PDA

Pogledaj cijelu verziju : Oprah show



Rocchiro
13-07-2007, 22:43
Raspalite braco po najiritantnijoj osobi danasnjice i njezinom showu koji je toliko dobar da kod zenskog dijela populacije izaziva uzastopne orgazme.

POSA
14-07-2007, 06:16
šta fali oprah. tukli je, silovali je, bila u popravnom i sve, a sad ima milijarde
koje doslovno dijeli ljudima
al ne gledam ja to....

omfgnoob1
14-07-2007, 08:38
nemam nista protiv oprah a show joj i ne gledam osim kad bude ono o nekim tragedijama i sl.

Bartuc
14-07-2007, 08:56
Meni je show baš odličan, daleko bolji od svih ostalih na telki (toga tipa)! Žena mi je prije bila simpatičnija, sad ju je u zadnje vrjeme možda malo novac spoilao pa je nešto bahatija i drži se uzvišeno nad nama smrtnicima!

flander
14-07-2007, 09:27
čitao sam negdije ili je bio komentar, lol kao ako to gledaš da si pederčina, nisu naveli razlog ali lol :D


inače ne gledam takva sranja, di svi samo cmizdre kak im je život težak bla bla bla

M@T3J
14-07-2007, 09:47
gledam Oprah Show samo onda kad govore o čudnim ljudima i takvim stvarima. Inače je glupo.

Arbiter of Change
14-07-2007, 10:25
Zna biti poučno i prije sam gledao kad sam imao vremena.

Rocchiro
14-07-2007, 11:30
Evo kaj me zifcira kod nje i tog showa.Non stop dojdu neki tupavi ameri i tuze se na neki kao "tezak zivot" a zapravo zive bolje nego 90% svijeta.Ocete primjer?Kao,neka jadna obitelj se zali da im ponestaje love.Na kraju se ispostavilo da im ponestaje love jer non-stop placaju kazne jer njihova maloljetna kcer luduje s makinom od auta.Pa reci te mi ko je tu lud?I onda dobra Oprah suosjeca s njima.Onda jedna emisija kao zenska se tuzi da nikako nemoze naci partnera a svaki dan pojede pola McDonaldsa i izgleda ko bager.No dobro,ajde.A kaj se Oprah tice,ona kao daje puno para...jao jao.Ona daje puno para,da,za nas je to puno.Al to je njoj ko da ide po zvake u obliznji kiosk.Mogla bi ona cijelu faking Etiopiju nahraniti da oce.Jee,al onda nebi bila na Forbes-ovoj listi najmocnijih ljudi,jer nebi vise tolko para imala.E nemoze tako sine.E a dok vidim one glupe trebe u njezinom studiju...jao,ova prdne,one pocnu vristati.Bas me zanima kolko im love daje.Cital sam kao da ona u privatnom zivotu uopce nije tak mila i draga,uvjek nasmijana i puna duhovitih dosjetki.

P.S.-jos k tome je ruzna

Ljudi,recite NOprah!

flander
14-07-2007, 11:36
@ Hanzaplast- Slažem se u potpunosti, bilo jednom gledao sam, (neznam zake) kao neki lik ono siromah valda i sad se prijavio u taj show kao da mu je največa želja da ima Porsche-a, i naravno ovaj odšao u emisiju i dobio Porsche-a. Mislim stvarno ženska je glupa skroz, tamo izigrava sveticu na TV-u, a brijem da je u životu škrta do yaya, i to kaj veliš da ljudi vrište za nju, a šta ćeš Ameri glupi danas,glupi uvijek :wink:

Arbiter of Change
14-07-2007, 11:42
Evo sad mali OT, ali mislim da ne bi trebali gledati na to kroz Amerski filter. Zašto? Zato jer svaki narod može postati kao Ameri: narod koji ima sve, a ne zna što će s tim i ništa ne želi s tim.

U vezi Opre, ti primjeri "sirotinje" koje ona tamo navodi su stvarno za dobro se nasmijati (uz nekoliko iznimaka). Prvenstveno zato (kao što ja Hanzaplast rekao) jer su se sami i svojevoljno doveli u "svoju tešku situaciju iz koje ne mogu naći izlaza" svojim vlastitim glupim, neodgovornim i hedonističkim načinom života. Jad i bijeda, kuća pod 2 hipoteke, dobili otkaze, a daju $150 svaki mjesec za internet... mislim stvarno.

mehekek
14-07-2007, 11:43
cuj, ja znam pogledati opru kada budu poznate sportske zvijezde tipa M.J. ali najjace mi je bilo kad je Bill Cosby gostovao i zajebavao ju da nema para :rotfl: :rotfl:

bounce
14-07-2007, 12:09
@ hanzaplast

http://youtube.com/watch?v=AQEd91BBtF4S :pray:

Matilda Mother
14-07-2007, 12:10
žena je skroz ok, ima ok mišljenja/razmišljanja, pametna je...prošla je kroz svašta, zna kakav je život..sumnjam da je prepredena, dvolična...

uostalom, ne možeš uvijek u "stvarnom životu" biti nasmiješen, simpatičan i ne znam šta...nije ona neki robot programiran za to

i, naravno, gg je kad pomaže ljudima...

e, da...neće sad sve novce spiskat samo na etiopiju, treba ravnotežu neku u svijetu održat :D :D :D

EDIT:
uostalom:

http://aycu38.webshots.com/image/21397/2004088672090965193_th.jpg (http://allyoucanupload.webshots.com/v/2004088672090965193)

:D :D :D

i ne mogu vjerovat da ima komentara tipa: žena je ružna

Rocchiro
14-07-2007, 12:27
žena je skroz ok, ima ok mišljenja/razmišljanja, pametna je...prošla je kroz svašta, zna kakav je život..sumnjam da je prepredena, dvolična...

uostalom, ne možeš uvijek u "stvarnom životu" biti nasmiješen, simpatičan i ne znam šta...nije ona neki robot programiran za to

i, naravno, gg je kad pomaže ljudima...

e, da...neće sad sve novce spiskat samo na etiopiju, treba ravnotežu neku u svijetu održat :D :D :D


Raspalite bracoSpo najiritantnijoj osobi danasnjice...

:wink:

nema zene koja ne voli Oprah

Matilda Mother
14-07-2007, 12:28
nema zene koja ne voli Oprah

znala sam da će biti takvih komentara :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Neven <R>
14-07-2007, 12:36
I meni ide na živce da oprah, najbolji primjer kolka je to tupizacija društva je bilo kada je bila emisija o ptičjoj gripi. I kao trebalo je biti 10 milijuna mrtvih krah ekonomije ovo, ono tak je taj tip najavljivao i na kraju niš nije bilo od toga. A ima jošš puno primjera.

Inače volim pogledati Oprah kad heklam.

Blaster32
14-07-2007, 12:45
najiritantnija stvar je ono kad počne oprah, ova ulazi u taj studio a ženske počnu svršavat

McPingvin_v2.0
14-07-2007, 12:48
oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.

Rex Regis.cro
14-07-2007, 12:55
Onda jedna emisija kao zenska se tuzi da nikako nemoze naci partnera a svaki dan pojede pola McDonaldsa i izgleda ko bager.

Hanzaplast legendo :rotfl:

Da zbilja, što se ti Ameri imaju kome žalit. Mi takoreči jedva preživljavamo, a kamo li da još trošimo milijarde i miliarde na ratove u stranim zemljama kao oni. Ma zna Oprah biti dobra ali pukla je njoj slava u glavu.

flander
14-07-2007, 13:04
oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.


pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea :o

djubrex
14-07-2007, 13:55
šta fali oprah. tukli je, silovali je, bila u popravnom i sve, a sad ima milijarde
koje doslovno dijeli ljudima
al ne gledam ja to....
silovali?

mravojed20
14-07-2007, 13:57
oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.


pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea :o

Ja bi mu isto dao da imam para ko ona.


@djubrex

Da,bila je silovana kao mlada.

Rocchiro
14-07-2007, 13:59
oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.


pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea :o

e znate kaj bum ja napravil? nekak budem dirnul oprah svojom pricom i upal u emisiju i onda rekel da mi je najveca zelja da oprah pocini suicid

Sgt. Bull
14-07-2007, 16:26
oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.


pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea :o
Isto i liku koji je smršao...i rekao da bi volio porše i onda mu kupi..cc odo i ja sada mršat pa ko zna,možda ja budem za koju godinu posjedovao EA :) znate usputna želja...Ne znam njen pristup mi se ne sviđa,ode u Etiopiju ili gdje već i otvori školu a ljudi nemaju što jesti ni piti a ona školu...ccc što će im škola,da umru u njoj?To svo silno poklanjanje je glupo,to što toliko daje gostima i idiotima nekim bolje da uruči to onima kojima je to stvarno potrebno(osvrt na nedavnu emisiju o školama,u katastrofalnom stanju, koje toliko već voli) nego da nekome tko je smršao da auto,bolje da taj novac da recimo da se napravi nešto,radnja,tvornica ili nešto pa da pomogne bezposlenim nego ovako(ona želi da pomaže ili da nabija troškove??poršea dati čovjeku koji jedva živi?to je pametno,to je Oprah),znate da im posao i hranu :( ne zna ona ništa,ima previše novca,i više nego što bi netko tko poput nje rasipa trebao imati....e da najdraže su mi emisije one njene prijateljice...ffs proputuje Ameriku tražeći naj pizzu? Da,to mi je veoma važno...

Carp
14-07-2007, 17:06
lalala

editirao moderator
king mortal, jelte

Babitz
14-07-2007, 17:12
dobro da sma moderator i da si ti rasist

Matilda Mother
14-07-2007, 17:16
e da najdraže su mi emisije one njene prijateljice...ffs proputuje Ameriku tražeći naj pizzu? Da,to mi je veoma važno...

da, onda ti nemoj gledati crtiće i bilo šta fikcionalano već samo zuji u dnevnik i vijesti ako ćemo gledat tako

K4ciga
14-07-2007, 17:29
oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.

ta žena definitivno ima opasan višak novca


e,da,nervira me ona "hrvatska oprah" sanja doležal :twisted:

Babitz
14-07-2007, 17:30
i manjak mozga

Rocchiro
14-07-2007, 17:31
ja se upravo oprah sapunom

nije onda glupa,pametno manipulira glupanima.gg :pray:

Rex Regis.cro
14-07-2007, 17:40
ja se upravo oprah sapunom

nije onda glupa,pametno manipulira glupanima.gg :pray:
:rotfl:

ssalG
14-07-2007, 18:37
Ženska cijelo vrijeme pričao o tragedijama, gladi u svijetu, siromaštvu...itd., a onda ode potrošit na Božićni šoping milion dolara, pokloni svima u studiju auto, a liku koji krepava odgladi pokloni Porsche-a.
Primjeću jeli nekakvu nedosljednost?

flander
14-07-2007, 18:40
pa kaj nije ona isto kao sa onim Bon Joviem sagradila ponovno stanove tam di u Kaliforninji di več, tam di je bio onaj uragan Katrina, i pazi sad umjesto da naprave bolje kuče sa jačim temeljem i neznam sa jačim zidovima ne oni naravno naprave opet iste one montažne kučice, koje če nakon opet malo jačeg vjetra se srušit, zbilja nikad nisam razumijo te njihove nastambe, ono živi u području di vjetrovi deru svako ljeto po 100 na sat,a ona mi ima kuču od drva mislim :pray:

DrunkyDuck
14-07-2007, 18:58
Tim ljudima je hitno trebao smjestaj, a ovo je bilo najbrze rjesenje. Te kuce nisu ni tako krhke kako ti mislis. Potrazi malo slike New Orleansa nakon Katrine, vidjet ces da ima dosta drvenih kuca koje stoje (iako poplavljene), a medju srusenim materijalom ima dosta cigle.


nije onda glupa,pametno manipulira glupanima.
Kratko receno. Ne zove ljude s problemom da bi im pruzila potporu nego jer zna kakvi su gledaoci, sto gadnija situacija, to veca gledanost.
No, ulozila je dosta novaca da bi pomogla ljudima, iako nekad neracionalno, ne mogu ju kritizirati zbog toga.

Human m0nst3r
14-07-2007, 19:15
Tim ljudima je hitno trebao smjestaj, a ovo je bilo najbrze rjesenje. Te kuce nisu ni tako krhke kako ti mislis. Potrazi malo slike New Orleansa nakon Katrine, vidjet ces da ima dosta drvenih kuca koje stoje (iako poplavljene), a medju srusenim materijalom ima dosta cigle.


nije onda glupa,pametno manipulira glupanima.
Kratko receno. Ne zove ljude s problemom da bi im pruzila potporu nego jer zna kakvi su gledaoci, sto gadnija situacija, to veca gledanost.
No, ulozila je dosta novaca da bi pomogla ljudima, iako nekad neracionalno, ne mogu ju kritizirati zbog toga.S:pray:

Jopax
14-07-2007, 19:42
To je bila slicna situacija kad su ameri u africi nekoj skoli oklonili super kompove da bi poslije skuzili da ta skola nema struje :rotfl: :nonono:
To je kao oprah ona pomaze ali na pogresan nacin
Meni dodje da zabijem facu u blato i razderem robu i dodjem tamo i kazem zivimo siromasno i jadno i da mi je najveca zelja bila imati kompjuter i onda joj urucim listu sa komponentama za novi komp :rotfl:

DrunkyDuck
14-07-2007, 19:56
To je bila slicna situacija kad su ameri u africi nekoj skoli oklonili super kompove da bi poslije skuzili da ta skola nema struje
I ne vidim bas neku slicnost. No, volio bih te vidjeti kako pokusavas dokazati da ti je novac potrebniji nego osobi koja je ostala bez krova na glavom.

Jopax
14-07-2007, 20:31
To je bila slicna situacija kad su ameri u africi nekoj skoli oklonili super kompove da bi poslije skuzili da ta skola nema struje
I ne vidim bas neku slicnost. No, volio bih te vidjeti kako pokusavas dokazati da ti je novac potrebniji nego osobi koja je ostala bez krova na glavom.

kao slucaj tip dobio porse a nema st aza jest
bolje da mu je dala posao dobar i hrane nesto pa bi mozda i dogurao do porsea

Matilda Mother
14-07-2007, 20:39
kao slucaj tip dobio porse a nema st aza jest
bolje da mu je dala posao dobar i hrane nesto pa bi mozda i dogurao do porsea

a jeste dosadni s tim poršeom više...obradovala čovjeka..da je i meni to najveći san u životu, makar bila gladna bila bi presretna...a uvijek kasnije mogu prodat auto

uostalom, mislite stvarno da mu nije ženska nije našla neki posao ili se on odlučio angažirat

[_[_[Sk8man]_]_]
14-07-2007, 22:13
Fuc* you all :D
Meni je Oprah Show odlican.Stvarno volim pogledat kad stignem.Ima dosta dobrih tema.Neznam sto svi pljujete na oprah show.

Rocchiro
14-07-2007, 23:55
uostalom, mislite stvarno da mu nije ženska nije našla neki posao ili se on odlučio angažirat

da

Sonic_Moronic
15-07-2007, 00:08
oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.


pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea :o

e znate kaj bum ja napravil? nekak budem dirnul oprah svojom pricom i upal u emisiju i onda rekel da mi je najveca zelja da oprah pocini suicid

XD CARE!!!11!!! :rotfl:

Inače, zna Oprah imati zanimljive teme, ali pomaže na pogrešan način. I nevjerojatno kakav utjecaj ima na žene...Ozbiljno, je li to kakav spell ili nešto?

CRO.Monster
15-07-2007, 00:52
[quote="McPingvin_v2.0":13uccufc]oprah je gg, jednom je svima u publici podjelila novi auto.


pa to ti je ono kaj sam ti reko, lik si zabrijao da mu je san dobit poršea i ova mu dala novog poršea :o

e znate kaj bum ja napravil? nekak budem dirnul oprah svojom pricom i upal u emisiju i onda rekel da mi je najveca zelja da oprah pocini suicid[/quote:13uccufc]

ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.

BINUX
15-07-2007, 01:33
@ hanzaplast

http://youtube.com/watch?v=AQEd91BBtF4S :pray:

OMG LOL bolju parodiju dugo nisam gledao najbolje mi je kad je dosao onaj doktor i kao ko u Opri da joj pusu kad dođe i poćnu se žvalit. :pray: :pray:

Lord Jambrek
15-07-2007, 01:36
Ovo mi je jača fora što se tiče Oprah

eQcFYUBLzcw

Stryder
15-07-2007, 01:41
@ hanzaplast

http://youtube.com/watch?v=AQEd91BBtF4S :pray:

OMG LOL bolju parodiju dugo nisam gledao najbolje mi je kad je dosao onaj doktor i kao ko u Opri da joj pusu kad dođe i poćnu se žvalit. :pray: :pray:


kad počne mlatit publiku :rotfl: :pray:

Rex Regis.cro
15-07-2007, 02:21
Ovo mi je jača fora što se tiče Oprah

eQcFYUBLzcw

ROFL :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

OMG!!!!1
smijem se več jebenih pola sata XD

BINUX
15-07-2007, 03:38
[quote="Lord Jambrek":1nldcjz2]Ovo mi je jača fora što se tiče Oprah

eQcFYUBLzcw

ROFL :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

OMG!!!!1
smijem se več jebenih pola sata XD[/quote:1nldcjz2]


A i ja isto nemogu vjerovat stari moj sat vremena se trgam već.
Već sam ga jedno 15 puta pogledo za redom.
LOL LOL ROFL :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

bounce
15-07-2007, 05:03
mad tv je zakon.. pogledajte druge parodije od njih, prehebeni su ... a ova skida oprah do kraja .. :pray:

Rocchiro
15-07-2007, 10:37
ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.

drago mi je da sam ljude potaknuo na kreativnost

:|

@ bounce & Lord Jambrek - bwhahahahahaha :pray:

CRO.Monster
15-07-2007, 10:55
ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.

drago mi je da sam ljude potaknuo na kreativnost

:|

ma nisi ti, ja ti uvijek mogu izmislit nešto krvavo. Npr. ja bi natjero opru da poliže svinjski šupak

DrunkyDuck
15-07-2007, 11:05
Zijev.

[_[_[Sk8man]_]_]
16-07-2007, 12:47
Jeste gledali South Park sa Oprah.Ja sam se valjao na podu od smjeha. :rotfl:

neon
16-07-2007, 15:41
oprah= :pray:
E7sUq0yq9SQ

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Rocchiro
16-07-2007, 15:56
E7sUq0yq9SQ

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

prejako :pray: :rotfl: najbolji dio u cjelom filmu

revenion
16-07-2007, 20:31
[quote="CRO.Monster":xskv78s0]ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.

drago mi je da sam ljude potaknuo na kreativnost

:|

ma nisi ti, ja ti uvijek mogu izmislit nešto krvavo. Npr. ja bi natjero opru da poliže svinjski šupak[/quote:xskv78s0]

si ti neki rasist ili samo mrzitelj Oprah?!

mehekek
16-07-2007, 21:17
oprah= :pray:
E7sUq0yq9SQ

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

isuse kriste :pray: :rotfl: :o

Deno
16-07-2007, 22:28
oprah= :pray:
E7sUq0yq9SQ

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

isuse kriste :pray: :rotfl: :o

Prejako :)

Btw dobra je Oprah...netreba ona nikom pomagat, ali ipak pomaze nekim ljudima s problemima premda mi se sere kad cujem one zenske u studiju.
:yuck:

Fenrir
17-07-2007, 07:04
Oprah je kul, jel...
Nego mi je debilno, priča sa nekim curicama kak ih je tata prcao dok su bile male, ono svi se plaču, ona sva smrknuta, onda se počne smijat, sva vesela, idu reklame, ha, ha, ha...

D.E.M.O.
17-07-2007, 07:16
[quote="Lord Jambrek":s3i0d3rt]Ovo mi je jača fora što se tiče Oprah

eQcFYUBLzcw

ROFL :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

OMG!!!!1
smijem se več jebenih pola sata XD


A i ja isto nemogu vjerovat stari moj sat vremena se trgam već.
Već sam ga jedno 15 puta pogledo za redom.
LOL LOL ROFL :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:[/quote:s3i0d3rt]
I DON'T NEED A SCARF YA DUMB BIATCH :rotfl: :pray:

btw.. ZngGTPA8F7M
:rotfl:

vCl305U-WJs
:rotfl:

CRO.Monster
17-07-2007, 10:30
[quote="CRO.Monster":2wu9xdgk]ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.

drago mi je da sam ljude potaknuo na kreativnost

:|

ma nisi ti, ja ti uvijek mogu izmislit nešto krvavo. Npr. ja bi natjero opru da poliže svinjski šupak

si ti neki rasist ili samo mrzitelj Oprah?![/quote:2wu9xdgk]

MRZITELJ!!! Meni je toliko antipatična za poludit. Još se sječam kad je bila išla proputovat ameriku il' tako nešto. Meni je mama to gledala jer joj je bilo zanimljivo :o . Kako to može bit zanimljivo bilo kome?

Lord Jambrek
17-07-2007, 11:22
[quote=Hanzaplast][quote="CRO.Monster":1apz3737]ja nebi reko da napravi suicid. Nego da je ja ubijem. Rezo bi joj prste sa onom mašinom s čime se režu parizer i šunka. Al' prvo bi joj odrezo te njene nokte pred publikom (Ženama je to sigurno strašno lol) Onda bi od toga napravio sendvić sa njenim prstima (ili ono šta je barem ostalo od njih) i natjerao je da to jede. Onda bi joj otkinuo noge i bacio ih svinjama da ih pojedu.Onda bi joj isčupao te njene uvijek bijele zube šta joj se vide u njenim široko nasmiješenim ustima. Onda bi je obrijao na ćelavo, iskopao joj oči sve to skupa dobro izmiksao i natjerao bi je da to popije. A publiku bi ubacio u jednu zatvorenu prostoriju i unutra nabio nekoliko desetaka tvorova.

drago mi je da sam ljude potaknuo na kreativnost

:|

ma nisi ti, ja ti uvijek mogu izmislit nešto krvavo. Npr. ja bi natjero opru da poliže svinjski šupak

si ti neki rasist ili samo mrzitelj Oprah?![/quote:1apz3737]

MRZITELJ!!! Meni je toliko antipatična za poludit. Još se sječam kad je bila išla proputovat ameriku il' tako nešto. Meni je mama to gledala jer joj je bilo zanimljivo :o . Kako to može bit zanimljivo bilo kome?[/quote:1apz3737]

Da ti parkira Porsche-a pred vrata i kaže da je tvoj, mislim da bi ju volio ko lud.

Kenyi
17-07-2007, 13:09
moze bez daljnih piramida plez?

17-07-2007, 17:27
Žena je prošla kroz takoreć pakao...dovoljno je reć da je silovana...Željela je promjenit sebe ali i svijet kolko god maximalno može...Radila dobre stvari.,..pomagala nemoćnima,bolesnima,siromašnima i svima koe je pomoć potrebna...da ne govorim kolko brakova je spasila...emisija mi je ok...i trebalo bi više biti takvih talk show emisija s čim manje politike i ratova...

Šta joj fali ženska ima love(do čega je sama došla prolazeći kroz trnovit put) i radi dobre stvari...a što je nekima antipatična se nemože uzeti u obzir da je ona loša osoba a samim time i njezin show.

Sickmanno1
17-07-2007, 17:37
Meni je oprah bila ok, mislim nisam imao nista protiv nje, dok nije dopeljala onog njuba philla, e taj covjek je kanta :twisted:

DrunkyDuck
17-07-2007, 18:26
Nije li se posvadjala s njim i rekla nesto kao: "Ja sam te stvorila, ja cu te i unistiti"?


http://www.romancetracker.com/wp-content/uploads/2007/05/dr-phil.jpg

ssalG
17-07-2007, 19:04
Žena je prošla kroz takoreć pakao...dovoljno je reć da je silovana...Željela je promjenit sebe ali i svijet kolko god maximalno može...Radila dobre stvari.,..pomagala nemoćnima,bolesnima,siromašnima i svima koe je pomoć potrebna...da ne govorim kolko brakova je spasila...emisija mi je ok...i trebalo bi više biti takvih talk show emisija s čim manje politike i ratova...

Šta joj fali ženska ima love(do čega je sama došla prolazeći kroz trnovit put) i radi dobre stvari...a što je nekima antipatična se nemože uzeti u obzir da je ona loša osoba a samim time i njezin show.

Majko mila kako si zelen.
Ti stvarno misliš da to što je jedan bračni par došao 30 minuta na njezinu emisiju i izjadao se o manama onog drugog, a onaj pederko dr. Phil dao 5 savjeta da su njihovi problemi riješeni???
Ljudi ide godinama na savjetovanje u PRAVIH psihijatara specijaliziranih baš za takve stvari i na kraju se neki ipak razvedu, a ono što oni nemogu u nekoliko godina Oprah može u par minuta???
Daj nemoj me jebat.
Ok ženska je bila silovana, ali je isto tako i milioni drugi žena bilo silovano pa ne prenemaže na televiziji i pokazuju nekako lažno suosjećanje s drugima.
Da je ona stvarno dobrotvor kakvim se prikazuje ona bi išla pomagat ljudima i tamo gdje nema kamera, nebi samo slala novac na područja pogođena katastrofom nego bi i sama pošla tamo zaprljaja svoju novu majcu i pomogla tim ljudima.
Jedini razlog zašto ona pomaže ljudima su novac i gledanost, zato me sačuvaj njezinog "dobročinstva", dosta mi je i ovih naših lažnih "dobročinitelja" nemoram još gledat i ove "uvozne".
Viva La izbor programa.

Prince-Artas
17-07-2007, 19:45
a šta bi govorili da nije dala nikakvu pomoć
možda da je licemjer?

revenion
17-07-2007, 19:53
Gle...Bolje da da ikakvu pomoc nego nikakvu...

ssalG
17-07-2007, 19:57
a šta bi govorili da nije dala nikakvu pomoć
možda da je licemjer?

Ne, ako nećeš dati nemoraš, samo mi se nemoj predstavljati kao veliki dobročinitelj, a činiti dobro dokle god ima kamera i nemoraš dignut debelu guzicu sa fotelje.



Gle...Bolje da da ikakvu pomoc nego nikakvu...

Ne kada ona na toj pomoći zarađuje više nego li oni koji je primaju imaju koristi.

| | \| i X 4 |
17-07-2007, 20:39
Owako , ne da mi se čitati swe , pa ako je bilo sry !


Ono kaj je podjelila aute cijeloj publici , morali su platiti trćinu cijene auta , zbog poreza i ostali điđa miđa a onda im je oprah sajvetovala da prodaju aute i zarade $ !

A owo kaj je poklonila porše

taj čovjek je imao puno za jest , štoviše on je bio isto kao bager pa je smršavio full puno i htjeo je isprobat jel može sjesti u auto i sjeo je i oprah rekla izađi i on taman krene izlaziti owa mu uleti TVOJ JE

gledao sam te epizode

Prince-Artas
17-07-2007, 21:18
Ne, ako nećeš dati nemoraš, samo mi se nemoj predstavljati kao veliki dobročinitelj, a činiti dobro dokle god ima kamera i nemoraš dignut debelu guzicu sa fotelje.


znači za te ljude u africi bilo bi bolje da nisu dobili pomoć
važnije je da oprah zaradi manje na emisiji :pray:

ssalG
17-07-2007, 22:18
Ne, ako nećeš dati nemoraš, samo mi se nemoj predstavljati kao veliki dobročinitelj, a činiti dobro dokle god ima kamera i nemoraš dignut debelu guzicu sa fotelje.


znači za te ljude u africi bilo bi bolje da nisu dobili pomoć
važnije je da oprah zaradi manje na emisiji :pray:

Kažu "Daj čovjek ribu i nahranit češ ga za jedan dan, nači čovjeka da lovi ribu nahranit ćeš ga za cijeli život".
Ti ljudi su došli u poziciju u kojoj jesu zato jer su uvijek nalazili razni "dobročinitelji" koji su pod raznim izgovorima "dobročinstva" "pomagali" tim zemljama s tim da su vidi čuda nekako uvijek oni dobivali veću koristi od onih kojima su došli "pomoći".

| | \| i X 4 |
17-07-2007, 22:18
ma kakvu su dobili oni pomoć , nahranit će ona njih na par dana , jedino dobor je kaj otvara škole pa neka uće

ali nere cijelu afriku sada spasiti

Prince-Artas
18-07-2007, 21:23
Ne, ako nećeš dati nemoraš, samo mi se nemoj predstavljati kao veliki dobročinitelj, a činiti dobro dokle god ima kamera i nemoraš dignut debelu guzicu sa fotelje.


znači za te ljude u africi bilo bi bolje da nisu dobili pomoć
važnije je da oprah zaradi manje na emisiji :pray:

Kažu "Daj čovjek ribu i nahranit češ ga za jedan dan, nači čovjeka da lovi ribu nahranit ćeš ga za cijeli život".
Ti ljudi su došli u poziciju u kojoj jesu zato jer su uvijek nalazili razni "dobročinitelji" koji su pod raznim izgovorima "dobročinstva" "pomagali" tim zemljama s tim da su vidi čuda nekako uvijek oni dobivali veću koristi od onih kojima su došli "pomoći".

oni su u takvom položaju zahvaljujući usranim englezima i ostalim kolonizatorima, i pritom oprah nijma ništa ne uzima a daje dok su svi drugi tu došli pomoći a ustvari pljačkaju zemlju (tipa naftne konpanije po afričkim zemljama i sl)

Arkham
18-07-2007, 23:32
Oprah ponekad pomaže siromašnima i slično, ali je hrpa tema teška glupost.
primjer:tom cruise
onda neke debele žene koje plaču i žderu i pitaju se zašto ih nitko ne voli, pa neka žena kojoj je wc bio predaleko od spavaće sobe, pa žene koje imaju kosu do poda... siguran sam da ima i glupljih tema.

Lundvalnaden
28-07-2007, 12:48
nikad mi nisu bili jasni tipovi poput ovoga sto je reka nest kao -
"u opra daje ljudima novce, mos mislit, to je njoj kao da ode do kioska.-..."
o cem ti pricas ???
zena ima svoje pare koje je zaradila svojim radom i donira relativno puno para.
za razliku od mnogih drugih koji imaju a ne daju ni lipe.
uostalom, i da daje 5 kn godisnje, ona DAJE.
ocito ce uvijek postojati oni kojima smeta i malo postenja, dobrote i slicno.
ako oces srat kak neko ne daje pare seri po americkoj vladi il mozes komotno i po nasoj

Lundvalnaden
28-07-2007, 12:52
Žena je prošla kroz takoreć pakao...dovoljno je reć da je silovana...Željela je promjenit sebe ali i svijet kolko god maximalno može...Radila dobre stvari.,..pomagala nemoćnima,bolesnima,siromašnima i svima koe je pomoć potrebna...da ne govorim kolko brakova je spasila...emisija mi je ok...i trebalo bi više biti takvih talk show emisija s čim manje politike i ratova...

Šta joj fali ženska ima love(do čega je sama došla prolazeći kroz trnovit put) i radi dobre stvari...a što je nekima antipatična se nemože uzeti u obzir da je ona loša osoba a samim time i njezin show.

Majko mila kako si zelen.
Ti stvarno misliš da to što je jedan bračni par došao 30 minuta na njezinu emisiju i izjadao se o manama onog drugog, a onaj pederko dr. Phil dao 5 savjeta da su njihovi problemi riješeni???
Ljudi ide godinama na savjetovanje u PRAVIH psihijatara specijaliziranih baš za takve stvari i na kraju se neki ipak razvedu, a ono što oni nemogu u nekoliko godina Oprah može u par minuta???
Daj nemoj me jebat.
Ok ženska je bila silovana, ali je isto tako i milioni drugi žena bilo silovano pa ne prenemaže na televiziji i pokazuju nekako lažno suosjećanje s drugima.
Da je ona stvarno dobrotvor kakvim se prikazuje ona bi išla pomagat ljudima i tamo gdje nema kamera, nebi samo slala novac na područja pogođena katastrofom nego bi i sama pošla tamo zaprljaja svoju novu majcu i pomogla tim ljudima.
Jedini razlog zašto ona pomaže ljudima su novac i gledanost, zato me sačuvaj njezinog "dobročinstva", dosta mi je i ovih naših lažnih "dobročinitelja" nemoram još gledat i ove "uvozne".
Viva La izbor programa.


hahaha koji ste vi čru zlobnici.
daj mi molim te nabriojite 10 ljudi koji daju pare unesrecenima,
pomazu i zaprljaju i svoje majice ..
??
ko da nije pokretala bezbroj akcija pomoc ovima pomoc onima.
svoju ljubomoru ljeci na nekom ko to zasluzuje

dugi
28-07-2007, 13:12
Nije mi se dalo sve citati pa mozda ponavljam nekoga.

Shvatite ju kao televizijskog "besplatnog" psihterapeuta iza kojeg radi ograman tim ljudi.Ameri su takav narod da im treba privatni psihijatar,bracni terapeut ili psihoterapeut.Ona je to prepoznala i sve to nudi putem televizije i na taj je nacin zgrnula bogatstvo i stekla planetarnu popularnost.

Ne smeta mi ona uopce,poprilicno sam ravnodusan,mozda imam lagane simpatije prema emisiji,pogledam tu i tam ako slucajno upalim a u emisiji neki poznati glumac.

SharafCiger
28-07-2007, 21:55
onda neke debele žene koje plaču i žderu i pitaju se zašto ih nitko ne voli, pa neka žena kojoj je wc bio predaleko od spavaće sobe, pa žene koje imaju kosu do poda... siguran sam da ima i glupljih tema.
ti si Arkhame car.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: :pray: :pray:

Punisher
28-07-2007, 23:02
meni ide na zivce ona serija carolija,isuse poludim kad cujem da pocinje a stara je navije da sve ori,poludiiiiiiiiitttttt cuuuuuuuuuu

Dreamer Deceiver
28-07-2007, 23:19
ovo je tema o opri, a ne o čaroliji.

D.E.M.O.
29-07-2007, 00:40
ovo je tema o opri, a ne o čaroliji.
opra jeste carolija :D

Dreadlord
29-07-2007, 01:06
oprah show, naj epizoda michael jackson tvrdi da nije htio kupiti kosti jossefa merlicka... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray:

Lundvalnaden
29-07-2007, 15:48
meni ide na zivce ona serija carolija,isuse poludim kad cujem da pocinje a stara je navije da sve ori,poludiiiiiiiiitttttt cuuuuuuuuuu

hm i sad bih citirao -

"3.) Spam se jednako tako ne tolerira. Doduše, nećete biti permanentno udaljeni, ali će vas naši moderatori/administratori upozoriti.

Što se podrazumijeva pod "spamom" i kako će ga se tolerirati?

- započnete li temu u recimo "Gaming općenito" o novom Đuki Nukemu, te skrenete na temu o sobnim biciklima, biti ćete upozoreni"

..
moderatori "koji ozbiljno shvacate svoj posao" zast se me brise doticni post..
mislim, ipak je logicnije obrisat spamm

Xenon Demon
29-07-2007, 20:20
Jedino što zamjeram Oprah je normalizacija debljine......
"Joj ja sam debela".....
"ma to ti je sve uredu"
Nemam ništa protiv debelih ljudi ,ali kad to dođe do granica kad imaju zdrastvenih problema to je zaista prevršilo mjeru...onda kad ih netko uvjeri da je to normalno potpuno izgubim i ono malo razuma.......
"Dušo slobodno se debljaj.....ti si i dalje prekrasna"
,a to što će umrijet za 3 mijeseca to ono,koga briga!

Black Hawk Down
29-07-2007, 20:36
Jedino što zamjeram Oprah je normalizacija debljine......
"Joj ja sam debela".....
"ma to ti je sve uredu"
Nemam ništa protiv debelih ljudi ,ali kad to dođe do granica kad imaju zdrastvenih problema to je zaista prevršilo mjeru...onda kad ih netko uvjeri da je to normalno potpuno izgubim i ono malo razuma.......
"Dušo slobodno se debljaj.....ti si i dalje prekrasna"
,a to što će umrijet za 3 mijeseca to ono,koga briga!



kuš,kuš sada je u mršavoj fazi,pošaljiisti post sljedeći tjedan,poslje ručka

ssalG
29-07-2007, 21:46
hahaha koji ste vi čru zlobnici.
daj mi molim te nabriojite 10 ljudi koji daju pare unesrecenima,
pomazu i zaprljaju i svoje majice ..
??
ko da nije pokretala bezbroj akcija pomoc ovima pomoc onima.
svoju ljubomoru ljeci na nekom ko to zasluzuje

Prvo imaš edit opciju pa nemoj double postat.
Drugo nemogu ti ih navest iz vrlo jednostavnog razloga, naime ti ljudi i ne žele da im cijeli svijet zna ime, već pomažu samo zato da bi pomagali dok Oprah svaku svoju akciju pokriva sa 70 tisuća kamera nebi li svi vidjeli kako je ona dobra.

djubrex
29-07-2007, 22:25
???
kad je i kako (ne doslovno KAKO) ona silovana???
i kak se na obogatila?

Dreadlord
29-07-2007, 22:34
???
kad je i kako (ne doslovno KAKO) ona silovana???
i kak se na obogatila?

napisala je knjigu: Kad i kako (ne doslovno) sam silovana! i obogatila se :rotfl: :rotfl:
šala

Babitz
30-07-2007, 00:12
rekla u nekoj emisiji da ju je ujak seksualno zlostavljao i jebo prije 200 godina dok je bila klinka

Fenrir
30-07-2007, 00:13
rekla u nekoj emisiji da ju je ujak seksualno zlostavljao i jebo prije 200 godina dok je bila klinka

U čiča tominoj kolibi :rotfl:

Dreadlord
30-07-2007, 00:42
rekla u nekoj emisiji da ju je ujak seksualno zlostavljao i jebo prije 200 godina dok je bila klinka

U čiča tominoj kolibi :rotfl:

igraj oprah žikino kolo... jebo te žika u dupe golo... :)

ssalG
30-07-2007, 01:04
Vi ste najobičniji kreteni, šaliti se na račun nečijeg silovanja je bolesno, a još kada znate da se radi o incestu je još bolesnije.

Dreadlord
30-07-2007, 01:29
Vi ste najobičnijiSkreteni, šaliti se na račun nečijeg silovanja je bolesno, a još kada znate da se radi o incestu je još bolesnije.

ne, mi smo najposebniji kreteni :rotfl:

Xenon Demon
30-07-2007, 08:52
MI SMO POTPUNO BEZOSJEČAJNI KRETENI........ :rotfl:
Štoviše, mislim da su čak i žrtve same krive što su ih silovali.......
A ona Oprah njima govori kako nisu krivi a cijeli svijet zna da jesu.....
[ Ovo je bio potpuni sarkazam i ironija!!! ]

djubrex
30-07-2007, 09:33
kak se ona obogatila
jel nešto mutila (po svemu sudeći-DA)
ili je sve bilo "fer"

Xenon Demon
30-07-2007, 09:46
kak se ona obogatila
jel nešto mutila (po svemu sudeći-DA)
ili je sve bilo "fer"
Imaš pravo .
Istina je da je njen show jedan od najpoznatijih več 30 g ali to neznači direktno da mora bit 50 najbogatija osoba na svijetu....
Osim toga vjerojatno dobija besplatno svu onu šminku jer inače bi bankrotirala.....Jer jedino što je u Oprah beskonačano je trajanje showa te sloj njene šminke....

djubrex
30-07-2007, 09:51
hahahaha
jel ima neko viceve o njoj
rado bi ih čuo...

30-07-2007, 09:53
Što ste se okomili na tu žensku....istina i BOg da je imala sjeban život...ali se snašla i ima para sad...i radi ono što voli....pa zašto ne....uopče mi nije žao što ima para..zašto ne,...budite i vi pametni...s idejama...snađite se kao ona i budite bogati kao ona... :wink:

djubrex
30-07-2007, 09:54
pa dajte onda recite kak se obogatila???
100% nije na svojoj emisiji!

30-07-2007, 09:55
nije ti to sanja talk show pa da se nemože bogato zaraditi na emisiji...znaš li uopče kolko godina ona več vodi tu emisiju??

Dreadlord
30-07-2007, 10:16
MI SMO POTPUNO BEZOSJEČAJNI KRETENI........ :rotfl:
Štoviše, mislim da su čak i žrtve same krive što su ih silovali.......
A ona Oprah njima govori kako nisu krivi a cijeli svijet zna da jesu.....
[ Ovo je bio potpuni sarkazam i ironija!!! ]

Đeri
30-07-2007, 11:42
oprah pwnaaaaa :D

Death By Sexy
30-07-2007, 11:47
pa dajte onda recite kak se obogatila???
100% nije na svojoj emisiji!

ona je diler

Dreadlord
30-07-2007, 11:47
Bial je jedna epizoda u kojoj je oprah rekla svojoj publici:
I own you, you little n00bs!
:rotfl: :pray:
legendarna epizoda

Xenon Demon
30-07-2007, 12:27
Ozbiljno....di to mogu vidit!
To me podsječa na SAM & MAY episode 2:Situation Comedy
kad im ona debeljuškasta (nije oprah zato što je bijela) voditeljica kaže da kad im je davala aute da su je voljeli a sad kad nema para da ih nije briga....te onda kaže:
-You are all mine, you egoistick viewers!

SharafCiger
30-07-2007, 12:27
uuuu... jel se to redovito gleda?! :rotfl:

djubrex
01-08-2007, 10:54
MI SMO POTPUNO BEZOSJEČAJNI KRETENI........ :rotfl:
Štoviše, mislim da su čak i žrtve same krive što su ih silovali.......
A ona Oprah njima govori kako nisu krivi a cijeli svijet zna da jesu.....
[ Ovo je bio potpuni sarkazam i ironija!!! ]
kad ti dođe neka ženska na ulici u minici i ono zgodna onda se svi napale
pa tako se i manijaci napale ali oni ih i pohebu
ko im je kriv kad nose tak "izazoovnu odjeću"
no ipak nisu one(žrtve) krive kaj postoje manijaci...

Korpse
26-09-2007, 21:15
muškarci koji gledaju oprah-tetkice
žene koje gledaju oprah-peggySbračne vode
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Samael
27-09-2007, 08:16
Oprah...

Žena priprema vjenčanja, hrani i uči gladnu djecu, pomaže ženama u razdobljima, dijeli darove, pa onda sve opet, pa se dogodi neka svjetska katastrofa...uf...

Emisiju pogledao jedanput, kad se emitiralo nešto o duhovima, čini mi se...
Bilo to prije pet-šest godina.

Usput, jel ima isječak od te famozne rečenice?

I own you, little n00bs!

???

SkunK
30-09-2007, 20:13
Da, ali pomaze samo crncima.
Recimo onda kad je bio onaj uragan pomoc crncima.
Onda pomoc u Africi....

pa stalno neke socijalne teme kako su crnci u Americi potlaceni a ja mislim upravo suprotno. Al naravno onda si ti rasist a zapravo ta Oprah je prava rasistkinja.

Ako joj je tako stalo zasto onda ona ne uplati malo, eto citao sam neki dan da je prva medju svim najbogatijim ljudima u showbuissnesu.

Matilda Mother
30-09-2007, 21:03
Ako joj je tako stalo zasto onda ona ne uplati malo, eto citao sam neki dan da je prva medju svim najbogatijim ljudima u showbuissnesu.

da malo pozornije geldaš, vidio bi da i uplaćuje..i to podosta

najgg su mi ljudi koji su pogledali jednu emisiju i donijeli sud o ženi :pray:

SkunK
30-09-2007, 21:50
Ako joj je tako stalo zasto onda ona ne uplati malo, eto citao sam neki dan da je prva medju svim najbogatijim ljudima u showbuissnesu.

da malo pozornije geldaš, vidio bi da i uplaćuje..i to podosta

najgg su mi ljudi koji su pogledali jednu emisiju i donijeli sud o ženi :pray:

Vidio bi da uplacuje jelda?

Al nije ti poznat komentar njezinog bliskog priatelja gospodina Jerrya koji je rekao da mu je Oprah rekla da nikad nije uplatila nikakvu humanitarnu pomoc, da bi poslje to ispravo kao "šalio se".

bjedno.

Matilda Mother
01-10-2007, 15:13
Al nije ti poznat komentar njezinog bliskog priatelja gospodina Jerrya koji je rekao da mu je Oprah rekla da nikad nije uplatila nikakvu humanitarnu pomoc, da bi poslje to ispravo kao "šalio se".

bjedno.

a škole u africi se grade same od sebe? :?

sumnjam da baš niš ne uplaćuje da bi to prošlo tako nezapaženo :boohoo:

Rocchiro
01-10-2007, 17:43
Ako joj je tako stalo zasto onda ona ne uplati malo, eto citao sam neki dan da je prva medju svim najbogatijim ljudima u showbuissnesu.

da malo pozornije geldaš, vidio bi da i uplaćuje..i to podosta



mogla bi ona i vise

Sonic_Moronic
01-10-2007, 18:12
O jebote, pa zar mora uplaćivati? Ako ima puno love, znači ako ne da 10% toga svima, škrta je? :pray: Sama je zaradila toliko, nije ona ništa dužna nikome.

ChR0NoS
04-10-2007, 23:16
Oprah je legenda, žene je obožavaju, a i muškarci je gledaju... Zna žena napravit emisiju i to ti je to.

RIPtheREAPER
04-10-2007, 23:37
Neki dan gledao opru i bila tema o ovisnostima.
I kao rekla da je ovisna o hrani.

NE, ono, nemoj j*bat....
Cini ti se

Rocchiro
05-10-2007, 06:26
O jebote, pa zar mora uplaćivati? Ako ima puno love, znači ako ne da 10% toga svima, škrta je? :pray: Sama je zaradila toliko, nije ona ništa dužna nikome.

nemora.al dok pogledas ove bokce u africi i kolko sranja ima po svijetu...bilo bi lijepo da dade jos.al to naravno ne vrijedi samo za nju nego za sve koji mogu dati

Matilda Mother
05-10-2007, 08:02
Neki dan gledao opru i bila tema o ovisnostima.
I kao rekla da je ovisna o hrani.

NE, ono, nemoj j*bat....
Cini ti se

ne mora značiti...

ovisi do meatbolizma čovjeka, a može bit i nasljedno... :roll:

Nightyx
05-10-2007, 08:04
neam ništa protiv oprah..., jedino što previše voli crne ljude... :)

Herr Schnitzel
05-10-2007, 08:23
Al nije ti poznat komentar njezinog bliskog priatelja gospodina Jerrya koji je rekao da mu je Oprah rekla da nikad nije uplatila nikakvu humanitarnu pomoc, da bi poslje to ispravo kao "šalio se".

bjedno.

a škole u africi se grade same od sebe? :?

sumnjam da baš niš ne uplaćuje da bi to prošlo tako nezapaženo :boohoo:


Skole u Africi, a tko ce u njih? Ona djeca tamo crkavaju od gladi, ali nema veze! Imaju Oprinu skolu! gg...

Ide se od temelja...

RIPtheREAPER
05-10-2007, 09:40
ne mora značiti...

ovisi do meatbolizma čovjeka, a može bit i nasljedno... :roll:


pa rekla je da je ovisna o hrani...
dalje zakljuci sama

DesertEagle
05-10-2007, 10:44
oprah????? :rotfl:

Matilda Mother
05-10-2007, 13:34
Skole u Africi, a tko ce u njih? Ona djeca tamo crkavaju od gladi, ali nema veze! Imaju Oprinu skolu! gg...

gle, koji kurac ima koristi skupit novce i kupit hranu koja će im svima jedva dostajat dva tjedna..šta onda nakon toga?

potrošiš pare uludo; bilo bi im pametnije uložit te novce u uzgajanje nečega na mjestima di je to moguće...

ovako bar se djeca školuju i imat će više šansi za izvuć i sebe i ljude oko njih iz takve situacije...bar, se nadam da će tako bit :(

@ rip...kad je neko ovisan o nečemu onda to znači da se on/ona sam/a ne mogu kontrolirat...ako je nešto genetski naslijeđeno onda je to već teže i nisi ti kriv:))

Sonic_Moronic
05-10-2007, 14:20
Da ja imam toliko love, ne bi nikome ni za kruh dao. Jebeš Afriku.

~Dozer...
05-10-2007, 18:56
Necu se pravit pametan al je bila pametnija dok je bila deblja...
Salo pojelo mozak...xD
:)

MILF hunter
06-10-2007, 14:47
Smeće...tu glumi neku sveticu,širi sreću,pametuje sirotima da uvijek gledaju u vedriju stranu života,e pa hebate led da imam toliko love bio bi i ja sretan.

Totalno bezveze,primjereno tipičnoj ženi SAD-a,vjerovatno najglupljem živućem biću na planeti. :D

06-10-2007, 15:28
E ja čitam ovaj zadnji topic tj stranu i ja nemrem vjerovat kako neki od vas razmišljaju.Tolko primitivno i surovo da je to strahota.


Da ja imam toliko love, ne bi nikome ni za kruh dao. Jebeš Afriku.

E vidiš ona je drugačija...dakle bolja osoba od tebe...a pazi sad...i pametna je..znaš zašto??Jer od tih dobrih dijela još i zaradi.


Necu se pravit pametan al je bila pametnija dok je bila deblja...
Salo pojelo mozak...xD
:)

Čim si stariji drugačije razmišljaš.Vjerujem da je došla u fazi u kojoj nema granica nad bogatstvom...ali s time če samo poludjet ništa drugo.


Smeće...tu glumi neku sveticu,širi sreću,pametuje sirotima da uvijek gledaju u vedriju stranu života,e pa hebate led da imam toliko love bio bi i ja sretan.

Totalno bezveze,primjereno tipičnoj ženi SAD-a,vjerovatno najglupljem živućem biću na planeti. :D

A ajde ti napravi što je ona bila ako si the pametan man...ajde...napravi i ti nešto kao što je ona u životu...pa se onda hvali da bi i tebi bilo lijepo u životu.Mislim da je dovoljno patila što su je silovali u mladosti.
A ona je tolko snage imala da je otvorila biznis pomoču kojeg pomaže ljudima(kolko tolko) i još na tome ima financijske koristi.
Opet tu stoji to novinarstvo,konkurencija i ljudi koji to sve napuhavaju.Totalno bespotrebno i totalno jadno.Jer smo svi ljudi i svi griješimo.A ona neka radi što želi...kaj se mene tiće bolje išta nego ništa.Naši poduzetnici neki nikad kune nisu dali u dobrotvorne svrhe a za njih se priča kako su sve fer napravili i zardili u skladu sa zakonom...yeah right.

Samo ču vam reć za kraj...ne zavidim nikome tko ima para...čak je i nebitno kako do njih dođeš...bitno je dal znaš razmišljati i kako to radiš...A kad dođeš do tog nivoa da imaš puno onda slijedi svoje srce i svoju volju.Jer oprah nemora ništa raditi..ona je već svoje napravila...

OVER AND OUT.

B4j4
06-10-2007, 15:56
ja mislim da bi vrlo malo ljudi davalo lovu u dobrotvorne svrhe da im se to ne odbija od poreza :? bilo je jucer na telki mislim, opra je prosle godine zaradila 260 milja dolara :o :o :o koja lova covjece...

MILF hunter
06-10-2007, 15:58
@amd freak kao prvo,zamolio bih te da prije nego kreneš komentirati moj post najprije naučiš čitati,a zatim opet pročitaš naslov topica koji glasi "Oprah Show",a ne "Oprah Winfrey"!
Zatim pročitaj opet moj post...dakle ja kažem da mi je emisija smeće,a ti kreneš sa mnom polemizirati tu i ulazit u rasprave tipa "...ako si the pametan man...". Ne razumijem šta ti tu nije jasno,kao ni šta si želio postići svojim postom jer ako mi se emisija ne sviđa,teško da ti tu možeš izazvati suprotan učinak stoga ove tvoje "mudrosti" zadrži za sebe 8)

ova mi je najjača:

ne zavidim nikome tko ima para...čak je i nebitno kako do njih dođeš.

Do ovog dijela sam te čak i shvaćao ozbiljno,ali hebate led,oladi malo...pa komentirao sam emisiju,a to što ne dijelim tvoje divljenje i suosjećanje sa sirotom Oprah koja dijeli Mercedese gledateljima nakon emisije,to je moja stvar,jbg... :wink:

06-10-2007, 16:11
Smeće...tu glumi neku sveticu,širi sreću,pametuje sirotima da uvijek gledaju u vedriju stranu života,e pa hebate led da imam toliko love bio bi i ja sretan.

Totalno bezveze,primjereno tipičnoj ženi SAD-a,vjerovatno najglupljem živućem biću na planeti. :D

1.Nigdje ne spominješ da govoriš samo o emisiji
2.Vrijeđaš ženu koju u biti ne poznaješ ako ne i sve žene u sad-u


ova mi je najjača:
Citat:
ne zavidim nikome tko ima para...čak je i nebitno kako do njih dođeš.


Do ovog dijela sam te čak i shvaćao ozbiljno


TO je moje mišljenje...ako ako misliš da su svi ovi milijunaši došli do toga na legalan način nemoj se više bavat time.

:wink:

MILF hunter
06-10-2007, 16:32
1.Nigdje ne spominješ da govoriš samo o emisiji
Odgovaram na topic "Oprah Show" što je još uvijek (ukoliko nisam šenuo) naziv te emisije,ne? Koliko znam,toj ženi nije ime Oprah Show,već Oprah Winfrey pa bih naglasio da se radi o njoj,get it? (ili ti i to moram crtati?)


2.Vrijeđaš ženu koju u biti ne poznaješ ako ne i sve žene u sad-u
Tuži me :yuck: Kako rekoh,taj dio odnosio se na emisiju...stoga,cut it! 8)

Znaš,više od 50% Amerikanaca vjeruje da su krave ljubičaste...toliko o tome. :D

Što se tiče milijunaša i zelembaća,živo mi se fućka na koji način su došli do njih,to ionako nema veze sa ovime...ne razumijem razlog spominjanja istih.

Fenrir
06-10-2007, 16:34
1.Nigdje ne spominješ da govoriš samo o emisiji
Odgovaram na topic "Oprah Show" što je još uvijek (ukoliko nisam šenuo) naziv te emisije,ne? Koliko znam,toj ženi nije ime Oprah Show,već Oprah Winfrey pa bih naglasio da se radi o njoj,get it? (ili ti i to moram crtati?)

Ne, njoj je ime Orpah, Oprah je typo koji se kasnije uvriježio kao njeno pravo ime :*

MILF hunter
06-10-2007, 16:38
Isti k...c,ali kamen spoticanja je druga riječ... :wink:

callista
06-10-2007, 18:34
oprah show nekad stvarno preserava.. ali nemože se reći da nije zanimljivo...ponekad :)

darth burek
24-10-2007, 22:42
Ma hebeš to...baš mene zanima kako je neki idiot prokockao svoju kuću...kako neka žena ima 36 djece...kako je neki čovjek poginuo snimajući tornado sa 50 metara od njega...ili ''NARAVNO'' kako neka žena ima ekonomske probleme jer svaki dan ide u frizera.

GrimReaper
24-10-2007, 23:11
pa ono poučna emisija(ponekad) mada me oprah živcira jer sve to svodi na neku glupu razinu...

al fakat zna bit jebenica tema

shai_hulud
25-10-2007, 09:25
teme su interesantne, al zaključci, uzdisanje rasplakane publike, forsanje samohranog majčinstva, opravdavanje nerada u žena, uzdizanje neposojećih američkih supkultura, review sekcija trulih filmova, podilaženje naciji preko tevea, nepostojanje nikakvog svijeta izvan granica Amerike...i naravno, "Kako smršaviti pješke" svako drugo emitiranje - smješta ga na dno police zajedno s Cosmopolitanom, i natpisom - "zaista kvalitetna ambalaža"

Rocchiro
25-10-2007, 09:41
teme su interesantne, al zaključci, uzdisanje rasplakane publike, forsanje samohranog majčinstva, opravdavanje nerada u žena, uzdizanje neposojećih američkih supkultura, review sekcija trulih filmova, podilaženje naciji preko tevea, nepostojanje nikakvog svijeta izvan granica Amerike...i naravno, "Kako smršaviti pješke" svako drugo emitiranje - smješta ga na dno police zajedno s Cosmopolitanom, i natpisom - "zaista kvalitetna ambalaža"

o tome ti ja pricam

darth burek
25-10-2007, 21:11
8) Ma je!Sve je to tako...

Korpse
25-10-2007, 21:59
kad je jebena tema onda pogledam kao sad je bilo o zaštiti online lutrija ono kad ti manu 5000$, a kad je tema za pedere onda se privremeno banam sa tv-a.
mislim da je već bila ovaka tema... :?

LD
26-10-2007, 22:46
..O u kitu marjanovu, i mene počeo živcirat faking OprahNoge Show. Kako to netko moze gledat? Sat vremena gledanja kako tipica random dekorira nečiji stambeni prostor sa družbom pederčića!! Izludio sam...


PS: Samo da se razumijemo :) , komp mi nesto kenjao, pa sam gledo TV, i non-stop "šaltam" programe da vidim jeli završio taj show, doživio sam slom žila na velikom palcu desne nogeod tolikoga "šaltanja"!

hacker
26-10-2007, 23:08
Ovo mi je jača fora što se tiče Oprah

eQcFYUBLzcw


Imaš još taj video? Izbrisali su ga...

Rang€r
28-10-2007, 22:44
teme su interesantne, al zaključci, uzdisanje rasplakane publike, forsanje samohranog majčinstva, opravdavanje nerada u žena, uzdizanje neposojećih američkih supkultura, review sekcija trulih filmova, podilaženje naciji preko tevea, nepostojanje nikakvog svijeta izvan granica Amerike...i naravno, "Kako smršaviti pješke" svako drugo emitiranje - smješta ga na dno police zajedno s Cosmopolitanom, i natpisom - "zaista kvalitetna ambalaža"

jedan velki sign :pray:

Grimm-Reaper
30-10-2007, 16:42
Žena pomaže gdje god može, što se ne može reći za mnoge druge.

Kablam
05-12-2007, 16:01
Ma šta je tebi. Oprah je Zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Signed ten times with forged signatures

x0xmajax0x
20-01-2008, 22:10
Meni je ona baš cool dobro je što pomaže ljudima... a ako ćemo se vrijeđat... ti što si otvorio ovu temu... IMAŠ RUŽNU SLIKU!!! :yuck:

SkunK
20-01-2008, 22:16
Steta sta pomaze samo nekim ljudima

DrunkyDuck
20-01-2008, 22:18
Pouka je: udebljajte se do granice kad ce vas iz kuce iznositi vilicarom, pa kod Opre po Ferarija. Jer je to ono sto svima zapravo fali u zivotu.

prcko
20-01-2008, 22:19
Oprah je zakon zenska.Obozavam gledat njezine emisije :pray:

karloman
21-01-2008, 00:41
ako ona tebi pokloni nešto u emisiji budi siguran da je time zaradila barem 2 puta vrijednosti toga...ne daje ona stvari radi drugih...

puna je para, i boli ju da ne velim k.... za zaradu, njoj zarada više ne igra nikakvu ulogu...
....meni je ona ok, humana je i pomaže drugima, a da ima nekad debilne goste ima, ali to se rijeđe događa, sve u svemu je ok.... :wink:

karloman
21-01-2008, 00:48
nemoj flejmat.... :D
...to bi ti uvijek trebalo biti na pameti kao jednom uglednom moderatoru nekoliko podforuma.... :wink:

karloman
21-01-2008, 01:01
to su neka nova pravila ???
kolko ja znam sig nebi smio premašit 50Kb, moj je 59.86Kb, znači pretežak je samo 9.86, a ne 29.86, ako nije tak, slobodno me popljuj.... ipak smo na adekvatnom mjestu.... :D

Jerry
21-01-2008, 09:30
watafak?inače neki dan sam gledo oprah kad je bilo ono nešt u školi nekoj u americi za diskriminaciju,etc :(( :cry:

x0xmajax0x
21-01-2008, 10:36
Steta sta pomaze samo nekim ljudima

A štaš... ne može svima... piši joj na mail, možda i tebi pomogne!!! :D :D

MILF hunter
22-01-2008, 19:28
S toliko love,ni meni ne bi bilo problem pomoći nekome,btw feministicom se nekako čini :?

j0&amp;#1593;&amp;#947;
24-01-2008, 10:22
Al nije ti poznat komentar njezinog bliskog priatelja gospodina Jerrya koji je rekao da mu je Oprah rekla da nikad nije uplatila nikakvu humanitarnu pomoc, da bi poslje to ispravo kao "šalio se".

bjedno.

a škole u africi se grade same od sebe? :?

sumnjam da baš niš ne uplaćuje da bi to prošlo tako nezapaženo :boohoo:
ti bi radije da djeca uce nego da jedu i da zive ...
hebote da meni sagradi skolu a da nemam sta jest poslo bih je u 3 pikacuve munje

MasaKrisT
24-01-2008, 10:47
jesu li nickovi poput ovog iznad mene dopusteni?

Nemesis
24-01-2008, 10:55
ma to je bot.

DrunkyDuck
25-01-2008, 17:40
ti bi radije da djeca uce nego da jedu i da zive ...
hebote da meni sagradi skolu a da nemam sta jest poslo bih je u 3 pikacuve munje
Uzmi Live Aid kao primjer. Bono i ostali organizatori su zamoljeni da primjene drugaciju taktiku jer su gladni postali ovisni iskljucivo o milostinji i poceli zanemarivati nacine na koje su inace dolazili do hrane.

Slazem se, treba im svaka pomoc koju mogu dobiti, ali samo hranjenje im nece dugorocno pomoci. Obrazovanje i otvaranje radnih mjesta ce im pomoci da se oslone na vlastite noge.

Jednog dana kad zavrsis osnovnu, srednju i mozda faks ces shvatiti da ipak nije sve bilo uzalud.

DrunkyDuck
25-01-2008, 18:38
Ma, daj mu i ribu da ne peca gladan.

Freestyler
25-01-2008, 23:23
Ma, daj mu i ribu da ne peca gladan.

roflmao

Norther
27-01-2008, 10:33
Meni je ona baš cool dobro je što pomaže ljudima... a ako ćemo se vrijeđat... ti što si otvorio ovu temu... IMAŠ RUŽNU SLIKU!!! :yuck:Hanzaplast ? po meni jedan od najboljih avatara na forumu...

sta se oprah tice...ne gledam, pogledao sam prije al prelose je to.oprah je gej.

Peyo
05-02-2008, 21:45
Meni je show baš odličan, daleko bolji od svih ostalih na telki (toga tipa)! Žena mi je prije bila simpatičnija, sad ju je u zadnje vrjeme možda malo novac spoilao pa je nešto bahatija i drži se uzvišeno nad nama smrtnicima!

nosferatu25
20-02-2008, 20:51
gledao sam show pre neki dan, au koliko sam se iznervirao, možda je Oprah ovako ok, ali što je umislila da je duhovita :shock: ! I još bilo kakvu buđavu foru da kaže publika crkava od smeha... pa i da su gosti mujo i haso ona bi napravila da izgleda kao da su najveći smorovi za razliku od nje :? ipak, znam da je sve to gluma pa se ne uzbuđujem baš toliko :D

prcko
21-02-2008, 23:25
Sanja na rtl-u je trebala bit kao oprah,al to je nemoguce.

Matilda Mother
24-02-2008, 06:43
btw feministicom se nekako čini :?

šta s tim ne valja?




Slazem se, treba im svaka pomoc koju mogu dobiti, ali samo hranjenje im nece dugorocno pomoci. Obrazovanje i otvaranje radnih mjesta ce im pomoci da se oslone na vlastite noge.

exactly

MILF hunter
25-02-2008, 13:17
Feministice->žene koje ne primaju dovoljno i kažu da se nikad neće udati... :D

Korpse
25-02-2008, 15:52
feministice su žene sa brkovima :D

MILF hunter
25-02-2008, 19:11
Koliko sam čitao,njoj to ne smeta... :D

Neven <R>
25-02-2008, 19:17
Ajmo prestat s lošim šalama i vratiti se na temu?

MILF hunter
26-02-2008, 12:17
Da si imao šta pametnog napisati osim glupog upozorenja,napisao bi...

Korpse
26-02-2008, 13:02
nemoj se raspravljati sa modovima, biti će krvavo...:)
Hell, baš zato što če to ona pročitati sam napisao :D