PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jaz izmedu generacija ili cisto lose ponasanje!!!!



PROFA_CRO_[-GECKO-]
12-07-2007, 14:23
Prvo pozdrav svim stanovnicima ovog foruma!!
A sada sto se tice ove teme imao bih pitanje za malo stariji uzrast kao sto sam ja(mislim od 26 nadalje),da li ste se ikada susretali sa izrazito mladim igracima na netu koji su se ponasali kao da je citav svijet njihov i bili izrazito nepristojni a bez ikakvog pravog povoda(inace igram america army i dogada se,ali ne cesto da imam jako dobar skor pa ponekad dolazi do iskrica na chatu i tu nastaje problem), i da li vam se dogada da su ti igraci najcesce domaci igraci?
Inace stvarno sam druzeljubiv i miran player,ali neke stvari jednostavno nemogu probaviti. U biti polako covjek pocinje s vremenom osjecati da se gubi smisao play game for fun nego da se je to uzdiglo na neku visu razinu gdje covjeka treba i psihicki dotuci.
Mozda ovo i nije bas dobra tema,ali bas me zanima kako razmisljaju ostali clanovi ovoga foruma. :kill:

Pozdrav svima

Arbiter of Change
12-07-2007, 14:33
Nisam jedan od tih starijih, ali znam da se često susrećem za mlađim ljudima koji ne znaju značenje ponekih smileya.S :wink:

W1k1n6
12-07-2007, 14:34
]Prvo pozdrav svim stanovnicima ovog foruma!!
A sada sto se tice ove teme imao bih pitanje za malo stariji uzrast kao sto sam ja(mislim od 26 nadalje),da li ste se ikada susretali sa izrazito mladim igracima na netu koji su se ponasali kao da je citav svijet njihov i bili izrazito nepristojni a bez ikakvog pravog povoda(inace igram america army i dogada se,ali ne cesto da imam jako dobar skor pa ponekad dolazi do iskrica na chatu i tu nastaje problem), i da li vam se dogada da su ti igraci najcesce domaci igraci?
Inace stvarno sam druzeljubiv i miran player,ali neke stvari jednostavno nemogu probaviti. U biti polako covjek pocinje s vremenom osjecati da se gubi smisao play game for fun nego da se je to uzdiglo na neku visu razinu gdje covjeka treba i psihicki dotuci.
Mozda ovo i nije bas dobra tema,ali bas me zanima kako razmisljaju ostali clanovi ovoga foruma. :kill:

Pozdrav svima

Vrlo često. Pogotovo je problem kod besplatnih igara, tamo pupil n00bsa sa sindromom egotripa i cheatera ima na tone. Ako se hoćeš toga malo riješiti, zaigraj neku komercijalnu igru na službenom serveru. Kad ti tamo ukinu acc, možeš samo zavijati na mjesec, pa se većina prihvatljivo ponaša, čak i ako imaju loše predispozicije.

Neven <R>
12-07-2007, 14:40
Apsolutno se slažem sa tobom Gecko, ima puno nadobudnih koji vise po serverima.

THE NO
12-07-2007, 14:40
Ja nisam među "starijima",ali susreo sam mnoge klince na serverima,koji još nisu ni u pubertet ušli,a u svakoj rečenici vrijeđaju nekoga iz moje(bilo čije) familije (najčešče ženske osobe).
Tako da me to znalo iznervirat,ali nisam se htio spuštat na njihovu razinu,jer oni praktički ni ne razumiju ono šta govore(psovanje).

PROFA_CRO_[-GECKO-]
12-07-2007, 14:43
Ma nisam ti ja neko okorjeli igracina nego jednostavno malo zbrisem od zene i onda naides na male destruktore zabave!!!

D.E.M.O.
12-07-2007, 15:30
U zadnje vrijeme, domaci igraci su krajnje neraspolozeni. Igraju ko pice i jedva cekaju da netko biva kikan sa servera, te im je tudja patnja veca zabava nego sama igra :|

Eddie9
12-07-2007, 17:37
spadam u ove mlađe igrače (17god) i igrao sam hrpu online igara i nije to baš tako kažeš...bilo je djece od 12god koja su bila zrelija od neki s 20god+ ali istina je ovi mlađi brzo puknu ako im ne ide i onda pljuju sa svih strana ali bože moj...neiskustvo i nezrelost jel...

Kaje jaje
12-07-2007, 17:39
Ja ne znam evo ovaj smiley :S

Ali stvarno shta znachi to NiX4 kazhe da to znachi :shock:

Outmind
12-07-2007, 18:26
Problem leži u dvije stvari - em na netu ima puno isfrustriranih (pred)pubertetlija koji misle da su netko i nešto jer se skrivaju iza nekih ludih nickova, em što se naše specifične situacije tiče, mi smo nacija prema kojoj ameri što se psovki tiče izgledaju ko majka Tereza...

Fenrir
12-07-2007, 19:15
Ja ne znam evo ovaj smiley :S

Ali stvarno shta znachi to NiX4 kazhe da to znachi :shock:

Plz, nemoj ko icy ta sranja ch, zh, sh...
Nije nikom kul, samo iritira...

Rocchiro
12-07-2007, 20:12
mislim,od kud vi opce znate kolko godina imaju? mozda je to neko stariji pa zajebava,ima i takvih.znam,jer me su me par put nepravedno optuzivali da sam citer i kleli mi sve po spisku

BINUX
13-07-2007, 03:14
Problem leži u dvije stvari - em na netu ima puno isfrustriranih (pred)pubertetlija koji misle da su netko i nešto jer se skrivaju iza nekih ludih nickova, em što se naše specifične situacije tiče, mi smo nacija prema kojoj ameri što se psovki tiče izgledaju ko majka Tereza...

LOL upravu si potpuno :) :)

Teon
13-07-2007, 10:51
Ma i ja se susrecem s tim (imam samo 16 god.), al ne samo na netu (jucer me neki tip zvao cheaterom samo zato sto je gubio a nije htio moju pomoc) nego se moze bas vidjet po generacijama, npr. u skoli.

Kad sam ja isao u OS bili smo normalni, bilo je par izuzetaka sto su psovali i radili probleme, a sad kad pogledate, pa to je strasno, koje to rijeci padaju ali ne samo kod djecaka nego i kod cura, covjeku dodje da se zapita kuda to svijet ide (a to je tek osnovna skola) ma strasno :o

Nemesis
13-07-2007, 11:09
Ja nisam među "starijima",ali susreo sam mnoge klince na serverima,koji još nisu ni u pubertet ušli,a u svakoj rečenici vrijeđaju nekoga iz moje(bilo čije) familije (najčešče ženske osobe).
Tako da me to znalo iznervirat,ali nisam se htio spuštat na njihovu razinu,jer oni praktički ni ne razumiju ono šta govore(psovanje).

meni se dogadalo isto sto i tebi,iako nisam jedan od tih starijih.no,na njihovu zalost,to nije dovoljno da bi se ja disconnectao sa servera jer sam onda tek nabrijan.

evo i primjera:prije par tjedan sam bio kod kuma i on igrao dotu na netu i ajd dao on meni da probam,jer i ja znam igrati dotu i nisam loš;i tako smo igrali all random i mene zadesio tinker pa sam nakon nekoliko minuta imao score od 0:5,tek onda su ovi poceli pizdit(iako ni njihovi scoreovi nisu bili daleko)i srat nesto tipa:"noob,go out"," u sucker".naravno,ja nisam izlazio,nego sam bio dodatno motiviran dad dobro odigram,pa sam na kraju imao score 17:7 i bio treci po zavrsetku partije.na kraju pisu gg,a pola sata prije mi srali.eto,to me zivcira.

Teon
13-07-2007, 11:58
To je danas uvjek tako (najcesce na mladjim generacijama), prevrtljivi su ne drze se svojih stavova, ne primaju savjete, misle da sve znaju, i jezik im je brzi od pameti (u ovom slucaju tipkanje) i ne kuze sta govore (sto se psovki tice)

P.S. OMG zvucim ko deda :|

Arbiter of Change
13-07-2007, 12:02
Da, najgore je kad kasnije shvatiš da su starci u pravu i da postaješ kao oni. :P

Nemesis
13-07-2007, 12:42
znaš,jednom je moj prijatelj koji je inače sklon filozofiranju rekao zašto mi možemo prijateljima reći nešto što starcima ne možemo,tj.zašto se prijateljima više povjeravamo.
rekao je:zato što prijatelje možeš birati,a starce ne.

D.E.M.O.
13-07-2007, 12:56
nadasve moram priznat da sam ja par puta bio taj koji se ponasao nezrelo..jednom prilikom igrao sam cod (1 dakako), te kako ja znam trcati sa scopom neki lik koji sebe smatra skillerom je rekao da haxam.. meni nije bilo jasno o cemu prica..onda je da trcim sa scopom "and you're useing it trough some kind of hax". tada sam mu poceo psovat sve po spisku tipa dabogda ti majka umrla od raka i taka sranja.. te su me onda htjeli kikat, pa sam zvao nextmap vote, i buduci da je mapa bila njesa prebacilo se. buduci da imam gigu rama i igram cod1 na lowdet spojio sam se prvi i ono.. kiko ih po redu. my REVENGAAAAAAAAAA!!! :twisted:

Sonic_Moronic
13-07-2007, 13:14
Mah, ima takvih ko pljeve...

Nedavno sam igrao Gunz Online i bio sam prvi nekoliko partija zaredom, pa su neki počeli laprdati npr. "sonic you suck" i slično...Srećom našlo se nekoliko zrelih koji su mu odgovorili sa "No he doesn't, so shut up" :D

Ali zbilja me je isfrustriralo kad sam igrao duele u d2 na bnetu, pa sam malo gubio...Odjednom su me počeli ubijati prije nego što dođem do trupla, pa sam ih lijepo zamolio da to ne čine, ali naravno oni su za inat počeli još jače i još me dodatno vrijeđali...

To je vjerojatno jedan od razloga zašto sam odlučio prestati sa bnetom zasvagda. Dobra ekipa čini igru. To i ownjanje njubija, naravno. :D Ali sve u prijateljskom duhu... Faggot overload alert!!!

PROFA_CRO_[-GECKO-]
13-07-2007, 13:16
Razumijem ima nas svakavih,ali ljudi ovo je za zabavu!!!!!!
Kad moj team igra kakav sream sa nekim friendli timom i ja upadnem u igru (a imam najslabiji honor level) ginem ko muha,ali nema ruznih rijeci ili neznam cega sve ne,u biti sve se svodi na zabavu i smijeh.
Mislim da bi to trebalo biti primarno u online igrama

Blaster32
13-07-2007, 13:45
]Razumijem ima nas svakavih,ali ljudi ovo je za zabavu!!!!!!
Kad moj team igra kakav sream sa nekim friendli timom i ja upadnem u igru (a imam najslabiji honor level) ginem ko muha,ali nema ruznih rijeci ili neznam cega sve ne,u biti sve se svodi na zabavu i smijeh.
Mislim da bi to trebalo biti primarno u online igrama

Sve je u odgoju i njihovom egu.
Ima previse te neodgojene dječurlije koji neznaju ili ne žele prihvatiti neka opća pravila ponašanja. Doduše, njima na štetu..

Inace, kad si vec spomenuo sraz generacija. Ima recimo starijih igraca koji nikako (iz nekog razloga kojeg ja ne kuzim previse) nemogu podnosit mlađe igraće, bili oni ok ili ne..

Mozda je razlog sto neki od njih koji su poduze vremena na online sceni malo previše drže do sebe i imaju neki bahati odnos prema ostalima smatrajući sebe bogovima a sve ostale nezrelim pubertetijama koji igraju "igrice"..

Ja osobno pokusavam ne upadat u neke online svađe (a ni offline :)) jer mi je to onak retardirano svađat se prek neta, i posljednih godinu dana igram uglavnom s ekipom koje je +18..

Ono sto uglavnom ubija taj gamerski duh je shvaćanje zabave, tj. ne shvaćanje. Naime, svi smo mi noobovi na pocetku. I treba podosta vremena da se igranjem dođe do razine kojom mozes konkurirati jacim igracima. Tu kod igraca nastaje zelja da se bude jaci, bolji i sve se svodi samo na pobjede, "ownanje drugih" optuživanje i svađanje. Nitko više ne gleda na ono "play for fun".. Meni je recimo bitnije da mi je ekipa uvijek spremna za međusobnu zajebanciju i tak to, a ne da se živciram jer smo popušili od nekih no life geekova koji ostave dušu pred kompom (mozda nisam daleko od toga al moja je dusa na mjestu i ne mrda :) ).. U zivotu sam uvijek bio u ekipi koje je uvijek onako za zajebanciju manje više i nikad nisam ostvarivao neke značajne razultate, kako u RL tako i online.. i bmk 8)

Kron
13-07-2007, 14:16
danas neki njubzor, ja uvijek ispred njega na ljestvici, a on meni da sam njub. al bilo mi ga je gust posle sprdat, on planta, ja mu bacim granatu i bindam "Ko to tamo plantaaaa?" *boom* on popizdi i ja sam opet njub. nakon toga on ide a ja ga pratim sa nisanom, i bindam "A kud si ti poshoooo?", skinem ga, i opet sam njub :)

PROFA_CRO_[-GECKO-]
13-07-2007, 14:23
danas neki njubzor, ja uvijek ispred njega na ljestvici, a on meni da sam njub. al bilo mi ga je gust posle sprdat, on planta, ja mu bacim granatu i bindam "Ko to tamo plantaaaa?" *boom* on popizdi i ja sam opet njub. nakon toga on ide a ja ga pratim sa nisanom, i bindam "A kud si ti poshoooo?", skinem ga, i opet sam njub :)

Takve stvari mi se cesto desavaju,ili kada tip rusha jednom te istom rutom pa ga nekoliko puta sacekas automatski kick sa servera.

Mislim da takve stvari zaista umanjuju ljepotu igranja online

W1k1n6
13-07-2007, 14:25
Najveći je problem u tome što su online mečevi, tj MP igre poprilično stresne i onda dolazi do pucanja ljudi koji nisu dovoljno stabilni, najčešće mladih igrača, pogotovo kada ih slične nezrele osobe još počnu i podjebavat. Zato su te igre upravo i dobre. Kad jednom savladate samokontrolu u situaciji kada gubite 9. meč za redom i ne reagirate na dobacivanja tipa "baš si n00b", već vas to inspirira da trenirate još žešće, onda imate šanse postići velike stvari. Kao i u sportu, jedno 20% svih rezultata leži u čvrstini duha.

PROFA_CRO_[-GECKO-]
13-07-2007, 14:29
To da,vjezbom do savrsenstva,samo sto mladi vjerojatno nemaju strpljenja i vremena.

Sonic_Moronic
13-07-2007, 17:13
A jeste li kad bili optuženi da koristite Aimbot? :rotfl:

Kaje jaje
13-07-2007, 17:18
Ja ne znam evo ovaj smiley :S

Ali stvarno shta znachi to NiX4 kazhe da to znachi :shock:

Plz, nemoj ko icy ta sranja ch, zh, sh...
Nije nikom kul, samo iritira...


Ne znam tko je to ali ja chu pisat kako ochu!

D.E.M.O.
13-07-2007, 18:21
A jeste li kad bili optuženi da koristite Aimbot? :rotfl:
aimbot+wh :D

Rocchiro
13-07-2007, 18:31
A jeste li kad bili optuženi da koristite Aimbot? :rotfl:

svojevremeno dok sam igral cod2 na publicima,redovito optuzivan za svakojake hackove :wink:

CRO.Monster
14-07-2007, 08:06
A jeste li kad bili optuženi da koristite Aimbot? :rotfl:

Jednom kad sam bio igrao BF2142. Imam ja više od 80 killova i više od 140 bodova. Kad je jedan bio rek'o da sam ja aimbot user (naravno rank mu je bio 4. po redu a meni 38/43(Ja mislim da ih ima 43)). Ja mu kažem:"A pogledaj svoj rank i pogledaj moj puuuuuuno viši rank od tvojeg...On:"Pa šta?" Ja:"Pa imam puno više iskustva od tebe i nešto me uhvatila volja za puno killova. A osim toga, vidit ćeš i sam, Šta ti rank bude viši, bit ćeš bolji u igri." Onda svi na njihovom teamu:"prekini ta tvoja sranja (Sve prevedeno na Hrvatski fkors) aimbot useru."
Samo trojica na njihovom timu su bili sportski tip. Žele pobijedit, uživaju u igri i rekli su:"Uvijek postoji druga runda"...pametno rečeno...pametno rečeno...Onda se pojavio admin i oni me optužili da koristim aimbot. A naravno admin još veći pe*erski kreten od njih i sam rek'o da koristim aimbot. I odmah me kickao. Otišo ja na njihov forum i svima im rek'o da me taj peder kickao sa servera kad sam imao score koji jako rijetko imam. više od 140 bodova imam samo kad mi se bodovi iz 3 ili 4 runda zbroji.