PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s anketom



Jura
25-02-2006, 03:46
Na PCPlayevoj anketi je moguće glasati više od jednom, zar niste to primjetili? Trebali biste to popraviti.

Luka
25-02-2006, 11:29
priznajem, ja sam jednom kada je bila anketa o žanrovima glasao jedno 1000 puta glasao za avanture :)), i svejedno nisu bile prve :rotfl:

v4MP1r3
26-02-2006, 18:04
ja samo ne kuzim y ljudovi mrze blogove... dobro ima dosta onih glupih, no ipak ima onih koji vrijede nesto, frendica mi pise o nadnaravnom, te zna se okrenuti na okultne price temeljene na dokazima ko neke dokumentarce...nije joj design nesto al sadrzaj je nedodirljiv ;;PP

Rocchiro
26-02-2006, 21:50
ja samo ne kuzim y ljudovi mrze blogove... dobro ima dosta onih glupih, no ipak ima onih koji vrijede nesto, frendica mi pise o nadnaravnom, te zna se okrenuti na okultne price temeljene na dokazima ko neke dokumentarce...nije joj design nesto al sadrzaj je nedodirljiv ;;PP

daj mi link...iako se vise ne bavim bas tim stvarima,al samo da vidim

King tiger
27-02-2006, 08:52
Licno mrzim blogove sto svaka baba sad ima svoj blog zato sto je to cool i u trendu,a to sta ce biti napisano na blogu nikoga briga. :yuck:

KingTomy
04-03-2006, 10:19
priznajem, ja sam jednom kada je bila anketa o žanrovima glasao jedno 1000 puta glasao za avanture :)), i svejedno nisu bile prve :rotfl:

ja sam 3 000 puta glasao da bi kupio novi monitor ona anketa.. :rotfl:
naravno, za to sam izrabljivao miš s informatike. :rotfl:

Jerry
09-05-2006, 17:10
ja sam za onu anketu za svetsko nogometno prvenstovo priznajem

TeraBajt
11-05-2007, 17:30
Ova tema već postoji, pogledajte lol anketa...

Simon the Dreamer
11-05-2007, 17:34
Dobro da nisi nepotrebno oživio temu staru godinu dana...

TeraBajt
11-05-2007, 17:39
jebote, pa ti znaš sve moje postove?! Podsjećam da takve teme treba lockat mislim fakat, samo zauzima prostor na PcP forumu

ivan
11-05-2007, 17:41
za to postoje moderatori, tako da se nemoraš brinut...

Simon the Dreamer
11-05-2007, 17:45
Pa di su ti moderatori, izgubili se godinu dana?

Teško mi je ovo za reći, ali mali ima pravo, ovakve teme treba lokovat.

TeraBajt
11-05-2007, 17:48
ehehe, to mi se sviđa! Meni se čini ko da za neke teme moderatori uopće ne mare (ko da su potkupljeni, bez uvrede) dok ja napravim temu o undead playerima odma skoći moderator i locka ju...
Što se događa? :shock:

The Boz
11-05-2007, 17:59
Ovo (http://gprime.net/flash.php/postingandyou)Sbi trebalo pisati u pravilima.
Gle, uvijek je bolje bumpat stari thread nego dić novi. ALI ZAŠTO ako se nije dogodilo ništa novo, nit tvoj post ima ikakve važnosti!?

ivan
11-05-2007, 18:05
tako je... pa ne zaključavaju se sve teme. kao što rekoh, nisi mod pa se ni nemoj zamarat s time.

Kenyi
11-05-2007, 18:07
ehehe, to mi se sviđa! Meni se čini ko da za neke teme moderatori uopće ne mare (ko da su potkupljeni, bez uvrede) dok ja napravim temu o undead playerima odma skoći moderator i locka ju...
Što se događa? :shock:

Srećom ti si tu da nas napomenes da lockamo temu staru godinu dana :pray:

Sgt. Bull
11-05-2007, 18:41
ehehe, to mi se sviđa! Meni se čini ko da za neke teme moderatori uopće ne mare (ko da su potkupljeni, bez uvrede)Sdok ja napravim temu o undead playerima odma skoći moderator i locka ju...
Što se događa? :shock:
da se odmah razjasni TI nisi napravio temu od ud-ovima već o replayima koji bi se postali tu,ja sam napravio u podforumu temu koja je predviđena za to i mogao si fino tu da postaš replay sa objašnjnjem,kao i svi drugi.Nije bilo ama baš nikakve potrebe za temom i dosta mi je više vas što se bunite "Gdje je moja tema!".Svaka lockana tema je lockana sa razlogom i mod je dužan da objasni to,upravo što sam ja uradio u tvom slučaju i još sam je ostavio da stoj 5-6 h dok je nisam lockao jer sam vidio da si postao negdje drugo pa sam smatrao da si pogledao i shvatio zašto i tko je lockao.Nervira me to što vi neki pravite greške i odma udarite po modovima i napadate ih bez ikakvih osnovanih razloga,i što je najgore ne pružate nikakve argumente već se odmah naljutite i trčite mami plakajući.Ja sam mod kao i većina ostalih,tu sam i obavljam svoj "posao" najbolje što umijem,ako imaš nekih primjedbi tu su W1k1n6,IgGy i W3DR4N pa im se žali,ali ako se žališ onda moraš znati zbog čega i zašto se žališ,po mogućnosti argumentirano...

Simon the Dreamer
11-05-2007, 19:32
ehehe, to mi se sviđa! Meni se čini ko da za neke teme moderatori uopće ne mare (ko da su potkupljeni, bez uvrede)Sdok ja napravim temu o undead playerima odma skoći moderator i locka ju...
Što se događa? :shock:
da se odmah razjasni TI nisi napravio temu od ud-ovima već o replayima koji bi se postali tu,ja sam napravio u podforumu temu koja je predviđena za to i mogao si fino tu da postaš replay sa objašnjnjem,kao i svi drugi.Nije bilo ama baš nikakve potrebe za temom i dosta mi je više vas što se bunite "Gdje je moja tema!".Svaka lockana tema je lockana sa razlogom i mod je dužan da objasni to,upravo što sam ja uradio u tvom slučaju i još sam je ostavio da stoj 5-6 h dok je nisam lockao jer sam vidio da si postao negdje drugo pa sam smatrao da si pogledao i shvatio zašto i tko je lockao.Nervira me to što vi neki pravite greške i odma udarite po modovima i napadate ih bez ikakvih osnovanih razloga,i što je najgore ne pružate nikakve argumente već se odmah naljutite i trčite mami plakajući.Ja sam mod kao i većina ostalih,tu sam i obavljam svoj "posao" najbolje što umijem,ako imaš nekih primjedbi tu su W1k1n6,IgGy i W3DR4N pa im se žali,ali ako se žališ onda moraš znati zbog čega i zašto se žališ,po mogućnosti argumentirano...
Righteous anger, brother! :pray:

Kid A
13-02-2011, 00:25
Licno mrzim blogove sto svaka baba sad ima svoj blog zato sto je to cool i u trendu,a to sta ce biti napisano na blogu nikoga briga. :yuck:
tako je tigeru, pokazi im jezik

sickpetey
13-02-2011, 00:29
Zasto se ovo truplo iskopalo O_o?

Kostolomac
13-02-2011, 03:17
Xara ogladnio x)

Babitz
13-02-2011, 08:51
Misliš napalio se.

FaTaL_mRkvA
17-02-2011, 20:33
Lockam ovo.

Lord Ragnarok
23-02-2011, 14:31
NEMOJ