PDA

Pogledaj cijelu verziju : Harry Potter??



Sgt. Bull
13-07-2007, 09:04
Ili ono što je trebalo nalikovati spomenutom...Peti dio,do sada najopširniji dio ove franšize koji je uopše,kako kao knjiga kako kao film,došao je i do velikog EA-a po nevjerojatni peti put,i opet od dobre i kvalitetne igre,ništa.Ne shvaćam kako EA misli da ovako izdaje igre,pa se onda žali što svako malo moraju zatvoriti studio na nekom mjestu,otpustiti par stotina "radnika" ili u krajnjem slučaju povući igru sa tržišta.Kao i svake godine i ove godine,mnoge fanove širom svijeta je uhvatila groznica,opet dolazi Harry Potter u kina i naravno prati ga vjerna igra,no pitanje je da li je ova igra vrijedna igranja??Težak odgovor,igra sa mnogo propusta i jednom do dvije-tri dobre stvari(nažalost može se reći da su ove stvari standardno dobro urađene kod EA-a)ne može se niti pod jednim uvjetom reći da je dobar produkt a još manje "Igra vrijedna življenja".Kao što je poznato,veliki div EA-a je kao i uvijek,prepoznao moguću mašinu za novac pa je otkupio licencu,sklopio ugovor o masovnom,počesto nervirajućem sistemu reklamiranja "moraš odgledati" Warner Brosa i vjerovali ili ne samoga sebe.I ove godine su uz veliki hype(barem za fanove HP-a)izdali...pa eto nazvat ću je igrom.Dakle poluprodukt,sličan onome koji sam gledao i protekla četiri puta i ovaj put je bez ikakve dvojbe izbio moj novac iz džepa i došao u moje ruke,i ovaj put sam kao budala vjerovao EA-u,i ovaj put sam zanemario to što EA u isto vrijeme radi više igara,i ovaj put sam se nadao nečemu.Dakle prva stvar koju sam primjetio kod Harry Pottera 5 bila je veoma dobra grafika,to je vjerojatno jedina dobra stvar koju su uvijek znali napraviti,grafika,vjerno prenjeta lica svih glavnih ali i sporednih likova su veoma dobro urađena(zahvaljujući tehnologiji skeniranja lica) a veliki Hogwarts je sa prelijepo ukrašen sa mnoštvo portreta,što onih koji miruju to i onih koji zanovjetaju,dobacuju ili vas nerviraju.Dakle grafika kao i uvijek blista i veoma je dobro urađena no...prvi element na koji ću se požaliti,a to će vjerojatno smetati i svim fanovima Harry Pottera je ni manje ni više priča,priča koju svake,ama baš svake godine dragi nam EA izmjeni i promjeni u nekim,barem nama fanovima,bitnim detaljima i samim time dovodi samu priču u igri do mogućnosti (ne)stvarnanja zapleta,već stagniranja na jednom mjestu.Ok,mora se radi igre...hmmm svake godine isto,kamera...Kao i svake godine EA je napravio veoma grozan posao sa kamerom,koja ne samo da će glupo se ponašati u određenim situacijama već će često okretati se oko igrača bez prestanka,otići u pogrešan ugao,zapeti iza zatvorenih vrata nakon što Harry i kompanija prođu kroz njih(!!) i mnoštvo još užašno po gameplay pogubnih elemenata koji se tiču kamere a i vašeg strpljenja.Idemo dalje,spomenuh gameplay,moram reći da je igra opet na zavidnom nivou,barem početniku i petogodišnjem klinji koji je prvi puta sjeo za PC,a što je sa onima koji duže igraju?Eh,pa već na "Normalu" će te ovo preći za cca 3-4 dana,ili nekih 5-6 sati igre ako već želite,i to pod uvjetom da rastežete,da se nervirate i da vam kamera zapinje svakih 20-tak minuta i dok se ponovo unormali izgubite još 10-tak minuta jer je družina negdje tu zapela,dakle gameplay=0,svaki iskusniji gamer će igru usisati kroz 5 sati a mlađi i ne iskusniji za nekih cca 10 sati.Često mutavi zadatci,koje ne želim čak ni da dam primjer će svakom pravom gameru pružiti dozu,dosade.Dakle nakon upropaštene priče,groznog gameplaya na scenu stupa zvuk ilivamga muzika,moram priznati da je muzika na nivou,kao što su i sami napomenuli otkupljivanjem one poznate Hedvigine teme(kako je nazivaju) doprinjelo je ono osjećaju Harry Pottera,narafno EA je ovaj dio uradio kako i spada i tu zaslužuju lijepu 8,dobro 9.Ali igra sva sastavljena u jednu ne spada u završen produkt,jadan,veoma jadan gameplay uz ispoliranu grafiku i zvuk sa veoma lošom kamerom i kontrolama(dakle ovo sam zaboravio reći kontrola spellova je promjenjena,i to na bolje što je jedan plus)kamere je jadno urađena,a sa druge strane spellovi su poprilično pristojno urađeni,ipak sve ovo sastavljeno daje jedan poluprodukt,koji je vrijedan našeg novca jedino ako smo fanovi ove franšize,a inače? Držite se dalje od Harry Pottera i giganta EA-a,koji čini se samo upropaštava naše nade i snove,barem što se tiče ove igre,jer nakon katastrofalnog četvrtog dijela došao je grozan peti...a šesti?? eh to ćemo tek vidjeti...

Nightyx
13-07-2007, 09:07
signed
(ne želim citirati tvoj post...pre....velik...je)

mravojed20
13-07-2007, 09:12
Mogao si samo napisati da igra nevalja,ja već ionako znam da nevalja i da postoji samo zbog popularnosti knjiga i filmova,da se zgrne još para.

M@T3J
13-07-2007, 09:43
Ja neznam da li je ijedna igra od EA poslije 2000. godine, a rađena je po nekoj knjizi, filmu, sportskoj ligi vrijedna igranja. Oni znaju da ako imaju licencu da će fanovi to kupovati, bilo da je igra loša i li dobra. I naravno mnogi fanovi to kupuju i oni zarađuju milijarde i milijarde.

I nadam se da će Harry Potter umrijeti u sedmom dijelu i da će to već jednoma prestati jer su mi se već popeli na (biiiiiiipp).

Nemesis
13-07-2007, 09:52
imas pravo,i mene taj je*eni harry potter živcira,a pogotovo one jadne igre o njemu i još kad vidim da u VB zajedno sa još jadnijim simsima zauzima 1. i 2. mjesto na ljestvici igara...

flander
13-07-2007, 10:25
ja zbilja ne vidim dali je uopće bilo koji film zaradio bar upola toliko koliko je zaradio sa igrom. Svaka igra koja izađe po istoimenom filmu je propalitet, a što se tiče HP-a nit sam fan knjige, filma, a još manje igre,mada sam pogledao svaki film do sad ali čist onak iz dosade, bolji mi je Hobbit koji je puno zabavniji. :)

Nemesis
13-07-2007, 11:23
ja takve ljude ne razumijem,jel oni ikada pročitaju koju recenziju neke igre,pa onda tek kupe.da ljudi malo više čitaju,ne bi se prodalo toliko fifa,simsa,nfs-a(čast izuzecima),nba,harry pottera.jedino mi je žao dobrih igara i filmova koji ostaju zasjenjeni takvim sranjima.

flander
13-07-2007, 11:33
pa u tome je i bit svega, naprave odličan film, recimo LOTR i sad zarade milijune s tim filmom, i naravno zabriju si da bi mogli napravit i igru koja bi rasturala, qurac LOTR je onak solidna strategija ali ipak ima puno promašaja, pogotvo jedan od največih je taj što možeš delat ograničen broj jedinica, mislim si u filmu onih orkova je bilo miljarde,a u igri ih napraviš 100 i amen si, tak da je to veliki promašaj, isto se sječam Spider-man 2 igre, katastrofa, a toliko toga su nasrali po recenzijama da bi mogla dobit nagradu za "best game ever"

Rocchiro
13-07-2007, 12:39
4 dio mi je vec bil tesko sranje,ovo se uopce ne usuđujem probati

Nemesis
13-07-2007, 12:45
ma daj ajd,sere mi se više od svih onih nastavaka fife,simsa i kojekakvih igara koje su zapravo svaka ista...ali hvala Bogu,tu uskaču igre poput far crya,pro evolution soccera,half lifea,WoW-a,itd... :pray:

McPingvin_v2.0
13-07-2007, 12:58
Knjiga-> PREJEBENA
Filmovi-> Malo bolje od prosjeka
Igre-> SAČUVAJBOŽE


Čim se izgubi osjećaj kod izrade nečega kvaliteta opada.

Mahadeva
13-07-2007, 13:05
ne i ne namjeravam, jednostavno mi se gadi.

Deno
13-07-2007, 14:08
ne i ne namjeravam, jednostavno mi se gadi.

K4ciga
13-07-2007, 14:37
Knjiga-> PREJEBENA
Filmovi-> Malo bolje od prosjeka
Igre-> SAČUVAJBOŽE



filmovi = bolje da nisu snimili
igre = /quote Sgt.Bull

THUNDER_DINIX
13-07-2007, 15:21
nisam jos igrao, ali namjeravam. valjda cu nabavit uskoro...

Toxic
13-07-2007, 15:28
Knjige u mi super kao i filmovi ali sam od igara igrao samo prvi i mozda drugi (nesto sam zaboravio :D). Odmah sam vidio u kom grmu leži zec i puši marihuanu. Shit i po. Neću uzeti ovaj niti namjeravam.

Mafioz0r
14-07-2007, 15:19
Harry Pottera 5 sam procitao do pola, a nakon toga mi je previse isao na jetra... dakle ici cu pogledat film da vidim sta se dogodi na kraju... a igru necu dotaknut bluetoothom kroz neprobojno staklo

Sterpo
14-07-2007, 16:12
igru ne namjeravam igrati :wink:

THUNDER_DINIX
14-07-2007, 18:56
e ne kontam zasto ovdje kenjate o filmu i knjigi kad vec postoji tema za to u MM... ovo je samo za igru, ne?!?

Prince-Artas
14-07-2007, 20:23
da igra je očajna i to se vidi po ocjenama prijašnjih nastavaka
http://www.gamerankings.com/itemrankings/itemsearch.asp
usto mogao si zaključit na temelju prva 4 dijela da će i 5 dio sakat :)

revenion
14-07-2007, 22:50
Nisam ni ne namjeravam...1. dio onak ajd dobro za pocetak 2. malo razradili ok 3. postao monoton i dosadan 4. vec mi ide na zivce 5. necu igrat >.<

Lord Jambrek
14-07-2007, 23:16
1,2,3 dio su relativno dobro napravljeni, iako je PoA malo monoton. Na kameru se nemam kaj požalit.

No od GoF je sve krenulo u jendom smjeru-->KONZOLITIS.

Da, igra koja se morala igrati gamepadom i bila je tako glupa da je to bolesno.

OoTP sam igrao demo i nakon 15min. GASI i del.

Volim HP knjige, filmovi su još od PoA otišli u bananu(nose "bezjačku" odjeću okolo, a u knjizi lijepo piše da su u pelerinama)

Sonic_Moronic
14-07-2007, 23:56
Igre su mi bile dobre (1. i 2. dio sam igrao) , filmove baš ne pratim, a od knjiga ću postat zombi.

Dark Saruman
15-07-2007, 08:40
istina, svaka Harry Potter igra suxa, zasto? Zasto sto je jednostavno PREdječja

Arbiter of Change
15-07-2007, 10:08
Iskreno, meni je od svih Harry Potter igara najbolja bila Zatočenik Azkabana - ove prije su bile prejednostavne i nisu imale neku dobru prezentaciju, a ove kasnije su samo otišle na prezentaciju.... i to lošu.

Rocchiro
15-07-2007, 10:31
meni su od igra dobre prve tri,a prva mi je jos nekak najdraza.igral sam ju dok sam bil malo mlađi i solidno me zabavila,malo je bila prelagana al jebiga.dobil sam original i bas mi je bila kul igra.metloboj i sve to.ove druge dve su isto ok,zabavne djecje igre.ali 4. dio...jao,dok sam ga nabavil i pokrenul isel sam provjeravati dal mi mozda negde u pozadini nekakav emulator radi!!!da sam mozda nabavil emuliranu verziju s konzola.ali nazalost ne...ipak prođoh igru,a bome budem i 5. dio.reda radi

Mafioz0r
15-07-2007, 10:36
Prvog Harry Pottera sam igrao po cijele dane, nakon toga nisam taknuo nijedan nastavak

ZorgTheBorg
04-09-2007, 15:15
Drugog Harry Pottera sam igrao po cijele dane, nakon toga nisam taknuo nijedan nastavak

Lord Ragnarok
04-09-2007, 20:27
nope i ne namjeravam

100EURO
05-09-2007, 11:38
Kolko vidim igra ne valja i necu ju igrat, al i da valja nebi ju igrao

DON METAK
09-09-2007, 12:43
nisam je igrao i neću kada sam pročitao anketu :yuck:

Duh
09-09-2007, 15:05
Nisam igrao ni ne namjeravam jer je već i četvrti dio bio čista glupost

Samael
11-09-2007, 11:19
Sry, krivi odgovor u anketi.
Zadnji i jedini Potter koji sam igrao je bila dvica.
Nije da mi se svidjela, ali nije da je prezirem. Dobra zabava za nedjeljno poslijepodne kad nemaš pametnijeg posla.
8)

Slayer
18-09-2007, 20:58
knjiga je dobra sve ostalo je loše... btw zna li tko ista o preradi nekog nastavka sto je kao neka novinarka preradila u bolje...?

ZorgTheBorg
18-09-2007, 21:05
knjiga je dobra sve ostalo je loše... btw zna li tko ista o preradi nekog nastavka sto je kao neka novinarka preradila u bolje...?
Slazem se
Al ovo... Mod za knjigu... lol :rotfl:

Slayer
18-09-2007, 21:06
ma ne sigurno sam negdje cuo da je tako :D nije mod :D

ZorgTheBorg
18-09-2007, 21:10
Neda mi se temeljitije guglat za mod, a na Mod DB-u ga nema. Jel znas postoji li deinstalacija ili cu morat cupat pa fotokopirat stranice?

Slayer
18-09-2007, 21:23
pa nije mod za igru; knjiga je drugacija, nemres to nac pod modovima to skines negdje s neta al neznam di :D :D :D :D

ZorgTheBorg
18-09-2007, 21:24
:rotfl:
Znam zafrkavam se

Rang€r
19-09-2007, 11:49
Ja neznam da li je ijedna igra od EA poslije 2000. godine, a rađena je po nekoj knjizi, filmu, sportskoj ligi vrijedna igranja.

hmmm LotR BfME 1&2 i to je to valjda :(

Norther
22-09-2007, 11:13
Po meni Knjige i Filmovi su ok iako je sve to komercijala, al igre...sacuvaj boze :twisted:

Armachus
22-09-2007, 11:49
Nisam igrao ni ne namjeravam jer je već i četvrti dio bio čista glupost

Potpisujem... prva dva su mi dobra, narocito prvi. 4 dio mi se nimalo ne svida!

T.E.O.
23-09-2007, 17:03
Ja sam igro dvojku i jedino sta mi se nije svidilo je to da su pretjeravali sa zadacima(npr.: Da bi maznuo neke sastojke Snapeu moram ic kroz neka mjesta gdje su lava, čudovišta itd. :shock: ),onda Harry Potter Qudditch World Cup i on mi je odlican :bravo: (pogotovo kad bi stavio najvisi level i pokusavao pobjedit),onda trojka mi je OK al da dođem do kraja glavne priče(ne računam monotono skupljanje Beansova il kako se vec zovu :nonono: ) mi je trebalo jaaako malo,a 4. sam probo samo demo.
BTW:U SvimSHarry Potterima me malo smetaju oni chalengs na nastavi jer umijesto da stave vise detalja iz knjige oni vrijeme igre ispunjavaju takvim glupostima :cry: (ne zelim rec sranjima,evo nisam reko).

Svinjoguz
23-09-2007, 17:27
mrzim sve što ima veze sa harry potterom..nevjerojatno me taj lik nervira..

Korpse
26-09-2007, 20:59
harry reporter suxa na veliko, skoro suxa kao spiderman 2 obadvoje big bullshit... imam mlađeg brata koji misli da je igra super i on ima brata idiota koji mu te shitove instalira, dobro neću više. vidio sam, zgrozio sam se, nikad više, imam noćne more, idem psihiću, oporavljam se dobro.
igra je nositelj nagrade shit of the year (po meni). molim vas nemojte jeSigrat... :pray: :pray: :nonono:

|Thunder|
01-11-2007, 12:30
Ko jos kupuje to sranje?? I da nositelj Shit of the century* :toilet:

BigStorm
01-11-2007, 13:46
kad sam bia mladi procita sam cak 2 knjige :shock:

Iron Storm
01-11-2007, 15:59
Ovako:
Knjiga - super, imam svih 6 do sad, nabavit ću i sedmi...
Film - blesavo, pogledao sam prva tri filma...
Igra - prva je jedino (ajd, nekako) dobra, ostale su KATASTROFA (rang: BELOW SHIT)

callista
01-11-2007, 16:34
Ovako:
Knjiga - super, imam svih 6 do sad, nabavit ću i sedmi...
Film - blesavo, pogledao sam prva tri filma...
Igra - prva je jedino (ajd, nekako) dobra, ostale su KATASTROFA (rang: BELOW SHIT)

potpisujem.

Arbiter of Change
01-11-2007, 16:51
Darovi Smrti?
Čestitao bi našem prevoditelju.

callista
01-11-2007, 17:17
zna li tko hoće li mi iz algoritma dostaviti u bosnu nešto, npr naručio bih darove smrti...
sroy na offtopicu.

Korpse
01-11-2007, 17:21
Ko jos kupuje to sranje?? I da nositelj Shit of the century* :toilet:
bravo, čovječe... to i ja mislim o igri!

shai_hulud
01-11-2007, 17:48
elem, čitao sam jerbo ne mogu spavat, a ping oče srat....al, o moralu, dječjem odrastanju, veselom čarobiranju i "zdravo Ok! ja sam Ok!" ljubavnim pikanterijama, može se u puno manje stranica.i s puno više stila.
al daleko od toga da nije kvalitetno. budem slobodan u ispoljavanju svog ukusa, pa reknem - dosadno & djetinjasto.
filmovi, ovi mračnijih boja, su solidni, od redatelja do redatelja.
igre...mnjeee :yuck:

Karlo_from_Bjelovar
01-11-2007, 18:10
osobno sam igrao 2&3, jedino mi je 2 bila kolko tolko dobra...

osobno sam fan knjige i upravo citam 7. (darovi smrti)...

i pls samo nemoje doc neko i rec: "ja sam gledao film, sigurno je i knjiga tak jadna"...

dosta stvari je izostavljeno u filmovima, slicna je situacija i sa LOTRom... onaj ko nije cito LOTR-a smatram da se ne moze ni smatrati fanom... knjiga je nekoliko puta bolja od filma...

Korpse
01-11-2007, 18:21
knjige su dobre, ali su igre fuj.

Duh
01-11-2007, 18:38
meni su knjige super. deathly hallows sam pročitao na engleskom a ostale dijelove na hrvatskom.Al igre mi suksaju jedino su 1 i 2 dio bili dobri

Prince-Artas
01-11-2007, 18:58
zna li tko hoće li mi iz algoritma dostaviti u bosnu nešto, npr naručio bih darove smrti...
sroy na offtopicu.

ja sam svoj primjerak kupio na kiosku Tiska, pa ako si blizu granice pokušaj naći

Karlo_from_Bjelovar
01-11-2007, 19:21
ja sam isto kupio na kiosku tiska... cijena mu je ista kao i u algoritmu, 179 kn (ili 169, nisam siguran sad)...

Prince-Artas
01-11-2007, 19:37
ja sam isto kupio na kiosku tiska... cijena mu je ista kao i u algoritmu, 179 kn (ili 169, nisam siguran sad)...

179 :)

Korpse
02-11-2007, 00:10
ja sam isto kupio na kiosku tiska... cijena mu je ista kao i u algoritmu, 179 kn (ili 169, nisam siguran sad)...
kupio je,a ne zna cijenu.... :D

Karlo_from_Bjelovar
02-11-2007, 09:47
pa ne plaćem za svakom kunom... :kill: na moru dok sam bio sa školom stavio bi pare u džep i otišo se kupat, jer sam zaboravio da su u džepu... :rotfl: izgubio sam nekih 20-30 kn tak...

ZorgTheBorg
02-11-2007, 18:47
YAY!! Dobio knjigu... sad će mi se miješat Hassel i Harry...
Tj. falit će mi krvi... tko proba meseko ne valja mu zelje... :(
al ipak... kultni serijal jel...

Samael
02-11-2007, 18:51
Jel' novu knjigu također preveo Zlatko Crnković?
Jer ako je, stvarno neznam kako je odličan prijašnji rad uspio srozati do nule ovakvim prijevodom.

debilizam...

Korpse
02-11-2007, 18:58
YAY!! Dobio knjigu... sad će mi se miješat Hassel i Harry...
Tj. falit će mi krvi... tko proba meseko ne valja mu zelje... :(
al ipak... kultni serijal jel...
ko je hassel, je li taj koji je prevodio napisao hassel??

ZorgTheBorg
02-11-2007, 19:07
Prijevod Dubravke Petrović... ona stalno prevodi sa "ja..." "ja... ne znam" "ja... sigurno" sux

Hassel je Danac, WW2 pisac, legenda, hr i srb. su jedne od rijetkih zemalja s prijevodom njegovih djela...

callista
02-11-2007, 21:56
a jeli? hebo je pas. kvari užitak. :twisted:

Sonic_Moronic
02-11-2007, 23:43
Ima veliki plakat knjige na trafici... Nisam lud da to kupujem, postoji knjižnica... A i nisam došao dalje od 4. dijela. :)

Slayer
03-11-2007, 01:07
upravo citam zadnju knjigu :D

Prince-Artas
05-11-2007, 19:57
Ima veliki plakat knjige na trafici... Nisam lud da to kupujem, postoji knjižnica... A i nisam došao dalje od 4. dijela. :)

kao što sam rekao, knjigu tiska algoritam i nema razlike između onih na kiosku i onih u knjižari
i knjiga je remek djelo koje ću se sigurno opet pročitat

Hamti Damti
05-11-2007, 20:39
Volio sam čitati Pottera, i pročitao sam prvih 6. ali nije mi to više nešto zato što je 6.dio usran do kraja a i pretpostavljam da je i 7.

Nemam volje da pročitam 7. knjigu, ali kad je dobim pročitat ću je u 5dana minimalno!

Plexihack
05-11-2007, 21:10
Sramota...još čitate to?
Pročitao sam prvi dio prije popularnosti,bio sam drugi u gradu (drugi sam dobio pečat) koji je pročitao,onda sam čitao do 5. kada sam istovremeno počeo čitati Diablo.Pročitao sam Diablo i ostao 0.o "Man this r0xxorz",a onda sam počeo čitati peti dio i shvatio kako suxa.To je sve pisano tako da knjiga ispadne što veća,a zapravo je sve dosadnije i sve opširnija.Šta me briga dali je nekom liku u Londonu pas pobjegao,zanima me radnja,ono šta je glavno za radnju,a ne opisi svega i svaćega.

btw,OVO JE PLJUVAČNICA,OVDJE SE PLJUJE,A NE HVALI ILI GOVORI O TOME KAKO ISČEKUJETE NEŠTO :-x :twisted: :twisted: :twisted: :kill:

Slayer
05-11-2007, 21:13
ja sam procito sedmi dio u tri dana , da iskreno kazem zena je presusila sada samo odugovlaci sedmi dio je sranje, ali ipak procitajte :)

Maloki
05-11-2007, 23:15
Sramota...još čitate to?
Pročitao sam prvi dio prije popularnosti,bio sam drugi u gradu (drugi sam dobio pečat) koji je pročitao,onda sam čitao do 5. kada sam istovremeno počeo čitati Diablo.Pročitao sam Diablo i ostao 0.o "Man this r0xxorz",a onda sam počeo čitati peti dio i shvatio kako suxa.To je sve pisano tako da knjiga ispadne što veća,a zapravo je sve dosadnije i sve opširnija.Šta me briga dali je nekom liku u Londonu pas pobjegao,zanima me radnja,ono šta je glavno za radnju,a ne opisi svega i svaćega.

btw,OVO JE PLJUVAČNICA,OVDJE SE PLJUJE,A NE HVALI ILI GOVORI O TOME KAKO ISČEKUJETE NEŠTO

Detalji maybe? Vecina tih naizgled glupih stvari u knjizi je povezano sa glavnom pricom. I jej, super, 2. si u svom gradu procito knjigu, mogu ti sada biti prijatelj?
I da, ovo JE pljuvacnica i glavna namjena joj je da se pljuje po stvarima, ali to ne znaci da se nemozemo suprostaviti ovakvim mutavim komentarima.
I da, imas previse smajlova u postu.

McPingvin_v2.0
05-11-2007, 23:16
bar nisi pokupio "i da," od mene.

Maloki
05-11-2007, 23:20
Bar jesam :roll:
Ali bar nisam "bar nisam" i "bar jesam" pokupio od tebe ^^

njub
06-11-2007, 23:19
igra je šit i po

Norther
07-11-2007, 15:40
da mi je znat ko je glaso da mu se igra svidja :rotfl:

THUNDER_DINIX
07-11-2007, 15:42
cek dok je nabavim pa cu i ja. i da je njesra, posto sam teski fan Pottera i ekipe glasovao bi za tu "kewl" opciju

Korpse
07-11-2007, 15:43
da mi je znat ko je glaso da mu se igra svidja :rotfl:
valjda neki n00b, a i mene zanima tko je taj uber geek... :rotfl:

medusa
07-11-2007, 18:39
glasovao je iz zajebancije
a zašto bi bio geek, a ante?

Korpse
07-11-2007, 20:53
svi mi oni što kempaju ispred dućana da kupe knjige izgledaju kao ubergeekovi, a nisam rekao nikog posebno.
BTW-kako mi znaš ime? :D

Babitz
07-11-2007, 20:58
i ja se pitam, gosponante

Korpse
07-11-2007, 21:00
ja mijenjam adresu, vidim da me netko prati... :scared:
molim vas prestanite. :rotfl:

Babitz
07-11-2007, 21:03
e, nećeš mi pobjeći s tog širokog brijega

Iron Storm
07-11-2007, 21:13
Dosta offtopica.
Te igre su nekvalitetno napravljene i služe samo da bi EA Games zaradio. Rijetko koja takva igra bude uspješna, pogotovo ako je prvotno rađena za konzole (LoTR, PoC, da ne nabrajam dalje). No zato RTS-ovi i RPG-ovi relativno dobro ispadnu po filmskom predlošku, no rijetko tko radi u drugov žanru igru po filmskom predlošku, najviše se rade akcijske avanture, naj (ne)popularniji žanr (pozitiv na konzolama, negativ na PCu :) ). Mislim da je nama PCašima dosadilo da takve gluposti (ublaženo rečeno :D ) izlaze za PC, nek ostanu tamo gdje spadaju.

Korpse
07-11-2007, 21:46
skoro svaka igra rađena po filmu je glupa.
ali ima izuzetaka.

BLOODdemon
07-11-2007, 22:04
ovu nikad nisam igro i nikad neću,većina igara rađena po filmovima su sranje,a većina filmova rađenih po igrama su također sranje.čast iznimkama

Korpse
08-11-2007, 13:43
ovu nikad nisam igro i nikad neću,većina igara rađena po filmovima su sranje,a većina filmova rađenih po igrama su također sranje.čast iznimkama
signed.

The Great Duck
09-11-2007, 19:03
Kad sam bio u nižim razredima osnovne,najviše sam željeo igre zbog mjesta i vremena radnje ili zbog toga što su rađene po filmovima ili crtićima.Tako sam kupio prva tri Harry Pottera i Spidermana 2.Sada sam stariji,pa sam se opametio i tražim igre koje dobiju dobre ocjene u recenzijama.

Marcellius09
09-11-2007, 19:40
igra je predobra :rotfl:

callista
09-11-2007, 20:13
reci da se šališ :o

Marcellius09
09-11-2007, 20:26
reci da se šališ :o
lol pa vidis SMAJLIA na kraju omg

Korpse
09-11-2007, 20:56
ah, taj sarkazam...

Iron Storm
10-11-2007, 22:18
Ovako, još moram malo pljuvati, no sad ću malo kombinirano (EA i Harry Potter).
Kupio sam i posljednji dio, sad sam kompletirao serijal. Prvo što moram reći je da su sve igre do sada užasne. Filmovi isto tako, knjige vrijede duplo više nego filmovi i igre zajedno. Pročitao sam 7. dio u rekordnom roku (4 h) te moram napomenuti: ako useru, zaseru ili bilo kako upropaste i film i igru, pobrinut ću se jasno im staviti do sada da su ***** (umetnite prostotu po želji :rotfl: ) Knjiga je najnapetija, pogotovo na kraju, te NE SMIJU zasrati zadnju igru kao što su preostalih 6.STo nijje offtopic, ovo moje pljuvanje ima jako velike veze s ovom temom.
Četvrti dio (igra) sam počeo igrati, i nikad ga nisam završio. Dosadna, užasna, i vrlo mali spektar spellova.

THUNDER_DINIX
11-11-2007, 12:39
4 sata?!? si ti normalan? mislim da nisi

Iron Storm
11-11-2007, 19:54
4 sata?!? si ti normalan? mislim da nisi

Ah šta ćeš, brže čitam nego to pišem/tipkam...
Normalan sam kao i ti :D

THUNDER_DINIX
11-11-2007, 21:21
de mi molim te reci kakav je to gušt. ne vidim nista dobro u tome sto citam knjigu sto brze, nije to lektira, ipak je to HP. to je vrijedjanje knjige

Iron Storm
11-11-2007, 22:43
de mi molim te reci kakav je to gušt. ne vidim nista dobro u tome sto citam knjigu sto brze, nije to lektira, ipak je to HP. to je vrijedjanje knjige

Ovako, usporedit ću to s igrom, neznam sada kojom:
Instaliraš novu, novcatu igru. Pokreneš ju, ideš istraživati sve tajne te igre. Uvjeriš se da joj je igrivost velika, i svidi ti se. Počneš ju igrati sve više i više, prelaziš levele kao od šale, te stalno misliš: "Samo još 1 level, samo još 1 level...", postaje sve napetije i napetije, već iškekuješ kraj kakav je, te pred kraj dolazi najslasnije: najveća bitka u cijeloj igri. Prijeđeš ju s guštom, vidiš, the end. Ideš još jednom, i još jednom prijeći...
Tako i ja s HPom. Čim sam kupio, počeo sam čitati, jer me zanimalo kako završava. U tramvaju. Pa u autobusu. Pa na WC-u :D . PA u sobi, sve dok nisam došao do kraja. A baš na kraju je bilo najslađe: smrtonoše napadaju Hogwarts. Dalje neću otkrivati. Pročitam knjigu do kraja, i već idući dan idem opet repetirati :D

Nightyx
12-11-2007, 08:51
Harry Potter su mi onak solidne igre, koje bi zaigrao samo u dosadno popodne na sredini ljetnih praznika, drugačije nikako...

icecoldkilla
12-11-2007, 09:00
igro sam i dosta je sjebana kamera, al ovak igra nije losa

THUNDER_DINIX
12-11-2007, 09:38
@Iron Storm - sto brze procitas i onda nanovo? nije bas neka fora. bolje mi citati polako, s gustom i onda "repetirati" tek nakon koju godinu, sigurno ne odma

callista
12-11-2007, 14:55
IRON STORM- ne uzdaj se u igre, čitaj knjigu i uživaj.
a to čitanje u što kraćem roku- pa nemožeš čitati hp sporo s uživancijom! jednostavno imaš toliku želju da čitaš dalje i dalje. I ode prebrzo, štaš :)

Arbiter of Change
12-11-2007, 18:16
Zadnja knjiga će biti odličan film (ako previše ne poremete ono priče što je ostalo) zato jer ima gomila akcija.

Iron Storm
12-11-2007, 19:53
@Arbiter
Mora biti odličan film zato što ima hrpu akcije, ali kao što je poznato, 75% filmova rađenih po knjigama je smeće (jedna od iznimki: Jurrasic Park).

@callista
Tko kaže da se uzdam u igre rađene po knjigama? Previše puta sam se razočarao što se tiče toga da sam zbog toga gotovo u potpunosti prestao igrati taj žanr (igram samo kad nemam izbora). Bolje Super Mario ili Sonic the Hedgehog nego Harry Potter i Plameni pehar :D
Naravno da napete, izvrsne knjige imaju onu moć da te duže vremena zadrže, te da se izvrsna knjiga pročita u jako malom vremenskom periodu. A i osim toga, kako bi Thunder čitao, svaki mjesec 1 poglavlje? Zaboravio bi dotadašnju priču ako bi tako čitao, a i osim toga, trebale bi 2 godine da se pročita.

Sonic_Moronic
12-11-2007, 20:13
@Arbiter
Mora biti odličan film zato što ima hrpu akcije, ali kao što je poznato, 75% filmova rađenih po knjigama je smeće (jedna od iznimki: Jurrasic Park).

@callista
Tko kaže da se uzdam u igre rađene po knjigama? Previše puta sam se razočarao što se tiče toga da sam zbog toga gotovo u potpunosti prestao igrati taj žanr (igram samo kad nemam izbora). Bolje Super Mario ili Sonic the Hedgehog nego Harry Potter i Plameni pehar :D
Naravno da napete, izvrsne knjige imaju onu moć da te duže vremena zadrže, te da se izvrsna knjiga pročita u jako malom vremenskom periodu. A i osim toga, kako bi Thunder čitao, svaki mjesec 1 poglavlje? Zaboravio bi dotadašnju priču ako bi tako čitao, a i osim toga, trebale bi 2 godine da se pročita.

Zar je to uopće upitno?

Nego, zabavne su mi igre. Nema boljeg načina za potrošit vikend/popodne kad nemam ništa drugo za igrati niti raditi. Prešao sam drugi dio već par puta... Dobar je.

No, igrao sam ovaj zadnji dio... Grozota. Cijelu igru možeš preći prateći "misteriozne otiske" ispred sebe... Da ne kažem kako se pola igre valjda sastoji od šetanja po Hogwartsu i glupih konverzacija sa likovima. Bolje je bilo u prvom i drugom dijelu, kad smo skupljali zvijezdice, grah i ubijali puževe...

callista
19-11-2007, 17:59
@Arbiter
Mora biti odličan film zato što ima hrpu akcije, ali kao što je poznato, 75% filmova rađenih po knjigama je smeće (jedna od iznimki: Jurrasic Park).


još jedna iznimka: lotr.
zašto je tako dobar? jer ga je radio majstor, peter jackson. 8)
moglo bi se iz filmova hp izvuć mnogo više, a ne radit kojekakve gluposti od filma.

Korpse
23-11-2007, 16:28
lotr je zakon.

Stryder
23-11-2007, 16:37
ma LOTR mi je jedan od najboljih filmova...Peter Jackson je legenda...

Snake
29-11-2007, 01:47
nisam jos igrao, ali namjeravam. valjda cu nabavit uskoro...

nemoj za živu glavu igrati takva sranja...
evo maloprije sam ostavio post o electronic artsu kadli opet ea-ov shit Haryy Potter. Da se razumijemo, ja zaista volim knjige, ali samo knjige o Harry Potteru. Dobro, prvi i drugi film bili su relativno dobri, a prvi dio, tj. pc igra čak je i bila zanimljiva. No sve ostalo... zna li tko je li se JKRownling izjasnila kako o Harry Potter videoigrama...?
Harry Potter igre inače su toliko loše da bi ih trebalo uvesti kao dnevnu kaznu u hrvatskim zatvorima... ono, natjeraju te da gledaš taj jad dok ne proplačeš.

Cro.Ownage
29-11-2007, 09:44
kad sam ima stari komp, instalira sam demo i mogu rec da je igra zanimljiva ako si dijete

THUNDER_DINIX
29-11-2007, 09:57
@Snake hehe, onda su je uhebali totalno, a? onda zao ulozenih para, ali njima se to def isplati jer ima gomila koja to kupuje

Iron Storm
29-11-2007, 10:12
Na to je isto kao i kod ostalih EAovih proizvoda - prvi je dobar, ostali su sve lošiji. Iznimke su oni kvalitetne igre kojima je EA samo izdavač.

THUNDER_DINIX
29-11-2007, 10:20
vjerojatno im je vise stalo do novaca nego do kvalitete

ChR0NoS
10-12-2007, 23:59
edited by king mortal

i poruka:
odjebi od spoilanja

THUNDER_DINIX
11-12-2007, 00:07
puko ju, a? GJ :pray:

Nightyx
11-12-2007, 08:24
možda pokušam nabavit 5. dio... :wink:

THUNDER_DINIX
11-12-2007, 09:20
možda pokušam nabavit 5. dio... :wink:

filma mislis? nevjerovatno, ja ga jos nisam podigao u videoteci, nikako da stignem. cekam praznike, onda takodjer i 7. knjigu kupujem

callista
11-12-2007, 20:28
film 5 je katastrofa također. cijeli film je u mraku! Pa đe to ima?
i neke scene su izokrenute. Voldemort još uvijek nema kapuljače i nema crvene oči! a to bi trebalo bit. i tko nije čitao knjigu ne bi uopće skontao radnju filma, jer se scene prebacivaju, sve je niđe veze.

Lord Myrkul
11-12-2007, 21:09
film je bas katastrofa

Iron Storm
11-12-2007, 22:24
Nisam gledao 4. dio, najvjerojatnije neću ni 4. ni 5.
Vidio sam plakat, uopće Lord Voldemort ne izgleda kako bi trebao u knjigama. Još jedanput ponavljam, ako u**ru zadnji dio, dolazim tamo i režem im žile, dižem prosvjed, bacam atomsku, odlazim u svemir pronaći Zergove i Protosse, odlazim kroz vrijeme i prostor naći Orcove, Undeadove i Night Elfove, odlazim naći Skaarjove, nagovaram sve navedena da uđu u savez u sravne Holywood sa zamljom... :twisted: te tražim Čaka i njegov čejnsou

Preporuka svima: uživajte u HP knjigama, filmove i igre ostavite na miru.

THUNDER_DINIX
12-12-2007, 00:00
sto sve dalje filmovi idu, to sve manje rasvjete ima. mora da nisu struju platili, pa su im ukinuli. sad pale petrolejke kojih svakim filmom ima sve manje :D

Nightyx
12-12-2007, 08:06
možda pokušam nabavit 5. dio... :wink:

filma mislis? nevjerovatno, ja ga jos nisam podigao u videoteci, nikako da stignem. cekam praznike, onda takodjer i 7. knjigu kupujem
mislim na igru... :roll:

THUNDER_DINIX
12-12-2007, 09:37
Aha, to. ma to za psp nabavljam uskoro, bas cu onda rec kakva je igra, vidim da svi pljuju po njoj

Nightyx
12-12-2007, 09:42
Aha, to. ma to za psp nabavljam uskoro, bas cu onda rec kakva je igra, vidim da svi pljuju po njoj
pa pljuvali su po svakom dijelu, ali svaki se isplatio barem nasilu odigrati...

THUNDER_DINIX
12-12-2007, 09:44
ma nikad to nebi igro nasilu, ili je igram kak spada ili je uopce ne igram, nema izmedju

Nightyx
12-12-2007, 09:46
ma nikad to nebi igro nasilu, ili je igram kak spada ili je uopce ne igram, nema izmedju
onda je nemoj ni igrati...dosadi nakon nekog vremena + kasnije kada je pređeš možeš drkat ku*ac

THUNDER_DINIX
12-12-2007, 09:49
kak mislis? pa kad je predjem gotova je, sta je imam igrat vise onda. tj. ni ne mogu je igrat kad je predjena mos sam ispocetka

Nightyx
12-12-2007, 09:54
kak mislis? pa kad je predjem gotova je, sta je imam igrat vise onda. tj. ni ne mogu je igrat kad je predjena mos sam ispocetka
dobro jutro i tebi

THUNDER_DINIX
13-12-2007, 18:25
stvarno je pomalo šrotovska igra. pokrenio sam ju na psp-u. uvodni dio je dobar, krece igra, nemos se pomaknut ni lijevo ni desno/ni naprijed ni zazad, stojis na mjestu ko ukopan i trebas stiskat neke tipke. cim sam to vidio odma mi tlak skocio. ne volim kad nemam slobodu kretanja u igri. mozda je kasnije i bolje, ali ako je takva i dalje onda je stvarno prejadno. sramote i ime HP i EA. strasno...

svengerencir
23-12-2007, 18:59
grozna igra,mislim da su svi ubavni
očekivali da će to biti nešta kak treba
za razliku od prošlih nastavaka,
ali stvarno,bilo bi bolje Harry Potter-u da
se drži flimića i knjiga,a u svijet igara uopće
ne bi trebao kročit jer svakim novim korakom
dvjesto pametnih ljudi ga gađa svime što im je pri ruci,
mislim na dokumente,zabrane,sve legalno,ipak
su to pametni ljudi :-x

DesertEagle
29-12-2007, 16:41
Ma nevolim igre takvog tipa kao sto je Harry Potter...
Igrao sam samo onaj prvi dio Harry Pottera kad je tek izaso al odma nakon 5min unistall jednostavno ne...

Hrvoje
11-01-2008, 19:19
Igrica je sranje kak i svi djelovi filma, a onaj glupi cviko uopče nije neka fora. :toilet: :yuck: :thumbs1:

THUNDER_DINIX
11-01-2008, 19:46
e bude li ko pljuvo po knjigama bit ce problema :twisted:

Samael
11-01-2008, 19:57
Drugi nastavak Pottera za PC je super igra, jedina koja valja i koju se isplati odigrati. Meni je pružila odličnih desetak sati igre.

Skidam daedric helmet :pray:

THUNDER_DINIX
11-01-2008, 20:03
pa da. 2. je stvarno prejaka igra. bas sam se uzivio dok sam to igro. vrhunska je. pokusao sam je nabaviti, ali nikako ne mogu, niko nema. svoj sam cd zagubio negdje/posudio nekom. sad da je imam igrao bi je 100%

Samael
11-01-2008, 20:16
Igra nije teška ni lagana, taman je izbalansirana. nema onog idiotskog nišanjenja kao u prvom dijelu, ma super je...

samo me brine da Rowlingova ne pokuša dati nekome da napravi Harry Potter MMORPG, to bi bilo gadno...

Ideš raidati Chamber of Secrets, na kraju moraš pwnati Basiliska i lootati Godric Gryffindor sword, koji dava +100 na Strength i Courage...hahaha

medusa
11-01-2008, 20:59
samo me brine da Rowlingova ne pokuša dati nekome da napravi Harry Potter MMORPG, to bi bilo gadno...

Ideš raidati Chamber of Secrets, na kraju moraš pwnati Basiliska i lootati Godric Gryffindor sword, koji dava +100 na Strength i Courage...hahaha
to čak ne bi bilo ni tako loše, samo bi svi igrači bili balavi n00bovi, ninjali bi svaki loot, sve bi bilo pisano 1337-om i sl.
zapravo, to bi ipak bilo loše :D

THUNDER_DINIX
11-01-2008, 22:06
ja bi volio da naprave MMORPG, bilo bi bas kewl. da izgleda ko HP 2 igra

Iron Storm
11-01-2008, 22:17
Igrao sam demo HP i Odaja tajni na PCu, te punu verziju na PSOne, te mogu reći: radi se o nebu i zemlji. Apsloutno. Nisam probao PS2 verziju, no možda ako ikako nabavim ću je odigrati. Imam 4. dio, no on mi je bezveze, od priče kontam samo 50% toga, i ima kronično malo spellova koje možeš samo na određenim objektima koristiti. Što se tiče HP MMORPG igre, pitanje je kako bi to izgledalo jer kako ide sadašnja industrija igara... jedino ako ne bude radio EA nego netko drugi.

THUNDER_DINIX
11-01-2008, 22:23
neka blizzard radi :D

Hrvoje
12-01-2008, 07:52
e bude li ko pljuvo po knjigama bit ce problema :twisted:
Ne knjige su ok. :)

Dreamer Deceiver
12-01-2008, 11:28
neka blizzard radi :D

blizzard se neće toliko nisko spustit da radi igre prema tome

Dreamer Deceiver
12-01-2008, 12:10
ako bi se išlo raidat na harry pottera, ja bi bio prvi koji bi kupio igru i napao tog debila :pray:

THUNDER_DINIX
12-01-2008, 13:12
hehe. a ne bilo bi fora da si neki unknown lik i da u igri susreces Harry-a i ostalu ekipu. tak nest...

Hamti Damti
12-01-2008, 14:01
ne bi bio loš HP MMORPG ali bez Harrya Pottera i drugih glavnih likova, već da oni budu tu samo da ti zadatke zadaju i u zadnjim misijama da budu uz tebe.

Inače svako napravi svog čarobnjaka i putuje bilo pješke, metlom, apatirajući se(teleportirati) na razna mjesta.
Misije i questovi bi bili šaroliki, a pvp onak od hrpe moći koje možeš imati(i koje su navedene u knjigama) ti možeš odabrati samo nekoliko(ko i u gw-u) i boriš se protiv ostalih u raznim arenama, a sad kakvim arenama to ne bi znao :)

THUNDER_DINIX
12-01-2008, 14:51
a sta sam ja reko neg to?

blue shark
12-01-2008, 18:24
igra je totalno sranje al film moze proc....-mislim....
:roll:

x0xmajax0x
19-01-2008, 13:27
Igrala sam to i igra je baš vesela... lol :D :D :D

la50
19-01-2008, 13:29
filomovi su dobri al igrice su u banani

Napalm3x
27-01-2008, 16:15
Madaj Harry Potter... Muka mi je od te igrice. Film je fora, ali igra je koma.

Luka
02-02-2008, 22:40
bolja je od filma ali previše toga nije rečeno i borbe likova su jako loše napravljene (igrao sam na 360 .. možda se razlikuje od pc verzije)

Karlo_from_Bjelovar
03-02-2008, 10:30
pa u tome je i bit svega, naprave odličan film, recimo LOTR i sad zarade milijune s tim filmom, i naravno zabriju si da bi mogli napravit i igru koja bi rasturala, qurac LOTR je onak solidna strategija ali ipak ima puno promašaja, pogotvo jedan od največih je taj što možeš delat ograničen broj jedinica, mislim si u filmu onih orkova je bilo miljarde,a u igri ih napraviš 100 i amen si, tak da je to veliki promašaj, isto se sječam Spider-man 2 igre, katastrofa, a toliko toga su nasrali po recenzijama da bi mogla dobit nagradu za "best game ever"

nisam citao cijelu temu, a niti namjeravam... :)
meni je taj spiderman onak, cist ok za opustit se...

Peyo
03-02-2008, 17:08
Ukratko! Nemogu izmislit Harry Potter-a i sve što je vezano uz njega.
P.S. Terminator ga owna :)

smartass
05-06-2008, 16:38
pa žašto si to toliko pisa, inače igra je za djecu od 10 god, al ak nemaš ništa igrat..igraš h.p,ha,ha....

nosferatu25
06-06-2008, 19:42
od knjige i filma za decu ispao je psihološki triler. mislim, uporedite prvu i sedmu knjigu, ili prvi ili peti film. pre sam čitao knjige za dan-dva bukvalno, sad ne, dok su filmovi su uvek bili ogavno zbrzani a igre totalno bzvz.

v4MP1r3
06-06-2008, 21:24
takoje. meni su knjige mrak al igre. nefala. vec su filmove skroz unistili. svi redatelji suxaju na veliko. masta se ne moze usporediti s filmom. pogotovo ako oni koji rade na filmu nemaju astu ko djeca, a to je gotovo nemogce. to ima samo... ne znam, tim burton.

dakle. da. masakriranje harry pottera su filmovi i igre, stoga ne nisam igrao i ne namjeravam igrati peti dio (a bome nisam ni cetvrti, treci se, iskreno, ne sjecam)

KingTomy
08-06-2008, 16:35
Meni Harry Potter igra 1.dio owna :D
Predobra igra :D
2 već slabije, 3 užas, 4 nisam ni probao igrati, kamoli peti...

Snake
14-06-2008, 17:24
kako i filmovi tako i igre. svaki novi film je gori od drugog, a svaka nova igra je duplo gora od prethodne

Arbiter of Change
15-06-2008, 01:04
Sve je to dobro i sportski dok se tamo neki EA glavešina ne dosjeti kako bi bilo dobro napraviti Harry Potter MMO naslov... i to od EA-ove ruke.

Luka
10-07-2008, 20:02
Meni Harry Potter igra 1.dio owna :D
Predobra igra :D
2 već slabije, 3 užas, 4 nisam ni probao igrati, kamoli peti...

slažem se, svaki put je sve gore, ali mi je 5. puno bolji od prethodnika (točnije od 1., 3. i 4. :D)

Hellboy
10-07-2008, 20:06
knjige sakaju...igre sakaju...filmovi valjaju samo zbog
http://www.screenhead.com/wp-content/uploads/2007/06/emma-watson.jpg

###DK###
10-07-2008, 20:54
od knjige i filma za decu ispao je psihološki triler. mislim, uporedite prvu i sedmu knjigu, ili prvi ili peti dio.

Slažem se. :thumbs2:
Nisam čitao knjige ali stvarno je ogromna razlika između 1. i 5. filma.
Petica je daleko od filma za djecu.

D.E.M.O.
14-07-2008, 12:16
knjige sakaju...igre sakaju...filmovi valjaju samo zbog
http://www.screenhead.com/wp-content/uploads/2007/06/emma-watson.jpg
wow, i can see her left nipple .. roflzorz

McPingvin_v2.0
14-07-2008, 13:13
Knjige su za djecu...njima su dobre,zasto vi domah morate nesto kenjati :(
Knjige nisu samo za djecu, vjeruj... Tek sam nedavno shvatio paralele između Hitlera i Riddlea :)

Maloki
14-07-2008, 20:40
Iznenadio bi se koliko ljudi sa više od 14 godina čita to. Ma kaj samo 14, ljudi sa više od 20 :P

Inače, meni je Emma ok kad je sređena ko Herminona, al ovak - naah. Vidim gro puta ljepše cure na cesti.

Hellboy
14-07-2008, 20:47
Da,ali mi ide na qrac kad Hellboy pocne neku svoju tiradu...da,on je kao dijete citao Bracu Karamazove pa su ovakve knjige smece za njega...

mda... nisam čitao Karamazove ali znam razliku između knjige koja mi odgovara i one koja... jel, mi ne odgovara... Pročitaj nešto od Ante Gardaša...čoek je napisao meni daleko uzbudljivije i zabavnije knjige za taj uzrast (znam da ne spadaju u isti koš ali svejedno) inače, trebao bih svrstati Pottera u istu klasu kao i recimo dunno... LotR?... ne... svrstavam ga u isti koš sa radovima kao što je Eragon ili sličnim stvarima...

Sgt. Bull
14-07-2008, 23:18
Inače Hellboy ne znam zaista zašto kenjaš, knjige su veoma dobre, da, možda prvi dio i jeste bajka, no kao što je netko već rekao, radnja se sve više razvija. Lotr, Eragon i Harry Potter se ne mogu porediti jer su razičite, po tematici i po svojoj samoj strukturi. Eragon je bukvalno napisalo dijete, Harry Pottera svi znamo ko i kako, a Lotr se pisao dobrih par decenija i Lotr je Lotr, Lotr ima svoj svijet i sve dok ove knjihe nemaju. Amin i gotovo...

nosferatu25
14-07-2008, 23:24
da, naravno, i za kraj nadam se da niko nije toliko šašav da upoređuje LOTR i Harry Pottera, laku noć.

Hellboy
15-07-2008, 10:13
Inače Hellboy ne znam zaista zašto kenjaš, knjige su veoma dobre, da, možda prvi dio i jeste bajka, no kao što je netko već rekao, radnja se sve više razvija. Lotr, Eragon i Harry Potter se ne mogu porediti jer su razičite, po tematici i po svojoj samoj strukturi. Eragon je bukvalno napisalo dijete, Harry Pottera svi znamo ko i kako, a Lotr se pisao dobrih par decenija i Lotr je Lotr, Lotr ima svoj svijet i sve dok ove knjihe nemaju. Amin i gotovo...
oke... ali opet imaj na umu da sam rekao da MENI heri poter ne odgovara... MENI se ne sviđaju knjige... po MENI postoje daleko bolje knjige...k?

Herr Schnitzel
23-07-2008, 20:49
Pretpostavljam da znam 1/7 ljudi koji su glasovali da im je igra dobra...

Mordor
06-09-2008, 13:42
harry potter je jedno obicno dugacko gov** ima smece i filmove i igrice

iznogud1515
06-09-2008, 16:14
al je zato knjiga fora.

Fireblade
08-09-2008, 18:31
istina
sve sam ih procito 3 puta i opet cu krenit jer sam ih zaboravio
a jos nisam procito lotr

nosferatu25
08-09-2008, 18:33
velika greška.
bolje čitaj lotr nego pottera.

Flippy
08-09-2008, 18:35
harry potter je jedno obicno dugacko gov** ima smece i filmove i igrice

Sign

Fireblade
08-09-2008, 18:39
velika greška.
bolje čitaj lotr nego pottera.

pocinjem sutra sa lotrom

nosferatu25
08-09-2008, 19:24
ali pripremi se za to da je to mnogo teža knjiga... čitao sam pre neki dan tolkienove nedovršene priče i sablaznio se:
"Hador Zlatokosi beše Gospodar Edaina i Eldari ga mnogo voleše; on beše vazal Fingolfinov i ovaj mu dade prostrane zemlje u onoj oblasti Hitluma koja se nazivaše Dor-Lomin. Njegova kćerka Gloredela udade se za Haldira, sina Halmirovog, Gospodara Ljudi iz Bretla; a istovremeno se njegov sin Galdor Visoki oženi Haretom, Halmirovom kćerkom."
:scared:

Mordor
08-09-2008, 19:45
harry potter je jedno obicno dugacko gov** ima smece i filmove i igrice

Sign
sta sign? :?

nosferatu25
08-09-2008, 19:47
harry potter je jedno obicno dugacko gov** ima smece i filmove i igrice

Sign
sta sign? :?
sign

Mordor
08-09-2008, 19:49
a ma ljudi nerazumin sta mislite s tim?

nosferatu25
08-09-2008, 19:51
posle tvog posta on je napisao sign, što znači "potpisujem", to jest, da se slaže sa tobom.

Mordor
08-09-2008, 19:51
posle tvog posta on je napisao sign, što znači "potpisujem", to jest, da se slaže sa tobom.
aha sad sam shvatio :thumbs2:

Cthulhu
08-09-2008, 19:56
harry potter suxxx.igrao sam drugi dio i zgadio mi se život...

Mordor
08-09-2008, 19:57
harry potter suxxx.igrao sam drugi dio i zgadio mi se život...
pa stvarno nema uopce krvi kakav je to film bez krvi ja najvise volim filmove sa krvi al ne onako pretjerano krvi

nosferatu25
08-09-2008, 20:00
:rotfl: :rotfl:
kako sastavi to keve ti? :rotfl:
ovo ide u sig ako se ne ljutiš :D

Mordor
08-09-2008, 20:03
ceka molim te dosa san na pc play forum prije 3-4 tjedna pa neznam sto vam to znaci ovdje na forumu to kako sastavi to keve ti?
ovo ide u sig ako se ne ljutiš

Hellboy
08-09-2008, 20:20
to znači isto što znači i izvan foruma - kako si sastavio tu izjavu majke ti? i zatim te upitao može li tvoju izjavu staviti sebi u potpis...

Mordor
08-09-2008, 20:21
:rotfl: :rotfl:
kako sastavi to keve ti? :rotfl:
ovo ide u sig ako se ne ljutiš :D
mos mos slobodno

iznogud1515
08-09-2008, 21:29
harry potter suxxx.igrao sam drugi dio i zgadio mi se život...
pa stvarno nema uopce krvi kakav je to film bez krvi ja najvise volim filmove sa krvi al ne onako pretjerano krvi


:rotfl: :rotfl: , ovo me stvarno nasmijalo.

narf
13-09-2008, 23:29
HLoZRwfZwbI

Mordor
14-09-2008, 08:58
HLoZRwfZwbI
he he he to san gleda :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ripaz
15-09-2008, 09:08
Igrao 4 dio. Igra je preloša. Kontrole, snalaženje u okolišu, spellovi... Ajme! Igra doslovno suxa i sada mi je žao što sam potrošio 4 sata na skidanje i 15 min an igranje.

ZorgTheBorg
27-10-2008, 22:08
Igre ne želim niti pogledati, ali skoro pa čekam nove ekranizacije serijala, iako knjigu ne mogu nadmašiti. Žao mi je što je sav taj setting tako plitak i traljav, jer jedino što me je držalo za serijal su bili ti događaji, škola, radnja... sad je to case closed, harry wins, hepi end, world asploded...