PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako svladati Windows XP za 10 minuta!



K4ciga
14-07-2007, 14:35
nedavno sam na dar dobio jednu knjigu "Vodič kroz Microsoft Windows XP"
ta knjiga se prodavala za...hm...cca 50-60kn

evo što piše na koricama te knjige ;

ZA SAMO 10 MINUTA MOŽETE NAUČITI:

1.koristiti novi radni stol Windowsa XP,izbornik Start i okna zadataka
*gdje je start,kako kliknuti na njega i ući u paint*

2.Spremiti,otvoriti,obrisati,poništiti brisanje i ostale postupke s datotekama
*kako otvoriti folder,kako da ga preimenujemo,kako da stvorimo folder,kako da ga obrišemo*

3.Priključiti se na Internet,pretražiat Internet stranice te slati i primati e-poštu
*Potanko objašnjeno kako otići na "www.google.com"

4.pazi,ovo je najbolje ; Prilagoditi Windows XP svome ukusu
*kako promjeniti temu,kako promjeniti sliku na desktopu,kako premještati ikonice na drugo mjesto*

ok,nemam ništa protiv toga da ljudi neznaju upalit comp,ali shame on you,Shelley O'Hara,što ovo sr.anje prodaješ za 50kn!!

eh,da,sve ove nevjerojatne teške radnje potanko su opisane na...ah...180 strana!!!

Booby
14-07-2007, 15:12
Ja to sve napravim za 1.8 min a ne za deset.

Arbiter of Change
14-07-2007, 15:16
A jeste i vi: to je za ljude tipa moja baba koji nisu vidjeli komp u svom životu.
Još su zaboravili staviti uputstvo kako mehanički upaliti računalo.

M@T3J
14-07-2007, 15:22
To je moj tata kupio. :(

K4ciga
14-07-2007, 15:47
To je moj tata kupio. :(

i,jesi puno naučio? :)

M@T3J
14-07-2007, 15:52
To je moj tata kupio. :(

i,jesi puno naučio? :)

Ma da, čak naučiš kako pomaknut ikone na desktopu i upalit internet explorer.

Prince-Artas
14-07-2007, 19:39
A jeste i vi: to je za ljude tipa moja baba koji nisu vidjeli komp u svom životu.
Još su zaboravili staviti uputstvo kako mehanički upaliti računalo.

slažem se, knjiga je namjenjena onima koji se prvi put susreću s kompom a ne vama hardware i software guruima :)

Matilda Mother
14-07-2007, 20:23
slažem se, knjiga je namjenjena onima koji se prvi put susreću s kompom a ne vama hardware i software guruima :)

potpis :roll:

Lord Jambrek
14-07-2007, 20:48
Naravno da je namijenjena za ljude koji se prvi puta susreću s PC-jem.

aRaGoN pa nisi ni ti kada si prvi put sjeo za komp bio 1337 haxxor koji razvali pentagon samim pogledom na monitor.

Evo moj stari ima mobitel 6 godina i ne zna poslat sms poruku, a i nije ga briga jer mu ne trebaju.

K4ciga
14-07-2007, 22:14
Naravno da je namijenjena za ljude koji se prvi puta susreću s PC-jem.

aRaGoN pa nisi ni ti kada si prvi put sjeo za komp bio 1337 haxxor koji razvali pentagon samim pogledom na monitor.

Evo moj stari ima mobitel 6 godina i ne zna poslat sms poruku, a i nije ga briga jer mu ne trebaju.


ali prodavati to sranje za 50 *možda i više* kn je shame!!

Lord Jambrek
14-07-2007, 22:23
Naravno da je namijenjena za ljude koji se prvi puta susreću s PC-jem.

aRaGoN pa nisi ni ti kada si prvi put sjeo za komp bio 1337 haxxor koji razvali pentagon samim pogledom na monitor.

Evo moj stari ima mobitel 6 godina i ne zna poslat sms poruku, a i nije ga briga jer mu ne trebaju.


ali prodavati to sranje za 50 *možda i više* kn je shame!!

Tebi je sranje, ali nekima nije.

To su početničke knjige, nisu to biblije.

Kupi si npr. 3D studio MAX bible, to je onak, SVE. Dok imaš i početničke, znači osnove i te gluposti.

Neki ljudi ne znaju gdje se pali PC, neki stari deda bi se na mom kućištu zbunio ko blesav jer ima 6 gumbova na prednjoj strani.

Moj stari nije znao uć u solitare, ja sam mu morao i taman kad se naviknuo i naučio kako to ide, onda je došao Win XP i trening ispočetka.

14-07-2007, 22:57
daj lako je govorit to je sranje kad sve znas na kompu.a onaj ko je tek sjeo na komp sta on zna nista.e za njih je ta knjiga.

Prince-Artas
14-07-2007, 23:57
Naravno da je namijenjena za ljude koji se prvi puta susreću s PC-jem.

aRaGoN pa nisi ni ti kada si prvi put sjeo za komp bio 1337 haxxor koji razvali pentagon samim pogledom na monitor.

Evo moj stari ima mobitel 6 godina i ne zna poslat sms poruku, a i nije ga briga jer mu ne trebaju.


ali prodavati to sranje za 50 *možda i više* kn je shame!!

tebi to skupo?
cijena je pristojna

Svinjoguz
15-07-2007, 00:09
[quote="Lord Jambrek":2o62eks3]Naravno da je namijenjena za ljude koji se prvi puta susreću s PC-jem.

aRaGoN pa nisi ni ti kada si prvi put sjeo za komp bio 1337 haxxor koji razvali pentagon samim pogledom na monitor.

Evo moj stari ima mobitel 6 godina i ne zna poslat sms poruku, a i nije ga briga jer mu ne trebaju.


ali prodavati to sranje za 50 *možda i više* kn je shame!!

tebi to skupo?
cijena je pristojna[/quote:2o62eks3]
Gle nekima vrijedi 100kuna neki si mogu govno obrisat s tim.

Booby
15-07-2007, 07:57
Ali, ako neznate takve bizarne stvari, jednostavno pozovete nekog klinca s ulice i sve će vam pokazati, nema smisla kupovati knjigu za takve banalne stvari!!

:?

streetrace777
15-07-2007, 08:29
Sta bi ja trebo reci kad sam uzeo dvije knjige PS CS2 i Linux knjigu za 600k.Kasnije sam htjeo zapalit knjigu

Outmind
15-07-2007, 08:57
Jebate ovo si moram nabavit! Do sada sam uvijek kad sam htio pomaknuti ikone na desktopu pomicao monitor...

ZorgTheBorg
04-09-2007, 15:39
Ali, ako neznate takve bizarne stvari, jednostavno pozovete nekog klinca s ulice i sve će vam pokazati, nema smisla kupovati knjigu za takve banalne stvari!!

:?
Tako je, a oni poletniji mogu i sami skuzit.

Jerry
04-09-2007, 17:20
Jebate ovo si moram nabavit! Do sada sam uvijek kad sam htio pomaknuti ikone na desktopu pomicao monitor...S:pray: :pray:

streetrace777
04-09-2007, 20:11
El bas moras ozivljavat tako staru temu

Jerry
05-09-2007, 09:07
ako si meni reko --> odjeb
zorg_the_borg je postao post prije mene -> Postano: uto ruj 04, 2007 3:39 pm