PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatsko - Slovenska CS:S liga



Mahadeva
16-07-2007, 10:37
U tjeku je dogovaranje za otvorenje nove lige na novom nivou. Riječ je o zajedničkoj ligi hrvata i slovenaca. Već sam dobio pozitivan odgovor od par hrvatskih i slovenskih klanova koji bi htjeli sudjelovati.

Ovim putem bi htio ostale klanove iz hrvatske pozvat da mi se jave ako imaju interes sudjelovanja u takvom natjecanju.

Za one koje ove vijesti više zanimaju i zbog toga su klinkuli na više, evo malih ideja.

Igrala bi se liga (po dobrom starom liga sistemu) svako protiv svakog. Najvjerovatnije bi se po matchu igrala jedna mapa (o dogovoru mapa će se jos pričat).
Pobjednik je onaj ko na kraju sezone ima najviše bodova (što je logično !!).
Zahtjev na klanove je da imaju svoju stranicu, klan sliku (logo), slike članova (uz podatke kao npr. STEAM-ID, kontakt itd) i po mogućnosti svoj game server.
Zbog malih razlika između jezika bi bio po jedan (ili dva) admina sa svake strane. U to dolazi novosti vezane uz ligu koje bi se pisale na oba jezika i sve što dolazi još uz to.

Za klanove koji su dobili sad malo veći interes o ovakom natjecanju neka se jave na

sonix@cro-css.net

ili direkto na

xfire: sonix82
malo reklame... :D

[TFD]Hunter
16-07-2007, 11:35
TFD bi se mogao tu prijavit..... al bi iamli jedan mali prob.... nemamo jos sajt..... neka big bad boss odluci..... :D

jel se moze individualno javit..... jer ja bi..... 8)

Mahadeva
16-07-2007, 12:23
posalji mail, ili dodaj sonixa na xfire pa se dogovorite, mozete se valjda prijaviti i bez sajta. A ovo 1vs1 nebi rekao da se moze, jer smo probali prije jedno mjesec dana pa se nije baz skupilo dosta ekipe.

Systematic Reverse
16-07-2007, 14:20
gl sa ligom :wink:

Ovo ce biti Sticky!

FEsH
16-07-2007, 14:36
vec sam dao odgovor na 2. forumu pa da nepisem ponovo


ja sam pricao sa par deckju iz hcl lige koji su spremni cjeli balkan obuhvatit pod hcl cs:s, slobenija, bosna, hrtvatska, srbija pa bi to bilo bolje

btw zaboravio si jednu od najvaznijih stvari, kolko na kolko se igra, ako nije 5n5, nije fora :(

Mahadeva
16-07-2007, 14:43
ja samo reklamiram ideju, sonix je glavni s njim se sve dogovori... :)

tnx na stickyu :)

Deni
20-07-2007, 23:00
Moj klan je spreman za bilo kakvu ligu :D

Human m0nst3r
21-07-2007, 08:06
Moj klan je spreman za bilo kakvu ligu :D
Deni ovo je CSS daj citaj imena topica.

Deni
21-07-2007, 12:48
Lol sry covice nisan vidia