M.O.
Ako želiš promjene sustava žali se direktno adminima.
I ne, to nije odgovor na moje pitanje.

@Jopax:
Rank će ti biti promjenjen kad jedan od admina nađe vremena, šta da drugo kažem. :)

Fenrir
22-07-2007, 16:40
@D.E.M.O.
Ako želiš promjene sustava žali se direktno adminima.


Upravo tako, moderatori ne mijenjaju sustav, mi ga samo održavamo!

D.E.M.O.
22-07-2007, 17:38
@D.E.M.O.
Ako želiš promjene sustava žali se direktno adminima.


Upravo tako, moderatori ne mijenjaju sustav, mi ga samo održavamo!
pretjerujes :roll:

Fenrir
22-07-2007, 21:15
[quote="Arbiter of Change":p62k4m92]@D.E.M.O.
Ako želiš promjene sustava žali se direktno adminima.


Upravo tako, moderatori ne mijenjaju sustav, mi ga samo održavamo!
pretjerujes :roll:[/quote:p62k4m92]

Oprosti što te prekidam u gluposti, ali u čemu točno pretjerujem?

D.E.M.O.
22-07-2007, 21:24
[quote="Arbiter of Change":15fwx1kf]@D.E.M.O.
Ako želiš promjene sustava žali se direktno adminima.


Upravo tako, moderatori ne mijenjaju sustav, mi ga samo održavamo!
pretjerujes :roll:

Oprosti što te prekidam u gluposti, ali u čemu točno pretjerujem?[/quote:15fwx1kf]
ako ti nevidis sam onda si stvarno barely teen :o

Xenon Demon
23-07-2007, 18:08
Nemoj te me krivo shvatit jer se ne žalim(znam da se "namjerno" ponašam ka budala),ali zašto nakon što me nije bilo mjesec dana na forumu najednom dobijem ovaj rank.....
Ne pravim se glup ,ali ja to najozbiljnije ne mogu pročitat (1337), pa molim
da mi netko objasni i pročita šta tu piše( naravno skužio sam da imam tri opomene ali onaj kod nemogu shvatit........Osim toga ako je nešto prosto onda je to ispod morala jednog uglednog foruma.)
E i da, kad mi se miču ove opomene? :|

Dreamer Deceiver
23-07-2007, 18:14
to nije l33t, već je to "cenzurirana" riječ, a najvjerojatnije znači *ebene

Arbiter of Change
23-07-2007, 18:15
@Tikviću: Za stanje sa opomenama vidi TU (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=13783), premda ja mislim da bi tvoj rank, i slični, trebali trajno ostati samo da se vidi tko ima kakvu reputaciju na forumu. Neke opomene sam ti ja maknuo zbog isteknuća, ali imaš još 1 aktivnu.

Xenon Demon
23-07-2007, 18:34
Čini se da držim rekord u opomenama.....naravno to nije nešto vrijedno hvale,ali sve jedno hvala na informaciji.........mislim da ovo može bit svima pouka te bi volio da mi ovaj "rank" tj. opomene ostanu trajno u profilu!

Black Hawk Down
23-07-2007, 18:35
ja bi trebao imati 2 opomene,ali nijedna mi ne piše,iako mislim da mi je jedna od te dvije istekla

| | \| i X 4 |
23-07-2007, 18:41
STFU



ko si ti da se nazivaš spamerom

ti si običan mali debeli kome treba dobra lekcija

2 opomene ti si pi+++a , nemaš nii jednu

K4ciga
23-07-2007, 19:11
TIKVIČ JEBALA TE LOKACIJA U ŠUPAK

23-07-2007, 19:16
Tikvić čudiš se za opomene a svjesno radiš sranja natpisom pod LOKACIJA!

dugi
23-07-2007, 19:19
nije problem svi znamo od kuda je :toilet: :) .

Arbiter of Change
23-07-2007, 19:39
Poslao Tikviću upozorenje da smanji lokaciju.

@| | \| i X 4 | - smiri se malo. Kao što sam rekao, administracija će vam updajtati rankove kad nađu vremena.

Burek_fr0m_SPACE
23-07-2007, 19:49
Lokacija ispravljena...

Black Hawk Down
23-07-2007, 20:42
STFU



ko si ti da se nazivaš spamerom

ti si običan mali debeli kome treba dobra lekcija

2 opomene ti si pi+++a , nemaš nii jednu



pitaj reveniona

Kenyi
24-07-2007, 10:43
Jebote zar sam ja jedini normalni 14-godisnjak ovde?

| | \| i X 4 |
24-07-2007, 10:44
Jebote zar sam ja jedini normalni 14-godisnjak ovde?


Sada sam prdno i to je za tebe :-x

Dreamer Deceiver
24-07-2007, 10:51
vi takozvani samoprozvani pro-spammeri nemojte da prizovem bloodykisses i meixa, jer onda ćete saznati pravo značenje riječi spam

| | \| i X 4 |
24-07-2007, 10:57
vi takozvani samoprozvani pro-spammeri nemojte da prizovem bloodykisses i meixa, jer onda ćete saznati pravo značenje riječi spam

samo naprijed

ja sam spreman :killyou:

Kenyi
24-07-2007, 10:58
ne nisi, oni chetaju preok foruma kao preko msn-a.Sta si radio danas? Ma evo nist akod tebe bla bla bla i onda im se prica rastegne na 10 strana.Ne nisi spreman za njih, niko nije.

| | \| i X 4 |
24-07-2007, 11:07
Ovako , nemate pojma , ovako ide legenda :

prije mnogo godina (dobro , prije 1 godinE) , bio je jedan spammer , kralj spamera , zmaj , spammao je svugdje i po svakome , ništa ga nije moglo zaustaviti (barem je tako mislio) , ali prevario se ! Jednog dana kada je spamao u čarobnoj šumi alt - f4 , uspavala ga je pjesma onoga čije ime ne spominjemo (bana) , i tako je legenda živjela godinama (dobreo 1 godinu) dok ga je netko probudio , i njegov gnjev će osjetiti swi stanovnici grada pcp ! ! !


any1way kako bilo bilo

to nisu spameri , to su pi**e , to uopće nije spamm
spam je kada uletiš u temu o grafama i kaže da ti tata vozi romobil na 3.2 kotača , a mama ti ima kobasicu :twisted:

spameri su oni koji spamaju u temama koje nisu za spam ! ! !
ovo je baš tema za spam i zove se kako ste proveli dan ! !!

takve ja ne smatram spamere ! ! ! :twisted:

mogu ja pričati prek msna i kopirati swe ovdje !!! !

kenyi rekoh sprdio sam se za tebe :-x

Kenyi
24-07-2007, 11:11
kenyi rekoh sprdio sam se za tebe :-x

gg.

Arbiter of Change
24-07-2007, 11:18
Spammeri = budale koje kad-tad popiju ban zbog svojeg djetinjastoga ponašanja.

Jopax
24-07-2007, 11:33
Spam posts may contain anything from a single link, to dozens of links. Text content is minimal, usually innocuous and unrelated to the forum's topic. Full banner ads have also been reported.

Alternately, the spam links are posted in the user's signature, in which case the spambot will never post. The link sits quietly in the signature field, where it is most likely to be harvested by search engine spiders than discovered by forum administrators and moderators.


to je spamm

Silventus
24-07-2007, 11:37
Spamm ne mora uvijek štetiti forumu.

Može ponekad biti zabavno i opuštajuće.

sad se netko neće složit i prozvat će me idiotom

Jopax
24-07-2007, 11:40
Spamm ne mora uvijek štetiti forumu.

Može ponekad biti zabavno i opuštajuće.

sad se netko neće složit i prozvat će me idiotom

spam je zdrav iako u malo slucajeva moze posluzit kao ispusni ventil za bijes , frustraciju ili malo zdravog glupiranja i smijeha

Dreamer Deceiver
24-07-2007, 12:44
vi takozvani samoprozvani pro-spammeri nemojte da prizovem bloodykisses i meixa, jer onda ćete saznati pravo značenje riječi spam

samo naprijed

ja sam spreman :killyou:

možda si ti, ali jesu li ostali spremni ?

Eddie9
24-07-2007, 12:48
vi takozvani samoprozvani pro-spammeri nemojte da prizovem bloodykisses i meixa, jer onda ćete saznati pravo značenje riječi spam

samo naprijed

ja sam spreman :killyou:

možda si ti, ali jesu li ostali spremni ?

zovi bloodykisses...ta treba je predobra :D

Jopax
24-07-2007, 13:01
ok spreman sam imam zalihu hrane i vode za tri mjeseca dosta igara ,pjesama i upravo dovrsavam bunker

medusa
24-07-2007, 13:05
ja ne znam što ljudi uopće imaju protiv spama, meni ne smeta.
ovo je forum za pc igre, a ne forum časnih sestara milosrdnica.
btw., morgoth, da pošaljem bloody link za forum i kažem joj kako je ovo predivan forum? http://www.cosgan.de/images/smilie/teufel/a045.gif

Dreadlock
24-07-2007, 14:24
meni spameri ne smjetaju......cak me nekad i nasmiju....

McPingvin_v2.0
25-07-2007, 20:11
Spammeri = budale koje kad-tad popiju ban zbog svojeg djetinjastoga ponašanja.
spammeri= ne postoje :)

Lord AngelRI
25-07-2007, 20:24
[quote="Arbiter of Change":py09ehxy]Spammeri = budale koje kad-tad popiju ban zbog svojeg djetinjastoga ponašanja.
spammeri= ne postoje :)[/quote:py09ehxy]

ma postoje ali bez njih bilo bi dosadno....

McPingvin_v2.0
25-07-2007, 20:30
crtao bi ali neću.


spamer= osoba koja spama
spammer= ništa jer spamm ne postoji


gg?
gg.

Arbiter of Change
25-07-2007, 21:17
[quote="Arbiter of Change":1g0m9yyw]Spammeri = budale koje kad-tad popiju ban zbog svojeg djetinjastoga ponašanja.
spammeri= ne postoje :)[/quote:1g0m9yyw]

Exactly. U nas postoje samo Spameri kojima se ništa ne dogodi.

26-07-2007, 08:35
Ma meni nesmetaju ti spammeri kako ih vi zovete, dapace, ja se nasmijem na njihove postove, jelte mora biti malo zajebancije. Jedino mi idu na zivce one njubine koje vrijedaju svakog korisnika ovog foruma jer im je dosadno, gg :roll:

Wade
26-07-2007, 08:56
crtao bi ali neću.


spamer= osoba koja spama
spammer= ništa jer spamm ne postoji


gg?
gg.

omg :shock:

ti ocito nisi nikad cuo za glasovne promjene i slicno

spam>spamming>spammer

medusa
26-07-2007, 10:34
wade...
spam+er=spamer
nema potrebe za duplicranje m

Death By Sexy
26-07-2007, 11:04
neate pojma.... spammer je.. swim - swimmer

gg? ne....

McPingvin_v2.0
26-07-2007, 11:04
Ma meni nesmetaju ti spammeri kako ih vi zovete, dapace, ja se nasmijem na njihove postove, jelte mora biti malo zajebancije. Jedino mi idu na zivce one njubine koje vrijedaju svakog korisnika ovog foruma jer im je dosadno, gg :roll:
+1
***END OF POST***
Tebe ovo gore može nasmijati?

Death By Sexy
26-07-2007, 11:07
mene nasmijalo.. čovjek nije ništa krivo napisao :|

nasmijalo me kako neki žele biti pametni i onda pišu gg? a gluposti pišu

Luka
26-07-2007, 11:29
spammer
http://en.wikipedia.org/wiki/Spammer

McPingvin_v2.0
26-07-2007, 11:31
ZOMG, ZAJEBO SAM SE!!!!!11
*rušenje svemira*
:)