PDA

Pogledaj cijelu verziju : Wireless EDGE troubles continues



The-Borg
25-02-2006, 12:54
Jednog ne bas lijepog jutra moj dragi voljeni laptop je odlucio otic u vjecna lovista tako da je otisao ekran (nije se htio upalit) nakon dva dana pokusavnja i rastavljanja i ratovanja sa vidicama ispalo je da je resistance futile...

Tako su sa laptopom otisla moja 2 nacina spajanja na net tj modem i VMC kartica (pcmica utor)...

Tako sam ja nakon mnogo dana ratovanja sa hg spotom uspio se dokopat pci-pcmcia adaptera koji omogucava da vipovo sranje mogu spojit direkno na svoj komp...a ne da mi net ide preko lana sa laptopa kako mi je do sad bilo...

I sad nakon sitnih bill gates komedija poput "wireless mreza kabel unplugged"
Proradilo sve skoro bez frke i umjesto da radi brze jer ide direkno a ne preko lana ..ono ide jos sporije...

Sad kad je pcmcia kartica u pci utoru zabijena u kutu u sumi kabela...

signal je pao za 2 crtice (na laptopu je 5 crtica jer je na otvorenijem i anntena koja ima 5cm2 ide prema gore) uglanom signal je slabiji..

i sad kad je na 3 crtice (uvjek je na 3) jako je nestabilno a kad padne na 2 rusi se ko ludo...

a da ne govorim kako se gubi minimalno 0.50% podataka...pa mi skida uzasno sporo i mnogo...uglavnom gube se podaci pa mi skida ko ludo da bi skinilo 5% stranice..

sad trebala bi mi neka antena (ova u vipa sta se prodavala kazu da je sry i da se ne prodaje vise).. utor za vanjsku antenu je mala rupica 1 cm...

i sad ima li tko any savjetic...prijedlog...all is welcome.

PS.. nemojte sad "Uzmi adsl"... to je jos u ratnom stanju sa t com-om...

raven5
25-02-2006, 14:05
Moj frend je spojio antenu s kučištem kompa. Mislim da je imao sličan problem.