PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tatto and Piercing



Stranica : [1] 2

Sova
14-07-2007, 16:55
Evo ja cu se sad ubrzo tetovirati.Ili zmaj preko cijelih ledja ili vuk na donji dio ruke.Piercing mi se gadi ali mozete pricat i o njemu.Stavljajte slike tetovaza ili piercinga.Pricajte o iskustvima s time i tako.

D.E.M.O.
14-07-2007, 16:57
sova kolko ti ono imas godina? :)

Simon the Dreamer
14-07-2007, 16:57
Kad se tetoviraš reci jel boli, i priznaj koliko si plakao.

I kolko godina imaš, jel postoji ograničenje?

Arbiter of Change
14-07-2007, 17:04
Čekaj da čuje kolike su cijene. :D

Armachus
14-07-2007, 17:09
Nikad! Ni pirsing ni tetovaže... :yuck:

M@T3J
14-07-2007, 17:14
Nikad! Ni pirsing ni tetovaže... :yuck:

Bartuc
14-07-2007, 17:21
Na zgodnom tjelu, tetovaža može lijepo izgledati! Ali daj se zamisli kad buš stari dedek, sav salat i povješan, našto buš tada ličio?

To ti je ona fora: Baby Dragon (tetovaža) + Polimerizacija (starenje) = Tisučljetni Zmaj (tetovaža nakon starenja) :D YuGiOh ljudi :D

Rocchiro
14-07-2007, 17:22
jos 5 fakin mjeseci i idem se stetovirati

Biohazard znak
http://www.lunchbucket.org/images/Tatto ... biohaz.jpg (http://www.lunchbucket.org/images/Tattoo%20Page/tattoobiohaz.jpg)

Bodljikava zica
http://www.houseofrave.com/media/tattoo ... tattoo.jpg (http://www.houseofrave.com/media/tattoo/barbed-wire-tattoo.jpg)

i Rune/Glagoljicu nekaj,nisam jos siguran

Sova
14-07-2007, 17:23
Kad se tetoviraš reci jel boli, i priznaj koliko si plakao.

I kolko godina imaš, jel postoji ograničenje?Evo sad cu 14 a u Sibeniku u tattoo salonu ce me tetovirat uz potpis roditelja.Mater mi nece dozvolit zmaja preko cilih ledja zato jer cu jos rast pa izgleda da cu prvo samo vuka na donji dio ruke.

goGAMERo
14-07-2007, 17:24
Ja ova bodljivaka žica, to je tako seljački i odavno je izišlo iz mode!

BTW. Tetovirati se najbolje kada iziđete iz puberteta i razvijete se, u suprotnom će vam se tetovaža "rastezati" i ličit će na qurac :)

Eddie9
14-07-2007, 17:25
kao prvo...nije tatto nego tatoo :D
kao drugo...tetovirat ću se kad budem malo stariji a pierce ne dolazi u obzir...

Babitz
14-07-2007, 17:26
ja bi stavio neš ful alternativno
recimo, neki znak na kineskom il japanskom
ili bar cod na potiljku...





:roll:

Kiklop
14-07-2007, 17:26
Gade mi se tetovaze

K4ciga
14-07-2007, 17:27
bravo :pray: zmaja preko leđa...pa cijela hrvatska ima zmaja kao tetovažu,to je isfurano i zastarjelo.

Tu tetovažu ćeš imati cijeli život,daj budi mali originalniji.

E,da,napravi tetovažu kad navršiš 16-17 *kad prestaneš rasti(izrastao si 95%)

goGAMERo
14-07-2007, 17:29
bravo :pray: zmaja preko leđa...pa cijela hrvatska ima zmaja kao tetovažu,to je isfurano i zastarjelo.

Tu tetovažu ćeš imati cijeli život,daj budi mali originalniji.

E,da,napravi tetovažu kad navršiš 16-17 *kad prestaneš rasti(izrastao si 95%)

rofl, čovjekovo tijelo se razvija negdje do 20-21. g

K4ciga
14-07-2007, 17:31
bravo :pray: zmaja preko leđa...pa cijela hrvatska ima zmaja kao tetovažu,to je isfurano i zastarjelo.

Tu tetovažu ćeš imati cijeli život,daj budi mali originalniji.

E,da,napravi tetovažu kad navršiš 16-17 *kad prestaneš rasti(izrastao si 95%)

rofl, čovjekovo tijelo se razvija negdje do 20-21. g

rekao sam da bi bilo bolje da napravi tatoo oko 16-17 godine,jer se tijelo (uglavnom) razvilo.

Od 17-21 godine možda narasteš 3cm

Sgt. Bull
14-07-2007, 17:32
Sa 14 sam se i ja ložio tako na tetovaže i bile su mi cool,dok sada mi suxxaju...ne namjeravam se istetovirati,možda samo kao što je moj otac uradio inicijale najboljih frendova,sasvim male cca 3-4 cm da sve zauzima,inače to ostaje ono stalno(može se ukloniti sa presađivanjem kože ili nečim) ali ne bih se ja igrao :)
p.s. osnove biologije,čovjekovo tijelo se razvija do 25. godine kada konačno prestaje sa svakim oblikom rasta i razvijanja(tako su nas učili)

@dahmer: *ignore you and your stupid answers*

Eddie9
14-07-2007, 17:34
Sa 14 sam se i ja ložio tako na tetovaže i bile su mi cool,dok sada mi suxxaju...ne namjeravam se istetovirati,možda samo kao što je moj otac uradio inicijale najboljih frendova,sasvim male cca 3-4 cm da sve zauzima,inače to ostaje ono stalno(može se ukloniti sa presađivanjem kože ili nečim) ali ne bih se ja igrao :)
p.s. osnove biologije,čovjekovo tijelo se razvija do 25. godine kada konačno prestaje sa svakim oblikom rasta i razvijanja(tako su nas učili)

inicijali frendova? :D to je tako gay

Sova
14-07-2007, 17:37
ja bi stavio neš ful alternativno
recimo, neki znak na kineskom il japanskom
ili bar cod na potiljku...





:roll:Takve gluposti mi se gade.

Babitz
14-07-2007, 17:37
ja sprdam te stvari, ak ti treba pojasnit :(

McPingvin_v2.0
14-07-2007, 18:01
Ako ću stavljat neku tetovažu, to će biti wolfenstein znak na desno rame.

pirsing ne, gade mi se pirsinzi.

DrunkyDuck
14-07-2007, 18:12
Nije mi takvo tetoviranje bas nesto. Dodjes u salon, odaberes tetovazu iz kataloga i "uzivas" u necemu sto ces imati cijeli zivot, a nije jedinstveno.

Nije da i sam to ne zelim, ali cu jos malo razmisliti o motivu prije nego si nesto "urezem" u kozu.

Sova
14-07-2007, 18:15
Nije mi takvo tetoviranje bas nesto. Dodjes u salon, odaberes tetovazu iz kataloga i "uzivas" u necemu sto ces imati cijeli zivot, a nije jedinstveno.

Nije da i sam to ne zelim, ali cu jos malo razmisliti o motivu prije nego si nesto "urezem" u kozu.Kolko ja znam vecinom mos donit svoj motiv.

DrunkyDuck
14-07-2007, 18:16
Na to sam i mislio.

flander
14-07-2007, 18:19
Na zgodnom tjelu, tetovaža može lijepo izgledati! Ali daj se zamisli kad buš stari dedek, sav salat i povješan, našto buš tada ličio?
To ti je ona fora: Baby Dragon (tetovaža) + Polimerizacija (starenje) = Tisučljetni Zmaj (tetovaža nakon starenja) :D YuGiOh ljudi :D


:rotfl: :rotfl: care kako ga znaš upiknut,svaka ti dala, zajebant godine


khm da, što se tetovaža i tog pirsinga tiče, tetovaže još kako ali one kaj nisu vječne, pirsing ne zato kaj onda ko stoka izgledaš sa pločicom na uhu

D.E.M.O.
14-07-2007, 18:22
tetovaza..? nikako.. piercing..? mozda. stavio bih onak na obrvu jedan :roll:

Mahadeva
14-07-2007, 18:26
ja imam na desnom ramenu japanski simbol za tigra, a piercingi mi se gade tako da ih necu stavljati...

Neven <R>
14-07-2007, 18:34
Ne bi ja tetovažu jer ljudi se mijenjaju i poprilično su velike šanse da bi me jednog dana tetovaža počela smetati.

Sova
14-07-2007, 18:35
Ne bi ja tetovažu jer ljudi se mijenjaju i poprilično su velike šanse da bi me jednog dana tetovaža počela smetati.Ali zamisli scenu da hebes zesnku a na ledjima ti neki zmaj a ona te rukama po ledjima a ti na njoj i sibaj.Reci sta to nije dobro?

D.E.M.O.
14-07-2007, 18:36
Ne bi ja tetovažu jer ljudi se mijenjaju i poprilično su velike šanse da bi me jednog dana tetovaža počela smetati.Ali zamisli scenu da hebes zesnku a na ledjima ti neki zmaj a ona te rukama po ledjima a ti na njoj i sibaj.Reci sta to nije dobro?
decko. u zivotu neces imati curu. tocka :nonono: poslat cu ovaj post tvom tati da ga gleda :wink:
(btw oce te zenska gledat s ledja dok ju jebes? ili ces joj postaviti mirrora na strop?)

DrunkyDuck
14-07-2007, 18:43
Glavno da si ti nasao pravi razlog za tetovazu. 14 godina...

Death By Sexy
14-07-2007, 18:48
želio bi se tetovirati al znam da bi mi kasnije žal bilo pa ne.. kupim rađe one žvakače ko čunga lunga i zaljepim leptir na ćelo

THUNDER_DINIX
14-07-2007, 18:52
tatoo prihvacam, piercing mi je odvratan...

Rocchiro
14-07-2007, 18:53
želio bi se tetovirati al znam da bi mi kasnije žal bilo pa ne.. kupim rađe one žvakače ko čunga lunga i zaljepim leptir na ćelo

kaj jos prodaju cunga lunge?

Death By Sexy
14-07-2007, 18:54
kod mene u zadrugi ima :)

K4ciga
14-07-2007, 19:12
kod mene u zadrugi ima :)

to su jedine žvake vrijedne žvakanja

Prince-Artas
14-07-2007, 19:20
nemam niša protiv tetovaža al me nekako ne vuču
a piercing mi je nekako odbojan

Matilda Mother
14-07-2007, 20:21
Evo sad cu 14 a u Sibeniku u tattoo salonu ce me tetovirat uz potpis roditelja.Mater mi nece dozvolit zmaja preko cilih ledja zato jer cu jos rast pa izgleda da cu prvo samo vuka na donji dio ruke.

dečko, premlad si..možda ti je to sad gg, ali ko zna kako će biti kasnije..

ja svoje klince koje se nadam da neću imat :D razmišljati o takvim stvarima neću pustit bar do 18., dok ne izađu iz puberteta, kad bi već trebala imati neka svoja mišljenja i raditi stvari iz pravilnih razloga

ja da sam ti mater ja bi ti neš istetovirala na guzici :roll:

inače, imala sam neko vrijeme piercing na ušima..tri na desnom, dva na lijevom..ili obrnuto, ne sjećam se više...

Chieftain
14-07-2007, 20:23
Tetovažu su mi ok, al piercing nebi mogao nosit jer mi se sviđa nosit komad metala na nosu ili usnici. Volio bi si jednu tetovazu stavit kad postanem punoljetan, malo sam razmišljao i zaključio da bi jednobojni crni logo od horde iz warcrafta bilo dobro ili rippera...

Ripper (http://img294.imageshack.us/my.php?image=riperjpgw300h469oq3.jpg)
Horde logo (http://img465.imageshack.us/my.php?image=logobiggo2.jpg)

BTW. Hanza, prodaju se jos uvijek i u Varaždinu... potraži po kioscima :eyebrows:

Jopax
14-07-2007, 20:34
Prodaju se svugdje nama bi ih nekad prodavacice umjesto kusura uvalile :rotfl:

i meni su tatooi ok pirsing mi suxa
mozda kad malo veci budem nesto na ruku nekog zmajceka ili drugu mitsku kreaturu ili cak tribal oni su mi najludji sa jedne strane je zmaj a sa druge faca :pray:

ssalG
14-07-2007, 20:44
Tetovažu su mi ok, al piercing nebi mogao nosit jer mi se sviđa nosit komad metala na nosu ili usnici. Volio bi si jednu tetovazu stavit kad postanem punoljetan, malo sam razmišljao i zaključio da bi jednobojni crni logo od horde iz warcraftaSbilo dobro ili rippera...

Ripper (http://img294.imageshack.us/my.php?image=riperjpgw300h469oq3.jpg)
Horde logo (http://img465.imageshack.us/my.php?image=logobiggo2.jpg)

BTW. Hanza, prodaju se jos uvijek i u Varaždinu... potraži po kioscima :eyebrows:

:bravo:

Kaje jaje
14-07-2007, 21:05
Sestra ima na pupku neku naušnicu ili tak nekaj i ne zanima me to.


kada budeš bio dosta star znaš kako će to ružno izgledat i da nemojte se bildat onak jer ce te isto biti sjebani i ruzno izgledat ja i onako tako vec izgledam pa mi je svejedno

Bartuc
14-07-2007, 21:07
Ljudi, vjerujte mi, 90% vas bu se smijalo ovim postovima i glupostima koje meljete kad mentalno sazrijete! Tetovaža u mlađim danima djeluje jebeno cool, ali kasnije skužite da je to totalno sranje!

Evo onak sažeto:

a) Dobro kod tetovaža:

- lijepo je prvih mjesec ili 2
- nosi cool efekt kod nekih fufica - pardon na izrazu!

b) Loše kod tetovaža:

- dosadi nakon mjesec ili 2
- kada jednom dosadi, skužite kak ste glupi jerbo nema povratka
- otekline i infekcije prvih nekoliko tjedana
- ako je na vidljivom mjestu... prilikom zapošljavanja vas poslodavac gleda ko nekog freeka i automatski padate na listi kandidata
- kako starite, tetovaža je sve ružnija i ružnija
- zamislite se sa recimo 60 godina, sramota je vidjeti na starčeku nekaj takvoga! Odvartno!

Kad se sve +/-, shvatiš da je to totalni drek! Možda bute me sada smatrali uštogljenim freekom, ali sjetite se svega ovoga što sam rekao za kojih par godina... bilo bu: "He told me so!" :D

King tiger
14-07-2007, 21:09
Sestra ima na pupku neku naušnicu ili tak nekaj i ne zanima me to.


kada budeš bio dosta star znaš kako će to ružno izgledat i da nemojte se bildat onak jer ce te isto biti s*****i i ruzno izgledat ja i onako tako vec izgledam pa mi je svejedno

smanjuj taj sig u roku odmah sad.

Simon the Dreamer
14-07-2007, 21:31
Piše se tattOO, sa dva o, seljaku.

I jedini tatu kojeg bi na sebi volio vidjeti je propao prije 2 godine, nakon par uspješnica, i vratio se u Rusiju.

[_[_[Sk8man]_]_]
14-07-2007, 22:07
Cvrsto sam se odlucio tetovirat kada napunim 18 god.(jer starci sad naravno seru).
Ali ja necu neki mali motiv na ramenu ili nesto slicno.Ja cu si istetovitart pentagram preko cijelih ledja.Vec sam skupi slike i sve.Sad samo cekam rodjendan, yey...

Lord Jambrek
14-07-2007, 22:09
Ja ću si tetovirat znak od Galactic Empire na desno rame, o tom maštam već godinama. Star Wars je moja religija,

King tiger
14-07-2007, 22:11
da se kladimo da ce se 0 forumasas sa ovog topica eksuli tetovirat ?

Lord Jambrek
14-07-2007, 22:12
da se kladimo da ce se 0 forumasas sa ovog topica eksuli tetovirat ?

čekaj da napunim 18 i onda idem.

Bartuc
14-07-2007, 22:15
da se kladimo da ce se 0 forumasas sa ovog topica eksuli tetovirat ?

Ja se isto na to kladim! Bu im već došlo iz guzice u glavu da je to glupost :D

Human m0nst3r
14-07-2007, 22:33
da se kladimo da ce se 0 forumasas sa ovog topica eksuli tetovirat ?

Ja se isto na to kladim! Bu im već došlo iz guzice u glavu da je to glupost :D
Ah danasnja djeca. :D

flander
14-07-2007, 22:45
pa nisam se ni mislo tetovirat, dat 200 kuna za neku tetovažu, radije dam za WoW pa te prepariram pred monitorom dva mjeseca hehe

DrunkyDuck
14-07-2007, 23:09
Hmm, dati 200 kuna da me netko par sati bode iglama po kozi ili za WoW? Ono prvo mi se cini kao pametnije rjesenje. Zapravo, kad je vec rijec o WoW-u, cak i tetoviranje hrdjavim nozem ne zvuci tako lose.

King tiger
14-07-2007, 23:15
Hmm, dati 200 kuna da me netko par sati bode iglama po kozi ili za WoW? Ono prvo mi se cini kao pametnije rjesenje. Zapravo, kad je vec rijec o WoW-u, cak i tetoviranje hrdjavim nozem ne zvuci tako lose.

a da probamo napraviti onu " burn " tetovazu samospaljivanjem ?

mehekek
14-07-2007, 23:50
mozda bi se jedino istetovirao dole na nozi lijevo od lista

D.E.M.O.
14-07-2007, 23:50
odlucijo sam.. pirsat cu se prvom prilikom :D

Sonic_Moronic
14-07-2007, 23:51
Ona pingvinova ideja o Wolfenstain logu je primamljiva, ali ne. Nije to za mene.

Rocchiro
14-07-2007, 23:57
ajde ljudi,kake su ono price da kad budete stariji da bude vam zal da ste se tetovirali.faking slika na tijelu,nista drugo

Sova
15-07-2007, 00:19
Piše se tattOO, sa dva o, seljaku.

I jedini tatu kojeg bi na sebi volio vidjeti je propao prije 2 godine, nakon par uspješnica, i vratio se u Rusiju.Zamisli da sam se toga sjetia kad je vec topic bia gotov onda muci seljacino. :killyou:

Sova
15-07-2007, 00:21
Ja ću si tetovirat znak od Galactic Empire na desno rame, o tom maštam već godinama. Star Wars je moja religija,Nemoj na rame to vec ima svaki drugi.Stavi na donji di ruke zato jer tamo najvise boli pa se hvali.

Lord Jambrek
15-07-2007, 01:29
Ja ću si tetovirat znak od Galactic Empire na desno rame, o tom maštam već godinama. Star Wars je moja religija,Nemoj na rame to vec ima svaki drugi.Stavi na donji di ruke zato jer tamo najvise boli pa se hvali.

Sova, shvatit ćeš jednog dana sa stvari nisu tu da se možeš hvalit i trpljenje boli nije ništa pohvalno. Ja to sebi radim iz osobnog gušta, a ne da se hvalisam okolo sa raznim glupostima.


Kurčenjem ćeš samo ispasti idiot, sam će ti govorit iza leđa "kak se kurči s tim sranjem".

Ja se nisam baš imao čime pohvalit u svom dosadašnjem životu, osim kaj sam imal najjači komp u selu pa sam frendu malo volio prkosit.

Fenrir
15-07-2007, 08:24
Ja ću si tetovirat znak od Galactic Empire na desno rame, o tom maštam već godinama. Star Wars je moja religija,Nemoj na rame to vec ima svaki drugi.Stavi na donji di ruke zato jer tamo najvise boli pa se hvali.

E daj si onda na kapke istetoviraj, tamo boli još više, kolko ćeš se tek onda moći hvaliti :wink:
I da, Sova, istetoviraj si Pokeloptu preko leđa, bar da se malo nasmijem...

D.E.M.O.
15-07-2007, 09:08
sova bi zmaja na ledja pa da kad jebe curu (za 5-6 godina jer je emo) da moze reci da jebe ko zmaj :rotfl:

K4ciga
15-07-2007, 09:58
Ne bi ja tetovažu jer ljudi se mijenjaju i poprilično su velike šanse da bi me jednog dana tetovaža počela smetati.Ali zamisli scenu da hebes zesnku a na ledjima ti neki zmaj a ona te rukama po ledjima a ti na njoj i sibaj.Reci sta to nije dobro?

uf,dok se ti počneš seksat tetovaža bu otpala

Chieftain
15-07-2007, 10:08
Ja ću si tetovirat znak od Galactic Empire na desno rame, o tom maštam već godinama. Star Wars je moja religija,Nemoj na rame to vec ima svaki drugi.Stavi na donji di ruke zato jer tamo najvise boli pa se hvali.

E daj si onda na kapke istetoviraj, tamo boli još više, kolko ćeš se tek onda moći hvaliti :wink:
I da, Sova, istetoviraj si Pokeloptu preko leđa, bar da se malo nasmijem...

:rotfl: , Fenrir legenda si! :pray:
btw. Sova, te tvoje zmajeve ima svaki drugi kak i ona je**** kineska sunca, f*** this! Ak se vec mislis istetovirat izmisli nesto orginalno.

Jopax
15-07-2007, 10:11
Nek si istetovira k***c preko pola lica i nek se hvali da je bolilo onda ce mu imat razloga rec da se k**ci :rotfl:

Arbiter of Change
15-07-2007, 10:11
Moj savjet Sovi (i sličnima) je da malo pričekaju dok im se sve ne postroji u glavi kako treba i da ih prođe pubertet.
Ovo nije ciljano da bude omalovažavajuće, već je istina - ljudi misle jako drugačije kad prođu kroz to razdoblje i stvari koje su im tada bile cool su nakon toga viđene kao nepotrebne gluparije koje su tu samo zbog preseravanja.

Mahadeva
15-07-2007, 10:52
pa koliko ja znam nijedan profesionalni shop te nece tetovirati ako nisi punoljetan, znam da roby u zagrebu te nece tetovirati pa makar dosao sa oba roditelja i sa svim mogucim potvrdama.

Deno
15-07-2007, 11:04
Ja planiram ne leđima ISTETOVIRAT neki japanski/ kineski znak ili slovo...
Ili na cijeloj ruci nekog zmaja ili nesto....i ofc na prsima scorpiona...svi to imaju u obitelji ;D hehe

D.E.M.O.
15-07-2007, 11:15
ja cu si istetovirat qrac na kurcu pa cu imat dabl qrac, pa ce cura moc reci da ju bemje preko kurca
:killyou:

Mafioz0r
15-07-2007, 11:17
ja cu si istetovirat qrac na kurcu pa cu imat dabl qrac, pa ce cura moc reci da ju bemje preko kurca
lol :rotfl:
Ovo će netko sto posto stavit u sig....

D.E.M.O.
15-07-2007, 11:18
ja cu si istetovirat qrac na kurcu pa cu imat dabl qrac, pa ce cura moc reci da ju bemje preko kurca
lol :rotfl:
Ovo će netko sto posto stavit u sig....
you bet ya' :D

str33t6l0w
15-07-2007, 11:18
a sta ja znam... htio bi se istetovirat ali za moj posao (buduci) to bas nebi bilo dobro :?

al ako budem htio.. onda nesto od ovog...

http://www.moonlightmysteries.com/egypt ... ypt002.jpg (http://www.moonlightmysteries.com/egypt/details/egypt002.jpg)

http://www.tradebit.com/usr/smworld/pub ... -thumb.png (http://www.tradebit.com/usr/smworld/pub/9001/sonne-148-thumb.png)

http://www.fulltattoos.net/kamil.asp?img=sun+1325.jpg


Ja ova bodljivaka žica, to je tako seljački i odavno je izišlo iz mode!

BTW. Tetovirati se najbolje kada iziđete iz puberteta i razvijete se, u suprotnom će vam se tetovaža "rastezati" i ličit će na qurac :)

da.. to je previse isfurano...

ako se rastegne onda moras ic na popunjavanje tetovaze... frendu se rastegnila jer je krenio u teretanu i ono.. nabildo se i ruke su mu postale jače i šire sa čime se i tetovaža proširila..


Hmm, dati 200 kuna da me netko par sati bode iglama po kozi ili za WoW? Ono prvo mi se cini kao pametnije rjesenje. Zapravo, kad je vec rijec o WoW-u, cak i tetoviranje hrdjavim nozem ne zvuci tako lose.

:rotfl: :pray:

ali se u potpunosti slažem ;)


btw. ovakva tetovaža je zakon :D

http://www.studentski-servis.com/fotogr ... tatoo2.jpg (http://www.studentski-servis.com/fotografije/b_tatoo2.jpg)

Tri66a
15-07-2007, 11:24
Ma sve te tetovaže su glupe i isfurane-kineski znakovi i ying-yangovi i zmaj ovaj te zmaj onaj. Stavit ćeš si zmaja i....? Niti si kinez da štuješ zmajeve a bome nisi ni zmaj. Zašto bi stavljao tetovažu na donji dio ruku, jer tamo najviše boli,stavi ju rađe na leđa da ju ne moraš gledati ako misliš da će ti dosaditi, a i leđa su ti najčešće pokrivena (osim na plaži) tako da to nema veze kod zapošljavanja. Tetovažu idite raditi iza 24 godine i neka bude nešto što govori o vama i o vašem životu. A ovo za logo warcrafta i starcrafta i drugih craftova-za 15-20 godina će te djeca pitati "A tata,što je to vorkraft? je to neš kao JNA?". Ako se ikada odlučim tetovirati(u što sumnjam) stavio bi si jedrenjak na lijevo rame (ovak (http://www.tattoosymbol.com/gallery/clipper-big.jpg)Sili ovak (http://www.tinsleytransfers.com/vintage_files/VT-116.jpg)) jer volim more i brodove. Eto,najbolji savjet svima je da pričekate sa tetoviranjem dok ne odrastete (mentalno)
EDIT: a kao zajebanciju tetovirajte si dvije ženske noge, jednu na donju stranu ruke a drugu na torzo i to tako da vam pazuh bude na mjestu vagine......(apsolutni hit sezone)

Sova
15-07-2007, 12:28
S tim zmajem imate svi pravo sad kad gledam zmaja ima svaki drugi a nemogu se odlucit za nesto originalno.Ako moze stavite neki link di imaju motivi i to pa da vidim.A preko cijelih ledja bi stavia najradje ali cu jos vidit.

K4ciga
15-07-2007, 12:32
S tim zmajem imate svi pravo sad kad gledam zmaja ima svaki drugi a nemogu se odlucit za nesto originalno.Ako moze stavite neki link di imaju motivi i to pa da vidim.A preko cijelih ledja bi stavia najradje ali cu jos vidit.


istetoviraj ovaj smajlić ":rambo: "

mravojed20
15-07-2007, 12:47
Istetoviraj kitu preko cijelih leđa,barem ćeš bit više cool
curama od ovih koji tetoviraju motive iz kompjuterskih igri.

Lord Jambrek
15-07-2007, 12:49
S tim zmajem imate svi pravo sad kad gledam zmaja ima svaki drugi a nemogu se odlucit za nesto originalno.Ako moze stavite neki link di imaju motivi i to pa da vidim.A preko cijelih ledja bi stavia najradje ali cu jos vidit.

Jednostavno smisli nešto originalno, jer ako postoje motivi negdje na sajtu, to više nije originalno.

Tetoviraj si Michael Jacksona na leđa i ispod tog napišeš "ovdje mu je koža prirodno bijela i ne raspada se", to je originalno.

McPingvin_v2.0
15-07-2007, 12:50
Istetoviraj kitu preko cijelih leđa,barem ćeš bit više cool
curama od ovih koji tetoviraju motive iz kompjuterskih igri.
http://img.photobucket.com/albums/v232/Imperium666/DSC05131.jpg
ma je li?

Gaas
15-07-2007, 12:51
sranje

mravojed20
15-07-2007, 13:07
ok,ali niš posebno,napiši još sarah kerrigan,from video game Starcraft i povećat će ti se "geek skill" :D

EDIT: kad bi baš moraoSstaviti nešto iz neke igre,onda bi to bio symbol of torment iz igre Planescape: Torment.

http://crap.planescape-torment.org/imag ... l/sym0.jpg (http://crap.planescape-torment.org/images/symbol/sym0.jpg)

Arbiter of Change
15-07-2007, 13:43
Vazda klišejni:
Tribal (http://burningwow.2.forumer.com/uploads/burningwow/av-27888.jpg)

Jopax
15-07-2007, 13:52
nek si na ledja istetovira velike prijetece crvene oci pa ce moci svakome komotno okrecat ledja bez brige o nozu u ledja :rotfl:
ili nek istetovira neka velika usta ili ogrebotine ko da se rvo sa međedom :rotfl:

Kiklop
15-07-2007, 13:58
napisi si na leđa "Ja sam prijatelj vjetra"

Chieftain
15-07-2007, 14:01
Vazda klišejni:
Tribal (http://burningwow.2.forumer.com/uploads/burningwow/av-27888.jpg)

tribal motive mi je lijepo vidjeti na nekoj djevojci nego na nabildanom tipu.

Bartuc
15-07-2007, 14:16
Sad ste me sjetili jednog vica :D

Dođe Mujo u Jamaicu i vidi golog crnca kako izlazi iz hladnog mora! Pogleda on malo bolje, kad ono crnac na qurcu ima tetovažu WY! Sav sretan, Mujo vadi kitu i kaže: "Pogle, i ja imam istu tetovažu, imam curu koja se zove Wendy, samo mi se stiso od hladnoče!"... našto će crnac: "Nije moja cura Wendy, ja sam si dao istetovirati >Welcome to beautifull land of Jamaica and have a nice day<, ali more je hladno" :rotfl:

ssalG
15-07-2007, 14:28
Ma sve te tetovaže su glupe i isfurane-kineski znakovi i ying-yangovi i zmaj ovaj te zmaj onaj. Stavit ćeš si zmaja i....? Niti si kinez da štuješ zmajeve a bome nisi ni zmaj. Zašto bi stavljao tetovažu na donji dio ruku, jer tamo najviše boli,stavi ju rađe na leđa da ju ne moraš gledati ako misliš da će ti dosaditi, a i leđa su ti najčešće pokrivena (osim na plaži) tako da to nema veze kod zapošljavanja. Tetovažu idite raditi iza 24 godine i neka bude nešto što govori o vama i o vašem životu. A ovo za logo warcrafta i starcrafta i drugih craftova-za 15-20 godina će te djeca pitati "A tata,što je to vorkraft? je to neš kao JNA?". Ako se ikada odlučim tetovirati(u što sumnjam) stavio bi si jedrenjak na lijevo rame (ovak (http://www.tattoosymbol.com/gallery/clipper-big.jpg)Sili ovak (http://www.tinsleytransfers.com/vintage_files/VT-116.jpg)) jer volim more i brodove. Eto,najbolji savjet svima je da pričekate sa tetoviranjem dok ne odrastete (mentalno)
EDIT: a kao zajebanciju tetovirajte si dvije ženske noge, jednu na donju stranu ruke a drugu na torzo i to tako da vam pazuh bude na mjestu vagine......(apsolutni hit sezone)

Ok ovo poštujem, ako čovjek stvarno voli more i brodove neka si stavi sidro ili nešto ovakvo.
Ovakve stvari poštujem, imaju nekakvo značenje i na neki način "obilježavaju" čovjeka i ono što on voli dok su ovi zmajevi i kineski simoboli ( za koje se btw. kladim da neznate ni značenje ) jednostavno debilni, a o stavljanju simbola iz videoigrara da i nepričam jer oni spadaju u posebnu kategoriju debilnosti.

King tiger
15-07-2007, 14:42
Ovakve stvari poštujem, imaju nekakvo značenje i na neki način "obilježavaju" čovjeka i ono što on voli dok su ovi zmajevi i kineski simoboli ( za koje se btw. kladim da neznate ni značenje ) jednostavno debilni, a o stavljanju simbola iz videoigrara da i nepričam jer oni spadaju u posebnu kategoriju debilnosti.

podApisujem

DrunkyDuck
15-07-2007, 18:01
U neku ruku se i ja slazem.

Razumijem tetovaze sa imenima clanova obitelji, npr. djece.

medusa
15-07-2007, 19:56
hmmm ja ne bih, zato jer kanim u pravnike, možda u sudca kasnije. premda, kad bi tetovaže bile prihvaćene, hmmm, zamislite ovu scenu:
PRIČA O LURKERU
okorjeli serijski ubojica mirno sjedi u klupi, čekajući da sudac uđe u prostoriju. čuvaju ga dva policajca. ubojica je počinio mnoge zločine, ni malo se ne kaje, i odlučio je da će držati stoičku masku tijekom suđenja. čak ni kad ga osude, u što je bio siguran, neće pokleknuti.
ulazi sudac, svi se dižu, te on kreće prema svom mjestu u suđenju. no prolazeći pored zločinca, primjeti kako ima tetovažu duž ruke. imao je nekog klišejiziranog zmaja ala Chinese style. sudcu pada mrak na oči. zamahom svojih moćnih ruku strgnuo je majcu sa svojih izbildanih prsa, prepunih pločica, mišić na mišiću. okreće leđa zatvoreniku, i svi su vidjeli kako mu leđa krasi golema tetovaža crveno-ljubičastog pentagrama, koji je ispisan runama. tada, sudac se okreće zatvoreniku, i progovara:"znaš li zašto sad tu stojiš, kao zadnji propalitet?"
zatvorenik odmahuje glavom.
"zato što si stavio klišejiziranu tetovažu, koja ne odaje tvoj pravi identitet. da si slušao žitelje pc play foruma, te sa 20 godina nabavio jebačku tetovažu koja odaje pravog tebe, sad ne bi tu stajao."
zatvoreniku je na to proletio cijeli život pred očima, dani provedeni u igranju cod2, kad se tek joinao i lurkao po pc play forumu. tad je vidio ovu temu i dobio inspiraciju da si napravi kineskog zmaja. poslao je upozorenja kvragu i učinio to!
nakon što je 20 godina kasnije shvatio svoju glupost, zatvorenik se slomio, rasplakao, i shvatio da je trebao čekati da bude zreliji.

ovo je vrlo loša edukacijska priča :) ali služi svrsi.
NAPOMENA: svi sudionici su izmišljeni iSne zasnivaju se na pravim osobama. ako ste se prepoznali u nekom od likova, not my fault 8)

DrunkyDuck
15-07-2007, 20:51
Dio sa plocicama je gay.

Aerial
15-07-2007, 20:53
EDIT: kad bi baš moraoSstaviti nešto iz neke igre,onda bi to bio symbol of torment iz igre Planescape: Torment.

fakjea :thumbs2:

Što se mene tiče, mislio sam tetovirati barkod na poleđini vrata.
Male tetovaže su mi fora (da ne kažem simpa), a velike često znaju biti prilično, hm, neugledne...

A što se tiče piercinga - nema bolje stvari od cure s piercanim pupkom :oops: :pray: :)

Frky
15-07-2007, 20:54
Možda si stavim tetovažu , ali to neće biti tako brzo (ili se možda varam) ali na neko neprimjetno mjesto! inače imam frendova koji su se tetovirali i pirsali i kažu da ne boli skoro ništa!

str33t6l0w
15-07-2007, 21:34
medusa.. i ja mislim u pravnike... pa kasnije to nije nikako dobro :D

King tiger
15-07-2007, 21:45
ja ako bi bi pristao , pristao bi , al na neku manju skroz tetovazhu

ssalG
15-07-2007, 21:49
medusa.. i ja mislim u pravnike... pa kasnije to nije nikako dobro :D

Ah tako mladi a već prodali dušu :nonono:

Arbiter of Change
15-07-2007, 22:06
Dobro ajde, bar si ne planira piercati glavić glavić s klinom. To je nešto čime bi se mogao hvaliti (boli, da boli), ali čujem da bi ga zbog toga obožavale cure.

D.E.M.O.
15-07-2007, 22:09
medusa.. i ja mislim u pravnike... pa kasnije to nije nikako dobro :D

Ah tako mladi a već prodali dušu :nonono:
sto nevalja sa pravnicima? :|

ssalG
15-07-2007, 22:59
Kupuje čovjek srce na crno i prodavač mu pokazuje ponudu:
Prodavač: Evo ovako ovdje vam imamo srce beskućnika za 500$, srce običnog čovjeka 1000 $, srce sportaša za 2000 $, srce bogataša za 5000 $ i srce odvjetnika za 100000 $.
Kupac: Pa zašto je srce odvjetnika tako skupo?
Prodavač: Jer nikad nije korišteno

King tiger
15-07-2007, 23:02
Kupuje čovjek srce na crno i prodavač mu pokazuje ponudu:
Prodavač: Evo ovako ovdje vam imamo srce beskućnika za 500$, srce običnog čovjeka 1000 $, srce sportaša za 2000 $, srce bogataša za 5000 $ i srce odvjetnika za 100000 $.
Kupac: Pa zašto je srce odvjetnika tako skupo?
Prodavač: Jer nikad nije korišteno

pravnik = odvjetnik ?

no go.

T.N.T.
16-07-2007, 00:10
kako su vam kul ove odvjetničke fore... :wink:

Berax0r
16-07-2007, 00:21
nikada.a kada vidim nekog sa pirsingom na jeziku sta bih mu dao da mu netko to iscupa i pocne krvariti i iskrvari :twisted:

T.N.T.
16-07-2007, 00:25
tako je, pokaži im :twisted:

Waylon
16-07-2007, 00:35
kanim se tetovirati, ali prije toga ću još dobro razmisliti.

a piercing ide na desnu obrvu pa makar krepo imat ću ga. i to još ovo ljeto. :D

Arbiter of Change
16-07-2007, 01:33
Nije vrag da sam ja jedini koji misli da je piercing na obrvi nekako... gay? To i pruge po obrvama?

Nisam homofob, samo komentiram zbog učestale pojave tih stvari u društvu.

Lord Ragnarok
16-07-2007, 01:36
je, to je malo gay.
kaj se tiče tetovaža i piercinga, to je ne za mene; nekako odvratno. (da mi neki debeli tip s bauštelskom bušilicom po obrvi buši)

Werewolf
16-07-2007, 01:40
je, to je malo gay.
kaj se tiče tetovaža i piercinga, to je ne za mene; nekako odvratno. (da mi neki debeli tip s bauštelskom bušilicom po obrvi buši)
nije to malo gay... to je apsolutno skroz gay... i potpuno idiotno... koji ce ti to qurac... ali ako oces bit skroz kul napravi si princ alberta :P

mravojed20
16-07-2007, 08:01
Nije vrag da sam ja jedini koji misli da je piercing na obrvi nekako... gay? To i pruge po obrvama?

Nisam homofob, samo komentiram zbog učestale pojave tih stvari u društvu.

Nisi jedini :D

Ja sam vidio tipa kako ima pirsing na pupku..tako da..bilo mi slabo taj dan :(

Sonic_Moronic
16-07-2007, 08:25
Jedino curama paše piercing na pupku...Suosjećam. :(

McPingvin_v2.0
16-07-2007, 08:55
Ovakve stvari poštujem, imaju nekakvo značenje i na neki način "obilježavaju" čovjeka i ono što on voli dok su ovi zmajevi i kineski simoboli ( za koje se btw. kladim da neznate ni značenje ) jednostavno debilni, a o stavljanju simbola iz videoigrara da i nepričam jer oni spadaju u posebnu kategoriju debilnosti.
OK, a frend koji je ženu upoznao na Wolfenstein serveru, bi li on smio onda istetovirati Wolfensteinov logo na rame, jer jebiga, to ga obilježava i ima mu veliko značenje?

Ps1ho
16-07-2007, 09:46
nepratim ovo al vidio da ti psoto pa aj da vidim ocem se radi, kad ono lik upozno zenu na wolfenstein serveru

o isusa ti :pray:

McPingvin_v2.0
16-07-2007, 09:55
ane. francuskinja. i uopće ne živi kod nje sad :)))

D.E.M.O.
16-07-2007, 11:19
a piercing ide na desnu obrvu pa makar krepo imat ću ga. i to još ovo ljeto. :D
e kada bih se pirsao onda bi 100% islo na obrvu
.btw - gay je ok :wink: :D

mravojed20
16-07-2007, 11:49
tako mi se i frend uzivio pa kad je skuzio da ne moze normalno spavati na boku jer ga to sranje bode,bacio ga je ća.

Dreamer Deceiver
16-07-2007, 14:43
ocubiti cu se na ćelavo i iza na glavi si istetovirati : Zlatko Fijan FTW !!1

T.N.T.
16-07-2007, 15:15
nemoj

D.E.M.O.
17-07-2007, 05:54
ocubiti cu se na ćelavo i iza na glavi si istetovirati : Zlatko Fijan FTW !!1
goot idea :o

MTF*
17-07-2007, 09:47
ne bi se ni pirso ni dao da me tatoviraju....
ali jedini tattoo koji mi fora izgleda je kao neki slash, ono, da ga je nest oderalo...

Gothmog
17-07-2007, 10:32
Kakve budalastine sam ovdje procitao!! 14 godina! tattoo preko cijelih ledja?!

1. cijena bi bila iznad 10k! imas toliko?
2. Tek si usao u pubertet,do 18 ce ti zmaj izgledat poprilicno sjebano,koza je elasticna,remember?!
3. Ceka te podosta boli,jesi li spreman 4 dana po 4h biti na lezaju,i uzivat dok ti popunjava tattoo sa 3 igle?!

Ja imam 2 tattooa i za svaki sam doooobrooo razmislio prije stavljanja...preporucam ti isto...dobro razmisljaj do 18. godine...

K4ciga
17-07-2007, 10:35
Kakve budalastine sam ovdje procitao!! 14 godina! tattoo preko cijelih ledja?!

1.Scijena bi bila iznad 10k! imas toliko?
2. Tek si usao u pubertet,do 18 ce ti zmaj izgledat poprilicno sjebano,koza je elasticna,remember?!
3. Ceka te podosta boli,jesi li spreman 4 dana po 4h biti na lezaju,i uzivat dok ti popunjava tattoo sa 3 igle?!

Ja imam 2 tattooa i za svaki sam doooobrooo razmislio prije stavljanja...preporucam ti isto...dobro razmisljaj do 18. godine...

pogledaj mu konfu u sigu... :D

Sova
17-07-2007, 11:05
Kakve budalastine sam ovdje procitao!! 14 godina! tattoo preko cijelih ledja?!

1. cijena bi bila iznad 10k! imas toliko?
2. Tek si usao u pubertet,do 18 ce ti zmaj izgledat poprilicno sjebano,koza je elasticna,remember?!
3. Ceka te podosta boli,jesi li spreman 4 dana po 4h biti na lezaju,i uzivat dok ti popunjava tattoo sa 3 igle?!

Ja imam 2 tattooa i za svaki sam doooobrooo razmislio prije stavljanja...preporucam ti isto...dobro razmisljaj do 18. godine...Tattoo preko cijelih ledja sa 16 godina sad slijedi samo donji dio ruke.Neda mater.Ali na donji dio ruke ide ili kobra ili vuk ili skorpion.A sto se preko cijelih ledja tice to dodje oko 4 do 5 tisuca.

Fenrir
17-07-2007, 11:29
E, ti si prirodno retardiran ili kaj?
Svi ti govore da ćeš narasti, a sa tobom i koža, i to više neće ničem sličit...
Osim toga, ak baš hoćeš izgledat kul, kupi si pištolj i stavi ga odosprijeda u hlaće, repetiranog, naravno i hodaj po gradu. Ak nemaš za pištolj, pitaj starog da ti praćku napravi, efekt je isti.
Ili si nacrtaj metu na guzicu, možda naiđeš na kojeg ˝prijatelja dječaka˝, oni su zabavni...

Sova
17-07-2007, 11:33
E, ti si prirodno retardiran ili kaj?
Svi ti govore da ćeš narasti, a sa tobom i koža, i to više neće ničem sličit...
Osim toga, ak baš hoćeš izgledat kul, kupi si pištolj i stavi ga odosprijeda u hlaće, repetiranog, naravno i hodaj po gradu. Ak nemaš za pištolj, pitaj starog da ti praćku napravi, efekt je isti.
Ili si nacrtaj metu na guzicu, možda naiđeš na kojeg ˝prijatelja dječaka˝, oni su zabavni...Nisam peder ko ti.PS:Da te ja nisam vidia na TV-u na onoj gay paradi. :D

Fenrir
17-07-2007, 11:35
E, ti si prirodno retardiran ili kaj?
Svi ti govore da ćeš narasti, a sa tobom i koža, i to više neće ničem sličit...
Osim toga, ak baš hoćeš izgledat kul, kupi si pištolj i stavi ga odosprijeda u hlaće, repetiranog, naravno i hodaj po gradu. Ak nemaš za pištolj, pitaj starog da ti praćku napravi, efekt je isti.
Ili si nacrtaj metu na guzicu, možda naiđeš na kojeg ˝prijatelja dječaka˝, oni su zabavni...Nisam peder ko ti.PS:Da te ja nisam vidia na TV-u na onoj gay paradi. :D
Jesi :wink:

Gothmog
17-07-2007, 12:41
Kakve budalastine sam ovdje procitao!! 14 godina! tattoo preko cijelih ledja?!

1. cijena bi bila iznad 10k! imas toliko?
2. Tek si usao u pubertet,do 18 ce ti zmaj izgledat poprilicno sjebano,koza je elasticna,remember?!
3. Ceka te podosta boli,jesi li spreman 4 dana po 4h biti na lezaju,i uzivat dok ti popunjava tattoo sa 3 igle?!

Ja imam 2 tattooa i za svaki sam doooobrooo razmislio prije stavljanja...preporucam ti isto...dobro razmisljaj do 18. godine...Tattoo preko cijelih ledja sa 16 godina sad slijedi samo donji dio ruke.Neda mater.Ali na donji dio ruke ide ili kobra ili vuk ili skorpion.A sto se preko cijelih ledja tice to dodje oko 4 do 5 tisuca.

Cijela ledja oko 4-5k....sinek,malo se bolje raspitaj,cijena tattooa ti ovisi dakako o velicini,a odmah zatim i o detaljima,i kompliciranosti iste....stoga,slobodno racunaj da ce ti bit vise od 10k...

Slijedece,znam dati sad tattooi izlgedaju jaaako fora i bas su šubidubiguba,ali samo mlatimudani stavljaju nasumce uzorke,kako ih ti bubas,pa skorpion,pa kobra,pa vuk...svatko tko stavi tattoo sa razumom,zna sto mu tetovaza predstavlja i zasto ju je stavio...


Pa ti ponavljam,razmisli (dobro),prije nego sto ista stavis,jer stavljas za cijeli zivot....

D.E.M.O.
17-07-2007, 13:09
pusti ga. za par godina ce ga netko slikat pa ces na forumu pod funny pics naci njega na plazi sa tom tetovazom rasirenom ko hracak sa natispom PWNT ispod/iznad :|

King tiger
17-07-2007, 13:45
sovi predvidjam uspjesnu karijeru na ovoj stranici

http://you.justgotowned.com/

Dreamer Deceiver
17-07-2007, 15:19
Warcraftinac sam,tu sam rodjen ja,tu su moji didovi levelali i dungeone cistili.
Zbog Sylvanice i bokala piva zapalit cu Ironforge do Stormwinda,zaklat cu dva-tri alyjska guilda da ja nisam dolazio caba.Sylvanice tamna kraljice

sorry na offtopicu ali :rotfl:
Ajme majko :rotfl:

INače ja sam si mislio tetovirati stihove neke pjesme, ali naravno ne još.

*Fila*
17-07-2007, 18:30
evo moj frend juče probušio obrvu!ne bi ja dao za to 300kn jer znam da mi nebi stajalo a za tetovaže kad navršim 18(još mjesec i pol) kanim bar dvije napravit ne velike onako neku životinu i neke znakove ili tak nešt ne previše neg onak da fora izgleda neki tribal ili tak nešt

K4ciga
17-07-2007, 18:52
evo moj frend juče probušio obrvu!ne bi ja dao za to 300kn jer znam da mi nebi stajalo a za tetovaže kad navršim 18(još mjesec i pol) kanim bar dvije napravit ne velike onako neku životinu i neke znakove ili tak nešt ne previše neg onak da fora izgleda neki tribal ili tak nešt

to bušđenje obrva je gej :|

Sickmanno1
17-07-2007, 19:11
<---- Ponosni vlasnik ninja star tetovaze....
<---- Ponosni vlasnik neke cudne lubanje...
<---- Tuzni vlasnik sto se napio i izgubio pirsing ispod cube, tj pi*ke :(

v4MP1r3
17-07-2007, 20:16
vrlo rado i jedno i drugo
e sada gdje i kakve velicini i kakvo da izgleda ne?

hm, pa za pirs bi sigurno htio popuniti cijelo uho (premda se to ne bi bas racunalo ko pirs aldobro) i odna bas pirs pirs staviti klasika na obrvu ili napraviti briđ.

a za tetovažu, uvijke sam mislio si istetovirati obrve >.<
a jos koja "klasicna" pa en znam...

Svinjoguz
17-07-2007, 22:19
Mislim moraš bit retardiran da daš 10k za tetovažu,neki ljudi ni za kruh nemaju dok si drugi s tim novcem zdravlje uništavaju.

Sova
19-07-2007, 23:42
Evo ljudi danas u 14:00 se tetoviram.Ide jedan manji vuk na ledja.

D.E.M.O.
19-07-2007, 23:43
Evo ljudi danas u 14:00 se tetoviram.Ide jedan manji vuk na ledja.
pocni pusit i moli se da prestanes rasti :roll:

Arbiter of Change
19-07-2007, 23:48
Vidjeti ćemo hoće li se više javiti. :D

Sova
19-07-2007, 23:49
Vidjeti ćemo hoće li se više javiti. :DPostat cu i sliku.

Arbiter of Change
19-07-2007, 23:58
Jedva čekam, a i mislim da nisam jedini. :wink:

Gothmog
20-07-2007, 00:16
Evo ljudi danas u 14:00 se tetoviram.Ide jedan manji vuk na ledja.


VIdim da si poslusao savjete od onih koji su se zbilja tetovirali...za koga sam ja tu pisao...



posalji mi sliku sada....i za 5 godina...

Waylon
20-07-2007, 00:27
evo moj frend juče probušio obrvu!ne bi ja dao za to 300kn jer znam da mi nebi stajalo a za tetovaže kad navršim 18(još mjesec i pol) kanim bar dvije napravit ne velike onako neku životinu i neke znakove ili tak nešt ne previše neg onak da fora izgleda neki tribal ili tak nešt

to bušđenje obrva je gej :|

nekima je gej, nekima je fora. o ukusima se ne raspravlja.

Joco
20-07-2007, 03:56
Tetovazu verovatno ne,ali pirsing bi i to ispod donje usne(ispod usne\iznad brade) i to 2 rupe...nesto kao pevac Disturbed-a...ZAKON izgleda 8)

Sova
20-07-2007, 06:53
Ajme malo se bojim.

Joco
20-07-2007, 06:58
Ajme malo se bojim.

I treba,ipak ces da se unakazis za ceo zivot :D :wink:

Sova
20-07-2007, 07:00
Ajme malo se bojim.

I treba,ipak ces da se unakazis za ceo zivot :D :wink:Bojim se da boli.

Joco
20-07-2007, 07:15
Ajme malo se bojim.

I treba,ipak ces da se unakazis za ceo zivot :D :wink:Bojim se da boli.
:(


I treba :(

D.E.M.O.
20-07-2007, 08:24
Ajme malo se bojim.

I treba,ipak ces da se unakazis za ceo zivot :D :wink:Bojim se da boli.
to ti je kazna sto nas nisi slusao..najgore tek slijedi :rotfl:

Fenrir
20-07-2007, 08:31
Kaj ako mu se omakne igla i pogodi neku veliku arteriju, umrijet ćeš na stolu jer nisi htio slušati PCP mudrace, bwmhahaha

D.E.M.O.
20-07-2007, 08:42
Kaj ako mu se omakne igla i pogodi neku veliku arteriju, umrijet ćeš na stolu jer nisi htio slušati PCP mudrace, bwmhahaha
jabi radje umro nego imo veliku splacinu na ledjima za 3-4 godine :D

Sova
20-07-2007, 09:00
Kaj ako mu se omakne igla i pogodi neku veliku arteriju, umrijet ćeš na stolu jer nisi htio slušati PCP mudrace, bwmhahaha
jabi radje umro nego imo veliku splacinu na ledjima za 3-4 godine :DHeba te ja jesam reka da velika tetovaza ide kad odrastem sad samo ide mala glava vuka na desni dio ledja.

D.E.M.O.
20-07-2007, 09:04
Kaj ako mu se omakne igla i pogodi neku veliku arteriju, umrijet ćeš na stolu jer nisi htio slušati PCP mudrace, bwmhahaha
jabi radje umro nego imo veliku splacinu na ledjima za 3-4 godine :DHeba te ja jesam reka da velika tetovaza ide kad odrastem sad samo ide mala glava vuka na desni dion ledja.
DOBRO OPROSTI
malu splacinu*
:D

Gothmog
20-07-2007, 10:09
Ajme malo se bojim.

I treba,ipak ces da se unakazis za ceo zivot :D :wink:Bojim se da boli.

Povlacenje linija ne boli toliko,najvise boli popunjavanje...

Sova
20-07-2007, 11:10
Odgodjeno na srijedu.

Dreamer Deceiver
20-07-2007, 11:11
usro se mali :P

McPingvin_v2.0
20-07-2007, 11:19
ma čini ti se :)

Sova
20-07-2007, 11:30
usro se mali :PPrevruce je.A ici ce se i caca tetovirat pa da idemo skupa.

MTF*
20-07-2007, 11:44
ko je ludji?
ti koji to radis, ili starci koji ti to dopustaju s toliko godina?

Sova
20-07-2007, 12:10
ko je ludji?
ti koji to radis, ili starci koji ti to dopustaju s toliko godina?Heba te mala glava vuka na desni dio ledja.

MTF*
20-07-2007, 12:28
u srijedu mala glava vuka, za koju godinu dok se razvijes, izoblicena degenoidska neprepoznatljiva mrlja, vaginalni iscjedak...jasnije?
a jel kuzis, da to ni nije zdravo, da te bode s tim i boju ti pod kozu stavlja...
imas 14 godina ffs, ajde da si punoljetan, znas zasto to hoces, da si se razvio i dobro promislio...
sto simbolizira taj tvoj vuk?

mravojed20
20-07-2007, 12:30
A šta tebi predstavlja ta glava vuka? voliš vukove,misliš da si opasan ko vuk,gladan ko vuk,zeliš da curice misle kako si cool,šta?

mehekek
20-07-2007, 12:34
Sova mislim da bi ti bilo pametnije kad se ides vec tetovirat :wink: da stavis tetovatu blizu zapešća ruke jer ce ti se taj dio tijela najmanje promijeniti u toku razvijanja :|

ali moj savjet strpi se jos 2-3 god pa si onda baci neku tetovazu

PS: neide se tetovirati zbog izgleda, vec bi ti ta tetovaza trebala predstavljati nesto tebi vrijedno i vazno!

To je samo moje mišljnje!

Sickmanno1
20-07-2007, 12:40
ko je ludji?
ti koji to radis, ili starci koji ti to dopustaju s toliko godina?

vjerovo ili ne ja sam se prvi put tetovirao sa 15 godina, skupa sa starom...

Sova
20-07-2007, 13:39
Vuk meni simbolizira hrabrost.I jako je lijepa zivotinja.Uz to jos volim vukodlake pa zato vuk.I mogu rec da sam prije puno razmislja i imali ste pravo da triba nesto sto ti je vazno.Ali radi se i o tome da nije dobro slusat nekog da mu se to ne svidja.Vazno je jel se to meni svidja a vuk mi se definitivno svidja.A triba sam se tetovirat danas u 14 sati ali mater mi ide u cesku pa cu se tetovirat u srijedu.

Joco
21-07-2007, 03:02
Ma to vam je samo decacki hir
setite se sebe u tim godinama

D.E.M.O.
21-07-2007, 09:42
Vuk meni simbolizira hrabrost.I jako je lijepa zivotinja.Uz to jos volim vukodlake pa zato vuk.I mogu rec da sam prije puno razmislja i imali ste pravo da triba nesto sto ti je vazno.Ali radi se i o tome da nije dobro slusat nekog da mu se to ne svidja.Vazno je jel se to meni svidja a vuk mi se definitivno svidja.A triba sam se tetovirat danas u 14 sati ali mater mi ide u cesku pa cu se tetovirat u srijedu.
jel igras bajtfight? :D

btw. meni glista simbolizira hrabrost i neovisnost. ta zivotinja me fascinira. njena spobsobnost da kopa pod zemljom je nadasve nadljudska. to bice mozda cak simbolizira i boga, kao i njena sposobnost regeneracije i da prezivi osakacenja




ko je ludji?
ti koji to radis, ili starci koji ti to dopustaju s toliko godina?

vjerovo ili ne ja sam se prvi put tetovirao sa 15 godina, skupa sa starom...
pogledaj si nick :rotfl:
:wink:

Berax0r
21-07-2007, 10:20
ajmo decki smanjite malo spamm ;)

Sova
21-07-2007, 10:44
jel igras bajtfight? Very Happy

btw. meni glista simbolizira hrabrost i neovisnost. ta zivotinja me fascinira. njena spobsobnost da kopa pod zemljom je nadasve nadljudska. to bice mozda cak simbolizira i boga, kao i njena sposobnost regeneracije i da prezivi osakacenja Bajtfight sam prije igra ali vukodlake sam volia jos prije toga.A sta se tetovaze tice pusti druge sto govore vazno je da se to tebi svidja jel ces to ti nositi do kraja zivota.

D.E.M.O.
21-07-2007, 10:51
uredu :wink:

T.N.T.
21-07-2007, 12:03
ajmo decki smanjite malo spamm ;)

daj naučite da se piše spam :(

drugo je dok pišeš spamming, onda idu dva m...

Sova
21-07-2007, 12:29
[quote="Black Knight":1zt2kqxw]ajmo decki smanjite malo spamm ;)

daj naučite da se piše spam :(

drugo je dok pišeš spamming, onda idu dva m...[/quote:1zt2kqxw]Dobro al vratimo se na temu.

Joco
21-07-2007, 17:17
I ..... Sta bi od svega toga? :roll:

Jopax
21-07-2007, 17:39
Fora bi bila gas maska na ramenu ili nuklearni znak to bi bilo pravo mocno

Sova
23-07-2007, 11:22
Jel mogu ovako pitat kad se ima tetovaza na desnom dijelu tijela na primjer na desnoj ruci jel to gay?

Death By Sexy
23-07-2007, 11:23
Jel mogu ovako pitat kad se ima tetovaza na desnom dijelu tijela na primjer na desnoj ruci jel to gay?

:rotfl: :rotfl: :pray:

Sova
23-07-2007, 11:31
Jel mogu ovako pitat kad se ima tetovaza na desnom dijelu tijela na primjer na desnoj ruci jel to gay?

:rotfl: :rotfl: :pray:Pitam zato jer ne zelim da netko misli da sam gay.

Gothmog
23-07-2007, 11:34
Jel mogu ovako pitat kad se ima tetovaza na desnom dijelu tijela na primjer na desnoj ruci jel to gay?


A sta necu cut od tebe,krista ti boga...sta ima i takvih spika...gej mjesta za tetoviranje... :rotfl:

Jel moja na gej mjestu?
http://img111.imageshack.us/img111/8669/36936267zt3.th.jpg (http://img111.imageshack.us/my.php?image=36936267zt3.jpg)
Uh,boze...

Ako si se vec naumio tetovirat (i dobro razmislio),onda se tetoviraj gdje si i mislio...

Death By Sexy
23-07-2007, 11:35
istetoviraj si "me lajk a cock"... ma kakve su ti to gluposti ajde... kolko godina imaš??? tetoviraš se??????
:roll:

Đeri
23-07-2007, 11:36
mislim da je reko 14

Death By Sexy
23-07-2007, 11:38
woaaah... ej mali pa šta će ti tetovaža sad.. rađe si onda istetoviraj onog jarca od behemota na pileća prsa.. ako želiš biti kul naravno.. za par god će ti ta tetovaža izbljedit i razvuć se.. premlad si

Sova
23-07-2007, 11:39
istetoviraj si "me lajk a cock"... ma kakve su ti to gluposti ajde... kolko godina imaš??? tetoviraš se??????
:roll:Negdi sam cua da pederi buse desno uho pa sam pita da tako nije i sa tetovazom.

Death By Sexy
23-07-2007, 11:40
isuuuuuuuuuseeeeeeeeeeeeeeeeeee :rotfl: :rotfl: :kill:

Sova
23-07-2007, 11:41
Znam da sam se sad prolia ali htia sam bit siguran prije nego se tetoviram pa hvala na odgovoru.

Death By Sexy
23-07-2007, 11:44
on the record napisao je: vidio sam na princu z bel - aira da je neka rekla to je zato jer nosiš papagaja na desnom ramenu
parafrazirano(op.a.)

jea ajm a bič... ajm a broder ajm a mader..

mali hvala.. nasmijao si me :pray: :pray:

Sova
25-07-2007, 14:57
Evo me pomalo krecem u salon pa mi drzite fige.

Joco
25-07-2007, 15:01
Evo me pomalo krecem u salon pa mi drzite fige.
Mislis - Jos malo kreces u salon?
:o
ili si mislio da po malo kreces .....uffff ma nije ni bitno...sve u svemu da si stavio slike

Tri66a
25-07-2007, 15:35
Sova! Ti si mi idol! ŽENI ME!!!1

D.E.M.O.
25-07-2007, 16:05
istetoviraj si "me lajk a cock"... ma kakve su ti to gluposti ajde... kolko godina imaš??? tetoviraš se??????
:roll:Negdi sam cua da pederi buse desno uho pa sam pita da tako nije i sa tetovazom.
ja sam cuo da sova busi desno uho :D

vidi se da si jos dijete.. naivno padas na stereotipe.. kladim se da se bojis crnih macaka :D

Sova
25-07-2007, 17:35
Necete virovat ali tatover je dehidratirao i termin je pomaknut na sutra u 15:30.Ali jos bolje za mene bar imam vise vrimena se psihicki pripremit.

Đeri
25-07-2007, 17:46
mah..ko da ćeš se ti i tetovirat :boohoo:

T.N.T.
25-07-2007, 17:51
Necete virovat ali tatover je dehidratirao i termin je pomaknut na sutra u 15:30.Ali jos bolje za mene bar imam vise vrimena se psihicki pripremit.isusati :pray:

Sonic_Moronic
25-07-2007, 18:18
Ja mislim da je on dehidrirao kad je vidjeo koga će morati tetovirati.

Fenrir
25-07-2007, 18:41
Necete virovat ali tatover je dehidratirao i termin je pomaknut na sutra u 15:30.Ali jos bolje za mene bar imam vise vrimena se psihicki pripremit.
E gle, skužili smo da sereš, tak da nema potrebe da izigravaš budalu...

Silventus
25-07-2007, 18:46
Necete virovat ali tatover je dehidratirao i termin je pomaknut na sutra u 15:30.Ali jos bolje za mene bar imam vise vrimena se psihicki pripremit.

Radije odustani.

Ozbiljno ti kažem. :|

ewok
25-07-2007, 20:02
Necete virovat ali tatover je dehidratirao i termin je pomaknut na sutra u 15:30.Ali jos bolje za mene bar imam vise vrimena se psihicki pripremit.
sutra ces zaspat boktenedo :rotfl:

djubrex
25-07-2007, 20:49
Evo ja cu se sad ubrzo tetovirati.Ili zmaj preko cijelih ledja ili vuk na donji dio ruke.Piercing mi se gadi ali mozete pricat i o njemu.Stavljajte slike tetovaza ili piercinga.Pricajte o iskustvima s time i tako.
:pray: :pray:
svaka čast
inače ja nisam neki fan toga
dapače
ne sviđa mi se to (i pirsingi tatuu)

K4ciga
25-07-2007, 21:47
Necete virovat ali tatover je dehidratirao i termin je pomaknut na sutra u 15:30.Ali jos bolje za mene bar imam vise vrimena se psihicki pripremit.


:rotfl: :rotfl:

Sova
25-07-2007, 22:39
Necete virovat ali tatover je dehidratirao i termin je pomaknut na sutra u 15:30.Ali jos bolje za mene bar imam vise vrimena se psihicki pripremit.
E gle, skužili smo da sereš, tak da nema potrebe da izigravaš budalu...Ne serem i mene to zivcira pa ce valjda sutra bit treca srica i sliku cu postat.Nisam ja kriv sto je u Sibeniku vruce ko u paklu.

Svinjoguz
25-07-2007, 22:42
Necete virovat ali tatover je dehidratirao i termin je pomaknut na sutra u 15:30.Ali jos bolje za mene bar imam vise vrimena se psihicki pripremit.

Holy mother of god..

K4ciga
25-07-2007, 22:42
ok,željno očekujemo tvoju sliku :roll:

McPingvin_v2.0
25-07-2007, 22:45
Necete virovat
vid' vraga vidovitog!

Berax0r
25-07-2007, 22:53
dosta spamma!!!!

Dreadlock
25-07-2007, 22:56
@Sova
Nemam nis protiv tebe,al ovo ti je jos jedna prilika da razmislis...nemoras se sada tetovirat....daj malo razmisli opet.....
Stvarno nemam nis protiv tebe,al ono.....razmisli opet....

Sova
25-07-2007, 22:57
@Sova
Nemam nis protiv tebe,al ovo ti je jos jedna prilika da razmislis...nemoras se sada tetovirat....daj malo razmisli opet.....
Stvarno nemam nis protiv tebe,al ono.....razmisli opet....Dobro sam razmislia i zelim to.Tetovaza je stvarno odlicna.

Waylon
25-07-2007, 22:58
grow up.

McPingvin_v2.0
25-07-2007, 22:58
sova, ajd daj sliku molim te.
ne tetovaže, nego sebe.

Sova
25-07-2007, 22:59
sova, ajd daj sliku molim te.
ne tetovaže, nego sebe.Strpi se do sutra.

Waylon
25-07-2007, 23:00
jedva čekamo ^^

Helena
25-07-2007, 23:19
Da, neću moć spavat od uzbuđenja...

Sova
25-07-2007, 23:21
Da, neću moć spavat od uzbuđenja...Uf kak se zenske lipe na mene.

Helena
25-07-2007, 23:25
Ludim za tobom, želim da me oženiš i napraviš mi čopor djece... Đizus, daj odrasti...

Sova
25-07-2007, 23:27
Ludim za tobom, želim da me oženiš i napraviš mi čopor djece... Đizus, daj odrasti...Sry malo se zafrkavam danas sam bia uspjesan s dvi prijateljice pa sam sritan.

Fenrir
25-07-2007, 23:27
Ludim za tobom, želim da me oženiš i napraviš mi čopor djece... Đizus, daj odrasti...
Možda mu sad odolijevaš, al kad ti dođe sa unakaženom rukom, odmah ćete se oženit i radit male sove :rotfl:

Helena
25-07-2007, 23:28
Ludim za tobom, želim da me oženiš i napraviš mi čopor djece... Đizus, daj odrasti...Sry malo se zafrkavam danas sam bia uspjesan s dvi prijateljice pa sam sritan.

Blago tim prijateljicama...

McPingvin_v2.0
25-07-2007, 23:31
Sry malo se zafrkavam danas sam bia uspjesan s dvi prijateljice pa sam sritan.
Šta, nisu zvale braću da ti povade zube s kamenjem ovaj put?

Sova
25-07-2007, 23:38
Sry malo se zafrkavam danas sam bia uspjesan s dvi prijateljice pa sam sritan.
Šta, nisu zvale braću da ti povade zube s kamenjem ovaj put?Pingvinicu da ti barba objasni nesto.Ti nemas pojma o zenskima pa ti je bolje da mucis.

Helena
25-07-2007, 23:44
Pingvinić je stariji od tebe.

McPingvin_v2.0
25-07-2007, 23:45
Sry malo se zafrkavam danas sam bia uspjesan s dvi prijateljice pa sam sritan.
Šta, nisu zvale braću da ti povade zube s kamenjem ovaj put?Pingvinicu da ti barba objasni nesto.Ti nemas pojma o zenskima pa ti je bolje da mucis.
gg, barba je mlađi 3 godine od mene i već jebe dve ženske dnevno.


pa, barba, da tebi umanjenica od pingvina saopći da ta ista umanjenica zna PODOSTA o ženama. no ne istu materiju kao i ti, čistokrvni četrnaestogodišnji jebaču imam-četrnaest-godina-i-idem-se-tetovirati-ali-nemam-muda.

kao što ti je i helena rekla, odrasti.
tj., šta ja serem kog vrapca.


OBJASNI MI ŽENE, O CARE, MOLIM TE NA KOLJENIMA-> :pray:

Burek_fr0m_SPACE
25-07-2007, 23:54
Ima li potrebe da ja ovdje nekome nešto objasnim?

McPingvin_v2.0
25-07-2007, 23:57
ja samo čekam da mi sova objasni neke stvari o ženama, cross my heart and hope to die!

Sova
26-07-2007, 00:03
[quote=Sova]Sry malo se zafrkavam danas sam bia uspjesan s dvi prijateljice pa sam sritan.
Šta, nisu zvale braću da ti povade zube s kamenjem ovaj put?Pingvinicu da ti barba objasni nesto.Ti nemas pojma o zenskima pa ti je bolje da mucis.
gg, barba je mlađi 3 godine od mene i već jebe dve ženske dnevno.


pa, barba, da tebi umanjenica od pingvina saopći da ta ista umanjenica zna PODOSTA o ženama. no ne istu materiju kao i ti, čistokrvni četrnaestogodišnji jebaču imam-četrnaest-godina-i-idem-se-tetovirati-ali-nemam-muda.

kao što ti je i helena rekla, odrasti.
tj., šta ja serem kog vrapca.


OBJASNI MI ŽENE, O CARE, MOLIM TE NA KOLJENIMA-> :pray:[/quote:rwqweagp]Je nisam mislia da sam ih jeba nego da ce jedna od njih bit ce hodat s menom.A nemoj se pravit veliki frajer.

Svinjoguz
26-07-2007, 00:16
[quote=Sova]Sry malo se zafrkavam danas sam bia uspjesan s dvi prijateljice pa sam sritan.
Šta, nisu zvale braću da ti povade zube s kamenjem ovaj put?Pingvinicu da ti barba objasni nesto.Ti nemas pojma o zenskima pa ti je bolje da mucis.
gg, barba je mlađi 3 godine od mene i već jebe dve ženske dnevno.


pa, barba, da tebi umanjenica od pingvina saopći da ta ista umanjenica zna PODOSTA o ženama. no ne istu materiju kao i ti, čistokrvni četrnaestogodišnji jebaču imam-četrnaest-godina-i-idem-se-tetovirati-ali-nemam-muda.

kao što ti je i helena rekla, odrasti.
tj., šta ja serem kog vrapca.


OBJASNI MI ŽENE, O CARE, MOLIM TE NA KOLJENIMA-> :pray:Je nisam mislia da sam ih jeba nego da ce jedna od njih bit ce hodat s menom.A nemoj se pravit veliki frajer.[/quote:pyjw5q0y]
:pray:

Gledajući ovo flejmanje, odlučio sam da ću ovu stranicu topika backupirat u wordu na 3 različita mjesta kako bi se datoteka sačuvala.

@Sova:ovdje ima iskusnijih ljudi od tebe.

McPingvin_v2.0
26-07-2007, 00:21
A nemoj se pravit veliki frajer.
Ne, ja?
Nikad, uvjeravam te.

Samo mi molim te pojasni što to ti znaš o ženama, što eto, ja, skromni pingvinčić, ne znam. Jer, eto, ja sam u takvoj situaciji da imam simpu koja ima dečka i žive cca 80km od mene, pa te molim da mi kažeš kako da ja sovojim svoju simpu i da ju nagovorim da se doseli u Zagreb.

Hvala!!!

Sonic_Moronic
26-07-2007, 00:22
Ludim za tobom, želim da me oženiš i napraviš mi čopor djece... Đizus, daj odrasti...
Možda mu sad odolijevaš, al kad ti dođe sa unakaženom rukom, odmah ćete se oženit i radit male sove :rotfl:

:rotfl: Dobar.

Željno očekujem vijest da je [ne znam kako se izgovara osoba koja tetovira]S završio u zatvoru zbog otkrivenog cracka u podrumu...

Arbiter of Change
26-07-2007, 00:32
E majko, ovo me nasmijalo, a čitav mi je dan bio loš. :D
Hvala ekipa.

McPingvin_v2.0
26-07-2007, 00:35
'Ear, 'ear!

Sonic_Moronic
26-07-2007, 00:38
Ja ne kužim kako njemu roditelji to dopuštaju... To jest, ako mu uopće dopuštaju, vjerojatno se samo pravi važan.

Svinjoguz
26-07-2007, 01:31
Ja ne kužim kako njemu roditelji to dopuštaju... To jest, ako mu uopće dopuštaju, vjerojatno se samo pravi važan.

Šta ćeš, djeca.

Silventus
26-07-2007, 08:35
Djeca su budućnost,a on bi mogao tu činjenicu dovest na sasvim novi nivo.

Sova
26-07-2007, 08:47
Ja ne znam zasto se o svakom tko imama tetovazu misli da je neki kriminalac itd.
E Pingvine jucer sam bia malo izvan sebe.Znam ti si iskusniji zato jer si stariji samo sto su mi jucer malo pukli zivci pa sry.

omfgnoob1
26-07-2007, 09:10
Cek sova koliko ti imas godina, 13, 14?

Dreadlock
26-07-2007, 09:14
Ak sam dobro skuzio sad ce 14

Gothmog
26-07-2007, 10:02
Ja ne znam zasto se o svakom tko imama tetovazu misli da je neki kriminalac itd.
E Pingvine jucer sam bia malo izvan sebe.Znam ti si iskusniji zato jer si stariji samo sto su mi jucer malo pukli zivci pa sry.

Ne znam odakle ti to da se misli o ljudima sa tattooima da su kriminalci,to ionako ovdje nije nitko ni insinuirao...Ono sto ti svi mi pokusavamo reci,da pricekas tetoviranje,ja sam svoju prvu sa 18 na mjestu koje se nakon 18-te nece puno mijenjat (postao sam tattoo,kakve tri stranice prije),Sickmanno1 kaze da se sa 15...ok,ali istinabog,tetovirao ju je na zapescu,a i ninja star se ne moze toliko izmjeniti....tvoj vuk,on the other hand,jos i na ramenu...hmmm...ne znam...zasto ne pitas tattoo artista,sta ce ti bit?

D.E.M.O.
26-07-2007, 10:12
Ja ne znam zasto se o svakom tko imama tetovazu misli da je neki kriminalac itd.

to ama bas nitko nije rekao.. btw zasto svi misle za blekere da su sotonisti drogarosi? pa ne misle.. ali ima odredjeni dio budala koji misli : ]Sjel ti spadas u taj dio? :wink:

Sova
26-07-2007, 10:21
Ja ne znam zasto se o svakom tko imama tetovazu misli da je neki kriminalac itd.
E Pingvine jucer sam bia malo izvan sebe.Znam ti si iskusniji zato jer si stariji samo sto su mi jucer malo pukli zivci pa sry.

Ne znam odakle ti to da se misli o ljudima sa tattooima da su kriminalci,to ionako ovdje nije nitko ni insinuirao...Ono sto ti svi mi pokusavamo reci,da pricekas tetoviranje,ja sam svoju prvu sa 18 na mjestu koje se nakon 18-te nece puno mijenjat (postao sam tattoo,kakve tri stranice prije),Sickmanno1 kaze da se sa 15...ok,ali istinabog,tetovirao ju je na zapescu,a i ninja star se ne moze toliko izmjeniti....tvoj vuk,on the other hand,jos i na ramenu...hmmm...ne znam...zasto ne pitas tattoo artista,sta ce ti bit?Ja ne radim na desno rame nego na desni dio ledja.

Archil
26-07-2007, 10:22
pa zar se vec nisi tetovirao? nisam bas pratio temu al ako si se tetovirao daj nam sliku :)

Gothmog
26-07-2007, 10:26
Ja ne znam zasto se o svakom tko imama tetovazu misli da je neki kriminalac itd.
E Pingvine jucer sam bia malo izvan sebe.Znam ti si iskusniji zato jer si stariji samo sto su mi jucer malo pukli zivci pa sry.

Ne znam odakle ti to da se misli o ljudima sa tattooima da su kriminalci,to ionako ovdje nije nitko ni insinuirao...Ono sto ti svi mi pokusavamo reci,da pricekas tetoviranje,ja sam svoju prvu sa 18 na mjestu koje se nakon 18-te nece puno mijenjat (postao sam tattoo,kakve tri stranice prije),Sickmanno1 kaze da se sa 15...ok,ali istinabog,tetovirao ju je na zapescu,a i ninja star se ne moze toliko izmjeniti....tvoj vuk,on the other hand,jos i na ramenu...hmmm...ne znam...zasto ne pitas tattoo artista,sta ce ti bit?Ja ne radim na desno rame nego na desni dio ledja.

okej,desna lopatica...bilo kako bilo...preporucam da pitas artista...

Dreamer Deceiver
26-07-2007, 10:39
sovo, barbike nisu ljudska bića. Naravno da te one neće odbiti kad neznaju kazati.

medusa
26-07-2007, 10:51
sovo, barbike nisu ljudska bića. Naravno da te one neće odbiti kad neznaju kazati.
:rotfl:
sovo, kao što su ti svi rekli, pričekaj, razvući će ti se tetovaža,a za 15 godina smijat ćeš se ovom topicu

omfgnoob1
26-07-2007, 11:56
Ak sam dobro skuzio sad ce 14

cek, cek on oce tetovazu sa 14 godina?

Nemesis
26-07-2007, 11:57
lol,to će mu bit masovni zajeb...nek pričeka barem do 18.godine...

Sonic_Moronic
26-07-2007, 11:59
Ma koga briga, pustite ga. Vidite da je previše tvrdoglav da bi donio razumnu odluku, pa nek se tetovira...

McPingvin_v2.0
26-07-2007, 12:01
lol,to će mu bit masovni zajeb...nek pričeka barem do 18.godine...
e, vidiš, trebao bi napraviti onu fintu da se slika jednom dnevno, tj. samo tu tetovažu, onda sve te slike spoji u film i vidimo kako mu tetovaža odlazi u kurac tokom vremena :)

Nemesis
26-07-2007, 12:04
dobra ideja...i onda to proda nekom laboratoriju za istraživanje kože i promjena na istoj...možda i zaradi... :)

Dreadlock
26-07-2007, 12:18
Ak sam dobro skuzio sad ce 14

cek, cek on oce tetovazu sa 14 godina?

ne sam da hoce....vec ce je imat ovih dana tj. danas ako sam u toku....

str33t6l0w
26-07-2007, 12:26
da... danas bi trebo....

jer mu je jučer onaj tatuver dehidriro :rotfl:

Dreamer Deceiver
26-07-2007, 12:35
a danas vjerojatno još nije pri svijesti :rotfl:

omfgnoob1
26-07-2007, 13:37
cek, ali se smi tetovirat ako nisi punoljetan :?

Nemesis
26-07-2007, 13:38
smije,uz potpis roditelja koliko ja znam...

D.E.M.O.
26-07-2007, 14:18
danas ce mu tetover da umre :)

Maloki
26-07-2007, 15:22
zarulja ce eksplodirat i krhotina ce pogodit tetovera ravno u desnu vlas lijeve polovice glave, pa ce mu sovin ponos uc ravno u usta i oboje ce postat gay i sova ce bit prisiljen tetovirat nesto na desnoj strani...

Pirsing = lijepo stoji zenskama na pupku, al nista drugo, neb ga nikad stavio

tetovaza = mozda jednog dana, ali ne u skoroj buducnosti...

D.E.M.O.
26-07-2007, 15:30
sova place kod kuce :D stiidi se doci na forum :rotfl: