PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vampiri traže membere za ETQW



W1k1n6
13-07-2007, 06:39
Sabbat klan popunjava svoje redove igračima koji posjeduju beta key za ETQW, kako bi mogao domaću scenu još više posvađati.
Svi zainteresirani javite se meni na pp. Molim da se ne javljaju oni koji igraju u drugim klanovima, osim ukoliko su već odavno prije odlučili otići iz njih, kako se ne bismo spuštali na CIR razinu :)

kamikaza
13-07-2007, 10:15
trebate stare skileld et igrace?ja sam za ..

W1k1n6
13-07-2007, 13:08
trebate stare skileld et igrace?ja sam za ..
takve najviše! dobro došao. Od sada imaš pristup i na Sabbat podforum ovdje, pa se oglasi.

Rex Regis.cro
13-07-2007, 13:11
W1k1n6 kada izađe cijela igra samo reci u kojem si klanu i evo i mene :P
Pozz!

McPingvin_v2.0
13-07-2007, 13:19
dobrodošao kamikaza, sad makni sliketinu iz siga :)

W1k1n6
13-07-2007, 13:47
dobrodošao kamikaza, sad makni sliketinu iz siga :)
Moram u offtopic na žalost, jer zbilja ne kužim zakaj nas ljudi toliko vole zajebavat po ovim vrućinama.
Povećali smo smo službeno veličinu (visinu) siga po Bureku na tri reda teksta, sad je sve više onih koji imaju po 4 reda (teksta i/ili userbara).

McPingvin_v2.0
13-07-2007, 14:10
šefe, moj sig je 700x50, ilitiga koliko je zakonom propisano, samo sam napomenuo kamikazi jer on ima onu x-fire sliketinu :)

W1k1n6
13-07-2007, 14:32
šefe, moj sig je 700x50, ilitiga koliko je zakonom propisano, samo sam napomenuo kamikazi jer on ima onu x-fire sliketinu :)
Nisam na tebe ni mislio. Slao sam nekoliko upozorenja ljudima na pp ovih dana, ali zalud...

Rex Regis.cro
13-07-2007, 14:34
Eh, meni stane još jedna slikica :P
Ovo je polu off-topic pitanjce. Kada izlazi ET:QW?

McPingvin_v2.0
13-07-2007, 14:35
ma koja upozorenja, briši akaunte http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif


tj., nemoj, ja oću bit poseban :)

ajd, nemoj da nam neko da opomenu zbog oftopika :)

Lord Ragnarok
13-07-2007, 14:36
when its fuck*ng done, tak barem kažu iz splash dmg-a

HalF-DeaD
13-07-2007, 14:37
ne nego imaš sliku viška: slike su ti visine 60 piksela a maksimalno dozvoljeno je 50

Blek_Stena
14-07-2007, 18:17
trebate stare skileld et igrace?ja sam za ..

Juuuu... Mrtav sam... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kamikaza
15-07-2007, 20:11
ja sam na moru-vracam se oko 15.8.-cujemo se tada-koristite TS?
rebel da mi je znati sto je smijesno....brijem da imam vise skilla od 50% ovih likka na forumu..nemoj da moram ti pokazati dio filma koji radim o sebi i da vidis stvai koje radim....zacudio bi se...

W1k1n6
15-07-2007, 22:08
ja sam na moru-vracam se oko 15.8.-cujemo se tada-koristite TS?
rebel da mi je znati sto je smijesno....brijem da imam vise skilla od 50% ovih likka na forumu..nemoj da moram ti pokazati dio filma koji radim o sebi i da vidis stvai koje radim....zacudio bi se...
Svi koriste TS, čak i oni kojima glas još nije definiran :)

McPingvin_v2.0
15-07-2007, 22:12
moj se definirao s godinama, hvala na pitanju :)

Blek_Stena
16-07-2007, 15:51
Kamikaza :pray: Znam kako igras.. i vjeruj mi.. da si ti high skill (kao sto navodis u proslom topicu) ja si odma produzim vojni rok za 6 mjeseci... Jel ti znas sta je high skill? Tko ti je rekao da si ti high skill? To si ti zakljucio jer igras na nekim non-etpro njub serverima gdje ljudi jos ni ne znaju da igraju wolfa..? Ma ustvari.. samo ti razvaljuj i dalje :wink:

str33t6l0w
16-07-2007, 16:20
uu.. znam kako je blek stena igro fear.... a nije ga bas dugo igro...i mogu rec covjek rastura...

a kako tek onda igra w:et.... nezelim ni pomisljat....

Rex Regis.cro
16-07-2007, 16:55
Meni je W:ET odlična igra koja je (više-manje) taktička. Ali ako zbilja želiš vidjeti dali si skillz00r onda su za tebe igre poput Counter-strike-a i America's Army. U obije igre nečeš baš ništa postiči ako rushas ko manjiak, moraš pazljivo se kretati i osluškivati kako bi otkrio neprijateljevu poziciju itd. dok kod Wolfke i F.E.A.R.-a pretežito uzmeš pljucu pa deri. Tko mi ne vjeruje nek' proba. Probaj uzeti kalash u CSS-u i isprazni cijeli klip u lika i on će biti živ. Dok ti reloadaš on će lijepo ti na miru naciljati glavu i ti se onda možeš je**t.

kamikaza
16-07-2007, 18:40
Kamikaza :pray: Znam kako igras.. i vjeruj mi.. da si ti high skill (kao sto navodis u proslom topicu) ja si odma produzim vojni rok za 6 mjeseci... Jel ti znas sta je high skill? Tko ti je rekao da si ti high skill? To si ti zakljucio jer igras na nekim non-etpro njub serverima gdje ljudi jos ni ne znaju da igraju wolfa..? Ma ustvari.. samo ti razvaljuj i dalje :wink:lol-kada si me vidio-kada smo bili na pub serveru 4 fun i jos k tome s old configom,old misem a da i negovorim o vezi...nvm vidjet cemo na treningu.hf all-cya at trenings kada se vratim s mora.

mamba
17-07-2007, 08:58
Sabbat klan popunjava svoje redove igračima koji posjeduju beta key za ETQW, kako bi mogao domaću scenu još više posvađati.

:)

A kaj je z onima koji nemaju beta key? :cry:

McPingvin_v2.0
17-07-2007, 12:03
mamba, nemoj me klat da si živ :pray:


eda, daj makni slike iz siga plz :)

W1k1n6
17-07-2007, 12:09
Sabbat klan popunjava svoje redove igračima koji posjeduju beta key za ETQW, kako bi mogao domaću scenu još više posvađati.

:)

A kaj je z onima koji nemaju beta key? :cry:
Oj Mamba, pa ti se vratio iz Iraka! Ajd za početak smanji taj sig. BTW, oni koji nemaju beta key, mogu se javiti kad igra izađe. To se ne odnosi na tebe, budući si u stalnoj garnituri klana pa te uvijek čeka mjesto u bojni.
Inače, trebao bi ovdje vidjeti klanski Sabbat podforum, pa dođi tamo na kriglu razgovora.

17-07-2007, 12:20
ak ti treba key..javi se meni..dobio još jednog :wink:

mamba
17-07-2007, 22:28
Oj Mamba, pa ti se vratio iz Iraka! Ajd za početak smanji taj sig. BTW, oni koji nemaju beta key, mogu se javiti kad igra izađe. To se ne odnosi na tebe, budući si u stalnoj garnituri klana pa te uvijek čeka mjesto u bojni.
Inače, trebao bi ovdje vidjeti klanski Sabbat podforum, pa dođi tamo na kriglu razgovora.

Ja, ja... :)

Sig je sredjen, heb'ga, nisam sve stigao procitati, previse toga ima... :)

OK, id'me u podforum... :boohoo:

Blek_Stena
18-07-2007, 16:58
Meni je W:ET odlična igra koja je (više-manje) taktička. Ali ako zbilja želiš vidjeti dali si skillz00r onda su za tebe igre poput Counter-strike-a i America's Army. U obije igre nečeš baš ništa postiči ako rushas ko manjiak, moraš pazljivo se kretati i osluškivati kako bi otkrio neprijateljevu poziciju itd. dok kod Wolfke i F.E.A.R.-a pretežito uzmeš pljucu pa deri. Tko mi ne vjeruje nek' proba. Probaj uzeti kalash u CSS-u i isprazni cijeli klip u lika i on će biti živ. Dok ti reloadaš on će lijepo ti na miru naciljati glavu i ti se onda možeš je**t.

Totalno si u krviu! Vidi se da nisi nikad igrao wolfa! Tj. nisi igrao nista drugo osim puba! Ako zelis usporedivati Wolfa sa CS-om i AA-om u vezi taktickog i team play igranja onda onda je wolf debelo iznad obje igre! Ovo rushanje ko manijak jedino pali ako si na nekom njub serveru i bas ti je gust klat njubove koji jos ne znaju kako se pomaknut naprijed.. Tako da prvo probaj sve aspekte igre pa onda ocjenjuj!

Rex Regis.cro
18-07-2007, 17:45
Totalno si u krviu! Vidi se da nisi nikad igrao wolfa! Tj. nisi igrao nista drugo osim puba! Ako zelis usporedivati Wolfa sa CS-om i AA-om u vezi taktickog i team play igranja onda onda je wolf debelo iznad obje igre! Ovo rushanje ko manijak jedino pali ako si na nekom njub serveru i bas ti je gust klat njubove koji jos ne znaju kako se pomaknut naprijed.. Tako da prvo probaj sve aspekte igre pa onda ocjenjuj!

Ma znam da W:ET ima različite klase koje ovise jedna o drugoj i zbilja koliko god se trudio nemogu jedna bez druge ali kada u doljnjem desnom kutu vidim HP odma se zgrozim. Jednostavno mi smetaju takve igre, u CSS-u ili AA jednostavno skineš tipa u glavu i ciao! A ne ovdje potrošiš cijeli clip na njega a on još stoji. W:ET je zakon i ja ću 100% uzeti ET:QW ali W:ET-u nedostaje prstohvat realizma. To je sve. A bogme ni CSS ni AA nisu loši preko TeamSpeaka.

HalF-DeaD
18-07-2007, 17:47
ET nije ni zamišljen da bude realan, ovako kako je je SAVRŠENO, nema potrebe mijenjat.

BTW tu je skill najviše i izražen: kako ubit protivnika s 2 ili 3 headshota a ne sa cijelim klipom :roll:

mamba
18-07-2007, 17:59
Ma znam da W:ET ima različite klase koje ovise jedna o drugoj i zbilja koliko god se trudio nemogu jedna bez druge ali kada u doljnjem desnom kutu vidim HP odma se zgrozim. Jednostavno mi smetaju takve igre, u CSS-u ili AA jednostavno skineš tipa u glavu i ciao! A ne ovdje potrošiš cijeli clip na njega a on još stoji. W:ET je zakon i ja ću 100% uzeti ET:QW ali W:ET-u nedostaje prstohvat realizma. To je sve. A bogme ni CSS ni AA nisu loši preko TeamSpeaka.

Ako bas zelis, mozes uzeti minobacac u ET, pa potuc cijelu svoju i neprijateljsku ekipu sa samo jednim "hicem".... :yuck:

Da napomenem, u igri minobacackoj mini treba par sekundi da doleti na mjesto ciljanja, isto kao u realnosti!

BTW to se meni desilo - moja ekipa su bili ameri, trebali smo unistiti one ogromne topove na plazi.
Dok su moji jurili do gore raditi platformu za penjanje prema bunkeru i dalji prohod, ispaljivao sam mine, i rokao po sfabama, u jednom trenutku moji su izgradili platforum i poceli se penjati a u istom sam trenutku ispalio minu, culo se rokanje, fajt, pogibanje... zajedno sa sfabama...

(Kako sam bio iza brda, nisam nista vidio, nego samo mapu)
Odjetnom BANG! - Pala je minobacacka mina, ne cuje se nikakvo puskaranje, tisina i muk u igri (jedan frend nije imao slusalice nego zvucnike, a i u mojim slusalicama je bio muk ;) ), na ekranu mi je odjenom ispisalo nekoliko imena, tj. zrokao sam par svojih i par neprijatelja... 8)

U tom trenutku tisine, cula se u prostoriji samo gromoglasna psovka:

mamba jebo te minobacač!S
:wink:

Rex Regis.cro
18-07-2007, 18:16
Ako bas zelis, mozes uzeti minobacac u ET, pa potuc cijelu svoju i neprijateljsku ekipu sa samo jednim "hicem".... :yuck:

Da napomenem, u igri minobacackoj mini treba par sekundi da doleti na mjesto ciljanja, isto kao u realnosti!

BTW to se meni desilo - moja ekipa su bili ameri, trebali smo unistiti one ogromne topove na plazi.
Dok su moji jurili do gore raditi platformu za penjanje prema bunkeru i dalji prohod, ispaljivao sam mine, i rokao po sfabama, u jednom trenutku moji su izgradili platforum i poceli se penjati a u istom sam trenutku ispalio minu, culo se rokanje, fajt, pogibanje... zajedno sa sfabama...

(Kako sam bio iza brda, nisam nista vidio, nego samo mapu)
Odjetnom BANG! - Pala je minobacacka mina, ne cuje se nikakvo puskaranje, tisina i muk u igri (jedan frend nije imao slusalice nego zvucnike, a i u mojim slusalicama je bio muk ;) ), na ekranu mi je odjenom ispisalo nekoliko imena, tj. zrokao sam par svojih i par neprijatelja... 8)

U tom trenutku tisine, cula se u prostoriji samo gromoglasna psovka:

mamba jebo te minobacač!S
:wink:
:bravo: :P