PDA

Pogledaj cijelu verziju : Age of Conan: Unchained



Stranica : [1] 2 3 4 5

Rocchiro
19-06-2006, 09:59
Age of Conan bu se placal S:(

http://www.ageofconan.com/

Koliko god pisali o igri Age of Conan, nekima još nije jasno kako Funcom misli napraviti spoj solo igranja i MMO svijeta. Prilično razumljivo objašnjenje dao je Gaute Godager iz spomenute tvrtke, koji kaže da kupnjom igre valja registrirati CD ključ i upisati broj valjane kreditne kartice. Nakon toga, igračima je ponuđeno 10 do 15 sati solo igre za koju doduše valja biti prijavljen na službeni server.

U tom razdoblju moguće je komunicirati s ostalim igračima čiji likovi obitavaju na serveru, no sami nećemo moći iskusiti MMO akciju pa ne treba ni plaćati mjesečni paušal. Kada igrač napokon dosegne 20. nivo razvoja lika i samo u slučaju da to sam želi, može aktivirati MMO pretplatu i uključiti se u igru s tisućama drugih istomišljenika. U suprotnom, početni stadij je moguće ponavljati koliko god želimo, iako su u Funcomu prilično sigurni da će se svi koji isprobaju solo igru htjeti čim prije uključiti u MMO zajednicu.

Source:http://www.bug.hr/master

revenion
19-06-2006, 13:12
a covjece shit a ja mislio kupit cim izade e sad mi nikaj ne valja sad bogme necu kupovat.moraju oni sve upropastit oni uopce cak ni neznaju kolki ce se broj kupaca smanjiti.pravi defektizam

Rocchiro
20-06-2006, 09:44
ja sam se nadal da bu bez pretplate,a sad...ma nis-nadajmo se da bu Warhammer,LOTR ili Vanguard bez pretplate :wink:

Wizard
20-06-2006, 17:09
LOTR ima preplatu, jedan manje na potpisu, ja cu igrat koji bude najbolji, preplata nije toliki problem, bit ce slicno kao i u WoW-a

Rocchiro
20-06-2006, 17:16
znaci,ostaju Warhammer i Vanguard...tko ce pobijediti pitanje je sad

btw.zna ko mozda dal bude Tabula rasa imala pretplatu?

Nefarnius
20-06-2006, 18:01
Warhammer će isto imati pretplatu------cirka 16 dolara

WEASEL
21-06-2006, 10:02
BLIZZARD JE KRIV ZA SVE MATER IM!! :-x

usput, funcom je napravio mmorpg zvan anarchy online, koji je besplatan ,a ako konan bude i pola anarchy bit će dobro:roll:

unknown
21-06-2006, 10:24
a kako će održavati servere ako ih ne plaćamo programeri će bugove ispravljati i servere održavati za kruh i vodu tako je to i t se ne može promjeniti blizzard ne može ići na svoju štetu

Rocchiro
21-06-2006, 12:45
Warhammer će isto imati pretplatu------cirka 16 dolara

ostaje Vanguard :(

a Tabula Rasa?

Sonic_Moronic
21-06-2006, 12:46
Čekaj jesi ti reko da dok igramo solo možemo chatati s drugima, a ne igrati? Pa chat nije tako loš...

Rocchiro
21-06-2006, 13:28
Čekaj jesi ti reko da dok igramo solo možemo chatati s drugima, a ne igrati? Pa chat nije tako loš...

ja trazim igru u kojoj budem mogel igrati s ljudima a ne samo chatati s njima :rotfl:

Nefarnius
21-06-2006, 16:38
a kako će održavati servere ako ih ne plaćamo programeri će bugove ispravljati i servere održavati za kruh i vodu tako je to i t se ne može promjeniti blizzard ne može ići na svoju štetu


pa vidi guild warse!

Rocchiro
21-06-2006, 16:42
ne kuzim te developere...trenutno je vrlo malo MMORPG-ova bez pretplate(GW je jedini).da imaju bar malo pameti bi napravili igru bez pretplate i pokupili vise love nego da stave pretplatu.ah,da,zaboravljam da amerima nije frka izdvojiti neku "sicu" za malo gejmanja.WoW bonovi jos da,al da staroj velim da mi da broj od kreditne vjerojatno bi se pocela smijati :rotfl:

Sonic_Moronic
21-06-2006, 19:27
Čekaj jesi ti reko da dok igramo solo možemo chatati s drugima, a ne igrati? Pa chat nije tako loš...

ja trazim igru u kojoj budem mogel igrati s ljudima a ne samo chatati s njima :rotfl:

Pa bolje to nego pretplata

Rocchiro
23-06-2006, 22:00
evo upravo sam saznal da bu se Vanguard:SoH placal...no mmorpgs 4 me :(

v4MP1r3
23-06-2006, 22:11
no friking wej, ja sam napisal' najavu' AOC i dojmio mi se, no cim sam procitao ono, pay to play, krknulo mi je sve

Rocchiro
23-06-2006, 22:15
vidim da dolazi okrutna sudbina-vise nebude MMORPG-ova bez pretplate...al dobro,za 6 godina budem valjda imal posao...zna ko neki next gen mmorpg koji izlazi 2012.? :cry: :twisted: :kill: :toilet:

artaxares
16-07-2007, 22:23
postoji tema o ovom mmo-u ali s obzirom da je toliko stara i sve, otvaram novu jer i objavljujem da je dignut cro aoc centar.



Dakle, o cemu je rijec, napravljen je web site za dugo ocekivani mmorpg Age of Conan, na stranici je i forum, a kada igra izadje imat cemo i guild, vise-manje svi koji su zasad tamo imaju poprilicnog iskustva u MMO-ima, Anarchy Online, WoW, GW, EVE.. etc tako da pozivam sve neka dodju i pridruze nam se, makar na forumu dok igra ne izadje (svi sa ex-yu podrucja su dobrodosli )
Za neupucene, Age of Conan je mmorpg, smjesten u Conan svijet, od kojeg se jako puno ocekuje, izlazi 30.10. i vec ima na stotine guildova sa po preko 100 clanova, i igra je potencijalni veliki hit, krasi ju prekrasna grafika, a gameplay bi trebao biti orijentiran na pvp, uz dosta zanimljiv, dosad nevidjen sustav borbi itd. U svakom slucaju, ovo ce najvjerojatnije biti naslov koji ce se svidjeti svima koji vole mmorpg-ove, i takve pozivamo na nas web site.

http://www.aochr.com

Pozdrav, zivjeli!



ps.za one koje zanima vise o igri, mogu otici na http://www.youtube.comSi pogledati trailere, ili na sluzbeni forum na http://forums.ageofconan.com/index.phpSili jednostavno na nas aoc centar http://www.aochr.com

Archil
16-07-2007, 22:27
za sada sve sto vidim je uber grafa :wink: al cini se da ce bit nes

artaxares
16-07-2007, 23:00
malo bolje pogledaj igru :wink:

nabrojat cu samo par stvari koje se ocekuju u ovoj igri:
1.pvp, nema onog da oznacis protivnika i samo deres 123123 i tako udaras, nego se udaras pomocu q123e tipki, i moras ih stiskat u pravilnom redoslijedu da bi napravio neki jaci combo, s misem ciljas protivnika, jer nema da ga oznacis i udaras nego ako nije u rangeu tvog oruzja, nisi ga udario, skroz je real time combat i biti ce slicnije nekoj tucnjavi (tekken, mortal combat, bilosta, jer se mora pazit kako i gdje udaras) a ne ko u svim ostalim mmo-vima
2.postoje 24-man instance ko u wowu recimo i to je klasika
3.postoji mogucnost da guild sagradi grad, tada se u blizini pocne graditi i npc grad kojeg server kontrolira i onda imas borbe, opsade gradova s katapultima i svime
4.postoji gradnja i battlekeepova al njih nece pokusati oduzeti npc, nego skupi se drugi guild i napadne tvoj battlekeep koji ti moras braniti, dakle opsade gradova, borbe 100vs100 itd.

ima jos puno stvari, ako koga zanima neka ode na http://www.aochr.comSi pogleda malo forum i pita sto ga zanima.

Gaas
16-07-2007, 23:27
zvuci zanimljivo posjetit cu vas..samo me zanima kako ce radit to 100vs100 ;) bit ce laga na prodaju

WEASEL
16-07-2007, 23:41
postoji tema o ovom mmo-u ali s obzirom da je toliko stara i sve, otvaram novu jer i objavljujem da je dignut cro aoc centar.



Dakle, o cemu je rijec, napravljen je web site za dugo ocekivani mmorpg Age of Conan, na stranici je i forum, a kada igra izadje imat cemo i guild, vise-manje svi koji su zasad tamo imaju poprilicnog iskustva u MMO-ima, Anarchy Online, WoW, GW, EVE.. etc tako da pozivam sve neka dodju i pridruze nam se, makar na forumu dok igra ne izadje (svi sa ex-yu podrucja su dobrodosli )
Za neupucene, Age of Conan je mmorpg, smjesten u Conan svijet, od kojeg se jako puno ocekuje, izlazi 30.10. i vec ima na stotine guildova sa po preko 100 clanova, i igra je potencijalni veliki hit, krasi ju prekrasna grafika, a gameplay bi trebao biti orijentiran na pvp, uz dosta zanimljiv, dosad nevidjen sustav borbi itd. U svakom slucaju, ovo ce najvjerojatnije biti naslov koji ce se svidjeti svima koji vole mmorpg-ove, i takve pozivamo na nas web site.

http://www.aochr.com

Pozdrav, zivjeli!



ps.za one koje zanima vise o igri, mogu otici na http://www.youtube.comSi pogledati trailere, ili na sluzbeni forum na http://forums.ageofconan.com/index.phpSili jednostavno na nas aoc centar http://www.aochr.com

mislio sam plaćat preplatu na to jer je funcom napravio meni najdraži mmorpg (anarchy online), pa ovo ne može biti daleko, ali samo nažalost popustio pritisku frendova koji igraju wow pa tako ništa od konana -.-

artaxares
17-07-2007, 08:36
ah, i ja sam igro wow do ovog tjedna, ono sto kod wowa suxa je end game, kad nades dobar guild i sve, onda se sve svede na farmanje instanci, nakon nekog vremena postane dosadno ic po 50.-ti put u isti instance, a conan to rjesava sto je end game vecinom pvp sto nemoze biti toliko jednolicno.

@gaas, ja vjerujem da ce uspjet to rijesit, jer imaju mogucnost, proracun za igru im je ogroman, tako da zapravo mogu napravit sto oce, i sumnjam da nisu to prvo rijesili jer im je to osnova eng gamea zapravo.

Arbiter of Change
17-07-2007, 08:42
zvuci zanimljivo posjetit cu vas..samo me zanima kako ce radit to 100vs100 ;) bit ce laga na prodaju

Da, a lag je smrtonosan u MMO-u, pogotovo ako taj isti ima real-time borbe. Znam ja da će se oni potruditi, ali i klijenti na to utječu.

Koliko sam pročitao AoC cilja na to da ponudi endgame PvP umjesto PvE (tako nešto bar)? Izgleda da je to ovih dana trend jer koliko sam upoznat i WAoR također nudi tako nešto, a to je meni igra koja ima bolji pedigre od Conana.

Budem čekao pa vidio.

Archil
17-07-2007, 09:10
malo bolje pogledaj igru :wink:

nabrojat cu samo par stvari koje se ocekuju u ovoj igri:
1.pvp, nema onog da oznacis protivnika i samo deres 123123 i tako udaras, nego se udaras pomocu q123e tipki, i moras ih stiskat u pravilnom redoslijedu da bi napravio neki jaci combo, s misem ciljas protivnika, jer nema da ga oznacis i udaras nego ako nije u rangeu tvog oruzja, nisi ga udario, skroz je real time combat i biti ce slicnije nekoj tucnjavi (tekken, mortal combat, bilosta, jer se mora pazit kako i gdje udaras) a ne ko u svim ostalim mmo-vima
2.postoje 24-man instance ko u wowu recimo i to je klasika
3.postoji mogucnost da guild sagradi grad, tada se u blizini pocne graditi i npc grad kojeg server kontrolira i onda imas borbe, opsade gradova s katapultima i svime
4.postoji gradnja i battlekeepova al njih nece pokusati oduzeti npc, nego skupi se drugi guild i napadne tvoj battlekeep koji ti moras braniti, dakle opsade gradova, borbe 100vs100 itd.

ima jos puno stvari, ako koga zanima neka ode na http://www.aochr.comSi pogleda malo forum i pita sto ga zanima.
ovo je drugi najbolji MMORPG svih vremena! (prvi je VCO :) ) kupujem kupujem cim izlazi obozavam ga!

Gaas
17-07-2007, 10:39
cekaj izlazi u 10mjesecu? hmm pa mozda i budem imao sta igrat do GW2 :D...ovo sta je pvp orjentiran mi se JAKO svida...to je i primarno zasto sam GW poceo igrat...nema boljeg nego do pvpa...uf evo rego se na forum :P odo sad malo citat klase :)

artaxares
17-07-2007, 10:39
sto se tice warhammer vs aoc, nude razlicite vrste pvp-a, u waru je slicnije klasicnom pvp-u, dok je u aocu to orijentirano na opsade gradova tj.utvrda, na velike borbe 100vs100 itd, uglavnom, biti ce zanimljivo vidjeti, zato i postoji vec cro centar http://www.aochr.comS,a kad igra izadje biti ce i guild i sve, sto se tice laga, mislim da to nece biti problem, to je osnova te igre i ne smije to biti problem, a vjerojatno i nece, uostalom, nije ovo prva igra koja ce omoguciti takve borbe, lineage2 pogledajte npr.
uglavnom, igra ce pwnat jako, ak netko ne vjeruje nek ode na forum na gore navedenom linku i nade linkove za filmice itd pa cete vidjet :wink:

ssalG
17-07-2007, 13:54
Pratim igru već neko vrijeme i čini se dosta dobra i inovativna no opet "nije zlato sve što sja" tako da ću konačni sud donjeti tek kada probam.

Gaas
17-07-2007, 16:01
ja sam danas proveo 1h citajuci onaj faq na sajtu i sve vise i vise sam slinio....jedino su me malo lvli i instanciranost zbinili daklem..

1.kakv ce svijet bit ko wow ili instanciran..neki djelovi ce bit instancirani ali kako, koji nisam skuzio kako ce to poslagat...da nebi to ispo drek :(

2.ima 80lvla onda se spoinju 20 pvp lvla...jel to 20lvl pvp lik ili ti na svom npr liku imas lvl 80 i imas npr pvp sill razvijen na 155lvl..kako su to oni osmislili link link link :)

artaxares
17-07-2007, 18:14
faq jos treba citati jer danas eto mad i ja to prevodimo i upravo sam prije par minuta dodao novi post itd, svako malo dodajemo novi sadrzaj na sajt.

1.svijet ce biti kao wow, instancirani ce biti dungeoni naravno, ali i jos jedno podrucje. Naime, biti ce moguce kao sto sam rekao, graditi grad pa onda server pocne graditi pored tebe grad i onda pocne rat izmedu gradova, da bi se osiguralo sto manje laga i da svi guildovi imaju mjesto za gradnju, to podrucje ce biti instancirano i ograniceno na oko 5-10 guildova po podrucju. No to nece utjecati na gameplay, zapravo je i dobro, da ne moras npr.jahat sat vremena da bi doso do svog grada itd, ali recimo batleekeepovi nece biti instancirani jer ce biti ogranicen broj mjesta za to.

2. ovo pvp skill ako se nevaram je max 20, i to vjerojatno budes na lvl 80. ako se nevaram, to je zato da se sprijeci ubijanje lvl80 vs lvl20 itd, mislim da taj skill nece imati neku preprevaznu ulogu.

NIKOLA RADIŠIĆ
05-08-2007, 18:43
JA SAM SE PRIJAVIA ZA BETU JELI MOZDA JOS NETKO

artaxares
06-08-2007, 09:45
I JA SAM SE PRIJAVIA

Paske
06-08-2007, 10:02
BRAVO !

A SAD POLAKO MAKNITE CAPS LOCK !

Slayer
30-08-2007, 22:12
ALI I JA SAM SE PRIJAVIA :D

07-09-2007, 12:40
artaxares je napisao/la:
malo bolje pogledaj igru

nabrojat cu samo par stvari koje se ocekuju u ovoj igri:
1.pvp, nema onog da oznacis protivnika i samo deres 123123 i tako udaras, nego se udaras pomocu q123e tipki, i moras ih stiskat u pravilnom redoslijedu da bi napravio neki jaci combo, s misem ciljas protivnika, jer nema da ga oznacis i udaras nego ako nije u rangeu tvog oruzja, nisi ga udario, skroz je real time combat i biti ce slicnije nekoj tucnjavi (tekken, mortal combat, bilosta, jer se mora pazit kako i gdje udaras) a ne ko u svim ostalim mmo-vima
2.postoje 24-man instance ko u wowu recimo i to je klasika
3.postoji mogucnost da guild sagradi grad, tada se u blizini pocne graditi i npc grad kojeg server kontrolira i onda imas borbe, opsade gradova s katapultima i svime
4.postoji gradnja i battlekeepova al njih nece pokusati oduzeti npc, nego skupi se drugi guild i napadne tvoj battlekeep koji ti moras braniti, dakle opsade gradova, borbe 100vs100 itd.

ima jos puno stvari, ako koga zanima neka ode na http://www.aochr.comSi pogleda malo forum i pita sto ga zanima.

unknown
13-09-2007, 21:51
Conan taj pustolov
ratnik, što strah ne poznaje
on je srca hrabra
on oružjem vlada
Conan...

:rotfl:

jedan ženski citat :

"I ja želim biti Jasmine i bacati zvjezdice od zvjezdanog metala "

jel se tko sjeća tog crtića?
:rotfl:

barem da igra bude dobra i da ima znak +18

Arbiter of Change
13-09-2007, 22:04
Jao, kako sam ja to gledao. :)

Paske
14-09-2007, 07:52
Conan je obićno bio ujutro, a ja sam radni čovijek - pa nisam stigao. ( da i dalje volim crtane filmove :P )

Doduše ponekad je bio i popdne ( mislim ) znam da sam odgledao par epizoda. Međutim naša sinkronizacija i glas Conana ko da se usro u gaće, pa mu eto neugodno, a mora tabati negativce - prestrašno ! Ostali su naravno imali isto tako debilnu sinkronizaciju .... Možda jednog dana naši propali glumci nauče posao od amera. Ima i svjetlih trenutaka - ala Legenda o medvjedu, ali Conan nije jedna od njih ...

Ali zato znam pjesmicu i relativno je često pjevam :rotfl:

Aerial
14-09-2007, 14:30
http://www.spacejunk.org/updates/2005/update_conanrednails.jpg

In-game screenshot, Conan nosi leather armor +3 i pokušava se popeti na toranj suparničkog guilda... :)

Lord Jambrek
14-09-2007, 14:58
JA SAM SE PRIJAVIA ZA BETU JELI MOZDA JOS NETKO


Jesam i ja čim su došle prijave za betu pa ništa od tog.

Arbiter of Change
14-09-2007, 17:49
http://www.spacejunk.org/updates/2005/update_conanrednails.jpg

In-game screenshot, Conan nosi leather armor +3 i pokušava se popeti na toranj suparničkog guilda... :)

Hehe :D
Meni je osobno Toth Amon (ili kako već) imao odličan oklop.

r0pe
14-09-2007, 18:22
ček, a jel moš tu biti konan? :?

ssalG
14-09-2007, 19:12
Ne, i navodno je Conan odgođen upravo zbog tih famoznih comboa jer su bili preteški za izvest :?

mataSILK
15-09-2007, 07:16
koliko ce igrat kostat i dal ce imat pretplata??

Karlo_from_Bjelovar
15-09-2007, 08:28
po novom, igra nece izaci do kraja 3. mjeseca 2008... ovo za pretplatu i mene zanima...

Rocchiro
15-09-2007, 09:34
imala bu pretplatu,al neznam kolko.racunajte minimalno kolko i WoW,mozda i vise

mataSILK
15-09-2007, 09:42
nabijem ti onda tu igru....ak je vece od wowa...jer nest nije puno bolja od wowa...
nekazem da nije dobra,super je ....

Zv0nZ1
15-09-2007, 12:15
nabijem ti onda tu igru....ak je vece od wowa...jer nest nije puno bolja od wowa...
nekazem da nije dobra,super je ....

ajd' ne pizdi... di piše da je veća pretplata od wow-a?

Rocchiro
15-09-2007, 12:27
nabijem ti onda tu igru....ak je vece od wowa...jer nest nije puno bolja od wowa...
nekazem da nije dobra,super je ....

ajd' ne pizdi... di piše da je veća pretplata od wow-a?

svaki mmorpg koji ima pretplatu je skuplji od wow-a

Zv0nZ1
15-09-2007, 15:28
nabijem ti onda tu igru....ak je vece od wowa...jer nest nije puno bolja od wowa...
nekazem da nije dobra,super je ....

ajd' ne pizdi... di piše da je veća pretplata od wow-a?

svaki mmorpg koji ima pretplatu je skuplji od wow-a

kao što rekoh, di piše da je za aoc pretplata veća od wow-a?

Lord Jambrek
15-09-2007, 15:40
Ne, i navodno je Conan odgođen upravo zbog tih famoznih comboa jer su bili preteški za izvest :?


mda, nadam se da ne.

@ r0pe

Ne, conan je kralj koliko ja znam, igra bi bila i totalno glupa da možeš bit conanova rasa jer je on posljednji Cimerijanac

Aerial
15-09-2007, 16:54
...jer je on posljednji Cimerijanac

Sva ostala škvadra iz studentskog doma mu je pomrla :)

Taj sistem izgradnje tvrđava mi je malo sumnjiv... mislim, vjerojatno će morati postojati neki limit po serveru ili tako nešto, jer u suprotnom nakon određenog vremena sav prostor na kojem se odvija igra mogao bi postati teren za izgradnju pretrpan tvrđavama...?

Rocchiro
15-09-2007, 19:15
nabijem ti onda tu igru....ak je vece od wowa...jer nest nije puno bolja od wowa...
nekazem da nije dobra,super je ....

ajd' ne pizdi... di piše da je veća pretplata od wow-a?

svaki mmorpg koji ima pretplatu je skuplji od wow-a

kao što rekoh, di piše da je za aoc pretplata veća od wow-a?

neznam

Aerial
16-09-2007, 10:23
Ne znam, mene te pretplate straše, ja ću se ipak držati Guild Warsa 2 kad izađu :wink:

Paske
17-09-2007, 07:57
[quote="Lord Jambrek":126d43qz]...jer je on posljednji Cimerijanac

Sva ostala škvadra iz studentskog doma mu je pomrla :)

Taj sistem izgradnje tvrđava mi je malo sumnjiv... mislim, vjerojatno će morati postojati neki limit po serveru ili tako nešto, jer u suprotnom nakon određenog vremena sav prostor na kojem se odvija igra mogao bi postati teren za izgradnju pretrpan tvrđavama...?[/quote:126d43qz]

Koliko znam prostor za gradnu utvrda je limitiran. Nakon kaj se sve popuni jedini način da se dobije utvrda je osvojiti nečiju.

Tako da će prve hard core guilde sagraditi tvrđave, a svi ostali će ih napadati masovno :twisted: :kill:

Aerial
17-09-2007, 10:02
Tako da će prve hard core guilde sagraditi tvrđave, a svi ostali će ih napadati masovno :twisted: :kill:

Bem ti, sviđa mi se to s tvrđavama... Mislim da bi čak mogao i pristati na plaćanje pretplate samo da se pofajtam u obrani ili napadu neke kamene gromade :)

Norther
17-09-2007, 11:48
Ma...nedam im pare za pretplatu iako igra izgleda ok :D



:pray: :pray: :pray: Guild Wars 2

Empe Tri
17-09-2007, 15:46
...... :pray: :pray: :pray: Guild Wars 2

jedva cekam :D :pray:

Paske
18-09-2007, 07:53
Ma...nedam im pare za pretplatu iako igra izgleda ok :D



:pray: :pray: :pray: Guild Wars 2

Velik broj mlađe ekipe koja nema mogučnost plačanja razmišlja ovako. Tako je bilo i sa WOW-om kad je izlazio.

Pretplatnika je bilo i bit će, ja se samo nadam da neće biti dječice koja slindraju na gole tete i sporazumijevaju se sa: LOL NooooBBBB WHY KILL ME YOU, I R 1337. MY GUILD KILL YOU NOW ! LOLOLOL !!!11

Za sada sjedimo i čekamo ...

Rocchiro
18-09-2007, 09:06
Ne znam, mene te pretplate straše, ja ću se ipak držati Guild Warsa 2 kad izađu :wink:

amen to that,GW 2 bude bomba

Voigtkampf
21-09-2007, 08:40
Još se ne zna "age limit", ali pošto će u igri biti i više nego dovoljno krvi, te seks (od kojeg će navodno biti i neki buff), ne vjerujem da će biti tako lako dostupna mlađima. Naravno, kod nas se roditelji baš nešto i ne obaziru previše na to što im djeca igraju, ali je vani situacija malo drukčija. I da, Cimerijanci će biti u igri. Po meni, ovo je MMO koji najviše obećava u 2008., ali ostaje još vidjeti kako će to izgledati sa PvPom, ekonomijom i sl.

Arbiter of Change
24-09-2007, 07:13
Evo još jedan video s borbom i ostalim stvarima. Po meni, ne baš impresivno.
http://www.jeuxvideo.tv/age-of-conan-hyborian-adventures-video-42501.html

Svinjoguz
29-09-2007, 15:25
[quote="Lord Jambrek":wrnhq3gs]...jer je on posljednji Cimerijanac

Sva ostala škvadra iz studentskog doma mu je pomrla :)

Taj sistem izgradnje tvrđava mi je malo sumnjiv... mislim, vjerojatno će morati postojati neki limit po serveru ili tako nešto, jer u suprotnom nakon određenog vremena sav prostor na kojem se odvija igra mogao bi postati teren za izgradnju pretrpan tvrđavama...?[/quote:wrnhq3gs]

Tvrđave će bit instancirane.

Arbiter of Change
29-09-2007, 15:45
Nadam se.
SW: Galaxies je patio od problema kad su čitavi kontinenti po planetima postajali gradovi zbog toga.

Morph_OS
29-01-2008, 20:13
Da otvorim temu :boohoo:

Igra je odgodena..izlazak bi trebao biti 20.5 ako se ne varam.. :o

Empe Tri
30-01-2008, 11:46
bahhh...... opet su je odgodili :|

Gravestone_bluz
30-01-2008, 11:51
mi vec napravili klan i sad kempamo pred algoritmom

Arbiter of Change
06-02-2008, 14:40
Čujem da je cenzuriran zato jer prikazuje bradavice na curama. :)

Morph_OS
06-02-2008, 16:02
hehe..ipak na kutiji pise M 18+ ^^

Voigtkampf
07-02-2008, 19:56
Umalo!

U Americi su htjeli cenzurirati mnogo toga, ali je na kraju sve prošlo. Uključujući i bradavice.

Samo će u Njemačkoj biti mnogo toga cenzurirano, obezglavljivanje, otkidanje udova i last but not least, ze nipplez are gone, ah du meine schweine, keine nippelz!!!S :cry:

Read more.

http://www.massively.com/2008/02/05/age-of-conan-ratings-revealed/

Morph_OS
07-02-2008, 21:55
Thx na informaciji.. bit ce zanimljivo hehe

Evo par filmica iz bete:

fk872rmB7_g

HGh_dHDUKEg

O0Ml7ujbKOU

opis prvog mi je bio posebno zanimljiv..

Toliko za sada 8)

Empe Tri
08-02-2008, 00:07
jako dobro izgleda :)
al malo su mi jadni pokreti kad lik skace :| obratite malo pozornost na to :wink:

Morph_OS
08-02-2008, 07:39
Nisam probao ali...stavi neku "limariju" na sebe i probaj skakati okolo ^^

Takva je igra..u nekim igrama uopce ne skaces (vco) a u nekima skaces previse (pw..a mogao bi staviti i wow).

Glavno da lik ne skace kao jedi :rotfl:

Dr. Kam
25-02-2008, 20:15
Gledao sam malo igru sad, izgleda vrlo privlačno, što se vizualnog dijela tiče. No vrlo mi sliči na jednu igru, isprva se nisam mogao sjetit koju, no onda, 2 sekunde kasnije - Darkfall!! :)
S obzirom da igra izlazi u petom mjesecu, a u 6.-tom izlazi WAR, a nadam se i taj famozni Darkfall... Mislim da ću od ove 3 ići redom: Darkfall, WAR i AoC. Darkfall daje nekako najveću slobodu i najviše me privlači, a dosta ljudi koje znam RL i preko MMO igara će igrati Darkfall jel je orijentirana prema SVEMU. Ekonomija, raznorazne klase za ratovanje po kopnu, ali i po moru, izgradnja gradova itd...

Vjerojatno ću sve 3 probat, jer imam predosjećaj da ću nekako ubrat velik financijski dobitak lol (nadam se), pa se vidimo :D

Arbiter of Change
25-02-2008, 20:19
Ono što je mene impresioniralo je mount sistem jer mislim da nisam vidio fluidnije i prirodnije animacije kretanja živina.

Naravno, po meni to nije dovoljno dobra kvaliteta koja će iskupiti AoC, prvenstveno zato jer već vidim clipping do ludila uz prstohvat laga koji će doslovno ubiti svu real time borbu. I pored toga, igra koja se mora oslanjati na golotinju i česte dekapitacije kako bi iznad svih ostalih je malo pobrkala svoje prioritete. :)

Dr. Kam
25-02-2008, 21:56
I to što arbiter kaže, probat ću je iskljičivo jer kupujem novu konfu, pa da vidim kako glatko radi :)

Edit: makar je uvijek gušt nekom frajeru skinut glavu s ramena i igrat drniško kolo oko glave kad padne :D

Voigtkampf
26-02-2008, 10:03
Age of Conan ne gura golotinju i krvave fajtove jer se furaju na balavurdiju kako ih WoW fata po svakom sokaku - igra neće biti dostupna mlađima od 18, kad bi samo i kod nas roditelji vodili računa o tome što im djeca rade... Golotinja, okrutnost, krv i znoj, to je dio Conan lore-a, svatko tko je ikada čitao stripove i knjige zna to vrlo dobro. A što se tiče clippinga i laga u igri, ne valja zvocati prije nego igra uopće izađe. :wink:

Mark my words; Age of Conan will rock the foundations of the MMO world as we know it! Samo dva pitanja ostaju.

PvP: Ne hoće li biti dobar, nego koliko će biti hardcore. Hoće li moći svatko napasti svakog na (gotovo) svakom mjestu i u svako vrijeme, ili će biti isključivo ograničen na PvP zone...? Kakve će biti "kazne" kad se zgine, gubitak opreme i slično...? Hoću li biti u stanju stvarati karijeru kao drumski razbojnik, klati trgovce koji mi ulete u zamku i sl. Ako bude unrestricted PvP server, ja sam prvi tamo.

Ekonomija: Većina mulaca iz svijeta developera MMO-a ne kuže da MMO živi od ekonomije u igri, a s time ne mislim na bjesomučno grindanje. EVE ima najbolju ekonomiju, ugodno je vidjeti i da je Pirates of the Burning Seas krenuo u dobrom pravcu (oni su zeznuli ekstremno instancirane fajtove, hebga), sad ostaje vidjeti da li će Age of Conan biti isti takav. Što je dobra MMO ekonomija? Igra u kojoj konstantno postoji ponuda i potražnja koja se balansira po načelu interakcije samih igrača.

Primjer? U WoW-u sam lud za određenim komadom opreme, whatever, ajmo reći da sam upiknuo neki spear za svog huntera ili 1h healing mace za priesta. Sad idem grindati par gluposti koje mi trebaju za enchant, možda kupim jednu ili dvije sitnice, onda užicam nekog enchantera iz gilde da mi baci enchant na taj komad oružja i...gotovo! Dotično enchantano oružje ostaje kod mene, više ga ne mogu izgubiti osim da ga namjerno ne uništim. S vremena na vrijeme popravim opremu, ali ona nikada ne puca.

U EVE-u s druge strane letim naokolo u brodu i kad se zeznem i zgubim brod na ovaj ili onaj način, brod je nestao, hasta la vista, moram ići kupiti novi, nabaviti nove module za njega, opremiti ga od nule. To efektivno znači da u igri ima mjesta za minere koji nabavljaju minerale rudareći po asteroidima, ima mjesta za one koji proizvode brodove i koji ih prodaju, ima mjesta za trgovce i mnogo njih u lancu između (researchere koji poboljšavaju blueprintove za brodove, haulere koji prevoze velike količine ruda, modula ili brodova na različite dijelove unvierzuma), dakle, postoje različite vrste igranja i sve su neophodne da bi EVE funkcionirao. Oh da, i najbolji brodovi i najbolja oprema, to proizvode sami igrači, tek najmanji procent "dropa" od NPC-ova u misijama, primjerice.

Kakav će AoC biti? Evo ideje: ja proizvodim oklop i oružje za svoju gildu. Svi zajedno skupljamo materijale, i na kraju shvatimo da nam nedostaje jedna vrsta kože. Heh, ta vrsta kože se može dobiti samo od mamuta. A njih nema u našoj zoni. Provjerimo lokalni market, tamo se nudi, ali malena količina, i po prevelikoj cijeni. Okupi se nas 5-6, na konje i idemo na sjever! Možda, pazi sad, uletimo u zonu gdje ima mamuta, ali tamo je teritorij zauzela neka druga gilda. Oni su u stanju pobiti nas ako žele, ali se možemo i sporazumjeti, pa recimo napravimo kakav trade, ili im platimo za dozvolu za lov u njihovom teritoriju. Naletimo na mamuta ili dva, koknemo ih, oderemo kožu, kljove (i to treba za neka oružja, drške mačeva, vrhove strijela, whatever) i meso spremimo... Sad nam trebaju kola. Skok do obližnjeg grada, kupimo kakvu kočiju za transport i zapregu, vratimo se, potovarimo to i laganice natrag doma. No sad moramo ići po boljim putovima, kola ne mogu gdje može sam jahač. I naletimo na zasjedu, treća neka gilda planinskih razbojnika. Njih desetak, ali mi smo bolji skilleri, imamo dva archera na konjima, opakog tenka i kojeg sorcerera, pa ih nešto pobijemo, nešto se razbježi. E sad, kao u EVE-u, zakon bi bio kada bi mrtva tijela ostala na putu, a nama ako je gušt pokupimo palo oružje i oklop, možda i nešto love ako su imali što uz sebe. (Ako se pitate što bi moglo biti s onima koji poginu, pa, mogli bi automatksi oživjeti u hramu njihovog boga, npr.) Nastavimo dalje, dođemo doma, napravimo potrebno oružje, višak materijala ili bacimo u skladište od gilde ili ga prodamo na tržnici.

Sad svi vanilla MMO WoW igrači vrište i čupaju si kosu; si ti normalan!?! Da me ubiju, uzmu mi eppaxx opremu!?! De facto ništa od ovoga nije niti revolucionarno niti neizvedivo, EVE online je vrlo sličan, samo heh, u svemiru. Ako me sjećanje dobro služi, bilo je u Diablu i hardcore stvari u MPu gdje bi igrači zauvijek gubili lik ako bi poginuli u nekom online fajtu. Meni je iskreno dosadila užasna nerealnost većine MMO-va, u WoW-u bi sjeo na ptičurinu, ili koristio kakav teleport, bio na odredištu za 5 minuta, ubio dvadeset mamuta i strpao bi ih u inventory (!!!), ako bi te tko zgenkao, rezao bi se na graveyardu i psovao mu mamicu, ali bi to bilo sve od posljedica za tebe.

Što AoC bude sličniji ovom mom opisu - ja se iskreno nadam da će biti tako - to će biti poželjniji što se mene tiče. S druge strane, vanilla carebear MMO-va ima i više nego dovoljno, a vjerojatno će AoC imati i PvE only servere. Few more months and we'll know for sure.

Morph_OS
26-02-2008, 14:31
Dobro zboriš :)

Paske
28-02-2008, 00:41
Uf - ako ćePVP biti ako u EVE - prvi sam na serveru :pray: :D

Empe Tri
28-02-2008, 10:28
@Voigtkampf
da sad ne citiram neke stvarii ali ovo si odlicno opisao, igrao sam one potbs ekonomija je bila ok u beti al su me pvp udaljili od igre ali uz to je bila dobra borba brodova... ali na kraju kad su npr. druga ekipa zasjela na tvoj brod i kad bi trebao pvp pocet onda usere i ono dobro u igri...

za eve nemogu rec puno jer sam igrao nekih 5-6 dana, al mi se cinila odlicna igra cim sam prosao totorual dok neki ljudi ne prodju kroz to i kazu igra je pre komplicirana prije nego sto ju uopce i zaigraju... pa sad ja gledam dali da pocnem eve igrat ili da cekam neke od nadolazecih igri !?

a u vezi sto si napisao u AoC nadam i iskreno bi volio se da ce bit takva jer bi to kako neki kazu bilo hard core igranje za neke wow-ase pre tesko i ljudi bi gubili dosta zivaca i jos bi dodao na tvoje da npr. nemogu svi kratst od mrtvih leseva da nekima njihova rasa to ne dopusta ili ali da oni imaju vise mogucnosti za razvit ekonomiju dok oni koji bi mogli krast npr. razbojnici imali manje mogucnosti u razvijanju ekonomije itd.. al bi iskreno volio da bude sto slicnije tvom opisu ;)

a sto se tice darkfalla isto me to zanima za ekonomiju i najvise pvp....
tako da nam samo preostaje cekat betu i izlazak igre da se uvjerimo kakva je igra :P

Edit:
i da dodam video
Age of Conan Hi-speed city creation ( 2:08 )
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setView/videos/gameID/191/videoId/1187

H4ck€r
28-02-2008, 11:35
ma vi ste svi njubovi ovu igru cu zaigrati samo da vas ubijam :D

Stryder
02-03-2008, 01:49
/cut

slažem se za ekonomiju, ako pogineš da ostaneš bez svega....npr takav je princip u browser igri Runescape koju sam ja prije igro i ta igra ima odliču ekonomiju a isto vrijedi ako crkneš da ostaneš bez sve opreme.....npr mnogi se čupaju za kosu kad ostanu bez uber pwner opreme....ali onda si dok ju vrate razviju skilove i sve to..npr. ja sam preprodavao određenu vrstu oklopa i ubrzo sam imao 1,5mil golda što je teško za povjerovat da free igrač može...

Jerry
02-03-2008, 02:48
voitg,jeben opis,takvu bi ja igru želio...mislim igram wow,ali ono,imam quest donesi mi 10 ovog iz ove životinje koji je drop rate 80% i na svakm 3 mobu dobijem taj item...tak da :D stvarno genijano ;)

Dr. Kam
05-03-2008, 20:16
Jel došlo do promjene sa datumom izlaska ili je još uvijek 5 mjesec?

Pitam, jer svugdje piše drugačije.

Empe Tri
06-03-2008, 01:25
ne 20. 05. 2008. i dalje stoji taj datum ;)

Voigtkampf
07-03-2008, 09:02
voitg,jeben opis,takvu bi ja igru želio...mislim igram wow,ali ono,imam quest donesi mi 10 ovog iz ove životinje koji je drop rate 80% i na svakm 3 mobu dobijem taj item...tak da :D stvarno genijano ;)

Ostaje nam svima da se nadamo... WoW je WoW, nema potrebe o toj igri govoriti, ona ima svoje legendarno mjesto u Hall of Fame MMO-va, ali nam stvarno ne treba novi WoW. Nadajmo se igri koja će biti zahtjevna ali i zabavna, dog eat dogSstyle.

Na kraju, možda zvuči teško za povjerovati, ali sve ovisi o ekonomiji, ulozi koju će imati novac, crafting i resursi, jer se onda počnu okretati fajtovi oko resursa, a to drži MMO na životu i uvijek da neke zanimljive ciljeve.

zmrz
10-03-2008, 09:59
ja se najvise nadam da ce resursi imat jaku ulogu u svemu .
Pogotovo ako se recimo do high qualiti drva,kamena,dragulja itd.. moze doc samo ako posjedujete Keep u pvp zoni.
Po meni to ce oces-neces tjerat ljude u pvp i guildove u borbu za Battle keep.
Neznam jos kako ce bit sa lootom - dali kad pogines u pvp gubis sve ili samo jednu - dve stvari.
Ako gubis sve nece bit dobro jer onda ces imat High end komplet za PvE i najjeftiniji komplet za pvp.
A pogotovo me zanima ako gubis sve kak ce to zgledat u raidu. Iz iskustva znam da gines po nekoliko puta u raidu bez obzira sta nosis i cime vitlas jer ak se 5-6 ljudi namagarci na tebe nemas sanse.
Sad mene zanima sta to znaci da cu morat imat kod sebe par kompleta za raid ? Tu ce Developleri morat jako pazit kakav ce sistem izabrat.

Osobno igrao sam EVE jedno godinu i pol ,skoro 2. I tamo gubis sve -ama bas sve kad te ubiju - cak i mobovi. U jednu ruku to je super jer je najblize nekakvoj realnosti al sa druge strane moze bit jako frustrirajuce kad nakon 2-3 mjeseca skupljanja high end modova sve nestane u djelicu sekunde. (dobro imao si nekakvo osiguranje za brod al to nije bilo ni priblizno ako si bio nakrcan sa rjetkim stvarima).
Po meni najbitnije je uvest takav sistem da crafteri imaju razloga craftat tako da ljudi zele kupit dobre stvari al sa druge strane nesmije se dozvolit da kad jednom dodes do neke opake opreme da je to to i da vise nemas potrebe kupovat ista.
Po meni najbolje bi bilo da se oprema trosi sa upotrebom a u pvp da gubis jednu ili dve stvari i to random.
Al to sam ja

Empe Tri
10-03-2008, 10:22
po meni bi bilo najbolje da kad te ubiju imas npr. 20 - 30 % sansu da izgubis neku stvar sa sebe ali da svaki put ti neko moze uzet 10-20% love koje imas kod sebe neovisno sa opremom....

i jos bi dodao da imaju wented posteri da npr. moras 1. platit da taj poster stave u grad odredjenu cijenu ovisi o jacini igraca ali da taj poster moze bit samo u tom gradu u kojem si postavio poster.... jer kad bi npr. svi mogli stavit besplatno wented postere bilo bi ih previse :P
al opet bi bilo previse lovaca na glave :D

Sellers
10-03-2008, 10:41
Pozdrav, vojsko!

Eto novosti! 20. 05. 2008. je sada već i službeno potvrđen kao release date za AOC, a ovo će nam svima malo prikratiti čekanje... U Algoritmu su krenule predbilježbe. I za Standard i za Collector's Edition. Bacite oko:

http://www.algoritam.hr/
http://www.algoritam.hr/?m=6&p=proizvod ... &id=120914 (http://www.algoritam.hr/?m=6&p=proizvod&kat=271&id=120914)
http://www.algoritam.hr/?m=6&p=proizvod ... &id=120915 (http://www.algoritam.hr/?m=6&p=proizvod&kat=271&id=120915)

Sad samo treba odlučiti uzeti li mamuta ili nosoroga. :)

Morph_OS
10-03-2008, 10:46
Bit ce paprena cijena ko i uvijek...kada se wow po svijetu prodavao za 50$ u algoritmu je bila cijena 390kn.
Radije cu uzeti preko neta i downloadat

unknown
10-03-2008, 10:58
i kako će sada to sa opremom ići, gubiš sve ili samo dio nakon što te ubiju

Empe Tri
10-03-2008, 12:21
ja uzimam mamuta =)

moj je jedan colestors edition :D
svidja mi se sto cemo dobit koznu ponavljam koznu mapu ali to nije sve uz kupnju colectors edition dobivate gratis jedan od 2 mounta odma na pocetku igre da da dobro ste culi jedan od dva mounta koje mozete jahat do beskonacnosti ali i to nije sve uz sve te pogodnosti dobitate jos da vam lik moze pit besplatno dokle god vi igrate ovu igru i jos uz to 2% vise expa od mobova + 3% vise izdrzljivosti.... da da ljudi to je nasa specijalna ponuda ukoliko nazovete odma ponavljam dobivate :
Igru age of conan colectors edition
+ koznu mapu
+ 1 od 2 mounta
da da dobro ste culi 1 od 2 mounta
+ da vam igrac pije besplatno kroz cijelu igru i bonus na 3% vise exp-a i nevjerovatno 2% vise izdrzljivosti

predbiljezite se na http://www.algoritam.hr/S i ova specijalna ponuda ce biti samo vasa.....

ponuda vrijedi do isteka zaliha....

Morph_OS
10-03-2008, 14:11
Sve je to nice..no koliko ces pljuniti love za taj collector nest?

Empe Tri
10-03-2008, 15:23
neam pojma koliko god da bude skupit cu lofu jer radim :D
max 500kn cu dat za to ;)

Morph_OS
10-03-2008, 15:28
lol..500kn..ma bas cu ih pitati koliko bi moglo doci

Sellers
10-03-2008, 16:48
Cijene se ne znaju i neće se znati tako skoro.

Standard Edition će vjerojatno biti oko 300-400kn, a Collector's oko 500-600kn.

Još malo servisnih informacija:

Podjela Pre-Order mountova će biti nasumična. Mount se dobije tako da uz naručenu igru dobijete serijski kod koji onda ukucate.

I mamut i nosorog će biti available in-game, dakle, ne samo u pre-orderu, ali neće biti isti kao ovi u pre-orderu. Mogu se dobiti tek kasnije, bit će skuplji (ovoga u pre-orderu dobijete besplatno), imat će slabije statistike i neće imati oklop.

Možete dobiti samo jednog ovakvog mounta po accountu.

Mount će se aktivirati tek na lvl 40, ali ekstra slotove inventoryja koje mountovi nose sa sobom ćete moći koristiti odmah.

Empe Tri
10-03-2008, 19:39
samo me jos nesto zanima sry ako vec pise... dali ce bit mjesecna pretplata ili ce se moc igrat kao guild wars kupis igru i igras kolko os =)

Morph_OS
10-03-2008, 20:26
preplata ofc..kako sam nacuo 14$ mjesecn

Morph_OS
10-03-2008, 20:28
evo cijene...nakon upita ofc.

Poštovani,

Cijena će vjerojatno biti između 500 i 600 kuna za kolekcijsko izdanje i oko 350 kn za obično izdanje.

Slobodno nas kontaktirate putem ovog maila, na telefon:01/4881554 ili na Internet stranici: http://www.algoritam.hr

Poštovanje,

Tomislav
Algoritam Multimedija

Empe Tri
10-03-2008, 20:29
da to sam i ja cuo ali nije bilo sigurno od proizvodjaca jer su rekli da zele bit bolji od konkurencije... pa pretpostavljam da ce ili bit ful mala pretplata ili je nece niti biti....

a gledao sam na off. forumu i nisam mogao nac nigdje :P



edit:
znaci nece bit pretplata ili ?

edit2:
i definitivno bi trebalo napravit podforum za AoC jer ce masa ljudi igrat tu igru ^^

unknown
10-03-2008, 22:43
jel može netko odgovoriti na moje pitanje?

"i kako će sada to sa opremom ići, gubiš sve ili samo dio nakon što te ubiju"

Empe Tri
11-03-2008, 01:17
jel može netko odgovoriti na moje pitanje?

"i kako će sada to sa opremom ići, gubiš sve ili samo dio nakon što te ubiju"

neznamo ni mi jos trazim po forumima pa napravim edit kad najdem i upisem ovdje ;)

edit:
napokon nasao


1.6 Will there be a subscription fee to play?
Yes, there will be a monthly subscription fee. While the final subscription fee has not been announced, it will likely follow industry standards. The first 30 days of gameplay will come free when you purchase the retail box

Sellers
12-03-2008, 15:16
Na Algoritmovom siteu su osvanule i cijene i, srećom, nisu prestrašne:

STANDARD EDITION - 350 kn
COLLECTOR's EDITION - 500 kn

Morph_OS
12-03-2008, 16:24
A sada pitanje, da li se isplati dati 500kn za collector posto ce prepaid doci vjerojatno slicno ko wow-ov tj dvjestotinjak kuna.

Ako bude ko sistem wowa onda ces morati odmah kupiti i prepaid inace se mos j.... s igrom

znaci:

~700kn collector 3mjeseca igre i imas mounta s kojim se mozes praviti važan.

~550kn standard 3mjeseca..za to vrijeme ces najvjerojatnije imati mounta, a i ustedio si 150kn.

Voigtkampf
17-03-2008, 12:08
Pristojno izražavanje, molim vas.

Ne znam odakle vam uopće pitanje hoće li biti mjesečna pretplata ili ne? Jasna stvar. Od čega se zarađuje lova u MMO-vima?

U pravilu dobiješ i mjesec dana s igrom, ili uplatiš kad se registriraš odmah.

Što se tiče isplati se/ne isplati se, to svatko mora za sebe odlučiti. U WoWu nisi mogao doći do Collectors Edition, a kako će to biti kod nas za AoC, ostaje vidjeti.

Slayer
17-03-2008, 22:08
da nema monthly fee-a igro bi ju...

Stryder
17-03-2008, 22:25
pa da nema monthly fee-a serveri bi bili lošiji, podrška bi bila lošija...uglavnom igra bi vjerojatno bila lošija jer oni moraju i plačat/održavat te servere i sve ostalo...

Empe Tri
17-03-2008, 23:26
ako je guild wars mogao izdrzat pa valjda i oni mogu ;)
od sponzora ce dobit "samo" par miliuna i jos nesto vise :P tako da nevidim problem u tome... osim ako oce da nas ko blizzard baca u bijedu i da zadnjih 200 kn potrosimo na njih :D

Paske
18-03-2008, 08:26
ako je guild wars mogao izdrzat pa valjda i oni mogu ;)
od sponzora ce dobit "samo" par miliuna i jos nesto vise :P tako da nevidim problem u tome... osim ako oce da nas ko blizzard baca u bijedu i da zadnjih 200 kn potrosimo na njih :D

GW je kompletno instanciran i zbog toga serveri ne krepavaju ...

Slayer
18-03-2008, 09:32
da al za to ti je dosta 15kn a ne 15€, tj ostatak strpaju sebi u džep...

unknown
18-03-2008, 10:37
da ali oni to ne rade besplatno, trebaš ti cjeli staff platiti

Voigtkampf
19-03-2008, 13:17
da al za to ti je dosta 15kn a ne 15€, tj ostatak strpaju sebi u džep...

No way! :shock:

Hmm, ako se ovako požalimo Arapima, mislite da će nam spustiti cijene goriva...? :eyebrows:

Morph_OS
19-03-2008, 15:46
Dobra :rotfl:

DJ Not Nice
19-03-2008, 15:52
Ako ne bude pretpalate, tj. na sistem GWa, ja sam in : )
Možda napokon zaigram neki poveći mmo.

Ba'alzamon
19-03-2008, 18:28
Ja nemogu dočekati izlazak.. lud sam vec. :kill:

Paske
19-03-2008, 21:00
Ja nemrem vjerovati da je rasprava OPET o pretplati ...

Ako vam je skupo - ha lagano šetnja do drugog topica, jerbo očito ovo nije za vas :boohoo:

To je ko da ja jambram kak su servisi kod BMW-a preskupi, a vozim Peugeot.

DJ Not Nice
19-03-2008, 23:19
Pa mi pričamo o tome da uopšte možda niti neće biti pretplate : D

Morph_OS
20-03-2008, 07:51
Ako zaribaju igru mozda i nece :wink:

22-03-2008, 14:57
Uhvatio sam predbilježbu u algoritmu. Ćak je neću preko neta kupovati.

Gaas
22-03-2008, 17:33
Pa mi pričamo o tome da uopšte možda niti neće biti pretplate : D
di ti zivis u kojem svijetu mene zanima...


Ako zaribaju igru mozda i nece :wink:
neznam ako si cuo al nada je kurva


ova igra nemoze ispast smece kao neke druge, a te druge uredno imaju preplatu tako da zaboravi ovo vidjet đabe...ako misis igrat nesto kvalitetno kao GW i ne placat morat ces cekat GW2

Dr. Kam
22-03-2008, 20:03
Ma samo da izađe, nemam što igrat, suša je već neko vrijeme (MMO).

Dr. Kam
23-03-2008, 16:31
Itko igrao betu od AoC? Ako je nek podijeli nešto s nama :D

Empe Tri
23-03-2008, 20:40
koliko ja znam da nije niko upao u betu... al nisam siguran.

btw. Dr. Kam imas opciju Edit nemoj radit dabl post... :wink:

Dr. Kam
23-03-2008, 21:05
Pogledaj kad je koji post napravljen... nisam mislio da sam zadnji napravio post jer je prošlo dosta vremena.

btw. Empe Tri, ne volim dežurne policajce :wink:

Empe Tri
23-03-2008, 22:44
nisam ja policajac nit cu bit jer ih nevolim.... nije bitno kad si napravio al si zadnji napravio post tako da nisi imao potrebe za to..... u daljnu raspravu nezelim ulazit oko toga....



uglavnom gledao sam one filmice i citao na mmosite.com ne ke stvari o igri i neznam ocu li moc docekat 20.05 :P
najvise mi se svidja sto ce se moc samo jedan lik po serveru napravit tako da nebi bilo spijuna i ostalih stvari :)

Dr. Kam
24-03-2008, 19:11
Aj dečko sjaši malo, nisi policajac, a glavno da brojiš. Daljnju raspravu, daj molim te...

OT: već sam se dogovorio sa dosta ljudi s kojima sam igrao WoW, koje znam IRL i koje nikad vidio nisam, da se slaže neka guilda odmah na početku... Jer iskreno, ako će netko htjet ovdje biti jedan od boljih, morat će otpočetka brzinski se počet razvijat i skupljat velik broj ljudi, ali ne bilo kakvih, ljudi koji znaju igrat (a bome se znaju i ponašat).

Po onom što sam vidio i čuo, posebno mi se sviđa onaj combo system i dinamičnost i nekakav megalomanski pristup (tko je gledao trailere zna o čemu se radi :D), nakon WoWa će bit pravo osvježenje na tržištu, bar za mene.

P.S. mislim da ćeš moć više od jednog lika na serveru, samo će morat biti za istu frakciju (nikakva inovacija, već viđeno u WoWu).

Haki
24-03-2008, 19:43
O ovoj igri znate jako malo sa ostalih foruma i sa sluzbene stranice,na youtube imate 2-3 videa o gameplayu,pa vas pitam bi li radije igrali darkfall online nego aoc ? jer o darkfall se zna puno vise o cemu se tocno u igri radi.Pa bih zelio pitati zasto čete se odlučiti da igrate aoc umjesto darkfall online?

Dr. Kam
24-03-2008, 20:44
Po mome mišljenju, ako Darkfall uopće izađe (nadam se da hoće), to će biti tek 2008. godine. Kakva će igra biti, uzevši u obzir da će biti besplatna bez pretplate (bar sada tako kažu), stvarno ne vjerujem da će ispuniti sva očekivanja kaoš to su rekli. Zato ću probat AoC, radije bi iskreno Warhammer Online, no ljudi nemaju baš pozitivan feedback na betu :P

Edit: ne znam kako misliš da se o AoC malo zna, ako te što zanima pitaj (jer sam našao podosta materijala o igri).

Haki
24-03-2008, 21:09
Po mome mišljenju, ako Darkfall uopće izađe (nadam se da hoće), to će biti tek 2008. godine. Kakva će igra biti, uzevši u obzir da će biti besplatna bez pretplate (bar sada tako kažu), stvarno ne vjerujem da će ispuniti sva očekivanja kaoš to su rekli. Zato ću probat AoC, radije bi iskreno Warhammer Online, no ljudi nemaju baš pozitivan feedback na betu :P

Edit: ne znam kako misliš da se o AoC malo zna, ako te što zanima pitaj (jer sam našao podosta materijala o igri).

mislim o detaljima igre,zna se da je darkfall slobodna igra bez levela sami skilevi i u igri si slobodan tj. mozes radit sto hoces,a o aoc jedino vidim kako prikazuju grafiku i pvp kao glavni detalj igre,neprikazuju kakve su opcije guilda,sto ces sve moci raditi u igri,neprikazuju grad ako ga uopce ima ili ga ja nisam vidio,ako tko ima zanimljivih aoc klipova neka posta :D

Dr. Kam
24-03-2008, 22:18
Nešto se mora i čitati :)

-------za lvlanje

4.1 Do you pick a class when you start playing?
No, when you start playing you don’t pick a class at all. Character creation at the game’s start is all about modeling your character the way you want him or her to be – changing their height, their muscle size, the shape of their head, aging of their skin and so on – and you don’t have to make any choices other than that. Of course you have to select a gender and a race, but that’s about it. You don’t have to start making decisions regarding your profession until you’ve reached level five.

4.2 So you pick a class at level five?
No, you pick an archetype at level five. The archetypes are Soldier, Mage, Priest and Rogue. Each of these bring with them different benefits, penalties, advantages and disadvantages. We use this system so that you won’t have to start making difficult decisions from the start – the first five levels is spent just playing the game, and hopefully you get a feeling on what sort of character you would like to play. At level five you only have to select an archetype that best fits your playing style.

4.3 Does your character’s profession evolve after this?
Yes, absolutely. Once you’ve reached level twenty, you will be able to select one of several classes that are part of the archetype you have chosen. The soldier can, for instance, become a Guardian, a Conqueror or a Dark Templar. Each of these has their advantages and disadvantages, and they help to further shape the specialties of the character that you have been playing for the past twenty levels. Each of the four different archetypes has several different classes to choose from.

4.4 What exactly are the classes we can choose from?
The classes that are available to you are determined from which archetype you choose and the race you hail from. Not all races can play all classes, so you have to make a conscious decision on what sort of character you wish to play. This information is given at the start of the game. The classes that are planned for each archetype from level twenty are these:

Soldier:

Guardian
Conqueror
Dark Templar
Priest:

Priest of Mitra
Scion of Set
Druid of the Storm
Bear Shaman
Rogue:

Barbarian
Assassin
Ranger
Mage:

Lich
Necromancer
Herald of Xotli
Demonologist
4.5 Will there be crafting-specific classes?
No, you won’t pick a crafting class like you would pick an ordinary class. There is definitively a room for crafters in the game, and you will be able to become one, but crafting is in another layer of the class system in Age of Conan called prestige classes. Later in the game you will be able to pick a prestige class that you develop alongside your ordinary class. Crafter is one of these special prestige classes, and as a crafter you will have access to all crafting-specific skills, whereas the other prestige classes only will have access to one or two different crafting skills.

4.6 What prestige classes are there in Age of Conan?
There are four different prestige classes: The Crafter, the Lord, the Commander and the Master. Each of these has extremely valuable advantages that can be used both in solo play and in team play, and each has specific skills and benefits that can make a great difference. The commander can, for instance, expand groups and use special formations during combat, while a lord has certain rights when it comes to building cities and gathering resources. As for the master, he will be able to control a computer-controlled follower that can be of aid in battles. Here are some of the benefits that the prestige classes carry with them:

Lord:

Has exclusive placement rights in regard to the main keep
Can build Guard Towers that automatically defend against enemy attacks
Each Lord in a guild increases the resource extraction of gold nuggets for all guild members - up to a max of 30 Lords.
Each Lord in a guild increases the experience point bonus for all guild members - up to a max of 20 Lords.
Has access to the Architect and Alchemy crafting skills
Commander:

Adds one additional maximum member to a team, up to a total of 10 (with 4 Commanders)
Can build Barracks for the Village or Keep that will spawn soldiers to protect the village on attack
Each Commander in a guild increases the resource extraction of iron ore for all guild members - up to a max of 30 Commanders
Can draw up special "Tactical Plans" to enable Commander only formations. Massive battle formations, such as large mounted formations or the special Raid Attack resistant formations, are available only to the Commander
Has access to the Weaponsmith crafting skill
Crafter:

Can build crafting premises, smithies, and other tradeskill facilities in the guild villages
Each Crafter in a guild increases the resource extraction of wood for all guild members - up to a max of 30 Crafters
Has access to all forms of crafting
Master:

Can have one "follower". Being in a guild gives you access to more powerful followers
Can build stables which upgrade the quality of mounts
Each Master in a guild will increase the resource extraction of stone for all guild members - up to a max of 30 Masters
Has access to the Armorsmith crafting skill
4.7 What crafting skills are there?
The crafting skills planned for launch are weaponsmithing, alchemy, armorsmithing, gemcutting and architecture. Each of these gives the player the ability to make items and structures that are both beneficial for the player him or herself, as well as other players.

4.8 What sort of skills will players have in the game?
There will be several skills planned for the players to improve over time, such as hiding, climbing, taunting and so on. Skills will be raised by investing skill points made available at each level-up, but the main focus in Age of Conan is actually not skills, but feats.

4.9 How do feats work?
Feats are the meat of character development. There will be hundreds of different feats in the game, and you will both choose them as you go and have some automatically assigned to you. Feats can do anything from modifying statistics to controlling which items you are allowed to use. One feat can, for instance, allow you to use a special form of armor, while another feat would allow you to perform certain attacks. The feat system in Age of Conan is extremely elaborate, giving you the chance to create characters that are as unique as yourself.

4.10 How do you obtain feats?
You obtain feats every few levels as they become available to you, and you will have to train to get them. You can begin training with computer-controlled characters that you will find in various locations in the world, and you will have to pay money for the trainer to teach you the feats you want.

4.11 Will players be able to use any rogue or thief specific feats?
Yes, absolutely. There are several specific feats for the rogue classes, and we are planning to implement basic functions like hiding and pick pocketing. We’re also aiming to include climbing and lock picking so that players will be able to break into places and steal stuff. Even Conan himself, who now is King of Aquilonia, used to be a thief and the Conan lore is fraught with situations where characters have stolen from other people. It is a part of Hyborian life.

4.12 How many levels are there in the game?
At launch the game includes a total of 80 levels. This is the main experience pool, which you advance by fighting and generally /developing your character. There is also a PvP specific level-tree that contains 20 levels, and we’re also planning specific level-trees for some prestige classes.

------ za guildove

9.1 Will players be able to form guilds in Age of Conan?
Yes, there is an extensive guild system in the game. There will be certain requirements for founding a guild such as a certain number of members. Anyone can join a guild, and with a bit of effort, anyone can start one too.

9.2 What are the benefits of being in a guild?
Apart from the privilege and advantages of being a part of a bigger group of people and feeling the companionship and power that this gives you, being a member of a guild will let you take part in the political struggles of the Border Kingdoms and also gives you a chance to build player-made cities. Only guilds are able to build and conquer battlekeeps in the Border Kingdoms, and only guilds can build player cities. Joining a guild is also a great way of getting together with like-minded people, and it is easier to find others to play with when you are a part of a persistent group of people.

9.3 Are there any classes that can be particularly helpful for guilds?
All characters are essentially helpful to the guild, but the prestige classes have all specific advantages that work well within the guild system. Guilds will be a very important part of Age of Conan and the prestige class system allows players to provide benefits and improvements to their guild. Here are some of the key benefits:

Lord:


Can build guard towers at the battlekeeps
Has access to the architect skills which is used to build player structures
Increase experience point bonus to all players in the guild
Commander:

Can build barracks that will spawn soldiers to protect the settlements
Each Commander in a guild increases the resource extraction
Can draw up "tactical plans" to enable special formations

Crafter:

Can build crafting premises such as smithies and other facilities
Increases resource extraction for all guild members
Can access all forms of crafting
Master:

Can have powerful computer-controlled followers if in a guild
Increase resource extraction for all guild members
Can craft armor for other players
9.4 Will guild members be able to wear guild colors or get guild insignias?
It is an aim for us to make sure the guilds can separate themselves visually, but we will get back with more info on this closer to launch. We do recognize the value of being able to show which faction you are a part of, and it is quite natural for guilds to feel pride by flying guild colors – especially when fighting for power and reputation on the battlefield.
9.5 Will there be guild vaults for players to store money and items?
Yes. We are quite aware that one of the benefits usually tied to being in a guild, is being able to put items or money into a guild vault that can be shared among all the members. There is also a taxation system in place for the guild to use if they want that, where the guild leader set a certain tax percentage that all members have to abide to. When a player gains money in any way – whether it may be through looting or selling items – that percentage of the sum will be taken from the player and put in the guild's treasury.

9.6 Can guilds build guild houses?
Yes. Players can create entire cities and fill it with different kinds of buildings. There is also a town hall in each city, which should become a gathering point of all guild members when they are in town. We're also thinking about giving players the option to fast-travel back to the guild house from certain points in the world, but this is yet to be decided.

9.7 Do you have to be in a guild to progress through the game?
No. You don't need to be in a guild to enjoy the game, but for many players this feature will probably be a significant part of the game. Age of Conan is still very much a game that is playable solo, too, and you don't need to team up with players in short-term groups to enjoy the game. We know that people enjoy playing alone as well, so we have done our best to cater for exciting solo PvE gameplay through all the levels. That said, many features of the game will require groups and guilds, especially when it comes to raids, siege PvP and the largest boss encounters.


Jao, ta današnja mladež :D.

Edit: znam da je "Wall of text crits you for ...", al ako si daš 10 minuta mislim da nećeš bit razočaran :wink:

Haki
25-03-2008, 02:00
cini se zanimljivo :)
jos nesto znam da je puno nagadanja o mjesecnoj pretplati pa jeli se tocno zna kolika je?

Empe Tri
25-03-2008, 08:51
koliko sam ja citao 1 mj. 9.99$ a 2 mj. 19.99$
barem malo jeftinije nego wow :P

ja sam rekao da cu probat aoc... pa cemo vidjet koliko mi se igra bude svidjala i kakva ce bit... rekao sam uzimam Necromancer ili Demonologist od sryngiansa ili kako se vec zove ta rasa....
ovi moji zemljaci su vec skupili 20-ak ljudi za guildu uglavnom decke i cure iz WoW-a, Guild Warsa i Lineaga uglavnom poznate ljude koji se vec znamo duze vrijeme jer kao nezele svakog u guild.... ja za pocetak ionako necu kod nikog u guild jer je najbolje na pocetku sam igrat bez da ti drugi smetaju a onda kad se naucis se pridruzit nekom ;) a lider guilda koao sto su rekli da ja budem sigurno necu bit jer se zelim malo odmorit od tih sra*a... malo covjek mora odvojit vremena i za seb :P


btw. haki ja cu 100% igrat darkfall jer tu igru cekam i vise od 2 god...

Haki
25-03-2008, 09:07
i ja cu igrati darkfall,radije nego aoc iako nemam nista protiv aoc ali darkfall mi se cini bolja igra :D

Dr. Kam
25-03-2008, 12:27
Ako Darkfall bude kao što je obećan, igrat ću i ja iskreno. Kao što sam rekao, ako će uopće izać, to će biti najranije 2008. Dotad ću igrat AoC..

unknown
25-03-2008, 20:38
double posters deserve to die.... Jedva ččekam da izađe age of conan

Kenyi
25-03-2008, 20:48
Aj dečko sjaši malo, nisi policajac, a glavno da brojiš. Daljnju raspravu, daj molim te...



btw, sada ces jednog zavolit i to mene, lik te opomenuo trebao si se izvinuti a ne krenuti u daljnu raspravu.Dobor on nije moderator ni nista, ali te prijateljski uputio da ne double postas.

Dr. Kam
25-03-2008, 20:55
Zbog takve stvari da se ispričam... ne bi išlo. Prometna i vozačka? Tipično, baš tipično. Ako misliš da sam te ovime "zavolio" imaš iznimno veliko mišljenje o sebi.

Kenyi
25-03-2008, 20:56
Zbog takve stvari da se ispričam... ne bi išlo. Prometna i vozačka?

drzak si, nastavi tako i znas i sam gdje ces zavrsiti.

Dr. Kam
25-03-2008, 20:58
Čekaj malo, zbog čega sam ja to drzak? Na drsku primjedbu odgovaram drskom. Na neku kvazi prijetnju odgovaram primjedbama. Iskreno, misli što hoćeš i radi što hoćeš. Ako ti to ispunjava život, samo daj.

Anyway, on topic: naletio sam na jednu našu stranicu, domaću o AoC, ako se ikome da, neka provjeri :D

http://www.aochr.com/

Kenyi
25-03-2008, 21:01
Čekaj malo, zbog čega sam ja to drzak? Na drsku primjedbu odgovaram drskom. Na neku kvazi prijetnju odgovaram primjedbama. Iskreno, misli što hoćeš i radi što hoćeš. Ako ti to ispunjava život, samo daj.

drska primjedba?
Napao si covjeka koji ti je rekao da ne radis double postove, ja te upozoravam ti drsko odgovaras, molim te u kom grmu lezi zec?
Ne, ne ispunjava mi zivot stovise, zgrozava ga, unistava, sama pomisao da se moram naprezat sa nekim preko interneta radi debilne stvari.Rasprava je zavrsena, nastavi sa temom, vidjecemo kakav ces biti u buducnosti na ovom forumu i prema drugim clanovima.Hvala.

Dr. Kam
25-03-2008, 21:06
Aj ti lijepo sve to ispočetka pročitaj, tko je prvi komu upao u "usta".

Pls, ako se misliš prijetit, na krivog si se namjerio.

Edit: ako ti se tolko digo na sve ovo, izbriši double post i bok, ja nisam nikoga napao, niti su ružne riječi pale. Ako je to tebi temelj za ban ili mark, onda slobodno.

Kenyi
25-03-2008, 21:09
Aj ti lijepo sve to ispočetka pročitaj, tko je prvi komu upao u "usta".

Pls, ako se misliš prijetit, na krivog si se namjerio.

Edit: ako ti se tolko digo na sve ovo, izbriši double post i bok, ja nisam nikoga napao, niti su ružne riječi pale. Ako je to tebi temelj za ban ili mark, onda slobodno.

tvoja drskost je, al kazem lik ti je fino rekao nemoj double radit ti mu odgovoris onako.Rapsrava je gotova kontas, napravi jos jedan post oko ovoga i ja sve brisem.Ostaces mi u oku nadalje .

Empe Tri
25-03-2008, 21:45
da vidio sam i nije losa ta nasa stranica o aoc iako su mogli malo detaljnije opisat a masa infa je izasla o igri ;)


btw. ajd decki nemojte sad svi oko toga zbrijat.... ja sam pokusao upozorit samo, on me napao pa sam mu ljepo opet odgovorio.... al treci put nisam htjeo jer bi doslo do ovog sto ste vi sad napravili 10 bespotrebnih postova...

bilo pa proslo, zaboravite slucaj... nadam se da smo svi naucili svoju lekciju...
ja na dalje necu nikog upozoravat na to sta bi trebali i sami znat... sry nisam htjeo toliku raspravu o tome napravit, prihvacam krivicu a i drskost zato sto sam nekom htijeo ljepo pomoc...
ajd sad zatvorite raspravu o tome i postajte info o igri i raspravljajte o njoj...

:friends:

Dr. Kam
25-03-2008, 21:57
Greška je i moja, pretemperamentan i moja duga jezičina, isprike.

Kenyi
25-03-2008, 22:04
nema problema, :friends: sve je rijeseno.

Rang€r
26-03-2008, 22:35
Minimalna:
OS: Windows Vista/XP
Processor: 3GHz Pentium IV
RAM: 1GB RAM
Video Card: Shader Model 2.0 and 128MB RAM: NVIDIA GeForce 5800 or ATI 9800

pa tu cu moc igrat na svom kompu :)))

Dr. Kam
26-03-2008, 23:54
:D, nije baš prezahtjevna, ali za sve njene ljepote će se ipak tražiti jače mašine :D

Voigtkampf
29-03-2008, 11:03
najvise mi se svidja sto ce se moc samo jedan lik po serveru napravit tako da nebi bilo spijuna i ostalih stvari :)

Not quite.


1.8 How many characters can I have?
Our current plan is to have 8 character slots in total, covering all servers, but that may change during beta as we get feedback from our testers

http://community.ageofconan.com/wsp/conan/frontend.cgi?func=publish.show&template=content&func_id=2328&table=CONTENT

Dakle, 8 likova totalno po accountu, i to po svim serverima. Dakle, nema kao u WoWu 8 slotova (IIRC) po serveru, nego imaš 8 slotova, pa ih stavi sve na jedan server ili na svaki server po jedan.

xaviaz
29-03-2008, 14:07
neda mi se traziti req za igranje jel sljaka ovo athlon 2700+ 2gige rama 256 grafulja

Gaas
29-03-2008, 14:29
vjerovatno za minimum...

xaviaz
29-03-2008, 14:45
znam da je za minimum al oce vrtit procesor ?^^

Dr. Kam
29-03-2008, 20:09
najvise mi se svidja sto ce se moc samo jedan lik po serveru napravit tako da nebi bilo spijuna i ostalih stvari :)

Not quite.


1.8 How many characters can I have?
Our current plan is to have 8 character slots in total, covering all servers, but that may change during beta as we get feedback from our testers

http://community.ageofconan.com/wsp/conan/frontend.cgi?func=publish.show&template=content&func_id=2328&table=CONTENT

Dakle, 8 likova totalno po accountu, i to po svim serverima. Dakle, nema kao u WoWu 8 slotova (IIRC) po serveru, nego imaš 8 slotova, pa ih stavi sve na jedan server ili na svaki server po jedan.

Mislim da je čovjek htio reći, da nećeš moći imati više likova na serveru, osim ako su u istoj frakciji. Što je i logično, ako je PvP server. Nisam baš istraživao, ali mislim da će također biti i PvE servera gdje će se vjerojatno moći raditi više likova i u različitim frakcijama.

Empe Tri
30-03-2008, 05:22
ma znate ono jedan lik po serveru meni bi bilo sasvim ok... ako se odlucis za jednog lika onda bi taj morao i ostat...... inace bi bilo glupo ako mozes sta ja znam par likova nabrijes ko u wowu na 70 i uc u bio koji guilld ili ostat kod jednog klana (guilda) i govorit im sve sto ovi drugi zele i mogu i napravit da bi neki treci klan bio u prednosti za razliku od drugih... inace bi ovdje u aoc i darkfall trebala bit nova generacija mmo-a gdje je svaki lik sam za sebe nije bitno na klasu ili rasu trebao bi odgovarat na svoje postupke i stvari koje radi kao u stvarnom zivotu sto se radilo neki bi ga volili a neki ne...


barem po meni i to bilo nova generacija mmo-a.... mozes biti ko u stvarnom zivotu izdajica ili lojalni clan neke guilde....


tako ce nesto biti u darkfallu svaki lik za sebe nije bitna ni klasa ni rasa... nadam se da ste me skuzili sta zelim s ovim rec....



dosta se igraca nebi slozili samnom al ipak bi bilo zanimljivije ovako... nego inace ko u normalnim mmoima.......

Haki
30-03-2008, 05:47
ma znate ono jedan lik po serveru meni bi bilo sasvim ok... ako se odlucis za jednog lika onda bi taj morao i ostat...... inace bi bilo glupo ako mozes sta ja znam par likova nabrijes ko u wowu na 70 i uc u bio koji guilld ili ostat kod jednog klana (guilda) i govorit im sve sto ovi drugi zele i mogu i napravit da bi neki treci klan bio u prednosti za razliku od drugih... inace bi ovdje u aoc i darkfall trebala bit nova generacija mmo-a gdje je svaki lik sam za sebe nije bitno na klasu ili rasu trebao bi odgovarat na svoje postupke i stvari koje radi kao u stvarnom zivotu sto se radilo neki bi ga volili a neki ne...


barem po meni i to bilo nova generacija mmo-a.... mozes biti ko u stvarnom zivotu izdajica ili lojalni clan neke guilde....


tako ce nesto biti u darkfallu svaki lik za sebe nije bitna ni klasa ni rasa... nadam se da ste me skuzili sta zelim s ovim rec....



dosta se igraca nebi slozili samnom al ipak bi bilo zanimljivije ovako... nego inace ko u normalnim mmoima.......
u neku ruku se slazem s tobom,ali kad ja pravim 2 chara na istom serveru to je jer zelim napraviti 2 razlicite rase a ne da bi isao u drugi guild i spijunirao :D

Slayer
30-03-2008, 11:02
rohan online je bolji od darkfalla, ima te stvari sa gradovima i ono najbitnije -> predobru soru :)

http://cro-mmorpg.com/rohan/index.php

xaviaz
30-03-2008, 11:13
alt bank ftw =)

Voigtkampf
30-03-2008, 12:24
Mislim da je čovjek htio reći, da nećeš moći imati više likova na serveru, osim ako su u istoj frakciji.

There is no spoon.
There are no factions.
Cake is a lie.
Google is your friend.


ma znate ono jedan lik po serveru meni bi bilo sasvim ok... ako se odlucis za jednog lika onda bi taj morao i ostat......

Srećom, ni kad se odlučiš za pogrešnu ženu (ili muškarca), ne moraš s njom (njim) ostati, zato i imamo rastavu ili staromodno "nogiranje". :hangin:


inace bi bilo glupo ako mozes sta ja znam par likova nabrijes ko u wowu na 70 i uc u bio koji guilld ili ostat kod jednog klana (guilda) i govorit im sve sto ovi drugi zele i mogu i napravit da bi neki treci klan bio u prednosti za razliku od drugih... inace bi ovdje u aoc i darkfall trebala bit nova generacija mmo-a gdje je svaki lik sam za sebe nije bitno na klasu ili rasu trebao bi odgovarat na svoje postupke i stvari koje radi kao u stvarnom zivotu sto se radilo neki bi ga volili a neki ne...

To što ti radiš se zove "krotiti konja s pogrešne strane". Kad ga hoćeš uhvatiti, uhvatiš ga naprijed, za grivu, ne straga... :nonono:

Ako neka igra ima 8 klasa, želim igrati i isprobati većinu, ako ne i sve. Već sada znam da ću imati ziher jednog rangera te jednog castera, možda necromancera, možda demonologista... A onda još jednog lika, healer type, za grupe i podršku. U biti, hoću slobodu da činim što hoću. U WoW-u sam imao tri lika na jednom serveru, alliancea, svi na 60 (sad su već 70, a uskoro putuju i za 80) dok sam na drugom serveru na hordi imao shamana 60... Da ne brojim altove, bankare i ostalo. Bio sam u različitim gildama istovremeno, i znali su svi koji su moji likovi. Kakve veze? Oh, da, imao sam jednog lika koji je imao dva accounta, jedan na alijansi jedan na hordi, na istom serveru... So what? Kakve je tajne on mogao odavati, kako oštetiti bilo koju stranu? :toilet: Najveću štetu koju se mogla napraviti je ninjati u rejdu kakav drop ako je raid leader glup i zaboravi staviti ML. A ako jednom i ninjaš neko smeće, odmah ti padne screenshot na glavne forume, i pročuje se za lika da je ninja, pa mu nema niti u jednu gildu ulaza. Nerijetko ga slijede i na druge servere s tom informacijom. Ne isplati se... A dok on digne novog lika na 60 odnsono 70 i opremi ga da može upasti u gildu da rejda... :boohoo:

Jedini MMO u kojem špijuniranje i intrigiranje zbilja ima smisla je EVE Online, i tamo je to sastavni dio igre (ja, iako sam ne dijelim informacije niti špijuniram, sam se oduvijek koristio njima). Opet, u EVE-u je sasvim druga priča, upad u jake korporacije i alijanse je stvar veza i pažljivog odabira igrača, security checka, plus u pravilu moraš imati nekog tko će te preporučiti i garantirati za tebe...

Empe Tri
30-03-2008, 12:26
pa covjece darkfall ce bit bolji i od aoc-a kad izadje.... samo je onaj problem treba izac a rekli su do lljeta c.betu a do kraja godine i izlazak igre... treba to docekat :P

a haki onda bi bila dobra opcija ko u gw-u napravis jednog lika i odes s njim u neki guild.. i svaki put kad napravis nekog novog on ti automatski ode u taj giuld u kojem vec i jesi ;)

Haki
30-03-2008, 12:35
pa covjece darkfall ce bit bolji i od aoc-a kad izadje.... samo je onaj problem treba izac a rekli su do lljeta c.betu a do kraja godine i izlazak igre... treba to docekat :P

a haki onda bi bila dobra opcija ko u gw-u napravis jednog lika i odes s njim u neki guild.. i svaki put kad napravis nekog novog on ti automatski ode u taj giuld u kojem vec i jesi ;)
da ali to je po meni retardirano jer te igra sili da budes u istom guildu kao i tvoj prethodni char :)

Empe Tri
30-03-2008, 12:44
a je al opet barem meni bi bilo bolje da je jedan char po serveru ipak ce se u toj igri planirat napadi na druge gradove itd... jer kad bi se 2 guilda potukla neko bi javio 3. i taj guild bi sve ove u roku odma potuko... kontas sta ocu da ti kazem s ovim ;)

Haki
30-03-2008, 12:47
a je al opet barem meni bi bilo bolje da je jedan char po serveru ipak ce se u toj igri planirat napadi na druge gradove itd... jer kad bi se 2 guilda potukla neko bi javio 3. i taj guild bi sve ove u roku odma potuko... kontas sta ocu da ti kazem s ovim ;)
kontam ja jer sam ja upravo tom taktikom mislio razbiti tvoj guild :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ssalG
30-03-2008, 18:40
Ako neka igra ima 8 klasa, želim igrati i isprobati većinu, ako ne i sve. Već sada znam da ću imati ziher jednog rangera te jednog castera, možda necromancera, možda demonologista... A onda još jednog lika, healer type, za grupe i podršku. U biti, hoću slobodu da činim što hoću. U WoW-u sam imao tri lika na jednom serveru, alliancea, svi na 60 (sad su već 70, a uskoro putuju i za 80) dok sam na drugom serveru na hordi imao shamana 60... Da ne brojim altove, bankare i ostalo. Bio sam u različitim gildama istovremeno, i znali su svi koji su moji likovi. Kakve veze? Oh, da, imao sam jednog lika koji je imao dva accounta, jedan na alijansi jedan na hordi, na istom serveru... So what? Kakve je tajne on mogao odavati, kako oštetiti bilo koju stranu? :toilet: Najveću štetu koju se mogla napraviti je ninjati u rejdu kakav drop ako je raid leader glup i zaboravi staviti ML. A ako jednom i ninjaš neko smeće, odmah ti padne screenshot na glavne forume, i pročuje se za lika da je ninja, pa mu nema niti u jednu gildu ulaza. Nerijetko ga slijede i na druge servere s tom informacijom. Ne isplati se... A dok on digne novog lika na 60 odnsono 70 i opremi ga da može upasti u gildu da rejda... :boohoo:

To je ok u igrama kao što je WoW, no u igrama kao što su AoC i Darkfall gdje guildovi odlučuju kome pripada određeni grad/dio teritorija poprilično je nezgodno kada se vi skupite nebi li napraviti raid na neki grad, samo da bi vas malo pobili u par sekundi jer imate špijuna u guildu.
Mislim da bi se ovdje mogao upotrijebiti sustav koji ima u Guild Wars tj. kada s jednim likom uđeš u guild da ti svi likovi na tom serveruSbudu u tom guildu

Haki
30-03-2008, 18:47
Mislim da bi se ovdje mogao upotrijebiti sustav koji ima u Guild Wars tj. kada s jednim likom uđeš u guild da ti svi likovi na tom serveruSbudu u tom guildu

a sto je rekao mp3 ? ^^
ma to je shit,50% igraca kao ja bi zelilo biti na istom serveru u drugom guildu radi ekipe a ne radi spijuniranja a druga polovica radi mutnih poslova :)

Mozemo mi pricati sada sto hocemo ali vijesti cemo kada igra izade za par stoljeca
:D

Dr. Kam
30-03-2008, 20:14
@ Voigt - ti izgleda nisi puno PvPao u WoWu... Ne znam kolko nam je puta propao raid na Org ili bilo koji drugi grad jer je netko imao lika na alijansi... "Oy guys, the ally n00b raid is coming Tuesday, 00:30, be online let`s gank!!". No to u WoWu nije imalo puno veze, jer nisi dobivao nikakve "penaltye" ako ne obraniš svoj grad, u AoC će to bit skroz druga priča. Nećeš branit svoj keep / grad? Pozdravi se od njega i od svega što ste ti i ljudi iz tvoje guilde napravili. Naravno, neće uvijek moći ljudi biti online, zato i imaš one killer NPCeve koji ti brane grad dok te nema (mada me baš zanima kolko će ti stvarno biti jaki).

Iskreno, zbog toga mi se i AoC sviđa, kad par guildi opstane na server, ljudi će to počet cijeniti, dok u WoWu, kad vidiš da netko uletava u IF samo /lol, /rofl...

Haki
30-03-2008, 20:33
a da mi spojimo ove teme AoC i Darkfall Online ? :D

gunsmith
31-03-2008, 09:34
Ima li AoC potencijal da malo zaprijeti WoW-u?

Čitao sam dosta o ovoj igri ( a i igrao sam WoW-a veoma dugo ) i mogu reći da bi ova igra mogla dobro zaprijetiti Blizzardu.
Vjerojatno se varam ali et.

Samo se nadam da je nisu ''sklepali'' kao LotR i onda uništili igru.
Ali po tome koliko je odgađaju i po sveme što sam vidio, to se ne bi trebalo dogoditi.

Empe Tri
31-03-2008, 10:51
da ali aoc nisu puno puta odgadjali :P (samo jedanom) al sad je igra gotova zatvorili su betu i igra izlazi 20.05.2008 a kod nas najvjerovatnije 23.05.2008 koliko ja znam i da su sve za sad uspjesno testirali u beti... itd...

a darkfall se radi ako se ne varam 7 god.a imas isjecak o toj igri na 3-4 stranice u pcplayu #107 i ljepo su je opisali ;)

Haki
31-03-2008, 11:11
da ali aoc nisu puno puta odgadjali :P (samo jedanom) al sad je igra gotova zatvorili su betu i igra izlazi 20.05.2008 a kod nas najvjerovatnije 23.05.2008 koliko ja znam i da su sve za sad uspjesno testirali u beti... itd...

a darkfall se radi ako se ne varam 7 god.a imas isjecak o toj igri na 3-4 stranice u pcplayu #107 i ljepo su je opisali ;)

darkfall ftw

ssalG
31-03-2008, 11:17
Ček znači nema open bete?

Empe Tri
31-03-2008, 15:42
za darkfall ce biti ali nigdje nepise kada tocno

a beta za aoc je zatvorena koliko sam ja citao na njihovom forumu igra se valjda otvara na dan kad se promovira na trzistu tj. 20.05 ce svi igraci moci igrati aoc ;)

Voigtkampf
31-03-2008, 16:24
@ Voigt - ti izgleda nisi puno PvPao u WoWu...

Reče i živ ostade. Ako misliš da je rejdanje nekog praznog grada dok svi spavaju i foliranje time ujutro po forumima kako su pobili deset NPC guardova neki PvP poduhvat, onda zbilja nikada nisam PvP-ao... :roll:

Dr. Kam
31-03-2008, 19:14
To se zove World PvP inače, ne znam kada si ti počeo igrati WoW, ali davnih dana dok još nije bilo BGova, to je bilo vrlo razvijeno. Da ne spominjem zabavu Southshore / Tarren Mill. Inače, naši "napadi" nikada nisu bili kada svi spavaju, nema gušta u tome, stvarno ne znam na kojem serveru u 00:00 ima samo 10 NPC guardova ;). To postanje po forumima, stvarno ne znam otkud ti ideja, ali to teen flejmanje, nikada nitko iz moje grpe nije radio. Inače, bivši sam rank 12 (po starom sistemu, prije x-realm BGova), rankiran među prvih 20 2v2 (dok nisam prestao igrat) pa mislim da znam o čemu pričam :wink:

Haki
31-03-2008, 19:26
To se zove World PvP inače, ne znam kada si ti počeo igrati WoW, ali davnih dana dok još nije bilo BGova, to je bilo vrlo razvijeno. Da ne spominjem zabavu Southshore / Tarren Mill. Inače, naši "napadi" nikada nisu bili kada svi spavaju, nema gušta u tome, stvarno ne znam na kojem serveru u 00:00 ima samo 10 NPC guardova ;). To postanje po forumima, stvarno ne znam otkud ti ideja, ali to teen flejmanje, nikada nitko iz moje grpe nije radio. Inače, bivši sam rank 12 (po starom sistemu, prije x-realm BGova), rankiran među prvih 20 2v2 (dok nisam prestao igrat) pa mislim da znam o čemu pričam :wink:

pro je medu nama :D

Dr. Kam
01-04-2008, 08:45
Ma kakav pro.


Evo malo informacija o PvP u AoC, "hire yourself for pay" zvuči posebno zanimljivo :D.

Age of Conan sports a number of choices for the PvP player, everything from casual, instant fun minigames to massive siege battles to an entire PvP server with friends to make and foes to kill.




Your PvP options include:

PvP Minigames
Age of Conan’s PvP minigames are intended as “pick up and play” fun, something easy to get into solo or with a group of friends, a way to hop right into the action when you want something fast and furious, more akin to an FPS match than traditional MMO combat.

Age of Conan’s PvP minigames include:

Capture the Skull
You will join one of two teams with the goal of capturing the opposing side’s skull as many times as possible. They will, of course, not take kindly to this and will try to stop you.

Team Annihilation
You will join one of two teams, with the goal being to kill as many players on the opposing team as you possibly can. Of course, they’ll be trying to do the same to you.

Massive PvP/Siege PvP
Head out to the Border Kingdom with your guild, or hire yourself out for pay, and wage epic battles for control of player-owned battlekeeps. There are a limited number of these battlekeeps on each server, meaning combat will be fast and furious, and the benefits of owning one mean guilds will fight tooth and nail to keep theirs (or take away someone else’s!)

Further Reading:

Player versus Player Siege Warfare


PvP Servers
For those who just can’t get enough PvP, Age of Conan features PvP-flagged servers, with rules allowing widespread PvP, and PvP-RP servers, which not only allow for lots and lots of PvP, but also feature a robust ruleset encouraging roleplaying and staying in-character.


Advancement
PvP also has its own system of leveling and advancement, with dedicated PvP levels, feats, and so forth, for those who do well or spend a lot of time PvPing. This system will complement the regular advancement system, allowing you to further tune your character to your own tastes.


Drunken Brawling
You will proceed to one of the designated taverns, get drunk out of your mind, and take wild, drunken swings at friends and foes alike.

gunsmith
02-04-2008, 10:03
da ali aoc nisu puno puta odgadjali :P (samo jedanom) al sad je igra gotova zatvorili su betu i igra izlazi 20.05.2008 a kod nas najvjerovatnije 23.05.2008 koliko ja znam i da su sve za sad uspjesno testirali u beti... itd...

a darkfall se radi ako se ne varam 7 god.a imas isjecak o toj igri na 3-4 stranice u pcplayu #107 i ljepo su je opisali ;)

Samo jednom? :o

hmmm... onda sam se zajeb'o

Gaas
02-04-2008, 11:45
mislim da je vise od jednom...enivej taman skola zavrsava kada izlazi, bit ce jebeno treba za maturu ucit :D

e da reda radi da stavim ako jos nitko nije

http://www.aochr.com

Haki
02-04-2008, 12:22
aoc ili darkfall,hoce li netko igrati oba dvije igre ? jer ja mislim samo igrati darkfall :)

Dr. Kam
02-04-2008, 13:13
Malo ćeš se načekat dok Darkfall izađe, a dotad ću ja skupit puno sati na AoC i puno para izgubit :D. Darkfall ću sigurno probat, ako uopće izađe. :scared:

Haki
02-04-2008, 13:18
vidjeti cemo na xfire stats koju ce igru vise igraci igrati :)

Dr. Kam
02-04-2008, 14:19
Pa kažem ti, kad/ako Darkfall izađe, igrat će ga gro ljudi (pogotovo ak bude besplatan), ali datum izlaska još nije ni objavljen, tak da ću bit sretan ako vidim da igra uopće izađe.

ssalG
02-04-2008, 14:52
Datum izlaska je glavni (možda i jedini) razlog zašto je za sada AoC "bolji" Darkfall-a.

Haki
02-04-2008, 15:03
a kada aoc izlazi? ja mislim da se ni to nezna

ssalG
02-04-2008, 15:05
20.5

Empe Tri
02-04-2008, 15:29
hehe ia jedno u mojih 5-6 postova sam napomenuo siguran izlazak aoc-a 20.05.2008 :P

uglavnom ja cu isprobat te dvije igre i nadam se da ce bit dobre... nemogu vise docekat izlazak aoc-a da ga vec jednom zaigram :D

DJ Not Nice
02-04-2008, 16:40
Baš sad pročitao onaj preorder što daje Algoritam. Dosta toga se dobije, pa me zanima dal je već uzeo to itko?

Empe Tri
02-04-2008, 17:02
da ja sam stavio obicni od 350 kn necu davat bezze 500kn za colectors edition kad mogu za 500kn uzet taj od 350kn i mjesecnu pretplatu a to mi je 1-2 vise igranja :D

Dr. Kam
02-04-2008, 17:03
Uzeo sam ja Collectors Edition, ne zbog itema, nego jednostavno želim imat bar jednu Collectors Ed. igru, pa zašto to ne bi bila AoC? :)

Empe Tri
02-04-2008, 17:06
ja imam od gw-a dva nastavka collectors :D
al me privlaci i da ovaj uzmen al neznam jos ako se bude imalo lofe mozda i uzmem ;)

DJ Not Nice
02-04-2008, 17:44
Neznam, mislio sam nekih 600kn max dati, a dođe negdje oko 500kn.
Zanima me samo kad će točnu cijenu mjesečne pretplate objavit.

Empe Tri
02-04-2008, 22:14
e to i mene zanima samo nek nebude vise od wow-a i bit ce sve super :D

DJ Not Nice
02-04-2008, 22:32
Da bude ili ne bude?

Mislim da bi ipak bilo ljepše kad bi bilo niže.
Ma, neću još niš uzimati dok ne saznam cijenu mjesečne naknade.

Gaas
03-04-2008, 09:54
bit ce ti oko 15$ nece bit vise od wowa znaci ocekuj kakvih 100kn...

ja sam se predbiljezio u algoritmu, dobro ce doc mount :)

Empe Tri
03-04-2008, 11:36
da kazem da ne bude vise od wow-a i bilo bi dobro da bude 100 kn to i nije bas previse al bi ipak volio manje :D a i ja sam se predbiljezio za collectors edition :P

btw.
e sry gaas nisam jucer bio za kompom mali rodjo mi igrao skoro cijelo popodne pro08 njemu nest s kompom nije uredu ;)

DJ Not Nice
03-04-2008, 12:52
Razmilit ću još, kad je pitanje vremena, ima ga, al što se tiće novca, ima i njega al treba sad to na neš pametno potrošit : )

A i tu ste vi, pa ako zatreba mount lako posudite xD

ssalG
03-04-2008, 18:59
Meni nije problem cijena ni igre ni pretplate, već system req. te kvaliteta same igre (oba problem bi mi riješili open beta, ali gamad je neda) :(

Gaas
03-04-2008, 21:55
da zajebani su reqsi, ja na jednoj strani procitam jedno, na drugoj drugo..tako da blage nemam kako bi to na kraju trebalo radit...al do 5mj se nadam nabavit jacu kantu od ove...

ssalG
03-04-2008, 22:06
Ali ako budu preveliki req. čak ni nova "kanta" neće ništa riješiti jer neće biti ljudi.
Nitko neće hjeti igrati igru u kojoj pri svakom većem sukobu FPS padne na 5-10 (pogotovo zbog sustava borbe).

Morph_OS
04-04-2008, 07:17
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtestS aka Can You Run It ^^

Dr. Kam
04-04-2008, 10:30
To can you run it, ne vrijedi 2 pišljiva boba. Sa Q6600, pređe mi onu granicu za samo jednu crticu, 4 gige rama OCZ, fali jedna do kraja, Vista operating system fali jedna do kraja, jedino je grafićka na maxu. Kad izađe, pokreneš, vidiš jel radi... ako ne želiš prije kupit posudiš od frenda samo da vidiš jel radi.

Gaas
04-04-2008, 11:08
Ali ako budu preveliki req. čak ni nova "kanta" neće ništa riješiti jer neće biti ljudi.
Nitko neće hjeti igrati igru u kojoj pri svakom većem sukobu FPS padne na 5-10 (pogotovo zbog sustava borbe).

a neznam sumnjam da ce bit neoptimizirano i prezahtjevno, i sami znaju da ce ih to sjebat tako da vjerujem da ce napravit nesto ok...

Haki
04-04-2008, 11:14
ta stranica nevalja nista,meni se uploda do kraja onda stoji samo,kliknem jedan put na stranicu blokira i onda moram gasiti sa ctrl-alt-del

Morph_OS
04-04-2008, 19:10
bah..i drugi cu put pomoci

@ Kam ...to je napravljeno da vidis otprilike da li bi mogao igrati.

@Haki ...valja.

Haki
04-04-2008, 21:40
evo ga sada proradilo ^^

necu ga moci instalirati nazalost pun mi komp igara ^^

Free Disk Space
Minimum: 30 GB
You Have: 11.1 GB

Voigtkampf
05-04-2008, 11:01
To se zove World PvP inače, ne znam kada si ti počeo igrati WoW, ali davnih dana dok još nije bilo BGova, to je bilo vrlo razvijeno. Da ne spominjem zabavu Southshore / Tarren Mill. Inače, naši "napadi" nikada nisu bili kada svi spavaju, nema gušta u tome, stvarno ne znam na kojem serveru u 00:00 ima samo 10 NPC guardova ;). To postanje po forumima, stvarno ne znam otkud ti ideja, ali to teen flejmanje, nikada nitko iz moje grpe nije radio. Inače, bivši sam rank 12 (po starom sistemu, prije x-realm BGova), rankiran među prvih 20 2v2 (dok nisam prestao igrat) pa mislim da znam o čemu pričam :wink:

Alal ti vera al si IMBA bre. :D Ne znam kako je taj tvoj veliki e-peenić stao u ovaj forum uopće. :P Igram WoW od samog početka i prije nego je bilo BGova i kada smo se svi šorali po Ashenvaleu, Crossroadsu, a kasnije i Tarren Millu - tad su još i najveći leveli na serveru bili oko 40. BG rankovi nisu dokaz skilla, nego dokaz da dotični lik, isto kao i hard core rejderi, nemaju života. :boohoo: :bravo: Što se tiče arene, sve moje grupe su bile među najboljih 5% (rejdao sam hard core tek nekih dva mjeseca dok nisam "pregorio" i odlučio da mi je društveni život draži) dok nam nije svima dopizdilo i dok nismo prestali igrati WoW. :friends:

Ergo... :toilet:

Empe Tri
05-04-2008, 11:11
.....dok nam nije svima dopizdilo i dok nismo prestali igrati WoW. :friends:

Ergo... :toilet:

svima je dopizdio wow... osim pojedincima :|


btw. avatari su sredjeni ;)

Rang€r
05-04-2008, 17:19
jel zna neko ocel se sa wireless moc igrat bez lagga?

Gaas
06-04-2008, 09:38
kakav wajrles, objasni...je si igrao koji drugi MMORPG, jel ti on laggao?

Dr. Kam
06-04-2008, 13:41
Ne laaga sa wirelessom, tak isto wireless ili kabelski. Jedino ako imaš wireless pa na tvoj komp nije priključen router, nego onaj mali satelit. Onda zna bit sporije.

Empe Tri
06-04-2008, 13:49
ja imam wireless vec godinama i nikad mi nije laggalo osim ako mi je konekcija sa ruterom bila slaba onda mi je sve bilo sje*ano :P

Dr. Kam
06-04-2008, 14:16
To se zove World PvP inače, ne znam kada si ti počeo igrati WoW, ali davnih dana dok još nije bilo BGova, to je bilo vrlo razvijeno. Da ne spominjem zabavu Southshore / Tarren Mill. Inače, naši "napadi" nikada nisu bili kada svi spavaju, nema gušta u tome, stvarno ne znam na kojem serveru u 00:00 ima samo 10 NPC guardova ;). To postanje po forumima, stvarno ne znam otkud ti ideja, ali to teen flejmanje, nikada nitko iz moje grpe nije radio. Inače, bivši sam rank 12 (po starom sistemu, prije x-realm BGova), rankiran među prvih 20 2v2 (dok nisam prestao igrat) pa mislim da znam o čemu pričam :wink:

Alal ti vera al si IMBA bre. :D Ne znam kako je taj tvoj veliki e-peenić stao u ovaj forum uopće. :P Igram WoW od samog početka i prije nego je bilo BGova i kada smo se svi šorali po Ashenvaleu, Crossroadsu, a kasnije i Tarren Millu - tad su još i najveći leveli na serveru bili oko 40. BG rankovi nisu dokaz skilla, nego dokaz da dotični lik, isto kao i hard core rejderi, nemaju života. :boohoo: :bravo: Što se tiče arene, sve moje grupe su bile među najboljih 5% (rejdao sam hard core tek nekih dva mjeseca dok nisam "pregorio" i odlučio da mi je društveni život draži) dok nam nije svima dopizdilo i dok nismo prestali igrati WoW. :friends:

Ergo... :toilet:

Ne znam iskreno gdje si ti našao podatak da je moj "e-peen" tolki kolki je, al nek ti bude. To što sam ja napisao je odgovor na tvoje da raidanje grada nije PvP, te da ti nisi PvPao (nije napisano radi kurčenja, nego radi činjenica). Stvarno? Najveći lvl 40? Ma daj, ne vjerujem... zašto ti to meni pričaš?

Eh to mi je najjače kad mi netko govori da nemam života, hahha, baš si Hogar Strašni. Da, stari, ako ti kažeš... Ček malo, igrao WoW od samog početka i raidao 2 mjeseca? I to hardcore? Hahahah, da, 2 mjeseca je baš hardcore. Da... baš si wikipedia što se ovoga tiče. To, taj no-life "bladder" koji leti iz usta svakakvih osoba ne pali ovdje... guilda u kojoj sam bio, svaki member je raidao 2 put tjedno, skinuli Illidana u prvom mjesecu ove godine (nisam bio među njima jer sam prestao igrat prije par mjeseci), tako da te komentare ubuduće molim te sačuvaj za sebe, jer ispadaš neupućen ;). A je ti teško arenu bilo igrat, smijeh, smijeh, smijeh... Classes win, wow, great skill. Pogotovo 2 v 2, teška smijurija. Ne znam čiji je e-peen napuhan ovdje, ali moj definitivno nije :D. BG rankovi nisu dokaz skilla, ali su dokaz da ipak znaš dosta o PvPu. Čak i papagaj zna ponovit ono što napravi dosta puta, sa istim alatom, tako ispadne i sa čovjekom. :rotfl: Jel ti uopće poznaješ kojeg hardcore raidera? Znaš uopće kakvi su to tipovi osoba u prosjeku? E pa, oženjeni bračni parovi koji zajedno igraju, reći ću i "napredni" srednjškolci, studenti i čisto prosječni ljudi iz srednje klase društva. To nekako ovako izgleda, raidaš, odjednom netko kaže idem ja ljudi van il neš, pikneš na MSN ako je netko online od iste klase, ubaciš njega, ideš dalje... Jedina osoba koju sam ja upoznao da je baš bila hardcore, je jedan dečko iz Zagreba, koji je sa svoje 23 godine živio sa starom i burazom i dao otkaz s posla preko ljeta da igra WoW (inače guild master najjače guilde preTBC na serveru, a i šire). Takvi zaista čine manje od 1% populacije WoW svijeta. :bravo:

Morph_OS
06-04-2008, 21:06
[quote="Dr. Kam":5u6k8y1d]To se zove World PvP inače, ne znam kada si ti počeo igrati WoW, ali davnih dana dok još nije bilo BGova, to je bilo vrlo razvijeno. Da ne spominjem zabavu Southshore / Tarren Mill. Inače, naši "napadi" nikada nisu bili kada svi spavaju, nema gušta u tome, stvarno ne znam na kojem serveru u 00:00 ima samo 10 NPC guardova ;). To postanje po forumima, stvarno ne znam otkud ti ideja, ali to teen flejmanje, nikada nitko iz moje grpe nije radio. Inače, bivši sam rank 12 (po starom sistemu, prije x-realm BGova), rankiran među prvih 20 2v2 (dok nisam prestao igrat) pa mislim da znam o čemu pričam :wink:

Alal ti vera al si IMBA bre. :D Ne znam kako je taj tvoj veliki e-peenić stao u ovaj forum uopće. :P Igram WoW od samog početka i prije nego je bilo BGova i kada smo se svi šorali po Ashenvaleu, Crossroadsu, a kasnije i Tarren Millu - tad su još i najveći leveli na serveru bili oko 40. BG rankovi nisu dokaz skilla, nego dokaz da dotični lik, isto kao i hard core rejderi, nemaju života. :boohoo: :bravo: Što se tiče arene, sve moje grupe su bile među najboljih 5% (rejdao sam hard core tek nekih dva mjeseca dok nisam "pregorio" i odlučio da mi je društveni život draži) dok nam nije svima dopizdilo i dok nismo prestali igrati WoW. :friends:

Ergo... :toilet:

Ne znam iskreno gdje si ti našao podatak da je moj "e-peen" tolki kolki je, al nek ti bude. To što sam ja napisao je odgovor na tvoje da raidanje grada nije PvP, te da ti nisi PvPao (nije napisano radi kurčenja, nego radi činjenica). Stvarno? Najveći lvl 40? Ma daj, ne vjerujem... zašto ti to meni pričaš?

Eh to mi je najjače kad mi netko govori da nemam života, hahha, baš si Hogar Strašni. Da, stari, ako ti kažeš... Ček malo, igrao WoW od samog početka i raidao 2 mjeseca? I to hardcore? Hahahah, da, 2 mjeseca je baš hardcore. Da... baš si wikipedia što se ovoga tiče. To, taj no-life "bladder" koji leti iz usta svakakvih osoba ne pali ovdje... guilda u kojoj sam bio, svaki member je raidao 2 put tjedno, skinuli Illidana u prvom mjesecu ove godine (nisam bio među njima jer sam prestao igrat prije par mjeseci), tako da te komentare ubuduće molim te sačuvaj za sebe, jer ispadaš neupućen ;). A je ti teško arenu bilo igrat, smijeh, smijeh, smijeh... Classes win, wow, great skill. Pogotovo 2 v 2, teška smijurija. Ne znam čiji je e-peen napuhan ovdje, ali moj definitivno nije :D. BG rankovi nisu dokaz skilla, ali su dokaz da ipak znaš dosta o PvPu. Čak i papagaj zna ponovit ono što napravi dosta puta, sa istim alatom, tako ispadne i sa čovjekom. :rotfl: Jel ti uopće poznaješ kojeg hardcore raidera? Znaš uopće kakvi su to tipovi osoba u prosjeku? E pa, oženjeni bračni parovi koji zajedno igraju, reći ću i "napredni" srednjškolci, studenti i čisto prosječni ljudi iz srednje klase društva. To nekako ovako izgleda, raidaš, odjednom netko kaže idem ja ljudi van il neš, pikneš na MSN ako je netko online od iste klase, ubaciš njega, ideš dalje... Jedina osoba koju sam ja upoznao da je baš bila hardcore, je jedan dečko iz Zagreba, koji je sa svoje 23 godine živio sa starom i burazom i dao otkaz s posla preko ljeta da igra WoW (inače guild master najjače guilde preTBC na serveru, a i šire). Takvi zaista čine manje od 1% populacije WoW svijeta. :bravo:[/quote:5u6k8y1d]


Chill out :friends: ...ne kuzim zasto se prepucavate oko gluposti ^^

unknown
06-04-2008, 22:56
[quote="Dr. Kam":13nw2e9n]To se zove World PvP inače, ne znam kada si ti počeo igrati WoW, ali davnih dana dok još nije bilo BGova, to je bilo vrlo razvijeno. Da ne spominjem zabavu Southshore / Tarren Mill. Inače, naši "napadi" nikada nisu bili kada svi spavaju, nema gušta u tome, stvarno ne znam na kojem serveru u 00:00 ima samo 10 NPC guardova ;). To postanje po forumima, stvarno ne znam otkud ti ideja, ali to teen flejmanje, nikada nitko iz moje grpe nije radio. Inače, bivši sam rank 12 (po starom sistemu, prije x-realm BGova), rankiran među prvih 20 2v2 (dok nisam prestao igrat) pa mislim da znam o čemu pričam :wink:

Alal ti vera al si IMBA bre. :D Ne znam kako je taj tvoj veliki e-peenić stao u ovaj forum uopće. :P Igram WoW od samog početka i prije nego je bilo BGova i kada smo se svi šorali po Ashenvaleu, Crossroadsu, a kasnije i Tarren Millu - tad su još i najveći leveli na serveru bili oko 40. BG rankovi nisu dokaz skilla, nego dokaz da dotični lik, isto kao i hard core rejderi, nemaju života. :boohoo: :bravo: Što se tiče arene, sve moje grupe su bile među najboljih 5% (rejdao sam hard core tek nekih dva mjeseca dok nisam "pregorio" i odlučio da mi je društveni život draži) dok nam nije svima dopizdilo i dok nismo prestali igrati WoW. :friends:

Ergo... :toilet:

Ne znam iskreno gdje si ti našao podatak da je moj "e-peen" tolki kolki je, al nek ti bude. To što sam ja napisao je odgovor na tvoje da raidanje grada nije PvP, te da ti nisi PvPao (nije napisano radi kurčenja, nego radi činjenica). Stvarno? Najveći lvl 40? Ma daj, ne vjerujem... zašto ti to meni pričaš?

Eh to mi je najjače kad mi netko govori da nemam života, hahha, baš si Hogar Strašni. Da, stari, ako ti kažeš... Ček malo, igrao WoW od samog početka i raidao 2 mjeseca? I to hardcore? Hahahah, da, 2 mjeseca je baš hardcore. Da... baš si wikipedia što se ovoga tiče. To, taj no-life "bladder" koji leti iz usta svakakvih osoba ne pali ovdje... guilda u kojoj sam bio, svaki member je raidao 2 put tjedno, skinuli Illidana u prvom mjesecu ove godine (nisam bio među njima jer sam prestao igrat prije par mjeseci), tako da te komentare ubuduće molim te sačuvaj za sebe, jer ispadaš neupućen ;). A je ti teško arenu bilo igrat, smijeh, smijeh, smijeh... Classes win, wow, great skill. Pogotovo 2 v 2, teška smijurija. Ne znam čiji je e-peen napuhan ovdje, ali moj definitivno nije :D. BG rankovi nisu dokaz skilla, ali su dokaz da ipak znaš dosta o PvPu. Čak i papagaj zna ponovit ono što napravi dosta puta, sa istim alatom, tako ispadne i sa čovjekom. :rotfl: Jel ti uopće poznaješ kojeg hardcore raidera? Znaš uopće kakvi su to tipovi osoba u prosjeku? E pa, oženjeni bračni parovi koji zajedno igraju, reći ću i "napredni" srednjškolci, studenti i čisto prosječni ljudi iz srednje klase društva. To nekako ovako izgleda, raidaš, odjednom netko kaže idem ja ljudi van il neš, pikneš na MSN ako je netko online od iste klase, ubaciš njega, ideš dalje... Jedina osoba koju sam ja upoznao da je baš bila hardcore, je jedan dečko iz Zagreba, koji je sa svoje 23 godine živio sa starom i burazom i dao otkaz s posla preko ljeta da igra WoW (inače guild master najjače guilde preTBC na serveru, a i šire). Takvi zaista čine manje od 1% populacije WoW svijeta. :bravo:[/quote:13nw2e9n]


south park:

"
Blizzard Exec #1: Fellow board members, we have a problem. Somebody in the world of warcraft is ignoring the world rules, and is going around, killing innocent players.
Blizzard Exec #2: Why kill innocent players? The game is about finishing quests!
Blizzard Exec #3: We've got to delete him from the servers!
Blizzard Exec #1: We can't! Whoever this player is, he has played world of warcraft so much, that he has reached a level we had thought unreachable. He's actually able to kill our admins! And he grows stronger everyday...
Blizzard Exec #4: Jesus!
Blizzard Exec #5: I've gotta get home! My kids are playing world of warcraft right now!
Blizzard Exec #1: Jim... Your kids' characters are already dead.
Blizzard Exec #5: No... No! They'd just started playing!
Blizzard Exec #2: What kind of person would do this?
Blizzard Exec #1: Only one kind... Whoever this person is, he has played world of warcraft nearly ever hour, of every day, for the past year and a half. Gentlemen we are dealing with someone here who has absolutely no life.
Blizzard Exec #4: How do you kill that which has no life? " :rotfl:

ssalG
07-04-2008, 04:23
Ja još uvijek ne kužim oko čega se oni svađaju, tko je bolji u WoW-u ili tko je bio veći no-lifer?

2slow
07-04-2008, 07:41
"
Blizzard Exec #1: Fellow board members, we have a problem. Somebody in the world of warcraft is ignoring the world rules, and is going around, killing innocent players.
Blizzard Exec #2: Why kill innocent players? The game is about finishing quests!
Blizzard Exec #3: We've got to delete him from the servers!
Blizzard Exec #1: We can't! Whoever this player is, he has played world of warcraft so much, that he has reached a level we had thought unreachable. He's actually able to kill our admins! And he grows stronger everyday...
Blizzard Exec #4: Jesus!
Blizzard Exec #5: I've gotta get home! My kids are playing world of warcraft right now!
Blizzard Exec #1: Jim... Your kids' characters are already dead.
Blizzard Exec #5: No... No! They'd just started playing!
Blizzard Exec #2: What kind of person would do this?
Blizzard Exec #1: Only one kind... Whoever this person is, he has played world of warcraft nearly ever hour, of every day, for the past year and a half. Gentlemen we are dealing with someone here who has absolutely no life.
Blizzard Exec #4: How do you kill that which has no life? " :rotfl:

Legendarna epizoda! :D

Empe Tri
07-04-2008, 10:33
ajd dosta o wow-u.... nismo ovdje da spamamo o wow-u nego da pricamo o aoc-u i postamo novosti...

tak da je*o vas wow... ovdje vam je podforum za wow....
http://www.pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=22

Gaas
07-04-2008, 11:23
dobro zboris, vas dva se nastavite prepucavat preko PM-a...

ssalG
07-04-2008, 13:12
Ok, natrag na temu.
Koga se treba ubiti/podmititi da bi se ušlo u betu :D ?

Gaas
07-04-2008, 20:47
lepo ti na koljena pa ovisno ako mene razveselis mozda i ja tebe :p

unknown
10-04-2008, 20:51
http://www.gamespot.com/test/ageofconan ... ks;title;1 (http://www.gamespot.com/test/ageofconan/?om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;1)

beta invite

Gaas
10-04-2008, 22:00
to je za pvp weekend sljedeci tjedan...15k pozivnica, gl svima

Haki
10-04-2008, 22:24
na gamespotu imam oko 6 accounta i sve sam prijavio za aoc :D

Gaas
11-04-2008, 14:50
na gamespotu imam oko 6 accounta i sve sam prijavio za aoc :D


a neznam sta bi reko...nije fer prema drugima tako al dobro ono , ko sam ja da ti idem sad s*** :)

ssalG
11-04-2008, 16:17
Pusti ti njega on priča gluposti, samo se ti sjeti ovdje nas ako dobiješ koji key viška. :D

Gaas
11-04-2008, 20:07
Pusti ti njega on priča gluposti, samo se ti sjeti ovdje nas ako dobiješ koji key viška. :D


a budaletino, samo se ti čmari :)

nisi pomislio da ja imam viska? :P

Gravestone_bluz
11-04-2008, 20:54
inače, ja i 3 kolege razmisljamo o stvaranju gilda svi imamo prijasnjih iskustva u MMORPG-ovima (Maple Story, GW, WoW, LotR...) i u raidanju/pvp-u.... imat cemo webstranicu, forume, ts/vent sve po potrebi i ako nas se dovoljno nađe...pa ako ste zainteresirani pm-ajte ili posaljite mail...

Gaas
12-04-2008, 12:51
http://aochr.comS a na ovo jos niste naisli? dodi pogledaj pridruzite se nama ;)

Gravestone_bluz
12-04-2008, 13:03
neradi vam registracija

EDIT: evo ipak radi

ssalG
12-04-2008, 17:10
http://aochr.com a na ovo jos niste naisli? dodi pogledaj pridruzite se nama ;)

Ja se mislim pridružiti ako mi se svidi igra, malo mi je glupo ući u guild ako ću odustati od igre nakon 5 dana.

DJ Not Nice
12-04-2008, 17:38
E da, sad se ja razmišljam, AoC il' pak LOTR-O, mislim da ipak neću ići na preorder te pričekat trial verzije.

Empe Tri
12-04-2008, 20:51
lotr mi frend igra vec nekih 2 mj i kaze da mu se i ne svidja bas najvise, rekao je da mu je zao sto je lovu bacio na lotr... on mi preporucio da ne uzimam tako da ju nisam uzeo a planirao sam :P

Dr. Kam
12-04-2008, 21:53
I ja sam na AoC.hr, ljudi su stvarno prva liga (da, mislim ljudi, prosjek godina je cca 24, 25 godina). Prihvaćaju se svi u nadi da će se isti pokazati zreli i pristojni kada ideja guilda zaživi :D

Gaas
13-04-2008, 16:52
http://aochr.com a na ovo jos niste naisli? dodi pogledaj pridruzite se nama ;)

Ja se mislim pridružiti ako mi se svidi igra, malo mi je glupo ući u guild ako ću odustati od igre nakon 5 dana.

ma dobro nemoras ti uc u guild, tamo smo da pricamo o igri, lako za gild polako nek igra izade u


E da, sad se ja razmišljam, AoC il' pak LOTR-O, mislim da ipak neću ići na preorder te pričekat trial verzije.

nebi ti preporucao lotro, svaka trula sobica instancirana jedna kuca 15 loading skrivnoa bljak i onda kenjaju ljudi po gw jer je instanciran O.o

ssalG
13-04-2008, 22:20
ma dobro nemoras ti uc u guild, tamo smo da pricamo o igri, lako za gild polako nek igra izade


Što vam je s registracijom, svaki put kada se pokušat registrirati mi izbaci "Session expired and/or cookies are not enabled in your browser."?

Gaas
14-04-2008, 09:09
Kada ides na http://www.aochr.comSonda nesto jebe registracija a kada odes na http://aochr.comSonda sve radi normalno...

ssalG
14-04-2008, 14:28
Znam naletio sam adminov post dvije minute nakon što sam postao, ali sam bio malo kratak s vremenom pa nisam stigao editirati post.

Gaas
14-04-2008, 20:10
dobro ce doc drugima koji budu naisli na taj problem :)

Baxon
15-04-2008, 15:52
Ja bi postavio jedno n00b pitanje
Jesu rase u medjusobnom ratu, tj. hocu li moci ako sam stygian zajedno questat/guildat/itd. sa nekom aquilian seljacinom ?

ssalG
15-04-2008, 15:54
Naravno, PvP se neće bazirati na rasama nego na guildovima.

Baxon
15-04-2008, 16:28
Ok hvala puno :wink:

Empe Tri
16-04-2008, 19:02
BREJKING NJUZ

eo ljudi za sve iz rijeke koji zele doc do aoc-a 20.05.2008.
popricao sam sa ovim iz Hobita... dole je veci info ;)
http://img257.imageshack.us/img257/3255/infoqt4.th.jpg (http://img257.imageshack.us/my.php?image=infoqt4.jpg)

ssalG
16-04-2008, 19:19
Može web od trgovine?

Empe Tri
16-04-2008, 19:21
Može web od trgovine?
http://www.hobit.hr/

al je stranica jos u izradi :P
neces naci nista korisno osim di se nalaze i nekih sitnica, ako se nevaram imaju i katalog ;)

Gaas
17-04-2008, 10:55
je si ti uplatio akontaciju? kada iza 20.5? sta je i oni misle prodat 23.5?kolka ce cijena bit, kao u algoritmu?

aj da se ne mucimo cemo na xvatru...

Empe Tri
17-04-2008, 14:51
nisam uplatio akontaciju jer mi frend zna ovog sto radi tamo ja sam u hobitu bio 2 puta sve ukupno :P , cijena igre ce ti bit svugdje ista u hr.. da isto dobivaju taj dan kad i u algoritmu kojiko mi je rekao frend :D

ssalG
17-04-2008, 21:37
nisam uplatio akontaciju jer mi frend zna ovog sto radi tamo ja sam u hobitu bio 2 puta sve ukupno :P , cijena igre ce ti bit svugdje ista u hr.. da isto dobivaju taj dan kad i u algoritmu kojiko mi je rekao frend :D


A odakle ti ta glupost, svaka trgovina ima svoju maržu.

Empe Tri
17-04-2008, 22:03
pretpostavljam :P
cim je u algoritmu 349kn i u hobitu 349kn vjerovatno ce bit i u drugim trgovinama oko 350kn 20kn vise manje ti nista ne znaci

Gaas
17-04-2008, 23:42
hobit je uvjek bio skuplji, enivej ko nije znao 1.5 opene beta krece...i da samo do 13 lvl cca 1h igre rofl

ssalG
18-04-2008, 11:04
A da ne spominjemo da moraš imati plaćeniSaccount na FilePlant da bi moždaSupao u "takozvanu" open betu.

Haki
18-04-2008, 21:01
dobio sam beta key !!!!!

PS: o cemu se radi u igri :D

DJ Not Nice
18-04-2008, 23:19
Ako ti je život mio, daj mi BETA key, pošto niti neznaš o ćem se radi xD