PDA

Pogledaj cijelu verziju : EMO topic



Nightyx
12-07-2007, 21:51
Molio bi sve korisnike pcplay foruma da se smire i prekinu spamati (pojedinci znaju na koga mislim). Molio bi administratore ovog foruma da postrože neka pravila, te da se češće daju bannane na po nekoliko dana, mislim da jedino tako možemo održati red i sklad na ovom forumu.
Hvala na čitanju vaš: Nightyx


EDIT: crna lista spamerskih tema
viewtopic.php?t=13612 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=13612)
viewtopic.php?t=14412 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=14412)
viewtopic.php?t=14244 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=14244)
viewtopic.php?t=14280 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=14280)

DrunkyDuck
12-07-2007, 22:06
Ove teme nisu ni blizu nekima koje smatram najstetnijima.

1) Slazem se sa bounce-om
2) Burek je vec napisao upozorenje i nije bilo postova od tada
3 i 4) sto si ocekivao od takvih tema, iako, cine mi se bezopasne

Tresla se brda...


Ako si moderator, imas sekciju i podsekciju za raspravljanje o ovome, ne znam zasto si sad tu postao.


BTW, sig ti je nesto veci od dozvoljenog.

EDIT: sad vidim da je i tvoj spam dio tih tema, toliko o ozbiljnosti ove.

Nightyx
12-07-2007, 22:10
Ove teme nisu ni blizu nekima koje smatram najstetnijima.

1) Slazem se sa bounce-om
2) Burek je vec napisao upozorenje i nije bilo postova od tada
3 i 4) sto si ocekivao od takvih tema, iako, cine mi se bezopasne

Tresla se brda...


Ako si moderator, imas sekciju i podsekciju za raspravljanje o ovome, ne znam zasto si sad tu postao.


BTW, sig ti je nesto veci od dozvoljenog.

EDIT: sad vidim da je i tvoj spam dio tih tema, toliko o ozbiljnosti ove.

Da vide oni koji ne žele.

EDIT: zbog toga sam i otvorio topic, dok nije nastala još veća gužva.

bounce
12-07-2007, 22:31
1) Slazem se sa bounce-om


u vezi čega ?? :D

DrunkyDuck
12-07-2007, 22:34
"1)" se odnosi na prvu spomenutu temu u postu.

Eddie9
12-07-2007, 23:22
Molio bi sve korisnike pcplay foruma da se smire i prekinu spamati (pojedinci znaju na koga mislim). Molio bi administratore ovog foruma da postrože neka pravila, te da se češće daju bannane na po nekoliko dana, mislim da jedino tako možemo održati red i sklad na ovom forumu.
Hvala na čitanju vaš: Nightyx


EDIT: crna lista spamerskih tema
viewtopic.php?t=13612 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=13612)
viewtopic.php?t=14412 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=14412)
viewtopic.php?t=14244 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=14244)
viewtopic.php?t=14280 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=14280)

mislim da je ovaj forum prestrog i ovako...a sve bi se riješilo jednim chat topicom kojeg bi trebalo stavit u sticky pa se erupcije idiotizma nebi dešavale po cijelom forumu...a i zanimljivo mi je da si ti Nightyx otvorio ovu temu a prvi si počeo prcat Pingvina na Kladionici...prvo počisti svoja govna pa onda idi srat susjedu jel... :wink:

12-07-2007, 23:24
Treba se otvorit spam caffe topic i ameno..i neznam tašto su adminovi protiv toga....uvelike bi se riješio problem offtopica.....

MTF*
12-07-2007, 23:32
i nek u tom spamm caffeu maknu postcount i eto, nikom ne smeta...

Eddie9
12-07-2007, 23:42
ma ne treba micat post account...neka ljudi rade šta oće i ispušu se tamo...ali to bi sigurno riješilo 90% smeča...

MTF*
13-07-2007, 00:00
naravno da treba maknut postcount...
sta ti je, zato spammeri i postaju, da imaju sto veci postcount...
a ako im se ukine, nemaju potrebe za nepotrebnim i spamm postovima...
bez obzira dal je spamm caffe, nije mi gust gledat budale kaj rade +1 postove, koji nemaju veze s vezom i bildat postcount...

Eddie9
13-07-2007, 00:57
koje ste vi konzerve...pa neka si uzgajaju post count, neka se djeca igraju jel...mislim da nikome tko ima 15+ godina post count nije važan :wink:
ja bi samo volio čuti nekog admina zašto ne otvore neki chat topic ili tako nešto...

Burek_fr0m_SPACE
13-07-2007, 01:54
1. Da, može se ukinuti postcount na pojedinim podforumima, čak i na pojedinim topicima... stavićemo i checkbox za svaki pojedini post koji će određivati da li će se on ubrajati u postcount. Može se staviti i da se postcount prikazuje samo kada je mjesec pun ili kad se sve planete poklope. I da brojevi postcounta pulsiraju u zeleno-žutim nijansama ako je broj postova prost broj, a ako je član Fibonaccijevog niza, onda će se po sinusoidi izmjenjivati koeficijenti crvene i plave boje, tako da ćemo imati prelijepe nijanse ljubičaste. Ako želite, može vam komp i kafu skuvati svaki nakon svakih 1000 postova. Samo ako želite, naravno.

2. Da postrožimo pravila i dijelimo više banova? Jesi pomislio nekad da ti nisi admin s razlogom? Ti misliš da bi forumu bolje bilo da je po tvome? Pa ovo je forum, a ne vojska. Trebamo sada neku silu sprovoditi ovuda i gušiti sve konverzacije među forumašima? Držati se pravila kao član komisije za vozački ispit koji je to jutro ustao na lijevu nogu? Stvarno me razočarava tvoj način razmišljanja. Savjetujem ti da više nikad ne otvaraš ovakve topice jer činiš da se ljudima degradira njihovo mišljenje o tebi.

Eddie9
13-07-2007, 02:15
1. Da, može se ukinuti postcount na pojedinim podforumima, čak i na pojedinim topicima... stavićemo i checkbox za svaki pojedini post koji će određivati da li će se on ubrajati u postcount. Može se staviti i da se postcount prikazuje samo kada je mjesec pun ili kad se sve planete poklope. I da brojevi postcounta pulsiraju u zeleno-žutim nijansama ako je broj postova prost broj, a ako je član Fibonaccijevog niza, onda će se po sinusoidi izmjenjivati koeficijenti crvene i plave boje, tako da ćemo imati prelijepe nijanse ljubičaste. Ako želite, može vam komp i kafu skuvati svaki nakon svakih 1000 postova. Samo ako želite, naravno.

2. Da postrožimo pravila i dijelimo više banova? Jesi pomislio nekad da ti nisi admin s razlogom? Ti misliš da bi forumu bolje bilo da je po tvome? Pa ovo je forum, a ne vojska. Trebamo sada neku silu sprovoditi ovuda i gušiti sve konverzacije među forumašima? Držati se pravila kao član komisije za vozački ispit koji je to jutro ustao na lijevu nogu? Stvarno me razočarava tvoj način razmišljanja. Savjetujem ti da više nikad ne otvaraš ovakve topice jer činiš da se ljudima degradira njihovo mišljenje o tebi.

kao prvo...trebao si quotati TAGANa a ne odgovarati kao da se obračaš meni pa da ja ispadam glup :D
kao drugo...uspio si me nasmijati u 3:15 ujutro :pray:

Neven <R>
13-07-2007, 06:19
viewtopic.php?p=361060#361060 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=361060#361060)

Toliko o spamu i nespam na forumu.


I još jednom ako vas smeta topic - ignorirajte ga, to tako teško. Puno membera je imalo svojih da tako to nazovem "proljeva" (mnogi koji se danas žale na tobože spam teme) pa vjerojatno danas ni ne bi bili članovi da se netko stalno žalio na njih, a vjerujte mi bilo je i više nego dovoljno razloga.

Kaje jaje
13-07-2007, 19:22
Nightyx , nixa ti je rekao da i debil


slobodno dojdiu zagreb čeka te on i pingvin


sada si ti tu neki anđel , ti su tu koji spmam pa se tuži na spam

nikola-pikola@hotmail.com

13-07-2007, 19:55
Nightyx , nixa ti je rekao da i debil


slobodno dojdiu zagreb čeka te on i pingvin


sada si ti tu neki anđel , ti su tu koji spmam pa se tuži na spam

nikola-pikola@hotmail.com

opet te vaše tinejdžerske fore jel....malo previše gledate filmove i furate se na fajtove iz kvartova...

Izrazi poput idiot i kreten ne vode nikamo već pokazuju vađu humanost i sam bonton vaše ljudske prirode...Ima nas svakakvih..al najžalosnije to kaj nas ima previše without brain....

Spamao netko ili ne moramo se složiti da spama ima i previše....burek zbilja trazmisli o spam caffe topicu....a i kad gledaš šta možeš izgubiti ako samo pokušamo to napraviti...lako se sve vrati na staro....

I da Burek jako si blag.i razumijem da ovaj forum nije zatvor ali zašto se dopušta riječnik tipa kreten(idiot)???

Meni je to neljudski i da sam novi član malo bi si razmio da li bi htio postati dio ovakve zajednice..Dio zajednice koja radi sve kroz šalu...a opet s druge strane jako varira neozbiljnost i vrijeđanje pojedinih članova...što dovodi do flejma,ratova i nezadovoljstva...

ZA SVE VAS:::

SMIRITE ŽIVCE..UZMITE GODIŠNJI...BARITE SE..VOLITE SE..PIJTE ZAJEDNO...SPAM NE VODI NIKUDA A JOŠ MANJE FLEJMOVI....BOLJE NAPISAT JEDNU PAMETNU NEGO IMATI 1000POSTOVA KOJI NEMAJU VEZE S VEZOM!

Dreamer Deceiver
13-07-2007, 20:05
MAKE SPAM NOT WAR !!!!!!!!1

K4ciga
13-07-2007, 22:01
MAKE SPAM NOT WAR !!!!!!!!1

:pray: :pray:

Prince-Artas
13-07-2007, 23:49
@amd freak-nemogu vjerovat da to govoriš, promjenio si se preko noći

14-07-2007, 06:38
@amd freak-nemogu vjerovat da to govoriš, promjenio si se preko noći

Ah...imao sam duge i temeljite razgovore s w1kingom....i odlučio sam da ču ipak pokazat pravog sebe...priznajem da sam bio veoma temperamentan...ali to je sve rezultirano zbog stresa u mojem školovanju....starci su mi se stalno svađali....sestra se zajebavala s faksom....pa mi nije bilo baš bajno....pa bih došao na forum i slušao provokacije drugih ljudi....uglavnom da se sad tu ne ispovijedma jer vjerujem da to nikoga nezanim jel tko nema problema danas u takvom ubrzanom životu gdje tempo na razini geparda...I da htio bih samo reći za kraj...ako sam se kome zamjerio(tipa pingwin,matilda,dugi...i osatli koji se smatraju uvrijeđenim) sorry....nisam zbilja to mislio iz dna duše....stoga peace brosss....ako se želite ljutiti na mene ok..neću vas više smetati...

Samo želim da je ova zajednica bolja....i ako baš spama mora biti ajde neka ga bude...al pobrinimo se da to bude na adekvatnom mjestu i pokažimo pravo lice ozbiljnosti i zrelosti i svedimo razinu flejma na minimum....mislim da nam to nije potrebno....a bit ćemo svi vedriji i bit će nam svima ljepše....već vidim bureka i ostale admine kako se lijepo smješkaju i zadovoljni su....ja razumijem da je to što ja govorim gotovo nemoguće jer uvijek dolaze novi članovi o kojima nemožeš znati ništa niti kako će reagirati ako se malo pošališ ali barem mi korisnici koji smo već dulje vrijeme na forumu bi trebali pokazati pravog sebe stisnut sebe i dati do znanja da držiš do foruma i da u biti nisi tako zloban....a s time čemo si dizat reputaciju i sve će biti sretni i zadovoljni....eto tolko od mene....smatrajte moje postove kako želite...malo jesu gay al samo sam realan...stoga još jednom---AKO ne razumijete moje postove nemojte ih čitati!

POZZZZ...odoh ja raditi!

McPingvin_v2.0
14-07-2007, 09:43
e gg, meni je buraz na odvikavanju od droge, stari ima problema s faksom, stara puši ko turčin a ja sam debel.

da ti sad uletim na msn s par ljudi i ponašam se kao totalni kreten, te dodam sve forumaše koje imam, uključim caps i pišem "POGLEDAJTE KOJI JE AMD FREAK DEBIL!!!!!!!!!!!!!!" oko 45 puta u minuti, to bi bilo ok ako bi se poslje pokajao.

pokajnicima vjerujem. ali svi znamo da ti ovo nije prvi ispad. sumnjam da je i zadnji. i dalje te imam na nevidljivoj ignore listi.
:cheer



i da, kako ćemo znati razumijemo li tvoje postove ako ih ne čitamo? to neki new age paradoks kao ono more cheese= more holes, more holes= less cheese, more cheese= less cheese?

K4ciga
14-07-2007, 10:34
... a ja sam debel....


lijepo za svaki post 5 sklekova i za..uhm dan dva bit ćeš sexah

McPingvin_v2.0
14-07-2007, 10:36
lijepo za svaki post 5 sklekova i za..uhm dan dva bit ćeš sexah
za svaki post 5 sklekova i dizat ću žaka na benchu.

K4ciga
14-07-2007, 10:40
lijepo za svaki post 5 sklekova i za..uhm dan dva bit ćeš sexah
za svaki post 5 sklekova i dizat ću žaka na benchu.
ono...17 postova na dan :roll:

svaka pede...cura će slinit po tebi

Arbiter of Change
14-07-2007, 10:46
Trušnjaci i trčanje po stazi će više pomoći, znam iz iskustva.

bounce
14-07-2007, 10:50
ja amd-u vjerujem... i podržavam ga ... samo zbog ovog dijela posta..

"smatrajte moje postove kako želite...malo jesu gay al samo sam realan..."S :D

Matilda Mother
14-07-2007, 11:05
Novom, preporođenom Amd-u povodom njegove „isprike“ meni:

Dragi Amd,

pokušavala sam se suzdržat, ali su me prsti jednostavno malo previše zasvrbili nakon nakon tvoje "isprike" upućene meni i još neki članovima ovog foruma.

Ovako, da ti je prvi put možda bi i povjerovala u tu tvoju ispriku, al oboje znam da to nije.

Tvoje pokajničke, prevratničke izjave nisu uvjerljive. To možeš probat prodat nekome ko je nov na forumu ili te ne zna. Iskreno, takve osobe se rijetko kad zaista mijenjaju. Komplicirana je ljudska priroda, jel.

Nemoj se izvlačit na životne probleme kao izliku. Imaš probleme, ok imam ih i ja, i zapravo, što je najveće iznenađenje od svega: imamo ih svi. Jel možeš ti to zamislit?!?!?!
Za osobu od 20 godina, koja se smatra ozbiljnom i zrelom, ti definitivno pokazuješ samo suštu suprotnost toga. Da počnemo od foruma pa do msn-a gdje si pokazao svoje pravo lice i spustio se najniže što se moglo spustiti.

Uostalom: „Izrazi poput idiot i kreten ne vode nikamo već pokazuju vađu humanost i sam bonton vaše ljudske prirode...Ima nas svakakvih..al najžalosnije to kaj nas ima previše without brain....“

No comment, razumiješ...

Isto tako, savjetujem ti da prestaneš širiti svoje utopijske vizije foruma, prevratničke misli, iznimno poučne krilatice tipa: be cool don't take drugs i na šta već ne nailazim na forumu..

Ne želim da me tvoji postovi potaknu da započnem peticiju za uvođenje opcije ignore na forum, jer mi se stvarno ne da.

Nema ljepšeg načina da ti ovo kažem: svoja ulizivanja adminima ostavi za msn ili pp, očit si malo previše. To je jedni zaključak koji ljudi izvlače iz tvojih postova.

Budno ću pratiti da li će ovi savjeti uzeti kakva maha.

Osjećaj se ne-pozdravljenim,

Srdačno tvoja

Matilda


Ili brzojavska verzija: AmdStopNeSeriStopSrdačnoStopMatilda

Death By Sexy
14-07-2007, 11:31
baš ste mi kul :|

K4ciga
14-07-2007, 11:37
baš ste mi kul :|

...not :o

Death By Sexy
14-07-2007, 11:41
ti si sigurno onaj koji u društvu objašnjava fore i viceve nakon kaj se svi dobro nasmiju jel?

Eddie9
14-07-2007, 11:50
Novom, preporođenom Amd-u povodom njegove „isprike“ meni:

Dragi Amd,

pokušavala sam se suzdržat, ali su me prsti jednostavno malo previše zasvrbili nakon nakon tvoje "isprike" upućene meni i još neki članovima ovog foruma.

Ovako, da ti je prvi put možda bi i povjerovala u tu tvoju ispriku, al oboje znam da to nije.

Tvoje pokajničke, prevratničke izjave nisu uvjerljive. To možeš probat prodat nekome ko je nov na forumu ili te ne zna. Iskreno, takve osobe se rijetko kad zaista mijenjaju. Komplicirana je ljudska priroda, jel.

Nemoj se izvlačit na životne probleme kao izliku. Imaš probleme, ok imam ih i ja, i zapravo, što je najveće iznenađenje od svega: imamo ih svi. Jel možeš ti to zamislit?!?!?!
Za osobu od 20 godina, koja se smatra ozbiljnom i zrelom, ti definitivno pokazuješ samo suštu suprotnost toga. Da počnemo od foruma pa do msn-a gdje si pokazao svoje pravo lice i spustio se najniže što se moglo spustiti.

Uostalom: „Izrazi poput idiot i kreten ne vode nikamo već pokazuju vađu humanost i sam bonton vaše ljudske prirode...Ima nas svakakvih..al najžalosnije to kaj nas ima previše without brain....“

No comment, razumiješ...

Isto tako, savjetujem ti da prestaneš širiti svoje utopijske vizije foruma, prevratničke misli, iznimno poučne krilatice tipa: be cool don't take drugs i na šta već ne nailazim na forumu..

Ne želim da me tvoji postovi potaknu da započnem peticiju za uvođenje opcije ignore na forum, jer mi se stvarno ne da.

Nema ljepšeg načina da ti ovo kažem: svoja ulizivanja adminima ostavi za msn ili pp, očit si malo previše. To je jedni zaključak koji ljudi izvlače iz tvojih postova.

Budno ću pratiti da li će ovi savjeti uzeti kakva maha.

Osjećaj se ne-pozdravljenim,

Srdačno tvoja

Matilda


Ili brzojavska verzija: AmdStopNeSeriStopSrdačnoStopMatilda

uffff...kako si se nasrala sada... :wink: ako se čovjek ispričao zašto ideš opet srat ko da nam treba još takvih sranja...trebala si lijepo šutiti i poslušat pjesmu beatlesa "Let it be" :D

Matilda Mother
14-07-2007, 11:59
uffff...kako si se nasrala sada... :wink: ako se čovjek ispričao zašto ideš opet srat ko da nam treba još takvih sranja...trebala si lijepo šutiti i poslušat pjesmu beatlesa "Let it be" :D

hm, gledaj, budući da ne znaš o čemu je točno riječ neću uzet u obzir tvoj komentar...

Babitz
14-07-2007, 12:03
kako ste megaanalnisvi skupa

14-07-2007, 12:04
Ja sam ti se ispričao...a i stvari iza foruma bi trebala držati i izvan foruma...Tako da me tvoje mišljenje iskreno ne zanima...jer sam znao da češ tako reagirati...ipak si ta savršena cura koja misli da nikog nikad nije povrijedila...al otom potom ovo je samo forum...ja se ne ljutim na tebe niti imam radi čega...ali još nikad..al nikad nisi obasjala toplinom i dobrotom...stalno si govorila kako nemožeš biti previše ozbiljna i da si osoba koja se voli šaliti...pa i ja sam se šalio pa si moje šale primila preozbiljno...jer kad bolje razmisliš ja nemogu ništa o tobe govoriti jer te ne poznaje duhom i tijelom u potponusti..možda bi to sve izgledalo drugačije uživo...al nvm kako ti kaže...

Ulizivanje adminima??Di?Zato kaj poštujem bureka i dobar sam si s njim??zato što sam ga spomenuo?Ti uvijek misliš negativno i tu stoji tvoj problem...pm i msn??zašto nisi onda to sve rekla meni na pm i msn kad su ti oni prioritet...mogle si reč gle amd fakat si jadan odjebi od mene...reko si mi da sam kuja i odjebi..al ti to nisi rekla jer sad si ipak ponosa...izgrdila me i sad si sretna..neka jesi opet ti ne zamjeram...Šta se tiće pingvina vjerujem da ste si jako dobri zato ste i zajedno protiv mene...pingvin zamjeram ti samo to što sam ti reko da se malo smiriš a ti odma idiot i te fore...pa na kraju ispada da sam ja taj koji vrijeđa ljude...ha ha..very funny...

Uglavnom pouka svega toga:Koliko si ti bolja osoba više te hebu naokolo...ti radiš peace odma će ga netko uništiti...volio bih te matilda upoznati i ozbiljno porazgovarati s tobom jer vidim da neke stvari preozbiljno shvačaš..želim ti sreću i tebi i pingvinu...a vi nastavite protiv mene...slobodno...

Babitz
14-07-2007, 12:07
kako ste megaanalnisvi skupačim vidim ove duge postove, vidim da se svadite
i to bezveze
ah
zakurac sve to. neću čitat.
kako sam alternativan
spemer da ne priačm

McPingvin_v2.0
14-07-2007, 12:18
pa i ja sam se šalio pa si moje šale primila preozbiljno...


DROLJO!!!!!!!!!!!!!!
KURVO!!!!!!!!!!!!!!!!
JEBEMTI SVE!!!!!!!!!!!!!!!!
DROLJO!!!!!!!!!!!
KURVO!!!!!!!!!!!
etc.
da, stvarno, tko bi to mogao primiti preozbiljno...

Death By Sexy
14-07-2007, 12:19
naporan si jebote..
ne vidim smisao ove teme... te stvari si rješavajte privatno

14-07-2007, 12:20
hvali ti pingivnu kaj če sad bit lock radi tvojih isfuran forica...

Kad mi pronađeš di sam to napisao na forumu..i da sam nekog vrijeđao preko foruma onda možeš kritizirat....a to da si ti božja ovčica zaboravi..

Neželim se uopče shvađat...i povlačim se odavde mislim da sam dovoljno bio jasan...a svatko normalan bi shvatio u čem je tu rijeć...

Topic je jako dobar...i može se vidjeti primjer dobrih-negativni postova...ta bilansa...i samo negativno razmišljanje članova...

Ej pingvin reko si mi da sam idiot...sad te smatram neprijateljem...-nisam takav...bio bi glupav kad bi to uzeo k srcu..jer znam da u dubini duše nisi loš momak..samo se želiš malo iskazati..
Dobro znaš da si prvi započeo..ali neka...kad tad če ti se to naplatiti u životu...OVO MI JE ZADNJI POST U OVOJ TEMI...jer neželi da opet ispada da se ja jadam nekome...hvala svima što nisu lockali ovaj topic,..mislim da dovoljno govori o nekim članovima...

K4ciga
14-07-2007, 12:31
molimo da se ta vaša sapunica nastavni na MSNu (stvarno me ne zanimaju te vaše aferice)

Matilda Mother
14-07-2007, 12:34
[quote="AMD FREAK":13qswsao]
DROLJO!!!!!!!!!!!!!!
KURVO!!!!!!!!!!!!!!!!
JEBEMTI SVE!!!!!!!!!!!!!!!!
DROLJO!!!!!!!!!!!
KURVO!!!!!!!!!!!
etc.
da, stvarno, tko bi to mogao primiti preozbiljno...[/quote:13qswsao]

pingvin gg, da ja nastavim dalje?

gle amd, bojim se doć na msn da me opet ne bi počeo vrijeđat sa svojom "ekipom" koju nikad nisam u životu upoznala, a koja me je jako lijepo okarakterizirala

upoznavanje s tobom=gg

vjerojatno nikad ne bi izašla iz kome

uostalom, ko je započeo prvi opet i ko šta iznosi u javnost?

mogao si se i ti nama ispričat preko pp-a, recimo

McPingvin_v2.0
14-07-2007, 12:34
Gle, fora je u tome što se ti postavljaš kao da su forum i msn dva odvojena svijeta. i jesu, ali ti ih konkretno spajaš, ako se radi o tebi. nakon onakvih poruka mi bi trebli reć "aha, ok, ispričo se čovjek, šta, vrijeđao nas je i prijetio nam 15 minuta ali ostavit ćemo to iza sebe"?

e pa lega, neće moći ove noći. kao što sam rekao, da ti je prvi put, rekao bi "ok, desilo se". no nije. ja sam flamer, i bit ću flamer još neko (dulje) vrijeme. samo će se intenzitet flejma smanjiti.

ti svoju ulogu na forumu doživljavaš kao da si faking majka tereza. svaki put kad bi ti netko nešto prigovorio glavni argument bi ti bio "a to što ja pomažem u hardware podforumu!?"

ja u slobodno vrijeme hranim ptice. oće mi to neko uzet kao olakotnu okolnost ako pregazim pješaka? naravno da ne.

smatraš me neprijateljem? super, stani u red.

poštuješ bureka i dobar si si s njim? super, moj omiljeni je od sira. iliti sirnica da se nebi neki uvrjedili.

cheers m8, na msn-u si mi blokan, na hardware forumu ionako sam lurkam, neam namjeru pratit tvoju aktivnost na forumu pošto si mi zanimljiv kao i l$d. a on ne posta već cca godinu dana.


aragon, ako te ne zanima, imaš još topica na forumu.

Prijatno.

Helena
14-07-2007, 13:14
Zanimljivo... :|

Burek_fr0m_SPACE
14-07-2007, 13:51
Toliko ste mi EMO da mi vam je žao lockat topic... pa ću ga zato samo prikladno preimenovati.

Simon the Dreamer
14-07-2007, 13:59
Upravo tako. Ajmo si svi skupa zalizat kosice, naći debele depresivne cure, namazati si oči eyelinerom i plakati.

McPingvin_v2.0
14-07-2007, 14:03
jel može mršave depresivne cure, iam jednu pri ruci?

Helena
14-07-2007, 14:11
Upravo tako. Ajmo si svi skupa zalizat kosice, naći debele depresivne cure, namazati si oči eyelinerom i plakati.

Ako nemate, posudim vam ja svoju crnu olovku za oči. :(

m777
14-07-2007, 14:13
jel može mršave depresivne cure, iam jednu pri ruci?
Reci baki da uzme Xanax...

medusa
14-07-2007, 14:16
battlefield 2007: pcplay forum :D
ljudi malo ov shvaćaju previše ozbiljno. vrijeđat se preko msn-a zbog foruma :o .
popljuvati ispriku :o
ovaj forum :o 8)

Systematic Reverse
14-07-2007, 14:42
ljudi malo ov shvaćaju previše ozbiljno. vrijeđat se preko msn-a zbog foruma :o .
popljuvati ispriku :o
ovaj forum :o 8)

Yup

str33t6l0w
14-07-2007, 15:12
ajd sad kad smo rekli sta smo htjeli idemo na cugu :D.. tko ce samnom? ja castim :D

revenion
14-07-2007, 16:26
Ja cu vrucu cokoladu :rotfl: btw ajde dosta ste si rekli sad moze lock...

Babitz
14-07-2007, 17:07
oću svojih 10 min života, koje sam protratio na ovaj topik, natrag
:(

Dreadlock
14-07-2007, 23:18
Bolje bi bilo da se forumasi ne nalaze...izbile bi razne masovne tucnjave :D

komentar na svade i mirenja:
-neznam previse o cem se radi pa cu sutit
-onaj koji je pogrjesio trebao bi se ispricat drugima
-neznam ko je pogrjesio
-ja sam samo jedan spamer koji ovdje gubim vrijeme
-volim jesti kolac od cokolade

vidite kud to vodi :D